شما اینجا هستید

زن داداش

سکس با زن داداش کیردوست

سلام خدمت شما دوستام من امید 28 از تهران هستم حدود 2سال پیش بود که یک شب خونه تنها بودم که زن داداشم شروع کرد به اس دادن به گوشیم اولش خوب بود اما بعد از چند تا اس دادن شروع کرد به اسمس های سکسی نمیدئنم چی شد که به یک باره منم شروع کردم به جواب دادن که یک دفعه به جاهای باریک کشیده شد وحرف از خوردن کیرشد که اونم گفت من دوست دارم اون تازه باداداشم نامزد کرده بود فردای اون روز لحظه شماری میکردم از سر کار برگردم خونه بلخره ساعت5شدو امدم خونه از شانس خوب هم هیچکی خونه نبود اولش که همو دیدیم از خجالت اب شدیم اما بعد از چند دقیقع که رومون باز شد چشمامون رو یستیم از خجالت هم شروع کردیم به لب گرفتن

داستان سکسی:

یعنی روزی میرسه که بکنمش؟

دیدم خیلی ها مینویسن گفتم منم بنویسم. میخوایید باور کنید، میخوایید نکنید.به تخمای بچم،که شیش هفت سال دیگه به دنیا میاد. همه جقی ها با دقت بخونيد که داستان با حالیه. آقا من هفت سالم بود که داداش بیست سالم رفت یه زن پونزده ساله گرفت. منم که نمیفهمیدم زن چیه، مرد چیه، کیر و کس چیه.ولی از همون بچگی از زن داداشم خوشم اومد.خدایش خیلی خوشگله.داداشم هم پول نداش خونه بگیر و تو یکی از اتاق های خونمون ساکن شد.

داستان سکسی:

میخواستم که منو ببخشه

سلام به همه. من داستان خودمو خواستم براتون بگم که چی شد که مییونم با زن داداشم خراب. یه مدتی بود که تو کف زن داداشم بودم اما دلیلی برای گفتن اینکه بهش بفهمونم و رابطه بر قرار کنم باهاشو نداشتم. تا اینکه یه روز صبح که خواستم برم دانشگاه و ساعت 8 صبح بود که میخواستم سرمو شونه کنم و برم دانشگاه که دیدم شونم نیست. راستی اینم بگم که ما تو یه خونه زندگی میکنیم. خوب میگفتم رفتم در اتاق در زدم و منتظر شنیدن جواب بودم که دیدم صدایی نیومد درو که باز کردم یه چیزی دیدم که تو عمرم ندیده بودم : زن داداشم لخت خوابیده بود و پتو از روش افتاده بود. و داداشمم تو اتاق نبود.

داستان سکسی:

سكس من با زن داداش الهام

سلام خدمت همه ي دوستان. نميدونم چرا داستان من كه خداوكيلي واقعيه هم اسم شده با خيلي داستانهاي ديگه: سكس من با زن داداش الهام!!! خانواده ما نه مذهبيه نه اوپن. ولي به محرم نامحرم خيلي مقيدن. داستان برا سال 88 و اولين تجربه سكسي كه چه عرض كنم، اولين تجربه دست دادن و بوسيدن و لخت شدن و لخت ديدن و ... من بود. چندسالي بود كه الهام وارد خونه ما شده بود. چند سالي ازم بزرگتر بود. اندام فوق العاده سكسي داشت و لباسهاي تحريك كننده مي پوشيد. از همه جالبتر وقتي راه ميرفت انگار داشت شوي لباس اجرا ميكرد. من هميشه ديدش مي زدم، ولي هيچ وقت به چشم كردن نبود.

داستان سکسی:

سکس صابر با زن داداش (1)

اسم من صابره این ماجرایی که می خوام براتون تعریف کنم بر می گرده به دو سال پیش اون موقع من 22 سالم بود اوج جوانی و زیباییم بود و دور وبرم پر بود از دوست دخترهای جورواجور و هر روز را با یکی از اونا بودم ولی تا اون روز از هیچ دختری خوشم نیومده بود تا اینکه مادرم یه روز گفت که واسی داداشم یه دختره خوب پیدا کرده والحق خم که خوب مالی پیدا کرده بود بطوری که اقا ما تو همون نگاه اول یه دل نه صد دل نه بلکه صد هزار دل عاشق این این زن داداش آینده مون شدیم و همون موقع هم با توجه به شناختی که ار خود جلبم داشتم می دونستم که این خانمه چه زن داداشم بشه وچه نشه رو باید بکنم و میکردم خلاصه کارا رو براه شدو ای

داستان سکسی:

سکس با زن داداش بیوه

inf420@louboinhomment.infoمن این داستانو که براتون مینویسم کاملا واقعی و بدور از کوچکترین دروغه یا رویا هست.داستانم یکم طولانی هست چون باید تمام واقعیتو بگم که دوستان نیاین بگن دروغ بودو دروغ گفتی .داستان یکم طولانی هست اما واقعی هست اگه دوست داری بخونش..

داستان سکسی:

فاطمه، زن داداش کون گنده

زن داداشم چند سال از من بزرگتر بود و چون داداشم کون گشادی داشت و کار نمیکرد. اونا خونه ما زندگی میکردند و زن داداشم در مغازه من که مانتو فروشی داشتم کار میکرد.
اسم زن داداشم فاطمه است و الحق زن خوشگل و خوش برخوردیه.
قدش ١٧۵ وزنش ۶۵ کیلو ،سینه های سایز ٨٠ ، سایز کمرشم ۴٢
خلاصه خیلی سکسی و تو دل برو.
از اونجایی که داداش من قبل از ازدواجش با هاش دوست بود و خونوادشم مذهبی بودن و با ازدواجش هم مخالف بودن و به اصرار خودش تو روی پدر و برادرش وایساده بود تا با داداش الدنگه من ازدواج کنه(الدنگ و معتاد) یه جورایی میسوخت و میساخت ولی از زندگیش راضی,نبود.

داستان سکسی:

کس برفی زن داداش

من 26 سالمه دو سالی میشه عروسی کردم. زن برادر خانمم اسمش سیمینه یک زنه کاملا هات و خوشکل. از همون اول یه جورایی چشمم دنبالش بود ولی خیلی زیرکانه و اصلا به روی خودم نمی آوردم. حدودا 32 سالشه و دو تا بچه داره. قضیه از جایی شروع شد که برای اولین بار بهم اس ام اس داد و عید رو تبریک گفت من هم فورا جوابشو دادم چند ماهی تو اعیاد و مراسمات واسه هم اس ام اس می دادیم ولی خیلی پنهانی و منم زود پاکشون می کردم . کم کم این اس ام اس ها زیاد تر شد و رنگ بوی عاشقانه تر پیدا کرد. فهمیدم که اون هم یه نظرهایی داره. کم کم اس ام اس هایی می داد که کفم می برید اکثرا هم وقتی بود که سر کار بودم تا خانمم چیزی ندونه.

داستان سکسی:

هیچکی زنداداشم نخواهد شد

سلام دوستان
اسمم بهروزه و 26سالمه- تازه با این سایت آشنا شدمو با خوندن برخی داستانها خواستم از داستان واقعی که حدود 2 سال پیش واسه خودم پیش اومد و باورم نمیشد، واستون بگم.
من یه زنداداش باحال دارم، اسمش راحله ست و همسن خودمه خیلی دوسش دارم چون همه چیش بیسته(اخلاق و رفتار و هیکل و صورت و پوست و خلاصه همه چی دیگه، خیلی بهش احترام میذارم و هرکاری داشته باشه واسش انجام میدم. زنداداشم خونه داره و داداشمم که اسمش کامران هس مدیر داخلی یه شرکت خصوصیه.
من اصولا آدم راحت و خوش برخورد و شیطونی ام و با زنداداشمم راحت بودیم همیشه حرفای دلمو بهش میزدم و اینا.

داستان سکسی:

افسانه زن خوشگل داداشم

سلام به همه دوستان شهوانی این داستانی که دارم براتون مینویسم بر میگرده به 8سال پیش اون موقع من 22سال داشتم چند سال بود افسانه عروس خانواده ماشده بود اون با قدی حدود 173با صورتی خیلی زیبا ازهمون روز اول که دیدمش منو شیفته خودش کرد ولی چون به عنوان زن داداشم اومده بود خونه ما نمیشد دست زد بهش کم کم روم باهاش باز شد تااینکه بعداز چند وقت وقتی از خدمت اومده بودم واونها امده بودن خانه ما برای نشستن که این ماجرای دوستی بیشتر رنگ وبو به خودش گرفت یک شب که بیخواب شده بودم پاشدم برم اب بخورم دیدم داداشم با زنش عملیات دارن منم از داخل یه سوراخ که واسیه رد شدن لوله گاز به اتاق اونها بود شروع به دید زد

داستان سکسی:

سکس من و زنداداشم

سلام دوستان من امیر علی از اهواز هستم 19 سال دارم اندامم بدک نیست من حوصله نوشتن ندارم میرم سر اصله مطلب
از زن داداشم میگم که واقعا شاخه از لحاظه خوشکلی. زن داداشم بار دار بود تو دوره بار داری زیاد حالش خوب نبود یکم از قیافه افتاد دو هفته بعد بار داری بود سر صبح زنگ زد بیا طبقه بالا خونه اونا طبقه بالای خونمون بود
وقتی رفتم بهم گفت میتونی این چند وقته که حالم خوب نبود مو ها پامو نزدم میتونی بری برام موم بخری (موم یه مایه عسلی رنگ برای گرفتن مو های بدنه) گفتم اره رفتم خریدم امدم خونه دیدم حمومه متوجه نشد که من تو خونه هستم وقتی از

داستان سکسی:

زهرا زن داداش حشری

سلام دوستان عزیز و گلم من پوریام27سالمه خاطره ی سکس من برمیگرده به 4ماه پیش که زهرا جونم اومده بود خونه ماکه یه حالی بهش دادیم براتون بگم زهرا زن داداشمه باهم خیلی راحتیم ولی ن به راحتی اینکه حرف های سکسی بزنیم مقدمه طولانی شد بریم سر اصل مطلب

داستان سکسی:

ساق های هوسناک زن داداش

سلام من بهنام هستم و مي خوام يك خاطره رو كه واسه خودم اتفاق افتاده براتون تعريف كنم
من پسر يك خانواده پنج نفري هستم يك برادر از خودم بزرگتر ويك خواهر از خودم كوچكتر دارم برادر بزرگترم با خانمش طبقه پايين زندگي ميكنند از همون روزاي اول كه تازه زنداداشم (شيدا)
اومده بود من خيلي ازش خوشمميومد و هميشه سعي مي كردم اندام اونو ديد بزنم البته شيدا پنج سال از من بزرگتر بود اما واقعا تيكه قشنگي بود اندام كشيده با پوست سفيد چشمهاي

داستان سکسی:

ویدا زن داداش حشری

سلام اسم من احسانه 26سالمه ویه داداش32ساله دارم به اسم پرویز. من تو شرکت تولیدی کار میکنم و داداشمم تو قسمت بازرگانی همین شرکته راستش این کارو توسط داداشم پیدا کردم.

داستان سکسی:

صفحات

اشتراک در RSS - زن داداش