شما اینجا هستید

آماده سازی مقعد

2 posts / 0 new
آخرین پست
khaliphe
عکس های khaliphe
آف لاین
عضو از: 1391-11-10 12:04
پست ها: 19

آماده سازی مقعد

اگر زن به آمیزش مقعدی عادت داشته باشد و شما به زمان و حالت شل شدن مقعد آشنایی داشته باشید و مقعد منقبض نبود شما می توانید کاوش مقعد را شروع کنید. سوراخ مقعد و روده بسیار حساس هستند مراقب باشید که اشیایی وارد آن نکنید که صیقلی و یا تیز باشند، ناخن هایتان را هم بکوتاه کنید . حلقه اطراف سوراخ مقعد را ماساژ دهید و منتظر بمانید که شل شده و باز شوند. وقتی که این اتفاق افتاد، شروع به فشار دادن اندکی از نوک یکی از انگشتانتان بداخل کنید. اگر احساس کردید که سفت و منقبض شد، توقف کنید، انگشتتان را بیرون بیاورید و ماساژ دادن مقعد را یکی دو دقیقه دیگر از سر بگیرید. اگر مقعدش شل شد مجدداً نوک انگشتان را وارد بکنید. آرام باشید و سعی نکنید که کل انگشتتان را در ابتدا وارد بکنید.در حقیقت قبل از اینکه مقعد سفت شود فقط یک قسمت کوچک از انگشت ممکن است وارد شود. اگر شما در ابتدا با سرعت وارد شوید ممکن زن احساس ناراحتی زیادی بکند، زمان را از دست می دهید و این ممکن است پایان کارتان باشد. زن می تواند وقتی که مقعدش سفت میشود را حس کند و یاد بگیرد که آن را شل کند. این موضوع که زن یاد بگیرد که چطور مقعدش را شل کند وقتی که اشیا بزرگتری وارد مقعدش می شود خیلی بدرد می خورد.

5
نمره شما: هیچ میانگین 5 (1 vote)
جـاوید
عکس های جـاوید
آف لاین
عضو از: 1390-02-13 20:52
پست ها: 1230

از مکافات کون کنی غافل مشو جوان

khaliphe نوشت:
اگر زن به آمیزش مقعدی عادت داشته باشد و شما به زمان و حالت شل شدن مقعد آشنایی داشته باشید و مقعد منقبض نبود شما می توانید کاوش مقعد را شروع کنید.

وقتی طرف عادت به کون دادن داره یعنی کون گشاده دیگه دیگه انقباض نداره که :D
khaliphe نوشت:
سوراخ مقعد و روده بسیار حساس هستند مراقب باشید که اشیایی وارد آن نکنید که صیقلی و یا تیز باشند،

مگه قصابیه =))
khaliphe نوشت:
حلقه اطراف سوراخ مقعد را ماساژ دهید و منتظر بمانید که شل شده و باز شوند. وقتی که این اتفاق افتاد، شروع به فشار دادن اندکی از نوک یکی از انگشتانتان بداخل کنید. اگر احساس کردید که سفت و منقبض شد، توقف کنید، انگشتتان را بیرون بیاورید و ماساژ دادن مقعد را یکی دو دقیقه دیگر از سر بگیرید. اگر مقعدش شل شد مجدداً نوک انگشتان را وارد بکنید. آرام باشید و سعی نکنید که کل انگشتتان را در ابتدا وارد بکنید.در حقیقت قبل از اینکه مقعد سفت شود فقط یک قسمت کوچک از انگشت ممکن است وارد شود. اگر شما در ابتدا با سرعت وارد شوید ممکن زن احساس ناراحتی زیادی بکند، زمان را از دست می دهید و این ممکن است پایان کارتان باشد. زن می تواند وقتی که مقعدش سفت میشود را حس کند و یاد بگیرد که آن را شل کند. این موضوع که زن یاد بگیرد که چطور مقعدش را شل کند وقتی که اشیا بزرگتری وارد مقعدش می شود خیلی بدرد می خورد.

بابا بیخیال دو مثقال تف بزن اگه دختره حساس بود گفت بدم میاد چندشم میشه تف نزن بیشعور! بیا یه گرم وازلین بزن در کانش بعد بکن بره دیگه این سوسول بازیا،رو ایرونیا جواب نمیده تازه آخرشم دختریه بچه ننه میزنه زیر گریه فقط بابای کیرو در میاره کون درست و حسابی هم نمیده Biggrin


lincoln.2012_0.jpg

بالا
0 لایک
برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .