شما اینجا هستید

رفع تیرگی آلت تناسلی زنان - خانوما حتما بخونید

19 posts / 0 new
آخرین پست
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

رفع تیرگی آلت تناسلی زنان - خانوما حتما بخونید

یکی از راه های از بین بردن موهای زاید اطراف آلت تناسلی استفاده از تیغ یا ژیلت است که این تیغ ها اغلب باعث تیرگی دور آلت تناسلی می شوند بهترین راه برای جلوگیری از آن استفاده از روش های جایگزین می باشد
عوارض پوستی شیو کردن :
۱- ایجاد جوش های بزرگ و یا ریزی در محل که بعضا حتی سر چرکی هم ندارند و فقط برجستگی دردناک قرمز رنگی هستند. این عوامل التهابی که در محل موها ایجاد میشوند، در صورتی که ریز و کوچک باشند و سر سفید رنگ چرکی داشته باشند، فولیکولیت نام دارند و هیچ خطری ندارند.
۲- ایجاد تیرگی پوستی که از نظر زیبایی قابل توجه است.
برای رفع مشکل ایجاد فولیکولیت :
۱- قبل از اقدام به شیو، محل را کاملا با آب و صابون بشویید، از تیغ های یک بار مصرف استفاده کنید و بعد از شیو هم از صابون و یک آنتی بیوتیک ضعیف پوستی مثل کلیندامایسین ۲% استفاده کنید.
۲- بجای تراشیدن و یا شیو کردن از پماد های موبر استفاده کنید. تیغها اغلب باعث تیرگی دور آلت میشوند.
برای رفع تیرگی آلت :
۱- چند لیموی تازه را آب گرفته و با مقدار برابر از آب مخلوط کنید و به اندام خارجی خود بمالید و ۵ دقیقه صبر کرده و سپس آن را بشویید . یادتان باشد در صورت بروز حساسیت پوستی و سوزش غیر عادی بلافاصله محل را با آب فراوان بشویید .
۲- نیز بخصوص در مورد حساسیت داشتن پوست به آب لیمو می توانید پس از شستشو و خشک کردن محل در حالی که قدری پوست اندام مرطوب است از کرم های سفید کننده استفاده کنید .
۳- توصیه ی اکید این است که جهت جلوگیری از ایجاد مشکل از کرم های موبر استفاده کنید.
برای این کار محل اندام دارای مو را مرطوب کرده و نه خیس . سپس کرم را با دست یا وسیله ی موجود در آن روی محل بمالید و بعد از حدود ۵ دقیقه محل را خوب بشویید .
تذکر مهم :
استفاده از آب لیمو یا کرم سفید کننده فقط برای اندام خارجی است . از ورود حتی ذره ای به واژن جلوگیری فرمایید.
بخش افزوده شده :
توجه به این مهم که معمولا رنگ آلت تناسلی و نوع آن میتواند عامل ژنتیکی نیز داشته باشد بی ربط با موارد فوق نمیباشد.

4.75
نمره شما: هیچ میانگین 4.8 (4 votes)
Ashenaye man
عکس های Ashenaye man
آف لاین
عضو از: 1391-01-28 18:14
پست ها: 1469

مرسي از اطلاعاتت

مرسي از اطلاعاتت

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

خواهش میکنم

Ashenaye man نوشت:
مرسي از اطلاعاتت

خواهش میکنم -

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

تیرگی و سیاهی زیر بغل و کشاله ران

هیپرپیگمانتاسیون، یا افزایش رنگ پوست غالبا بدلیل تولید بیش از اندازه، شکل گیری غیر طبیعی و توزیع غیر طبیعی رنگدانه ملانین رخ می دهد، که رنگ قهوه ای تیره یا سیاه پوست، مو، غشاء مخاطی، ناخن، بافت مغز، قلب و بخشی از چشم را به عهده دارد.
این تغییرات می تواند واکنش غیر طبیعی سایر رنگدانه های پوست مثل کاروتنوئید (مسئول رنگ زرد)، اکسی گلوبین (رنگ قرمز) و هموگلوبین (رنگ آبی) باشد.
هیپرپیگمانتاسیون غالبا بدلیل قرارگیری در معرض آفتاب رخ می دهد، اگر چه علل دیگری از جمله علل متابولیک، هورمونی، نئوپلاستیک و اختلالات التهابی، مسمومیت شیمیایی، داروها، نقایص ژنتیکی، آسیب حرارتی، رادیاسیون و مواد حساس کننده به نور بر روی پوست نیز مطرح هستند.
انواع گوناگونی از تیرگی های خوش خیم بطور معمول دیده می شود. اختلالات تغذیه ای مزمن نیز ممکن است فرد را به سوی اختلالات پیگمانتاسیون پیش ببرد.
هیپرپیگمانتاسیون مزمن و بدون علامت می تواند فرد را از نظر روانی و اجتماعی تحت تاثیر قرار دهد. این اختلال می تواند با شدت و محل متفاوت دیده شده و به مرور کم رنگ تر شود.
علل مختلفی می تواند باعث سیاهی و تیرگی زیر بغل و کشاله ران پوست گردد، که مهمترین آن عبارتند از:

۱- آکانتوزیس نیگریکانس: یکی از عوامل سیاهی بدن (تیرگی زیر بغل و کشاله ران باعث تغییر رنگدانه های پوست در نواحی چین های پوستی می گردد و غالبا با خال گوشتی پوست همراه است. این مشکل غالبا در افراد جوان تر از ۴۰ سال دیده می شود و معمولا بصورت ژنتیکی منتقل می شود.
این مشکل اغلب با چاقی یا اختلالات غدد درون ریز از جمله هیپوتیروئیدیسم یا هیپرتیروئیدیسم، آکرومگالی، بیماری پلی کیستیک، دیابت و کوشینگ همراه است.اگر این مشکل در افراد بالای ۴۰ سال دیده شود، معمولا با بدخیمی همراه است.

۲- اریتراسما: یکی دیگر از دلایل تیرگی بدن اریتراسما است.یک عفونت سطحی مزمن در نواحی که روی هم قرار می گیرد از جمله زیر بغل، زیر سینه ها و کشاله ران می باشد. عامل ایجاد کننده آن نوعی کورینه باکتریوم است که در پوست نرمال دیده می شود. بروز این بیماری با افزایش سن بیشتر می شود ولی در هر سنی قابل رویت است. علائم بصورت تیرگی چین های بدن که بیشتر مرطوب می مانند، دیده می شود. ممکن است عفونت غیر علامت دار باشد و دوره بیماریها ممکن است از چند ماه تا چند سال وجود داشته باشد. گسترش عفونت به تنه و بازو امکان پذیر است. بیشتر بصورت لکه های قهوه ای و گاهی قرمز دیده می شود و ممکن است پوسته دار نیز باشد. بیشتر در نواحی کشاله ران زیر بغل و زیر سینه ها دیده می شود.

۳- اینترتریگو: یکی دیگر از دلایل سیاهی بدن در ناحیه زیر بغل و کشاله ران است ،یک مشکل التهابی چین های پوستی است که با گرما، رطوبت، اصطکاک و عدم عبور جریان هوا بدتر می شود. ممکن است بر روی آن باکتریها، قارچ یا ویروس سوار شوند و باعث ایجاد عفونت شوند.
این مشکل اغلب، نواحی تناسلی کشاله ران و چین های شکمی دیده می شود این مشکل اغلب در افراد چاق و دیابتی ها دیده می شود.این بیماری با خارش و سوزش چین ها همراه است. معمولاً بصورت فصلی است و با عدم رعایت بهداشت بدتر می شود.

۴- تینه آورسیکالر: این بیماری نوعی عفونت قارچی سطحی و خوش خیم پوست است که با ضایعات لکه ای تیره یا روشن بر روی سینه و پشت مشخص می شود. در افراد مستعد، عودهای مجدد پس از درمان دیده می شود.عامل ایجاد کننده آن مالاسزیا فوفور است که نوعی فلور نرمال پوست است و در همه افراد بالغ دیده می شود. بیشتر در آب و هوای گرم و مرطوب دیده می شود. ممکن است بر سطح ضایعات پوسته های ریزی مشاهده شود و معمولا فرد خارش بسیار مختصری دارد.

۵- کاندیدیاز: عفونت قارچی پوست که توسط کاندیدا آلبیکنس ایجاد می شود. که پوست و گاهی غشاء مخاطی را درگیر می کند. در افرادیکه دچار بیماریهای داخلی از جمله دیابت، سندرم کوشینگ، هیپوتیروئیدیسم، هیپرتیروئیدیسم هستند، عفونت شدیدتر خواهد بود.
از طرفی تغییرات هورمونی می تواند با تغییر رنگدانه پوست همراه باشد.با توجه به اینکه علل تیرگی بسیار متعدد است بررسی و معاینه کلنیکی جهت تشخیص علت بسیار مهم است. از این جهت مراجعه به متخصص پوست بسیار ضروری است. هیپرپیگمانتاسیون ممکن است حتی پس از درمان اختلال زمینه ای نیز باقی بماند.
استفاده از کرمهای بی رنگ کننده در مورد تیرگی که خصوصا عمقی تر باشد ممکن است مفید نباشد. در مواردی استفاده از ترکیبات لایه بردار کمک کننده است.

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

رفع سیاهی و تیرگی قسمتهای مختلف بدن

برای رفع سیاهی بدن کرم لایه بردار یا روشن کننده میتواند مفید باشند ولی برای بعضی نواحی بدن مثل زیر بغل باید پزشک تجویز کند که البته تاثیر آن هم موقت است و همچنین اول باید علت تیرگی مشخص شود!
استفاده از ژیلت میتواند موجب التهاب و سپس سیاهی و تیرگی بدن شود که میتوانید از صابونهای ضدالتهاب یا روشن کننده مثل بابونه استفاده کنید.
کرمهای لایه بردار و روشن کننده بیشتر برای صورت تهیه و تجویز میشود! بعضی کرمهای لایه بردار، روشن کننده هم هستند. البته کرمهای لایه بردار عوارض خاص خود را دارند.بهترین راه برای روشن کردن پوست استفاده از صابونهای گیاهی روشن کننده پوست مانند صابون ان جی و صابون روشن کننده گل سیتو و… میباشد.
در صورتی که تیرگی ناحیه تناسلی یا زیر بغل طبیعی باشد و مربوط به بیماری قند و … نباشد میتوانید برای روشن کردن و رفع تیرگی از صابون گیاهی ان جی استفاده کنید که از عصاره چند گیاه موثر در روشن کردن پوست تهیه شده و مانند صابون های عادی نیز میتوان از آن در شستشوی قسمتهای مختلف هم استفاده کرد.
صابون ان جی عوارضی ندارد و از داروخانه ها یا عطاریها قابل تهیه میباشد. این صابون بعنوان ضد جوش و ضد لک موجود است ولی روشن کننده هم هست. روشن شدن پوست دو تا سه دقیقه بعد از شستن آن ناحیه قابل رویت است.
از کرم برای روشن کردن آلت و دیگر موارد استفاده نکنید چون پوست آلت حساس است و همچنین از شستشوی زیاد آلت تناسلی با صابون و مخصوصا صابونهای معطر هم بپرهیزید!
خواص صابون ضدلک و ضد جوش ان جی: برای رفع التهابات پوست ، رفع جوش ، لطافت پوست ، روشن کردن پوست ، پاک کننده طبیعی پوست و پاک کننده آرایش صورت بانوان ، شادابی و شفافیت مو و تقویت پیاز مو. تهیه شده از بهترین عصاره گیاهان بابونه – ختمی سفید- سدر – حنا – رازیانه – مغزبادام تلخ – گل همیشه بهار –جوانه گندم کلدکم گلسیرین – اسانس گل یاسمن و … بدون هیچگونه مواد زیان آور. البته این صابون چون برای تقویت پیاز مو هم هست توصیه میکنم برای ناحیه تناسلی مصرف نکنید!

خواص صابون روشن کننده گل سیتو(پاویژ): روشن کننده و شفاف کننده پوست-محافظت پوست در برابر پرتوهای آزاد-برطرف نمودن لکه های ناشی از آفتاب سوختگی پوست-جلوگیری از تشکیل ملانین بر سطح پوست و ممانعت از تیرگی پوست
توجه : پس از مصرف این صابون ، استفاده از کرمهای ضد آفتاب ضروری است.
صابون بابونه : روشن کننده و ضدالتهاب: البته در مصرف برخی از این صابونها، باید کرم ضد آفتاب هم در کنار آن، برای صورتتان استفاده نمایید
گفته میشه بعضی دئودورانت های مارک نیوآ برای رفع تیرگی زیر بغل هم کاربرد دارند مانند این ها:
دئودورانت استیکی پرل نیوا – NIVEA DEODORANT PEARL & BEAUTY
اسپری دئودورانت انرژی فرش پودری نیوآ- زنانه ENERGY FRESH
از لیزر هم میتوانید برای رفع سیاهی و تیرگی بدن استفاده کنید البته برای برخی نواحی!

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

علت دیگه سیاه شدن پوست

خارش هاي زياد و تحريك محل با ناخن براثر خاراندن و نحوه صحيح طهارت كه نبايد با دست خود ميزان قابل توجهي مواد دفعي را به ناحيبه ماليد و همچنين استفاده از شورت هاي راحت به جاي شورت هاي اسليپ بخصوص در فصل گرما و پوشيدن زير پوش هاي آستين دار به جاي ركابي و تاپ همچنين استفاده از صابون گليسيرين و روغن آن در حين استحمام

بهتره در محل آلت تناسلي و زير بغل از تيغ استفاده نكنيد و موههاي زائد آن را از ريشه بكنيد تا تيرگي آن را كمتر كند

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

اپدیت شد

armir64 نوشت:
برای رفع تیرگی دور آلت مردانه چه باید کرد خواهشمندم در این باره هم توضیح دهید
armir64@yahoo.com

سلام داداش - منم خودم دنبالش بودم تا پیداش کردم و الان هم واسه تمام بچه ها گذاشتم که استفاده کنن و حال کنن. علتش و اینکه چطوری میشه رنگ عوض کرد رو واست نوشت داداش - موفق باشی

بالا
0 لایک
Negar-sexy-
عکس های Negar-sexy-
آف لاین
عضو از: 1391-11-12 00:20
پست ها: 311

درود

من هميشه با موبر ميزنم سفيده آلتم مرسي.

بالا
0 لایک
nafas_khoshgele68
آف لاین
عضو از: 1392-05-05 13:58
پست ها: 108

مرسی

مرسی

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

خواهش میکنم

خواهش میکنم - نگار جان باید بپرسم اسم اسپری یا اون کرمی که استفاده میکنی چیه ؟ اگر مدت در اومدنش طولانیه بهم بگو چون هم واسه خودم میخوام هم واسه چندتا از دوستان که تو تاپیک رفع سیاهی الت مردان بهشون بگم

بالا
0 لایک
فرناز20
آف لاین
عضو از: 1392-01-13 15:56
پست ها: 556

ولی من با اینکه اپیلاسون

ولی من با اینکه اپیلاسون میکنم سیاه سیاهه

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

به دل نگیر

armir64 نوشت:
برای رفع تیرگی دور آلت مردانه چه باید کرد خواهشمندم در این باره هم توضیح دهید
armir64@yahoo.com

ارمین جان من در این مورد هم نوشتم

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

به دل نگیر

armir64 نوشت:
برای رفع تیرگی دور آلت مردانه چه باید کرد خواهشمندم در این باره هم توضیح دهید
armir64@yahoo.com

ارمین جان من در این مورد هم نوشتم

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

از روش اول که با لیمو نوشتم

فرناز20 نوشت:
ولی من با اینکه اپیلاسون میکنم سیاه سیاهه

از روش اول که با لیمو نوشتم امتحان کن فرناز جان - البته یادتونم باشه که به مرور زمان همه چی مشخص میشه نه تنها واسه این بلکه واسه همه چی - ممکنه که تو تازه اپیلاسیون رو شروع کردی و میخوای یه دفع رنگش عوض شه که باید بهت بگم زمان نیاز داره عزیز. راه زیاد نوشتم یکی دیگه هم استفاده از کرم رفع سیاهی هست که جدیدا اومده - یکی دیگه از راه های اثبات شده استفاده از کرم یا اسپری مو بر هستش که نگار خانوم عزیز استفاده میکنه و راضی هستش

بالا
0 لایک
فرناز20
آف لاین
عضو از: 1392-01-13 15:56
پست ها: 556

اخه کرمایی که میگی که دائمی

اخه کرمایی که میگی که دائمی نیس مثلا مثه سفید کننده ایه که به صورت میزنیم بعدم پاک میشه اثرش موقته
اره تازه شرو کردم ولی زیر بغلمو خیلی وقته میزنمو تغییر خاصی نکرده نه تو رشد موها نه روشن شدنش

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

فرناز جان ....

فرناز20 نوشت:
اخه کرمایی که میگی که دائمی نیس مثلا مثه سفید کننده ایه که به صورت میزنیم بعدم پاک میشه اثرش موقته
اره تازه شرو کردم ولی زیر بغلمو خیلی وقته میزنمو تغییر خاصی نکرده نه تو رشد موها نه روشن شدنش

فرناز جان واسه اینکه موهای زیر بغلت کم بشه و یا رشد نکنه باید بگم که از ماشینهای موزر جدید که گیره داره واسه کندن مو از ریشه استفاده کنی خیلی بهتره و حتی میتونی واسه اندامتم استفاده کنی ولی سخته و اذیت میشی چون چاله چوله زیاد داره اونجا و واسه بعضی ها هم دست انداز داره.( واسه خندش اینجوری گفتم )

اگر از اسپری استفاده کنی هم بی تاثیر نیس چون هم نگار میگه راضیه هم اینکه منم از دوس دختر قدیمم شنیده بودم که استفاده میکنه و تقریبا 4 سال پیش بود که گفت من 40 هزارتومن خریدم اصلیشو.

باز هم من نگاه میکنم ببینم چه راه هایی هستش و حتما واست میزارم

بالا
0 لایک
فرناز20
آف لاین
عضو از: 1392-01-13 15:56
پست ها: 556

ماشین موزر جدید چیه دیگه؟

ماشین موزر جدید چیه دیگه؟ Lol :))
نکنه اپلیدیو میگی؟
اسپری یا کرم مو بر که مو رو نمیکنه میبره اگه هم مو بریده بشه فرداش در میاد
موم یا اپلیدی از ریشه میکنه خوبه ولی بدیش اینه که موهای زیر پوستی میشه و ههیچ درمانی نداره جز اینکه بشینی با ناخن درش بیاری Biggrin

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

اینجا رو کلیک کن

فرناز20 نوشت:
ماشین موزر جدید چیه دیگه؟ Lol :))
نکنه اپلیدیو میگی؟
اسپری یا کرم مو بر که مو رو نمیکنه میبره اگه هم مو بریده بشه فرداش در میاد
موم یا اپلیدی از ریشه میکنه خوبه ولی بدیش اینه که موهای زیر پوستی میشه و ههیچ درمانی نداره جز اینکه بشینی با ناخن درش بیاری :D

فرناز جان من که نمیدونم اسماشون چیه - من که زن نگرفتم که بخوام همه اینا رو حفظ باشم ؟!
ولی الان یه سایت خارجی پیدا کردم که در مورد اینکه چطوری رنگش از سفیدی به سیاهی تغییر میکنه یا چطوری میشه برگشت داد به حالت اولش میخونم اینم لینکش.

اینجا رو کلیک کن

بزار بفهمم چی میگه واسه همه میزارم و اگر هم دوست داری و میتونی بخونی خب بخون تو واسه بقیه بچه ها بزار.

بالا
0 لایک
jmpk88
آف لاین
عضو از: 1391-09-21 01:41
پست ها: 136

why is most woman vagina dark or black?

why is most woman vagina dark or black?
Posted on 02/21/2012
because it is a hole that is covered at all time, so if you dont clean it well enough, it would be dark that is why some have darker than the others and some have white ones... it all depends on how clean you are... for example, by the time i was 18 years old, my vagina was white because i used to take care of it very well, and look at it ten times a day bec. i was a teen now, i am in my twenties and it is dark bec. i wasnt taking care of it that well like i used to...

Posted on 02/21/2012
did that help????? if u want u can send me ur vagina pictures and i will tell u what is the specific name of the herbs that u can put to make it look more attractive and sexier.. that is what i did with mine...... contact me at my email, mr.university@Hotmail.com... i am woman, i just wrote mr. so i ppl would feel i am a man..lol...

Posted on 02/21/2012
That does not make any sense.. Imean you would have to be filthy for you vagina to change JUSt because of hygiene.. It has to be hormones

Posted on 02/21/2012
i'm sure you wud never find a white women vagina lookin black unless something is wrong with "down there" it wud be the same vice versa...and u wud not find a black guy with a white d-ck unless he painted it that way..which wud b ridiculous...black women vagina is black simply because...well....we're black! so why would it be another color?....the richness of the shade varies on the womens complexion...since black people skin color varies the vagina is expect to be the same, u wont find a brown lady with a rich dark vagina...c'mon people!!!

Posted on 02/21/2012
I'm sure that the skin colour on your face is the same one as that of your vagina.I'ts isn'nt a good idea to judge a book by its cover, pliz do research on that issue

Posted on 02/21/2012
I'm sure that the skin colour on your face is the same one as tha of your vagina and it isn't a good idea to judge a book by its cover.

Posted on 02/21/2012 by sex matters
AS YOU START MASTRUBATING THE VAGINAL MUSCLES GET RELEXED AND CONTRACT.THEREBY IT BECOMES BLACK. YOU COULD APPLY OLIVE OIL TO MAKE IT LOOK WHITE. OR IF YOU ARE MASTRUBATING FREQUENTLY STOP IT AND OBSERVE THE RESULTS.

mY GIRL FRIEND HAD A BLACK CUNT AND THIS IS WHAT I SUGGESTED HER. IN A MONTH FROM THEN SHE SHOWED ME HER WHITE CUNT.

Posted on 02/21/2012
you just can,t know the colour of your vagina by only looking the outside part of it and as said earlier the colour on your skin is the same as that on your vagina just relax and appreciate what you have black, white, yellow or even pink

Posted on 02/21/2012 by AAAAAAAAAAAAAAAAA
How is babby formed?????
how is babby formed?

how girl get pragnent?
They need to do way instain mother> who kill thier babbys. becuse these babby cant frigth back it was on the news this mroing a mother in ar who had kill her three kids . they are taking the three babby back to new york too lady to rest my pary are with the father who lost his chrilden ; i am truley sorry for your lots

Posted on 02/21/2012 by Prasanna1
I have black vagina but my whole body is white. Please tell me how to make it white.

Posted on 02/21/2012
use a whitening lotion. Just use it acording to the indications and as frequent as indicated if not it's just not going to work. Waxing and not shaving helps too. Don't shave too frequently it irritates the skinn and you will and up with a rash which will darken your skinn. do not use regular tissue ans use baby waipes non sented. Is all personal experince. I'm going throuh the same process and all this is helping a lot. be carefull it might also be fongus so be sure to get you're self tested for that first.Tongue out

Posted on 02/21/2012 by drunkenzeus
In oriental medicine, dark skin around your genitals mean that there are health problems. As living organisms, our reproductive parts are the most important part of our body that represents our health. If your skin around your genitals is getting darker, try to develop healthy habits. My skin tone down there is now very similar to my skin. Exercise. Avoid fried foods, instant foods, chips, salty foods. Pretty much all processed foods. But try getting rid of one by one. It's really not that hard. You will see changes in your health.

If you guys are interested in food/health info, I also read some interesting facts about fat. Fat is supposed to be the main source of fuel for your body. When a healthy person's body needs energy, it burns up mostly fat. Although carbs and protein are a energy source, but fat is the most efficient way, with 9 cal per gram. However, if you don't consume enough fat, your body would start accommodating for your little fat consumption (slow metabolism, less energy, not producing enough heat).

And of course, this doesn't mean you should eat any kind of fat. BUT if you think i were going to say no trans fat, no saturated fat, or cholesterol. WRONG. Fat becomes bad when you process it with heat. [i.e) homogenized whole milk, fried food, etc. ] When fat is processed through heat, it causes all kinds of stuff like you already know, such as cholesterol building up too much. It is prone to cause allergies also. As long as you eat your fat as natural as possible, no harm will be done to your body. Get milk from grass fed cows, beef from grass fed cows, organic eggs and so on. LETS BE HONEST HERE. Yes, organic food is expensive, but if you're the kind of person who would get a gym membership to run on treadmills, why not spend that extra money to upgrade your meals, so you can be more fit?

Oh yea, and eat your eggs raw. Just the egg yolk. ORGANIC ONLY. Yea, you're probably like "wha???" People are scared of salmonela from eating raw eggs, but the ones that are infected are so small in numbers compared to normal eggs that the probability of you getting infected is really low. And if your eggs are organic, that probability goes down way more. Egg yolks have good cholesterol and fat that you shouldn't heat. There is way more information about this if you search this on Google. type in like eating raw eggs or yolk or something on that line.

Posted on 02/21/2012
well am not that whitee neither that whitee but my vagina is darker and i know its not because of hygiene i wash it everyday and i even scrub it and it dosent come of..Undecided helpp! if u know anything email me to lachaparra10@live.com

Posted on 02/21/2012
i meant am not that white but neither that dark. sorry

بالا
0 لایک
برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .