شما اینجا هستید

اینجا ایروان است

وقتی وارد شهر ایروان پایتخت ارمنستان می شوی کافی است برنامه ریزی خوبی داشته باشی و از فرصت استفاده کنی و شبها کمی بیدار بمانی.
زمان زیادی برای امثال ما نیست و اومدی یک سیخی بزنی و خودت رو از اسارتی که بیش از سه دهه به زور برات تعریف کردن رها کنی. این داستان منه از سفری که به ارمنستان داشتم. با توجه به شغلی که دارم دوستانم برای من از قبل خانه ای رو اجاره کرده بودن و وقتی مستقر شدم خوب خوب استراحت کردم تا چشم باز کردم دیدم از فرط خستگی راه تا شب خوابیده ام حالا دیگه خواب به چشمام نمی یاد تصمیم گرفتم برای هوا خوری کمی پیاده برم اما باز کلافه بودم تا اینکه یک تاکسی گرفتم و چون نقشه شهر رو به همراه نداشتم با انگلیسی دست و پا شکسته با راننده ای که خوب به انگلیسی مسلط بود خواستم من رو تو شهر بگردونه تا اینکه دیدم شبهای ایروان بهتر از روز هاش ارزش داره من از اون خواستم من رو به یک دیسکو ببره و اون هم این کار رو کرد و وقتی جلوی درب یک دیسکو رسیدم دیدم چند تا دختر جلوی در ایستادن یکی از اونها رو خواستم بیاد سمت من و از راننده خواستم باهاش صحبت کنه دیدم یک دختر که سینه های فرم داری داشت به سمت من اومد و کمی خم شد تا سینه هاش رو به دستام بچسبونه و وقتی سر قیمت شد دیدم دیدم که برای یک ساعت سکس صد و پنجاه دلار پول می خواهد دیدم ارزش نداره و از اونجا دور شدیم تا اینکه دیدم در یک خیابان تعدادی زن ایستاده اند به راننده گفتم بیاستد و این بار خودم برای انتخاب پیاده شدم چند دقیقه نگذشته بود دو تا دختر رو دیدم و بسوی اونها رفتم یکی از اونها هم به انگلیسی مسلط بود و گفت من و دوستم با هم هستیم و نفری 20 دلار، حالا ارزش داره فرم بدنی شان من رو به شدت حشری کرده بود.

سوار ماشین شدیم و به سوی خانه روانه و به خانه رسیدیم تا اینکه وقت پذیرایی و گپ کوچک شد اونها تقاضای قهوه کردن و من از فرصت استفاده کردم و یک قهوه خوب برایشان آماده کردم زمان گذشت و پس از صرف قهوه نه از سوی من چون بی خوابی به همراه داشت نوبت سکس رسید نام دختره رو که انگلیسی می دانست پرسیدم او خودش رو کیسو معرفی کرد و رفتیم بسوی تخت خواب آروم آروم شروع کردیم همدیگر رو بوسیدن حشرم بالا زد و لباس هایم رو زود از تنم دراوردم و کیرم رو محکم کردم تو دهنش و اون لبهاش رو مثل غنچه کرد و شروع کردم تلمبه زدن حس محشری بود زبونش و لبهاش کاملا هماهنگ بودن و چشمهای بسته اون و صداهای خفیف که شنیده می شد سعی کردم در حالتهای مختلف اون ساک زنی کنه تا ابنکه نوبت خشونت رسید با دستام سرش رو قفل کردم و شروع کردم به تلمبه زنی تند تا ته گلوش و هر از چند باری یک نفس بهش می دادم تا اینکه وقت اون رسید آب کیرم رو بریزم تو دهنش با یک تلمبه زنی قوی تو همون دهن غنچه شده آب کیرم رو ریختم تو دهنش دیدم از لای دهن و کیرم داره می ریزه بیرون سریع رفبقش رو صدا کردم اون هم اومد زیر دهن و قطرات آب کیر رو که سرازیر می شد می خورد بعد از این سکس خوب و یک کم استراحت نوبت رفقیش شد به کیسو 20 دلار اضافه تر برای یک اجرای خاص پیشنهاد کردم و اون قبول کرد سکس سه نفره از رفیق کیسو خواستم دراز بکشه و اون خوابید و کیسو رو با کسش رو دهن رفیقش نشست و شروع کرد با کسش رو دهنش بازی کردن و من هم پاهای رفیقش رو وی و با یک کاندوم خار دار شروع به تلمبه زنی کردم حالا به سختی من ارضا می شدم چون زمان زیادی از سکس من و کیسو نمی گذشت و این به نفع من بود و البته با کمی بی حسی که کاملاً طبیعی است سعی کردم کوتاه باشه و دیدم بدنم گرم شده چون دیدن کس لیسی رفیقش من رو بیشتر تحریک می کرد تا اینکه دقیقه ای نگذشته بود که کار تمام شد و من هم لذت کافی رو بردم.

1.8
نمره شما: هیچ میانگین 1.8 (35 votes)

نظرات

1. اول تکلیفت را معلوم بکن که می خواهی به زبان محاوره ای بنویسی یا ادبی. نصف محاوره ای، نصف ادبی، آشی شده برای خودش!
2. یاد بگیر که پایان جمله ها نقطه بگذاری چون همه مثل خودت باهوش نیستند!
3. یاد بگیر دو خط رمان و یا حالا کتاب بچه ها و یا اصلا تکه ای بریده شده از روزنامه که روی زمین افتاده را بخوانی که بفهمی، نوشتن چگونه است.
4. متاسفانه مزخرفی ساده انگارانه و بچه گانه و احمقانه بیش نبود.
با تشکر

بالا
0 لایک

کیرم تو حلقت همین..
سلام بچه ها من عضو جدید این سایت هستم
البته 2 ساله که میام این سایت و داستاناشو میخونم اما نظر نمیدادم اما این داستان مجبورم کرد حداقل فش بدم
شاد باشید

بالا
0 لایک

کیرم تو حلقت همین..
سلام بچه ها من عضو جدید این سایت هستم
البته 2 ساله که میام این سایت و داستاناشو میخونم اما نظر نمیدادم اما این داستان مجبورم کرد حداقل فش بدم
شاد باشید

بالا
0 لایک

متاسفم ولی داستانت خیلی بدبودفکرکنم بیکاربودی خواستی ازبیکاری دربیای اومدی این مزخرفات رونوشتی حداقل قسمت سکسشومثل آدم توضیح میدادی.
راستی توخیابونای ایروان همین طورجنده ریخته آره؟یدفعه بگورفته بودم جنده خونه.ولی عجب تفاوت قیمتی خیلی تخیلی بود.
اگه میخوای اینجوری توهمی بنویسی دیگه ننویس.بلدنیستی داستان بنویسی.
امیدوارم زیادفحش نخوری ولی اگه خوردی اشکالی نداره بزرگ میشی یادت میره!!!

بالا
0 لایک

متاسفم ولی داستانت خیلی بدبودفکرکنم بیکاربودی خواستی ازبیکاری دربیای اومدی این مزخرفات رونوشتی حداقل قسمت سکسشومثل آدم توضیح میدادی.
راستی توخیابونای ایروان همین طورجنده ریخته آره؟یدفعه بگورفته بودم جنده خونه.ولی عجب تفاوت قیمتی خیلی تخیلی بود.
اگه میخوای اینجوری توهمی بنویسی دیگه ننویس.بلدنیستی داستان بنویسی.
امیدوارم زیادفحش نخوری ولی اگه خوردی اشکالی نداره بزرگ میشی یادت میره!!!

بالا
0 لایک

نابغه ایرانی شگفتی آفرید!!!!!
دادا نمردیم معنی برنامه ریزی خوب استفاده از فرصتها و شب نخوابیدنها رو فهمیدیم. گرفتی تا شب خوابیدی بعد شب که بیدار موندی فکر کردی خیلی کار بزرگی کردی؟
با یه راننده این ورو اونور رفتی زن بازی این شدخ برنامه ریزیت؟
فرصت طلبیت هم که حتمن اونجاست که پول اضافه دادی سکس سه نفره انجام دادی نه؟
دادا این اسارت تو ایران یه کلمه قلمبه سلمبه است و این رو واسم بگو اینکه چون تو ایران دیسکو نیست راحت یکی رو بلند کنی این میشه اسارت!!؟؟

بالا
0 لایک

cadasil ممنون دوست عزیز نظر لطفته / و اما در مورد داستان اول فکر کردم مثل داستان قبلیه دختره کیر داشته باشه و بکننت که اینجور نشد داستانت فوف العاده مزخرف بود همش برام جای سوال داره چرا بعضی از داستانا تا نصف عامیانه هستن یهو کتابی میشن یه جوری هم داستان رو هول هولکی نوشتی بودی که انگار گذاشته بودن دنبالت

بالا
0 لایک

چرا یه درصد فکر نمیکنی از این جمع یکی رفته باشه ایروان؟
کسخل عمرا کس به قمیت 150 دلار تو ایروان پیدا نیشه
بالاترین قیمت 100 دلاره اون هم واسه شب تا صبح
نرخ بقیه هم 40 تا 60 درام که میشه 12 تا 18 هزار تومن
جلو دیسکوهاشم کس نریخته
باید 10 تا 20 درام ورودی دیسکوهاشو بدی ،بری داخل اونجا یکی رو برداری و بیاری.
بدون کاندوم هم ساک نمی زنن.مگه اینکه 2.3 باری با طرف باشی و ازت خوشش بیاد و شاید شاید بدون کاندوم واست زد.
اطلاعات دیگه و اسم بهترین کس هاشو و شمارهاشونم اگه خواستی بگو
کس مغز مشورت کن بعد خالی ببند

بالا
0 لایک

واقعا برات متاسفم. خالی بندی هم حدی داره. من پارسال ارمنستان رفتم.
اولا که از تهران 1 ساعت بیشتر راه نیست و مگر اینکه از قندهار رفته باشی اونجا که از شدت خستگی تا شب بخوابی.
دوما اونجا هیچ کس حتی نمی دونه hello چه معنی میده، چه برسه به اینکه به انگلیسی مسلط باشه :o
در ضمن نمی دونم وافعا 150 دلار رو از کجات در آوردی. واحد پولشون درام.
اگر هم دیسکو های خاص بری همونجا استریپتیز هست و جا برای سکس. نیاز نیست بری جلوی دیسکو وایستی . اگه اینجوری که نوشتی می خواستی سکس کنی و جنده ببری خونه چرا این همه خرج کردی و خودت رو به زحمت انداختی؟ همینجا تئو ایران پر جنده است. ارزون هم هست.
مردم میرن ارمنستان که آزادانه سکس کنند حتی توی پارک یا خیابون!

بالا
0 لایک

vaghti varede iran mishavi paytakhte tehran ra miguam kafe kami barname rizi dashte bashid va shabha bidar bemunid ta konkur ghabul shi.ba dusam khune ejare kardim. shaba biskoit mikhordam.chon pul nadashtam dokhtar bekonam sare 4rah be ye pesare kachal ke dasht esfand dud mikard tu khiabun didam besh goftam cheghad pul migiri mano bekoni goft majani didam in miyarze azash porsidam esmet chie goft ekiosan raftim khune bordamesh tu van mosabegheye zire ab mundan gozashtim ke ki bishtar nafasesho nega midare man har chand sanie ye nafas migereftam .dige mogheye sex bud aval ye shale gol ke hani ghonche bud va khardasht kar tu kunam azun ja ke man goshdam hal nadad kiresham hamrash kard tu va azunja ke kheily goshadam ba kaleye kachalesh ke muash mese khar bud kard tu kunam va in bd nafe man bud.manam tu in halat hal mikardamo jagh mizadam.ke yeho az khab paridam.kash yeruzi miraftam armanesan vasam oghde shode akhe tu iran kasi mano nemikone va migan sagaye armani khub adamo be ga midan

بالا
0 لایک

salam motmaeni oonja ke rafti iravan boode??????????
man ke az bacheha ke rafte boodan armanestan porsidam goftan ghaymate kosd khayli arzoone roosi 2toman chini japoni 7_8toman-azhame behtaresh irani 50 tooman
in jake too rafti che kosi boode ke 150 dolar ghaymat dashte
una ke raftan khabar daran ma ro ham dar jaryan bezaran

بالا
0 لایک