شما اینجا هستید

اولین سکس واقعی

سلام داستانی که می خوام براتون بگم اولین سکس من البته نه با بابام نه داداشم نه دوست پسرم بلکه با همسرم.
من 19 سالم بود که همسرم به خاستگاریم اومد اولش خیلی موافق نبود به خاطر اینکه خودم مهندسی صنایع دانشگاه تهران می خوندم اما شوهر کاردانی کامپیوتر بود که تازه برای لیسانس امتحان داده بود و قبول شده بود همسرم 3سال از من بزرگ تره خودم دختری با استخون بندی ریزم اما یه کمی شکم اورده بودم ولی عاشق پسرای لاغر بودم همسرم هم پسری لاغر با قد 185 موهای خرمایی چشمهای قهوه ای رنگ مو و چشمامون دقیقا یکیه از نظر قیافه واقعا خوبه.
همسرم حدود4 بار به خاستگاریم اومد تا قبول کردم اما الان بعد از 2سال اصلا پشیمون نیستم.
ما عقد کردیم و به خواسته خودم در دوران عقدم هیچ سکسی با هم نداشتیم و اون هم هیچ مخالفتی نداشت همیشه فکر می کردم از نظر جنسی ادم سردی باشه اما برعکس........خلاصه 8 ماه عقد بودیم تا شب عروشیمون رسید ولی من خیلی خسته بودم و همسرم هم سرگیجه بدی داشت فرداش هم بلیط برای کیش داشتیم ما آذز ماه عروسی کردیم و کیش اب و هوای خوبی داشت البته سلیقه همسرم بود
شاید باور نکنید همسرم شبه اول عروسیمون روی مبل با کت و شلوار خوابید البته بعد از اینکه موهای منو باز کرده بود اصلا اولش باورم نشد اما با این کارش منو شیفته خودش کرد چون همیشه بدم میومد شب اول سکس داشته باشم
فردا صبح حدود ساعت 11 کیش رسیدیم اونجا دوست پدرم خونه داشت و مابه هتل نرفتیم وقتی رسیدیم چمدونم و گذاشتیم و رفتیم خرید شب ساعت 9 شام خوردیم و ساعت 10:30 تو رخت خواب رفتیم من یه لباس معمولی (تیشرت و شلوار برمودا) پوشیده بودم اولین باری بود که کنارش دراز کشیدم حس خوبه با هم حرف می زدیم کم کم به همسرم نزدیک شدم و اونهم منو محکم بغل کرد و آروم دستشو روی گوشام برد و بعد تو موهام حس خوبی بود چشمامون کم کم داشت خمار می شد همسرم آروم دستشو به طرف سینه هام برد من لذت می بردم دستشو زیر لباسم برد دستاش داغ بود در همین حین لبامو به آرومی می خورد و من هم لبهاشو می خوردم آروم لباسم رو در اورد و سوتینم رو باز کرد و من همسرم رو روی خودم کشیدم اروم سینه هامو می خورد اما بهش گفتم که زیاد نخوره چون بزرگ میشه و اون هم بدون مخالفت قبول کرو از روم کنار رفت و تاپشو در اورد و دوباره ازم لبم گرفت گرماشو احساس می کردم و خودم هم لباسم رو خیس کرده بود که دیدم دستشو به سمت کسم برو و از روی شلوارک می مالید کم کم دستشو برد زیر شرت و گفت وای عزیزم خیس کردی و شلوارکمو کشید پایین و من دلو میخواست که ادامه بده دوباره با دست مالید و من کم کم ناله می کردم و اون با هر ناله من یه اه از رو شهوت می کشید خیلی لذت داشت تا متوجه شدم شلوارکشو در اورد کیرشو احساس می کردم خیلی داغ و سفت بود دوباره همسرم اومد روم و شروع کرد به مالیدن از روی شرت خیلی خوب بود دلم نمیخواست تموم شه احساس کردم همسرم داره سرعت مالیدنشو زیاد کرد حالا دیگه نوبت من بود بهش فهموندم که باید شورتمو در بیاره و یه برقی تو چشماش بود و با یه حرکت سریع شورت خودش و منو در اورد و کیرشو لای کسم گذاشت انقدر داغ بود که یه لحظه شهوت از یادم رفت و سوزشی احساس کردم همسرم مدام قربون صدقم می رفت و به من می گفت پنبه چه قدر نرمی و مدام مالیدنشو سریع میکرد که من احساس کردم دارم ارضا میشم منو همسرم باهم ارضا شدیم بدون اینکه پرده ی من پاره بشه شاید باور نکنید ولی وقتی ابمون اومد حدود ساعت 3 بود یعنی با حدود 4 ساعت سکس اشتیم و هر دومون کاملا تخلیه شدیم همسرم منو بلند کری کمرمو ماساژ داد و رفتم حموم و اونم رفت حموم فکر می کردم بازم بخواد ولی اونم انگار کاملا تخلیه شده بود خیلی شبه خوبی بود ببخشید که انقدر نوشتم ولی این کم پیش میاد همسرم خودش به من گفت که حالا حالا ها نمی خواد پردمو بزنه و پرده من 7 ماه بعد از ازدواجمون زده شد که اونم به خواسته شوهرم بود و بعد از 2سال هنوز که هنوزه سکس ما به 3ساعت میرسه و یعد از اون واقعا تا 4 روز تخلیه تخلیه میشیم این مشکل همیشه بین زن و شوهر ها هست که نهایتا سکسشون 45-50 دقیقه طول میکشه ولی سعس کنید همیشه عشق بازی کنید نه اینکه همدیگر رو جر بدین این یه نصیحت دوستانس.....

نوشته:‌ عسل

داستان سکسی:

2.857145
نمره شما: هیچ میانگین 2.9 (7 votes)

نظرات

میشه گفت داستان بدی نبود بهتر از داستانای امروز بود ، حرفی برای گفتن نداشت و جذاب نبود ولی کلا نتونستم حرکات شوهرتو درک کنم مثلا که چی تا 7 ماه پردتو نزد ؟؟؟
عزیزم بچسب به زندگیت نمیخواد بچه های اینجا رو نصیحت کنی اینجا همه خودشون استادن نیازی به راهنمایی ندارن

بالا
0 لایک

خواهش میکنم تجربه های مزخرف شخصیتون رو به نام داستان ننویسین اینجا.تو اگه توی سکس با شوهرت مشکل نداری اینجا چه غلطی میکنی؟حتما برای اصلاح جامعه.مشخصه دنبال آب میگردی برای شنا.

بالا
0 لایک

چه قدر بی مزه چقدر خشک چقدر بی هیجان این که من یاداشتم حسابش نمیکنم چه برسه به داستان.دلت خوشه نصیحتم میکنی،به نظرم شوهرت خله که تا هفت ماه طاقت اورد،یه نصیحت ازمن به شما زیادنذاربکنتت ممکنه آب روغن قاطی کنی وتاآخرعمردیگه همون مالوندنم درکارنباشه Lol :-))

بالا
0 لایک

(|:
akhe be inam migan rabete zano shohari!pas baraye chi adam ezdevej mikone!?ezdevaj mikone ke adam ba jagh zadan erza besh!!!!!!!!!!!khob mage marize mishine khone babash agha bala saram nadare,harvaghtam ke ehtiaj dashte bashe ba ye filme super khodesho erza mikone,ehtamalan shoharet esfahanie ke ta 7 mah gofte heyfest bezar baraye farda shab

بالا
0 لایک

میانگین مدت سکس 15 دقه س. مگر این که آت و آشغال مصرف کنی. بعد تو میگی بعضیا مشکل دارن که 45 دقه بیشتر سکس نمیکنن؟ حالا اینم شنیده بودم ولی سه ساعت؟
یا سکس نمیدونی چیه یا ساعت.
بعده سه ساعت تو عرق خودت غرق میشی که.
در ضمن چه اصراری دارین سکس طولانی بشه کم بخور همیشه بخور

بالا
0 لایک

هزاربار گفتم باز هم ميگم چيزي رو كه مينويسيد بخونيد اگه واسه خودتون قابل باور بود بقيه هم ممكنه باور كنن. اينكه اولين سكس ادم با همسرش باشه واقعا دلچسب و بياد ماندنيه درست ولي بقيش كسشعر محض بود

بالا
0 لایک

دوست عزیز بهتره داستان نویسی رو بزاری کنار بری به شوهر داریت برسی.
مشکل شما اینه که تخیلاتتون هنوز تو کارتونای دوران دبستانتون لیزلیزک داره عزیزم.
داستان مینویسی بنویس ولی جون همون شوهرت کس ننویس.
من تا حالا فحش نداده بودم ولی این بار دادم چون تو داری به شور خواننده توهین میکنی.
مزخرف.

بالا
0 لایک

اول بزار نظر بالا رو اصلاح کنم ویه چیزم یادم رفت بگم:
شعور درسته اشتباه تایپبی بود ع از قلم افتاد.
یه گاف گنده همون اول داستان دادی که باید بگم که بدونی خودت بی شعوری نه خواننده داستان عزیزم:چی شد اولش راضی نبود بعد چهار بار اومد به خواستگاریت تا رضایت دادی؟؟؟؟!!!!! اگر راضی نبود خیلی خیلی غلط کرد چهار بار اومد خواستگاری همچین خواستگاری رو باید به مادرش تجاوز کرد که بچه بی شعوری مثل این پس انداخته که با اینکه راضی نیست چهار دفعه میاد خواستگاری چلمن بی خاصیتی مثل تو.

بالا
0 لایک

منظورت از اینکه 7 ماه پرده رو نزده پرده اتاق خواب بود یا پرده کوست؟ خوب بگو شوهرت مشکل جنسی داشته و کیرش شق نمیشه دیگه چرا کوس شعر میگی؟ بعدشم با یک خیار کردی تو کوست پرده رو پاره کردی. شوهرت هم گی تشریف دارن چون که تاپ میپوشند. بهتره بیاری اینجا تا حسابی کونش بذاریم حال کنه. کیرم تو مزخرفاتی که نوشتی.
3 ساعت ؟؟؟؟ معلومه که تا حالا به جز جلق زدن کاری دیگه نکردی و احتمالا پسر هم هستی. از اون بچه کونی های زیر 18 سال.

بالا
0 لایک

هه هه هه هه هه هه این گاوو ببین داره به ما نصیحت می کنه.آخه احمق کله پوک وقتی ما تو همچین سایتی هستیم پس بدون استادیم.کیرم تو داستانت.الکی جای سایتو پر نکن برو همون زندگیتو بچسب.

بالا
0 لایک