شما اینجا هستید

شوهرخاله

گی با شوهر خاله

سلام من بهزاد هستم از یکی از شهرستان های شمال کشور.این خاطره رو که میخوام براتون تعریف کنم مربوط میشه به اولین سکسم .مدتی بود که احساس میکردم هیچ تمایلی نسبت به جنس مخالف خودم ندارم و فکر میکردم که همجنسباز باشم .

داستان سکسی:

شوهرخاله هیز

من یاسمن هستم 19سالمه خاطره ای که براتون میگم مربوط به اوایل مهرماه هست . تازه دانشگاه قبول شده بودم تو شهری که خونه خاله کوچیکم اونجا بود . تازه ثبت نام کرده بودم و قرار بود چندوقت با خاله اینا زندگی کنم تا وقتی که با چندتا از همکلاس ها خونه بگیریم. من دختر خیلی هاتی هستم خیلی نیازم زیاده و عاشق سکس هستم اکثر شبها یه دستی به کس جون میکشم. شوهرخاله من یه مرد جوان 30ساله ست که خیلی هیز هستش. از نگاه هاش میشه شهوت رو حس کرد . اما هیچوقت به سکس باهاش فکر نکرده بودم.

داستان سکسی:

شوهرخاله جذاب من

سلام من 23 سالمه داستان از اونجایی شروع شد که من 19 سالم بود خالم ازدواج کرد یه شوهر خیلی خوشگل که هر دختری ارزوشو داشت اسمش مهران بود خالم بعد عروسیش همش با مامانم از سکساشون حرف میزد منم میشنیدم چند ماهی از عروسیشون می گذشت خالم از زندکیش راضی نبود همش با مهران مشکل داشت به خاطره سرو وضش اخه خالم خیلی با حجابه با مشروب و این حرفا مخالفه مهرانم عاشقه ازادی و خوش تیپی . مامان بزرگمم چون خارج شهر بودن واسه قهر میومد خونه ما .مامانم میگفت این جوری که نمشه به خالم گفت بیا با هم یه مسافرتی بریم تا مهدی{بابام} یه کم باهاش حرف بزنه

داستان سکسی:

شوهرخاله خوشتیپ

سلام اسم من نداست ۲۵ سالمه در کل از نوجوونی دختر شیطونی بودم و در بیست سالگی هم اوپن شدم.همیشه دور و برم پسرا و مردای جور و واجور بودن.خانوادم هم زیاد رو این مسایل بهم گیر نمیدادم.روز و شب و خوش میگذروندم.اما ماجرای سکس با شوهر خالم برمیگرده به شش ماه پیش،شوهر خالم یه مرده سی و پنج ساله و واقعا خوشتیپه همیشه دلم میخواست بدونم سکس باهاش چه حالی میده.

داستان سکسی:

هوو شدن من وخالم

اسمم ساراست 25سالمه با بدنی توپ و کونی درشت که اینها ظاهر قضیه ست که معلومه از توهم کسم گنده و بدون یه تار مو و پشم تا حالا تیغ یا چیز دیگری استفاده نکردم و اینم به خاطر اینکه بچگیم مامانم رو کسم روغن مورچه زده دیگه موهاش در نمی اد.اخلاقا خیلی خوش برخورد خنده روام و اینها باعث شده مردای فامیل و اشنا روم زوم کنن و کیرشون واسم سیخ بشه .زیاد از خودم تعریف کردم بریم سر اصل داستان.

داستان سکسی:

کون دادن به شوهرخاله

سلام
اسم من سونیا است و در یکی از شهر استان خوزستان زندگی می کنم من در حال حاضر 22 سال دارم و شوهر خاله ای دارم که 33 سال داره داستان من بر می گرده به 5 سال پیش که من 17 سال داشتم و برای اولین طعم سکس از پسر عموی خودم کشیدم ...

داستان سکسی:

اشتراک در RSS - شوهرخاله