کردن کون زن داداش

داستان واقعی که می خوام براتون تعریف کنم مربوط به زن داداش گوشتی و خوشگل با کون قلمبه بسیار قشنگشه. من با زن داداشم حدود شش سال اختلاف سن داریم یعنی او شش سال از من بزرگتره این داستان بر میگرده به زمان قبل از ازدواج من. زن داداشم همیشه جلوی من سر برهنه بود وموهاشو به پشت سرش جمع میکرد و گیره میزد و این رفتار برای همه اعضائ خانواده ام یک امر عادی تلقی میشد. او بیشتر شلوار استریچ می پوشید و این نوع لباس پوشیدن او باعث میشد تا بدن خوش فرم و سینه سر بالا با نوک قهوه ای و خصوصا کون قشنگش بیشتر توجه ام را به خودش جلب کنه من بارها کردن کونشو در ذهنم تصور میکردم و جلق میزدم. با او زیاد شوخی میکردم و او هم با من راحت بود بارها به بهانه های مختلف دنبالش میدویدم و بغلش میگرفتم و کیرمو به کونش می مالیدم او نیز از این حرکات من خوشش می اومد تا یه روز که با هم تو اطاق تنها بودیم و داداشم هم به سر کار رفته بود ازمن سوال کرد تو ازمسائل جنسی هم چیزی آگاهی داری؟ من گفتم چطور مگه؟ اون گفت خیلی وقته وقتی دادشت با من بازی میکنه از آلتم آب سفید میاد این چیه؟ من که تا اون موقع تجربه سکس نداشتم گفتم نمی دونم ولی میدونم اسپرم مردها به شکل آب سفید از آلت تناسلی اونها خارج میشه که پس از عمل مقاربت و نزدیکی با تخمک زن لقاح صورت میگیرد و باعث تولید نسل میشه او خندید و خودشو به من نزدیک کرد و یه بوس از لبام گرفت و گفت میخوای عشق بازی بهت یاد بدم منم ازخدا خواسته گفتم آره بعد شروع کرد ازمن بوسه گرفتن و زبونشو تو دهنم میذاشت ومی گفت بگیر و میک بزن. اون روز یکی از بهترین روزهای عمرم بود چون یه کوس خوشگل و مفت و مجانی که مدتها در کف اش بودم خودشو در آغوشم انداخته بود خلاصه کم کم جرات پیدا کردم و در حالیکه او رو غرقه در بوس کرده بودم دستمو لای لپهای کونش بردم و از روی شلوار استریچ قهوه ای که پوشیده بود سوراخ کون و کوسشو لمس میکردم و نوازش میکردم وای که چه حالی میداد الان هم که دارم این خاطره شیرینو تعریف میکنم با وجود اینکه چند سالی است که متاهلم و کوس وکون زیادی کرده ام مع الوصف با متجلی شدن یاد این خاطره کیرم از شقی داره میترکه و دوست دارم دوباره کونشو در بغل بگیرم و تاصبح لیس بزنم.

خلاصه بعد از مدتی آموزش عشق بازی شلوارشو از پاش در آوردم واو هم زیپ شلوارمو باز کرد و گفت من از پشت میام بالا وتو کوس وکون منو لیس بزن ومن هم کیر تو رو ساک میزنم همینکه لپهای ناز کونشو گذاشت روی صورتم و بوی کوس وکون او رو حس کردم می خواستم با کله و درسته تو کونش برم حدود پنج دقیقه ای زبونمو به سوراخ کونش و چوچول کوسش می مالیدم و در سوراخ کوسش با فشار فرو میکردم و آب سفیدی که از کوسش بیرون زده بود و قورت میدادم و پستونهای نرمشو نوازش میکردم و تازه فهمیده بودم که خانمها هم پس از حشری شدن آبشون میاد و چه بوی خوبی هم دارد و او هم با ولع خاصی کیر منو تو دهنش میکرد و لیس میزد خلاصه بعد از این بازی واقعا مهیج و شیرین به من گفت اگه می خوای منو بکنی فقط ازکون منو بکن چون کوسم فقط برای داداشته و من و تو نباید به اون خیانت کنیم !!! منکه در آرزوی چنین لحظه ای روز شماری میکردم بلافاصله گفتم باشه بعد اون رفت یه کرم نرم کننده خیلی خوشبو آورد و گفت یه کم بزن به کیرت و یه کم هم با تف بزن به سوراخ کونم و بعد خیلی یواش باش با اون بازی کن تا خوب نرم بشه و کم کم فشار بده تا کیرت تو سوراخ کونم بره منم دوباره حریصانه مجددا سوراخ کونشو می بوییدم- می بوسیدم- لیس میزدم- کرم میزدم- تف میزدم – انگشت میکردم- تا اینکه خوب نرم شد بعد کیرمو گذاشتم روی سوراخ کونش و یواش یواش فشار دادم تا کلاهک کیرم داخل کونش رفت و بعد با اندک فشاری تا آخر کیرمو توی کونش جا کردم و اون مرتبا کلمه جون رو تکرار میکرد بعد از زدن چند تلمبه تمامی آب کیرمو با فشار هر چه تمام تر تو کونش ریختم و بیحال ازش جدا شدم این سرآغاز سکس من بازن دادشم بود ولی اون هیچ وقت رضایت نداد که از کوس انو بکنم و من هم به همین کون ناز وخوشگلش قانع بودم و هنوز هم عاشقشم الان اون جلوی من با چادر ظاهر میشه ولی آنچنان چادر را محکم به خودش و خصوصا به دور کونش می پیچه که هر کس دوست داره بپره و یه گاز از لپ کونش بگیره و کیرشو تا دسته تو کونش فرو کنه آرزو دارم دوباره نصیبم بشه و نصیب و قسمت همه دوستداران سکس.

نوشته:‌ محسن

2.92157
نمره شما: هیچ :میانگین 2.9 (153 رأی )

11 نظر

asheghe sexchatam ba ye

نوشته payam21 در 28. December 2010 - 4:36

asheghe sexchatam ba ye khanoom montzer mimonam
in ham id mane
sepehripayam@yahoo.com

To dg kunesho kardi badan

نوشته Silent Love در 6. January 2011 - 19:44

Yawn To dg kunesho kardi badan lokhtesho didi...
Mageh khiyanat shakh o 2m dareh!?!bejat budam az kos mikardamesh ageh nakoni khak 2saret!

کیرم تو دهن خودت و زن داداشت

نوشته saman4644 در 27. February 2011 - 13:29

کیرم تو دهن خودت و زن داداشت کونیت.داستانت رو یه بار بخون تا اشتباهاتت رو دیگران نزنن تو اون کله پوکت.

عزیز تو که زخمت میکشی داستان

نوشته anooshe pesian در 23. April 2011 - 16:17

عزیز تو که زخمت میکشی داستان مینویسی ورنج ساعتها تایپ را به جون میخری دوست داری چی نصیبت بشه؟فحشهای زشت؟ اولا سکس با محارم رو گمترکسی پیدا میشه که بخونه وحالت مشمئز کنندهبهش دست نده. تو که نوشتی اقلا پای یه زن یا دختر غیر محارم رو وسط بکش .پس 1=اولین دعوتانامه فحش رو خودت میفرستی برایشان 2 =یاد نره اکثز بچه های اینجا شاید داستان ندادن ولی از داستان خون های قهارند. وسرشون میشه که تخیل گیرمز کجا و واقعیت کجاست. 3=سعی کن موقع نوشتن فقط سطخ باور وسواد وفرهنگ خودتومد نظر وسقف قرار ندی. بعنوان مثال اگر 20 سالته بدون که تا 70 ساله هم اینجا هستند .وگیرم اصلا همه 20 ساله ولی بدوم سطح فرهنگ خانوادگی محلی ونوع کسب تجربه هاتون با هم فرق میکنه شاید یه 20 ساله قد 10 ساله بفهمه ویه 20 ساله قد یه 30 ساله حالیش بشه .پس در همه حال مواظب باش به شعور کسی توهین نکنی که میدونی چه عواقبی در انتظارته. موفق باشی

به نظر من همش خیالات خودشه

نوشته rotiel در 25. May 2011 - 19:37

به نظر من همش خیالات خودشه

زن داداشه 100% جنده بوده

نوشته juju در 12. November 2011 - 12:18

زن داداشه 100% جنده بوده

حس خاک بر سری یک پسر

نوشته mimikhanom در 24. December 2011 - 2:32

حس خاک بر سری یک پسر جغووووو
اهههه

بچه کونی دروغگو کیرم تو کونت

نوشته alikhoshkel در 22. September 2012 - 0:07

بچه کونی دروغگو کیرم تو کونت کس کش عوضی

زن داداشه 100% جنده بوده

نوشته ali931 در 12. November 2012 - 18:06

زن داداشه 100% جنده بوده

بابا چچه نجابتی. من که تحت

نوشته Hotest_Boy در 21. December 2013 - 16:09

بابا چچه نجابتی. من که تحت تاثیر قرار گرفتم. زن داداشت باید الگوی تمام زنان ایرانی باشه!!!!
ببینم، جلوی داداشت زنشو از پشت بغل میکردی؟ چه خانواده روشنفکری هستین شما!!!