شما اینجا هستید

داستان اسپنک شدن نگار از زبان خودش

50 posts / 0 new
آخرین پست
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

داستان اسپنک شدن نگار از زبان خودش

به آدرسها و تاپیکهای زیر سر بزنین و نظرتونو بگین
ممنون میشم
به آدرسها و تاپیکهای زیر سر بزنین و نظرتونو بگین
ممنون میشم
Give rose پروفایل کاربری من(امید)
Give rose عکسهای سکسی ایرانی با آپدیت روزانه با زحمتهای خاله میترا
Give rose سکس سه/چهارنفره میخوایین با دوس دخترم؟؟؟؟
Give rose عکسهای "سارینا کس طلا"/سفارشی و سکسی
Give rose عکسهای سکسی خاله میترا
Give rose عکسهای سکسی مهتاب/متین 93/07/07
Give rose بهناز و درخواست زوج برای وبکم سکسی
Give rose جملاتی در مورد عشق و سکس / تنفر و فاحشگی/هستی
Give rose BDSM ایرانی با مریم نازنین و امیرکسباز
Give rose داستان اسپنک شدن نگار از زبان خودش
Give rose چه جوری میشه کیر بزرگتری داشته باشیم
Give rose خرید و فروش کیرمصنوعی(دیلدو)
Give rose پیدا کردن صیغه و سکس با خاله بیتا

داستان اسپنک شدن
اسمم نگاره 21 سالمه.دانشجوی مهندسی کشاورزی ام. می خوام براتون اخرین خاطره اسپنک شدنمو تعریف کنم. دوستی دارم به اسم مهناز که دانشجوی معماریه تو دانشگاه کیش. من امتحانام تموم شده بود و اونم همین طور.بهم زنگ زد و گفت که برای تحویل پروژش برم کمکش چون اونجا تنهاست و واقعا نیاز به کمک داره.حتما می دونید که یکی از درسای مهم بچه های معماری طرحع که آخر ترم باید براش یه ماکت و شیت و البوم تحویل بدن. من امتحانام تموم شده بود و علاف بودم خب منطقی بود که برم! مامان بابام ه مشکلی نداشتن و کاملا پایه بودن که من برم مسافرت! زنگ زدم به ماکان دوست پسرم،اینکه میگم دوست پسر بخاطر اینه که ما هنوز رسما ازدواج نکردیم اما رابطمونو همه میدونن ولی خب هنوز نرفتیم تو قید و بند ازدواج! ما هردو دانشجو هستیم و همکلاسی. سال اول داشنگاه با هم دوست شدیم.ماکان هم 21 ساله است! نه بزرگتر از منه نه خیلی درشت و هیکلیه که من ازش حساب ببرم اما حساب میبرم!
خلاصه زنگ زدم به ماکان و گفتم قضیه رو.گفت ما که قبل امتحانا کیش بودیم که! گفتم خب بیا دوباره میریم ما که بیکاریم! گفت تو بیکاری من باید برم سرکار! گفتم پس من چیکار کنم؟ گفت تو برو بچه! به من میگه بچه! بعدم یه کم امار گرفت مبنی بر اینکه کی میروم و کجا می مونم و منم که هنوز بلیط نگرفته بودم! خلاصه جور شد و ما برای 4 روز راهی کیش شدیم! صبحی که می خواستم برم اومد دنبالم و چمدونم رو برد و همینجوری که تو راه فرودگاه محترم بودیم یه بند نصیحت کرد! شیطونی نکنی مراقب خودت باش نری اونجا پا به پای اون تا صبح بیدار بمونی نفهمم نصفه شب بیرون رفتی.گفتم خب باهم که اونجا بودیم که کلا 10 به بعد می رفتیم بیرون گفت خب با هم بله ولی تو اونجا یه دختر تنهایی.هر شب راس 11 به من از تلفن خونه زنگ می زنی. بعد هم یه کم مچ دستمو فشار داد تا جیغم دراومد و گفتم خب بابا باشه فهمیدم! ماکان گفت نگار یادت نره هرجا هستی به من اس ام اس بدی.گفتم باشه بابا! البته تهران هم همینطوره من هرجا میرم و میام بهش خبر میدم!
دیگه کش نمیدم من رسیدم کیش و با تاکسی رفتم به خونه مهنازو هر لحظه هم به ماکان اس ام اس میدادم. 2 روز بعدش تحویل پروژه مهناز بود.منم کلا خوش سلیقه و منظمم تو کاراش کمکش می کردم براش کاتر میزدم و یه سری طراحی هاشو با 3D براش انجام میدادم! خودش می گفت باورم نمی شده انقدر بتونی کمک کنی. منم هرشب طبق قرار ساعت 11 از خونه به ماکان زنگ میزدم و کلی باهم چرت و پرت می گفتیم و منم خداییش که خیلی دلم براش تنگ شده بود.واقعیت هم که ما اصلا اگه می خواستیم هم وقتشو نداشتیم که بخوایم شب بریم بیرون وگرنه من انقدر هم بچه حرف گوش کنی انیستم ولی خب سعی میکنم بهانه دستش ندم! صبح روز سوم ساعت 10 بعد از شب بیداری های دو روزه پروزه آماده شد و مهناز خرامان خرامان روفت به سمت پردیس بین المللی که ترمی خدا تومن شهریه شه! طرحشو تحویل داد و اومد خونه جفتمون داشتیم از خستگی می مردیم من به ماکان اس ام اس دادم که دیشب تا صبح بیدار بودم الآن می خوابم تا هروقت که شد! ماکان هم جواب داد که مگه نگفتم شب بیدار نمون و بگیر بخواب تهران جوابتو میدم! البته این تهدید بود ولی نه جوری که نگران بشم چون هیچ وقت سر این حرفا تنبیه نمیشم! خلاصه که من و مهناز گرسنه و تشنه از 12 ظهر خوابیدیم تا 7 شب! 7شب بیدار شدیم! داشتیم از گشنگی میمردیم! در درجه اول زنگ زدم به ماکان و صبح بخیر گفتم اونم یه کم دعوام کردو یه کم قربون صدقه م رفت! اجاز گرفتم که بریم بیرون برای غذا و اونم خب اجازه داد . رفتیم بیرون مهناز اونجا ماشین داره و البته یه دوست پسر خوش تیپ . مهناز خونه ش تو یه شهرک ماننده و اجازه نداره کسیو ببره پیش خودش غیر از فامیل منم با کارت ملی خواهرش رفتم! اما کیوان جان دوست پسر محترم در یک اپارتمانی منزل دارن و بعدا فهمیدم که همسایه هاشون هم چندتن از رفقاشون هستن!یه آپارتمان چهار طبقه که هیچ ربطی به پردیس دانشگاه نداره و البته یه جنسیس کوپه زرد!
رفتیم یه جا غذا خوردیم ساعت حدود 9 بود اینم بگم که من تو کیش با توجه به اینکه گشت ارشادی به اون صورت وجود نداره خیلی راحت لباس می پوشم مثلا همون روز مذکور من یه پیراهن گلدار استین حلقه ای پوشیده بودم که تا مچ پام می رسید و روش یه شنل طوسی پوشیده بودم. مهناز پشت فرمون بود که کیوان زنگ زد و کلی باهم هره کره کردن دوتایی و کیوان به مهناز گفت که من و مهناز بریم خونه شون .منم یه نگاه به ساعتم کردم و گفتم نه. مهناز زد کنار و با کیوان خداحافظی کرد و گفت الان میایم. گفتم مهناز ماکان گفته شب بیرون نمونم گفت میشه بس کنی این همه اطاعتو؟ گفتم بحث اطاعت نیست من احترام میذارم و اونم احترام میذاره.گفت باشه بیا بریم راس 10:45 میریم خونه یه نگاه به گوشیم کردم که به ماکان زنگ بزنم دیدم همچین شارژی هم نداره و داره باتریش تموم میشه. اومدم اس ام اس بدم که مهناز گفت مرض داری الکی مشکوکش کنی خل و چل؟میریم برمیگردیم دیگه.من و من کردم می ترسیدم ولی از یه طرفم می گفتم بابا از کجا می خواد بفهمه آخه. من که تا 11 میرم خونه.
رفتیم خونه کیوان جان! چشمتون روز بد نبینه من فکر کردم قراره دور هم باشیم اما بعد دیدم نخیر اونجا مهمونیه و یه عده دور هم نشستن دختر و پسر یهو از ترس لرزیدم اگه ماکان بفهمه رفتم مهمونی اونم بدون خودش دارم میزنه.باسنم تیر کشید یاد اسپنکاش افتادم..یه قدم رفتم عقب که مهناز دستمو گرفت چه مرگته؟ پارتی نیست بابا دور هم اومدیم جشن گرفتیم واسه پایان امتحانا نگو تا حالا مهمونی نرفتی! خب نرفته بودم چون ماکان اهل جشن نیست طبیعتا منم جز مهمونیای دخترونه جایی نرفته بودم! رو میز چند نوع مشروب بود راستش من خودم اصلا خوشم نمیاد از الکل بابام هم اهل خوردن نبود ماکان هم همین طور.ماکان کلا یه مقدار زیادی سنتیه. نه که مذهبی باشه ها فقط سنتیه.مثلا میگه روسری نمیخواد سر کنی ولی حق نداری تاپ حلقه ای بپوشی یا کفش جلوباز با لاک ناخن! مهناز گفت میدونم نمی خوری نترس بابا. هیچی دور هم نشستیم واقعا هم دور همی بود نشسته بودن دور هم بطری بازی می کردن و منم نشسته بودم خداروشکر هیچ بار به من نیفتاد! 15 16 نفری بودیم حواسم تا 10 :30 به ساعت بود گفتم 11 از تلفن ههمین جا به ماکان زنگ می زنم. مهناز که یه جورایی میزبان هم بود رفت و زنگ زد واسه همه غذا اوردن من و خودش که سیر سیر بودیم.

دور هم که نشسته بودیم یه پسری که به چشم برادری خیلی هم خوش تیپ بود هی با ما تیک میزد و منم که از بیخ عرب بودم نمی گرفتم و هی به چشم احترام به ایشون لبخند میزدم. حواسم به گوشی نبود که خاموش شده. آهنگ گذاشتن و منم که عاشق رقص گفتم به کم می رقصم و آژانس می گیرم میرم خونه مهناز. اون آقای خوش تیپ هم هی می اومد و با ما می رقصید! منم هی بگیر ول کن بودم! یه کم باهاش می رقصیدم و یه کم ازش دور می شدم. وای....

یهو نگاه ساعت کردم ساعت 3 بود...3ساعت بود که داشتم می رقصیدم دنیا رو سرم خراب شد...ماکان...ماکان منو می کشت. مهناز...ماکان...مهنازم یه کم استرس گرفت.مثل سیندرلا زود شنلمو پوشیدم و زنگ زدیم آژانس و رفتیم خونه مهناز. داشتم از استرس می مردم گوشیم خاموش شده بود. رسیدم خونه تا رسیدم گوشیو زدم به شارژ و 15 تا اس ام اس
اس ام اس آخر: نگار می کشمت هر گوری هستی می کشمت! زنگ زدم بهش.گوشیو برداشت پشت تلفن داد میی زد: نگار کدوم گوری بودی؟ ساعت 3 نصفه شبه.تا این موقع شب کدوم گوری بودی که گوشیتو خاموش کردی؟ بعد خودش شاکی تر می شد گوشیتو خاموش می کنی؟گوشیتو رو من خاموش می کنی نگار؟ می کشمت.انقدر می زنمت صدای سگ بدی. منم پشت سر هم می گفتم غلط کردم بخدا یادم رفت...بخدا خونه بودم.گوشیو قطع کرد. زنگ زدم دوباره ریجکتم کرد.بغض کرده بودم از اونور مهناز هی داد و بیداد می کرد که مگه چی شده چرا انقدر ازش می ترسی دیوونه مگه لولو خور خوره است...10 دقیقه بعد اس ام اس داد فردا کی میرسی؟ جواب دادم 10 صبح...

..

..

..

..

..

..

..

..

فردا صبح رسیدم تهران.پر ترس بودم ماکان پشت گیت منتظرم بود.چمدونمو گرفتم و اومدم بیرون.سلام کردم و ماکان چشم غره رفت بهم...چمدونو ازم گرفت و گفت راه بیفت جلو. راه افتادم رفتیم تو ماشین. طبق عادتم یه وری نشستم به سمت ماکان چمدونو گذاشت عقب و سوار شد و تشر زد: درست بشین نگار.کمربندتو ببند. صاف نشستتم. راه افتاد تو راه یهو گفتم ماکان چته؟ گفت ساکت. گفتم خب بگو چته..حالا منم پررو اصلا به روی خودم نمی آوردم! گفت خفه می شی یا با پشت دست ساکتت کنم؟ کپ کردم.هیچ وقت تو گوشم نزده بود الان اما اگه شلوغ می کردم مثل اینکه سیلی هم می خوردم. گوشیم زنگ خورد مهناز بود اومدم جواب بدم پرسید کیه گفتم مهناز.گفت جواب نده. گوشیو گذاشتم کنار دستم. دوباره زنگ خورد مامانم بود گفتم مامانممه جواب بدم.گفت بده. به مامانم گفتم که رسیدم و اومدم با ماکان بریم بیرون و خداحافظی کردم...ماکان پوزخند زد: یه گردشی نشونت بدم که بفهمی! رفتیم در خونش ...درو باز کرد و رفتیم تو. گفت برو تو دوش بگیر اگه میخوای. گفتم نه راحتم.
رفتیم تو و دوباره مهناز لعنتی زنگ زد....گوشیمو گرفت ماکان و سایلنت کرد که مهناز اس ام اس داد. رفتیم تو خونه. مانتو روسریمو در اوردم با شلوار جین و تاپ بودم...موهامو باز کردم و دوباره بستم ماکان اس ام اس مهناز و باز کرد من فکر نمی کردم مهناز چیز خاصی اس ام اس داده باشه اما یهو ماکان داد زد نگار بیا ببینم این چی میگه.گفتم کی ؟ گفت مهناز خانوم رفیق شفیقت...اس ام اس و دیدم و دنیا رو سرم: کجایی؟ ببین اگه ماکان طلاقت داده بگو ها! این محسن من و کیوان رو کشته بس که گفته نگار خانوم کجا رفته؟!

ماکان سرخ شده بود.لعنت بهت نگار..محسن کیه؟ نکنه همون پسره است...وای من اصلا اسمشو نمیدونستم حالا چی بگم به ماکان. ماکان داد زد و دستمو کشید و برد تو اتاق خوب و پرتم کرد رو تخت تو چه غلطی کردی این دو روز آخه لعنتی؟ گریه می کردم هیچ وقت انقدر وحشی نشده بود ماکان.ترسیده بودم. نشست لب تخت...صداشو آورد پایین همیشه گریه من تحت تاثیر قرار می دادش .گفت نگار گریه نکن بلند شو لباساتو دربیار تا تنبیهت نکنم آروم نمی شم. بلند شدم طبق عادت همیشه لباسامو درآوردم...گفت بیا اینجا خم شو رو پاهام. رفتم جلو خم شدم رو پاهای ماکان. اینم بگم که ماکان قانون نداره که با چی بزنه و چقدر بزنه فقط بعد عر ضربه معذرت خواهی می خواد .خم شد همین جوری که دست می کشید رو باسنم گفت خب حالا تعربف کن ببینم محسن کیه...اشکام میریخت رو شلوار جین سفید ماکان. داد زد گریه نکن نگار تعریف کن. با هق هق همه شو براش تعریف کردم که ایکاش نمی کردم. فکر کن ماکان غیرتی فهمید که من نصفه شب تو یه پارتی با یه محسن خانی رقصیدم.
داد می زد ماکان.انقدر می زنمت که دیگه نتونی حرف بزنی. شروع کرد با دستش ضربه زدن قبلش نگفت بشمارم یا بگم معذرت میخوام یا غلط کردم. شترق

آخ

شششششرق

آی ماکان نزن

نمیدونم چقدر زد.فقط اینکه با پاش منو گرفته بود.از یه طرف سینه هام فشرده میشد رو پاهاش و بیشتر درد می کشیدم.

آی ماکان توروخدا

جون نگار نزن

ششششرق

شترق

یکی چپ میزد یکی راست

یکی بالا یکی پایین

من ضجه میزدم.

شترق

بگو غلط کزدم

نگار: ماکان غلط کردم

پاهامو ازاد کزد.داشتم می مردم صورتم خیس گریه بود.دختره لعنتی بلند شو.

ماکان نمی تونم

داد زد:بهت میگم بلند شو.

بلند شدم.باسنم داغ داغ بود گیره سرم یه وری شده بود و موهام تو گردنم بودن.لنگ میزدم اومدم دست بزنم به باسنم که گفت دست نمی زنی. زود دستمو پس کشیدم. هنوز نشسته بود. رفتم طرفش اومدم زانو بزنم کنار پاش که با دست منو پس زد. دوباره بغض کردم ماکان غلط کردم. ماکان دیگه ادم میشم.

نگار خفه شو برو دراز بکش رو تخت.

درد باسن کبود شده یه طرف ترس ادامه اسپنک یه طرف.

مگه تموم نشده؟

گفتم انقدر میزنم که نتونی حرف بزنی فعلا که خیلی راحت داری حرف می زنی. بخواب رو تخت.

دراز کشیدم.
ررفت تو هال و چند لحظه بعد برگشت.کیف منو

آورده بود. دست کشید رو باسن داغ من. دستاشم داغ بود یواش گفتم آی...

گفت:چند وقته باتری گوشیت داغون شده؟

گفتم ببخشید

-جواب سوال منو بده...

-2ماه

و تو این دوماه من چندبار گفتم بده ببرم برات باتری بگیرم؟

-زیاد

خوبه که خودتم میدونی.اونوقت چرا رفتی بیرون بی اینکه گوشیتو شارژ کرده باشی یا شارژو برده باشی؟

-غلط کردم.

-میدونم واسه همین 10 تا میزنم که دیگه از این غلطا نکنی.

دستشو از رو باسنم برداشت دست کرد تو کیفم و شارژر گوشیمو درآورد.

شارژر من یه کابل USB هست که برای وصل به پریز یه رابط داره.رابطو در آورد.

10 تا با شارژر میزنم که یادت بمونه همیشه باید همرات باشه.

بعد هر ضربه میگی معذرت میخوام.

ماکان با اون نه...

من تعیین می کنم با چی.

سیمو دو لایه کرد.دستشو برد بالا سیم اومد و وسط باسنم نشست...

1

جییییییییییغ

معذرت نشنیدم.دوباره 1

ضربه دوم دقیقا رو جای ضربه اول نشست.

معذرت می خوام

حالا شد

2

ضربه زیر ضربه های قبلی نشست

غلط کردم ماکان

گفتم میگی معذرت میخوام

دوباره 2

ضربه نشست رو کپل چپ

آخ معذرت میخوام

آفرین

4.....

.

.

.

.

.5

6.

7

8

9

نزن ماکان معذرت میخوام بسه دیگه بسه.

10 رو جوری زد که حس کردم تک تک عضلاتم درگیر شدن.

آخ معذرت

ماکان بسه.

سیمو انداخت زمین. نگار بلند شو

بالش از اشکام خیس بود.توروخدا ماکان بسه دیگه نمی تونم.

هنوز داری حرف میزنی پس یعنی میتونی...

خفه می شم.به خدا خفه میشم. بسه

داد زد:میگم بلند شو

به زحنت بلند شدم حس میکردم جای سیم ها روی باسنم هر لحظه ترک میخورن.

کمکم کرد از رو تخت پاشم.میری وای میستی گوشه دیوار.دستات نزدیک باسنت هم نمیشن. دستاتو میذاری پشت سرت.

ایستادم گوشه دیوار هق هقم قطع نمی شد.

به خدا دیگه تکرار نمیشه.

هنوز تموم نشده نگار خانومم. صبر کن.

ایستاده بودم دستامم پر درد بودن انگار.
فکر کنم نیم ساعتی ایستاده بودم که اومد تو اتاق. گریه م بند اومده بود.

اومد طرفم می تونی دستاتو برداری. دستامو انداختم من کلا خیلی زود خسته میشم حالا فکر کن نیم ساعت با اون درد دستامو گرفته بودم پشت سرم. برگشتم به سمت ماکان.صورتش پر غصه بود. ماکان من توروخدا منو ببخش.

نم تونم نگار تا درست حسابی تنبیه نشی نمی تونم.

دنیا به چشمم تیره و تار شد مگه تموم نشده بود؟

ماکان دیگه نه..دیگه نمی تونم.

می تونی بچه. غلط اضافه کردی وایسا کتکشو بخور.

ماکان...

انقدر اسم منو صدا نکن. برو لبه های میز تحریرو بگیر...

هق هقم بلند شد توروخدا

منو قسم نده اون موقع که تو بغل محسن خان می رقصیدی فکر اینجاشم می کردی...

به خدا...

بهت میگم خفه شو نگار.

لنگان رفتم و لبه های میزو گرفتم.

ایستاد پشت سرم. وای به روزگارت اگه دستات بیان طرف باسنت اونوقت دیگه فقط باسنتو نمی زنم همه تنتو کبود می کنم.

چشم..

هه! چشم.اگه حرف من واسه تو ارزش داشت تا 3 شب تو شهر غریب نمی رفتی پارتی. ول شدی نگار.

لال شدم.هرچی می گفتم بد بود.اصلا نمی دونستم با چی می خواد بزنه.

دست کشید رو باسن ملتهبم که هنوزم داغ بود: 10 تا با کمربند میزنم واسه اینکه 11 شب خونه نبودی

10 تا با ترکه واسه رقصیدن با اون پسره هیز

یا خدا..اگه میخواست همین جوری گناهامو بشماره که یه 100 تایی میزد.خدا خدا میکردم که گفت:

خیلی دلایل دیگه هم هست اما دلم نمیاد این تن خوشگل بیش از این کبود بشه فعلا همین مقدار واسه امشب بسه.

حالا کی میخواست کمربندو دووم بیاره

ترکه از کجا آورده بود؟

قبلا هم کمربند خورده بودم اما نه بعد از یه اسپنک سخت با دست و بعدم با سیم.

10 تا میزنم پشت پاهات

برق از سرم پرید....

پشت پاهام؟

واسه اینکه دیگه اون ساق پای سفیدو بیرون نندازی

دردش درد ترکه بود گمونم

نشست پشت ساق پای راستم.

آخ

1

آی ماکان نه

2

اوووخ غلط کردم

3

ادامه بده انقدر بگو غلط کردم که واقعا بفهمی غلط کردی.

4

به خدا پشیمونم

مگه نگفتم بگو غلط کردم. دوباره 4

غلط کردم

5

.

6

.

...خوردم ماکان

.

7

مگه نمیگم اسم منو صدا نکن؟ هان؟

8 رو محکم جوری شد که یهو حس کردم پاهام دیگه توان داره افتادم زمین.

بلند شو

ماکان مهربون من مثل شمر شده بود.

با درد بلند شدم

دوباره از اول 1

آی نه توروخدا

.

.

.

.

بگو غلط کردم.

دوباره 1

2

غلط کردم.

.

.

.

.

.

..

ساق پام تا مچ درد داشت حس میکرد همه پشت بدنم ززخمه و هر لحظه از یه جا خون بیرون میزنه.

10

غلط کردم.ماکان....

-خیله خب ترکه تموم شد.
تا هم کمربند میخوری که دیگه لال بشی.

التماس میکردم:ماکان به خدا نمی تونم یکی دیگه بزنی میمیرم به خدا می میرم رحم کن بهم.

کمربندشو باز کرد و دولا کرد:نچ نمی میری

ببمیری هم بهتر حداقل میدونم زیر دست خودم مردی...

ازت متنفرم ماکان...

نمیدونم چرا این حرفو زدم. ازش متنفر نبودم فقط شرمنده بود وگرنه به اندازه همیشه دوسش داشتم حتی بیشتر

خون جلو چشماشو گرفت.از من؟

از من متنفری؟ دستشو برد بالا و سنگین رو گونه چپم اورد پایین...

جیغ زدم.

داد میزد: من دارم واسه خاطر تو خودمو می کشم توکه حتی طاقت 4تا ضربه ترکه واسه گناه بزرگ خودن نداری پس لیاقت هیچیو نداری.منو بگو که همه زندگیم تویی

فهمیدم چه غلطی کردم.

ماکان نشست لبه تخت سرشو گرفته بود بین دستاش و زیر لب حرف میزد.سوزش گونه هم اضافه شد به درد باسن و پاهام. رفتم دوزانو نشستم زیر پاش.درد پاهام که حالا خمشون کرده بودم داشت منو می کشت.

ماکان زر مفت زدم.هرچقدر میخوای بزن حقمه زیر پاهات بمیرم. کمربندش کنارش بود کمربندو برداشتم و گفتم بزن جای 10 تا 100 تا بزن به خدا نفهمیدم یه لحظه چی گفتم.عاشقتم به خدا عاشقتم ماکان.

دستشو از رو سرش برداشت:برو گمشو

ناله کردم:اینجور نگو هرکار میخوای بکن فقط نگو برو دوستت دارم. میدونم که دوسم داری ولم نکن.

کمربندو گذاشتم کنارش و بلند شدم و دراز کشیدم رو پاهاش: بزن عزیز دلم. جیک نمی زنم. هیچی نمی گم.دنیا رو نمی خوام اگه تو ازم ناراحت باشی.

گفت خیله خب پاشو.

گفتم بزن..

گفت میزنم دراز بکش...

انگار آب یخ ریختن روم فکر نمی کردم دیگه بزنه فکر کردم احساستشو تحریک کردم خیر سرم!

-دراز بکش رو تخت بالشو بذار زیر شکمت

-چشم.

می گفتم چشم اما داشتم می مردم از ترس.

-آفرین بچه

سرم رو تشک بود.مطمئن بودم بعد کمربند رسما بیهوش می شم. یه دست کشیدم رو باسنم که جا به جا ورم کرده بود و بالا اومده بود.

ماکان برگشت: دستتو از رو باسنت بردار کوچولو

زود دستمو کشیدم.

-میخواستم 10 تا بزنم با کمر اما فکر کنم خودتم الآن میدونی که مستحق 30 تا هستی هوم؟

-اوهوم.

-آفریم دختر خوب.

نمیخوام بشماری.قول میدم زود تموم بشه.

خدایا کمک کن...

ماکان یواش بزن

باشه بچه!نگران نباش زنده می مونی قول میدم
دستمو فشار می دادم رو تشک.بالش نرم شکممو قلقلک میداد. صداشو می شنیدم که بالا سرم میره و میاد...کمربند و برد بالا چشمامو بستم....منتظر شدم که جیغ بزنم....

.

.

.

.

اما کمربند درست کنار من رو تشک فرود اومد.

ماکان؟

ساکت.

می زد رو تشک و می شمرد

تا می گفتم ماکان می گفت حرف نزن.

30 تا ضربه زد به تشک.من با هر ضربه می مردم و زنده می شدم.

تموم شد.

کمربندو انداخت زمین.

نشست کنارم شروع کرد بوسیدن تن من.

ببخشید نگار

ببخشید خیلی زدمت

اشکاش می ریخت رو کمرم

میخواستم بلند شم برم بغلش اما نتونستم...

هق هق می کرد...

خیلی دردت گرفت؟ عزیز دلم...بمیرم برات.

خلاصه اونشب ماکان خان تا صبح بالا سر ما نشست و پماد مالید به تن ما و قربون صدقه من رفت.

بماند که در این حین مهناز جان یه اس ام اس دیگه داد: چی بگم به محسن پس؟!

ماکان به روی خودش نیاورد اما!
...
..
.
زندگی شیرین ما ادامه داره

پایان!
..

4.666665
نمره شما: هیچ میانگین 4.7 (6 votes)
sexodoostdaram
عکس های sexodoostdaram
آف لاین
عضو از: 1391-08-30 20:19
پست ها: 3

مرسی واقعأ عالی بود

مرسی واقعأ عالی بود

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

tashakkor

sexodoostdaram نوشت:
مرسی واقعأ عالی بود

mersi ke nazar dadin
thanxxxxx

بالا
0 لایک
princessirani
عکس های princessirani
آف لاین
عضو از: 1390-02-03 10:05
پست ها: 190

.

عجب داستان چندش آوری بود!آدم که با عزیزش ازاینکارا نمیکنه!پسره یک نوع بیماری روانی داشته
:-B

من
پری کوچک غمگینی را
میشناسم که در اقیانوسی مسکن دارد
و دلش را در یک نی لبک چوبین
مینوازد آرام ، آرام
پری کوچک غمگینی
که شب از یک بوسه میمیرد
و سحرگاه از یک بوسه به دنیا خواهد آمد

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

be nazare man in nahayate

be nazare man in nahayate doost dashtan boode azizzzzzzzz

بالا
0 لایک
ostade agha
آف لاین
عضو از: 1391-07-19 00:08
پست ها: 26

spank?

faghat spanket mikone?
slavesh nisi?
har ja hastid ba ham dg khosh o khoram o shad bashid Wink

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

تشکر

سلام استاد آقا
مرسی که خوندین داستانو

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

nazari nadarin?

nazari nadarin?

بالا
0 لایک
بنيامين شالوم
آف لاین
عضو از: 1391-10-26 16:13
پست ها: 13

100% ماكان خان روانيه باور كن

100% ماكان خان روانيه باور كن هنو اگه دوست داره چرا اينقدر وحشي بازي در مياره نكنه تهرانو با جنگل اشتب زده

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

نه بنیامین جان از فرط دوست

نه بنیامین جان از فرط دوست داشتنه دیگه

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

مرسی از کامنتت آقای عاشقم من

مرسی از کامنتت آقای عاشقم من

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

رفته ای اینک، اما آیا باز

رفته ای اینک، اما آیا
باز برمی گردی؟
چه تمنای محالی دارم
خنده ام می گیرد

من گمان می کردم
دوستی همچون سروی سرسبز
چارفصلش همه آراستگی ست

من چه می دانستم
هیبت باد زمستانی هست
من چه می دانستم
سبزه می پژمرد از بی آبی
سبزه یخ می زند از سردی دی

من چه می دانستم
دل هر کس دل نیست

قلبها ز آهن و سنگ
قلبها بی خبر از عاطفه اند...!

"حمید مصدق

بالا
0 لایک
..SamaN..
عکس های ..SamaN..
آف لاین
عضو از: 1391-11-17 22:47
پست ها: 5633

چه قدرعالي بهترين داستاني كه تاحالا خونده بودم

چقدر داستانت قشنگ بود معنايي داشت داخلش عشق مي شد فهميد من خيلي حال كردم دوست داشتن اينه كه به طرفت اهميت بدي كجا مي ري چیکارمي كنه نه كه بعضي ها بي غيرت مي گن ولش كن بزارآزاد باشه بازم بنويس من به داستان علاقه ندارم ولي باخوندن اين حالم خوب شد اخ آخرش چه خوب بود اشكمو درآورد

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

مرسی سامان جان

SamaN.69 نوشت:
چقدر داستانت قشنگ بود معنايي داشت داخلش عشق مي شد فهميد من خيلي حال كردم دوست داشتن اينه كه به طرفت اهميت بدي كجا مي ري چیکارمي كنه نه كه بعضي ها بي غيرت مي گن ولش كن بزارآزاد باشه بازم بنويس من به داستان علاقه ندارم ولي باخوندن اين حالم خوب شد اخ آخرش چه خوب بود اشكمو درآورد

مرسی سامان از نظر عاطفی و قشنگت
ممنون که نظر دادی
خوش باشی

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

آپ

آپ

بالا
0 لایک
پدیده
عکس های پدیده
آف لاین
عضو از: 1391-12-28 10:27
پست ها: 4085

قرن بوقه مگه خوبه حالا دوست

قرن بوقه مگه Fool خوبه حالا دوست پسرش بوده اگه شوهرش بود حتما سرشو میذاشت رو سینش :-|
هی بزنه اونم چیزیش نشه Fool

بالا
0 لایک
fredyy
عکس های fredyy
آف لاین
عضو از: 1389-11-06 19:01
پست ها: 176

دیکتاتور

دیکتاتور
منم اماره دوست دخترم و میگیرم و..کنترل شدید حتی میخواد حمام هم بره اس میده .حتی بعضی مواقع هم با مادرش بحث دارم که چرا مثلا رفته جایی شما به من نگفتین و... ولی تو این 6 سال یکبار هم بهم بی حرمتی یا توهین نکردیم چه برسه به تنبیه بدنی . اون عقده داره شدید خدا بفریادت برسه بعد از ازدواج. سادیسم یعنی این

بالا
0 لایک
arasyar
آف لاین
عضو از: 1392-06-17 18:59
پست ها: 44

هر کس برای خودش منش و مرامی

هر کس برای خودش منش و مرامی داره و به روشی که دوست داره زندگی میکنه، وقتی هردو راضی هستید و مشکلی باهم ندارید تنها کاری که ازما برمیاد آرزوی سلامتی و خوشی و تداوم زندگی مشترکتان تا آخرین روز عمر است و بس

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

مرسی که نظر گذاشتین....

مرسی که نظر گذاشتین....

بالا
0 لایک
مريم خانم
عکس های مريم خانم
آف لاین
عضو از: 1390-06-26 13:08
پست ها: 337

اهممم

اخی
من عاشق این دیوونه بازیییییام.
:-B

بالا
0 لایک
مبینا19
عکس های مبینا19
آف لاین
عضو از: 1392-06-14 21:46
پست ها: 62

جالب بود ارز خوندن رو داشت

جالب بود ارزش خوندن رو داشت

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

تشکر از مریم و مبینا....

مرسی از مریم و مبینا که داستانو خوندین و خوشحالم که لذت بردین و نظر گذاشتین
ممنون

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

3تا تاتوی ناز و خوشگل....

بالا
0 لایک
خاله میترا
عکس های خاله میترا
آف لاین
عضو از: 1390-05-22 03:36
پست ها: 9060

درود سفیر عشق عزیز

جالب بود از این نوع کارها بازم داشتی بگذار تو سایت20 صد تا بوس

تن لختت رو بده به کسی که روح لخت بهت هدیه کنه پاش بیوفته

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

فدا مدای خاله.....

فدا مدای خاله.....

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

دوست دارم هستی این داستانو

دوست دارم هستی این داستانو بخونه

بالا
0 لایک
Relax Kon
عکس های Relax Kon
آف لاین
عضو از: 1392-06-22 22:44
پست ها: 0

harkari k karde,az sare

harkari k karde,az sare dosdashtanet bode azizam,vali ba in hal ziade ravi karde.k motmaenan dge psh nemiad azin halata.
kheili az marda hastan k gheirato ghororeshon ejaze nemide,kasi,namoseshono lams kone.
be har hal,arezoye tandorostio khoshbakhti baraton daram..

بالا
0 لایک
Relax Kon
عکس های Relax Kon
آف لاین
عضو از: 1392-06-22 22:44
پست ها: 0

harkari k karde,az sare

harkari k karde,az sare dosdashtanet bode azizam,vali ba in hal ziade ravi karde.k motmaenan dge psh nemiad azin halata.
kheili az marda hastan k gheirato ghororeshon ejaze nemide,kasi,namoseshono lams kone.
be har hal,arezoye tandorostio khoshbakhti baraton daram..

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

مرسی از دوستان که نظر دادن

مرسی از دوستان که نظر دادن

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

هستی اینجارم بخون....

هستی اینجارم بخون....

بالا
0 لایک
safire_eshgh_live
عکس های safire_eshgh_live
آف لاین
عضو از: 1391-01-19 12:03
پست ها: 6504

داستان اسپنک شدن نگار از زبان خودش

چقدر زیبــــــاست
فـــــــــــدا شدن
برای چـــشـــــمـــهایی که تمام دنیــــــای مـــــن است

بالا
0 لایک

صفحات

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .