دختر عمه سمیرا

سلام
من حسینم و الآن 18 سالمه و سوم ریاضیم
من در یک شهرستان کوچک زندگی می کنم (حالا بمونه کجا!) قبل از هرچیز بگم که این داستان قسمت سکسیش خیلی زیاد نیست و سعی کردم عین حقیقت باشه و حتی یک جمله بهش اضافه نکنم:
من تازه رفته بودم کلاس اول راهنمایی! تو اون دوران هنوز فیلم سوپر ندیده بودم چه برسه فکر کس کردن به سرم بزنه و هنوز به بلوغ نرسیده بودم و من بودم یه کیر کوچیک.
من اون موقع ها با چندتا از همکلاسی هام با هم ور میرفتیم و یه جورایی حال می کردیم. خوب بگذریم بریم سر داستان اصلی
بنده یه دختر عمه دارم به نام سمیرا که اون زمون که من کلاس اول راهنمایی بودم اون سوم راهنمایی بود.
و اما در مورد سمیرا: سمیرا دختری بود سفید، یه کم تپل مپل و انصافا خوشکل. او خیلی دختر حشرییه (اینو اون زمونا نمی دونستم بعدا فهمیدم) ما دو تا از بچگی با هم بزرگ شده بودیم و روابطمون خیلی خوب بود و مثل دو تا دوست واقعی بودیم برای هم.
من اصلا به بدنش فکر نمی کردم اون زمون چون هنوز زیاد از این چیزا حالیم نبود، یه روز خونواده ی ما و خونواده ی سمیرا با هم خونه مادربزرگ برای شام دعوت بودبم. طبق معمول من با سمیرا تو اتاق صحبت می کردیم که بهم گفت حوصلم داره سر میره.
منم بهش گفتم منم همین طور چی کار کنیم؟
گفت: من میگم بیا یه بازی بکنیم.
گفتم چه بازی؟
گفت نمی دونم، دکتربازی خوبه؟!
گفتم آخه این بازی واسه بچه هاس یکی ببینه زشته.
بالاخره با اصرار او قبول کردم .
رفتیم تو یه اتاق خالی که یه تخت هم داشتو بهم گفت: من دکترم تو هم مثلا بیماری. منم قبول کردم. منو خوابوند و بهم گفت: خوب حسین آقا چتونه؟
منم گفت: یه خورده دلم درد می کنه.. لباسمو بالا زد و یه خورده شکممو مالید. دیدم داره کم کم دستش پایین میره و دستاش یه خورده داره می لرزه.. آروم دستشو گذاشت روی کیرم من چشامو بستم و کیرم آروم آروم راس کرد. البته یادمه خیلی کوچیک بود، یه خورده اونو از رو شلوار مالوند و منم حسابی حال کردم. خواست که شلوارمو از پام بیرون بیاره که یهو از بیرون صدا زدن: بچه ها بیاین شما بخورین. سمیرا بهم گفت: خوب برای امروز بسه ادامشو فردا.
اون شب تموم شد و دو روز بعد اونا اومدن خونه ی ما. او سریع اومد تو اتاق من و در رو بست و بدون مقدمه کیرمو گرفت، و منو پرت کرد رو تخت و شلوارمو خواست بکشه پایین که من جلوشو گرفتم و گفتم می ترسم بیرون بفهمن ولی اون با زور شلوارمو پایین کشید و یه ده دقیقه ای با کنجکاوی بسیار با اون بازی می کرد . حالا که یادم میاد می بینم اصلا من کنجکاو نبودم ببینم کس چیه و چه شکلیه؟؟؟!!!
چند هفته گذشت و روابطمون به این شکل تبدیل شد و هر چند روز که هم رو می دیدیم سریع با کیر من ور می رفت ولی او اصلا لخت نمی شد! یه روز بهم زنگ زد که حسین به بهونه درس کردن کامپیوتر بیا خونه ما منم چند تا سی دی ور داشتم و راه افتادم. خونه ی اونا با خونه ما زیاد فاصله نداشتن. وارد خونه که فهمیدم که تنهاس و دیگه تا ته ماجرا رو خوندم. سریع منو برد تو اتاقش شروع کرد به لخت کردن من. این بار کامل من لخت شده بودم و احساس خجالت می کردم و او هم که این موضوع رو متوجه شد لباس خودش رو بیرون آورد. واااااای چی می دیدم دو تا پستون خوش فرم و سفیییید آویزون. با دیدن اونا یه حسی توم جریان پیدا کرد و نا خودآگاه شروع کردم به خوردن اونا. این بار خلاف همیشه او اول با کیرم بازی نکرد بلکه من پدر پستوناشو در آوردم ولی چون اصلا این کارو بلد نبودم زود خسته شد و دیگه نذاش ادامه دم.
بهم گفت: می خوای ببینی من به جای کیر چی دارم؟
گفتم: خوب معلومه کس داری؟
ولی کس چیه فقط از زبون دوستام اسمشو شنیده بودم. نه عکسی نه فیلمی و نه هیچ چی این شد که خودم شلوارشو پایین کشیدم و همچنین شرتشو. کسش خیلی پشمالو بود و من کسشو خوب نمی دیدم.
من حدود یه دقیقه با کنجکاوی تمام به کسش زل زدا بودم که او دستمو گرفت و به کسش مالید احساس خوبی داشتم. اون روز کلی با هم ور رفتیم، پستوناشو می خوردم کسشو می مالوندم لب می گرفتیم و اونم حسابی با کیرم ور می رفت.
این ماجرا تا چند ماه ادامه داشت، جوری که با هم قرار گذاشتیم بعد از مدرسه (که مدرسه هر دومون نزدیک خونه مادربزرگ بود) بریم به خونه مادربزرگمون. و اونجا حالی به حولی.
این قضیه دیگه برام عادی شده بودم. اون دوران هیچ کدوم از دوستام کسو از نزدیک ندیده بود و من از همه جلوتر بودم.
بعد از گذشت چند ماه نمی دونم چی شد که یهو به یه چشم به هم زدن دیدم سال دوم دبیرستان هستم.
بله، من الان دوم دبیرستان بودم و از چند سال پیش که با سمیرا سکس داشتم تا الان اصلا سکس نداشتم و اصلا بهش حتی فکر هم نمی کردم. دیگه دوران بلوغم بود و احساس می کردم خیلی شهوتیم و در کل حالم خیلی بد بود و هفته ای چند مرتبه جلق می زدم و از این کار خیلی خوشم میومد.
خیلی به کس احتیاج داشتم ولی همون طور که گفتم من در یک شهرستان کوچیک زندگی می کنم و تو این خراب شده هیچ غلطی نمیشه کرد. (البته یه خورده بی عرضگی خودمه). یه مرتبه یاد دوران بچگیم(اول راهنمایی) افتادم و دختر عمم سمیرا. او الآن تهران درس می خوند (دانشکده) رفتم تو فکر باورم نمی شد که من قبلا باهاش سکس داشتم.
فکر می کردم شاید خواب بوده .ولی نه اصلا چی شد یه مرتبه همه چی تموم شداصلا یادم نمیومد.. دیگه تمام فکرم سمیرا بود منی که یه شاگرد ممتاز بودم و درسم عالی بود با افت شدید تحصیلی مواجه شدم (معدل اول دبیرستان:19:80 و معدل دوم: 18:12). همش فکر می کردم چه جوری به یادش بیارم و بهش بفهمونم که من الان بهش نیاز دارم
کاری از دستم بر نمیومد. او تهران بود و من اینجا .. با جلق زدن خودمو ساکت کردم تا تابستون که قرار شد با خانواده برم تهران، از خوشبختی من قرار شد که سمیرا هم که چند تا از وسایلشو تهران جا گذاشته بود با ما بیاد و زود برگرده. خیلی خوشحال شدم. به خودم گفتم اگه قراره کاری بکنم این بهترین موقعیته.
بالاخره روز موعود فرا رسید. من و سمیرا عقب نشستیم و بابا و مامان هم جلو.
سعی می کردم خودمو بهش بچسبونم و تو خواب سرمو روی پاهاش می ذاشتم و .
رسیدیم تهران رفتیم خونه یکی از فامیلامون. سمیرا هم دوران دانشجویی شبا اونجا تلپ بود. شب اول که نتونستم کاری بکنم. رفتار سمیرا با من جوری بود که اصلا انگار هیچ چی بین ما نگذشته و این کارو برای من سخت تر می کرد. بالاخره شب دوم فرا رسید.. من جامو یه متری سمیرا انداختم. و سعی کردم خوابم نبره یه ساعتی گذشت و کاملا به بدن سمیرا خیره شده بودم. چه هیکلی داشت. اصلا قابل مقایسه با سوم راهنماییش نبود. خیلی حالم بد بود دلو زدم به دریا و بالشتمو چسبوندم به بالشت او و خیلی آروم لبمو گذاشتم رو پیشونیش. خیلی آروم جوری که بیدار نشه. قلبم با چنان سرعتی می زد که می ترسیدم سمیرا از صداش بیدار بشه. یه خورده شجاع تر شدم و دستمو آروم گذاشتم روی پستونش دکمه بالای پیرهنشو باز کردم یه سوتین مشکی دیدم داشتم می مردم. دیگه نمی فهمیدم که دارم چی کار می کنم. دستی که آروم رو پستونش بود رو یه خورده محکم تر فشار دادم که یهو از خواب پرید و با جیغ خیلی بلندی که کشید بابام بیدار شد و پرید تو اتاق. من که شهوت از سرم پریده بود و حسابی خودمو خیس کرده بودم گفتم: هیچ چی سمیرا خر و پف می کرد خواستم بیدارش کنم که ترسید و جیغ زد. بالاخره بابام رفت و سمیرا بلند شد و رفت تو یه اتاق دیگه.. اعصابم شدیدا خورد بود. به خودم گفت اصلا بی خیال همون جلق خودمون رو بزنیم بهتره، کی کس می خواد! گرفتم خوابیدم. ولی خوابم نمی برد بعد از چند ساعت به زور خواب رفتم. صبح با صدای سمیرا: لنگه ظهره نمی خوای پاشی. از خواب بیدار شدم. روم نمی شد تو صورت سمیرا نگاه کنم. موقع نهار سر میز سمیرا روبه روی من نشسته بود و هی بهم لبخند می زد و می گفت دیشب چی کار می کردی؟ باهام چی کار داشتی؟ و..
داشت جلوی همه آبرومو می برد. منم چرت و پرت جوابشو دادم و سریع غذامو تموم کردم و رفتم بیرون تو خیابون با بچه ها
بعد از ظهر اومدم خونه دیدم سمیرا تنهاس و داره وسایلشو جم و جور می کنه. بهش گفتم: بقیه کجان؟ تو داری چی کار می کنی؟
گفت: همه رفتن بیمارستان ملاقات یکی از فامیلا و منم چون باید صبح زود برم خونه موندم تا کارامو تموم کنم. با شنیدن این که قرار بود فردا بره خیلی ناراحت شدم و به زمین و زمان فحش می دادم.
رفتم پیشش نشستم و بهش گفتم: سمیرا می خوام یه چیزی بگم، ناراحت نمی شی؟
گفت:نه هر چی می خوای بگو..
- آخه روم نمیشه
- مگه چی میخوای بگی
- چی حدس می زنی؟
- با دوس دخترت حرفت شده؟
- دوس دخترم کجا بود بابا
زد زیر خنده و گفت: خاک بر اون سر بی عرضت کنن. حالا چی می خوای بگو، اگه روت نمیشه بنویس
- فکر خوبیه
یه کاغذ برداشتم و خواستو داشتم براش می نوشتم که ملت ریختن تو خونه (بابا و مامان و عمو و..)
خیلی حالم کیری شد.
سمیرا اومد کاغذ رو ازم بگیره. ولی من بهش گفتم: نه من پشیمون شدم.
ولی با زور ازم گرفت و رفت که بخونه
با خودم گفتم الآن آبرومو می بره. (آخه بعضی وقتا که به کلش می زنه هر کاری ممکنه بکنه)
عمو و بابا و بقیه رفتن دوباره بیرون.
حالا تو خونه من بودم و سمیرا و مامانم .
مامانم رفت پای تلفن که بابا مامانش صحبت کنه (هر وقت بخواد باهاش صحبت کنه حداقل 45 دقیقه طول میشکه). منم داشتم با بی حوصلگی کانالو عوض می کردم. سمیرا اومد تو پذیراییی و یه نگاه بهم کرد و بلند خندید و خواست یه چیزی بگه ولی نتونست از بس داش می خندید. بعد از چند دقیقه اومد نزدیک من و گفت تو اتاق منتظرم و رفت تو اتاق
خشکم زده بود به اندازه ای خوشجال بودم که حد و اندازه نداشت. بعد از چند دقیقه بلند شدم و رفتم تو اتاق. خیالم از بابت مامانم راحت بود
به خودم می گفتم: تا 5 دقیقه دیگه داری کس سمیرا رو لییس می زنی. دیگه مثل 5 سال پیش نبود. من الآن کلی فیلم سوپر دیده بودم و کلی داستان و خاطره خونده بودم.
رفتم تو اتاق دیدم سمیرا رو صندلی نشسته و یه صندلی هم رو به روش گذاشته. ازم خواست بشینم
منم نشستم روبه روش. دستشو گذاشت رو شونم و بهم گفت: ببین حسین من مثل خواهر بزرگ تر تو می مونم، اگه باحات راحتم واسه اینه که من و تو با هم بزرگ شدیم و تو رو برادر خودم می دونم. من نامتو پاره می کنم و به کسی هم نمی گم. و فرض می کنیم که اصلا اتفاقی نیفتاده..
من فکر کردم داره مثل همیشه مزه میندازه و منو دس میندازه. واسه همین صورت بردم تا نزدیک تا ازش لب بگیرم که محکم یه سیلی بهم زد. خیلی محکم. اشک تو چشمام جمع شد بهم گفت: احترام خودتو نگه دار عوضی.. همه چی دور سرم می چرخید. سمیرا پاشد و رفت بیرون.
دو ساعت تمام اونجا نشستم و خشکم زده بود و تو فکر بودم.
چرا همچین کاری رو کزد؟؟
از اون روز تا الآن من باهاش قهرم و روابطمون به صورت خیلی محسوسی تیره شده.
همه فامیل هم متوجه شدن.
بلی دوستان این بود خاطره من و دختر عمه نامردم
بعد از اون ماجرا من کلی در موردش تحقیق کردم و فهمیدم که او تهران حسابی خلاف شده و چندتا دوس پسرم داره و حتی بعضی شبا اونجا می خوابه.
آخه چرا باید دختری که به این همه آدم حال میده به من که اولین خاطره سکسیمون باهم بوده نده؟؟؟

نوشته: حسین

2.190475
نمره شما: هیچ :میانگین 2.2 (21 رأی )

41 نظر

یه خایه دار نمیره وبلاگ من و

نوشته دکتر سروش در 23. May 2011 - 13:12

یه خایه دار نمیره وبلاگ من و ببینه اونی که میگه21ساله فلسفه نمیفهمه بگید بره.هرکس یه استعدادی داره عمو.

نویسنده می گوید: 1-بعد از

نوشته feri151 در 23. May 2011 - 13:28

نویسنده می گوید:
1-بعد از گذشت چند ماه نمی دونم چی شد که یهو به یه چشم به هم زدن دیدم سال دوم دبیرستان هستم. در این جا ممکن است نویسنده خواسته باشد با هنرمندی سیر داستان را به جلو ببرد.
2- خیلی به کس احتیاج داشتم ولی همون طور که گفتم من در یک شهرستان کوچیک زندگی می کنم و تو این خراب شده هیچ غلطی نمیشه کرد. (البته یه خورده بی عرضگی خودمه)نویسنده در اینجا با تواضع غزیادی خود را بی عرضه می دان هرچند در سن 13 سالگی توانسته یک دختر را لخت و سینه های اورا ببیند و از همسالان خودش جلوتر باشد.
3- و با جیغ خیلی بلندی که کشید بابام بیدار شد و پرید تو اتاق. . بالاخره بابام رفت. در اینجا ما اوج اعتماد پدر به پسر را شاهد هستیم که در نوع خودش قابل تقدیر می باشد.
4-میرا اومد تو پذیراییی و یه نگاه بهم کرد و بلند خندید و خواست یه چیزی بگه ولی نتونست از بس داش می خندید. بعد از چند دقیقه اومد نزدیک من و گفت تو اتاق منتظرم و رفت تو اتاق در اینجا ما باقدرت عجیب قلم آشنا می شویم سمیرا بلند می خندد و در ادامه کار به سیلی زدن هم می رسدبطور قطع سمیرا دوگانگی شخصیت دارد و نویسنده با قلم پرقدرت خود اینرا به کنایه عنوان کرده است.
5- نویسنده همچنین با تحقیقات فوق تصور آمار کلی از دختر عمه اش بدست می آورد و بیان می کند:آخه چرا باید دختری که به این همه آدم حال میده به من که اولین خاطره سکسیمون باهم بوده نده؟؟؟ در اینجا یک ایهام ظریف بوجود می آید که واقعن چرا؟ چرا یک دختر عمه به غریبه بهد و به من نه ؟ واقعن چرا؟

به دختر عمتو خودت فعلا

نوشته bigharar.dar.dream در 23. May 2011 - 13:47

به دختر عمتو خودت فعلا کارندارم
اومدم یه شعر در وصف عمت بگم داستانو که خوندم نظرمو میدم

کسه عمت ناز داره لذت پرواز داره
قرمزی کسش رو شراب شیراز داره

اولا که داستان کپی بود یه

نوشته bigharar.dar.dream در 23. May 2011 - 13:58

اولا که داستان کپی بود یه جادیگه هم خونده بودم مرتیکه پفیوس
بعدش یه جای داستان میگه یه دفعه بابا عمو و بقیه اومدن وقتی کاغذرو میگیره ازش بابا عموشو بقیه میرن ریدم تو طرز نوشتنت یکی به من بگه
باباش عموش وبقیه نقش چیو اینجا داشتن؟؟؟
الف)خایه باقر
ب)hovahshatare
ج)نویسنده جلقی میباشد

اوووو !! پس دختر عمت از همان

نوشته -NASTARAN- در 23. May 2011 - 14:00

اوووو !! پس دختر عمت از همان ابتدا خلافکار تشریف داشتن اما نیست تو شهر کوچیک بودی نمیشد کاری کنه مجبور شد با تو که راحت بود ور بره تا اینکه تهران قبول شد و اونجا عقده های چندین و چند سالشو خالی کرد، آبشو نبود وگرنه شناگر ماهریه !
تو هم از توهم بیرون بیا اون الآن ۵۰ دست گشته آره داداش

بچه جون 17 سالته نه 18 سوم

نوشته sara sweet در 23. May 2011 - 14:05

بچه جون 17 سالته نه 18 سوم ریاضی . ادمین جونم باز بچه ها اومدن داستان نویسی؟
برو 1سال دیگه برگرد ما همینجا هستیم منتظر میمونیم 18ساله شی Big Grin
NASTARAN- پرفکت . موافقم

اتفاقا منم دختر عمتو يه بار

نوشته شاهين20 در 23. May 2011 - 14:05

اتفاقا منم دختر عمتو يه بار كردم

بچه ها پیشرفت کردن داستان از

نوشته Sima_majd در 23. May 2011 - 14:25

بچه ها پیشرفت کردن
داستان از 1سایت دیگه کپی میکنن میارن اینجا میذارن
واقعا جای تبریک داره

باید دختر عمتو یه جا گیر

نوشته keyvan 200 در 23. May 2011 - 15:05

باید دختر عمتو یه جا گیر میاوردی جوری زوری می کردی که صداش تا هفت آسمون بره

خاک بر سرت انتظار داشتی باور کنیم؟

سلام. به اين داستان

نوشته mahyar53 در 23. May 2011 - 15:22

سلام.
به اين داستان تكرارىكارىندارم اما2نكته:
1-دكترجون آدرس بده تابريم ويادت باشه مودب باشي!
خايه داريعنىچه؟ آدم محق كه جوش نميزنه وتوهين نميكنه عزيزم.خيلىجلوىخودموگرفتم كه به سبك اصفهانيهاجواب ندم!
2-خطاب به نويسنده ودراصل كپىكننده:
گر برخيزم برنهمت، گوئىچه؟
ور كير به كون درنهمت، گوئىچه؟
ور مادرتو زدور فرياد كند
كير در كس مادر نهمت، گوئىچه؟!
برقرارباشيد.
فعلآ.

mahyar jan kiram dahanet ba

نوشته shahryar84 در 23. May 2011 - 15:24

mahyar jan kiram dahanet ba in nazaret dadash

سلام بنظرم نچسب بود

نوشته siyavash 93 در 23. May 2011 - 15:37

سلام بنظرم نچسب بود داستانت
منو که نتونست متقاعد کنه تا آخر بخونمش
در هر حال مرسی
feri151
عزیرم باحال بود نقدت بازم بنویس

joone to layeghe kardanam

نوشته mohammad100000 در 23. May 2011 - 15:47

joone to layeghe kardanam nisi Rolling On The Floor
akhe copy bardari mikoni koskhol hala dah bar roosh jagh zadeha

shahryar84عزيز 1-چرا؟ 2-چرا

نوشته mahyar53 در 23. May 2011 - 15:50

shahryar84عزيز
1-چرا؟
2-چرا دهنتوباز ميكني،كير ازش ميادبيرون؟
3-نگوكير، كونت لب ورميچينه!
4-تواگه كير داشتي باانگشت كوچيكت ماست نميخوردي!
5-. . .
اينم چند جواب به سبك اصفهاني!
بسه يا بازم ميخواي؟
وقتي يكي چيزي نميگه، فكرنكنيد بلد نيست؛ شايد. . .
درضمن عزيزم به دلت نگير،به يك وجب زيردلت بگيركه حال كنيم!!!
برقرارباشيد.
فعلآ.

اااااااايميل من جهت

نوشته halalamkon در 23. May 2011 - 16:17

اااااااايميل من جهت دوستي!!!!!!!؟؟؟!!!؟!!‏

دوست دخترميخخخخخخواممممم17سالمه متولد13january1995دخخخخختر محترم والبته پاك ونجيب براي دوستي سالم هست؟؟؟ايميل من:‏loverme.eshgh@yahoo.comمنتظظظظظظرم.بااااااااي

Bacheha 1 kar konid 1saite

نوشته Sima_majd در 23. May 2011 - 17:32

Bacheha 1 kar konid
1saite dustyabi bezarid bax beran unja .
Ya 1chatrum 2rost konid
Qesmate nazarato be lajan nakeshid dg

او سریع اومد تو اتاق من و در

نوشته خاکشیر در 23. May 2011 - 17:54

او سریع اومد تو اتاق من و در رو بست و بدون مقدمه کیرمو گرفت، و منو پرت کرد رو تخت و شلوارمو ......
این تخیل نامه چند سال پیش در سایت آویزون درج شده بودوخیلی ایراد داشت .
اگر می خواهید کپی کنید حداقل داستانهای سکسی خارجی را ترجمه وویرایش نمایید.

خیلی ضایعی میدونستی؟ به معدل

نوشته negahban در 23. May 2011 - 18:39

خیلی ضایعی میدونستی؟
به معدل 18 میگی افت تحصیلی...

halalamkon بدو برو سر درسو

نوشته ساینا جون4 در 23. May 2011 - 18:56

halalamkon بدو برو سر درسو مشقت 1 سال دیگه بیا تو سایت وقت امتحاناسا

نظرات همه رو خوندم و دیگه

نوشته ساینا جون4 در 23. May 2011 - 19:15

نظرات همه رو خوندم و دیگه داستانو نخوندم نتیجه گیری هم چرت بوده هم کپی بوده

سلام به همه بر و بچ باحال

نوشته m0stafa در 23. May 2011 - 19:49

سلام به همه بر و بچ باحال سایت
این اولین نظر منه
بابا این تکراری سایت آویزون خدا بیامرزه به کپی کنندش فحش ندین
در ضمن مخلص فریجاب عزیز هم هستم
با نظرات حال کردم یه کس نامه نوشتم اگه چاپوندنش بیا روش نظر بده ببینم میشه بعدیشو بهتر کنم

سلام از امروز من هم به جمع

نوشته بیب بیب در 23. May 2011 - 20:15

سلام
از امروز من هم به جمع دوستان پیوستم
امیدارم بتونیم کنار هم خوش بگذرونیم فقط کسی نیس که دست منو بگیره این اطراف رو نشونم بده؟؟؟

خوش اومدین بچه ها تخمتون

نوشته siyavash 93 در 23. May 2011 - 21:16

خوش اومدین بچه ها
تخمتون شنگول

siavashe aziz kiram dahanet

نوشته shahryar84 در 23. May 2011 - 21:22

siavashe aziz kiram dahanet

bebin kocholo.man dastaneto

نوشته Bishile در 23. May 2011 - 21:52

bebin kocholo.man dastaneto nakhondam.chon malome cherte.chon nakhondam fosh nemidam.motmaenam ke hame foshet dadano midan.hala biya 100tomano begir boro badkonak bekhar bazi kon

قسمت سکسیش زیاد نیست.... پس

نوشته humanbulba در 24. May 2011 - 0:27

قسمت سکسیش زیاد نیست.... پس برا چی اینجا گذاشتیش ها؟

he he he ta omad shalvaresho

نوشته Bishile در 24. May 2011 - 1:04

he he he
ta omad shalvaresho darbiyare
pesaraye hamsaye goftan:
samira biya shoma bekhoresh.
samira did male in yedole
vase ona kire ino dige hesab nakarde.kiresh karde

خاک تو سر آدمین. داستان 6 سال

نوشته swat4 در 24. May 2011 - 1:14

خاک تو سر آدمین.

داستان 6 سال پیش شهوات سرا بود .

با این داستانای کیریتون

bacheha farijab rudman sara

نوشته barbodbarby در 24. May 2011 - 1:39

bacheha farijab rudman sara ana mehdi bikas va . . . man mkham ye site bezanam ke adminesh khodam va chandta az shoman unja ham dastane alio mzaram esmesh chi bezaram darzemn in emailame djfarzaddj@gmail.com dust daram ye jav samimi dorost beshe

azizan mkham ye sit sexi

نوشته barbodbarby در 24. May 2011 - 1:46

azizan mkham ye sit sexi bezanam va har dastani ham nemzaram az farijab sayna sima ana sara rudman mehdi va . . .djfarzaddj@ gmail .com tnx

به خاطر اینکه پسر خوبی بودی و

نوشته raha duff در 24. May 2011 - 1:47

به خاطر اینکه پسر خوبی بودی و معدلات بالا بوده اجازه میدم دوست پسرم تا دسته بکنه تو کونت

bacheha farijab rudman sara

نوشته barbodbarby در 24. May 2011 - 1:48

bacheha farijab rudman sara ana mehdi bikas va . . . man mkham ye site bezanam ke adminesh khodam va chandta az shoman unja ham dastane alio mzaram esmesh chi bezaram darzemn in emailame djfarzaddj@gmail.com dust daram ye jav samimi dorost beshe

كسخل دروغگو اولا كه داستان

نوشته amirjojo در 24. May 2011 - 2:33

كسخل دروغگو اولا كه داستان كپي بود.وقتي كه تو اول راهنمايي بودي دختر عمت سوم راهنمايي بود.وقتي كه تو دوم دبيرستان بودي دختر عمت بايد پيش دانشگاهي باشه.
آخه كسخل وقتي يه داستان رو ميخواي بدزدي اول بخون شايد به ننت فحش داده باشن!
دختر نديده ,در ضمن دختر سوم راهنمايي سينه هاش افتاده نيستن.!!

فقط میتونم بگم کس کش دزدی

نوشته R-sexy در 24. May 2011 - 10:53

فقط میتونم بگم کس کش دزدی ادبی نکن.

بابا این طفلی که گناهی

نوشته Punk.man در 24. May 2011 - 14:36

بابا این طفلی که گناهی نکرده
هر سایتی رفته دیده این داستان هست گفته اینجا هم بذاره بی نصیب نمونین
هم تو سه کاف بود هم آویزون هم شهوت سرا
ناراحت نباشین احتمالا تا چند روز دیگه داستانای قدیمی همین سایتم بدزدن به اسم خودشون بذارن
فقط عزیزم الان وقت درس خوندنته نه فحش خوردن

biqarar nazaret kheyli bahal

نوشته KeNzO21 در 24. May 2011 - 15:29

biqarar nazaret kheyli bahal bud k0li khandidam damet garm.

Shahriyar 84 کیر منم دهنت

نوشته siyavash 93 در 24. May 2011 - 15:36

Shahriyar 84
کیر منم دهنت عزیزم.

سایت توپ توپ توپ

نوشته amirx55 در 24. May 2011 - 22:10

سایت توپ توپ توپ www.teaner.com

كسشعرنگو دكترسروش

نوشته saeidc702 در 25. May 2011 - 12:56

كسشعرنگو دكترسروش

ص

نوشته todelboroam در 25. May 2011 - 16:54

ص

فقط خواستم بگم کیرم تو کس

نوشته CHAKAVAK_KAVIR در 6. June 2011 - 16:54

فقط خواستم بگم کیرم تو کس مادرت . همین .