مطالب جالب و آموزشی پیرامون سکس

52 posts / 0 new
آخرین پست
استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
مطالب جالب و آموزشی پیرامون سکس

سلام به همه ی خوانندگان تاپیک.
در این تاپیک شما میتونید مطالب یا تصاویر آموزشی یا جالب پیرامون سکس و پورن را قرار بدید.

5
نمره شما: هیچ :میانگین 5 (1 vote)
__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
روش ارگاسم برای خانم ها

یکی از نگرانی های خانم ها درمورد رابطه جنسی مشکل آنها در رسیدن به ارگاسم است. در این مقاله نکاتی را برایتان مطرح می کنیم که مطمئناً موثر خواهد بود:
* نکات روحی:
1) پیشبینی رابطه جنسی—برای خیلی از خانم ها وقتی درمورد رابطه جنسی خیالبافی میکنند، می توانند از قدرت ذهنشان (خیالپردازی) برای تحریک شدن خود، هم فیزیکی و هم روحی، استفاده کنند. این روش همچنین به خانم ها کمک می کند بفهمند که چه چیزهایی در محیطشان باعث تحریک آنها می شود (مثلاً داستان های رمانتیک و شهوانی، آهنگ های عشقی، فیلم های ویدئویی) و از این ابزارها قبل از رابطه جنسی استفاده کنند. این "شروع گرم" می تواند به راحت تر رسیدن به "پایان" کمک کند.
2) ریلکس باشید—خیلی از خانم ها برای اینکه بتوانند به لذت جنسی برسند، نیاز به برزخ و وقفه دارند. این به خاطر آن است که فشار احساسی بر واکنش جنسی اثر منفی دارد. پس قبل از یک رابطه جنسی، به موسیقی آرامش بخش گوش کنید، یک حمام داغ بگیرید، یک کتاب بخوانید یا هر کار دیگری که برای ریلکس کردن شما جوابگو است. ریلکس و آرام بودن به رسیدن به ارگاسم کمک شایانی می کند.
3) چیزهایی که موجب حواسپرتی می شود را از بین ببرید—خیلی از خانم ها موقع رابطه جنسی مداوم فکرشان به وظائف روزانه، نور زیاد داخل اتاق، سروصدا، وجود حیوانات داخل اتاق و از این قبیل پرت می شود. باید ببینید که چه چیزهایی موجب حواسپرتی شما می شود و آنها را از میان بردارید تا بتوانید حین رابطه جنسی خوب روی جسمتان و احساس خوبی که پیدا می کنید، تمرکز داشته باشید تا راحتتر به ارگاسم برسید.
4) عصبانیتتان را خاموش کنید—داشتن رابطه جنسی با یک جوجه تیغی خیی سخت است---این احساسی است که خیی از خانم ها وقتی از دست همسرشان عصبانی هستند، حس می کنند. عصبانیت آدم ها را از هم دور می کند. برای خانم ها لازم است که قبل از هرگونه رابطه جنسی، شعله عصبانیتشان را خاموش کنند تا بتوانند صمیمانه با همسرشان رابطه برقرار کنند. اکثر خانم ها برای اینکه بتوانند از طریق دستگاه تناسلیشان با کسی ارتباط برقرار کنند، باید قبلاً ارتباط قلبی با او برقرار کرده باشند.
5) نگران بدنتان و نقص های آن نباشید—کلید اصلی در واکنش پذیری به رابطه جنسی، قبول کردن و تحسین کردن بدنتان است. اگر بیش از حد دغدغه نقص های جسمیتان را داشته باشید، واکنش جنسی شما از بین می رود و به ارگاسم نخواهید رسید. به عبارت دیگر، ذهنتان جلوی واکنش بدنتان را می گیرد. یادتان باشد که اکثر مردها با یک همسر علاقه مند و مایل است که تحریک می شوند نه با یک اندام کامل و بی نقص.
6) حین سکس، تمرکز شهوانی داشته باشید—برای این منظور لازم است که ذهنتان را وارد حیطه شهوانی و جنسی کنید تا قدرت تحریک پذیری جسمیتان بیشتر شود. برای کمک به اینکار روی کارهایی که همسرتان انجام می دهد تمرکز کنید.در واقع بهترین روش نگاه کردن به کارهای همسرتان و نگاه کردن به چشمهای اوست.
7) تمرکز کنید—خیلی از خانم ها بعد از تحریک شدن باید روی احساسات لذت بخش خود (به خصوص حسی که در دستگاه تناسلی خود احساس می کنند) و بیشتر و بیشتر شدن این احساسات تمرکز کنند.
8) بیرون رفتن از دام "راه واقعی"—خیلی از افراد (در هر دو جنس) اشتباهاً تصور می کنند که واقعی ترین راه به ارگاسم فقط از طریق رابطه جنسی از واژن ایجاد می شود. راه های دیگر رسیدن به ارگاسم، مثل تحریک چوچوله (با دست یا زبان)، مورد علاقه این افراد نیست چون از رابطه از واژن پست تر است. این عقیده غلط باعث شده است که خیلی از خانم ها تصور کنند که دچار مشکلی هستند چون قادر نیستند از طریق رابطه از واژن یا همان راه واقعی به ارگاسم برسند. یادتان باشد، اکثریت خانم ها از طریق تحریک چوچوله یا تحریم واژن است که به ارگاسم می رسند و این هیچ اشکالی ندارد. مهم نیست که ارگاسم از چه طریق اتفاق بیفتد، آنچه اهمیت دارد اتفاق افتادن آن است.
9) برای بازی هم وقت بگذارید—خیلی افراد رابطه جنسیشان را برای دیروقت میگذارند که بدن کششی به آن ندارد و فقط نیازمند خواب و استراحت است. اگر برای بازی کردن قبل از رابطه هم وقت بگذارید مطمئناً رابطه جنسی بسیار بهتری خواهید داشت. این مسئله به خصوص برای خانم ها اهمیت بیشتری دارد چون رسیدن ارگاسم برای آنها وقتی بدنشان پرانرژی باشد راحت از زمانی است که خسته باشند.
* نکات جسمی:
1) متخصص بدن خودتان باشید—مطلع شدن از وضعیت بدنتان و واکنش های آن برای رسیدن به ارگاسم خیلی از خانم ها لازم است. باید بتوانید کنترل بدنتان را داشته باشید و شخصاً واکنش های آن را بررسی کنید و بعد به همسرتان یاد بدهید که کدام نوع لمس کردن و نوازش کردن برای شما لذت بخش تر است. یادتان باشد همسرتان متخصص بدن شما نیست! شما خودتان هستید! خانم هایی که هیچ اطلاعی از بدن خود ندارند نمی دانند که از چه چیز رابطه جنسی بیشتر لذت می برند. این خانم ها معمولاً به ارگاسم نمی رسند چون نمی دانند که چه کاری به درد آنها می خورد.
2) حرف هایتان را راحت بر زبان آورید—ارتباط آزاد و راحت برای ارضای جنسی بسیار مهم است چون آدم های دیگر نمی توانند ذهن شما را بخوانند. اینکه راحت حرفتان را به زبان بیاورید خیلی خوب است اما اگر دست همسرتان را حین رابطه راهنمایی کنید یا اشاراتی به او بنمایید هم موثر است. گفتگوی آزاد درمورد رابطه جنسی نیازمند اعتماد، اطمینان، احترام و توانایی ریسک پذیری است.
3) مطمئن شوید که همسرتان روی کارش تمرکز دارد—اگر همسرتان موقع تحریک بدن شما تمرکز فکری نداشته باشد، به هیچ عنوان به ارگاسم نخواهید رسید. پس مطمئن شوید که جز خودتان همسرتان هم روی کارش متمرکز است.
4) در فشار جنسی مبالغه کنید—ایجاد کشش و فشار عضلانی حین تحریک جنسی و ارگاسم طبیعی است. این مسئله در هر دو جنس اتفاق می افتد اما در خانم ها آشکارتر است. اغراق کردن در این کشش و فشار عضلانی به تشدید ارگاسم کمک می کند.
5) عضلاتتان را فشرده کنید—منقبض کردن عضلات دور واژن به آوردن خون به دستگاه تناسلی و درنتیجه ایجاد تحریک و ارگاسم کمک می کند. این عضلات همان عضلاتی هستند که موقع ارگاسم منقبض می شوند. فشردن و منقبض کردن این عضلات به تشدید ارگاسم کمک می کند.
6) سرتان را آویزان کنید—آویزان کردن سر از تخت ارگاسم را تشدید می کند. در برخی از خانم ها، اینکار فشار عضلانی تحریک را چند برابر می کند.
7) متفاوت نفس بکشید—تغییر الگوی نفس کشیدن هم ارگاسم و تحریک جنسی را تشدید می کند.
8) خودتان هم دست به کار شوید—شما هم می توانید در کنار همسرتان بدن خود را با لمس کردن تحریک کنید. اینکار راه بسیار خوبی برای رسیدن به ارگاسم است.
9) ارگاسم را تمرین کنید—تکرار و تمرین ارگاسم به تنهایی برای خانم هایی که نمی توانند کنترل خودشان را رها کنند، می تواند موثر باشد. تمرین ارگاسم به شما کمک می کند با این مسئله راحت تر شوید و استرس و اضطرابتان پایین بیاید.
10) بالا باشید—برای خانم هایی که می خواهند با رابطه جنسی روی قدرت ارگاسم خود کار کنند، وضعیت زن بالا (زن روی مرد قرار داشته باشد) بهترین وضعیت برای رابطه جنسی برای آنها است. این وضعیت به زن این امکان را می دهد که کنترل رابطه را در دست بگیرند و درنتیجه بیشترین تحریک را داشته باشند. این وضعیت به خصوص برای خانم هایی که مسائل شخصی دارند و نیاز دارند که ازنظر جنسی کنترل کامل را داشته باشند، عالی است.
11) اگر می خواهید از اسباب بازی های جنسی هم استفاده کنید—اگر با اسباب بازی های جنسی مشکلی ندارید، ویبراتورها ابزار بسیار خوبی برای انجام عمل جنسی هستند. این وسائل ارگاسم را خیلی راحت تر می کنند و مسئولیت و فشار همسرتان را هم کمتر می کنند چون مسئولیت لذتتان دیگر با خودتان است. از این ویبراتورها می توانید موقع بازی قبل از رابطه یا حین رابطه جنسی استفاده کنید تا راه ارگاسم برایتان آسانتر شود.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نکاتی عالی برای بوسیدن

بوسیدن نمودی فیزیکی و احساسی از عشق و علاقه است. نکات بوسیدن می‌تواند به ما کمک کند کمی اعتمادبه‌نفس پیدا کنیم تا بتوانیم بیشتر روی تجربه طرف‌مقابل خود متمرکز شویم، تا خودآگاهیمان.

1. آماده کردن موقعیت

نکته1: بهداشت ضروری است!

خیلی مهم است که دندان‌ها خوب و تمیزی داشته باشید، نفستان خوشبو باشد، بوی خوش بدهید و به بهداشت شخصیتان توجه کنید. توجه به بهداشت فردی نشاندهنده احترامی است که برای فردمقابل قائل هستید. این انگیزه موجب جذاب‌تر شدن شما برای طرف‌مقابل می‌شود.

2. به طرف‌مقابلتان توجه کنید

نکته2: این فقط برای شما نیست!

مشخص است که بوسیدن یکی از لذت‌بخش‌ترین و صمیمانه‌ترین زمانی است که زوج‌ها در کنار هم می‌گذرانند. به همسرتان فکر کنید، نه فقط به حسی که خودتان پیدا می‌کنید. آرام پیش بروید، عجله نکنید. تا جایی که می‌توانید ریلکس باشید و به حس طرفتان هم توجه داشته باشید. معمولاً خانم‌ها بخاطر پیوند عاطفی بوسیدن را بیشتر از آقایان دوست دارند.

3. از زبان بدن به درستی استفاده کنید

نکته 3: اجازه بدهید زبان بدنتان صحبت کند!

ممکن است همسرتان خیلی خوب به شما واکنش دهد: آیا ریلکس هستید؟ بوسیدن را با تماس فیزیکی مناسب آغاز کنید: نزدیک شده و او را در آغوش بگیرید، از تماس بدنتان با یکدیگر و صمیمیت فیزیکی و احساسی که ایجاد می‌کند لذت ببرید. قبل از بوسیدن، لبخند بزنید تا لذتی که حس می‌کنید را به طرفتان منتقل کنید. به آرامی صورت او را در دستانتان گرفته یا دستتان را روی پشت یا پهلوهای او قرار دهید. کمی سرتان را به جلو خم کنید تا سرهایتان به هم نزدیک شوند. تماس بعدی باید با لب‌هایتان باشد نه بینی‌هایتان.

4. اینکه چطور شروع کنید اهمیت دارد

نکته 4: نرم و آرام شروع کنید!

قبل از اینکه به سراغ بوسه‌های طولانی‌تر بروید، به آرامی لب‌ها را لمس کنید، آهسته، آرام و نرم. بستن چشم‌ها در این نقطه باعث می‌شود بتوانید روی حس لب‌هایتان تمرکز کنید. یادتان باشد، نرم و ساده، لب‌ها روی لب. عجله نکنید! اکثر مردها دچار حمله آدرنالین می‌شوند که باعث می‌شود بخواهند سریعتر به سراغ رابطه جنسی بروند. از طرف دیگر زنان به زمان بیشتر برای آماده شدن برای سکس نیاز دارند.

5. حرف بزنید

نکته 5: ارتباط کلامی اهمیت دارد!

برخی از انواع ارتباط لذت‌بخش‌تر از سایر انواع آن هستند! بله موقع بوسیدن در حال ارتباط هستید! با بوسیدن، آغوش گرفتن و نوازش کردن نوعی ارتباط غیرکلامی حاصل می‌شود. اما نباید ارتباط کلامی را هم نادیده بگیرید: با هم حرف بزنید. عشق ورزیدن و به زبان آوردن جملات و کلمات عاشقانه و احساسی لذت آن صمیمیت را دوچندان می‌کند و آن را به سطح‌های مختلفی می‌کشاند: فیزیکی، احساسی، عقلانی و روحانی.

6. طعم بین‌المللی

نکته 6: بوسه فرانسوی

تا اینجا درمورد بوسیدن با لب‌های بسته صحبت کردیم. با متمرکز شدن روی طرف‌مقابل، با واکنشی که از خود نشان می‌دهد می‌فهمید که تجربه او تا آن زمان چگونه بوده است. سعی کنید به آرامی نوک زبانتان را از میان لب‌ها او رد کنید. سپس به نرمی نوک زبانتان را روی لب‌های او بکشید. زبانتان را با زور وارد دهان او نکنید: صبر کنید، عقب بکشید و منتظر واکنش او باشید.

چه به تازگی ازدواج کرده باشید یا سالیان سال، استفاده از این نکات برای بوسیدن به شما و همسرتان کمک می‌کند به سطح عمیق‌تری از صمیمیت برسید. یادتان باشد بوسیدن یک بخش مهم از آمادگی و پیش‌مقدمه برای رابطه جنسی است، ازاینرو بااستفاده از نکات می‌توانید صمیمیت خود و همسرتان را چندبرابر کنید.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
چرا اورال سکس؟

اورال سکس يکي از موارديست که همواره با شک و ترديد به آن نگريسته مي شود. خيلي از خانمها و آقايان نسبت به اين مسئله احساس خوشايندي ندارند و حاضر به اجراي آن نيستند. يکي از دلايل عمده اين دسته از افراد تصور به کثيف بودن و با بهداشتي نبودن جهازهاي تناسلي مي باشد. اما اين مهم دليل صحيحي نيست. چراکه بايد پرسيد شما چرا هيچوقت از روي زمين سيبي را بر نمي داريد و بخوريد! بلکه سيب را کاملاٌ شسته و در يخچال گذاشته و سپس مي خوريد! مسلماٌ تميز نبودن آلت چيزيست که مي تواند به رضايت جنسي خدشه وارد سازد. اين مورد چيزيست که انجام آن براي طرفين نياز به اطمينان و اعتماد دارد. اين نارضايتي هيچگاه در مورد سينه ها بروز نمي کند دليل آن تنها و تنها مي تواند مورد ياد شده بالا باشد. واقعيت اين است که اين کار فعلآٌ از سوي برخي زنان و مردان کار مشکلي مي باشد! هم از نظر اجرا و هم از نظر ديدي که به اين مسئله دارند! بعضي زنها حتي اينکار را توهين مي پندارند! من وقتي را براي اثبات حماقت انديشه اينها تلف نمي کنم و صرفاٌ به اين بسنده مي کنم که چرا نبايد کاري که مي تواند باعث ايجاد لذت در زوج گردد را انجام نداد! البته نمي توان کاري را در سکس به آنها تحميل کرد اما آنها هم نبايد انتظار داشته باشند که زوج براي آنها چنين کاري را انجام دهد.. در اين صورت هم آنها به راحتي سهم بالايي از رضايت جنسي را از دست خواهند داد.

به نظر من اورال سکس را ناديده گرفتن در امور جنسي مثل خوردن همبرگر بدون نوشابه خواهد بود! براي چند دفعه شدني اما در دراز مدت فکر نمي کنم ديگر بتوان به ديده اول بهش تگاه کرد! در اندام زنان بيشترين تمرکز نورونهاي جنسي در بخش کليتوريس مي باشد و تحريک مستفيم آن خواهد توانست رضايت شديدي را فراهم سازد. يکي از ضعفهاي بدن انسان در واقع براي روابط کليشه اي فيزيکي خارج بودن اين توده جنسي احساسي از جهاز جنسي زن مي باشد. در زمان کورس جنسي و تماس مستفيم بين آلتها هيچ سهمي شامل حال کليتوريس نمي گردد! . البته در بعضي از مردان که داراي آلتي با انحنا به سمت بالا مي باشند در بعضي ار حالتهاي جنسي مي تواند تماسي را از طريق سطح روي آلت فراهم سازند که البته باز هم ناقص است!. پس مسلماٌ تحريک کليتوريس بايد بخش عمده اي از رابطه را تشکيل دهد. در شروع روابط جنسي خطر زدگي از سکس زنان را تهديد مي کند چراکه مجراهاي ورودي با وجود داشتن قابليت اصلاٌ آمادگي ارتباطات جنسي را ندارند و يک مرد بي تجربه مي تواند براحتي درد و فشار سنگيني را به زن وارد کند. از همه مهمتر اينکه در بسياري از زنان ارگاسم از طريق مجراي واژن صورت نمي گيرد. اين مورد خيلي ار مردان است که عنوان مي کنند با وجود همه جور تلاشي قادر به رساندن همسر به مرحله ارگاسم نيستند..گروهي از زنان که مرحله خودشناسي و خود ارضايي را طي نکرده اند و فانتزي و خواستهاي جنسي و تحريک پذيري خود را نشناخته اند بيشتر در اين گروه از زنان جاي خواهند گرفت. اورال سکس در اين دسته بسرعت مي تواند سکس را شيبه سازي کند و فرد را به سمت مسير آماده تر سوق دهد. اورال سکس آنها را بسرعت به ارگاسم خواهد رسانيد و باعث خواهد شد که ارگاسم را بشناسند و پس از شناخت اين تحريکات فرد را به سمت خواست براي رابطه کامل و ارگاسم در طي رابطه سوق خواهد داد. در آماده سازي و تحريک براي کورس جنسي نيز اورال سکس نقش کليدي باري مي کند. در اين تحريک خون بسرعت بسمت واژن هجوم آورده و زن را داغ خواهد کرد. خون باعث متورم شدن واژن مي گردد و در نتيجه جهاز جنسي زن آماده براي باز شدن و پذيرفتن آلت تناسلي مرد خواهد گزديد.

در زنان باردار نيز اورال سکس نقش اساسي بازي مي کند . رابطه جنسي براي زنان باردار خطرناک نيست ( البته اگر وزن بدن بروي شکم نباشد) اما زوجين از اجراي آن مي ترسند. اورال سکس راهي براي پاسحگويي راحت و بي دردسر براي اين زمان طولاني مي باشد. ار نظر معاشقه نيز اورال سکس باز خود را مطرح مي کند.. بهترين مسير براي لذت بردن جنسي و همچنين بدون فعاليت شديد تنها و تنها توسط اورال سکس امکان پذير است.

در زنان مسن نيز باز اورال سکس انتخاب شيرينتري مي باشد. در اين دسته از زنان گاهاٌ انجام کورس جنسي بخاطر خشکي موضعي عموماٌ داراي درد و سوزش مي باشد. ارگاسم شدن آنان به اين شيوه معمولاٌ بسختي صورت مي پذيرد...اما آنها را مي توان با استفاده از نکنيکهاي اورال سکس براحتي و با همان شدت قبل به ارگاسم رساند.

نحريک جنسي مردان و انزال مردان بدون ترس از بارداري و دور نشدن مردان از رايطه بدليل خستگي با آسيبهاي فيزيکي و خيلي از موارد ديگر از جمله فوايديست که فکر نمي کنم توضيح آن ضروري باشد.

سوالي عنوان شد مبني بر اينکه آيا اورال سکس از کشفيات جديد است يا در گذشته هم وجود داشته؟ آيا اين پديده زايده و محصول کمپانيها و فيلمهاي جنسي است؟ اولاٌ بايد توضيح بدهم که نو آوريها در سکس اصلاٌ توسط شرکتهاي ياد شده صورت نمي گيرد و تمام ابداعات توسط روانشناسان و محققان سکسولوگ صورت مي پذيرد و کمپانيهاي جنسي حتي قادر به تصوير کشيدن دست آوردها جديد هم نيستند .

اما متاسفانه دسترسي به فيلمهاي پورن خيلي ساده تر از دستيابي به مقالات و کتابهاي آموزشي است! و از همه بدتر اينکه افراد آموزش ديدن را در اين مورد ضروري ندانسته و آن را بي مصرف يا آموخته شده تلقي مي کنند! اينکه اورال سکس در گذشته هم وجود داشته يا نه تنها بدليل اين مسئله سوال شده چون در گذشته اولاٌ ارتباطات اينچنين نبود که بتوانيد چيزي پيدا کنيد و بخوانيد و تاکيد بروي اين مورد را در يابيد . ثانياٌ مردها عموماٌ خيلي ادعاشون ميشد و اينکار را کاهش مردانگي تصور مي کردند و در نتيجه يا آن را انجام نمي دادند و يا آن را ابراز نمي کردند!

در مورد قدمت اورال سکس مي توان به معبد کاماسوترا در هند استناد کرد. اين معبد در بخش جنوبي شبه قاره هند واقع شده و اگر اشتباه نکرده باشم مربوط به قرن دهم مي باشد. يعني دقيقاٌ زمانيکه قاعدتاٌ بايد هيچ علم جنسي وجود نداشته باشد و همه چيز بر پايه غريزه شکل بگيرد. در اين معبد مي توان مجسمه هاي سنگي از تمامي حرکتهاي جنسي و همينطور همجنسگراها و حتي سکسهاي گروهي و بسياري از آلات جنسي و تمام مسائل جنسي که دلايل آن را به بي بند و باري و مسائل بشري در قرن جديد مي دانند را ديد.

در واقع هر کدام از اين مجسمه هاي سنگي خود بتنهايي خط بطلاني بروي تئوريها و ايراداتيست که به نحوه رفتار انسانها در قرن جديد مي گيرند. ديدن اين معبد و معابدي در مصر از موارديست که براي جهانگردان همواره تکامل را زير سوال مي برده! کاماسوترا داراي کتابيست که تمامي حرکتهاي جنسي را آموزش داده و کاملآٌ نکات و زمان استفاده از آنان را شرح داده است از اهميت اورال سکس در کاماسوترا فقط اين رو بگم که تنها در مورد حرکت شصت و نه به تنهايي شصت و نه حالت متفاوت تعريف شده است. تمامي اينها نشان از نقش اورال سکس در روابط في ما بين دارد.. اميدوارم روزي قادر باشيم تحقيق کاملي براي تاريخ سکس و جنسيت در ايران کشور کهن باستاني داشته باشيم...

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تکنیکهای ارگاسم چندگانه در مردان

هر مردی می تواند در رابطه جنسی خود چندین بار ارگاسم شود. برای اینکار فقط کافی است اطلاعات کافی درمورد تمایلات جنسی مردانه، سکس و تکنیک های خاص آن داشته باشید. هدف اکثر مردان در سکس، انزال است نه عشق بازی. وقتی یک مرد چند بار ارگاسم را تجربه می کند، نه تنها خودش بهتر ارضا می شود، بلکه طرف مقابلش را هم بسیار بهتر ارضا خواهد کرد.

ارگاسم های چندگانه به دنبال هم اتفاق می افتند، بدون اینکه فرد در خلال آنها تحریک جنسی خود را از دست بدهد. خانم ها به راحتی می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند اما تعداد کمی از مردان می دانند که با آموزش صحیح آنها هم می توانند دقیقاً مثل خانم ها چندین بار در سکس ارگاسم شوند. درمورد خانم ها، ارگاسم چندگانه به این معناست که مدت زمان کمی بعد از اولین ارگاسم، تحریک جنسی خود را بازمی یابند، که معمولاً بلافاصله یا بعد از چند دقیقه اتفاق می افتد. وقتی زنی در یک رابطه جنسی چندین بار به ارگاسم می رسد ارگاسم او چندگانه خواهد بود.

خیلی از مردان اشتباهاً تصور می کنند که وقتی بتوانند بعد از انزال دوباره تحریک شوند و به یک انزال دیگر دست پیدا کنند، یعنی ارگاسم چندگانه داشته اند. این اشتباه است. سکس چند ارگاسمه مردانه به سکسی گفته می شود که در خلال ارگاسم ها، نعوظ یا تحریک جنسی از بین نرود. ارگاسم چندگانه فقط شامل ارگاسم است نه انزال. تنها استثناء آن زمانی است که انزال با آخرین ارگاسم همراه می شود.

قبل از توضیح بیشتر بد نیست که با فرایند تکنیکی "چرخه تحریک جنسی" آشنا شوید.

1. مرحله تحریک

· گرفتگی عروق

· نعوظ

· بالا رفتن ضربان قلب

· بلند شدن نسبی بیضه و افزایش سایز

· سفت شدن نوک سینه ها

2. مرحله پایا

· بزرگ شدن بیشتر سر آلت تناسلی و بیضه ها

· بلند شدن کامل بیضه

· بنفش شدن سر آلت تناسلی

· ترشح غدد کوپر

· نفس نفس زدن

3. مرحله ارگاسم (از دفع مایع و انزال تشکیل شده است)

دفع مایع

· اسپرم و مایعات از رگ وابران، کیسه های مایع منی و غده پروستات خارج شده و در ته مجرای پیشاب در نزدیکی پروستات جمع می شوند.

· کشش ماهیچه ای درست قبل از رها شدن فشار و تنش

· بالا رفتن بیشتر ضربان قلب و تنفس

ضرورت انزال: هوشیاری از انزال قریب الوقوع

انزال

· عضله تنگ کننده ادرار محکم بسته می شود.

· انقباضات ریتمیک پروستات، عضلات میاندوراهی و آلت تناسلی و خارج شدن مایع منی.

· تیرگی جزئی هوشیاری

4. مرحله تحلیل

· از بین رفتن تحریک

· خوابیدن آلت تناسلی و جمع شدن پوست بیضه

· برگشت کشش عضلانی

· پایین آمدن ضربان قلب و فشارخون

ارگاسم چندگانه دربرابر ارگاسم همراه با انزال

هر دو نوع این ارگاسم ها یکسان شروع می شوند: از تحریک تا نقطه ای نزدیک به انزال. در این نقطه، مرد یکسری انقباضات تناسلی را تجربه می کند که 3 تا 5 ثانیه طول می کشد. این انقباضات، ارگاسم های لگنی نامیده می شوند که ابتدا حس لرزش یا رهایی جزئی فشار را به همراه دارد. وقتی این نقطه کاملاً تشخیص داده شده و کنترل شود، می توان این احساسات را بیشتر و شدیدتر کرد.

وقتی فرد به این نقطه می رسد، هدف رسیدن به انزال نیست بلکه کاهش تحریک است، فقط به اندازه ای که بتوان میزان تحریک را کنترل کرد. می توان با فشردن عضلات لگنی میزان تحریک را به خوبی کنترل کرد.

در شکل زیر مرحله پایا به صورت بالاترین وضعیت تحریک نشان داده شده است که اگر به تحریک اجازه ادامه یافتن داده شود، در آخر به ارگاسم منتهی خواهد شد.

تفاوت دو نمودار با هم را ملاحظه کنید. در یک ارگاسم تکی عادی که همراه با انزال است، مرحله پایا سریعاً گذشته ، ارگاسم فروکش کرده و انزال اتفاق می افتد. در یک سکس با ارگاسم چندگانه، مرحله پایا پس از اولین ارگاسم و ارگاسم های بعدی همچنان باقی می ماند. ارگاسم های پی در پی معمولاً کمی قوی تر از ارگاسم قبلی هستند تا جایی که مرد تصمیم می گیرد در آخرین ارگاسم انزال داشته باشد. انزال کاملاً انتخابی است. حتی پس از چند ارگاسم فرد می تواند تصمیم بگیرد که اصلاً انزال نداشته باشد که در این حالت تحریک تقریباً یک ساعت بعد فروکش می کند، برخلاف انزال که تحریک جنسی دفعتاً و به سرعت فرومی نشیند.

چطور ارگاسم چندگانه ممکن است؟

"چرخه واکنش" مردها و زنها تقریباً شبیه به هم است. تفاوت جزئی بین آنها انزال مرد است. زنهایی که ارگاسم های چندگانه دارند قادرند درصورت کاهش تحریک به مدت زمان کوتاهی بعد از اولین ارگاسم خود، ارگاسم های متوالی و پی در پی داشته باشند، دلیل آن این است که آنها انزال ندارند.

انزال دوره بی پاسخی را در مردها آغاز می کند. طی این مدت، اکثر مردها نمی توانند به خاطر از دست دادن تنش جنسی دوباره تحریک شوند و آلت تناسلی نسبت به هرگونه تماس حساس می شود. ازآنجا که خانم ها از نظر بیولوژیکی قادر به انزال نیستند، این خصوصیت را ندارند و می توانند بسیار آسانتر از مردها ارگاسم های چندگانه داشته باشند.

اولین قدم در فهمیدن اینکه مردها چطور می توانند ارگاسم چندگانه داشته باشند این است که بدانند ارگاسم و انزال دو اتفاق کاملاً مجزا و قابل تشخیص از همدیگر هستند. اکثر مردها همیشه ارگاسم و انزال را به طور همزمان تجربه کرده اند به همین دلیل قادر به تشخیص آنها از هم نیستند.

دومین قدم این است که بتوانید ارگاسم و انزال را از هم تشخیص دهید.

توانایی تشخیص ایندو از هم شامل عضله لگنی می شود. این همان عضله ای است که جریان ادرار را در نیمه راه متوقف می کند. اگر نگه داشتن جریان ادرار برایتان دشوار باشد یعنی عضله لگنی شما ضعیف است. در اینصورت باید روی قوی تر کردن آن کار کنید تا بتوانید ارگاسم چندگانه داشته باشید. وقتی عضله لگنی را فشار داده و منقبض می کنید باید احساس کنید که همه آنچه در عمق لگنتان است به سمت بالا کشیده می شود.

تمرینات تنفسی

· روی یک صندلی راحت بنشینید و شانه هایتان را ریلکس کنید.

· دستها را روی شکمتان درست زیر ناف قرار دهید.

· نفس را عمیقاً توی ریه بکشید. عمیقاً از بینی نفس بکشید طوریکه شکمتان باد کند.

· نفس را به طور کامل بیرون دهید طوریکه شکم دوباره به ستون فقرات بچسبد. احساس خواهید کرد که لگن و آلت تناسلیتان به سمت بالا کشیده می شود.

· این حرکت را 9 تا 36 مرتبه تکرار کنید.

آماده سازی خود

توانایی داشتن ارگاسم چندگانه برای یک مرد قابلیتی درخور توجه است اما به آماده سازی زیادی نیاز دارد. همانطور که قبلاً هم ذکر شد، یکی از قدم های اولیه شناخت عضله لگنی است. برای اینکه با آن آشنا شوید باید یاد بگیرید که چطور آنرا به درستی کنترل کنید. قسمتی از این کنترل به مرور زمان و با تجربه به دست می آید اما بخش اعظم آنرا باید با تقویت از طریق تمرین مداوم به دست آورید. این تمرینات را می توانید در هر مکانی بدون اینکه کسی متوجه شود انجام دهید.

تمرین

· راحت بنشینید و مثل زمان عادی با همسر خود رابطه جنسی را شروع کنید.

· درست همانجایی که نزدیک به انزلتان است متوقف شوید. عضله لگنی خود را منقبض کرده و نگه دارید و تا 10 بشمارید.

· سپس خود را ریلکس کنید و چند دقیقه استراحت کنید.

· دوباره شروع به رابطه جنسی کنید و اینبار کمی به نقطه انزال نزدیکتر شوید و دوباره عضله لگنی خود را منقبض کنید.

· دوباره رابطه را ادامه دهید و به تحریک جنسی و احساسات خود توجه خاص داشته باشید. کلید کار اینجا این است که درمورد واکنش جنسی خود بیشتر بفهمید تا بتوانید راحت تر آنرا کنترل کنید.

توقف درست قبل از انزال

دوباره به رابطه جنسی ادامه دهید، با این تفاوت که اینبار تا جایی پیش بروید که به انزال برسید. درست قبل از ارگاسم انقباضات متعددی را احساس خواهید کرد که نشاندهنده شروع انزال در ته آلت تناسلی یا حتی عمیق تر در لگنتان است. با شروع این انقباضات یا درست قبل از شروع آن تحریک را متوقف کرده و عضله لگنی را سفت منقبض کنید. احتمالاً حس خواهید کرد که در حال انزال هستید اما باید آنرا متوقف کنید. سفت کردن و منقبض کردن درست عضله لگنی انزال را نگه می دارد.

مقدار کمی ازمایع منی خارج می شود اما نه با آن فشار که در ارگاسم های تکی تجربه می کنید. اگر موفق شدید انزال را بعد از ارگاسم خود متوقف کنید دوباره شروع به خودارضایی کنید. تحریکتان باید بسیار بالا باشد و باید بتوانید اینکار را به مدت کوتاهی ادامه دهید تا به یک ارگاسم دیگر برسید.

اگر بار اول نتوانستید انزال خود را متوقف کنید، احتمالا یا عضله لگنیتان به اندازه کافی قوی نیست و یا در زمان مناسبی آن را منقبض نکرده اید. اگر دیر شروع به منقبض کردن آن بکنید انقباضات انزال دیگر شروع شده اند و دیگر متوقف کردن آن غیرممکن است. با تمرین بیشتر زمانبندی آن دستتان می آید.

نقش شریک جنسی

تکنیک های زیادی برای بالا بردن موفقیت خود در ارگاسم چندگانه وجود دارد. بهترین تکنیک ممکن تمرین آن با شریک جنسیتان است. اگر بتوانید در این کار موفق شوید می توانید هم خودتان و هم شریک جنسیتان را به لذت بسیار بیشتری برسانید.

غلبه بر مشکلات

بدون شک بزرگترین مانعی که اکثر مردها در ارگاسم چندگانه تجربه می کنند، ناتوانی در انقباض عضله لگنی در طی ارگاسم برای متوقف کردن انزال است. ممکن است یکسری انقباضات را حس کنید اما نباید منقبض کردن را در این نقطه رها کنید چون حتی اگر در متوقف کردن انقباضات انزالی موفق هم شوید، چند انقباض از آن نوع را حس خواهید کرد. اگر موفق شوید، انقباضات قبل از انزال متوقف می شوند و باید بتوانید دوباره تحریکتان را ادامه دهید بدون اینکه حستان از بین برود.

یک مشکل دیگر ناتوانی در تشخیص آغاز و پایان مرز مراحل پایا، ارگاسم و انزال است. اگر نتوانید فرق بین ارگاسم و انزال را تشخیص دهید، که کلید کار در تجربه ارگاسم چندگانه است، اگر موفق هم شوید فقط تصادفی بوده است.

بعضی از مردها سعی می کنند خیلی سریع و شدید خود را تحریک کنند ولی این راه خوبی برای آگاهی از سطح هوشیاری جنسی خود نیست. اگر سعی کنید تحریک را آرامتر انجام دهید می توانید مرز بین تحریک، مرحله پایا، و ارگاسم را خیلی راحت تر تشخیص دهید. با این روش خیلی بهتر متوجه خواهید شد که چه زمان باید عضله لگنی خود را منقبض کنید، کی تحریک را متوقف کنید، و کی عضله لگنی را ریلکس کنید و برای تجربه یک ارگاسم دیگر دوباره تحریک را آغاز کنید.

فشار لگنی بعد از تحریک

فشار در ناحیه لگن نتیجه طبیعی افزایش جریان خون در ناحیه تناسلی است. اگر میزان این فشار قابل تحمل نباشد، می توانید با تنفس عمیق، بلند کردن پایین تنه و ماساژ بیضه به آرامی آنرا کمتر کنید. این کار باعث می شود انرژی بیضه به سایر قسمت های بدن منتشر شود. همچنین می توانید 5 تا 10 دقیقه به پشت بخوابید.

سایر فواید

با یادگرفتن ارگاسم چندگانه می توانید سایر مشکلات جنسی مثل انزال زودرس را هم برطرف کنید. با این روش نه تنها می توانید زمان سکس خود را بیشتر کنید بلکه استرس و اضطرابهایتان هم کمتر شده و می توانید بیشتر روی ارضای خود و شریک جنسیتان تمرکز کنید.

سن

ممکن است خیلی از شما سوال کنید که آیا سن هم می تواند در موفقیت یا شکست این تکنیک تاثیر داشته باشد یا نه. موفقیت همه مردها در این تکنیک یکسان نیست چون فعالیت جنسی آنها و میزان آگاهیشان از سطح هوشیاری جنسی خود یکسان نیست.

اگر در رسیدن به ارگاسم های تکی چه به تنهایی چه همراه با شریک جنسی خود مشکلی نداشته باشید، یاد گرفتن ارگاسم چندگانه فقط نیازمند صبر، عزم و تلاش است. اما اگر در داشتن ارگاسم های تکی هم مشکل دارید در ارگاسم چندگانه نیز با مشکلات و مسائل بیشتری روبه رو خواهید بود. به همین دلیل اگر احساس می کنید که در روابط جنسی خود مشکلات جدی دارید حتماً با پزشک متخصص درمیان بگذارید.

تفکرات قدیمی

مسئله ارگاسم چندگانه ایده جدیدی نیست. فلاسفه چین قدیم، هزاران سال پیش آن را می شناخته اند. بسیاری از رمز و رازهای جنسی هنوز ناشناخته مانده است. باوجود اینکه طی دهه چهل و پنجاه محققان زیادی در زمینه مسائل جنسی در غرب توانایی مردان در داشتن ارگاسم چندگانه را تایید کردند. اما حتی در این عصر میزان ناآگاهی جنسی، راهنمایی های غلط و سردرگمی جنسی به وفور دیده می شود.

خط آخر

خط آخر اینکه توانایی شما در داشتن ارگاسم چندگانه به آگاهی و هوشیاری کلی شما در زمینه جنسی و قدرتتان در کنترل عضلات لگنی بستگی دارد. شایان ذکر است که این قابلیت را نمی توانید یک شبه به دست آورید. بااستفاده از مطالبی که در این مقاله ذکر شد، احتمالاً باید متوجه شده باشید که هفته ها یا حتی ماه ها ممکن است طول بکشد تا بتوانید در این زمینه موفق شوید. نتیجه ای که به دست می آورید به تلاش و اراده خودتان بستگی دارد.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
توضیحات در مورد خوردن آلت تناسلی مردان

همه مردان از ساک زدن کیرشان لذت می برند. فلاشیو میتواند بهترین راه تحریک مرد برای سکس باشد. بعضی مواقع ساک زدن میتواند مقدمه خوبی برای نزدیکی باشد. حتی بعضی معتقدند ساک زدن میتواند زمان رسیدن به انزال هنگام نزدیکی را هم افزایش داده و ارگاسم را لذتبخش تر کند.
برای انجام فلاشیو موقعیتهای مختلفی وجود دارد. امتحان و تجربه موقعیتهای گوناگون خود میتواند کار مفرحی باشد.آنچه در اینجا میخوانید،ترجمه دو مقاله در مورد روشهای مختلف ساک زدن است:
1-زانو زدن: دراین موقعیت مرد میتواند بایستد یا روی صندلی یا لبه تخت بنشیند و شما بین پاهای او روی زانو بنشینید. تنها اشکال این وضعیت این است که زانوی شما به مرور خسته میشود.
2-وضعیت69:این وضیت مورد علاقه بسیاری از مردم است. در این موقعیت هر دو طرف میتوانند برای یکدیگر سکس دهانی انجام دهند. معمولا کسی که در بالا قرار دارد کنترل بیشتری روی آلت طرف مقابل خواهد داشت.
3-پهلو به پهلو: شما و او میتوانید پهلو به پهلوی هم دراز کشیده و سکس دهانی انجام دهید.
4-همچنین مرد میتواند به پشت روی تخت دراز کشیده و شما در یک طرف او بنشینید و سر خود را به سمت کیر او خم کنید.
ابتدا به کیر شریک جنسیتان خوب نگاه کنید. متوسط طول آلت مردان 5 تا 6 اینچ است. انگشت خود را مثل حالت معاینه روی کیر بالا و پایین ببرید و خوب آن را لمس کنید. بتدریج سفت تر میشود. پوست بیضه را لمس کنید. بیضه ها گاهی سفت به بدن چسبیده و گاهی شل و آویزان هستند. موهای ناحیه تناسلی را لمس کنید. ناحیه داخلی ران و بیضه ها را لیس بزنید و همزمان با دست به آرامی کیر را بمالید انجام این دو عمل با هم او را به شدت تحریک میکند.
برای شروع ابتدا کیر شریک جنسیتان را از بالا به پایین و در تمام سطوح آن با زبان لیس بزنید. با زبان کیر او را کاملا لمس کرده و به بزاقتان آغشته کنید. بیضه ها را از یاد نبرید آنها نقش مهمی در تحریک شرک جنسی شما دارند.
سپس کیر او را داخل دهان برده و لبهای خود را دور سر آن ببندید. اکنون در این حالت زبان خود را دور سر کیر بچرخانید. شما میتوانید حین این کار فشار لبهای خود را کم و زیاد کنید. شما میتوانید لب خود را عقب تر برده و فقط مقدار کمی از سر کیر را وارد دهان کنید و با لبها آن را فشار دهید. بهتر است گاهی زبان خود را به ناحیه اتصال سر با بدنه کیر که خیلی حساس است بکشید. چنین تصور کنید که کیر شریک جنسی شما یک آب نبات چوبی بزرگ یا یک بستنی است و به همان شیوه آنرا بخورید. این کار لذت زیادی به شما میدهد حتی میتوانید کمی شکلات عسل یا مانند آن به کیر مالیده و آن را بخورید.
مهمترین نکته این است که کیر او را مدت زیادی در دهان نگه داشته و لبها و زبان خود را روی آن بالا و پایین ببرید. چند بار این کار را انجام داده سپس پایین رفته و بیضه ها را لیس بزنید.
قسمت دوم:
شاید بتوان گفت سکس دهانی والاترین راه نشان دادن عشق و علاقه بین دو نفر است.هیچ چیز به اندازه توجه وافر به کیر شریک جنسیتان نمیتواند بیان کننده علاقه شما به او باشد!
ابتدا با اشتیاق کیر اورا دردست بگیرید.بتدریج سفت تر خواهد شد.حال با دقت به آن نگاه کنید.بدنه و سر کیر را خوب نگاه کنید.گلانس یا محل اتصال آندو بهمحساس ترین قسمت کیر است و شما باید بیشتر توجه خود را به این قسمت معطوف نمایید.شاید این محل حساس ترین نقطه بدن مرد باشد و شما فقط با تحریک آن با زبان میتوانید مرد را به ارگاسم برسانید.در پایین این قسمت بدنه یا شافت قرار داردکه در برابر تماس چندان حساس نیست.بیضه ها در پایین آلت قرار دارند.آنها فوق العاده نسبت به درد حساس هستند. شما میتوانید به نرمی و با دقت آنها را بمکید و لذت بسیاری به او بدهید.
حال با شناخت این نقاط حساس وتمرکز زبان و لب تان روی آنها میتوانید سکس موفقی داشته باشید.برای لذت بردن از سکس دهانی مهارت و دقت لازم است.
هنگامی که کیر او کاملا" شق شدهبا دست بیضه ها را به آرامی گرفته و زبان خود رابه زیر بیضه ها و کیر بکشید و آنها رالیس بزنید.در بیشتر مردها ختنه گاه حساس ترین محل است.با لیسیدن و ضربه زدن با زبان روی این نقطه حتی شما میتوانید او را به مرحله انزال برسانید.
روش انجام ساک زدن:
بهترین وضعیت برای شروع این است که بین پاهای او زانو بزنید.البته موقعیتهای دیگری مانند پهلو به پهلو و بالا و پایین هم وجود دارد که بعدا" میتوانید آنها را تجربه کنید.کیر او را داخل دهان برده وبا حرکت سر یک دایره دور آن بکشید.مواظب باشید تا با دندانهایتان به آن آسیب نرسانید!این حرکت بسیار لذت بخش است.
در حالتی که مرد در بالا نشسته کیر او را بلند کنید تا بیضه ها نمایان شود حالا با زبان به زیر آ ن بکشید سپس زبان خود را از پایین ترین قسمت بیضه ها به بالا ترین قسمت کیر بکشید. در این قسمت میتوانید از دست خود کمک بگیرید.
کیر او را داخل دهان برده و لبها را در محل ختنه ببندید و با دست بدنه کیر را بگیرید. با حرکت سر دو طرف کیر را با لبتان گرفته و به آرامی دست خود را بالا و پایین ببرید. در حالت انزال با انجام این حرکت و فشار انگشتتان روی پیشابراه در پایین کیر میتوانید لذت ارگاسم را چند برابر کنید.
سر کیر را داخل دهان برده و قسمت پشتی آن را با لب بگیرید با مکیدن این قسمت میتوانید او را خیلی سریع به ارگاسم برسانید این روش نیازی به حرکت سر ندارد.
وضعیت 69 گاهی میتواند برای هر دو طرف فوق العاده لذتبخش باشد.
در مقابل او زانو زده و کیر او را داخل دهان برده و ضمن مکیدن با زبانتان به آرامی به آن ضربه بزنید. لبهای خود را محکم به دور کیر گرفته و چنین تصور کنید که با نوک دماغتان عدد 8 را بکشید سر خود را به سمت پایین وبالا حرکت دهیدوقتی از این حالت خسته شدید فقط آن را بمکید.
تا آنجا که میتوانید کیر را داخل دهان برده و با دهانتان نفس عمیق بکشید بهتر است در انتهای این نفس عمیق سر خود را به سمت بالا حرکت دهید. حالا دهان خود را کمی باز کنید و هوا را از دهان خود خارج کنید. اگر گمان کردید ممکن است به انزال برسد چند دقیقه صبر کرده و دوباره ادامه دهید..
برای ساک زدن و به لذت رساندن مرد مهارت زیادی لازم است.هنگامیکه آلت او خوب راست شده است بیضه ها را به نرمی با یک دست گرفته و با زبانتان تمام سطح زیری آلت او را لیس بزنید و نقاط حساس آن را کشف کنید.بعد از یافتن این نقاط بیشتر توجه خود را معطوف آنها کنید.در بیشتر مردها حساس ترین قسمت محل ختنه یا اتصال پوست به حلقه سر آلت است.با لیسیدن و زبان زدن به این ناحیه شما چشمه آب را به فوران می اندازید!
روشهای ساک زدن:
برای شروع بهترین وضعیت آنست که بین پاهای او زانوبزنید و از پایین به سمت کیر او بروید.بعدا" سایر وضعیتها را نیز امتحان و وضعیت مورد علاقه خود را انتخاب کنید.
آلت او را بدون سفت بستن لبها به دهان ببرید و با سرتان یک حرکت دایره ای را شروع کنید.مواظب دندانهایتان باشید!این عمل را در حالتی که او به پشت خوابیده باشد هم میتوانید انجام دهید.سرتان را در هر دو جهت بچرخانید و مدتها لذت ببرید.
در حالتیکه مرد بالاتر از شما نشسته آلت او را با دست بلند کرده وزیر بیضه اش را زبان بزنید.بعد از بیضه تا نوک کیر را بلیسید.حین این عمل میتوانید از دست خود هم کمک بگیرید.این کار را چندبارپشت سرهم انجام دهید.
آلت او را داخل دهان برده و لبها را دور تنه اش ببندید و زبانتان را به دور سر کیر بکشید.سر خود را از یک سمت به سمت دیگر برده و همزمان با دست کیر او را بمالید.اگر او در این وضعیت به ارگاسم برسد با لیسیدن محل ختنه لذت او را چند برابر کنید.همچنین موقع انزال میتوانید انگشت خود را در بیخ آلت روی پیشابراه فشار دهید و خروج منی را زیر دست خود احساس کنید.
لیسیدن بیضه ها همزمان با تحریک آلت با دست میتواند احساس لذت او را چند برابر بیشتر کند.بهتر است همراه با این کار توسط انگشت ناحیه بین بیضه و مقعد و اطراف مقعد را هم فشار دهید.
لبهای خود را دور سر کیر او گرفته و خیلی ساده آنرا بمکید.این کار مهارت چندانی لازم ندارد!
به حالت69 روی هم خوابیده و هر دو از سکس دهانی لذت ببرید.
به هنگام انزال او ناخود آگاه دوست دارد که آلت خود را تا حد ممکن در دهان شما فرو کند!مواظب اوغ زدن باشید.بهتر است وضعیت سر و گردن خود را بگونه ای بگیرید که کیر او زیاد به انتهای گلوی شما تماس نداشته باشد و موجب بهم خوردن حالتان نشود.
اگر سر شما در وضعیت بالاتری نسبت به کیر او قرار بگیرد بهنگام انزال دیگر مجبور به قورت دادن منی او نیستید!!البته برای راحتی خود میتوانید از کاندوم نیز استفاده کنید.
در مقابل او زانو زده و لبها را دور سر کیر او بسته و آنرا با فشار کمی بمکید.ابتدا با دهان بسته با نوک زبان به سر آن بزنید و بعد زبان خود را روی سر کیر او بالا و پایین بکشید.بعد از چند دقیقه ساک زدن را بطور عادی ادامه دهید.
تا آنجا که ممکن است کیر او را داخل دهان برده و لبها را بدور تنه آن ببندید.حال تصور کنید که با نوک بینی و حرکت سرتان شکل عدد8 را رسم مینمایید.ضمن انجام این حرکت لب خود را بروی تنه آلت بالا و پایین ببرید.تا آنجا که ممکن است این مانور را انجام داده و هنگامیکه خسته شدید به ساک زدن معمولی بپردازید.
کیر او را به دهان خود برده ولی لبهایتان را نبندید بگونه ای که براحتی بتوتند در دهان شما حرکت کند.سپس سر خود را دور یک دایره فرضی بچرخانید.این عمل لذت زیادی بدنبال خواهد داشت.
ساک زدن هم باید علمی باشه Devil

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
ساک زدن/آموزش دوم

این آموزش کوتاه تر و راحتر هست Smug

ساك زدن یا لیسیدن آلت تناسلی مرد
مقدمات:
- شستشوی آلت برای آنکه باعث بیماری نشود
- داشتن و یا نداشتن مو در اطراف آلت به سلیقه طرفین بازمی گردد. اما اگر مودار باشد بایستی کاملا تمیز شود.
- پوشیدن یک شورت جذاب و تحریک کننده طوری که آلت مرد به صورت برجسته در زیر آن نمایان شود.
- استفاده از خوش بو کنندها بر روی شورت یا اطراف آلت

حالات بدن مرد:
۱. به پشت خوابیدن مرد (بهتر است مرد زیر سر خود بالشی بگذارد تا شاهد لیسیدن آلتش توسط زن باشد. نگاه کردن مرد برای هر دو طرف تحریک کننده خواهد بود.
۲. زن به پشت بخوابد ، مرد بر روی سینه زن می نشیند طوری که آلت خود را مابین سینه های زن قرار می دهد. زن با فشردن سینه ها به هم آلت مرد را تحت فشار قرار می دهد .آلت مرد ره لبهای زن می خورد.
۳. زن و مرد به روی هم طوری که سر مرد در سمت پاهای زن و سر زن در سمت پاهای مرد قرار گیرد (شصت و نه انگلیسی)

روش لیسیدن آلت مرد:
- آلت مرد از چهار قسمت حساس تشکیل شده است: بیضه ها - انتهای بیضه ها (ما بین مقعد و بیضه ها - طول آلت - سر آلت(حشفه).
- لیسیدن همه این مناطق توصیه می شود.
- سر آلت تحریک پذیرترین قسمت است.به آرامی بلیسید.
- در قسمت طول آلت بخش تحتانی حساس تر است.
- ابتدا با نوک زبان با آلت بازی کنید.
- سر آلت را با لبهای خود بمکید.
- مجددا از نوک زبان استفاده کنید.
- می توانید آلت را کنترل شده در دهان فرو کنید.به دفعات متعدد ادامه دهید.
- برخی مردان زود انزال هستند و با این عمل به انزال می رسند.اگر زنی تمایل داشت می تواند ادامه داده و منی مرد را بر روی بدن خود(سینه ها - شکم - آلت زن - باسن و ...) بریزد.
- مرد نباید در این کار ذره ای اجبار به خرج دهد.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
بهترين روش خوردن واژن

وقتي يك زن مردي را پيدا مي كند كه با دهن و زبونش خوب كسش رو تحريك مي كند ديگه به اين راحتي ها ولش نخواهد کرد انگار كه يه گنج پيدا كرده اند . هيچ چيزي يك زن رو تك و بي همتا نمي كند غير از كسش . كس ها در اندازه ها , رنگها و شكلهاي مختلف هستند . بعضيها به طرف داخل چين خورده اند بعضي ديگه لبهاي كلفت و برخی دیگر افتاده و................دیگر .

يه طرف چوچوله كس هميشه خيلي حساستر از طرف ديگه است اگه خود زن نمي داند شما خودتون امتحان كنيد. وقتي يه زن حشري شد چوچوله هاش خوردني مي شن و هر چي بيشتر خورده بشن بيشتر هم حشري مي شن.

دقت كنيد :
در ابتداي كار هميشه يادتون باشه اول انگشتتون رو خيس كنيد بعد به روي كس دست بزنيد چون اولا هنوز آب خودش رو توليد نكرده و خشكه دوما خيلي حساس و سوزناكه.
اگه انگشتتون خشك باشه بهش مي چسبه و براي زن دردناك مي شه. پس هر وقت كه به كسش دست مي زنيد دقت كنيد كه دستتون حتما خيس باشه . شما همينطور مي تونيد كسش رو ليس بزنيد يا از آبي كه توي كسش هست انگشتتون رو خيس كنيد. قبل از اينكه زن حشري بشه لبهاي كسش براي دست زدن خيلي لطيف و حساسه. خيلي به آرومي لبهاي رويي كسش رو كنار بزنيد و لبهاي دروني رو لمس كنيد البته اگه بخواهيد مي توانيد ليس هم بزنيد.
نوك انگشتتون رو از پايين كس به طرف بالا سر بديد تا به جوانه گوشتي صورتي رنگ بالاي كس برسيد. دقيقا جايي كه تمام چينها و حلقه هاي اطراف كس اونجا در بالاترين نقطه كس به هم رسيدن و جمع شدن. كل خط كس تقريبا اندازه انگشت كوچيك دست شماست. بالاي كس دقيقا شهوت برانگيزترين نقطه بدن يه زن هستش. اين قسمت فقط براي كيف كردن و لذت بردن زن به وجود اومده.

اذيتش كنيد :
زنها دوست دارن كه اذيت بشن , قسمت داخلي رون پاهاش نازك ترين قسمت بدنشه ليسش بزنيد ببوسيدش و با نوك زبونتون روش طرح بكشيد, به كسش نزديك بشويد بعد به يه طرف ديگه شناور بشويد بذاريد اول براي خودش خورده شدن كسش رو تصور و پيش بيني كنه.
حالا محل به هم رسيدن كس و پاهاش رو ليس بزنيد صورت و بيني تون رو روي كسش با كمي فاصله بماليد لبهاتون رو با شكاف كسش خيلي آروم پاك كنيد ولي اصلا به طرف داخل فشار نيارين تا كم كم در مراحل بعدي بيشتر بتونين حشريش كنيد .
وقتي كه ديدين كم كم داره كونش رو بالا و پايين مي بره و سعي مي كند تا كسش رو به دهن شما بيشتر نزديك كند لبهاتون رو دقيقا بالاي چوچوله اش بذارين اول به آرومي ببوسينش بعد كم كم بوسه هاتون رو محكم و محكمتر كنيد, حالا از زبونتون براي جدا كردن لبهاي كسش از همديگه استفاده كنيد و وقتي كه لبها حسابي از هم باز شدن زبونتون رو داخل لبهاي گوشتي كس ببرين و حسابي بالا و پايين كنيد .

گاييدن زبوني :

به آرومي پاهاش رو با دستاتون بيشتر باز كنين, بعد با زبونتون به داخل کس فرو کنید يعني از زبون به جاي الت تناسلی (( كير)) استفاده كنيد – تو , بيرون- اين كار به طور وحشتناكي يه احساس خوب به زن دست می دهد و دوست دارد از ته دل فرياد بزند و سر و صدا راه بندازد البته اين به اين دليله كه از الان دوست دارد شما با لبهاي كسش هم بازي كنيد. گاهي به سرعت و گاهي به آرومي زبونتون رو توي كس خيسش ببرين و بيرون بيارين البته گاهي هم زبونتون رو در تمامي طول كسش بالا و پايين ببرين دقيقا از پايين تا جوانه صورتي رنگ بالايي. و هيچ وقت هم از دندونهاتون استفاده نكنين چون همه چي خراب مي شه و همه حالش رو از بين مي برين.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
ارضا شدن از طريق لبهاي كس(ادامه ی لیس زدن واژن)

ببينيد كه آيا لبهاي كسش به اندازه كافي سفت شدن تا از جاي خودشون بلند بشن و به طرف بيرون منحرف بشن, اگه اين حالت پيش اومده ليسشون بزنين. و زبونتون را سمت بالاي كس ببرين و نقطه بالايي رو با زبونتون احساس كنيد اگه هنوز اونقدر راست نشده كه بتونين با زبون لمسش كنيد مي تونيد با ليس زدن پوستي كه روشو پوشونده اونو تحريكش كنيد تا راست بشه.
حالا محكم ليسش بزنيد و بهش فشار بياريد به آرومي لبهاي كسش رو كنار بزنيد و با زبونتون چوچول بالايي رو تكان بديد حالا ديگه به شدت راست شده وقتي كه احساس كرديد پاهاش داره مي لرزه وقتشه كه ارضا بشه حالا كل چوچول بالايي را توي دهنتون بكشيد و به آرومي مك بزنيد. به صورتشو نگاه كنيد تا عكس العملش رو ببينيد اگر هنوز مي توان اين حالت رو تحمل كند محكم و محكمتر مك بزنيد. حالا خودتون رو با حركاتش هماهنگ كنيد اگر كونش رو بالا مي بره شما هم همچنان كه به كار خودتون ادامه مي ديد باهاش بالا برين مقاومت نكنيد و بگذاريد آزاد باشه و همچنان دهن گرمتون رو روي كسش نگه دارين يك لحظه هم كارتون رو قطع نكنيد و همچنان مك بزنيد اين همون چيزيه كه خودش هم حتما بهتون مي گه “محكم, محكمتر, بخورش, منو بخور … “ و البته اين حرفاش دليل هم داره چون اكثر مردها اين كار رو خيلي زود قطع مي كنن تا زودتر سکس خودشون رو شروع کنند و الت تناسلی شان رو وارد واژن کنند .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
گاييدن با انگشت (ادامه)

همچنان كه در حال ليس زدن كسش هستيد مي تونيد با انگشت هم بكنيد اش دقت كنيد كه انگشت كردن در هر زمان از اعمال بالايي كه انجام داديد براي اون لذت بخش خواهد بود پس مي توانيد در تمام مدتي كه كارهاي بالا را انجام مي دهید انشگتتون رو هم مرتب توي كسش تو و بيرون ببرين.
علاوه بر قسمتهاي محرك جنسي كه زن در اطراف كسش داره يه نقطه محرك هم داخل كس در قسمت بالايي داره كه به اون نقطة G مي گن و اين همون نقطه اي هستش كه شما در حال كردن با الت تناسلی تون (( كير)) خودتون اون رو مي ماليد و تحريكش مي كنيد و عامل اصلي ارضاء شدن زن هنگام سکس کردن (( گاييده شدن )) همين نقطه است كه در سقف كسش قرار دارد .
پس با انگشتتون كار الت تناسلی (( كير )) خودتون رو انجام بدین اين كار رو با دو انگشت انجام بدين چون يك انگشت خيلي نازكه و سه انگشت هم خيلي كلفته و نمي ذاره كه انگشتهاي شما به ته كسش برسه البته يادتون باشه كه انگشتاتون رو حتما خيس كنيد (آب دهن بهترين چيزيه كه مي تونيد باهاش انگشتهاتون رو خيس كنيد). انگشتهاتون رو در ابتدا به آرومي توي كسش سر بديد بعد سرعت رو كم كم زياد كنيد اين كار رو خيلي هماهنگ و با ريتم انجام بدين .
به صداي نفس كشيدنش گوش بدين ريتم دستتون رو مي تونيد از صداي نفسش بدست بيارين اون خودش بهتون مي گه كه چيكار بايد بكنين . وقتي كه شما همزمان هم كسش رو مي خورين و هم با انگشت مي كنيدش مطمئن باشيد كه احساسي بهش داديد كه حتي با الت تناسلی تون ((كيرتون )) هم نمي توانستيد بهش بدين.
وقتي كه احساس كرديد بدنش به لرزش افتاده و مي خواد فرياد بزنه وقتيه كه مي خواد ارضاء بشه پس ولش نكنيد و كار خودتون رو با شدت بيشتري ادامه بدين تا ارضاء بشه وقتي كه از ارضاء اول بر مي گرده به آرومي دهنتون رو روي چوچول بالايي بذارين و اگر انگشتهاتون هنوز داخل كسش هستش اونها رو هم كمي بيرون بكشين ولي ولش نكنيد چون يك زن چندين بار مي تونه ارضاء بشود و در هر بار حتي تا يك ساعت مي تونه در حالت هيجان ارضاء شدن باقي بمونه به شرطي كه شما کارتون رو درست انجام بدين .
دقت كنيد كه بعد از ارضاء اول چوچول بالايي فوق العاده حساس شده پس ديگه با انگشت لمسش نكنيد و فقط دهنتون رو روش قرار بدين بعد از چند ثانيه كارتون رو ادامه بدين اما در قسمتهاي ديگه بدن اون و خودتون كم كم با سينه هاش, كونش, گردنش و جاهاي ديگه بدنش بازي كنيد, باهاش حرف بزنيد حرفهاي رمانتيك و حتي سكسي و جنسي و ليسش بزنيد و كار خودتون رو انجام بدين … اگه تمام اين كارها رو به درستي انجام بدين مطمئن باشيد كه اولا هر چقدر كه بخواين مي تونيد باهاش حال كنيد دوم اين که هيچ مرد ديگه رو به شما ترجيح نمي دهد .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
چگونه زنان را براي برقراری سكس تشنه كنيد

بسياري از زنان همواره خود را براي برقراري رابطه بي ميل نشان مي دهند و طوري رفتار مي كنند كه گويا در حال لطف به مرد هستند و براي آنها رابطه جنسي اهميت چنداني ندارد.اين باعث مي شود كه مردان همواره براي يك شب سكسي مدام التماس كنند و در نهايت هم همه چيز با سرعت پايان پذيرد. اما اين بار با اجراي اين دستور العمل در طول هفته زن را براحتي آماده مي كنيد و وي را چنان ديوانه و تشنه خواهيد ساخت كه به شما حمله كند!
ما عاشق خوب داريم. عاشق خيلي خوب داريم و عاشق زرنگ! دو گروه اول كساني هستند كه تنور آنها هميشه داغ است و آماده ولي آنها همواره آخر شب بالشت خود را بغل كرده اند و به روز خود مي انديشند! اما عاشقان زرنگ كساني هستند كه تنور را براي لحظاتي روشن مي كنند و هدف را مي زنند!

در ابتدا بياموزيد كه :
1-اگر شما دو روز پيش سكس داشته ايد و امروز هم سكس مي خواهيد دليل مهم آن اين است كه شما ارضا فيزيكي شده ايد (دو روز پيش) اما ذهني ارضا نشده ايد!
2- اگر يكبار در هفته از شب تا صبح مشغول فعاليت جنسي باشيد و خود را تخليه كنيد بهتر است از اينكه هر شب براي يكبار رابطه داشته باشيد.
3- اگر بياموزيد كه رفتار جنسي خود را تنظيم كنيد و تخليه درست شويد مي توانيد روزهاي ديگر را به خود برسيد و فعاليتهاي بدني و ذهني خود را داشته باشيد و خود را به روز نگه داريد در غير اينصورت در هر دو روز يكبار مغز شما بطرف سكس خواهد رفت و هزينه هاي آن. بياموزيد كه در زماني كه سالم تخليه شده باشيد مي توانيد ذهن خود را آماده سازيد و بازي نماييد.
اما در بر عكس اين حالت شما هميشه توسط وي حاضر هستيد بازي بخوريد تا به نوايي برسيد!
پس تا اكنون بايد به اين نتيجه رسيده باشيد كه بهتر است به جاي اينكه مدام در خواست سكس نماييد آن را از ذهن خود بيرون بريزيد و خود را براي روز مشخص آماده سازيد. در اين مدت براحتي به بازي خود ادامه دهيد .

روز اول - بوسه و تمام !
امروز شما وي را براي چندين بار در زمانهاي مناسب مي بوسيد. طوري وي را ببوسيد كه انگار فردايي وجود ندارد! به آرامي و موقرانه لبهايتان را بروي لبهاي وي بگذاريد و آن را نگه داريد . سعي نكنيد محكم بوسه بگيريد اما در نظر داشته باشيد كه حتما لبهاي وي را در اختيار خود داشته باشيد.
در زمانيكه حس كرديد خسته شده وي را به آرامي در كنار خود بنشانيد و شانه هاي وي را ماساژ دهيد. بعد نگاهي مستقيم در چشمانش بكنيد ولي لام تا كام حرف نزنيد! سكوت شما باعث تاثير عميقي مي گردد. اين نگاهها هم براي تازه عروسها و هم براي زناني كه مدتهاست از ازدواج آنها مي گذرد يك تاثير بسیار دارد و ا و را در رویا و احساسات غرق می کند .

روز دوم - بوسه و ارتباط:
امروز همان كار ديروز را انجام مي دهيد با اين فرق كه يكم ادويه آن را بيشتر مي كنيد! باز هم بوسه و اين بار يك ذره طولانيتر ! بوسه باعث خواهد شد كه تمام تنش مور مور شود و بوسه هاي طولاني باعث خواهد شد كه احساس كند مي خواهد يونيزه شود و در شما فرو رود! يه توصيه به پسرهايي كه تازه براي اولين بار مي خواهد دوست دخترشان را ببوسند و نمي دانند كه چه كنند! هرگز بوسه طولاني نگيريد! بسيار كوتاه و فقط بوسه اي سريع از لبان وي!
زنان دوست دارند كه به حرفهاي آنها گوش بدهيد. زنان خود نيز مي دانند كه حرف زدن انها چقدر مي تواند همانند يك شكنجه باشد و براي همين وقتي مي بينند كه شما گوش مي دهيد بسيار خرسند خواهند شد. براي همين از وي سوالي بپرسيد و پس از آن دوباره سوال ديگر را در ادامه اين موضوع بپرسيد. هدف از اين قسمت القا اين حس است كه وي براي شما مهم است و شما به او توجه دارید و برایش ارزش قائل هستید .

روز سوم - بوسه و تماس با سينه ها!
بوسه همچنان شاه كليد ماجراي ماست.بخاطر بسپاريد كه قرار است وي را تشنه كنيد ، نه اينكه وي را تحريك كنيد.پس از بوسيدن لاله هاي گوش و يا زير گلو و امثالهم خود داري كنيد! اين بار وي را ببوسيد . ترجيحا در آشپزخانه و در شرايطي كه وي در حالت ايستاده باشد . وي را بغل كنيد و وزن وي را بروي پاهاي خود بياندازيد و لبهاي وي را ببوسيد. در حاليكه دست چپ شما و پاها ي شما وزن وي را بروي خود تحمل مي كند با دست راست به آرامي سينه هاي وي را از روي لباس بفشاريد.اگر مي دانيد كه وي از فشار دادن سر سينه هاي خود حس خوبي پيدا مي كند با انگشت آنها را بفشاريد و تمام.

روز چهارم - بوسه و تماس تلفني:
امروز در كنار بوسه اي كه صبح از وي گرفته ايد بايد از سر كار به وي زنگ بزنيد و به وي بگوييد كه نمي توانييد از فكر كردن به وي دست برداريد و مدام با اينكه سر كار هستيد ناچاريد كه حواس خود را كه معطوف وي شده پرت كنيد و آن را به كار اختصاص دهيد! به وي بگوييد كه مدام در ذهنتان لحظات زيبايي كه شما وي را در آغوش گرفته ايد در ذهنتان نقش مي بندد و اينكه شبهايي كه با وي رابطه داريد چقدر برايتان جذاب است و از وي تشكر كنيد كه چنين شبهايي را برايتان مي آفريند! به وي بگوييد كه دلتان برايش تنگ شده و منتظر هستيد كه هرچه سريعتر به خانه برگريديد و وي را در آغوش بگيريد.
به خانه كه رسيديد هيچ كار عجيبي كه حتي نزديك به سكس باشد هم انجام نمي دهيد. فقط بوسه هاي ساده و شام دلپذيري را كه وي براي شما ترتيب داده ميل مي كنيد! با هم حرف مي زنيد و بعد از آنهم مي خوابيد . يادتان باشد كه زياد در تخت شوخي نكنيد و سريعا بخوابيد .! ان روي خود را حفظ كنيد چون فردا روز بزرگي براي شما خواهد بود.وي به اندازه كافي ديوانه سكس شده و مدام از خود مي پرسد كه جريان چيست! وي ميبيند كه علاوه بر چيزهايي كه شما مي گوييد چيزي عايدش نمي گردد! تا حدي ممكن است كه نگران شود كه شما عميقا از وي راضي نيستيد.!

روز پنجم - Thats it:
امروز روز ي است كه شما پرنده خود را شكار مي كنيد. وي را مي بوسيد و تمام كارهايي را كه قبلا انجام داده ايد انجام مي دهيد..موزيك مناسب خود را مي گذاريد حمام مي رويد و حوله خود را بدوش مي اندازيد و از شورتهاي اسليپ استفاده مي كنيد.چراغهاي آباژور را روشن مي كنيد و با وي اندكي مي رقصيد و به آرامي گوشه اي مي نشينيد و خود را خشك مي كنيد.ليوان شربت را براي خود و وي آماده مي كنيدو آن را میل مي كنيد تلفن را هم از پريز مي كشيد! در اينجا تنها كاري كه مي كنيد به آرامي به حركاتش خيره مي گرديد. مطمئن باشيد تا چند دقيقه ديگر وي براي سكس به شما حمله خواهد كرد و تمام بدنتان را چنگ خواهد زد و لبانتان را گاز خواهد گرفت.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نشانه ارضاء شدن در زنها

1-نوک پستانها سفت میشود نفس نفس زدنهای تند ممکن است نشان دهنده این باشد که خانمتان حتما ارضاء شده .
2-احساساتی میشود بعضی از مواقع به ارگاسم رسیدن زن چنان موجی از احساست در او بوجود می آورد که شروع به گریه میکند .
3- به خواب میروند البته بیشتر مردم تصور میکنند این حالت درمردان بیشتر نمایان میشود اما در حقیقت این چنین نمی باشد به خاطر داشته باشید اگر زن شما بعد از برقراری رابطه جنسی به خواب رفت و پشتش را به شما کرد بی احترامی از جانب او تلقی نکنید این خود نشانه خوبی از ارضاء شدن آن میباشد.

4-نیاز به آغوش صمیمی : بعد از به ازگاسم رسیدن مایلند که شما محکم آنها را در آغوش بگیرید این کار احساس خوبی به آنها دست میدهد و به عنوان خاتمه کار مفید میباشد .

5-نمیتواند راه برود: بعد از به ارگاسم رسیدن به علت لرزش پاها قادر به راه رفتن نمی باشد لرزش پاها و بدن بدین معنی است که شما بعنوان یک مرد وظیفه خود را به نحو احسن انجام داده اید .
6-نمی تواند در موردش حرف نزند : اگر خانمتان پس از اتمام کار نتوانست در مورد سکس با شما صحبت نکند یا برخی مواقع حرفهای حین سکس را تکرار میکند این نشانه خوبیست .
7-لبخند رضایت : شما میدانید راجع به چه چیزی میگویم زمانی که خانمتان تا مدتی بر اساس بوجود آمدن حس خوبی که نسبت به شما بعد از انجام سکس و به ارگاسم رسیدن دارند لبخند بر لب دارد.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تحریک چوچوله با زبان

تحريك چوچوله با زبان شايد يكي از پر لذت ترين كارها در سكس باشد.هيچ چيز قابل مقايسه با اين نيست كه يك زبان گرم و مرطوب در عرض واژن و حوالي چوچوله سر بخورد. سكس زباني نتايج بهتري از ساير تمرينهاي سكس براي به ارگاسم رسيدن زنها خواهد داشت
پيش بيني مي شود كه دختران جوان خيلي تميز باشند.

پسران زياد بيرون مي روند و ممكن است لباسهاي خود را كثيف كنند اما دختران بايد بدن و لباس خود را پاكيزه نگاه دارند. دختران ياد گرفته اند كه هميشه جذاب به نظر بيايند و بوي خوش بدهند.

اين موضوع حدود بيست سال پيش كمتر مورد توجه قرار مي‌گرفت اما هم اكنون زناني هستند كه احساس مي‌كنند كه بايد از كثيفي بپرهيزند و خود را از تعريق حتي در هنگام فعاليتهاي فيزيكي نيز مصون بدارند.

اکثرا آداب و رسوم و باورها كه اندام تناسليشان يك رطوبت و بوي متمايز ايجاد مي‌كند، يك سد بر سر راه سكس دهاني بوجود مي آورد.آن وقت اين موضوع كه بيشتر زنها احساس كنند كه اندام تناسلي بدبو و كثيف دارند زياد متعجب كننده نيست و اين در حالي است كه در حقيقت آنان اندام تناسلي كاملاَ سالم وطبيعي دارند
اگر يك زن بخواهد اجازه تحريك دهاني اندامهاي تناسليش را بدهد، ابتدا بايد با كاركرد اندام بدني‌اش آشنايي پيدا كند.

فرجش مرطوب است زيرا فرج و مهبلش دائماَ يكديگر را تميز مي كنند:

در آغاز بلوغ، فرج خودش را بوسيلة مايع سفيد رنگ شفافي خودش را مي شويد. اين جريان اسيدي حامل يك باكتري بد بو است كه از ابتلا به بيماريها جلوگيري مي كند. يك زن ممكن است بدون اينكه برانگيختگي جنسي را احساس كند، از نظر جنسي برانگيخته شود و رطوبت مهبلي آن افزايش يابد ولي فقط احساس رطوبت بكند.

بعلاوه، زنان بوي خودشان را توليد مي كنند كه اين اثر شيميايي نه تنها يك موضوع فردي است، بلكه چگونگي جريان سكسي‌شان را مشخص مي كند. . در حقيقت يك فرج ((واژن یا کس )) خشک، ناسالم است و يك فرج((واژن یا کس )) مرطوب با بوي خاص خودش سالم است.

مواقع زيادي وجود دارند كه ممكن است فرج((واژن یا کس )) ناخوشايند و بد بو بنظر بيايند. اين ممكن است در اثر رطوبت طبيعي فرج((واژن یا کس )) باشد. بدليل جريان كم هوا در اطراف فرج((واژن یا کس )) ، تبخير رطوبت اضافه نمي تواند به آساني صورت بگيرد.

بدليل اينكه باكتريها مكانهاي گرم و مرطوب را دوست دارند، آنها مي توانند در اين مكانها به سرعت توليد مثل كنند و نتيجة آن بوي زننده و طعم بد است. علت بوی بد باكتريها هستند نه رطوبت مهبل((کس)) .

بدليل اينكه زنان امروزه لباس مي پوشند كه از حركت هوا در اطراف اندام تناسليشان جلوگيري مي كند، براي زنان لازم است كه اندام تناسليشان را قبل از سكس دهاني با آب خالص بشويند. اين مورد براي مردان نيز لازم است.

يك دوش يا حمام در ابتداي آماده شدن براي سكس پيشنهاد مي شود، بخصوص اگر يكي از شركا ساعاتي حمام نكرده باشد. در اين هنگام زن و مرد از يك فرج((واژن یا کس )) خوشبو لذت زيادي مي برند.

اين موضوعي است كه به ذائقة شخصي بستگي دارد. اگر يك زن احساس مي كند كه اندام تناسليش بو يا طعم بد دارد، بايد از شريكش سؤال كند كه او چگونه فكر مي كند. ممكن است او از آن بو لذت ببرد در حالي كه براي زن ناخوشايند است.

اگر اندام تناسلي يك زن بوي ناخوشايند بدهد اين ممكن است از حضور يك بيماري خبر بدهد. اگر زن بداند يا احساس كند كه اندامش بوي بدني مي دهند، بهتر است كه به دكتر مراجعه كند.

شايد بهترين راه براي زنان و نوجوانان بمنظور اينكه بفهمند بو و مزة اندام تناسليشان طبيعي است اين باشد كه انگشتشان را در به داخل واژن خود کرده وان را بو كرده و بچشند. اين موارد بستگي به چگونگي قاعده‌گي جاري، سطح برانگيختگي جنسي و رژيم غذايي دارد.

اگر يك زن بصورت روزانه اين كار را انجام دهد او بهتر قادر خواهد بود كه به سلامتيش پي ببرد. اگر يك زن بو و مزة رطوبت خود را بداند، بهتر مي فهمد كه نياز به يك حمام در ابتداي سكس دهاني دارد و يا نيازمند معالجه است

زوجين بايد بطور مكرر موهاي زائد خود را كوتاه كرده و يا بتراشند، تراشيدن موهاي زائد زنانه عمل ليسيدن چوچوله را تسهيل مي كند

زنانی وجود دارند كه وقتي يك اصلاح تميز انجام مي‌دهند، تحريك چوچوله‌شان لذت بخش‌تر صورت مي گيرد و بهداشت شخصي‌شان هم بيشتر رعايت مي شود. زن و شوهرهايي هم هستند كه موهاي زياد در قسمت شرمگاهي را ترجيح مي‌دهند. تراشيدن و يا كوتاه كردن موهاي شرمگاهي يك موضوع شخصي و سليقه ای است و يك نياز براي تحريك چوچوله‌اي نيست .

اگاهی از انجام سکس دهانی:

بر خلاف نظر عمومي و انتظار خيلي از زنان، تحريك چوچوله با زبان يك امر خدادادي نيست كه هرکس از بدو تولد آنرا بلد باشد. تحريك چوچوله با زبان يك مهارت آموختني است. اگر شما براي ياد گرفتن و آموزش دادن آن زمان صرف نكنيد نمي‌توانيد بطور كامل از مزاياي اين روش لذت ببريد.

هر زن متفاوت است، بنابراين اينكه يك زن در گذشته چطور از ليسيدن واژن ((کس )) احساس لذت مي‌كرده مهم نيست، بلكه تكنيكها بايد مجداداَ پياده شوند وقتي شريك جنسي تغيير مي‌كند. زنان در اين مورد قابل مقايسه نيستند چرا كه ممكن است چيزي كه يکي دوست دارد ديگري دوست نداشته باشد.

اينها دلايلي دارند كه ممكن است بخاطر فيزيك بدني و يا علل روانشناختي باشند. هر فرد بايد يك مطلب كامل در مورد نحوه‌هاي مختلف اين كار بخواند، بدليل اينكه راه مشخصي وجود ندارد كه بتوان گفت اين موضوع براي همة زنان صادق است.

راهايي كه ارائه مي‌شود فقط كليات مسئله را مشخص مي كند. خواندن و يا جستجو كردن راهها ممكن است كه در مورد راههاي مختلف ايده‌هايي بدهند، اما خود زن بهتر مي‌تواند بگويد كه كدام را لذت بخش‌تر براي او است و بهترين راه است .

در حالت كلي، ارتباط مهمي بين احساس لذت كردن در هنگام تحریك چوچوله با زبان و سكس وجود دارد.
زنان بايد ابتدا سكس را خوب ياد بگيرند و اين شامل صحبتهاي در حين سكس، صداهاي تحريك كننده،
حركات و اشارات دست و سر و حركات بدن مي شود. مثلاَ اگر تا اندازه‌اي احساس خوشي كند بگويد آه اگر شريكش كاري را انجام نمي دهد به او بگويد كه چگونه آن كار را بكند تا هميشه مثبت باشد.

سر معشوقه‌اش را با دست بگيرد و به محلي كه دوست دارد لبان او با آنجا تماس پيدا كند، فشار دهد. اگر از محلي كه لبان قرار گرفته احساس رضايت مي كند پاهايش را به دور سر حلقه كند و بدن را در همان حالت نگاه دارد.

وقتي كه زن نگران اين باشد كه شريكش به زحمت افتاده،آنها بايد يكديگر را رها كنند اگر سعي و تلاششان بي نتيجه باشد. شخصي كه تحريك چوچوله با زبان را انجام مي‌دهد بايد راهنمايي بخواهد از شريكش با نگاه كردن در چشمان او و با چشمان از او سؤال كند كه آيا اين كاري كه انجام مي‌دهد او دوست دارد يا نه. آنان بايد با شريكشان صادق باشند و هرگز تظاهر به لذت بردن و ارگاسم ننمايند .

عمل تحريك چوچوله با زبان و عشق بازي دهاني بايد در زمانهاي مختلف و دوره‌هاي زماني گوناگون اجام شود تا دو شريك بهترين و راحت ترين حالت را پيدا كنند. براي بسياري از زن و شوهرها براي جلب يكديگر فقط از سكس دهاني استفاده مي‌كنند، بنابراين يافتن يك حالت راحت فوق‌العاده مهم است.

حالت های سکس دهانی:

بهترين‌حالتها شايد آنهايي هستند كه زن بر روي يك سطح صاف قرار گيرد و بخوابد يا زانو بزند بر روي شريكش(پاها در طرفين صورت شريك قرار گيرد-يا دراز بكشد و پاهايش را بصورت مستقيم در طرفين صورت شريك نگاه دارد و يا پاهايش بصورت خم در طرفين صورت واقع شود-) اين حالت بيشترين آزادي در حركت را با آنها مي‌دهد.

بطور همانند، هردو شريك در حين تحريك چوچوله با زبان در حالت راحت هستند. اگر يكي يا هردو شريك در وضعيت ناراحت باشند، اين باعث مي‌شود كه اين عمل بيشتر از احساس لذت ايجاد ناراحتي بكند. شما نمي‌خواهيد كه شخصي كه در حال تحريك چوچوله با زبان است، گردنش را بصورت شق و خسته كننده نگاه دارد تا بتواند لبانش را به فرج برساند. همچنين شما نمي‌خواهيد كه زن وزن بدن خود را براي مدت طولاني تحمل كند.

مقداري زمان صرف كنيد كه قبل از شروع به سكس يك محل مناسب بيابيد. وضعيت سلامت بدني، سن، وزن . انعطاف پذيري بدن شما تعيين مي‌كنند كه بهترين موقعيتها براي شما كدامند. استفاده از يك حالت تخيلي اگر باعث شود ماهيچه‌هايتان خسته و يا منقبض شوند به شما هيچ سودي نمي‌بخشد .

برخی از حالت ها باید توسط طرفین تمرین شود وكاركرد خوب اين حالت بستگي به زاوية واژن ((کس )) و زاوية زبان شريك دارد. ممكن است كسي كه مشغول تحريك چوچوله با زبان است، بخواهد كه يك بالش زير سرش قرار دهد تا راحت تر سرش به فرج نزديك شود. يا ممكن است كه بخواهيد يك بالش نرم يا يك لحاف تاشده در زير باسن زن قرار دهيد تا وزن خود را بر روي آن بياندازد. براي گسترش دانش خود شما نبايد در حين كار بصورت فعال قسمتي از وزن بدن خود و يا شريكتان را نگه داريد

زن مي‌تواند در زير شريك كه بر روي او دراز كشيده يا زانو زده دراز بكشد و از خط مشي موجود پيروي كند
زن ممكن است بخواهد كه بر روي يك تخت خواب دراز بكشد و پاهايش را از لبه‌هاي تخت آويزان كند. شريك جنسي او زانو مي‌زند بر روي زمين مابين پاهاي باز شده زن.

يك بالش مي‌تواند در زير زانوها و يا در مقابل قفسة سينة شخص زانو زده قرار گيرد. زن ممكن است بخواهد كه يك بالش در زير رانهايش قرار دهد تا آنها را براي نزديك شدن به دهان شريك بلند كند
بعضي از زن و شوهرها ممكن است بخواهند بغل به بغل یا پهلو به پهلوقرار بگيرند و از خط مشي موجود پيروي كنند. سرهايشان در ميان رانهاي يكديگر قرار مي‌گيرد.

عده ديگري از زن و شوهرها ممكن است نياز داشته باشند به اينكه بر روي يك سطح صاف به بغل دراز بكشند و با يكديگر يك زاوية قائمه بشكل T درست كنند. اين نحوة دراز كشيدن باعث مي‌شود كه سر شريك بين رانهاي دروني زن قرار گيرد. زن ممكن است نیاز داشته باشد كه قسمت خميدة بالايي پايش را به يك جفت بالش تكيه بدهد. شخص تحريك كننده چوچوله با دهان مي‌تواند هم در پشت و هم در جلوي زن قرار گيرد.

البته در بيشتر مواقع، حالتهاي سنتي وجود دارند كه زن به پشت دراز مي‌كشد و مرد در ميان پاهاي از هم باز شدة او قرار مي‌گيرد.
بالشهايي مي‌توانند در زير سر زن قرار گيرند تا او بتواند سرش را براي تماشا كردن شريكش بالا بياورد. شخصي كه عمل تحريك چوچوله با دهانش را انجام مي‌دهد نيز مي‌تواند زير قفسه سينه خود بالشي قرار دهد كه احساس راحتي كند

انتخاب بهترین روش:

فن هاي واقع بكار گرفته شده از اين زوج تا زوج ديگر متغير هستند. حساسيت واژن ((کس )) و چوچولة زن است كه مشخص مي‌كند كه او كدام نوع از تحريك را دوست دارد و بيشترين پاسخ را به آن مي‌دهد.

زناني هستند كه تماس آرام و نرم را دوست دارند در حاليكه بعضي از آنها تماس سريع و محكم را مي‌پسندند. ساختار اندام تناسليشان مشخص مي‌كند كه كدام بهتر امكان دارد.
يك زن كه لبه‌هاي داخلي فرجش خوب توسعه يافته و كامل شده ممكن است كه دوست داشته باشد كه آنها مكيده شوند در حالي كه يك زن بدون لبه‌هاي داخلي فرج يا با لبه‌هاي داخلي فرج كوچك نمي‌تواند اين موضوع را تجربه کند.

اگر يك زن چوچوله‌اي داشته باشد كه طرح و شكلش بسمت بيرون باشد و يا خوب توسعه يافته باشد شريك او مي‌تواند چوچوله‌اش را مانند يك آلت تناسلي مردانة كوچك بمكد، در صورتي كه اگر يك زن چوچوله‌اي پنهان يا كوچك داشته باشد، شريك او فقط مي‌تواند آنرا ليس بزند.

يك نقش مهم وجود دارد و آن اين است كه بايد ريتم و شدت كار را كه در شروع آغاز مي‌كنيم تا نزديك شدن به ارگاسم حفظ كنيم، مگر اينكه قصد داشته باشيم ساير قسمتهاي بدن را بچشيم.

هيچ چيز يك زن را به اندازه ايجاد وقفه در هنگام تحريك چوچوله توسط شريك و يا پراكندگي محل ليسيدن، ناراحت و متاثر نمي‌كند وقتي كه او در آستانة ارگاسم قرار گرفته است فوراَ چوچولة زنان را در ابتداي كار جستجو نكنيد.

اگر يك زن به اندازه كافي برانگيخته نيست، چوچوله‌اش حتي ممكن است به تمام حالات برانگيختگي بي احساس باشد. در اين هنگام شما بايد منتظر باشيد تا هورمون‌هاي او جريان پيدا كنند و اندام تناسليش از خون پر شوند. يك سياحت آرام و طولاني در چوچوله او بنمائيد. به كمك يك حادثه چوچوله‌اش را كشف كنيد.

ببوسيد، نوازش كنيد و قسمتهاي دروني رانها را بليسيد. با ملايمت منطقه‌اي را كه واژن ((کس )) و رانها به هم متصل مي‌شوند را بليسيد. به آرامي برآمدگي شرمگاهی و لبه‌هاي بيروني فرج را بليسيد. تامل كنيد. زبانتان را در طول منطقة تلاقي دو لبة فرج حركت دهيد. زبانتان را در منطقة بين لبة دروني و بيروني فرج بلغزانيد. در صورت امكان لبه‌هاي دروني فرج را به درون دهانتان بكشيد و آنها را بمكيد. با ملايمت خون را در آنها جاري كنيد. منطقة بين لبه‌هاي داخلي را بمكيد همچنين بيرون واژن ((کس )) و محل سوراخ ادرار را.

اگر بدنه چوچوله خوب مشخص و مشهود شد، زبانتان را در طول فرج كه از لبه‌هاي بيروني جدا شده‌اند حركت دهيد
موقعي كه واژن ((کس )) كاملاَ خيس خيس شد و در حال خيس شدن بيشتر بود، به آرامي شروع كنيد به ليسيدن چوچوله. در ابتدا كلاهك آنرا فشار ندهيد.
به زن زمان دهيد تا كاملاَ برانگيخته شود. وقتي زن آماده انفجار به نظر رسيد بوسيله انگشت چرب كلاهك چوچوله را به عقب برانيد (اين كار را خود زن هم مي‌تواند بكند) سپس بليسيد و بمكيد چوچولة حساس قشنگ بلوطي شكل را. خيلي آرام و ملايم باشيد.

در اين حالت زنان نياز به يك تماس بسيار سبك دارند بعضي‌ها ممكن است به اين نتيجه برسند كه آن خيلي حساس و ظريف است و به محكم نگه داشتن نياز دارد اما اين كار بايد با تماس نرم و آرام باشد.
ممكن است بعضي‌ها تحمل تحريك مستقيم چوچولة بلوطي شكلشان را نداشته باشند. به نرمي چوچوله را بمكيد، با ظرافت خون بيشتري را به اطراف آن بكشيد.

در اين حالت يكباره شما حالتي از تحريك را پيدا مي‌كنيد كه براي او لذت بخش است، آن تحريك را ادامه دهيد تا زن ارگاسم را تجربه كند، اگر او اين موضوع را مي‌خواهد. اگر او قادر به رسيدن به ارگاسم نيست تحريك را بصورتي كه براي هردوي شما لذت بخش است، ادامه دهيد. تحريك با زبان الزاماَ همراه ارگاسم نيست بلكه اين كار مي‌تواند لذت بخش و ارضا كننده باشد.

اگر زني مي‌داند چه كار و حالتي را دوست دارد، به حرفش گوش بدهيد. اگر او تا به حال تحريك چوچوله با دهان را تجربه نكرده يا حداقل دوره آنرا هم نديده است، اين تجربه به آرامي صورت مي‌گيرد. حتي زن و شوهرهايي كه قبلاَ اين كار را انجام داده‌اند ممكن است بخواهند تكنيكهاي جديد را امتحان كنند. وقتي در حال آزمايش هستيد، سعي كنيد زبانتان را بر روي واژن ((کس )) به هر صورتي كه فكر مي‌كنيد كه مي‌توانيد، حركت دهيد.

راههاي زيادي وجود دارند و فقط يك راه وجود دارد كه براي آن زن بهترين راه است، با سعي و خطا آنرا بيابيد .
اگر هر دو شريك در حالت راحت قرار گرفته باشید و احساس راحتي بكنند، ممكن است شما قادر نباشيد كه لبه‌هاي بيروني فرج را بدون استفاده از دستها از هم جدا كنيد و به واژن ((کس )) دسترسي پيدا كنيد، بنابراين بايد صورتتان را كامل به فرج نزديك كرده چوچوله و لبه‌هاي دروني فرج را با زبان و لبهايتان پيدا كنيد.

يك زن قادر خواهد بود با شما در اين كار بوسيلة دستانش همكاري كند، ولي اين كار ممكن است خيلي خسته كننده باشد. اگر پاهاي زن با آسودگي از هم باز شوند، فرج او هم بطور طبيعي مي‌توانند از هم جدا و باز شوند و لبه‌هاي بيروني، جدا از هم كشيده مي‌شوند وقتي كه او بسيار برانگيخته شده است .

از زماني كه زبانتان خسته شد، مطمئن باشيد كه لبها و زبانتان اندام حساس و ظريف را نوازش كرده و يا مي‌مكد در يك دوره تناوبي . اگر شما از زبانتان زياد استفاده مي‌كنيد و زبانتان به اين موضوع عادت ندارد، زبانتان ممكن است به زودي خسته بشود. بهتر است لبانتان را نزديك چوچوله و لبه‌هاي فرج در صورت امكان نگه داريد. از نوازش كم با زبانتان استفاده كنيد اندك اندك توسعه دهيد .

يك زن ممكن است از اينكه شما زبانتان را وارد واژن ((کس )) كنيد و ديواره‌هاي آنرا با زبان تحريك كنيد، لذت ببرد. شما قادر نخواهيد بود زبانتان را در فواصل دور وارد كنيد ولي نقاط حساس هم در همان ابتداي مناطق ورودي هستند.

زناني هستند كه از اينكه شما انگشت يا انگشتهايتان را داخل واژنشان ((کسش )) بكنيد و ديواره آنرا و احتمالاَ نقطة جي را تحريك كنيد لذت مي‌برند، در حالي كه شما مشغول مكيدن چوچوله هستيد. بعضي از آنها از اينكه شما انگشت يا انگشتان چرب شده‌تان را وارد مقعدشان كنيد و آنرا ماساژ دهيد درحالي كه داريد با دهان چوچوله‌شان را تحريك مي‌كنيد لذت مي‌برند .

زن و شوهرهاي زيادي در هنگام سكس دهاني از حالت 6 9 انگليسي((بر عکس هم می خوابند)) لذت زيادي مي‌برند. اين حالت از قرار گرفتن باعث مي‌شود كه زن و شوهر در آن واحد بوسيلة دهان يكديگر را تحريك كنند. زن و شوهرهاي زيادي اين روش را خيلي لذت بخش بيان كرده‌اند چون در آن يكديگر را تا رسيدن به ارگاسم تغذيه مي‌كنند.

بعضي‌ها اين حالت را مناسب نمي‌دانند زيرا نمي‌توانند در حين تحريك شرسكشان متمركز شوند و در حين كار فقط به فكر رضايت خودشان هستند و شريكشان را فراموش مي‌كنند. بعضي ديگر نيز فقط به فكر كاري كه انجام مي‌دهند هستند و ارگاسم خود را فراموش مي‌كنند. بنابراين دوباره سعي و خطا مي‌تواند به شما كمك كند كه كدام راه بهتر است

نگاه کلی :

زنان داد و ستد كلامي بهتري نسبت به مردان دارند بخصوص در حين رابطة عاشقانه. همچنين آنها بهتر به عشق زباني پاسخ مي‌دهند به اين معني كه هرچه بيشتر شما با او حرف بزنید او بهتر خودش را در اختيار شما مي‌گذارد. بنابراين موقعي كه داريد واژن ((کس )) زيبايش را نوازش مي‌كنيد، با او در مورد آن صحبت كنيد
اكنون دوباره خوب با آن نگاه كنيد.

به آرامي و با ملايمت لبه‌هاي آنرا از هم باز كنيد و به لبه‌هاي دروني آن نگاه كنيد، حتي اگر دوست داريد آنرا بليسيد. اكنون بالاهاي واژن ((کس )) را از هم باز كرده و پهنش كنيد تا چوچوله را پيدا كنيد. زنان چوچوله با اندازه‌هاي متفاوت دارند دقيقاَ مانند مردان كه آلتهايي با اندازه‌هاي متفاوت دارند. همة آنها در زير ختنه‌گاه پنهان شده است .

هروقت شما به يك واژن ((کس )) زنانه دست مي‌زنيد مطمئن باشيد كه انگشتتان مرطوب است. شما مي‌توانيد آنرا با آب دهان يا ترشحات داخلي زن مرطوب كنيد.حتماَ مطمئن باشيد كه انگشتتان را وقتي مي‌خواهيد به چوچوله دست بزنيد مرطوب كرده باشيد چون آن از خود رطوبتي ندارد و بسيار هم حساس است.

اگر انگشتتان خشك باشد به آن خواهد چسبيد که اين مضر و آسيب رسان است. اما شما نمي‌خواهيد كه در هر صورت آنرا لمس كنيد شما بايد كارهاي بالا را براي دست زدن به آن انجام دهيد. قبل از اينكه زن برانگيخته شود، چوچولة او بسيار ظريف براي كنترل است .
به واژنش ((کسش )) به آرامي نزديك شويد.

زنان، حتي بيشتر از مردان عاشق اين هستند كه با آنان شوخي شود و دست انداخته شوند. قسمت داخلي ران زن، ظريف ترين و حساس ترين نقطه است. آنرا بليسيد، ببوسيد و با نوك زبانتان بر روي آن طرح بكشيد. به واژن ((کس )) نزديك شويد و سپس در آن غرق شويد، آنچه را او انتظاار دارد انجام دهيد .
اكنون چروك محل اتصال پا به واژن ((کس )) را بليسيد، دماغتان را به واژن ((کس )) بماليد. مانند فرچه لبانتان را روي شكاف واژن ((کس )) بدون فشار به پائين بكشيد تا او را بيشتر تهييج كنيد .

او را ببوسيد،ابتدا با ملايمت و سپس محكم تر. حالا از زبانتان براي باز كردن لبه‌هاي واژن ((کس )) از همديگر استفاده كنيد و وقتي كه او آنها را از هم باز كرد، زبانتان را بين لايه‌هاي گوشتي واژن ((کس )) بالا و پائين ببريد. به آرامي به كمك دستانتان پاهايش را از هم بيشتر باز كنيد. هر كاري كه شما براي خوردن واژن ((کس )) زن انجام مي‌دهيد بايد به آرامي صورت پذيرد .

با ملايمت لبه‌هاي واژن ((کس )) را بكشيد و با زبانتان ضربه‌هاي آرام به چوچوله بزنيد، اين كار را چه كلاهك چوچوله را پوشانده بو چه نپوشانده بود انجام دهيد. اين كار را به سرعت انجام دهيد. اين كار بايد باعث شود كه پاهايش به لرزه بيافتند.
موقعيكه حس او به سوي ارگاسم برانگيخته شد، لبهايتان را بصورت دايره به دور چوچوله قرار دهيد و آنرا درون لبانتان قرار دهيد. با ملايمت شروع به مكيدن چوچوله كنيد و به صورت زن نگاه كنيد تا عكس‌العمل او را ببينيد.

اگر او مي ‌تواند كنترل شود و تحمل كند مكيدن را سخت تر كنيد. هرچه تحمل او را بيشتر ديديد مكيدن را سخت تر كنيد. اگر او خواست بخاطر هيجان ارگاسم باسن خود را به بالا بياورد در برابر او ايستادگي نكنيد و با او حركت كنيد. به او قفل شويد و دهان داغتان را بر روي چوچوله نگاه داريد، او را رها نكنيد. در اين حالت چيزي كه از او زياد مي‌شنويد اين جملات است: “ مكث نكن، اصلاَ متوقف نشو”
اين به اين دليل است كه بيشتر مردان در اين حالت توقف مي‌كنند.

مكيدن چوچوله كار دوست داشتنيي است، اين چيزي است كه ارزش يادگيري خوب را دارد. من كسي را مي‌شناسم كه آدم كثيفي در گائيدن است و واقعاَ پست است ولي او طوري مهبل را مي‌خورد كه من تا حال كسي را نديدم كه مانند او بدون مشكل اين كار را انجام دهد و به همين دليل دختران زيادي را به خود جذب مي‌كند
در بخش قبلي ديديم كه چيز ديگري وجود دارد كه مي‌تواند خوشي زن را تشديد كند.

شما مي‌توانيد عمل گائيدن با انگشت را انجام دهيد در حالي كه زن دارد از موهبت ليسيده شدن چوچوله‌اش بهره‌مند مي‌شود. قبل از ليسيدن چوچوله، در حين آن و يا بعد از آن. آنها واقعا آنرا دوست دارند. بغير از ناحيه شهوت‌زاي اطراف چوچوله، زن يك منطقة فوق‌العاده حساسي در سقف واژن ((کس )) دارد. اين منطقه است كه شما به آن مي‌ماليد در هنگامي كه داريد با زن نزديكي مي‌كنيد. خوب بدليل اينكه كلاهك آلتتان دور از دهانتان است، انگشتانتان بايد عمل گائيدن را انجام دهند
دو انگشت را انتخاب كنيد. يك انگشت خيلي لاغر است و سه انگشت هم خيلي پهن است بنابراين نمي‌توانند خوب نفوذ كنند. اطمينان ايجاد كنيد كه آنها را خوب مرطوب كرده‌‌ايد تا پوست زن را ناراحت نكنيد. آنها را به داخل بليزانيد، اين كار را در ابتدا آرام انجام دهيد و سپس سريعتر اين كار را بكنيد. بكمك آنها بصورت موزون و ريتميك زن را بگائيد.

سرعت را افزايش دهيد وقتي زن مي‌خواهد. به نفسش گوش دهيد
او به شما اجازه خواهد داد تا بفهميد كه چه كاري را انجام دهيد. اگر شما همزمان هم مشغول ليسيدن چوچوله هستيد و هم او را با انگشتان مي‌گائيد، شما او را بيشتر از حالتي كه با كلاهك آلتتان به تنهايي تحريك مي‌كنيد، تحريك خواهيد كرد.

بنابراين شما مطمئن باشيد كه او در اين حالت به اوج لذت مي‌رسد، اگر شك داريد مي‌توانيد نشانه‌هاي آنرا مورد بررسي قرار دهيد. ويژگيهاي هر زن منحصر بفرد است. ممكن است زن شما فقط نوك پستانهايش سفت شوند وقتي كه او تهييج مي‌شود و يا وقتي كه به ارگاسم مي‌رسد.

دختران ممكن است كه سرخ بشوند و يا اينكه شروع به لرزيدن بكنند. با نشانه‌هاي همسر خود آشنا شويد و شما بايد عاشق و معشوق اثر پذير باشيد
موقعي كه زن داشت به ارگاسم مي‌رسيد، بمنظور رسيدن به اوج لذت، چوچوله را رها نكنيد و براي مدتي به آن قفل شويد. وقتي اولين ارگاسم شروع به فروكش كردن كرد، با زبانتان در طول زير چوچوله فشار بياوريد تا لبانتان را كه بالاي آنرا پوشش داده‌اند آزاد كنيد. زبانتان را بيرون و درون مهبل حركت دهيد.

اگر انگشتانتان درون آن هستند، آنها را با ملايمت كمي بيشتر حركت دهيد بدليل اينكه اشياء درون آن در اين موقع بسيار حساسنداگر شما اين بازي را خوب انجام دهيد، با اين كار قادرخواهيد بود زن را چندين بار به ارگاسم برسانيد.

يك زن بعد از ارگاسم براي مدت يك ساعت هيجان زده مي‌ماند. آيا مي‌توانيد اطلاعات كامل از يک تماس را درك كنيد. يك زن مي‌تواند در يك رابطة جنسي 56 بار به ارگاسم برسد. آيا مي‌توانيد درك كنيد كه چقدر شما مي‌توانيد بر روي زن تاثير داشته باشي وقتي او را 56 بار به ارگاسم مي‌رسانيد. او براي مدت طولاني كه شما او را بخواهيد مي‌تواند مال شما باشد
بعضي از زنها دوست دارند كه مردشان انگشتش را به مقعدشان بمالد يا آنرا درون آن بكند وقتي كه مشغول خوردن مهبل و چوچوله‌شان است

:آخرين توصيه‌اي كه من براي شما دارم اينست

بعد از اينكه اين كارها را انجام داديد، شما مي‌توانيد او را برده خود كنيد با دادن خاطراتي كه او تا بحال نداشته، هنوز نبايد او را تنها بگذاريد. با او حرف بزنيد، به بدنش ضربه‌هاي آرام بزنيد و پستانهايش را نوازش كنيد.

عشقبازي با او را به آرامي ادامه دهيد تا او كم كم فروكش كند. يك مرد مي‌تواند در همان دم از كار دست بكشد و بخوابد و احساس پشيماني براي از دست دادن چيزي نكند اما يك زن بخاطر نياز طبيعيش، مدتي بعد از سكس از معشوقه‌اش بسيار حساس تر است

سكس دهاني مي‌تواند مهيج ترين تجربه سكسي شما باشد كه مي‌توانيد داشته باشيد اما چيزهايي دارد كه شما بايد آنها را رعايت كنيد. به اندازه كافي زمان به آن اختصاص دهيد، اغلب آنرا تمرين كنيد، به پاسخها و سيگنالهايي كه معشوقه‌تان از خود ارائه مي‌كند خوب توجه كنيد و بيشتر از همه، خودتان لذت ببريد

بچه ها بیشتر مطالبی که در صفحه ی یک عرضه میشه از توضیحات دکتر معین استاد دانشگاه کالیفرنیا است Smile

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نگاهی دیگر به شب زفاف و مسائل مربوط به آن

کسانی که این شب رو تجربه کرده اند، بی شک تا آخر عمر آن را فراموش نخواهند کرد.

منظور ما در این مقاله شب اول عروسی نیست . چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه می کنند. پس منظور این مقاله زمانی است که دختر ، پرده بکارت خود را از دست می دهد .

ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن را می آزمایند.

این رو باید به همه عزیز خود عرض کنم که اگر اولین سکس شما به ارامی و ارامش صورت بگیرد هیچ دردی نا ناراحتی رو شما احساس نخواهید کرد و ترس همه دختران عزیز و خانم هایی محترم از سکس شب زفاف کاملا بی مورد می باشد شما نباید هیچ ترس و یا واهم ای از سکس شب زفاف داشته باشید بلکه باید اشتیاق زیاد برای این کار داشته باشید و خودتون رو برای این لحظه اماده سازید

همانطور که میدانیم تمامی زخمها ، دردناک هستند بخصوص اگر سطحی باشند . به عنوان مثال اگر دست شما با دیوار زبری برخورد کند ، درد به حد زیادی غیر قابل تحمل است . این حالت دقیقا برای دختران مصداق دارد. آنها درد بسیار زیادی را در ضمن پاره شدن پرده بکارت تجربه میکنند. و غیر از آن ، درد بسیار زیادی هنگام داخل شدن آلت تناسلی در داخل واژن
( دخول)خواهند داشت .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
اول برای روشن شدن قضیه علت درد را مرور می کنیم(شب زفاف)

دو نوع درد در هنگام اولین تجربه جنسی قابل درک است :

1- درد به علت پارگی پرده بکارت :

این درد همانطور که در بالا ذکر شد به علت ایجاد یک زخم سطحی در داخل واژن است . که اینگونه زخمها معمولا دردناک تر از سایر زخمها می باشند . برای کنترل یا کاهش درد ، بهترین کار ایجاد معاشقه طولانی است . این کار سبب می شود تا دختر به مرحله ارگاسم یا نزدیک آن برسد . رسیدن به ارگاسم ، آستانه درد را بالا می برد و باعث می شود که درد یا خیلی کم شود یا قابل تحمل گردد .

به عنوان مثال در زمان ارگاسم اگر شخص گاز گرفته شود درد را احساس نمی کند یا درد بسیار جزئی خواهد بود چرا که انچنان غرق در احساسات است که اینگونه درد ها برایش قابل درک و حس کردن نیست .

2- درد به علت دخول :

این درد دقیقا درد به علت کشش دیواره واژن می باشد . شما وقتی بادکنکی را برای اولین بار باد میکنید ، زور بیشتری بکار می برید تا بتوانید دیواره های بادکنک را از هم باز کنید . این حالت دقیقا در واژن هم ایجاد می شود .

واژن برای اولین بار می خواهد باز شود . پس درد زیادی را حس می کند . برای کنترل این درد دقیقا مثل بالا باید معاشقه طولانی داشت . تا هم واژن لیز شود و هم آستانه درد افزایش یابد . برای این منظور می شود از ژل لوبریکانت استفاده نمود.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را

شب زفاف (ادامه)
در کل برای آمیزش بهتر و کم درد در اولین تجربه باید نکات زیر را توجه نمود :

1-معاشقه طولانی تا رسیدن به مرحله ارگانیسم
2- استفاده از ژل لوبریکانت

3- بهتر است دختر لبه تخت دراز بکشد . جوری که پاهای وی کاملا روی زمین قرار بگیرد . در این صورت کمترین درد و فشار به دختر وارد می شود.

4- دختر را باید قبل از نزدیکی از نظر روحی آماده کرد و با او در این بار خوب صحبت کرد و ارامش داد

5- درصورت داشتن درد شدید از ادامه نزدیکی خودداری کنید.

6-به هیچ عنوان نباید با فشار یا با استرس این کار رو انجام داد بلکه بسیار ارام و اهسته باید انجام شود

7- قبل از هر معاشقه به حمام رفته برای این که بافت های واژن در اثر گرما کمی شل و بازتر شود

تو ضیحات تکمیلی :

اول به انچه که عرض میکنم اگه خوب گوش فرا دهید شما هیچ وقت از اولین سکس خود خاطره ای بدی نخواهید داشت.بلکه اولین سکس شما بهترین و زیباترین لحظه ای زندگی شماخواهد شد

اول از همه زمان سکس اولیه می باشد

متاسفانه زمان سکس اولین بیشتر عروس و داماد ها به شب اول عروسی خود اختصاص میدهند در شبی که هم از نظر روحی و از لحاظ جسمی خسته و اشفته هستند که این کار واقعا اشتباه محض می باشد بلکه در شب عروسی تنها باید یک هم خوابی کنار هم داشته باشند و سکس ان ها به زمانی بعد از عروسی و شب عروسی صورت بگیرد زمانی که هیچ گونه استرس و همین طور ارامش داشته باشند هر دو طرف.

تذکر :
اگر قصد دارید که در شب عروسی با همسر خود سکس نکنید حتما او را در جریان این مسئله قرار دهید

دوم عوامل استرس زا :

متاسفانه هنوز در ایران این و در برخی خانواده ای مسائل دیده می شود که در پشت در حجله به انتظار دیدن خون بکارت می نشینند و منتظر می مانند

این کار دو پیامد بد دارد اول این که به خاطر این که دختر و پسر برای اولین بار با یک رابطه ای جنسی مواجه می شوند احساس خجالت و کمی استرس اولیه دارند

که این استرس باعث می شود الت تناسلی در مرد به خوبی به حالت نعوذ در نیاید و همین طور در خانم ها وازن (( کس )) به خوبی ترشحات لازمه رو انجام ندهد

حال اگر میخواهید برای بار اول با همسر خود سکس انجام دهید ابتدا قبل از هر چیز با هم در باره سکس صحبت کنید سعی کنید قبل از سکس کلیه مسائل جنسی رو اطلاع داشته باشید و اگاه باشید
حال که شما خوب اطلاعات کامل در باره مسائل جنسی و شب زفاف دارید باید شروع کنید با همسرتون خیلی راحت بحث و باب گفتگو در باره مسائل جنسی رو باز کنید

از انجایی که خانم ها اصولا نجیب و با شرم و حیا تر هستند انتظار نداشت باشید که سریع با شما همراه شوند و یا انها بحث مسائل جنسی رو باز کنند و شروع به بحث کنند بلکه این وظیفه ای یک مرد است که این بحث گفتگو رو باز کند

دومین چیزی که باید شما در این اولین سکس خود انجام دهید این است که به همسر خود اعتماد به نفس بدهید که او نیز حرف هایش رو به راحتی بیان کند و از گفت علایق و ارزو های خود ترسی و یا واحمه ای از این که از طرف شما ترد شود یا این که شما به اون شک و یا فکر بد داشته باشید نکند
چرا که اصولا زن ها از گفتن انچه که در دل دارند اعبا دارند چرا که گمان می کنند اگر نیاز جنسی خود رو با همسر خود بیان کنند همسرش نسبت به او بد گمان یا شک می کند
پس باید به همسر خود این اعتماد به نفس و ایمان رو داد که علایق و خواسته های خود رو بیان کند

حال که شما با هم راحت در باره مسائل جنسی صحبت کرده اید و راهنمایی های لازم رو به هم داشته اید و از انجام انچه که میخواهید در زمان سکس انجام دهید هم دیگر رو مطلع کرده اید شما باید کم کم اماده سکس شوید

سعی کنید در کنار تخت خود چند چیز رو به همراه داشته باشید
اول یک لیوان شربت و یا اب میوه
دوم این که دستمال کاغذی یا پارچه ای تمیز و سفید رنگ
سوم کاندوم
چهارم لباس های راحت و همین طور لباس های بیرون از منزل خودتون رو

تذکر :
سعی کنید قبل از سکس معجونی از شیر و خرما و گردو و هوز و عسل درست کنید و میل نمایید

حال کم کم شروع به کار کنید ابتدا از هم یکدیگر لب بگیرید و هم دیگر رو لمس کنید از روی لباس و از روی لباس با دست تمام اندام یک دیگر رو لمس کنید

مرحله دوم این است که شما باید ابتدا لباس خانم خودتون رو خارج کنید جز شورت و سوتین او از او بخواهید که او نیز همه لباس هایی شما رو جز شورت شما از تن شما خارج کند
سپس باز شروع کنید هم دیگر رو تو بغل هم بگیرید و هم دیگر رو لمس کنید و یک دیگر رو بمالید

مرحله سوم این که شما (( اقایان )) باید شروع به لب گرفتن و لیس زدن همسر خود کنید طوری که باید از بالا یعنی از لب ها سپس از لاله های گوش و گردن طوری که همزمان هم لب بگیرید و هم لاله های گوش و صورت و گردن همسرتون رو لیس بزنید در حالی که با زبان خود در حال لیس زدن هستید با دست های خود نیز سینه های همسرتون رو مالش دهید و لمس کنید

حال کم کم به طرف پایین حرکت کنید و به پایین بیایید
وقتی به روی سینه ها رسیدید شروع به خوردن سینه های همسرخود کنید طوری که مانند کودکی که با تمام وجود سینه ها رو میک می زنید به هیچ وجه فشار بی مورد و یا گاز نگیرید سینه های همسرتو رو چرا که در لحظه ای که زن در حال تحریک شدن است با کوچکترین فشار سریع واکنش نشان می دهد
سعی کنی تنها نوک سینه های همسرتون رو با زبون به طرف خودتون بکشید ولی گاز نگیرید با دندان بلکه نوک سینه های همسرتون رو بین دو لب خود قرار دهید و انگاه سینه هاش رو به طرف خودتون بکشید

مرحله بعد ای این است که شما باید کم کم به طرف پایین بروید و دست وازن (( کس )) همسرتون رو از روی شورت با دست در حالی که شما دارید سینه های همسرتون رو میک می زنید تحریک کنید انگاه وقتی که به طرف پایین می اید با زبون وازن (( کس )) همسرتون رو از روی شورت ساک بزنید انگاه با زبان خود شورت همسرتون رو پایین بکشید تا جایی که می تونید و بعد از اون با دست و همکاری همسرتون شورت رو از بین پاهای همسرتون خارج کنید .

انگاه شما باید شروع به لیس زندن چوچولک همسر خودتون کنید طوری چوچولک همسرتون رو ساک بزنید که او کاملا اماده سکس شود سپس با زبان خود کاملا اطراف وازن (( کس )) همسرتون رو لیس بزنید و بین پاهای او و همین طور بین ران های او رو نیز لیس بزنید

تذکر :

برای خوشبختی خود و اینده جنسی خود به هیچ وجه از ساک زدن وازن ((کس )) همسرتون احساس خجالت نکنید بلکه با میل و رقبت این عمل رو انجام دهید .

حال مهمترین کار شما شروع می شود
شما باید خیلی راحت و ارامش داشته باشید یعنی این که شما هیچ احساس فشار و یا نگرانی و استرسی نداشته باشید

در لحظه ای که همسر شما کاملا تحریک شده واماده پذیرش الت تناسلی شما می باشد شما در حالی که به خوبی الت شما به حالت نعوذ رسیده است شما باید خیلی اروم و اهسته الت خودتون رو وارد وازن (( کس )) همسرتون کنید برای راحتی کار با دست این عمل رو انجام دهید
به هیچ وجه ممکنی این کار رو با فشار یا به یک باره انجام نمی دهید بلکه برعکس خیلی اروم و اهسته این عمل رو انجام دهید

هر لحظه از سکس که احساس کردید که همسر شما احساس درد و یا ناراحتی کرد سریع عمل دخول رو متوقف کنید واگر درد او خیلی شدید بود سریع کل عمل سکس رو متوقف می کنید
اگر درد او ناچیز بود دوباره شروع به تحریک میکنید که وازن (( کس )) شروع به تحریک و همین طور ترشح مایه ای روان کنند کند تاهم ماهیچه های وازن (( کس )) منقبض نشود و شل شود تا پذیرایی الت تناسلی باشد

اگر همسر شما هیچ احساس دردی نکرد الت رو ارام ارام وارد وازن (( کس )) می کنید و هیچ فشار اضافی به او نمی اورید وقتی که الت شما کاملا وارد شد انگاه به اهستگی چند نوبت روی همسرخودتون عمل ورود و خروج الت (( تلمبه زدن )) رو انجام می دهید

سپس زمانی که منی شما خارج شد انگاه به جایی انکه مانند کوهی بر سر همسر خود خراب شوید شروع می کنید همسر خودتون رو نوازش و لمس می کنید
به هیچ وجه بعد از امدن منی مرد نباید بر روی همسر خود بخوابد و همسرش رو در لحظه ای پاره شدن بکارتش تنها بگذارد بلکه همان طوری که منی از او خارج می شود باید با زبان خود کلمات عاشقانه به او بزند و با دست خود صورت و تن اون را نوازش کند و انگاه در کنار او همسرش رو طوری ارام کند که او بخواب برود

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تذکرات(شب زفاف)

شب زفاف( ادامه)

تذکرات برای خانم ها :

01 قبل از سکس حتما به حمام برود

02 مو های زائد و اضافی وازن (( کس ))خودتون رو حتما کوتاه کنید

03 شورت و سوتین تمیز به تن کنید و سعی کنید از بهترین نوع انها که همسرتون رو بیتشر تحریک کند استفاده کنید

04 سعی کنید اگر عفونت و یا بیماری خاصی دارید ان را رفع کنید که همسر شما در زمان ساک زد احساس ناراحتی از بوی بد و یا طعم بد وازن (( کس )) دلخور نشود

05 سعی کنید از اسپری و یا عطر هایی خوشبو کنند استفاده کنید

06 سعی کنید دندان های خود رو مسواک بزنید و در دهان خود ادامس و یا خوشبو کننده قبل از سکس داشته باشید

تذکرات برای اقایان :

01 قبل از سکس همه عوامل استرس زا رو از محیط خارج کنید و احساس ارامش و اطمینان رو برای همسر خود برقرار کنید

02 قبل از سکس حتما به حمام برود و کاملا تمیز و اراسته باشید

03 قبل از سکس از یک موزیک لایت و اروم استفاده کنید

04 دندان های خود رو مسواک بزنید و از خوشبو کنند های دهان استفاده کنید

05 سعی کنید محیط شما کم نور باشد طوری که هم به راحتی بتوان هم دیگر رو دید و هم کمی تاریک باشد و نور کمی در محیط شما باشد

06 سعی کنید اگر احساس اضطراب و استرس میکنید سکس نکنید و به زمان و یا وقت دیگر محول کنید این عمل رو

07 سعی کنید صورت نرم داشته باشید و مو های صورت (( ریش و سیبیل )) خود رو بتراشید تا صورت شما کاملا نرم و لطیف باشد

08 از اسپری و یا عطرخوش بو استفاده کنید

تذکر مهم برای اقایان :

گاهی اوقات ممکن است زن در زمان سکس پرده ای بکارت او پاره نشود یا وقتی که پاره می شود خونی نداشه باشد ویا این که اون مادر زاد بکارت نداشته باشد ویا ممکن است در اثر بی احتیاطی و یا سهل انگاری ویا برخی ورزش ها مانند اسب سواری و یا ترسید و یا حتی در اثر برخی بیماری ها بکارتش از بین رفته باشد در این گونه وارد مرد باید به اعصاب و روان خود کاملا مصلت باشد و به همسر خود اطمینان کام داشته باشد

سلامتی جنسی یک زن به داشتن یا نداشتن بکارت نیست پس سعی کنید خیلی راحت و روشن فکرانه با این مسئله برخورد کنید

گزارش هایی که در ایران دوستان بنده ارسال می کنند نشان گر این است که برخی اقایان وقتی در اولین سکس خون بکارت رو در همسر خود مشاهده نمیکنند شروع به تهمت و حتی کتک و دعوا با همسر خود می کنند

اگر در همسرتون خونی ناشی از بکارت ندیدی شما باید خیلی متین و باوقار صبر داشته باشید و بعد ها دلیل این رو از همسر خود بپرسید

توجه :

پارگی پرده بکارت معمولا دارای خونریزی کم است . البته این قضیه به جثه زن و سن دختر دارد. در بعضی از موارد پرده دختر با نزدیکی پاره نمی شود . در این حالت حتما باید با جراح زنان مشورت نمود تا وی به روش جراحی پرده را باز نماید.
تا 3 روز پس از نزدیکی خونریزی بسیار جزئی ، طبیعی است و نباید نگران بود.

برخی نیز از خانم ها پرده بکارت ندارند ویا پرده بکارت انها طوری پاره می شود که احتمال دارد هیچ خونی از ان خارج نشود پس اگر بعد از سکس هیچ خونی از واژن زن خارج نشد نشان دهنده این نیست که قبلا سکس داشته و حال پرده بکارت او پاره بود است .

تذکر مهم :

گاه پیش می اید که برخی دختر های جوان در اثر سهل انگاری و یا برخی اتفاقات ناخواسته و برخی حرکات ورزشی پرده بکارت انها از بین می رود پس نداشتن پرده دلیلی به سلامت جنسی او نیست .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
پنج انتظار خانمها از آقایان در مورد سکس

دانستن این نکته که زنها چقدر مردها را بخاطر ناموفق بودن و عدم رضایت کافی در سکس مقصرمی دانند، خیلی جالب است. اکنون بعد از تحقیق و بررسی بسیار و بحث و گفتگو با دوستان و همکلاسیها، حتی دوست دخترها! من میتوانم لیستی از فانتزی های شهوانی زنها و انتظارات آنها از مردها را به شما ارائه دهم:

1- توجه کامل به تمام بدن او:
بسیاری از دخترها و زنها دوست دارند که مردشان به تمامی بدنشان توجه داشته باشد و فقط متوجه اندامهای جنسی نباشد. بعضی از اظهار نظرهای خانمها در این مورد از این قرار است:
« من میخواهم او سراسر بدن من ازمچ پا تا پشتم را ببوسد و لیس بزند»
« من دوست دارم مرد نواحی حساس دیگر بدنم غیر از واژن را هم تحریک کند»
اگرشما کمی وقت صرف نوازش داخل رانها یا بوسیدن دست او بکنید مفید است.بعلاوه او هم به همین روش شما را تحریک میکند و به این ترتیب هردو شما بعدا" از نزدیکی لذت بیشتری خواهید برد.

2- استفاده از لبها:
زنها جملات تحریک کننده را خیلی دوست دارند. گفتن عبارتها و جملاتی مانند:«حالا کمی سمت راست را تحریک کن» یا «حالا بیا بالا» اووه و بله. زنها دوست دارند موقع سکس صدای حاکی از رضایتمندی شما را بشنوند تا مطمئن شوند آنچه را که برای شما انجام میدهند خوب است.
بعلاوه آنها دوست دارند موقع سکس شما با آنها صحبت کنید،آنها را ببوسید و پایین بروید و سکس دهانی انجام دهید، با انگشتتان آنها را تحریک کنید، و در موقع مناسب آلت خود را وارد واژن کنید. ولی بعد از انجام نزدیکی بازهم با لبهایتان مشغول آنها باشید! و باز هم کلمات محبت آمیز بگوئید و دوباره آنها راببوسید.

3- موقع سکس با آنها مانند یک فاحشه رفتارکنید!:
بسیاری از خواسته ها و رویاهای سکسی خانمها هرگز تحقق نمی یابد.بعضی از آنها میگویند : دیگر از اینکه در اتاق خواب یک خانم محترم باشیم و با ما به نرمی رفتارکنند، خسته شده ایم!ما دوست داریم مردمان با ما خشن تر و حتی شاید گاهی سکس کند!
البته استنباط من این است که عده ای از خانمها دوست دارند در اتاق خواب قدری هرزگی جنسی ببینند تا بدون ملاحظه و تعارف بتوانند سکس کنند و از آن لذت ببرند. البته آنها از این نکته هم می ترسند که مردشان با آنها در بیرون از اتاق خواب نیز همانطور رفتارکند!!

4- سخنان نیش دار و گزنده:
بعضی از زنها دوستدار کلمات و سخنان نیش دار و گاهی حتی بی ادبانه ای هستند که در سایر مواقع از شنیدن آن شرمنده می شوند. در واقع آنها می خواهند مرد تعارف را کنار بگذارد و با آنها در مورد سکس، بی پرده سخن بگوید.

5- در رختخواب به آنها حمله کنید! :
من با هر زنی که در این باره صحبت کردم خواستار هجوم و حمله به او بهنگام سکس بود.حتی بعضی از آنها از خشونت به هنگام سکس مانند: ضربه زدن، کشیدن موها احساس رضایتمندی میکردند.

البته منظور من این نیست که شما به خانه بروید و همسرخود را کتک بزنید!بلکه منظور این است که هنگام انجام عمل جنسی قدری نرمی و لطافت را کنار بگذارید و خشن تر با او سکس کنید.بدون شک هیچ زنی از اینکه شوهر پرخاشگری داشته باشد لذت نمی برد.

نکته مهم :
این که عنوان می شود زن ها دوست دارم در هنگام سکس خشن رفتار شود منظور همه زن ها از این قبل رفتار ها استقبال نمی کنند بلکه برخی دوست دارند .به نظر بنده یک زن باید طوری با همسر خود ارتباط داشته باشد که همه ای نیاز های جسمی و جنسی اش رو برای او بازگو کند .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تفاوت فيزيولوژي جنسي در مردان و زنان

در اینجا مي‌خواستم يك توضيح راجع به تفاوت فيزيولوژي جنسي در مردان و زنان بدهم و آن اينكه دو مرحله انگيزش جنسي و ارگاسم را با هم اشتباه نگيريم.

آستانه انگيزش جنسي در زنها بالاتر از مردان است و به عبارت ساده تر ديرتر تحريك مي‌شوند ولي در ارگاسم قضيه اين است كه مردان قادر به ارگاسم متوالي نيستند ولي زنها مي‌توانند دهها ارگاسم را بطور متوالي تجربه كنند.

يعني مردي مي‌تواند با زني به ارگاسم برسد ولي براي انگيزش و ارگاسم بعدي يك زمان تحريك ناپذيري است كه مثلا اگر براي مرد مورد نظر يك ساعت باشد به دو مرحله تحريك ناپذيري مطلق و نسبي تقسيم مي‌شود.

در مرحله تحريك ناپذيري مطلق كه مثلا يك ربع ساعت از اين يكساعت است مرد با هيچ پارتنري((شریک جنسی )) نمي تواند سكس كند ولي در مرحله تحريك ناپذيري نسبي مرد قادر است با يك پارتنر ((شریک جنسی )) جديدتر يا جذاب‌تر رابطه جنسي برقرار كند.
ميزان لذت ارگاسم و هيجان آن هميشه يكسان نيست.

مرداني كه دچار انفاركتوس ((خیانت جنسی )) مي‌شوند تا يك ماه نبايد با زن خود و تا شش ماه با زن غريبه نزديكي كنند.

زنان اما دوره تحريك ناپذيري بين ارگاسم‌ها را ندارند و قادرند بارها به طور متوالي با يك يا چند پارتنر((شریک جنسی )) به ارگاسم برسند و ارگاسم هاي عميق‌تري را تجربه كنند مشروط بر آنكه پيش زمينه ذهني آنها نسبت به پارتنر يا پارتنرها يا خود عمل جنسي منفي نباشد .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تاثیر تعداد دفعات انجام سکس روی زنان

همه مردم از تاثیرات کاهش فعالیت جنسی بر روی مردان مطلعند،ولی کمتر کسی از تاثیر آن بر بدن زن آگاهی دارد. بیاد داشته باشید که علاوه بر تعداد سکس،تغییرات هورمونی وعادت ماهانه نیز در میل جنسی زنان نقش دارد. در این جا به بررسی تفاوت های تاثیر کاهش فعالیت جنسی بر زنان و مردان می پردازیم.

جدول زیر تفاوت های زن و مرد در حالتی که سکس کم شود را نشان می دهد:

زن مرد غییرات در اثر کم شدن فعالیت جنسی
کاهش می یابد افزایش می یابد میل جنسی
کاهش می یابد افزایش می یابد تحریک پذیری جنسی
زیاد کم تحریک مورد نیاز برای رسیدن به ارگاسم
مشکل اسان امکان رسیدن به ارگاسم
کم زیاد مدت و شدت ارگاسم

عکس العمل بدن مرد و زن نسبت به کاهش فعالیت جنسی کاملا" متفاوت است.همانطور که از جدول بالا مشخص می شود، زن هر چقدر تعداد سکس کمتری داشته باشد، میل و لذت جنسی او کمتر شده و مشکل تر ارضاء می شود.برعکس هرچه زنان از لحاظ جنسی بیشتر فعال باشند،علاقه آن ها به انجام سکس بیشتر خواهد شد.

در یک مقاله دیگر که در کتاب Love Cycle ذکرشده،گفته شده است که تعداد دفعات آمیزش روی تنظیم عادت ماهانه خانم ها نیز موثر است.در این مطالعه عادت ماهانه زنانی که بیشتر از دوبار در هفته آمیزش داشتند منظمتر از کسانی بود که فقط هفته ای یکبار نزدیکی می کردند و زنانی که بندرت سکس می کردند،عادت ماهانه خیلی نامنظمی داشتند.علت این امر افزایش سطح هورمون استروژن در بدن زنان فعال از نظر جنسی می باشد. لازم به تذکر است که فقط سکس با جنس مخالف باعث این تغییرات هورمونی می شود و خودارضایی و همجنس بازی چنین تاثیری ندارند.

حتما" شما می دانید که قابلیت باروری یک زن تا حدزیادی به منظم بودن عادت ماهانه او بستگی دارد؛ پس زنانی که فعالیت جنسی بیشتری دارند، کمتر دچار مشکل ناباروری خواهند شد. ازطرف دیگر معمولا" هرچه عادت ماهانه نظم بیشتری داشته باشد، سلامت عمومی بدن زن نیز بهترخواهد بود.

در این مطالعه نتیجه داشتن سکس بیش از دوبار در هفته به نسبت تعداد کمتر عبارت بود از:

باروری بهتر،استخوان بندی محکمتر،سلامت قلب و عروق،شانس کمتر افسردگی، کاهش خطر ابتلا به ناراحتی های سینه و رحم، کاهش ناراحتی های بعداز یائسگی.

تاثیرات مثبت داشتن فعالیت جنسی منظم بر بدن زنان، درچندمطالعه دیگر نیز مشخص شده است.فعالیت جنسی کم

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نقاط حساس بدن

مناطق لذتبخش بدن قسمت هایی از بدن ماست که تحریک آن ها نقش مهمی در تحریک جنسی و لذت بیشتر دارد. در بیشتر مردها و زن ها توجه شریک جنسی به قسمت های دیگری از بدن غیر از اندام های جنسی موجب برانگیختن شهوت و میل جنسی می شود.تحریک خوب و مناسب این نقاط در مرحله عشق بازی می تواند لذت نزدیکی را چند برابر کند.باید توجه داشت که مناطق لذت بخش بدن از فردی به فرد دیگر متفاوت است و شما باید بتدریج و حین عشق بازی و ماساژ مناطق حساس بدن خود و شریک جنسیتان را کشف کنید.

نقاط حساس بدن مرد:
افرادی که فکرمی کنند تنها نقطه شهوانی بدن مرد اندام جنسی اوست هرگز زحمت جستجو برای یافتن مناطق حساس دیگر را به خود نداده اند.اگر شما به بدن مرد بیشتر توجه کنیدقسمت هایی را کشف خواهید نمود که به کمک آن ها خیلی سریع و راحت می توانید مرد را تحریک کنید.

1- سر:
بیشتر مردها از نوازش سر و موهایشان بخصوص عبور انگشت از بین موها لذت می برند.علت این امر رهاسازی هورمون اندورفین در اثر ماساژ پوست سر است.

2- لاله گوش:
بوسیدن زبان زدن مکیدن و خوردن لاله گوش برای مرد لذت بخش است. ولی مراقب باشید زیاد آن را خیس نکنید!

3- لب ها:
فقط به بوسیدن لب ها اکتفا نکنید بلکه آن ها را مکیده و بخورید!

4- گردن:
ناحیه زیر فک تا پایین گردن را در دو طرف ببوسید.

5- پشت:
شانه پشت و کمر او را ماساژ دهید. بعد مهره های کمر او را از بالا تا پایین ببوسید.

6- سینه ها:
خیلی از مردها بوسیله نوازش نیشگون گرفتن زبان زدن یا آهسته گاز گرفتن سینه شان تحریک میشوند.

7- باسن:
کفل و ناحیه مقعد مرد پایانه های حسی زیادی دارد.این ناحیه را نوازش کرده و مقعد او را با انگشت تحریک کنید.

8- پاها:
هرچند عده ای از مردها از آن متنفرند ولی بعضی دیگر عاشق پا بوده و از نوازش بوسیدن و حتی لیسیدن و خوردن پاهایشان لذت می برند.

9-اندام جنسی:
بیضه انتهای آلت در بالای بیضه سر الت تناسلی از مناطق بسیار حساس اندام جنسی هستند که تحریک آن ها با دست زبان و بوسیدنشان خیلی موثر است.

نقاط حساس بدن زن:

زن ها در مقایسه با مرد ها اطلاعات بیشتری در مورد نقاط شهوت انگیز بدنشان دارند. شاید علت این امرعلاقه آن ها به بازی و معاشقه قبل از انجام نزدیکی باشد که باعث کشف سایر مناطق لذت آور بدنشان می شود.حتما" شما از وجود تعداد زیادی منطقه لذت آور در بدن زن شگفت زده خواهید شد.

1- سر:
بازهم به دلیل رها شدن اندورفین ها نوازش و حتی شانه کردن موهای سر برای زن لذت بخش است.

2- گوش:
برخلاف عقیده شایعی که وجود دارد زن ها از فرو بردن زبان در گوششان لذتی نمی برند.بجای آن بهتر است لاله گوش و خارج آن را ببوسید و لیس بزنید.

3-لب ها:
بوسیدن و مکیدن لبها در زن و مرد اثر یکسانی دارد.

4-زیر بغل بازو ومچ دست:
این نواحی را به نرمی و بانوک انگشت نوازش کنید.

5-سینه:
بهتر است خود را فقط به نوک سینه محدود نکنید!هر دو سینه را کاملا" در دست گرفته و مانند خمیر آن ها را بمالید.نوک سینه ها را ببوسید بمکید و آن ها را بخورید.

6-شکم و ناف:
زن ها از نوازش و غلغلک این دو قسمت خیلی لذت می برند.با نوک انگشتتان روی شکم و اطراف ناف دایره بکشید.دست خود را بالای شکم و زیر دنده ها گذاشته و آهسته به سمت لگن بی اورید.هرگز از بوسیدن و لیسیدن شکم غافل نشوید.

7-پشت:
بیشتر زن ها کشته ماساژ پشت هستند!!انگشت خود را روی مهره ها بالا و پایین ببرید و کمر او را بمالید.میتوتنید این کار را حتی هنگام نزدیکی هم انجام بدهید.

8- باسن:
به دلیل فراوانی گیرنده های عصبی تحریک این منطقه بسیار شهوت انگیز بوده میتوانید آنرا نوازش کنید بلیسید گاز بگیرید یا حتی به انبخش آن باشيد .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
سکس دهان به دهان

لذت زباني به دو روش کاملاً متمايز ايجاد مي گردد : بديهي است که اولين آن ”بوسيدن“ است.

اي کاش مدرسه اي غير از اين مدارس ما وجود داشت که به زنان و مردان ياد مي داد چگونه خوب يکديگر را ببوسند، زيرا اين عمل شروع فرآيند سکس است . بوسيدن سبب نزديکي بيشتر زوج شده، و تماس چشمي مستقيم و اشتراک نفس ها را امکان پذير مي سازد، ارتباطي کاملاً طبيعي که براي عاشقه ضروري است .

اگر چه، مراجعين خانم من هميشه گزارش مي کنند که بوسيدن چيزي است که در معاشقه آنها گم شده است . بهتر است شما اين کار را شروع کنيد تا آتش احساس او و خودتان را شعله ور سازيد .اگر شوهرتان از بوسيدن صميمي طفره مي رود، اين شايد دال بر آن باشد که او نسبت به نزديک شدن به شما ناتوان است يا اينکه به اندازه کافي صميميت بين خودش و شما احساس نمي کند .
به اواطمينان دهيد که شما مي توانيد آنچه که در بوسيدن دوست داريد يا دوست نداريد را با هم مطرح كنيد، مخصوصاً اگر تمريناتي براي انجام دادن داريد يا فيلمي در اختيار داريد که تماشاي آن شما را راهنمائي مي کند .

براي مثال، مي توانيد اطراف دهان شوهرتان را ليس بزنيد يا زبانتان را داخل دهانش کنيد تا با زبان او تماس پيدا کند . هر دوي اين حرکات مي تواند شديداً تحريک کننده باشد.

سکس زباني به سادگي انجام مي گيرد:
دومين روش انجام ارضاي زباني براي همسرتان نيز کاملاً روشن است اما اغلب ساده نيست : سکس زباني .

خيلي از زنها حتي از عبارت سکس زباني وحشت دارند . چرا؟

مراجعين من اغلب به من مي گويند که مي ترسند در هنگام انجام اين عمل احساس خفگي به آنها دست دهد، يا مي ترسند که اشتباه آنرا انجام دهند يا اينکه نمي دانند او واقعاً از کاري که مي کنند خوشش مي آيد يا نه . بنابراين يکي از متداول ترين سؤالها در اين زمينه اين است که ” آيا حتماً بايد آنرا داخل دهانم بکنم؟ . “ حتي اگر شما از دست اين نگراني ها خلاص نشويد، مي توانيد از امروز در سکس زباني با مهارت کامل عمل کنيد . چگونه؟ با تکنيکهائي مثل اين :

به کارهاي تمريني بپردازيد:

همانند درس قبلي در مورد کارهائي که با دستتان انجام مي دهيد، راز سکس زباني هم اين است که به سادگي از شوهرتان بپرسيد که چه چيزي را دوست دارد . اگر با انجام سکس زباني براي همسرتان احساس راحتي نمي کنيد، وقت آن است که از او بپرسيد چه چيزي را دوست دارد و چه چيزي را دوست ندارد . اگر بيرون از اتاق خواب احساس راحتي بيشتري مي کنيد اين گفتگو را در خارج از آن ترتيب دهيد . وقتي که يک سري ايده در اين زمينه بدست آورديد، اين تمرين را انجام دهيد :

يک موز تر و تازه (که خيلي رسيده نباشد) برداريد و پوستش را بکنيد . جا ئي براي نشستن پيدا کنيد که بتوانيد در آنجا تنها و ريلکس باشيد و مهارتهاي زباني خود را روي اين ميوه تمرين کنيد . وقتي با تمرين خصوصي، جرأت و اعتماد بنفس لازم را بدست آورديد، ممکن است بخواهيد اين تمرينات را در حضور همسرتان هم انجام دهيد و از او کمک بگيريد .

او را تشويق کنيد که به شما بگويد دوست دارد اينکار را سريعتر، آرامتر، يا در کدام قسمت انجام با استفاده از يک شيء تمريني، ترس شما از انجام واقعي اين عمل از بين خواهد رفت و اعتماد بنفس لازم براي ارضاي شوهرتان را از اين طريق بدست خواهيد آورد که منجر به ارضاء و موفقيت هر دوي شما در سکس خواهد شد .

يادگيري بوسيدن :

همانطور كه در بالا اشاره شد ، بوسه و بوسيدن را مي توان ياد گرفت ، فقط كمي تمرين لازم است . براي تمرين هم به يك شريك لازم نداريد ؛
سر فرصت ، ریلكس و بدون استرس در خلوت ، پشت دست خود را به دهانتان نزديك كنيد ، زبان خود را كمي جلو بياوريد طوري كه پشت لبهايتان قرار بگيرد ، لبها را آرام به پشت دست خود برسانيد ، لبهاي نرم
( و كمي مرطوب ) و رلكس شده خود را ( با فاصله از هم ) روي پشت دست متمركز كنيد ، زبان خود را بيرون داده طوري كه به پشت دست شما برسد و بعد با كمي فشار سطح پشت دست ( در فاصلهاي كه دو لب شما از هم قرار گرفتهاند )‌ را با زبان خود بليسيد .

حين كار ، اينجا . آنجا ، كمي پوست دست خود را مك بزنيد ، حالات ليسيدن را عوض كنيد و.... اينكار به شما تجربه مي آموزد كه در برخورد با شريك عشقي خود چگونه عمل نمائيد .

هنگام نزديك شدن به طرف خود ، اورا ببوئيد ، بعد ببوسيد ، لبهاي بالايي و پائيني طرف را جداگانه ببوسيد ، مك بزنيد و يادتان باشد كه هيچ عجلهاي بخرج ندهيد ، بعد هر دو لب طرف را ببوسيد ، بعد از مدتي زبان خود را يواش لاي لبهاي طرف قرار داده و بطور ملايم به درون دهانش فشار دهيد و با زبان خود قسمتهاي داخلدهان و زبان او را نوازش كنيد ، بليسيد .

مي توان سر طرف را با دو دست گرفت ( نه طوري كه طرف بترسد يا او را خفه كنيد ) و زبان خود را تا آنجا كه مي توانيد به حلق او بفرستيد ، به طرف فرصت نفس كشيدن را بدهيد ،اجازه دهيد كه او هم زبان شما را بليسد و مك بزند.

اينگونه بوسه ها،حس شوري در دو طرف ايجاد مي كند كه بايد آن را چشيد و مزه كرد بوسه بايد با احساس و طولاني باشد و نبايد بسادگي از آن گذشت ، بوسه بايد پر هوس و پر شرر باشد ، همانطور كه گفته شد ، بوسه هاي خود را تنها به لب و دهان طرف خلاصه نكنيد .

بوسيدن ، ليس زدن و نوازش بايد شامل حال تمام قسمتهاي پوست طرف شود . در امر بوسيدن و نوازش كردن موهاي سر ، گوشها ، لاله گوش و اطراف آن ، داخل گوش ( با زبان خود ) ، زير گلو ، تمام فاصله سر تا شانه ها ، تمام صورت ، دستها ، انگشتان ، پشت دست ، كف دست و ... ابتكار به خرج دادن هم يادتان نرود .

اجازه دهيد كه طرف مقابل هم همين كار را براي شما انجام دهد . اينكار باعث مي شود كه هم نقاط حساس بدن خود را بشناسيد و هم با بدن طرف و نقاط حساس آن آشنا شويد .

لازم به گفتن نيست كه هر فردي ممكن است از تمام اين بوسیدن ها ی که گفته شده خوشش بيايد يا فقط بخشهايي از آن را بپسنديد ، اما انجام اينكار همانطور كه گفته شد ، يعني از طريق تجربه و خطا ، باعث شناخت بهتر شما دو نفراز همديگر مي شود و به شما كمك مي كند كه دفعات بعد روي نقاط بيشتر حساس طرف تمركز كنيد .

دو ).

بوسه و نوازش و ماساژ دادن و گرم در آغوش گرفتن و گرم به خود فشار دادن نه تنها لذت رابطه جنسی مي دهد بلكه استرس را هم از بين مي برد و هر دوي شما را دیوانه ای عشق مي كند .

درباره بوسيدن و لب گرفتن ، يك راهنمايي كوچيك براي دوستان این که :

اگر ادامس یا خوش بو کننده های دهان خوش بو و خوش طعمي سراغ داريد ، بد نيست كه آن را در كنار خود داشته باشيد و هر از گاهي ، آن را در دهان خود مزه كنيد و بعد زبان خود را به دهان طرف فرو بريد .و حتما قبل از ان هر دوی شما مسواک بزنید و دهان خود را با دهان شویی ها پاک و تمیز کنید .

يادتان نرود كه تمرين كنيد . سعي كنيم بوسيدن ، نوازش و تحريك و ماساژ را ياد بگيريم و دوست
بداريم و حواس خود را روي آن متمركز كنيم و لذت ببريم .

توجه به مسائل فوق باعث مي شود كه ما فقط يك رابطه جنسی سريع و پنج دقيقهاي نداشته باشيم .
در پايان يك نكته مهم را فراموش نكنيم و آن اينكه ، بعد از نوازش ، بوسه و معاشقه كه در بالا اشاره شد و بعد هم رابطه جنسی ، به یک باره به يك طرف نغلطيد و خرناسه نكشيد ، نوازش ملايم و بوسيدن بعد از آن هم بسيار مهم است ، زنان بخصوص به اين مسئله خيلي حساسند و علاقمند .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
مشکل بد مز ه بودن(ادامه سکس دهان به دهان)

اگر فرو بردن آلت شوهرتان در دهان، برايتان خوش آيند نيست، چرا در ابتدا از تميز بودن وي اطمينان حاصل نمي کنيد؟ مي توانيد با هم به حمام برويد و يا يک دوش با هم بگيريد که هم خيلي رمانتيک است و هم شما را از تميز بودن آلت وي مطمئن مي کند .

بعد اگر واقعاً مي خواهيد آنچه در دهانتان مي بريد خوشمزه باشد، او را به پشت بخوابانيد و از روغنهاي سکسي قابل خوردن، شربتهاي شيرين ویا عسل يا خامه زده شده روي قسمتهائي که با دهانتان در تماس است استفاده کنيد . استفاده از هر يک از اين موارد، روشي عالي براي مزه دار کردن معاشقه و رسيدن به نتايج خوشمزه تر مي باشد .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
سکس دهان به دهان(ادامه)

تکاليف داغ داغ براي امشب:

براي تست مهارتهاي جديدي که آموخته ايد آماده هستيد؟ با استفاده از تکنيکهائي که ذکر آن رفت، شوهرتان را شگفت زده کنيد . و همينطور که اين تکنيکها را بکار مي بريد حواستان باشد که کداميک از آنها بهتر جواب مي دهد .

ديدن پيشرفتتان بعنوان يک عاشق، به شما کمک مي کند تا سکسي تر باشيد، ا حترام جنسي شما افزايش يابد و حتي تمايلات سکسي خودتان نيز آشکار گردد. از چاشني شکلاتي تا تکنيکهاي ليسيدن، انتخاب با شماست، اما يک چيز را به خاطر داشته باشيد: او بهر حال قطعاً عاشق اين کارهاي شما خواهد شد !

مرحله پایانی :

وقتي که او نمي تواند درست عمل کند، چکار بايد کرد براي مرحله پاياني آماده هستيد؟ تا اينجا چند اصل مهم را در لذت دادن به همسرتان با هم مرور کرديم : تحريک کردن او، ارضاي او با دستانتان و استفاده از فوت و فنهاي سکس زباني . اين درس در مورد اصلي ترين رويداد است : يعني سکس .

قابل درک است که برخي از مردان در اين قسمت شديداً مشکل دارند، که يا انزال زودرس مي باشد يا عدم نعوظ آلت . اين سه تکنيک، بهترين روشهاي شما براي بازگشت به سکس است وقتي که داخل اتاق خواب همه چيز در حال خراب شدن است .

آيا اين براي همه مردها اتفاق مي افتد؟

بر طبق ژورنال جامعه پزشکي آمريکا (سال 1999 ، شماره228 ) ، از هر 10 مرد، سه نفر از مشکلات جنسي رنج مي برد . برخي از متداول ترين معضلات جنسي مردان ( که من آنها را از کار افتادگي جنسي مي نامم ) انزال سريع يا زودرس، عدم نعوظ آلت يا عدم توانائي در راست کردن و کاهش ميل جنسي مي باشد . اگر همسرتان در گروه سوم جاي دارد، به مرحله 1باز گرديد تا براي تقويت شهوت جنسي او راهي پيدا کنيد . بقيه شما به خواندن ادامه مقاله ادامه دهيد.

بيانتان را تغيير دهيد:

سؤالي که به کرات از مردان دريافت مي کنم اين است که چگونه کنترلشان را در حين عمليات جنسي با همسرشان بهبود بخشند . عبارت ” انزال زودرس “ کم کم دارد منسوخ مي شود که من از اين بابت بسيار خوشحالم . در مشاوره با مرداني که با اين مشکل دست به گريبان هستند، من عموماً متوجه اين موضوع شدم که اگر آنها ياد بگيرند که چگونه در مورد از کار افتادگي هاي جنسي شان مانند يک امر قابل کنترل و موقتي صحبت کنند، مي توانند ياد بگيرند که چگونه بر آن غلبه کنند .

براي مثال، وقتي که يک مرد 40 ساله مي گويد که ” انزال زودرس “ دارد من پاسخ مي دهم، ” زودرس براي چي يا کي؟ منظورتان اين است که براي خانمتان خيلي سريع تخليه مي شويد، يا اينکه دوست داريد بتوانيد بيشتر طولش بدهيد؟ “ نياز به گفتن نيست که موقع صحبت کردن درباره چنين موضوعي با شوهرتان، خيلي مهم است که از بياني استفاده کنيد که به او قدرت مي دهد .

انزال سريع:

تمريني وجود دارد که بايستي به تمام کساني که از مشکل متداو ل به ارگاسم رسيدن شوهر در حاليکه آنها تازه گرم شده اند رنج مي برند، کمک کند . گام اول اين است که اطمينان حاصل کنيد به اندازه کافي در ناحيه کليتوريس ( چوچوله ) تحريک و لمس شده باشيد . خوشبختانه بدين ترتيب شما به يک حالت ارگاسمي خواهيد رسيد قبل از اينکه او ارگاسم شود .

مي دانم که ممکن است کمي عجيب باشد، اما چون براي زنها رسيدن به چندين ارگاسم امکانپذير است، من هميشه به مراجعينم مي گويم که اگر شما به اولين ارگاسم دستي يا زباني خود برسيد، اين امر مشکل بالقوه همسرتان را در اينکه نمي تواند شما در دخول آلت به ارگاسم برساند، به حداقل خواهد رساند .

مرحله دوم وقتي شروع مي شود که او احساسي مانند آن دارد که مي خواهد منی او از التش بیرون بيايد و هنوز هيچ يک از شما آمادگي خاتمه معاشقه را نداريد . اگر اين اتفاق افتاد، از او بخواهيد ديگر داخل واژن شما هيچ حرکتي نكند سپس با دست يا يکي دو انگشت خود حلقه اي دور آلتش در قسمت انتهائي پایه ی آن تشکيل دهيد و براي ده ثانيه آنرا نگهداريد .

وقتي میزان شهوت فروکش کرد ، مي توانيد به آميزش خود ادامه دهيد . اين کار در اکثر موارد از انزال سريع او جلوگيري مي کند، اما گاهاً لازم است که يک مرد اين کار را تمرين کند تا نتيجه بگيرد .

مشکل راست نشدن آلت و راههاي مقابله با آن:

دومين از کار افتادگي متداول عدم نعوظ آلت مي باشد . قرصهاي وياگرا که براي جلوگيري از راست نشدن تجويز مي شود، روش بسيار خوبي است، اگر شما و همسرتان با مطرح کردن مشکلتان با پزشک (معمولاً اورولوژيست) و خريد قرصهاي اغلب گران قيمت وياگرا مشکلي نداشته باشيد .

اين روش جواب مي دهد ! بر خلاف بحثي که بر سر سلامت استفاده از اين قرصها در جريان است، اگر شما از نيتروگليسيرين استفاده نمي کنيد يا پزشک شما را اين قرصها از مصرف وياگرا منع نکرده باشد، روش بسيار خوبي براي درمان عدم نعوظ آلت مي باشد . این قرص ها داروي تقويت قواي جنسي نيستند، با اين وجود، همسرتان حتماً بايد با اورولوژيست خود در مورد بقاعده بودن يا نبودن سطوح فيزيولوژيکي بدنش مشورت کند . حتي برخي داروها مي تواند بر راست شدن آلت تأثير منفي بگذارد .

راست نگهداشتن آلت:

اگر شما و همسرتان با راست نگهداشتن آلت مشکل داريد، مي توانيد از تکنيک فشار دادن در قسمت انتهائي پايه آلت استفاده کنيد (مانند روشي که براي جلوگيري از انزال سريع در بالا تشريح شد ) . با استفاده از اين روش جريان خون در جائي که مي خواهيد يعني آلت حفظ خواهد شد ) .
کار ديگري که مي توانيد بکنيد اين است که يک حلقه دور پايه آلت شق شده ی وي قرار دهيد . اين حلقه بايد داراي چفت يا گره اي باشد تا بتوان آنرا براحتي در محل خود قرار داد و يا آزاد کرد . وقتي هر دوي شما آماده ی به ارگاسم رسيدن وي هستيد، چفت حلقه را آ زاد يا گره آنرا باز کنيد .

روشهاي ديگري نيز وجود دارد که مي تواند مؤثر واقع شود، اما نياز به تجويز پزشک دارد، مانند : داروهاي تزريقي که خودتان آنرا به آلت شل تزريق مي کنيد تا سفت شود، يا استفاده از پمپهاي مخصوص آلت. مکمل هاي طبيعي نيز مي تواند در افزايش قدرت نعوظ مؤثر واقع شود.

دو نمونه از آنها هستند که من مورد تحقيق قرار داده ام و تأييدشان مي کنم .ولی در هر صورت برای مصرف این گونه قرص ها حتما تاییده ای دکتر خود رو بدست اورید و سر خود مصرف نکنید .

در نهايت نگرش مثبت ذهني نيز به بهبود اين قضيه کمک مي کند . اگر هر دوي شما به هنگام سکس راحت و بدون استرس باشيد، ممکن است متوجه شويد که صرفاً لذت بردن از احساسات لذت بخش – شامل بوسيدن، نوازش و شکلهاي ديگر معاشقه – و تمرکز روي لحظاتي که با هم داريد، شايد همان درماني باشد که به آن نياز داشتيد .

يک تمرين داغ براي دو نفر:

در اينجا تمرين ساده اي وجود دارد که عشق شما را عميق و سرزنده نگه خواهد داشت و مهارتهائي را که آموختيد نهادينه خواهد کرد . اين تمرين را بصورت هفتگي انجام دهيد؛ ترجيحاً در زماني که از تمام تنش ها و فشار ها راحت هستيد (مثل آخر شبهاي يکشنبه « براي ايرانيها شبهاي جمعه» يا بعد از صرف يک شام دلپذير با موسيقي متن – پس از اينکه بچه ها خوابيدند يا در شبي که خانه فقط به شما اختصاص دارد ) .

در يک چنين لحظاتي :

”حرارت “ روابط سکسي خود را ياد آوري کنيد . مثلاً از همسرتان بپرسيد، ”خوب، در مورد رابطه اي که اخيراً در اتاق خواب با هم داشتيم چه احساسي داري؟ “ يادتان باشد : الان وقت انتقاد کردن نيست .اگر رابط ی گرمي داشتيد، پس بخاطرش از او تشکر کنيد . اگر ولرم بود، در مورد روشهائي صحبت کنيد که گرمترش می کند . و اگر رابطه ی سردي داشتيد، روشهاي خاصي را براي بهبود اين وضعيت اتخاذ کنيد يا به يک مشاور حرفه اي در اين زمينه مراجعه کنيد.

هر چيزي از انتخاب يک کتاب جديد گرفته تا ثبت در دفتر يادداشت روزانه، مي تواند کمک مؤثري باشد، مخصوصاً اگر شما چيزهائي که هر ماه در دفتر خود مي نويسيد را مرور کنيد و پيشرفت خود را تحت نظر قرار دهيد . همچنين مي توانيد اهداف خاصي را در سکس بصورت سالانه و يا حتي ماهانه براي خود در نظر بگيريد؛ اين کار باعث خواهد شد وضعيت مورد نظر خود را تعيين کنيد و ببينيد آيا به آن دست پيدا کرده ايد يا چيزي بهتر از اين مي تواند باشد؟

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
مراحل كورس جنسي

1-بر انگيختگي يا Excitement:
خصوصيات اين فاز مي تواند از تنها چند دقيقه تا چند ساعت بروز كرده و كاملاً پايدار بمونه.در اين حالت فرد احساس كشيدگي در عضلاتش مي كند . معمولا فرد از نظر روحي به محركهاي اطراف واكنشهاي سريع و مقطعي مي دهد و مجدداً در خودش فرو مي رود .
ضربان قلب سريعتر ميشود و همچنين نفس كشيدن يك مقدار سنگين مي شود. بدليل جريان سريع خون در بدن پوست بصورت تيره تر كه البته صحيح ترش قرمزتره در مي اید. در زنان و تا حدودي در مردها سر سينه ها شروع به سفت شدن ميكنه. خون بسمت واژن هجوم ميارد و در نتيجه آلت در مردان بر انگيخته شده و در زنان هم ديواره ها واژن پف (( به حالت باد کرده )) مي كند. همينطور كليتوريس سفت شده و خودش رو از ريز كلاهك بيرون مي كشد وآماده تحريك مي شود.
در واژن مايع لزجي كه به منظور سهولت در ايجاد رابطه است شروع به ترشح مي كند و سطح واژن رو كاملاً خيس مي كند در زنان سينه ها سفت شده و در مردان ضمن اينكه بيضه ها پف مي كند يك پيش آب هم شروع به ترشح مي كند و سطح اون رو شستشو مي دهد. امواج احساسي شروع به ساطع شدن مي كند و مغز تمركزش رو بروي موارد حسي وارتباطي قرار مي دهد...

2-مرحله ثابت شدن يا Plateau :
اين فاز مرحله اي است كه عمليات جنسي شروع مي شود و در طي اون فرد به مرز ارگاسم مي رسد. اين مرحله در واقع تشديد مراحل فاز يك مي باشد. در اين فاز ، كليتوريس به رنگ قرمز تيره در مي اید و كاملاً حساس مي شود تا جائيكه در بعضي افراد ممكنه لمس اون دردناك بشود. بيضه ها توسط كيسه بيضه جمع مي شود و ضربان قلب بالا مي رود. گردش خون و سرعت تنفس بالا می رود و ماهيچه ها، خصوصاً بخش دست و پا و صورت منقبض مي شود. در اين مرحله مغز زير بار امواج احساسي قرار داره و تمركز خودش رو از جاهاي ديگه مثل بخش تحليل بر مي دارد .

3-انزال يا Orgasm:
اين فاز كوتاه بوده و لحظه اي مي باشد. انقباض ماهيچه ها بطور مقطعي ولي صد در صد صورت مي گيرد. ضربان قلب و سرعت تنفس به بالاترين حالت خودش مي رسد. براي توازن بين عمل تنفس و بارهاي احساسي معمولاً از اصوات و كلماتي نظير آه كه قابليت اين مهم رو دارند بطور ناخودآگاه استفاده مي شود. در مواقعي حتي حبس كوتاه مدت تنفس صورت مي گيرد. در رحم و واژن حركات و انقباضات نبضي شكل صورت مي پذيرد. در مردان اين مرحله با خروج مايع Semen يا مني صورت مي گيرد. كليتوريس و همچنين سر آلت دچار چنان حساسيتي مي شود كه لمس اون مي توند كاملاً با واكنش عصبي همراه باشه.....

4-بازگشت يا Resolution:
در اين مرحله بدن شروع به بازگشت به حالت عمومي خودش مي كند. اندامهاي پف كرده و سفت شده دوباره شل شده و حالت طبيعي از نظر رنگ و اندازه بخودش مي گيرد. در زنان عموماُ مي شود با تحريك سريع اونها باعث شد كه دچار چندين ارگاسم سريع و پشت سر هم بشن ولي اين مورد در ميان مردان شايع نيست و اونها براي كورس بعدي احتياج به زماني براي استراحت دارند كه البته بسته به سن و قدرت جنسي اين زمان متغير مي باشد .....

نكته مهم:
اينكه تمام اين تغييرات فيزيكي بوده ولي لازمه اون مسائل رواني مي باشد. يعني اينكه كافيست شما داراي شرايط و آمادگي روحي لازم نباشيد تا ارگاسم كاملاً ناقصي رو تجربه كنيد. اين انزال كاملاً از نظر رواني مخرب مي باشد. متاسفانه افراد و خيلي از زنها فكر مي كنند كه ارگاسم نشانه يك رابطه جنسي كامله!! در حاليكه اينطور نيست و كامل بودن اون فقط به مسائل رواني فرد بستگي دارد. تخليه روحي فرد چنانچه صورت نگيرد باعث يك تشنگي خطرناك مي شود و اين در حالي كه فرد مي بيند از نظر جسمي تخليه لازمه رو انجام داده ولي رابطه نه تنها باعث شارژ روحي وي نشده بلكه تشنگي رو بهمراه آورده كه عملاً كورس جنسي رو بي مفهوم جلوه مي دهد و در دراز مدت براحتي افسردگي و خستگي جنسي رو براتون به ارمغان مي اورد. اين مورد رو براحتي مي شد در اثر استفاده نامطلوب از خودارضايي در افراد مشاهده كرد كه بدليل فقدان مرحله رواني ، در مقاطع اشتباه زماني و احساسي شروع به انجام اين عمل مي كنند كه نتيجه و اثر اون كاملاً روشن و واضح مي باشد.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نقش پیشابراه در ارگاسم زنان

ممکن است در جریان آمیزش جنسی درصد زیادی از خانم ها هرگز به اوج لذت جنسی نرسند.در مطالعات مختلف شیوع سرد مزاجی از10تا80درصد متغیر بوده است. سرد مزاجی با نداشتن ارگاسم متفاوت است. زنان سرد مزاج می توانند به ارگاسم برسند.یک زن همجنس باز در ارتباط با جنس مخالف سرد مزاج است ولی با رابطه جنسی با همجنس خود کاملا" ارضا می شود.
نداشتن ارگاسم همیشه با سرد مزاجی همراه نیست. بسیاری از زن ها علیرغم نداشتن ارگاسم از رابطه جنسی لذت می برند. سرد مزاجی حقیقی حالتی است که در آن هیچ پاسخ به هیچ نوع تحریک جنسی و در هیچ شرایطی وجود ندارد .
زنی که فقط از راه تحریک کلیتوریس به ارگاسم می رسد نه تنها سرد مزاج نیست بلکه گاهی ممکن است از لحاظ جنسی خیلی هم فعال باشد ولی شریک جنسی او باید بداند که چگونه او را ارضا کند. ممکن است خانمی در ارتباط با یک مرد به ارگاسم نرسد در حالیکه مرد دیگری بتواند او را به ارگاسم برساند. در اینصورت دیگر نمی توان گفت که او به سرد مزاجی مبتلاست.
باوجود آن که مقالات زیادی در مورد ارگاسم زنان وجود دارد ولی هنوز دانش ما در این زمینه ناقص است. در بدن زن نقاط حساس زیادی وجود دارد که تحریک مناسب آن ها ارگاسم را اجتناب ناپذیر می کند.
کلیتوریس نقش مهمی در رسیدن به ارگاسم داشته و حتی قبل از بلوغ نیز می تواند تحریک کننده باشد. التهاب کلیتوریس در اثر استمناء یا بعد از یائسگی بخاطر کمبود هورمون استروژن می تواند مانع از نقش مهم آن در ارگاسم شود. بعد از کلیتوریس اندام های جنسی مجاور آن مانند قسمت داخلی لب های کوچک وزیر شکم نقش مهمی در تحریک جنسی و ارگاسم دارند. مقعد نیز نقش تحریک کنندگی زیادی دارد.ولی بهتر است بجای سکس مقعدی آن را با انگشت تحریک کنید. در بعضی از خانم هایی که مدت ها بکلی ارگاسم نداشته اند با فروبردن انگشت در مقعد بهنگام نزدیکی می توان ارگاسم ایجاد نمود!
معمولا" سینه ها به کلیتوریس برای رسیدن به ارگاسم کمک می نمایند. بوسیدن سینه مالش آلت به آن یا حتی فروکردن آلت مرد بین سینه ها می تواند موجب ارگاسم در بعضی خانم ها شود.
سکس دهانی و بالاخره فروکردن نوک آلت در گوش نیز از راه های دیگر تحریک جنسی برای ارگاسم است!
در بعضی تحقیقات عنوان شده که علت به ارگاسم نرسیدن زن ازطریق واژن فقدان گیرنده های حسی در دیواره واژن است. ولی بیاد داشته باشید که همیشه در دیواره قدامی واژن در مسیر پیشابراه یک نقطه بسیار حساس و تحریک کننده(نقطه جی)وجوددارد.حتی در زنانی که از طریق واژن به ارگاسم می رسند نیز تحریک این نقطه با انگشت بسیار راحت و اثربخش است.این نقطه حساس در بدن تمام خانم ها وجود دارد و هنگام ارگاسم مانند یک کیست کوچک زیر دست لمس می شود و بعد از آن بحالت اولیه برمی گردد. بعد از عمل جراحی خارج سازی رحم ممکن است بدلیل قطع شدن قسمتی از دیواره قدامی واژن سرد مزاجی بوجود بیاید. رحم و گردن رحم هیچ نقشی در ارگاسم ندارند.
در اطراف مدخل واژن غده هایی بنام غدد بارتولین وجود دارند که مواد لیزکننده برای تسهیل نزدیکی ترشح می نمایند .گاهی ترشح معکوسی این غدد بسیار زیاد بوده و به اشتباه این گونه تعبیر می شود که زن ها هم مثل مردها در حالت ارگاسم به انزال می رسند.

گاهی هم در موقع ارگاسم مایعی با فشار زیاد از پیشابراه خارج می شود.تجزیه این ماده در آزمایشگاه نشان داد که این ماده ادرار نبوده و همان ترشحات غدد داخل پیشابراه است.
شدت ارگاسم به عامل ایجاد کننده آن بستگی دارد.معمولا" سکس دهانی به ارگاسم کامل منجرمی شود. هرچه شدت ارگاسم بیشتر باشد زن زودتر قابلیت تحریک جنسی مجدد خواهد داشت.
زمان تحریک پذیری جنسی نیز در زنان متفاوت است.عده ای بهنگام تخمک گذاری(روزچهاردهم دوره ماهانه)وعده ای هم در ایام قاعدگی بیشترین میل جنسی را دارند. گروه اخیر بیشترین تنش جنسی را در ایام خونریزی ماهیانه دارند.
وضعیت انجام نزدیکی نیز نقش مهمی در ارگاسم خانم ها دارد.معمولا" در حالتی که زن در بالا باشد بعلت زاویه ورود آلت مرد به واژن و برخورد آن با دیواره قدامی بهتر باعث ارگاسم می شود.نزدیکی ازپشت در حالت سجده یا در کنارهم بعلت تماس مناسب نوک آلت مرد با پیشابراه زن از مناسبترین حالت های نزدیکی برای رسیدن به ارگاسم می باشد.
شرایط روحی نیز عامل مهمی در احساس رضایت جنسی و رسیدن به ارگاسم محسوب می شود.گاهی حتی چند جمله عاشقانه و محبت آمیز می تواند باعث ارگاسم شود

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
نقش زن در رساندن مرد به ارگاسم چه مي تواند باشد؟

خانمها دربعضي موارد عنوان مي کنند که عليرغم تمام تلاشي که کرده اند نتوانسته اند زوج را مجاب و راضي کنند . آنها گاهي مجبورند (الکي!) عنوان کنند که زوج آنان داراي قدرت بالاي جنسي است! و آنها توان پاسخگويي به آن را ندارند! در صحبتهاي آنان اين جمله مدام به چشم مي خورد که " تمام توانم را براي ارضاي وي انجام داده ام و هرچه خواست کردم اما رابطه به سمت تکراري شدن و مکانيکي شدن رفت و در انتها نيز خبر دار شدم که همسرم با زن ديگه اي رابطه دارد! " در واقع با توضيحي که از ارگاسم در مردان عنوان شد اکنون بايد يکي از دلايل اين اتفاق براي اين دسته از زنان کاملاٌ روشن شده باشد که با وجود تمام کارهايي که انجام داده اند نتوانسته اند ارگاسم کاملي براي وي بسازند.
آنها نتوانسته اند فتيش و رفتارهاي جنسي خواسته شده در مرد را شناسايي کنند و خود در صدد انجام آن بر بيايند. مرد همواره گفته و زن همکاري کرده! اين يعني تحميلي از سوي مرد به زن که در اين مورد اين تحميل به هيچ عنوان براي مرد دوست داشتني نيست. زنهاي بسياري هستند که در طول رابطه آرام و حرف گوش کن رابطه را انجام مي دهند و فکر مي کنند که رفتار صحيحي دارند! در حاليکه رابطه را بسمت مرگ سوق مي دهند. يکي از دلايل اينکه در بعد از ازدواج مردان با وجود داشتن همسربه خود ارضايي روي مي آورند همين مورد مي باشد.
يعني زن نتوانسته مرد را کامل کند و در نتيجه فتيشها و خواستهاي يک مرد همواره در پستوي ذهنش خاک خورده است! رابطه براي وي پاسخ خوبي نبوده است. مرد در نهان همسر را مقصر مي داند اما از بيان آن خودداري مي کند. وي براي پاسخگويي به خود , تلاش براي ساخت وضعيت و لحظات دلخواه از طريق خود ارضاي مي کند.
اگر جسورتر باشد ممکن است که نگاهي به بيرون از خانه هم بياندازد! شايد آنجا آسمان آبيتر باشد! من متاسفم براي زناني که سکس را وظيفه مي دانند . متاسفم براي آنهايي که سکس را يک پاداش مي دانند . و براي آنهايي که همه چيز را فداکاري براي ديگري مي پندارند و چيزي را براي خود نمي خواهند و نمي پندارند! متاسفم براي افرادي که با شجاعت ( و به اعتقاد من حماقت! ) عنوان مي کنند که از سکس متنفرند يا علاقه و کششي به آن احساس نمي کنند.
تمام اين افراد در زندگي بسرعت مي توانند باعث شوند که موارد ياد شده بالا بسمت آنها هجوم بياورد. جدا از اين مسائل نکته ديگر اين است که يکي از دلايلي که مردان با ديدن فيلمهاي پورن ((سوپر )) علاقه نشان مي دهند همين مسئله است. چراکه هنرپيشه هاي جنسي دقيقاٌ مي توانند دست بروي رفتارهايي بگذارند که مي تواند نقاط حساس رفتارهاي ارگاسمي در مردان تلقي گردد. به هر حال جمع بندي از پاراگراف بالا اين نکته را بيان مي کند که در ارگاسم مردان يکي از دلايل حساس حرارت و نحوه رفتاريست که زن از خود نشان مي دهد. شناسايي اين رفتارها نيز يکي از چيزهاي است که زن بايد در انجام آن تلاش کند. اينکه زن در رابطه شرکت جويد و همه چيز را پايان يافته تلقي کند حماقتيست که در زندگي بهاي آن پرداخته خواهد شد. ارگاسم ناقص موردي است که مردان را عصبي خواهد کرد. مردان بشما نخواهند گفت چراکه خود نيز شايد ريشه اش را دقيق نشناسند. پس در رفتارها دقيق شويد.
اگر زوج شما داراي خلقي بد و متفاوت با گذشته گرديده , اگر وي با کوچکترين حرفي از کوره در مي رود و اگر نسبت به گذشته در زمينه انجام روابط جنسي بي تمايل يا کم تمايل شده , اگر ترجيح مي دهد که بيشتر زمان خود را سر کار بگذراند و اگر شما دليل خاصي براي اين رفتارها تا بحال پيدا نکرده ايد اندکي بيشتر سطح های بالا را بخوانيد و بيانديشيد. شايد اشکال از شماست!

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
استفاده از مواد لیز کننده برای سکس

بسیاری از شما با این مشکل مواجه بوده اید که گاهی به هنگام نزدیکی،واژن شریک جنسی شما خشک است.در این وضعیت حرکت آلت شما درون واژن با اصطکاک زیادی همراه بوده وهمین باعث آزارطرفین و دردناک شدن نزدیکی می گردد و نزدیکی را برای شما ناخوشایند می نماید.ممکن است شما در این شرایط از آب دهان استفاده کرده باشید،ولی این راه حل خوبی نیست.آب دهان به سرعت خشک میشود و تف انداختن بروی زن از لحاظ اجتماعی کار پسندیده ای نیست.بعضی از شما ممکن است از کاندوم استفاده کنید.ولی در این حالت نیز رضایت شما از انجام عمل جنسی بخوبی برآورده نمی شود. پس چاره کار چیست؟
موادلیزکننده به منظور رفع این قبیل مشکلات ساخته شده اند.آنها ساده ترین،ارزانترین و موثرترین راه حل این مشکل هستند.استفاده از این مواد،سکس را لذت بخش تر می کند.حتی می توان از آنها برای ا سکس مقعدی نیز استفاده کرد.
درهمان بار اول استفاده،شما از تاثیرماده لیزکننده بر فعالیت جنسی متعجب خواهید شد. با استفاده از آنها شما می توانید بدون مشکل و با هرسرعتی که دوست دارید،نزدیکی کنید.حتی با استفاده از آنها شما دیگر نیازمند آن نیستید که طرف مقابل با ترشحات تناسلیش مرطوب شود . بعبارت دیگر واژن اوهمیشه برای ورود آلت شما لیز و مرطوب خواهدبود.

بطورکلی موادلیزکننده به سه گروه عمده تقسیم میشوند:
1- لیزکننده های محلول در آب
2- لیزکننده های سیلیکونی(دربازار ایران وجود ندارد)
3- لیزکننده های روغنی(مانند وازلین)
هرکدام از این مواد خصوصیات و مزایای خاص خودشان را دارند.بیشترین ماده لیزکننده مورداستفاده معمولا"موادلیزکننده محلول در آب(ژل های لیزکننده طبی)هستند.ماده اصلی این مواد برپایه آب است.آنها نرم و لیز هستندوبرخلاف لیزکننده های سیلیکونی باعث چسبندگی نمی شوند.بخاطروجود آب در ساختمان آنها بخوبی توسط پوست ومخاط جذب می شوند.وبراحتی توسط شستشو با آب تمیز میشوند.البته شماباید حین نزدیکی هر از چندگاهی مجددا" از آن استفاده کنید و این تنها بدی این مواد است.
لیزکننده های محلول در آب برخلاف لیزکننده های روغنی (مثل وازلین) به کاندوم آسیبی نرسانده و مشکلی از بابت انتقال ایدز ایجاد نمی کنند. هرگز از مواد روغنی بروی کاندوم استفاده نکنید. بهتر است به منظور جلوگیری از بروز بیماریهای میکروبی واژن،بعد از هربار استفاده از این مواد،خانمها واژن خود را بخوبی تمیزکنند.
Whew!

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
پيدا کردن چوچوله

پیدا کردن چوچوله کاری بسیار مهمه پس دوستان این مطلبو خوب بخونید چون این چچوله ی لامصب در ارگاسم خیلی نقش داره Big Grin

بيشترين سؤالاتي که مي شود در مورد يافتن چوچوله در زنان . پيدا کردن چوچوله کمي مشكل و سخت است. دليل آن اين است که اندام تناسلي زنان به هزاران شكل و اندازه است . هرکدام از آنها منحصر به فرد است. موضوع وقتي بدتر مي شود که چوچوله ها معمولاً خيلي کوچك هستند و همچنين در زير چروکهاي پوست هم مخفي مي شوند. حتي چوچوله هايي هستند که شما نمي توانيد آنها را احساس و يا لمس کنید. زنان زيادي هم نمي دانند که چوچوله شان در کجا قرار گرفته و يا به چه شكل است و اين موضوع به اين خاطر است که آنها از کاوش کردن مهبل منع شده اند و به آن تشويق نشده اند. به همين دليل اگر شما نمي توانيد چوچولة خود و يا همسرتان را بيابيد وقتي براي اولين بار اقدام به اين کار مي کنيد، احساس بدي نکنید.
براي يافتن چوچوله لازم است که شما در ابتدا به آن دسترسي داشته باشید. براي اين منظور لازم است که يك زن کاملاً لخت شود و براحتي و بطور کامل پاهايش را از يكديگر باز کند . به اين صورت نيست که شما بتوانيد با دست زدن از روي شورت زنانه قادر به يافتن آن باشيد وقتي که در صندلي عقب اتومبيل نشسته اید. همچنين شما نبايد که يافتن چوچوله را در يك مكان تاريك شروع کنید شما نياز به نور به اندازة کافي داريد .

چوچوله هايي هستند که به اندازة کافي کوچكند و قابل لمس نیستند. هر چيزي به سادگي نرم و گرم و مرطوب احساس مي شود. اگر يك چوچولة زنانه شق باشد، گرفتن آن در اين شرايط خيلي راحت تر خواهد . به دليل اينكه آن محكم مي شود و شبيه بافتهاي نرم و اسفنجي اي که آنرا احاطه کرده نمي باشد .اگر شما آنرا سخت و غير قابل حرکت احساس کنيد، آن شبیه استخوانهاي شرمگاهي است.

براي يافتن يك چوچوله لازم است که شما در ابتدا لبه هاي داخلي مهبل را بشناسید . اين موضوع به آن دليل است که چوچوله در بالاي محل تقاطع دو لبة داخلي و در نزديك بالاي شكاف اندام تناسلي واقع شده است. مقداري از لبه هاي داخلي با اندکي از کلاهك بلوطي شكل چوچوله باهم ادغام شده اند، در نقطه اي که به آن فرنوم مي گويند، مقدار ديگري با کلاهك ادغام شده و مقداري با هر دو. ممكن است که دقيق نتوان گفت که لبه هاي داخلي کجا تمام مي شوند و کلاهك کجا شروع مي شود . زناني هستند که اصلاً بافتهاي لبه داخلي ندارند، بنابراين در مواردي ممكن است که لازم باشد تا خود چوچوله را جستجو کنید .

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
تحریک نقطه جی

نقطه جی یک قسمت اسفنج مانند در زیر پیش آبراه است که بوسیله فرو بردن انگشت در واژن می توان آن را لمس و تحریک نمود.تحریک نقطه جی نقش مهمی در لذت جنسی و احساس ارگاسم دارد . بسیاری از خانم ها چه از لحاظ روحی و چه از لحاظ بدنی مشتاق این کار هستند.شاید برای بعضی از مردها فرو بردن انگشت در واژن کسی که خیلی دوستش دارند بهترین کار روی زمین باشد!

قبل از شروع باید ناخن های خود را کوتاه نموده و زیر آن ها را تمیز نمایید. البته بهتر است یک دستکش لا تکس بدست کنید.
ابتدا مثل همیشه با بوسه و نوازش یکدیگر شروع کنید.بعد از آن می توانید سکس دهانی انجام دهید.هنگامی که هر دو طرف به اندازه کافی تحریک شدید دستکش پوشیده و دست خود را به ماده لیز کننده غیر روغنی آغشته نمایید.بیاد داشته باشید که استفاده از مواد روغنی مثل وازلین شانس بروز عفونت ها را بیشتر می کند.آنگاه یک انگشت و بدنبال آن دو انگشت خود را وارد واژن نمایید.

معمولا" انجام دو عمل زیر بطور متناوب و پشت سر هم خیلی لذتبخش است:

1- انگشتان خود را تاحد ممکن داخل واژن فرو برده و بشکل دایره بچرخانید.برای لذت بیشتر با نوک انگشت یک فشار دایمی روی دیواره واژن وارد کرده و در محل ساعت12 آن فشار را کمی بیشتر کنید.
2- سپس حرکت چرخشی انگشت را متوقف کرده و با نوک انگشت به دیواره فوقانی واژن (در حالت خوابیده)بطرف استخوان لگن فشار وارد کنید.این کار تحریک مستقیم نقطه جی می باشد.همچنین می توانید برای لذت بیشتر انگشت خود را روی این نقطه کمی عقب و جلو ببرید.
عده ای از فروکردن و بیرون آوردن متناوب انگشت همراه با فشار به سمت بالای واژن لذت زیادی می برند.همچنین در حین تحریک نقطه جی می توانید با انگشت شست خود با کلیتوریس بازی کنید.

شما میتوانید با دست دیگرتان کارهای دیگری کنید تا شدت تحریک بیشتر شود:
1- نوازش سایر قسمتهای بدن
2- نوازش موهای سر و بوسیدن صورت
3- نوازش زیر بغل و بازو
4- تحریک نوک سینه ها
5-ماساژ و تحریک اطراف مقعد.در صورت تمایل می توانید انگشت دیگر خود را بطور همزمان وارد مقعد نموده و واژن و مقعد هردو را تحریک نمایید.هرگز انگشتی را که داخل مقعد بوده به واژن وارد ننمایید.
یکی از بهترین روش ها تحریک کلیتوریس توسط زبان همزمان با فرو کردن انگشت و انجام کارهای بالا است.

بخش دوم:
شاید برای برخی یکی ازخوشایندترین کارها فرو کردن انگشت داخل بدن کسی است که خیلی او را دوست دارد . تمام لذت این نوع سکس بخاطر تحریک منطقه ای بنام نقطه جی است.
قبل از شروع سکس ابتدا سعی کنید با طرف مقابل ارتباط خوبی برقرار نمایید و به احساسات او کاملا"توجه کنید. بهتر است ناخن های خود را کوتاه کرده و زیر آن ها را تمیز نمایید.اگر نمی خواهید ناخن خود را کوتاه کنید زیرآن کمی پنبه قرار دهید.سپس یک دستکش لاتکس بدست کنید.
این نوع سکس برای بعضی ها سخت بوده وشما نمی توانید بلافاصله بعد از در آوردن لباس هایتان انگشت خود را داخل واژن او فرو کنید.بهتر است ابتدا با کلمات محبت آمیز و عاشقانه شروع کنید.بعد یکدیگر را بوسیده و بدن هم را نوازش کنید.در ادامه می توانید کمی سکس دهانی هم داشته باشید.
هنگامی که هردو احساس کردید که به اندازه کافی تحریک شده اید آنگاه مقدار کافی از یک ژل لیزکننده محلول در آب روی دست خود ریخته و به آرامی انگشت خود را داخل واژن فرو ببرید.
انگشت خود را تاحد ممکن داخل واژن فرو کرده و دورادور آن بچرخانید.بهترین نتیجه زمانی بدست می آید که شما با انگشت خود فشار یکنواختی را به دیواره واژن وارد کرده ولی در محل ساعت12 آن کمی انگشتتان را بیشتر فشار دهید.
بعد از چند دقیقه حرکت را متوقف کرده و با انگشت خود دیواره فوقانی واژن را به سمت بالا و استخوان لگن فشار دهید.این محل همان نقطه جی است.شما می توانید این محل را فقط فشار دهید یا اینکه انگشت خود را به آرامی روی آن حرکت دهید.بعضی از زوج ها لذت بیشتری می برند اگر انگشت را مانند حالت نزدیکی داخل واژن وارد و خارج کرده وضمن آن کمی با نوک انگشت به سمت بالا و نقطه جی فشار وارد کنید.
بهتر است موقعی که یک یا دو انگشت شما داخل واژن است با انگشت شست نیز کلیتوریس او را تحریک نمایید.با دست آزاد خود می توانید بدن او را نوازش کنید یا سینه های او را بمالید یا این که اطراف مقعد او را ماساژدهید.در عین حال می توانید او را ببوسید و از کلمات محبت آمیز و عاشقانه هم استفاده کنید.همچنین می توانید حین فروکردن انگشتتان در واژن سینه های او را بمکید یا اینکه با زبانتان به کلیتوریس ضربه بزنید و آن را بمکید.
اگر همزمان با فروبردن انگشت و بازی با نقطه جی شریک جنسی شما هم به تحریک شما بپردازد در این صورت هردو طرف لذت بسیار زیادی خواهید برد.
خیلی از زن ها ارگاسم از راه تحریک نقطه جی را بسیار لذتبخش تر از ارگاسم از طریق کلیتوریس می دانند و حتی ازاین طریق می توانند چندبار به ارگاسم برسند.برای این کار هنگامی که زن برای بار اول به ارگاسم رسید انگشت خود را خارج نکرده و او راببوسید و کلمات محبت آمیز برایش نجوا کنید.سپس دوباره با انگشتتان تحریک نقطه جی را شروع کنید.بیاد داشته باشید که ارگاسم دوم خیلی راحت تر و زودتر از ارگاسم اول خواهد بود.
بعضی از زن ها ممکن است از فرو بردن تمام یا قسمتی از دست شما بداخل واژنشان لذت ببرند.شما قبل از اینکار باید بطور کامل در مورد آن باهم صحبت کنید و مطمئن باشید که برای او هیچ ناراحتی ایجاد نشود.اگر هر دوی شما موافق انجام این کار هستید در حالتی که او به پشت و یا روی چهاردست و پا قرار دارد انگشتان و شست خود را بشکلی که کف دست رو به بالا باشد وارد واژن کنید.
ضمن ماساژ و حرکت به آرامی دست خود را داخل واژن فرو کنید.هنگامی که سومین بند انگشتان شما هم وارد واژن شد می توانید دست خود را بحالت مشت در آورید.زنان و یا مردانی که از طریق فروکردن دست(مشت)در واژن یا مقعد به ارگاسم می رسند ارگاسم ناشی از آن را خیلی بهتر و بالاتر از سایر ارگاسم ها می دانند. به شرط ان که زن به حالتی رسید باشد که از این حرکت شما احساس درد نکند

بخش سوم:
انگشت میانی:
این انگشت اجازه بیشتری برای لمس نقاط بسیار حساس چوچوله كه در طرفین غده لوبیا مانند آن قرار دارد، به دست شما می دهد، بطوریكه كف دست بر روی « زین عشق » و انگشتان قدرت ما نور در محور یالان را پیدا می كنند. از انگشت اشاره و انگشت حلقه نیز می توان برای مالش قسمت داخلی واژن استفاده كرد.
انگشت شست:
این انگشت باید در قسمت مركزی و روی ناحیه كچل قرار گیرد و چهار انگشت دیگر بر روی موهای سكس ابزار.

فشاری كه بر روی چوچوله می تواند وارد شود بستگی به حساسیت آن در هر زن دارد. می توانید با لمس ملایم آغاز، و بتدریج به فشار تحریكات اضافه كنید تا حد نصاب فشار متحمله، همراه با لذت را در خود را بیابید. حركات دورانی در بین زنان از محبوبیت زیادی برخوردار است.
امّا براستی چرا؟!
لمس دایره وار، بطوریكه انگشت و یا انگشتان به دور چوچوله حلقه وار در جهات مختلف بچرخند، بسیار لذت بخش است و خیلی سریع زن را به اوج لذت می رساند. بسیار مهم است كه قبل از تماس، انگشتان به مایع داخل واژن آغشته شده باشد و یا در صورت خشكی واژن می توان از « روان ساز، Lubricant» مایع، ترجیحاً، استفاده كرد تا از صدمه زدن به بافت ظریف واژن جلوگیری نمود تا با هر حركت رنجش و یا درد تولید نگردد. مهمتر آنكه لیز شدن واژن و در نتیجه انگشتان به ریتم ، تداوم و همبستگی حركات دورانی و یا رفت و برگشتی كمك فراوانی می كند. پیوستگی حركات، تداوم و قطع نكردن تحریكات برای رسیدن به اوج لذت ضروری است. جمع شدن انرژی شهوانی در ناحیه چوچوله و رشد این انرژی و هیجان، فقط با نگهداری و حفظ ریتم تحریكات چوچوله وواژن میسر است. در غیر اینصورت هر گونه تغییر و یا قطع فشار لمس و شتاب حركت باعث سیر نزولی میزان هیجان و انرژی می شود و می تواند لذت را ضایل یا بی فایده كند.

(G - spot) G پیدا کردن موضع :

G اسم موضعی در بدن زنان است؛ موضعی که خیلی از مردان وقت زیادی را صرف پیدا کردن آن می کنند . واکنشی که این موضع در اثر تحریک شدن نشان می دهد معمولا کافیست تا یک مرد بخواهد این موضع اسرار آمیز را بارها و بارها پیدا کند.
حرف G (Grafenberg) بمعنی گرافنبرگ نام دکتری است که کشف کرد زنان موضعی دارند که آنها را به اوج لذت می رساند و ممکن است منجر به آزادسازی مایع انزال گردد .
خیلی از زنها ارگاسمهای موضع G را تجربه کرده اند که در طی آن تخت خود را خیس کرده اند و مایع انزال از انها خارج شده . اگرچه مشکل اینجاست که برخی از مردان بی سوادی آنها را متهم به ادرار کردن نموده و بدین ترتیب باعث القاء ترس به این زنان شده اند. در نتیجه چون آنها می ترسیدند که همسرش فکر کنند که آنها ادرار می کنند،نه انزال پس به همین خاطرا رسیدن به ارگاسم را متوقف می کنند و رویهم رفته در نتیجۀ چنین تصمیم آگاهانه ای، آنها قادر نخواهند بود بار دیگر آن اوج لذت را تجربه کنند.

این فقط یک مایع است:
اگرچه مایعی که در خلال ارگاسم موضع G آزاد میشود، از پیشاب خارج میشود و ساختاری آبکی دارد، پزشکان معلوم کرده اند که این اصلا ادرار نیست .
در حقیقت، این مایع از غده های Skene آزاد می شود که اطراف پیشاب قرار داشته و شباهت زیادی به پروستات در مردان دارند.
البته، زنانی که دچار ضعف ماهیچه PC هستند ممکن است در سکس ادرار کنند. پس مطمئن شوید که او تمرینات کیگل خود را روزانه انجام می دهد؛ برای شما هم ضرری ندارد این تمرینات را انجام دهید در هر صورت، و قتی یک زن به وضعیت انزال در لذت می رسد، می تواند از چند قطره تا چند قاشق از این مایع را از خود خارج کند .و گاه این مایع شاید طوری باشد که خود زن هم متوجه خروج ان نشود و یا بیش از چند قطر ه نباشد .
این مایع چه مزه ای میدهد؟ خوب این بستگی به زمان ماه دارد . میتواند از شیرین تا تلخ متغیر باشد.

علم کافیست
بسیار خوب، آناتومی بدن دیگر بس است، بهتر است برویم سراغ اینکه شما چگونه می توانید
زنتان را به اوج لذتی که او می تواند به آن دست پیدا کند برسانید . اما قبل از اینکه شروع کنیم، بیاد
داشته باشید که اول باید از نظر فکری معاشقه کنید. به صورت زیر:

او را راحت کنید:
صدا های بلند ،محیط نا امن’ در حالیکه اطرافتان کثیف و آشفته است، و نفس بد بویتان بوی عرق بدن در مجموع اجازه نمی دهد او احساس خوبی داشته باشد . مطمئن شوید که مکان تمیز است و شما نیز نظافت کرده اید.و محیط ارام و بوی خوش دهان و اندام باعث می شود تا یک زن به ارامش و راحتی دست پیدا کند .

صحبت در مورد سکس:
او زن شماست، پس به او بگوئید که تمام روز در این رویا بودید که معاشقه ای بیاد ماندنی با او داشته باشید.
ذهنش را پر از موضوعات سکسهائی کنید که با هم داشته اید و بزودی خواهید داشت.به هم بگوید که چه نیاز های جنسی دارید و از سکس چه چیزی می خواهید .
او را آماده تفریح کنید:
بوسیدن، ماساژ بدنش، آرام مکیدن سینه هایش، و لیسیدن چوچوله اش، همیشه تاثیر شگفت انگیزی روی راحتی او و آماده شدن بدنش برای ارضا شدن دارد.از سکس لذت ببرید و عاشقانه این عمل رو انجام دهید نه از روی هوس و شهوت .

پس این موضع کجاست؟
موضع G روی دیواره جلوئی واژن بین دهانه ورودی واژن(opening) و دهانه ورودی رحم (cervix)
قرار دارد . اما یادتان باشد که هر زنی نسبت به این نقطه واکنش متفاوتی دارد . با اینکه بعضی از آنها از سر خوشی و لذت جیغ می کشند، برخی دیگر ممکن است احساس اذیت شدن کنند و گروهی نیز احساس ادرار کردن به آنها دست می دهد. پس با احتیاط عمل کنید.

کشف موضع
قبل از اینکه شروع به کاوش کنید، باید به شما بگویم کاملا تمیز و استریلیزه باشید . و البته، آلت شما هم باید کاملا شسته شده باشداگر ختنه نکرده اید، پوست روی آلت را عقب بکشید و از تمیز بودن تمام نواحی که ممکن است بوی بدی بدهد اطمینان حاصل کنید ). و مهمتر از همه، مطمئن شوید که همه صابونهای روی پوست را شسته باشید(. حالا میتوانید موضع G را لمس کنید.

تجهیزات
اگر میخواهید وسیله ای برای ارضای این موضع بخرید، باید یک ویبراتور((لرزاننده)) بخرید، البته نه هر ویبراتوری . این وسیله ای که شما می خرید باید سرش انحناء داشته باشد و وقتی از آن استفاده می کنید، به آرامی روشن شود و به زن اجازه بدهد سرعت آنرا توسط شما تعیین کند . بهترین این
وسایل عبارتند از:
ویبراتور موضع G بالا و پایین رونده:
این وسیله پیچیدگی خاصی ندارد و استفاده از آن راحت است. خوبی آن در این است که ضد آب است - نه به خاطر اینکه او می خواهد از عشقش شما را خیس کند. بلکه بدین سبب که شما بتوانید از آن در زیر دوش نیز استفاده کنید.
تذکر: به نظر بنده سعی کنید همواره از وسایل مجازی استفاده نکنید بهتر است این عمل رو با دست انجام دهید و لذت ببرید .
انگشتها
رایج ترین روش پیدا کردن موضع G با استفاده از انگشتان و وارد کردن آنها به واژن بگونه ای است که کف دست رو به بالا باشد . وقتی حدود دو اینچ داخل واژن ش دید، یک حرکت ظریف مطابق شکل فوق انجام دهید، شما باید چیزی شبیه یک توپ کوچک را لمس کنید . در عین حال می توانید دست آزاد خود را به آرامی روی ناحیه بین ناف و موهای شرمگاهی بکشید.

آلت مردانه
اگرچه تقریبا تمام آلتهای مردان به یک سمت انحنا دارد، برای تحریک موضع G آلتی لازم است که به سمت بالا انحناء داشته باشد. بقیه شما دو راه بیشتر ندارید.
اول اینکه آلت شما به چپ، راست، یا پایین خمیده است، که در این صورت میتوانید خود را در موقعیتی قرار دهید که موضع G را تحریک کنید) یادتان باشد که شما باید کاری کنید که انحنای آلت به سمت بالا بیفتد(.
برای مثال اگر آلت شما به طرفین خیده است، شما باید در موقعیت T شکل نسبت به زن خود قرار بگیرید یعنی شما افقی دراز بکشید و او عمودی تا شما کار خود را شروع کنید.
اگر آلت شما به سمت پایین انحنا دارد، او را روی خود قرار دهید البته روی او به سمت پایین شما خواهد بود شما نظاره گر باسن قلب مانند او هستید که در نوع خود کمی هول انگیز است )، اما تمام مانور کار در اختیار شماست(
دوم اینکه، می توانید به زنتان اجازه بدهید موقعیت مناسب را خودش پیدا کند . او قطعا بهتر از شما می داند در چه وضعیتی موضع G بهتر تحریک می شود . بگذارید کار خودش را بکند و باور کنید هر دوی شما لذت خواهید برد.

__________________

خاموش/off

استاد
آف لاین
عضو از: September 11
پست ها: 568
چند نکته در مورد ماساژ

همه از اینکه بدنشان توسط فرد دیگری از روی احساس لمس و نوازش شود لذت فراوانی می برند.
چنانچه ماساژ بدن توسط شریک جنسی و یا فرد مورد علاقه شما انجام شود، آنگاه لذت آن برای شما چند برابر خواهد بود.
گاهی ماساژ فقط برای رفع خستگی انجام می شود. ولی گاهی هم انجام ماساژ می تواند مقدمه عشق بازی و سکس باشد. حتما" برای یکبار هم که شده لذت یک سکس واقعی به دنبال عشق بازی ((معاشقه )) و ماساژ خوب را تجربه کنید.
برای انجام این کار مفرح در اتاق خوابتان شما باید با چند تکنیک ساده آشنا باشید. در اینجا ما چند نکته ساده را به شما آموزش میدهیم تا شبی خوب و بیاد ماندنی با یکدیگر داشته باشید!

1- ابتدا یک روغن ماساژ مرغوب تهیه کنید:
روغن ماساژ نباید خیلی چرب باشد تا باعث ناراحتی شما بشود. از طرف دیگر این روغن نباید به سرعت هم جذب پوست شود، تا شما بتوانید به کمک آن مدت زیادی بدن یکدیگر را بمالید. همچنین روغن ماساژ نباید بوی زننده و نامطبوعی هم داشته باشد. ممکن است بتوانید روغن یا لوسیونهایی با عطرهای گوناگون که عطر بعضی از آنها بسیار محرک هم هست، تهیه کنید.

2- محیط مناسب-:
چراغها را خاموش کرده، چند شمع یا چراغ خواب با نور کم روشن کنید. هیچ عاملی که آرامش شما را برهم بزند نباید در محیط وجود داشته باشد. در صورت تمایل می توانید یک موزیک ملایم و مورد علاقه تان را پخش کنید.

3- بهتر است لباسهای خود را در آورده:
و بدنتان را با حوله یا لباس خواب بپوشانید تا بتوانید در زمان مناسب به راحتی لخت شوید. برای شروع مقدار کمی از روغن مخصوص ماساژ روی دستها ریخته و ابتدا بدن خودتان را ماساژ دهید! پشت گردن، شانه و بازوها را به آرامی با نوک انگشت بمالید.بهتر است فک و شقیقه خود را هم با حرکات دایره ای بمالید تا عضلات این نواحی شل شود. بعد از اینکه قسمتهایی از بدن خود را مالش دادید حالا دستهای شما آماده ماساژ طرف مقابل است.

3- شریک جنسی شما باید با بدن لخت یا نیمه لخت روی شکم بخوابد:
مطمئن شوید که او کاملا" راحت است. مقدار زیادی از روغن ماساژ را روی سراسر پشت او ریخته و با کف دستهایتان آن را پخش کنید. مراقب باشید که فشار زیادی به بدن او وارد نکنید زیرا موجب ناراحتی وی خواهید شد. بدن او را به آهستگی و بطور عمیق مالش دهید. بیاد داشته باشید که این عمل را حتما" باید با احساس انجام دهید. به او این اختیار را هم بدهید که هر وقت که خواست بدن شما را ماساژ بدهد. هرگز گوشت بدن یکدیگر را چنگ نزنید. بدن طرف مقابل را به آرامی فشار داده و گاهی قسمتهایی از آن را به نرمی درست مثل حالت نیشگون گرفتن، بین انگشتانتان بگیرید.

4- ماساژ را از ناحیه پشت گردن او شروع کرده به سمت شانه ها پایین بیایید:
مراقب باشید که گردن او را زیاد فشار ندهید. بازوهای او را از هم باز کرده و ماهیچه های بازو را با نوک انگشتانتان به آرامی ماساژ دهید. بعد از دو طرف از سمت بازو به سمت ستون مهره ها بیایید ولی روی خود استخوان مهره ها زیاد فشار نیاورید. اطراف مهره ها را در دو طرف بمالید و همینطور به سمت استخوان دنبالچه پایین بیایید. مراقب باشید که قسمت انتهایی مهره ها بسیار حساس است و نباید آنرا زیاد فشار دهید.

5- بعد از ماساژ بازو و پشت، حالا به سراغ پاها بروید:
مخصوصا" قسمت داخلی رانها را که فوق العاده حساس است با دقت بمالید. از ران تا ساق پا و نوک انگشتان را با ظرافت نوازش کنید.

6- پشت او را طوری ماساژ بدهید که گاهی سینه شما با پشت و کمر او تماس پیدا کند:
انجام این عمل نقش زیادی در تحریک جنسی طرف مقابل دارد. همچنین در بین ماساژ می توانید سایر قسمتهای بدن خود را هم به او بمالید! هر از چند مدت یکبار بازدم خود را روی بدن او بدمید. تماس هوای گرم بازدمی شما به او آرامش می بخشد. همچنین گاهی بدن خود را به او چسبانده و گوشهای او را به آرامی بمکید .

7- و مثل همیشه-:
هیچوقت کلمات محبت آمیز و عاشقانه به همراه بوسه های داغ را از یاد نبرید!

بیاد داشته باشید که انجام یک ماساژ صحیح علاوه بر زدودن خستگی از بدن شما، می تواند تاثیر شگرفی در روح و روان داشته و ضمن ایجاد آرامش ذهنی، لذت سکس را برای شما دوچندان سازد. ماساژ همواره بعنوان یکی از بهترین مقدمات سکس و معاشقه مورد توجه زوجها بوده و تاثیر زیادی در رضایت جنسی و تسهیل ارگاسم رسیدن زن دارد.

__________________

خاموش/off

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید