هم جنس بازی من و رها

سلام دوستان
اسم من نگین 18 سالمه.خیلی از سکس و کارای سکسی و فیلم و عکس و ...خوشم میاد.اما یکم خجالت میکشم.تا الان یک بار هم با کسی سکس نکردم ولی هر روز دارم خود ارضایی میکنم.همیشه هم طوری لباس میپوشم که پسرا بیان سمت من و با من لاس بزنن،اما تا الان کسی این کارو نکرده.از خصوصیات شخصی بگذریم و بریم سراغ خاطره ی من.همون طور که از قبل بهتون گفتم،خجالت میکشم به کسی پیشنهاد بدم.احتمالا این حالت برای شما هم پیش اومده که عاشق سکس کردن با کسی باشین اما نتونید بگید.من که پارسال اولین لز خودمو انجام دادم و تا کمی خیالم راحت شد.
داستان از این قرار بود که موقع امتحان های خرداد چون توی درس شیمی ضعف داشتم پسر دختر عمم بامن شیمی کار میکرد.
یه روز که مامانم با عمم رفته بودند خرید،زنگ زدم به دختر عمم تا بیاد با من شیمی کار کنه.اونم هم سن منه.خلاصه دختر عمم اومد.زنگ زد و درو براش باز کردم.با هم روبوسی کردیم و با هم رفتیم تو اتاق.دختر عمم شروع کرد به لباس عوض کردن.من هم توی اطاق بودم.پیراهن و شلوارشو در آورد و به من گفت چیزی داری بدی من بپوشم؟من که با در آوردن لباسش به یاد سکس افتادم،شیفته ی لباس زیرش شدم.آخه لباس زیرش خیلی سکسی بود.خودمونیما فکر کنم دختر عممم این کارست...
شرت و کرستش مشکی تور توری بود و روش هم نگین داشت.راستی اسمشو یادم رفت بهتتون بگم.اسمش رها ست.
رها که دید من دارم چه طوری نگاهش میکنم،گفت چیه چرا شیفته ی من شدی؟با این سوال حواسم سر جا اومد و پاشدم که براش لباس بیارم.تو همین لحظه گفت:وایستا نمیخواد.فکر کنم اونم دلش سکس میخواست.گفتم چرا؟گفت:من که میدونم چی تو سرت میگزره.من که منتظر موقعیت بودم و این هم بهترین موقعیت بود،نیش خندی به معنای اینکه حرفت درسته زدم.رها اومد جلو و گفت:آماده ای حال کنیم؟منم بدون تاخیر گفتم آره.از همین جا شروع شد دیگه.هم دیگرو اول محکم بغل کردیمو هی از هم لب میگرفتیم.بعد اون خوابید رو تخت و من هم روی اون و سینه هاشو خوردم.تو همون حالت که داشتم سینه هاشو میخوردم،رها هم لباسم آروم آروم در آورد.حالا جفتمون با شرت و کرست بودیم.شرت رها رو آروم کشیدم پایین و با سر انگشتم کسشو تحریک میکردم.تقریبا 5 دقیقه همین کارو کردم که رها گفت داره آبم میاد.منم بیشتر تحریکش کردم و گفتم میخورمش بریز تو دهنم.رها که داشت ارضا میشد آرو زیر لب آه آه میکرد و منم بیشتر تحریکش میکردم تا اینکه یهو آبش اومد.خیلی ارضا شده بود.یه سری از آبشو خوردم و یه سریش ریخت رو دفتر شیمیم.رها که کاملا ارضا شده بود گفت حالا نوبت منه بهت حال بدم.بخواب روی تخت.من خوابیدم روی تخت و اون هم روی من خوابید و کسشو گذاشت رو کس من و هی عقب جلو میبرد.از بالا هم با من لب میگرفت و سینه هامو میخورد.رفت سمت کسم.هی کسمو زبون میزد.خییییییییییییییییییییییییییییلی حس خوبیه حتما تجربه کنید.من که از کسم یه زره یه زره آب میومد رها اونو با دهنش جمع میکرد و میریخت تو دهن من و با هم لب میگرفتیم.داشتیم نهایت لذتو میبردیم.رها شروع کرد به خوردن کسم.با زم میگم خیلی کیف داد چون اولین بارم بود.منم دیگه داشت آبم میومد.بهش گفتم گاونم گفت میخورم.اونقدر خورد و خورد تا آبم تیر زد تو چشماش.با دستاش آبمو به سینه های من و خودش میمالید.حالا دیگه جفتمون ارضا شده بودیم و چون جفتمون هم اولین بارمون بود خیلی لذت بردیم.اینم از داستان هم جنس بازی من و رها.آخرش هم رفتیم حموم و خودمونو شستیم.
خدا حافظ دوستای سکسی من.

نوشته: نگین

2.5
نمره شما: هیچ :میانگین 2.5 (18 رأی )

43 نظر

ای بدک نبود سعی بهتر بنویسی

نوشته kolah ghermezi در 12. July 2012 - 22:54

ای بدک نبود سعی بهتر بنویسی ولی عجیب که راحت پا داد

خجالت لازم نیست من هستم تا

نوشته روژمان در 12. July 2012 - 23:19

خجالت لازم نیست من هستم تا دلت بخاد بهت حال میدم

چی بگم موفق باشی نگین کس طلا

نوشته reza_300 در 12. July 2012 - 23:34

چی بگم موفق باشی نگین کس طلا

کیرم تو داستانت.همجنسبازی بود

نوشته hadi fucker در 13. July 2012 - 0:24

کیرم تو داستانت.همجنسبازی بود ننویس .یه سوال فنی؟؟؟یعنی چی خیلی ارضا شده بود؟؟؟؟؟

بکنمت

نوشته alisix در 13. July 2012 - 0:52

Wink بکنمت

اقا تکاورو نمیبینم... جای

نوشته spandata در 13. July 2012 - 1:41

اقا تکاورو نمیبینم... جای نظرش خالیه ومن چون ارادت خاصی به این مرد بزرگ دارم میزارم اگر نظر داد منم نظر میدم.باسپاس/

خوب بود من لز دوست دارم

نوشته kptab در 13. July 2012 - 2:07

خوب بود من لز دوست دارم503_421.jpg

حالابازلزسگش شرف داره به گی

نوشته یاورهمیشه مؤمن در 13. July 2012 - 2:25

حالابازلزسگش شرف داره به گی چون وضعیت دختراوپسراتوجامعه خیلی متفاوته ولی درهرحال دوتاشون تنفرانگیزن.
هیچوقت درک نکردم که1انسان چطوری میتونه نسبت به همجنس خودش همچین احساسی داشته باشه؟

ای بابا این پسره که این

نوشته qq در 13. July 2012 - 2:33

ای بابا این پسره که این داستان رو با اون مغز تخمیش تخیل کرده اینقدر بدبخت و دختر ندیده هست که فکر میکنه دخترا وقتی اورگاسم میشن مثل پسرا اب ازشون فوران میکنه!!!!!!!!!!! اخه بچه ی بی پدر مادر بی مربی تو که به سن قانونی نرسیدی چرا میای اینجا؟؟؟؟؟ خاک تو سرت کنم همین امثال تو هستن که از عقده ی اینکه دختر ندیدی فردا یا کس و کون خواهرت میزاری یا کونی میشی و تا عنفوان جوانی لات و لوتای شهرتون ازات به عنوان سوراخی برای خالی کردن خودشون استفاده میکنن و 4 روز بعدش هم با سر فرازی اعلام میکنی که ارواح بابات گی هستی قافل از اینکه گی نیستی عزیز بچه کونی ابنیی هستی و 4 روز بعد هم احتمالا ایدز میگیری و ریق رحمت رو سر میکشی جالب اینجاست که توی تمام دنیا به دخترای لزبین و یا حتی دخترایی که حاضرن واسه یک مرد کثیف و اکبیری کون و کس بدن ساک بزنن و اب منی میخورن اونقدر که یک بچه کونی منفور هست و ازش بدشون میاد از یک دختر اونجوری که گفتم متنفر نیستن پس بد بخت تا اینده خودتو به کثافت نکشیدی ادم شو و برو پی زندگی سگیت

حالا شما هم به پسرای کم سن

نوشته milad3316 در 13. July 2012 - 9:25

حالا شما هم به پسرای کم سن وسال گیر ندین مثلا خودم چه قد بچه خوبیم

بچه ها من نمیخوام راجع به

نوشته shayan rastin در 13. July 2012 - 9:36

بچه ها من نمیخوام راجع به داستان حرف بزنم...چون موضوع همچنس بازی بود می خوام ی مسئله ای رو با هاتون مطرح کنم....من ی پسر 24 ساله هستم که از ده سالگی از نوار بهداشتی های مامانم و خواهرم کش می رفتم...به نوار بهداشتی علاقه ی زیادی دارم...هشت ساله که گاها استفاده می کنم اما از یک سال پیش بطور مداوم استفاده می کنم..در دانشگاه،مهمانی،عروسی و حتی ختم..خلاصه فرقی نداره...در دوران بچگی مادرم ی بار موقعی که از کمدش نوار کش می رفتم موچمو گرفته بود و الان هم تقریبا می دونه که من عاشقه نوار بهداشتی هستم....واقعا دلیلشو نمیدونم..فقط به من حسه بی نظیری می ده...میشه لطف کیند نظرتونو بگین...جان هر کی دوست دارین فحش و چرت و پرت نگین...بگید آیا تا به حال این کار رو امتحان کردین؟؟؟یا کلا نظرتون چیه؟

از هم جنس بازی بیزارم چه لزچه

نوشته saghar.24 در 13. July 2012 - 11:43

از هم جنس بازی بیزارم چه لزچه گی
به نظر من هم جنس بازا مریضن و باید برن سراغ درمان
سکس زمانی زیباست که دو تا جنس مخالف بتونن همدیگرو ارضا کنن و لذت ببرن
داستان نخوندم به نویسنده توصیه میکنم دیگه ننویس
و اما این آقا که آگهی داده از نوار بهداشتی لذت میبره
تو باید بری پیش یه متخصص روان شناس بالینی و یا کلینیک سکس تراپی تا درمان بشی و گرنه تو زندگیت اثر بدی میزاره
دیگه هم پای داستان ها اگهی نده که دوستان به فحش بکشنت میتونی سوالت تو یه تاپیک مطرح کنی و همه راهنماییت کنن

من تاپیک هم دادم.گفتم اینجا

نوشته shayan rastin در 13. July 2012 - 12:05

من تاپیک هم دادم.گفتم اینجا هم مسئله رو مطرح کنم تا زودتر به نتیجه برسم...من دوست دارم ترک کنم ولی میترسم این لذت با چیزه دیگه ای جایگزین نشه..(منظورم سکس نیست)..لذت شخصی...بستن نوار واسه من لذته شخصیه...چیو جایگزینش کنم آخه؟؟؟خود اراضی؟؟؟ اون که خیلی از این بیشتر ضرر داره؟؟

آخه چقدر ضایعی تو بشر! اول که

نوشته dokhtare hot در 13. July 2012 - 16:05

آخه چقدر ضایعی تو بشر! اول که ریدی کفتی پسر دختر عمه م شیمی بلده... بعد گفتی آبشو یکم خوردم یکم ریخت رو دفتر شیمی آخه اشغال مگه رودخونه است که انقد آب داره. خلاصه درکل کس شعر بود .

khejalat bekeshin mage ma

نوشته mahsa maloos در 13. July 2012 - 16:52

khejalat bekeshin mage ma adam nistim k bi ehterami mikonid mariz ham khodetunid dastanesham khob bud un haye k orgasm zanaye hamjens gararo nadidan harf alaki nazanan

بچه ها بارها نوشتن و فحش

نوشته hadi fucker در 13. July 2012 - 16:58

بچه ها بارها نوشتن و فحش گذاشتن که اقا اینجا جای پیدا کردن دوست دختر و پسر نیست.بازم میای مینویسی دنبال دوست میگردم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پای هر داستانو که میبینم اسم تو هست .اقا فقط پای داستانا نظر بزارید .اگه نظری نداری برو یه تاپیک بنویس هر چی میخوای.

bache ha sait sexi bedone

نوشته zyzygolo در 13. July 2012 - 17:07

bache ha sait sexi bedone filter pida kardam harki mikhad pm ya mail bede adreso midam behesh
zyzygolo@yahoo.com

Damet garm.

نوشته seft zan در 14. July 2012 - 0:47

Damet garm.

زن قزوینی به قاضی گفت:طلاق

نوشته Dada saeed در 14. July 2012 - 9:30

زن قزوینی به قاضی گفت:طلاق میخوام وقتی که زن ایشون شدم سوراخ کونم قد١ریالی بود،الان قد٥ریالی.قاضی گفت :خانم به خاطر٤ریال زندگیتوخراب نکن.

برو بچه اولا که تو پسر هستی

نوشته shater24 در 14. July 2012 - 15:37

برو بچه اولا که تو پسر هستی دوما ریدی به تمام داستان با آب پاشی کردنت همون جق بزنی بهتره جدی تا حالا کس از نزد دیدی

برو بچه اولا که تو پسر هستی

نوشته shater24 در 14. July 2012 - 15:39

برو بچه اولا که تو پسر هستی دوما ریدی به تمام داستان با آب پاشی کردنت همون جق بزنی بهتره جدی تا حالا کس از نزد دیدی

با اينكه توسط يك پسر نوشته

نوشته parsa-40 در 14. July 2012 - 17:23

با اينكه توسط يك پسر نوشته شده بود ولي بدك نبود ، اما كفته يود آب كسشو خوردم و قدزيش ريخت رو دفتر شيميم آخه كيرم تو ملاجت مگه كس آبش چقدره ؟

با اينكه توسط يك پسر نوشته

نوشته parsa-40 در 14. July 2012 - 17:28

با اينكه توسط يك پسر نوشته شده بود ولي بدك نبود ، اما كفته يود آب كسشو خوردم و قدزيش ريخت رو دفتر شيميم آخه كيرم تو ملاجت مگه كس آبش چقدره ؟

با اينكه توسط يك پسر نوشته

نوشته parsa-40 در 14. July 2012 - 17:35

با اينكه توسط يك پسر نوشته شده بود ولي بدك نبود ، اما كفته يود آب كسشو خوردم و قدزيش ريخت رو دفتر شيميم آخه كيرم تو ملاجت مگه كس آبش چقدره ؟

با اينكه توسط يك پسر نوشته

نوشته parsa-40 در 14. July 2012 - 17:37

با اينكه توسط يك پسر نوشته شده بود ولي بدك نبود ، اما كفته يود آب كسشو خوردم و قدزيش ريخت رو دفتر شيميم آخه كيرم تو ملاجت مگه كس آبش چقدره ؟

با اينكه توسط يك پسر نوشته

نوشته parsa-40 در 14. July 2012 - 17:38

با اينكه توسط يك پسر نوشته شده بود ولي بدك نبود ، اما كفته يود آب كسشو خوردم و قدزيش ريخت رو دفتر شيميم آخه كيرم تو ملاجت مگه كس آبش چقدره ؟

دوستان به جای فحاشی کمک کنیم

نوشته سعید دجی در 15. July 2012 - 3:15

دوستان به جای فحاشی کمک کنیم به هم نو ع خودتون پیشرفت کنه نه عقده کنید درضمن کشور ایران عقب موندس که به عقاید کسی احترام نمیذاره داستانت ولی تابلو بود پسری کس کهع اونقدرم اب نداره

دوستان به جای فحاشی کمک کنیم

نوشته سعید دجی در 15. July 2012 - 3:16

دوستان به جای فحاشی کمک کنیم به هم نو ع خودتون پیشرفت کنه نه عقده کنید درضمن کشور ایران عقب موندس که به عقاید کسی احترام نمیذاره داستانت ولی تابلو بود پسری کس کهع اونقدرم اب نداره

az arezooohat neveshti

نوشته wolfling در 15. July 2012 - 4:01

az arezooohat neveshti Wink

مزخرف بود دیگه ننویس. . . . .

نوشته takavarjoon در 15. July 2012 - 4:40

مزخرف بود دیگه ننویس. . . . . . . . . . . . .
ببین بچه قرتی که خودتو جای دخترا گذاشتی و این کوس شعر رو نوشتی، فکر کردی اینجا آش نذری میدن که هول شدی اومدی؟ آخه کوس مشنگ این چیه که نوشتی شورت و سوتینش تور توری بود؟ اولش که نوشتی با پسر عمه درس میخوندم ولی زنگ زدی به دختر عمه؟ آخه کله کیری کجا دیدی که یکی میره خونه یکی دیگه همون دم در لباساشو در میاره با شورت و سوتین جلوت مانور میده میگه لباس راحت نداری بپوشم؟ چقدر باید گوسفند وار باشی که عقلت نرسه چی بگی؟ حالا تو که میگی خجالتی هستی والا بچه پر روهاشم اینجوری سکس رو شروع نمیکنن. چولمنگ عوضی دیگه ننویس. پسره‌ی ابله دیگه ننویس. کاملا مشخصه که پسر عمت اومد کونت گذاشت و رفت و آبشم ریخت تو دهنت. کله کیری، آشغال کله، کیر تو دماغ، تو عمرت کوس دیدی که میگی آب کوستون تیر زد تو چشماتون. به خدا خیلی کوس خلی. برو خودتو معالجه کن. من از گی بدم میاد ولی اگه از ماجراهای کون دادنت میخوای بنویسی فکر کنم تاپیک مخصوص تو شهوانی هست برو اونجا بنویس و حال کن. کیر تو روح و رگ و ریشه‌ات دیگه ننویس.

خیلی خوب بود نگین جان

نوشته ssara23 در 15. July 2012 - 10:51

خیلی خوب بود نگین جان

سلام عزیزم خوشبحالت تو باز

نوشته bamanbash در 15. July 2012 - 11:10

سلام عزیزم خوشبحالت تو باز حال کردی اما من اصلا حال نکردم فقط تونستم فیلم نگاه کنم اگه خواستی حال بدی پیام بده خیلی حشریمsaeedjoon36@gmail.com

سلام عزیزم خوشبحالت تو باز

نوشته bamanbash در 15. July 2012 - 11:11

سلام عزیزم خوشبحالت تو باز حال کردی اما من اصلا حال نکردم فقط تونستم فیلم نگاه کنم اگه خواستی حال بدی پیام بده خیلی حشریمsaeedjoon36@gmail.com

تاحالا سکس نکردم بهم حال می

نوشته bamanbash در 15. July 2012 - 11:15

تاحالا سکس نکردم بهم حال می دی جواب بده saeedjoon36@gmail.com

salam man amir az yazd

نوشته elibutif در 15. July 2012 - 13:31

salam man amir az yazd donbale ye dokh,ale naz o sefidam
09374552339

نگین متاسفانه خیلی باورش سخت

نوشته nazgool66 در 15. July 2012 - 13:35

نگین متاسفانه خیلی باورش سخت بود و من اینطور حس کردم که زاییده ذهنت هست و یه نکته اینکه به نظرم زیاد فیلم سوپر نگاه میکنی و از قسمتایی که اب زن مثل مرد با جهش میاد بیشتر خوشت میاد ولی اینو در نظر داشته باش تعداد کمی زنها اینطور هستن و یه پیشنهاد اینکه خودارزایی نکن چون بعد یه سال هم شکستت میکنه و هم زیر چشمات گود میوفته از من گفتن بود . موفق باشی

khejalat nemikhad age bekhay

نوشته hadi7200 در 15. July 2012 - 15:25

khejalat nemikhad age bekhay hastam adres emailam hhossinzadeh@ymail.com

ساغر خیلی حرف قشنگی زدی همیشه

نوشته پلیس110 در 16. July 2012 - 1:50

ساغر خیلی حرف قشنگی زدی
همیشه همین جور خوش صحبت بمونید
نه مثله بعضی از این روانیا که تا نیومده اول فحش به این بدبختا ی خاک بر سر میدن بعد داستان رو میخونن حالا یه اگه خوندن و خوششون اومد که فبها اگه نه هم که دوباره میاین اینجا و میگن ما که نخوندیم ولی کس عمت
منظورم با ساغر یا کفتار یا تکاور و این سری دوستان که حقیقت و میگن نیست منظورم با توئه کس مغزه آره تو!!!!!!!!!!

درود بر اقا تکاور.. استاد ما.

نوشته spandata در 16. July 2012 - 3:19

درود بر اقا تکاور.. استاد ما. با جوابی که استاد بزرگ ما دادند دیگه نباید اینورا پیدات شه بچه کونی. قطعا پسری واینها رو نوشتی .. دیگه ننویس.ننویس که اگر نوشتی یک دفتر فحش روونت میکنم. احمق بیشعور..شما بیماری روانی داری از ین مهملات مینویس؟؟ اون؛ اون زنیکه ی جنده که میگه من از لز خوشم میاد.. میگه از لز خوشم میاد ولی از گی بدم میاد من نمیدونم چجور وبرچه مبنایی بین این دوتفکیک کردی که لزوگی چه فرقی دارند درحالیکه از نظر ماانحراف هستند اگرچه درجوامع بین المللی دیگه بیماری نیستن.. ولی باید بگم حسابی سرکاریوخودتم حالیت نیست که یک بچه کونی گذاشتت سرکار. ننویس اقا ننویس.. لوله ی گاز ایران هند حواله ی کون گشادت ننویس.

آخه کیرم تو اون قیافت این دری

نوشته YZF R1 در 16. July 2012 - 17:04

آخه کیرم تو اون قیافت این دری وریا چیه نوشتی بدرد نخور گوزو کیر تو انت با اون فنت.آب برگه فروش.

ارزش نظر نداشت این داستان

نوشته cxin در 30. July 2012 - 13:09

ارزش نظر نداشت این داستان تخمی که دو نفر 18 ساله بدون قرار قبلی یهو تبدیل شدن به پورن استار لز یارو هنوز نیومده لخت میشه با یه نگاه هم همه چی رو فهمید نکنه علم غیب داشته پرچم تمام کشورهای حاضر در المپیک لندن تو کونت

با اینکه دفعه اولتون بود ولی

نوشته amoujoun در 15. October 2012 - 18:34

با اینکه دفعه اولتون بود ولی خیلی چیزها می دونستین و فتیش هم که بله

ریدم تو داستانت مرگ بر همجنس

نوشته starsorkh76 در 4. February 2014 - 16:03

ریدم تو داستانت مرگ بر همجنس گرایی