کردن خواهر زنم از کون

با سلام به شما دوستان گلم خاطره ای رو که می خوام براتون تعریف کنم واقعا برام اتفاق افتاده و هر وقت به یادش می افتم ......!؟ داستان از این قراره که من حدود 4 ساله که ازدواج کردم یه خواهر زن دارم که تازه پیش دانشگاهی شو تموم کرده وبه قول خودمون داره کم کم رسیده می شه.از لحاظ تیپ و هیکل واقعا عالی (بدنی سفید با کمر باریک ولی یه کون واقعا گنده ) و من از همون روزای اول تو کفش بودم و منتظره یه فرصت خوب بودم تا ....؟! البته اون با من خیلی راحته و هر وقت میاد پیشمون توی خونه بلوز شلوار می پوشه و اون رون ها و کون گنده شو می ندازه بیرون. راستی این رو هم بگم که روزا اصلا دختر غیر نرمالی نیست. یه شب روزا با پدر و مادرش برای شام به خونه ما اومد وبعد از صرف شما و قتی که می خواستن برم روزا به مامانش گفت که امشب می خوام پیش دیبا (راستی یادم رفت بگم که اسم زنم دیباست)بمونم و مامانش هم موافقت کرد اون شب من واقعا بدجوری رفته بودم تو کف روزا ولی نمیدونستم چه جوری اقدام کنم،خلاصه با هزار اعصاب خوردی رفتم تورختخوابم و ناراحت ازاینکه نمی تونستم کاری بکنم. صبح که شد من و دیبا از خواب بلند شدیم و بعد از خوردن صبحانه آماده رفتن به سر کار بودیم که خانمم به من گفت لیدا هنوز خوابه و تا 9 - 5/9 هم فکر نمیکنم بیدار بشه و من دیشب بهش گفتم که ما فرداصبح می ریم سر کار خودت بلند شو صبحانتو بخور و اگر هم خواستی بری درها رو قفل کن و کلید رو بزار تو جا کفشی، تا این رو گفت من تو دلم خوشحال شدم و با خودم گفتم بهترین موقعیتهو همراه خانمم راهی محل کارمون شدیم البته محل کارمون از هم جداست. وقتی خانمم رو رسوندم به محل کارش سریع خودم برگشتم خونه و می دونستم که دیبا حالا حالا ها نه بهم زنگ می زنه و نه میادخونه. وقتی به خونه رسیدم یواش در رو باز کردم و وارد آپارتمان شدم و یه راست رفتم در اتاق لیدا، وقتی وارد اتاق شدم دیدم با یه تاپ و شلوار راحتی به شکم خوابیده ومعلوم بود به این زودی ها بیدار نمی شه. من هم رفتم و لباسهامو عوض کردم و دوباره اومدم تو اتاقش، راستی یادم رفت که بهتون بگم که من تو این 4 سال هر از گاهی که امکانش بود به طور اتفاقی و غیرمستقیم یه دستی به بدنش و بخوصوص کون نرمش می زدم و فکر کنم اون هم تا حدودی جریان رو فهمیده بود.

خلاصه رفتم بالای سرش و یواش خودم رو از پهلو چسبوندم بهش وای چه هیجان و استرسی داشتم وقتی میدیدم چسبیدم بهش،پس از چند ثانیه که من بیشتر و محکمتر بهش چسبیده بودم یههو یه تکونی خورد و به پشت خوابید و من دیگه نتونستم کونش رو لمس کنم البته فکر کنم فهمیده بئد ، دوباره خودم رو بهش چسپوندم و یواش سرم رو بردم نزدیک صورتش و نرم نرم صورتش رو می بوسیدم و مطمئن بودم که دیگه موضوع رو فهمیده هرچند خیلی می ترسیدم ولی دلم رو زدم به دریا و یواش دراز کشیدم روی شکمش یه دفعه چشماشو باز کرد با قیافه هراسان گفت آقا فرید می خوای چکار کنی منم بهش گفتم کاریت ندارم تو بگیر بخواب گفت دیبا کجاست کفتم رفته سر کار تو بخواب من الان می رم دیدم دوباره به شکم خوابید اون موقع بود که فهمیدم خودشم بدش نمی یاد ولی خیلی می ترسه.

من که دیدم الان باید کارمو شروع کنم راحت دراز کشیدم روش ولی دیدم داره مقاومت می کنه و منم خیلی وزنم رو روش ننداختم خلاصه به همین صورت مشغول حال کردناز روشلوار بودم که با خودم گفتم یه امتحان بکنم شاید بزاره شلوارشو بکشم پایین دتم رو بردم و یواش شلوارش رو کشیدم پایین که دیدم داره میگه نه تو روخدا نکن! منم بدون نوجه شلوارشو رو تا بالای زانوش کشیدم پایین البته واقعا فهمیدم که خجالت میکشه چون یه کلام حرف نمی زد وقتی شلوارش و اوردم پایین باورم نمی شد که اون کون گنده و سفید الان جلومه و من میتونم تا ته بکنم توش ،لیدا که به شکم خوابیده بود و صورتش رو از خجالت کرده بود توی بالشت و روش نمی شد به من نگاه کنه نمی تونست که چند ثانیه دیگه یه کیر کلفت می خواد بره توش منم برای اینکه نترسه و یه دفعه دردش نیاد کیرم رو آروم گذاشتم لای پاهاش و چند باری عقب جلو کردم بعد به طور کامل روش دراز کشیدم و یواش در گوشش گفتم دوت داری این کار رو؟ دیدم داره میگه آره. بهش گفتم اگه می شه پاهاتو به هم بچسبون و بدنت رو شل کن می خوام بکنمش تو سوراخ کونت که یه هو خواست بلند شه و من نذاشتم گفت نه همین طوری بکن منم گفتم آروم می کنم نترس بعدش اون گفت فقط مواظب باش نره تو جلو ، منم آب دهن زدم سر کیرمو آروم گذاشتمس روی سوراخ کونش و کمی فشار دادم که دیدم گفت در بیار داره می سوزه من هم بی توجه به کارم ادامه می دادم و اون در حالی که آخ واوخ می کرد می خواست مقاومت کنه که من محکم روش دراز کشیده بودم و نمیگذاشتم تکوتن بخوره خلاصه دیدم که کونش خیلی تنگه و باید بیشتر فشار بدم با یه کم فشار بیشتر یه دفعه یه جیغ بلند کشید و دیدم داره گریه میکنه منم دیگه خیلی فشار ندادم و فقط سر کیرم تو کون گندش بود که دیدم داره میگه همونجوری مثل اول بکن ! منم باز بی توجه بودم و همون جوری مشغول تلمبه زدن بودم و اون هم همش گریه می کرد دیدم که عضلات کونش کم کم داره به کیر من عادت می کنه و کیرم داشت بیشتر می رفت تو دیگه داشت آبم میومد که لیدا مرتب می گفت دیگه بسه بلند شو! بعد از چند ثانیه یه هو آبم اومد و همش رو خالی کردم تو کونش و اونم یه جیغی زدو گفت سوختم! من یه چند ثانیه روش دراز کشیدم و بعدش بلند شدم و بهش گفتم چهطور بود ؟گفت همونجوری مثل اولی که کردی خوب بود ولی بعدش وحشتناک بود . بعدش اون همون جوری دراز کشید روی تخت و منم دیگه رفتم لباسامو پوشیدم و برگشتم سرکارم از اون روز به بعد هر وقت من ورو میبینه به نشانه درد اون موقش لبش رو گاز می گیره؟؟؟

نوشته:‌ فرید

2.882355
نمره شما: هیچ :میانگین 2.9 (17 رأی )

34 نظر

جیغ زد گفت سوختم؟ وای

نوشته hediye در 6. December 2011 - 8:47

جیغ زد گفت سوختم؟ وای خدا!یعنی تو جدی زن داری؟من بعید میدونم تا حالا با زنی هم کلام شده باشی! تخیل رو به حد اعلا رسوندی تبریک میگم!

to yek ahmaghe hamal hasti ke

نوشته Juli.snow در 6. December 2011 - 10:02

to yek ahmaghe hamal hasti ke bimari jensi dari/dastanet boye kasife sex ba yek dokhtar bache- salo mide laanat be hame shoma./j

کیرم تو داستان تخمیت، کیرم تو

نوشته takavarjoon در 6. December 2011 - 11:41

کیرم تو داستان تخمیت، کیرم تو مغزت، کیرم تو توهماتت، کله کیری، چلمنگ، کته کله، مریض

نوش جونت دوست داشتی بگو بیام

نوشته hamid.looloo در 6. December 2011 - 11:46

نوش جونت دوست داشتی بگو بیام منم جرش بدم ؟

بر و بکس چرا حرمت این دو روزو

نوشته david k در 6. December 2011 - 11:47

بر و بکس چرا حرمت این دو روزو نگه نمیدارن؟داستانت خیلی تصنعی و ساختگی بود.من خودم خدای حشری هستم . ولی الان اصلا راحت نیستم و وجدان درد دارم.میرم بیرون از سایت تا سه روز دیگه که بیام.خدا همه ما رو به راه راست هدایت کنه.اگه هم هدایت نشیدیم راه راستو به سمت ما کج کنه.

آخه مشنگ اول میگی اسمش روزاست

نوشته shahryar.11 در 6. December 2011 - 16:00

آخه مشنگ اول میگی اسمش روزاست بعد میگی یلدا؟

Chert mahz bood ashghal .bood

نوشته morteza hans در 6. December 2011 - 16:29

Chert mahz bood ashghal .bood

کسخول در حد تیم ملی هستی .

نوشته سپانلو در 6. December 2011 - 16:44

Rolling On The Floor کسخول در حد تیم ملی هستی . بقول دوستمون تو حتی کنار یه زن هم ننشستی چه برسه ازدواج کرده باشی . بیدار شو همه اینها رو توی خواب دیدی !!!!

بعد اینکه بیدار شدی جلق هم

نوشته Hamid Resiver در 6. December 2011 - 18:22

بعد اینکه بیدار شدی جلق هم زدی؟اگرچه توهمت بدرد جلق هم نمیخوره!

من که فکر نمیکنم تا حالا کون

نوشته bnbn در 6. December 2011 - 19:40

من که فکر نمیکنم تا حالا کون کرده باشی ولی اگه تو فیلم ها هم دیده باشی گرمی منی هیچ کونی رو نمیسوزونه مگر تو همین خوابی که الان تعریفشو کردی

برو جقتو بزن مرتیکه کمتر کس

نوشته Amir saravi در 6. December 2011 - 19:56

برو جقتو بزن مرتیکه کمتر کس تخبل بنویس.من شرط میبندم تو شونزوه سالم نداری چه برسه که زن داشته باشی.کیرم تو داستانت.

كس ننه اولش كه رزا بود...بعدش

نوشته mohammadaraki در 6. December 2011 - 23:43

كس ننه اولش كه رزا بود...بعدش شد ليدا ؟؟؟
دفعه بعدي هم خواستي كس شعر بنويسي از اولش فكر كن كه هي نگي راستي يادم رفت كون ندادم و.... .

نويسنده خوبى نيستى فكر ميكنم

نوشته Holland boy در 7. December 2011 - 0:34

نويسنده خوبى نيستى فكر ميكنم با عجله نوشته بودى با اين حال غلط املايى و دو جور اسم داشتى و حالت هاى سكسى خوب بيان نشده بود با اين نتيجه يك داستان خوب به ما بدهكارى.

حافظت خيلي ضعيفه

نوشته کافي شهواني در 7. December 2011 - 3:11

حافظت خيلي ضعيفه

koskesh esme khahar zane

نوشته kami.nl در 7. December 2011 - 3:38

koskesh esme khahar zane khodeto nemidooni hanooz ? Madar jende ya begoo roza ya lida.kiram too kose khaharet

man bayad khahareto begam kos

نوشته kak soran در 7. December 2011 - 7:47

Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry man bayad khahareto begam kos keshe dayus, belakhare ROZA ya LIDA?
zan kosde tavahom nazan , kir tu mokhayelat

كوني.ريدي با اين تخيلاتت

نوشته miri در 7. December 2011 - 9:39

كوني.ريدي با اين تخيلاتت

منم یه خواهر زن دارم اسمش

نوشته f30000 در 7. December 2011 - 16:08

منم یه خواهر زن دارم اسمش فرزانه .خیلی جیگره خیلی دوست دارم از کون بکنمش .خیلی مالیدمش ولی جرات کردنشو ندارم میترسم ابرو ریزی بشه .یه کون توپولی داره الان 25 سالشه .امیدوارم یه روز بکنمش

man ham ye baradar zan daram

نوشته saman4644 در 7. December 2011 - 23:49

man ham ye baradar zan daram esmesh hamid hast.mikhimm biya madaretooo begaeim koni khali band

f30000 بگیر بکنش خواهر

نوشته saeed.gorgan در 8. December 2011 - 1:58

f30000 بگیر بکنش خواهر زنتو
به سلامتی هز چی خواهر زنه بزن زنگو

یه بار نصف شب دست تو شرتش

نوشته f30000 در 8. December 2011 - 15:58

یه بار نصف شب دست تو شرتش کردم کونشو مالیدم یه حالی میداد که نگو چه پوست نرمی داشت کونش

منم عاشق خواهرزنم هستم ولي يك

نوشته Jani Dep در 10. December 2011 - 12:28

منم عاشق خواهرزنم هستم
ولي يك ضرب المثل چيني هست كه ميگه : ريدي تو كس!!

کس کشه کله کدو برو جلقت رو

نوشته amir.sexe در 13. January 2012 - 20:15

کس کشه کله کدو برو جلقت رو بزن تورو چه به کون کردن

من که ازاینکه بچه ها به

نوشته reza64m64 در 9. February 2012 - 17:11

من که ازاینکه بچه ها به داستانها اینقدر اعتراض میکنند راضی نیستم ولی واقعا این اخر تخیل بو د نمیدونم چرا نمینویسید دوست دارم اینجوری بشه مشخص این چیزهای که مینویسید اتفاق نیافتاد پس خودتون گول نزنید

از خواب پريد ديد روشي و

نوشته كوروش50 در 26. February 2012 - 18:11

از خواب پريد ديد روشي و ميخواهي بكنيش
گفتي بخواب الان ميكنمت و ميرم
اونم درحاليكه ترسيده بود خوابش برد!

جمع كن جان خواهر زنتون_آخه

نوشته ahb_90 در 14. June 2012 - 13:48

جمع كن جان خواهر زنتون_آخه كسكش كله كيري مغزفندقي_اينم داستان بود آخه:جاكش اول ميگي روزا بعدميگي ليدا_كيرم رو فرق كس ننه خاليبندت

اومدی بپچی گوزیدی ،گوزیدی

نوشته ali rteza در 5. July 2012 - 13:33

اومدی بپچی گوزیدی ،گوزیدی پیچیدی ،ریدی پیچیدی ،توف تو کونت.......
این کارو نکنه با خودت کردن فکر میمنی آبکیره ککسسسخووول نه آبجوش...

اومدی بپچی گوزیدی ،گوزیدی

نوشته ali rteza در 5. July 2012 - 13:41

اومدی بپچی گوزیدی ،گوزیدی پیچیدی ،ریدی پیچیدی ،توف تو کونت.......
این کارو نکنه با خودت کردن فکر میمنی آبکیره ککسسسخووول نه آبجوش...

عوضیه خالی بند رزا چرا ی دفعه

نوشته lessbian68 در 3. October 2012 - 19:39

عوضیه خالی بند رزا چرا ی دفعه شد لیدا!!!!!!!!!!!!!!؟؟؟؟؟؟

خالی میبندی اسم هارو یادت نره!

زنتم من می کنم کاری نداره .

نوشته ariya2000 در 6. November 2012 - 19:37

Wave زنتم من می کنم کاری نداره . جاکش داستان را درست تعریف کن..چاقال

تو فریدی؟؟؟تو که ریدی.... منو

نوشته SHAHROZ 1990 در 7. November 2012 - 2:56

تو فریدی؟؟؟تو که ریدی....
منو بگو تازه داشتم گرم میشدم که یهو ریدی..، روزا کیه؟؟!! لیدا کیه؟؟!! چرا قاطی کردی؟؟ چته؟؟مستی؟؟کیرت وخساده بود؟؟کونت هوس کیر کرده بود؟؟ آخه این چه داستانی بود نصفه شبی سر هم کردی کسسسسکش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ >>>کیر تو این دوروغ<<<

چی شده کی کرده . کی ریده .کی

نوشته ariya2000 در 7. November 2012 - 20:23

Silly چی شده کی کرده . کی ریده .کی خورده . کی کون داده کیرم تودهن وکون خودتو خواهر زن جنده وزن کیریت

بد نبود مرسي از ارسالت

نوشته arvia در 16. October 2013 - 22:53

بد نبود مرسي از ارسالت

بد نبود مرسي از ارسالت

نوشته arvia در 16. October 2013 - 22:54

بد نبود مرسي از ارسالت