شما اینجا هستید

اولین سکس

اولین سکس زندگیم

سلام من رز هستم البته این اسم واقعیم نیست اما میخوام یه خاطراتمو براتون ارسال کنم.. من چندماهیه از این سایت باحال استفاده میکنم..من الان حدود سی سالمه و تو زندگیم خیلی سکس داشتم البته از شوهرم جدا شدم چون معتاد بود . و تو زمان تاهل هم خیانت نکردم..

داستان سکسی:

پارسا و اولین تجربه سکس با عسل جون

این داستانی که میخوام واستون بگم واسه سال 93 یعنی همین امسال و ماه دی یعنی این ماهه.قبل از گفتن داستان : الکی انتقاد نکنید الان برید چند تا داستان دیگه رو بخونید میبینید تو همشون دو سه نفر همش انتقاد کس شعر میکنن پس برای اطمینان کیرم دهن هرکی انتقاد کیری کنه (واسه محکم کاری گفتم Biggrin )

داستان سکسی:

اولین بار که کون کردم

تازه 15 ساله بودم با سکس از طریق عکسهای سکسی که از رانندگان ترکیه ای پارک در کنار خیابون می گرفتیم اشنا شده بودم جق میزدم ولی تا انروز تو کون یا کوس نذاشته بودم ما یک خانواده چهار نفری بودیم که پدرم در جبهه بود یک خانواده ای بود که دوست خانوادگی 10-15 ساله ما بودند پدرش با پدرم همکار بود و هر دو جبهه بودند زیاد رفت و امد داشتیم گاهی می اومدن خونه می موندند گاهی ما می رفتیم می موندیم اونها یک خانواده 5نفری بودند که به غیر از پدرشون سه خواهر و یک برادر کوچکتر داشتند دختر بزرگ که همسن من بود اسمش ناهید بود سبزه رو خوش اندام زیاد خوشگل نبود اما ملیح بود کون معمولی داشت من خیلی بهش می مالوندم ام

داستان سکسی:

اولین سکسم و از بین رفتن بکارتم

زنگ در را دوبار پشت سرهم زدم.
محمد:کیه؟
من:سلام پسرعمو خوبی؟
محمد:اع تویی فرناز؟سلام.بیا تو
تا میخواستم بپرسم مریم)خواهرش(خونست در را
باز کردوگوشی آیفون را سرجایش گذاشت.رفتم
داخل.ب احترامی از روی مبل بلند شد دوباره
سلام کردم جوابم را با خوشرویی داد اولین و
آخرین عشقم محمد بود ولی هیچوقت بهش نگفتم.
من:مریم خواست؟
محمد:نه با مامان اینا رفتن شمال خونه خالم
من:تو چرا نرفتی؟
محمد:دوست نداشتم
من:خب پس کاری نداری؟
محمد:چرا میخوای برای؟
من:بمونم واسه چی؟

داستان سکسی:

نخستین سکس سعید

همه نامها و تاریخها و مکانها واقعی است. سعید هستم. اردیبهشت 82 یعنی حدود 11 سال پیش من 23 ساله بودم. و هنوز هیچ تجربه جنسی نداشتم. نه اینکه دلم نمی خواست ولی من هم مثل خیلی از همسن و سالانم در دهه های بعد از کثافتکاری 57 بودیم. محدود و زیر نظر. دانشجوی دانشگاه آزاد شیراز بودم و سال دوم بود. با خانمی بنام لیلا آشنا شدم. آن موقع شوهر داشت و ما فقط دوست شدیم. ایشون برای یک تحقیقی تلفن میزد به خانه ما از دانشجوها پرسشنامه تهیه می کرد. چند ماه بعدش چدا شد و خیلی بهم ریخته بود. گاهی کمکش می کردم و دوستی ما ادامه پیدا کرده بود. نه اینکه فکر کنید تا از شوهرش جدا شد زرتی اومد با من خوابید.

داستان سکسی:

اولین سکس سیمین

سلام ب دوستای شهوانی...این خاطره ای ک میخوام بگم مربوط به چهارسال پیشه من ۲٥سالمه وقدم ۱۷۰و وزنم ۷۳هست رنگ پوستم سفید.. این خاطره ای که میگم واقعیه وبدون اینکه یک کلمه دروغ گفته باشم ۴سال پیش من باعشقم مصطفی نامزد کردم ماخیلی خجالتی بودیم.اوایل نامزدیمون حتی گاهی توروی هم نمیتونستیم نگاه کنیم..یروز من بامصطفی رفتیم باغشون واسه گردش وآبیاری کنه..

داستان سکسی:

اولین سکس با پسر خوشتیپ

سلام من 19 سالمه این خاطره ای که میگم مال دو سال پیشه تو خونه نشسته بودم زمستون بود بی حوصله بودم داشتم با گوشیم ور میرفتم که یه شماره عجیب غریب زنگ زد برش داشتم یه پسر خوش صدابود باهاش که حرف زدم فهمیدم اشتباه گرفته ولی این خودش شد باب اشناییمون خیلی پسر خوبی بود اسمش هوگر بود من تااون موقع کسی رو انقد دوست نداشتم, وقتی اومد گفت میخوام ببینمت منم گفتم باشه,وقتی دیدمش قلبم لرزید خیلی خوشتیپ بود خوش لباس, چند ماه همینجوری حرف میزدیم هم من عاشق اون شده بودم هم اون از رفتاراش معلوم بودعاشقمه,یه روز قرار گذاشتیم بریم بیرون من خیلی میترسیدم چون اولین بارم بود که بایه پسر میرفتم بیرون ولی خب رفتم

داستان سکسی:

تنها سکسم با عشق زندگی ام

سلام من امیر 19 ساله هستم . اولین داستانمه وودرباره اولین و تنها ترین سکسم که با دوس دخترم بود . من کلاس اول راهنمایی بودم که توی پارک با یه دختر که هم سن خودم بود و دو ماه از من کوچک تر بود دوست شدم . دختری سفید (یکم برنزه)با مو های بلوند چشم های سیاه که از روزی که دیدمش عاشقش شدم و خیلی دنبال اون بودم که ش رو پیدا کنم من اون موقع دهنم بو شیر میداد خودمم میدونستم .بالاخره یه روز داشتم دیونه میشدم و شمار رو بهش دادمو همون موقع تک زد رو گوشیم .الان هشت با همیم و تا اخر عمرم هم با هاش میمونم . دختری و اندام با باسن نه بزرگ و کوچیک و با سینه 70 .یکم دیوونه و لوس ومامانی.

داستان سکسی:

اولین سکس با دختر خالم

سلام میخوام خاطره سکس با دختر خالم که برای ۱ سال پیشرو بگم من الان ۱۷ سالمه دختر خالمم ۱۹ سالشه راستشو بخواید من اصلا اهل این کارا نبودم تا قبل اونم تا حالا با یه دختر هم رفیق نبودم البته نه اینکه از سکس بدم بیادا همیشه آرزوشو داشتم خلاصه ما پنج شنبه جمعه ها معمولا خونه خودمون نمیمونیم یه روز که رفته بودیم خونه خالم من و مامانم.ما وخوانواده خالم اینا خیلی بهم نزدیکیم خالم دوتا دختر داره یکی ۱۹ یکیم ۱۴.

داستان سکسی:

اولین سکسم با دوست دخترم

سلام خدمت همه همین اول بگم برای داشتن سکس و دوس دختر لازم نیست پایه ثابت مسابقات جهانی بدن سازی باشی و دوس دخترتم بهترین تو جهان باشه نه همه میتونن دوس دختر داشته باشن و سکس کنن حالا برسیم به خودمون من اسمم نیما هستش و 21 سال سن دارم دانشجو برق بدرت شهر..........

داستان سکسی:

اولين سكس من و عشقم پوريا

من شادى هستم ٢٦ ساله قدم ١٧٢ و وزنم ٧٣ كيلو. هيكل ورزشكارى و بسيار سكسى دارم. سايز سينه ٨٥ بسيار گرد و سفت و ميزون و بقول عشقم پوريا خوردنى. چندماه پيش بخاطر يه مشكل قلبى و يه تپش قلب ساده به مطب پوريا مراجعه كردم. آخرين بيمار بودم كه ميرفتم تو. من تاحالا پوريا رو نديده بودم وفقط تعريفشو از دوستام شنيده بودم كه دكتر خوبيه. وقتى وارد اتاقش شدم، به پام بلند شد و تو يه نگاه حسابى به دل هم نشستيم.

داستان سکسی:

اولین سکس عمرم

سلام به دوستان عزیزم امیدوارم داستانمو میخونین بدو بیرا نگین اسم مستعار خودم سینا هستش اما اسم دوست دخترم فاطمه بود و اسمش مستعار نیست من تو دوران فوق دیپلمم بعد از عمل بینیم برای اولین بار میخواستم با یه دختر دوست بشم این قضیه ماله ساله ۱۳۸۶ هستش بعد از مدتی از عمل بینیم تو چت با دختری دوست شدم اسمش فاطمه بود اصلا خوشگل نبود اما واسه اولین بار دوستی خوب بود من خیلی خیلی حشری هستم و همیشه بودم یه مدتی با هم دوست موندیم خودمو بهش نزدیک کردم یه چند باری ازش لب گرفتم بعد یه مدتی یکم دست مالیش کردم تا شهوتی شه بعد یه بار ازش خواستم بیاد خونمون اون گفت ما محرم نیستیم من گفتم من بهت نیاز دارم گ

داستان سکسی:

اولین تجربه سکس میلاد

اولین روزایه زمستون بود من تازه ترک تحصیل کرده بودم و دنباله کار بودم اون روزا خیلی شرایط زندگیم بد بود بعد از دو سه هفته موفق شدم کار پیدا کنم به عنوانه فروشنده توی عطر فروشی که تازه افتتاح شده بود ی مغازه ی کوچیک بود صاحبش ی شخصی بود به نامه هادی و این کار شغل دومش بود صبح تا غروب هم نبود مغازه رو من وا میکردم تا غروب که اون میومد بهترین دوران من تویه نوجوانی بود ی پسره ۱۸ ساله ی مغازه ی عطر و عروسک فروشی منی که کلا تا اون موقع تو زندگیم موفق شده بودم با یک نفر جنس مخالف دوست بشم اونم فقط در حد قرار گذاشتن و همدیگرو دیدن ی پسره باکره سر از جایی در آورده بودم که کلا سر و کارم با خانمها و د

داستان سکسی:

اولین سکس قشنگ من با دوست پسرم

سلام به همه عزیزانی که این داستانو میخوان بخونن،من مرجانم25سالمه و اولین باره ک داستان مینویسم اینجا
راستش یه چندوقتی هستش که میام اینجا و مطالب و داستان های بچه ها رو میخونم واسه همین تصمیم گرفتم داستان خودمم بنویسم داستان اولین سکسی که به طورجدی و خیلی باحال و شیرین داشتم.
من همیشه دختره اجتماعی و گرمی بودم واسه همین خیلی زود افرادبه سمتم جذب میشدن و ارتباط برقرار میکردن دوست پسر زیادداشتم ولی خوشم نمیومدباهرکسی سکس کنم تو این مساله خیلی سخت گیر بودم و دلم میخواس باکسی که واقعا برام خواستنیه سکس کنم.

داستان سکسی:

اولین سکس سامان

هم کلاسی دانشگاهم بود. بهم می گفت تا حالا با هیشکی سکس نکرده منم ساده بودم و حرفاشو باور می کردم. تا اومدم به خودم بیام وارد یه رابطه ی عاطفی شده بودیم که بارش رو دوش من بود. این اولین دوسدختر واقعیم بود. من 20 سالم بود و اون 21. موهای مشکی پر پشت زیبا و چشمای روشن و درشتی داشت اما در کل خیلی خوشگل نبود. اولین چیزیش که نظر هرکسی رو جلب می کرد کون نسبتا بزرگ و خوش فرمش بود. مدتی بود که به هم اس ام اس های سکسی می دادیم و خلاصه صمیمی شده بودیم. با اولین دعوتم اومد خونه. همون موقع باید می فهمیدم که این دختر چیزی که نشون میده نیست اما خب از سکس نکردن و جلق زدن خسته بودم.

داستان سکسی:

اولین و آخرین سکس رها

این داستان ک مینویسم واس چند ماه پیشهِ.یکمیم طولانیه چون کله اتفاقات اون روزو تعریف میکنم اسمم رهاس 20 سالمه 2سال پیش با یکی اشنا شدم به اسم سهیل خوشکل نبود اما قیافه بانمک و دل نشینی داشت پوست سبزه چش ابرو مشکی هیکلشم درست بر عکس من که سفیدو ریز میزه و بورم رابطمون یجوره خاص بود مثه بقیه دوس پسر دوس دخترا نبود بقوله دوستام بچه بازی بود تا قبل ازین جریان اصلا به سکس فکر نکرده بودم سهیلم حرفی نمیزد شایدم بخاطر این بود که من تمایلی نشون نمیدادم

داستان سکسی:

سکس با دوست دخترم فاطمه

باسلام خدمت همگی بریم سراصل مطلب اسم من سعید 22سالمه و قدبلند و ورزشکاری تقریبا توپرم83 کیلو هم وزن دارم. دوست دخترم هم 18سالشه خوشگل و خوش هیکل سینه های بزرگ و سکسی قدشم 170. استیل سکسی داشت.

داستان سکسی:

اولین سکس من و عشقم علی

سلام اسمم پریاست و۱۶ سالمه....یکم هم ازمشخصات خودم و علی میگم ،،،من قدم۱۶۰هستش و وزنم ۵۸ تقریبا تپلم و پوستمم گندمیه....و اما عشقم علی...ک۲۰سالشه و قدش حدودای ۱۷۶یا ۱۷۷هستش و لاغر اندامه و پوستشم سفیده اما چون خوزستان افتابش زیادی سوزانه دستاش و صورتش برنزن منو علی الان ۵ماهه که با همیم و دیوونه وار هم عاشق همیم.منو علی تو اواکس باهم اشناشدیم هنوز امتحانای نوبت دوم شروع نشده بود ک ازطریق دوستام با اواکس اشنا شدم نزدیکای ساعت۴صبح بود ک یکی دعوتم داد ب رومش...منم بعداز۱ساعت رفتم...ک ۳نفر توروم بودن۲تاپسر و۱دختر و خلاصه این علی خان ما خوشامدگفت و گفت اصل بده منم اصل دادم پری۱۵اهواز...اونم گفت

داستان سکسی:

صفحات

اشتراک در RSS - اولین سکس