عاقبت سکس با زنهای شوهردار

سلام.من علی اکبرم این داستانی که مینویسم مربوط میشه به پسر همسایمون که 5 سال از من یزرگتره و 30 سالشه.اسمش امین هست و 3 سال پیش ازدواج کرده بود ولی حالا یک سالی هست که از زنش جدا شده و دلیلش خیانت زنش بهش بود.این داستان رو واسه کسایی می نویسم که با زنهای شوهردار سکس می کنن و عین خیالشون هم نیس.
این آقا امین وقتی 20 21 سابش بود همش تو نخ زنهایی میرفت که شوهردارن و هر موقع که دوستاش بهش تذکر می دادن هم دوستاشو و هم همه ی شوهر هارو فحش می داد.خلاصه امین تو جوونیش ایاش به تمام عیار بود و با 2 3 تا از زن های شوهردار محلمون رابطه داشت و به قول خودش همشون رو تا حد جنون میکرد،این کارای امین ادامه پیدا میکنه تا وقتی که تو سن 28 ازدواج میکنه.امین تو گمرک کار می کنهد و کارت بازرگانی داره و پول خوبی بدست میارهد،ولی روزهایی میشد که کارش تو گمرک زیاد میشد و نمیتونست بیاد خونه.ما همسایه ی دیوار به دیوار امین اینا هستیم.
1 سالی از ازدواج امین با زنش میگذشت که من متوجه شدم که انگاری زنش با یکی دیگه هست،چون هر وقت بیرون بود گوشیش دم گوشش بود و داشت با گوشیش حرف میزد.یه روز از پنجره بیرون رو نگاه میکردم که دیدم زنش داره میاد و طبق معمول داره با گوشیش حرف میزنه،گوشام رو تیز کردم شنیدم که میگفت:((نه بابا امشب خونه نیس،عین سگ داره کار میکنه!امشب بیا خونم تنهام))اولش باورم نمی شد،پیشه خودم گفتم Sad(حتما داره با دوست های هم مدرسه ایش یا هم دانشگاهیش حرف میزنه!!بیخیال به تو چه؟!!))ساعت های 10 شب بود که دیدم داره صدای ماشینی میاد که صدای ضبطشو بلند کرده،کنجکاو شدم از پنجره ی اتاقم بیرون رو نگاه کردم دیدم رفت سره کوچه و ماشین رو پارک کرد و با اضطراب رفت آیفون خونه ی امین اینارو زد و زود رفت تو.
من گیج شده بودم نمیدونستم باید چیکار کنم تلفن رو برداشتم و به امین زنگ زدم و گوشیرو برداشت و گفت:((سلام اکبر چه عجب اینوقت شب زنگ زدی؟!!))گفتم:((امین کجایی؟))گفت Sad(گمرکم کار زیادی داشتم موندم اونارو راست و ریس کنم))گفتم Sad(فردا بیا بریم فوتبال))گفت Sad(نه خستم))خدافظی کردم،اعصابم خیلی داغون بود اون شب نتونستم بخوابم از عصبانیت می خواستم دیوار خونمون رو از جا در بیارم و برم خونه ی امین، و زنشو با اون پسره ی نامرد تا می خوردن بزنم.ساعتای 12 شب بود که رفتم تا 4چرخ اون پسره رو پنچر کنم که به خودم گفتم:((اکبر میخوای چیکار کنی؟!!اگه پنچرش کنی آبروی امیر میره و پیش همسایه ها نمی تونه سرشو بالا بگیره)) از پنچر کردن تایر هاش منصرف شدم،ولی خیلی حرص میخوردم،همش میخواستم یه جورایی با اون پسره دعوا کنم،خدا میدونه شب رو تا صبح چطوری سپری کردم،تا اینکه ساعت 8 و نیم بود که بابام گفت:((اکبر برو نون بگیر))رفتم نون گرفتم و موقع برگشتن دیدم آقا پسر از خونه ی امین اومد بیرون رفتم سره کوچه و بهش چپ چپ نگاه می کردم که وقتی میخواست سواره ماشین بشه بهم ذول زد رفتم جلوتر بهش گفتم داداش مشکلی داری؟ یا آدم ندیدی؟یه تبسمی کرد و گفت به تو چه نگاه میکنم که میکنم توروسنه نه،رفتم جلوشو بدون هیچ مقدمه ای یه مشت زدم تو شکمش ،تا خواست خودشو صاف کنه دو سه تا مشت دیگه بهش زدم و 2 3 تا از همسایه ها اومدن و نذاشتن بکشمش.
اومدم خونه یکمی از حرصم کم شد ولی بازم نمیتونستم جلوی خودمو بگیرم،رفتم اتاقم و شروع کردم به دیوار اتاقم مشت زدم.دیشب که نخوابیده بودم خیلی خسته بودم رفتم یه دوش گرفتم و اومدم خوابیدم.2 3 ماهی از این جریان میگذشت که بازم شاهد مهمون دعوت کردهای زن امیر شدم ولی از ترسم به امین چیزی نگفتم.
تا اینکه یه روز کاسه ی صبرم لبریز شد و به امیر همه چیرو گفتم،اولش باورش نشد و یه سیلی محکم بهم زد که الانم وقتی بهش فکر میکنم جاش درد میکنه.تا اینکه یه روز امین بهم زنگ زد و گفت میخوام باهات حرف بزنم بیا پایین.رفتم پایین و از رفتار اون روزش ازم معذرت خواست و گفت می خوام همه چی رو واسم تعریف کنی ،منم همه ی جریان هارو واسش گفتم .
ازش پرسیدم چرا اونروز حرفامو باور نداشت؟ تو جوابم بهم گفت عجولانه برخورد کردم ولی بعد که فکر کردم دیدم اخلاق زنم با من عوض شده و خیلی سرد باهام برخورد میکنه،این شد که بهش شک کردم.
امین بعد این حرفای من یه روز به بهانه ی مسافرت از خونه اومد بیرون و اومد خونه ی ما و منتظر موندیم که دوس پسر یا همبازی زنش بیاد(که هر دفعه هم با یکی بود).تا اینکه همبازی زنش اومد و امین بعد نیم ساعت رفت پایین و در خونشون رو باز کرد و رفت تو،منم دنبالش رفتم چون میترسیدم کار دسته خودش بده،هرچند که همه ی ما هم می دونیم که اگه هم زنش و هم دوستشو می کشت حق داشت،
وقتی وارد خونه شدیم دیدیم دارن با هم شام میخورن،زنش تا امین رو دید خفه خون گرفت و شروع کرد به گریه کردن امین خواست بره به طرف زنش که بزنتش ولی نذاشتم،چون اصل کاری جلوی زنش رو صندلی نشسته بود و بدبخته کثافت از ترس نمیتونست حرف بزنه،امین رفت کنار پسره و تا می تونست زدش و زنش هم از ترس رفت تو اتاق و در رو قفل کرد و با صدای بلند داشت گریه میکردمنم رفتم دو سه تا مشت و لقد نثار پسره کردم و از دست امین گرفمش چون امین داشت میکشتتش.امین رو یه ذره آرومش کردم و پسره هم بی هوش افتاده بود روی زمین،غذای های روی میز که زنش واسه دوستش آماده کرده رو زمین پخش شده بود از دماغه پسره هم خون اومده بود و همه جا رو خونی کرده بود،بشقاب و قاشق های شکسته رو زمین بودن،و دعوای ما هم با پسره همه جای خونه رو بهم زده بود.
بعد نیم ساعت که امین رو آروم کرده بودم پسره به هوش اومد و شروع کرد به التماس کردن،اولش هردومون ترسوندیمش ولی به دلیل آبروی امین و پدر مادرش ولش کردیم و امین بهش گفت:((خیلی سریع اینجارو ترک می کنی طوری که کسی نفهمه)).
دوستای عزیز امین بعد 2 3 ماه از اون قضیه زنشو طلاق داد و از نظر روحی خیلی بهم خورد.خودش وقتی که با هم تنهاییم و درد و دل می کنیم به خودش فحش میده و از رابطه ی سکسی ای که در دوران مجردیش با زن های شوهردار داشت ابراز پشیمونی می کنه و اعتقاد داره که نفرین اون زنها و خیانت به شوهرهاشونه که دامن امین رو گرفت و بدبختش کرد.
ما باید از این داستانا عبرت بگیرم.دوستان،من اهل نصیحت نیستم و خیلی هم از نصیحت دادن بدم میاد و نفرت دارم ولی اینو ازتون دوستانه خواهش میکنم به زنتون یا به شوهرتون خیانت نکنید.
به امید روزی که هیچوقت در دنیا شاهد خیانت زن به شوهرش و شوهر به زنشو نبینیم...............قربانتان علی اکبر
هرکی خواست خصوصی بهم انتقاد کنه آدرس ایمیلم اینه:
newforlike@yahoo.com

4.270835
نمره شما: هیچ :میانگین 4.3 (96 رأی )

26 نظر

in yeki dige avale aval

نوشته samaniii در 4. July 2011 - 23:48

in yeki dige avale aval shodam
Tongue

نظرم مثبته:D

نوشته berkeh 3 rah در 4. July 2011 - 23:51

نظرم مثبته:D

سوم شدن هم بد نیست

نوشته bahar joon در 5. July 2011 - 0:18

سوم شدن هم بد نیست

نخوندم ولی هر چی شدعاقبتت

نوشته bahar joon در 5. July 2011 - 0:19

نخوندم ولی هر چی شدعاقبتت خوبت شد

دمت گرم نمرت بیست با این حال

نوشته masoom222 در 5. July 2011 - 2:17

دمت گرم نمرت بیست
با این حال کردم بازم بنویس
موفق باشی اکبر جووووووووووووووووووون

navid lov & ...sex ... kire

نوشته ميتراسم در 5. July 2011 - 2:32

navid lov & ...sex ...
kire jorj bosh to namoseton ke az kire 100ta sag najestare Big Grin
biyayid az kiram ke vase mamano khaharetone bala berid
Rolling On The Floor Big Grin Smile) Rolling On The Floor Tongue Surprise)

اینم شد داستان ؟ اینجا سایت

نوشته sara sweet در 5. July 2011 - 7:55

اینم شد داستان ؟ اینجا سایت سکسیه ما هم به نصیحت نیاز نداریم وگوشمون از این حرفا پره. این امین هم حقش بوده وقتی خود میمونش همش تو فکر زنای شوهردار بوده خوبش شده تو هم سعی کن فضول نباشی اه یعنی چی راه بیراه سرک میکشی تو زندگی مردم تو خودتم یک چیزیت میشه تو نخ زن امین بودی Big Grin

(بدون موضوع)

نوشته im tanhatarin در 5. July 2011 - 8:40

Applause

خوب بود آفرین ایشالا که درس

نوشته ساینا جون4 در 5. July 2011 - 8:55

خوب بود آفرین ایشالا که درس عبرت بشه برای اونایی که از این کارا میکنن چوب خدا صدا نداره ولی یه سوال برام پیش اومده بود نوشته بودی بشقاب و قاشق های شکسته بشقاب خوب میشکنه ولی قاشق چطوری شکسته بود؟؟؟؟

بازم شاهد مهمون دعوت کردهای

نوشته arash_destiny در 5. July 2011 - 10:02

بازم شاهد مهمون دعوت کردهای زن امیر شدم ولی از ترسم به امین چیزی نگفتم.
............
امین یا امیر بالاخره ؟!؟!؟!؟!؟!؟!

سلام ببین داداش اینجا سایت

نوشته cyborg1981 در 5. July 2011 - 10:36

سلام
ببین داداش اینجا سایت داستانهای سکسیه همه اینجا میخوان از اتفاقهای سکسی هم بدونن نه اینکه نصیحت کنی
شما این داستانهاتونو واسه برنامه کلید اسرار بفرست

افرین.خوشم اومد . کاش اونای

نوشته majid_em در 5. July 2011 - 14:55

افرین.خوشم اومد . کاش اونای که این کارن حالیشون میشد که متاسفانه یا بی غیرتن و میگن خوب من میکنم زنم هم بره بده یا خیلی احمق و تا چوبش و نخورند باورشون نمیشه

از محتوا خوشم اومد ولی از

نوشته sex.. در 5. July 2011 - 19:52

از محتوا خوشم اومد ولی از نحوه نگارش:افتضاح بود

(بدون موضوع)

نوشته nazielena در 5. July 2011 - 20:44

Plain Face

موقعی که این داستان نوشتی،

نوشته siamak-att در 9. July 2011 - 10:56

موقعی که این داستان نوشتی، تازه جق زده بودی؟؟؟
جو گرفتت گفتی یه چیزی بنویسی دیگه.
این چیزا اینجا جواب نمیده.
یه قطره آب توی کوره داغ بخار میشه اکبر جون.

من از اکبر خیلی متشکرم که این

نوشته رامین کیر کلفت در 14. July 2011 - 7:40

من از اکبر خیلی متشکرم که این مطلب رو نوشته و اینجا گذاشته . دستش درد نکنه . این عین واقعیته که هر کس به دنبال ناموس مردم بره ، دنبال ناموسش میرن و بارها و بارها هم اتفاق افتاده و صحت این ادعا ثایت شده . بنا براین دوستان اگر هم یه وقت خواستین با کسی سکس کنین اولا دقت کنین که شوهردار نباشه که در غیر این صورت آه شوهرش حتما یقه شما رو هم خواهد گرفت و بدبخت میشین . ثانیا دختر باکره نباشه ، چون اون هم ناموس پاک و دست نخورده باباش و شوهر آینده شه و ثالثا وقتی با یه زن مطلقه یا بیوه خواستین باشین ، راحت با خوندن دو کلمه صیغه که دستور خداست ، می تونین هم حال کرده باشین و هم گناه نکرده باشین . مطمئن باشین اگه این موارد رو رعایت کنین ، هم ناموستون در امان می مونه و هم اینکه خدا به پاداش کاری که کردین ، باز هم موقعیت برای سکس های خوبتر و بیشتری براتون فراهم می کنه یعنی می بینین براتون داره خود به خود جور میشه . من مرتب با خیلی ها سکس دارم و همشون هم به شدت طالب من هستند و من این موضوع رو نتیجه رعایت موارد بالا می دونم که خدا هوامو داره . شما هم امتحان کنید. مطمئن باشید جواب می گیرید و سیل خانمهای بی مشکل برای سکس میاد سراغتون . دوستون دارم .خدا نگهدار همگی .

بابا همش كوس شعر بود اين يارو

نوشته babak b در 14. July 2011 - 11:07

بابا همش كوس شعر بود اين يارو با اين داستانش همه رو كير كرده
ميخواد با اين داستانش معروف بشه.

manam mokhalefe khiyanat va

نوشته sia sex در 16. July 2011 - 0:45

manam mokhalefe khiyanat va sex ba zane shohar dar hastam.damet garm

eyval.damet garm

نوشته gay love در 20. July 2011 - 17:34

eyval.damet garm dadash.liiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiike

اکشن بود ، حال کردم D:

نوشته john_bellic در 1. August 2011 - 12:24

اکشن بود ، حال کردم D:

نوید تو اگه کیر داشتی بابات

نوشته dragon666 در 3. August 2011 - 15:42

نوید تو اگه کیر داشتی بابات هم کیر دات و ننت هر روز نمیومد به بچه های محل بده واسه ارضا کردن خودش کونی جاکش پس اینقدر کیر کیر نکن بچه کونی

شماره جنده و كونى از تهران

نوشته sexi.mehdi در 20. September 2012 - 21:13

شماره جنده و كونى از تهران دارم كى ميخواد

داداش فکر کنم اصل ماجرا برای

نوشته enginier در 20. September 2012 - 21:20

داداش فکر کنم اصل ماجرا برای خودت اتفاق افتاده؟ بعدشم کسی که میاد خونه یه نفر دیگه که بکنتش با صدای ضبط بلند نمیاد. مشکوک میزنی؟

خوب بود

نوشته spaida در 6. January 2013 - 0:41

خوب بود

این داستان کی اپ

نوشته H.u.n.t.e.r در 23. February 2014 - 18:59

این داستان کی اپ شده؟؟؟
بهرحال اکبر اسم قشنگیه !

خداوکیل راست میگه بخدا راست

نوشته mohammad 1359 در 23. February 2014 - 21:57

خداوکیل راست میگه بخدا راست میگه من کاری به داستانش ندارم ولی اصل حرفش درسته بخدا درسته .......................................................................................................................................................................................................................................