اولین حال کردن مریم

سلام.میخوام واستون از باحال ترین سکسهایی بگم که تا حالا داشتم. اسم واقعی من مریمه. من یه مشکل اساسی دارم و اون اینه که خیلی حشری هستم. دست خودم نیست. کافیه یک عکس یا نوشته ای راجع به کس یا کیر و یا کلا سکس به چشمش بخوره. اون موقعست که تا ارضای کامل نشم فکرم کار نمیکنه. مدتها فکر میکردم حتما چون دختر هستم باید حتما با یه پسر سکس داشته باشم و با کیر اون خودمو ارضا کنم. اما بعد از مدتی فهمیدم که چون همیشه پسرها کمتر از دخترها دور و ورم هستند تصمیم گرفتم که سکس با دخترها رو هم امتحان کنم و اون موقع بود که تازه فهمیدم حال کردن با کس خیلی بیشتر از کیر میچسبه . آخه صاحبهای اون کسهای عسلی که من باهاشون حال کردم ناز و عشوه ای داشتن که تو پسرها ازش خبری نیست.

داستانی که میخوام واستون تعریف کنم راجع به اولین سکسیه که من تو زندگیم تجربه کردم و اون حال کردن جوری تو وجودم تاثیر گذاشت که محتاج یه کیر و یا یه کس توپول و قشنگ شدم که منو حسابی ارضا کنه.
این قضیه ماله 8 ساله پیشه. اون موقع من تازه 16 سالم شده بود و یواش یواش حسهایی که تو وجودم پنهون بود داشتن رو میومدن.تو مدرسه که بودیم دخترهای سال بالایی عکسهای کیر و کس و کردن و... با خودشون میاوردن و سر کلاس با دیدنشون حسابی حال میکردن. یه بار سارا یکی از دوستام یه عکس سکسی برام آورد که تو اون یه دختره رو به دوربین پاهاشو وا کرده بود و یه پسره دو تا از انگشتهاشو تا ته تو کس خوشگل بی موش کرده بود. حسابی حالی به حالی شدم. اما جلوی سارا به روی خودم نیوردم و شروع به خنده و مسخره بازی کردم .اما تا عصری که داشتم بر میگشتم خونه حالم خراب بود و همش توفکر اون عکسه بودم. تا رسیدم خونه اولین کاری که کردم این بود که پریدم تو اتاق و در رو از پشت قفل کردم. رفتم جلوی آیینه. آروم آروم مانتو و مقنعمو در آوردم . بعد از اون شروع کردم به در آوردن بلوز و شلوارم. حالا دیگه فقط شورتو سوتین تنم بود. دستمو آروم بردم طرف سوتینم و بندشو وا کردم. با دقت و با کنجکاوی و با حسه خاصی که تا حالا تجربش نکرده بودم دستمو بردم طرف سینه هام و همونطوری که قبلا تو فیلمهای سکسی دیده بودم شروع کردم به مالوندن سینه هام جلوی آیینه و آروم آه و اوه کردن. بعد از یه خوردنه مالوندنه اونا( که از حق و انصاف نگذریم خیلی سفت و گنده بودن) دستمو آروم بردم توی شورتم..یه ذره که روی کس داغمو مالیدم احساس کردم دستم داره خیس و خیس تر میشه. منکه از صبح حالم خراب بود، تصمیم گرفتم همون ادا و اصولهایی رو در بیارم که تو فیلمها دیده بودم. روی زمین دراز کشیدم. آروم پاهامو به طرفه بالا بردم و شورتمو از پاهام در آوردم.حالا دیگه لخته لخت بودم. یهو با یه حرکت سریع پا شدم و آیینه میز توالتمو گذاشتم روربروم روی زمین. خودم دراز کشیدم جلوش یه طوری که وقتی پاهامو وا کردم اولینچیزی که به چشمم خورد کس خیس و پف کرده خودم بود. دیگه واقعا داشتم دیوونه میشدم. دسته راستمو بردم روی کسم و همینطور که داشتم تو آیینه خودمو نگاه میکردم دور سوراخم و روی چوچولم میمالیدم. دست چپمو بردم روی پستونم و شروع کردم به بازی کردن با نوکش. یواش یواش با تکرار این کارام نفسم تند تر و تند تر میشد. حرکت دستامو سریع کردم . با دیدن حالته خودم تو آیینه حسابی تحریک شده بودم. با ترس و لرز یکی از انگشتامو گذاشتم روی سوراخه خیسمو و آروم فشارش دادم تو . واااااااای دیگه نفسم داشت بند میومد.مدام انگشتمو میکردم تو و دوباره میاورده بیرون و با دسته دیگم هم پستونامو چنگ میزدم. واسم دیگه مهم نبود دردش چه قدره فقط میخواستم ارضا بشم . بعد از اینکه حسابی با سوراخه کسم حال کردم دستمو گذاشتم رو چوچولم و شروع کدم به تند و تند مالوندنش .تموم انگشتام خیسه آب شده بودن .چوچولمو اونقدر سریعمیمالوندم و تکونش میدادم که دیگه داشتم از حال میرفتم . یهویی به یه حاله عجیبی رسیدم که تا حالا تجربش نکرده بودم. نا خود آگاه صدای آه و اوهم بلندتر و بلندتر شد. وای نمیدونین چه حالی میداد. داشتم دیوونه میشدم.دیگه داشتم میمردم که یهویی انگار یه چیزی تو تنم منفجر شدو تموم تنم شروع کرد به لرزیدن. از شدت لذتی که بهم دست داده بود بی حال و خسته افتادم زمین. آره این اولین باری بود که ارضا شده بودم و اون دفعه اینقدر به من حال داد که الان با وجودی که با پسرها و دخترهای زیادی سکس دارم ولی مزه خود ارضایی اون روز هنوز زیره دندونمه و هر چند وقت یک بار به یاد اون روز با خودم حال میکنم!!!. اما حالا با شکل متفاوت و با وسایل مختلف.....

3.525
نمره شما: هیچ :میانگین 3.5 (40 رأی )

14 نظر

تو که دستت تو کار خیره.بیا و

نوشته abtin_33 در 11. November 2010 - 14:29

تو که دستت تو کار خیره.بیا و یه حالی هم به ما بده

کیری بودا کم نوشتی

نوشته سینا سکسی در 11. November 2010 - 15:18

کیری بودا کم نوشتی

منم می تونم خوب ارضات کنم پی

نوشته siyanoor در 11. November 2010 - 15:46

منم می تونم خوب ارضات کنم

پی امد بده

siyanoor_m2006

حتی اگه دروغ بودقشنگ بود بایه

نوشته ali armin در 11. November 2010 - 17:09

حتی اگه دروغ بودقشنگ بود بایه خورده نوشتن بهترمیشی

مريم جون خوب بود ولي جزئياتش

نوشته hgwells در 11. November 2010 - 18:27

مريم جون خوب بود ولي جزئياتش خيلي كم Wave

Hamishe sex 2nafare behtar az

نوشته Sirvan@ در 12. November 2010 - 3:29

Hamishe sex 2nafare behtar az khod erzayie.

khob che kariye ba vasaele

نوشته moonlight در 15. November 2010 - 2:40

khob che kariye ba vasaele mokhtalef khod erzaii mikoni.mage gahtiye marde????bikariaa

salam maryam jon khobi man 22

نوشته good_boy_65 در 20. November 2010 - 19:42

salam maryam jon khobi man 22 salame az kish khili dost daram ba ham ashena shimn mehdi paye sexetam khafan

شماره من براي صحبت بيشتر

نوشته shram در 20. November 2010 - 22:52

شماره من براي صحبت بيشتر 09389730930

salam.khoshhal misham

نوشته siftal در 26. November 2010 - 23:52

salam.khoshhal misham kosetono bokhoram.gh.sol1362@yahoo.com

قشنگ بود کاش یکی از ایناهم من

نوشته chochol tala در 2. January 2011 - 17:52

قشنگ بود کاش یکی از ایناهم من داشتم

20E 20E. AFARIN DOKHMAL

نوشته DIAMOND در 26. January 2011 - 7:31

20E
20E.
AFARIN DOKHMAL KUCHULO , KHOB JNDEI HASTI.
PAS HAQTE AXE QASHANGTAM BZARI TA DOSTAN BA DIDANE ANDAME QASHANGT Y KAF DASTYE TOPO MAHSHAR BRAN.
TAROF MIKUNY? AGE TAROF MIKUNY MAN IN KARO VASAT ANJAM MIDAM JUJU.

ok5

نوشته Alihs3 در 6. February 2011 - 0:55

ok5

بابا دست ماروهم بگیر مااینجا

نوشته m sayadi در 26. July 2012 - 9:58

بابا دست ماروهم بگیر مااینجا داریم از شق درد میمیری