شما اینجا هستید

سكس با سگ (....) sex ba sag

42 posts / 0 new
آخرین پست
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

سكس با سگ (....) sex ba sag

سكس با سگ (....) sex ba sag

دیگه همه فکرم شده بود سگم! و همه حرکاتشو میزاشتم زیر ذره بین!بعضی از حرکاتش عجیب بود مثلا تا پا میشدم که راه برم میدوید و میومد سمتم و جفت پاشو حلقه میکرد دور پام و شروع میکرد به تلمبه زدن و عقب جلو میکرد و کیرشو میزد به پام!!! منم با دست میزدمشو پسش میزدم و فحشش میدادم! این حرکاتش رو به دکترش گفتم و اون گفت سگ حیوان بسیار حشری هست و سگ شمام به دلیل اینکه مدت زیادیه با سگی سکس نداشته به شما رو آورده و .... وگوش زد کرد که سگ همه چی رو میفهمه و خیلی خطر ناکه و جلوش لخت نشید و ...! این حرف های دکتر منو به سمت فکرای شیطانی برد و فکر سکس با سگم رو تو کلم آورد! اما هر دفعه میخواستم کاری کنم کلی خودمو سرزنش میکردمو بیخیال میشدم! اما فکرش ول کنم نبود ... جلوی سگم که فیلم سوپر میذاشتم حسابی شق میکرد و من با علاقه ی خاصی محو کیرش میشدم"یه کیر قرمز. کوچیک ولی خوردنی واقعا دیوونه سگم شده بودم و تصمیمو گرفته بودم که باهاش سکس کنم و مدام جلوش لخت مادر زاد میگشتم و هر وقت بهم میچسبید نازش میکردم... یهروز که رو کاناپه لخت نشسته بودمو سگمم دراز کشیده بود و منم نازش میکردم متوجه شدم که باز کیرش شق کرده دیگه نتونستم جلوی خودمو بگیرمو یهو کیرشو گرفتم و خوابوندمش رو کاناپه و کیرش رو تا ته کردم تو دهنم! وایییی که چه حالی میداد تخماشو میکردم تو دهنم و باز کیرشو میلیسیدم یه لحظه پا شدم که درو قفل کنم که دیدم سگم زوزه ی خاصی میکشه، سریع حالت چهار دستو پا شدم وپاهام رو زمین بود و دستام رو کاناپه سگمم دوید اون سر خونه و با سرعت دوید سمت کون من! چنان پرید رو کونم که نفسم بند اومد دستاشو مثل یه آدم حلقه کرده بود دور شکمم و عقب جلو میکرد ولی کیرش تو نرفته بود با دستم کیرشو گرفتمو کردم تو کسم ....به محض اینکه رفت تو سگم دیوونه شد و با سرعت برق و باد منو میکرد و من اونقدر لذت میبردم که نفسم بند اومده بود! (از اینجا به بعد رو میخوام مثل دیگر داستان نویس های سایت بنویسم!) داشت آبش میومد که یه زوزه کشید وبا زوزش بهم گفت آبمو بریزم تو یامیخوری که منم گفتم میخورمو اونمبه نشانه ی تشکر دمشو تکون داد!!! سریع پریدم به کیرش و همشو کردم تو دهنم وایییییییییییییی که چه آب داغی داشت ..اوووووووووووووف!.دیوانه وار کیرشو ساک میزدمو ول کنش نبودم که یهو با پوزش هلم دادو منم افتادم رو زمین و اومد روم منم دستمو گرفتم دور کسم و اونم شروع کرد به لیس زدن واییییییی چنان میخورد که روانیم کرده بودوتمام تنم میلرزید واییییییی که چه حالی میداد / بعد از 5 دقیقه ارضا شدم و همونطور دراز افتاده بودم رو زمین سگم اومده بود بالا سرم و زوزه میکشید ! فکر میکرد کاریم شده که پا نمیشم! منم برای اینکه از نگرانی درش بیارم پا شدم و یه لب طولانی ازش گرفتم واییییی که چه لبایی داشت با ولع خاصی لباشو میک میزدمو تمام آب دهنشو میخوردم همینطور که 2 زانولباشو میخوردم آب دهنش از گوشه لبم سرازیر شده بود و میریخت رو سینه هام واییی که چقد لزج بود ! با دستام سینه هامو میمالیدم و واییی که چقدر حال میداد.اووووووووووف اووووووووووووف کونتون بسوزه منو سگم الان عاشق همیمو روزی 2 سه بار منو میکنه وایییییییی ااااااااااااخ اووووخ اووووف جوووووووووووووون!

1.9
نمره شما: هیچ میانگین 1.9 (10 votes)
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

سلام داستان سكس با سگ

سلام داستان سكس با سگ بسيار

سلام

داستان سكس با سگ بسيار مهيج و تحريك كننده است

من وقتي ميخونم كاملا خيس ميشم

لطفا بيشتر ترجمه كنيد

من عاشق سكس با سگ هستم

حتما عكسا شو ديديد ،براي اونايي كه تا حالا نديدن بزارين

كير سگ برابر كير انسان و دماي كير سگ 39 درجه است

بسياري از مردها براي اينكه زنشون بيشتر از سكس لذت ببره بهشون يك سگ هديه ميدهند

لطفا از اين سايت ها ترجمه كنيد

http://www.animalsexfun.com/tag/bandits-knot-for-me

http://zoophilia-story.info/DogSex-Stories/page/52

http://knotzine.blogspot.com

بالا
0 لایک
Gurobe darya
عکس های Gurobe darya
آف لاین
عضو از: 1390-01-04 00:42
پست ها: 1468

...........

Mr30 bahal bod

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

اين هم عكس
بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

ax
بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

ax
بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

knot

knot dog pics is the best

بالا
0 لایک
hamedak11
عکس های hamedak11
آف لاین
عضو از: 1390-10-17 17:57
پست ها: 378

اخه چی بگم چطوری بگم که کل

اخه چی بگم چطوری بگم که کل مقصود و حرف خودمو گفته باشم همم به شما بر نخوره همم منظورمو درست بگیری فقط میگم
خودمون انسانیم ولی شایدم حیوانیم ولی تو جلد انسانیم

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

عكس تازه

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

عكس جديد

large_10006_0.jpg

بالا
0 لایک
saalim
عکس های saalim
آف لاین
عضو از: 1390-07-14 21:21
پست ها: 221

فكرشم چندش اوره

فكرشم چندش اوره

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

عكس جديد

10005.jpg

بالا
0 لایک
idinkoslis
عکس های idinkoslis
آف لاین
عضو از: 1390-11-29 01:26
پست ها: 56

به پای هم پیر شید ننه

به پای هم پیر شید ننه ایشالا!!!!!!!!!!!!!

بالا
0 لایک
دوبرمن
عکس های دوبرمن
آف لاین
عضو از: 1390-11-04 12:26
پست ها: 692

آفرین که اینقدر به سگت ارزش

آفرین که اینقدر به سگت ارزش قائلی.خوب بود Kiss 2

بالا
0 لایک
آرمين جووووون
عکس های آرمين جووووون
آف لاین
عضو از: 1391-02-14 16:15
پست ها: 17

سکس باسگ؟اه.مگه اينکه کسخل

سکس باسگ؟اه.مگه اينکه کسخل باشه کسي باسگ سکس کنه.نهايت حروم زادگيه

بالا
0 لایک
پونه بلا
عکس های پونه بلا
آف لاین
عضو از: 1391-02-11 08:54
پست ها: 24

واقعا كار كثيفيه.بري مفته سر

:Sp واقعا كار كثيفيه.بري مفته سر 4راه بدي سگش به اين كار شرف داره.

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

داستان بسيار جالبي بود

داستان بسيار جالبي بود

بالا
0 لایک
hamed13642
آف لاین
عضو از: 1391-03-01 08:27
پست ها: 18

داستان سگ ي

مدت زيادي است كه تصميم گرفتم تا داستانم را برايتان بگويم، من بيست سالم است و در حال تحصيل در رشته دامپزشكي در دانشگاه ميباشم و در مزرعه اي در شمال شهر زندگي ميكنم.
امسال تصميم گرفتم تا بازسازي سايه باني براي اصطبل چهار پايان را انجام دهم.
واز طرفي در كسب تجربه هاي جديد سكسي بسيار پرشورم و بسيار حشري ميباشم.
اولين باري كه به رابطه با سگ خودم "چارلي" فكر كردم از خودم بسيار خجالت كشيدم و از خودم متنفر بودم كه به سگ خودم علاقه مندم اما اكنون كه كمي بزرگتر شده ام ، در بسياري جاها خوانده و شنيده ام كه علاقه به حيوانات در جامعه روز به روزتر بيشتر و اين موضوع كم كم مقبول جامعه است و هيچ دليلي نيست تا از خودم خجالت بكشم .
مايلم تا كمي در مورد اولين رابطه ام با شما بگويم شايد بهتر مرا درك كنيد:
آنروز به مزرعه رفتم بودم ، تمام چهار پايان براي چريدن رها شده بودند ، سگم چارلي تنها حيواني بود كه با من بود: چارلي سگ شگفت انگيزي است ، با وفا ، بازيگوش، .... او يك سال دارد و بسيار گرم و يك توله بزرگ از نژاد LABRADOR ميباشدو سعي در پريدن به هر چيزي در اطراف دارد كه من بايد او را نهي كنم.
من ميدانستم او به چيزي نياز دارد تا خود را تخليه كند اما نميتوانستم او را ازاد كنم كه بيرون برود و از طرفي نميخواستم او را ببندم چون به يك سگ نگهبان مسلط و نترس نياز داشتم .
چارلي تاكنو ن سعي نكرده بود به من بپرد ( لا اقل تا امروز) زيرا ميدانست من دوست ندارم ( البته اكنون افكار من تغيير كرده است).
آنروز پس از كار سخت تغذيه اسب ها و نظافت كف اصطبل بسيار كثيف شده بودم تصميم گرفتم به خانه بروم ، چارلي را صدا زدم ولي او از پشت سر به من خوردو تعادلم را از دست دادم ، افتادم و دستهايم كثيف شد در حالي كه چهار دست و پا شده بودم چارلي به سمت من پريد و مثل بازي هاي هميشگي از پشت ميخواست سوار شود!!!
من نميتوانستم باور كنم سريع بلند شدم و ايستادم و چارلي از پشتم افتاد و شروع كرد به تكان دادن دمش جلوي من ، به او با صداي بلند و بسيار عصباني گفتم نه!
رفتم طبقه دوم كه دوشي بگيرم ، شير اب گرم را باز كردم تا بخار بلند شود و به اين فكر ميكردم كه چه اتفاقي افتاده است و در را روي چارلي بستم ولي صدايي از خودش در مياورد كه به من ميفهماند يعني مرا هم بشور.
غوطه ور در افكار خودم دستم را روي چاك بين دو پايم گذاشتم و يك انگشتم را داخل فرو بردم ، چه اتفاقي افتاده است؟ من خيس بودم!!! موتور من روشن شده بود!!
با خود تصور كردم او به سمت من ميدود تا مرا از پشت بغل كند و ان پاهاي بزرگش را بر روي شانه هايم گذاشته وچند بار با باسنش به من ضربه ميزند !!! دوباره انگشتم را درون خودم فرو بردم ، آب گرم از تمام بدنم سرازير بود و من بسار خيس تر از يك دقيقه قبل بودم!!! اما چه فكر لذت بخش و متنوع و هيجان انگيزي بود .
شستشو و آ بكشي موهايم تمام شد .چند لحظه اي را صبر كردم تا تمامي افكار پليدم از سر بيرون رود سپس حوله اي را پيچيدم و به اطاق خواب رفتم تا لباس بپوشم.
چارلي معمولا در رختخواب من ميخوابيد امابه مدت سه شب به او اجازه ندادم در رختخوابم بخوابد اما شب سوم : پس از خوابيدن چارلي دوباره آنروز را تصوركردم و با خودم ور رفتم تا اينكه فهميدم كاملا خيس شده ام.
اصلا متوجه بيدار شدنش در زماني كه غوطه ور در افكارم بودم نشدم و ميدانستم تحريك شدن مرا از خيسي اطراف كسم براحتي استشمام كرده است.
چوچوله ام بسيار متورم و داغ شده بود بطوري كه اگر كمي ديگر خودم رافشار ميدادم ،ميتوانستم ارضا شوم.
در اين لحظه چارلي سرش را بالا برد و مرا به طور خاصي نگاه كرد ، ميدانستم كه او دراين لحظه هيچ قصدي به من ندارد لذا بلند شدم و چهار دست و پا نشستم در حالي كه يك لباس خواب و شورت توري بر تن داشتم.در اين حال او را بسو ي خودم ميكشيدم ولي از انجام سر باز ميزد زيرا به خوبي ميدانست منظور من چيست !!! اصرار كردم و گونه هاي باسنم را چند بار به سمتش بردم ، دمش را به سرعت تكان ميداد اما همچنان بيميل بود.
در اين حالت من بسيار تحريك شده بودم بود و منتظر بودم تا اينكه باسنم را بو كشيد و سپس شروع كرد به ليسيدن گونه هاي باسنم ، لباسي كه داشتم به او اجازه ميداد به راحتي به همه جا دسترسي داشته باشد و بليسد .آه چه احساس خوبي!!!!
.من فكر ميكردم خيسم اما ليسيدن و حركت زبان او روي چوچوله از روي شورت و نفس گرم و تند مرا بسيار خيستر كرده بود......!!
افكار شهوت انگيزي را از ذهنم ميگذراندم و ميخواستم در اين احساس لذت بخش مرا آنقدر بليسد تا ارگاسم شوم.
در حالي كه كير قرمز او از غلافش در حال رشد بود ، خودم را بيشتر به زبان گرم و نرم او ميماليدم و باسنم را براي او تا حد ممكن باز مينمودم!!!
سپس به ياد دارم كه سگ بسيار بزرگ بر پشتم و باسن ها ي بزرگش دوباره به كونم ضربه ميزند و پاهاي بزرگش بر شانه هايم است و نفس گرمش را بر پشت گردنم احساس ميكنم.
ميتوانستم فشار كير لزج و داغش رادر پشت شورتم كه قبلا با زبانش به كناري رانده بود حس كنم
اكنون ميخواست مرا بكند!!! آه خداي من !! احساس كردم كه كيرش دوباره به گونه هاي باسنم فشار ميآورد .
چارلي از پاهاي بزرگش براي فشار آوردن من به كيرش استفاده ميكرد تا جاييكه ورودي مرا پيدا كرد براحتي همه اش را بداخلم فرو كرد.
من خيلي خيلي خيس بودم ، او فشار را بيشتر ميكرد تا عميق و عميق تر فرو رود.
.اكنون""KNOT كه همان گره بزرگ انتهايي آلت اوست به كسم فشار ميداد و خايه هايش به كسم ضربه ميزد.
ارضا شدم ، يك انفجاردروني و تركيدن و ارگاسم بي نظير كه تمام ماهيچه هاي بدنم را سخت كرده بود و مرا به سمت يك لرزش سراسري ميبرد .
چارلي همينطور نات (گره) قرمز و بزرگ خود را به كسم فشار ميداد و سعي ميكرد با قرار دادن آن در كسم با من قفل كند ، ميتوانستم احساس كنم بسيار بزرگ است و من ترسيده بودم كه مبادا صدمه ببينم !!!!
نات بزرگش بردهانه كسم فشار مياورد و تا ميتوانست خود را فشار ميداد تا بالاخره نات او وارد شد و احساس كردم در داخل كسم شروع به باد كردن ميكند .
سگ هاي نر در حين جفتگيري مكانيزم جالبي دارند : پس از ورود كير در قسمت انتهايي آن بخشي به نام نات (Knot) قرار دارد كه كلفتر ميباشد ، پس از ورود و تورم ، زماني كه به سايز نهايي ميرسد از طريق پر كردن فضا ي داخل كس بدليل بزرگي امكان خروج نداشته و اصطلاحا قفل ميشود. و پروسه جفت گيري تكميل ميشود .
من حس كردم كه نات كاملا كسم را پر كرده و آب از اطراف كسم تا زانو هايم در حال سرازير شدن است
او با من حدود ربع ساعت قفل بود و تمام اين مدت من در حال ارگاسم بودم، سر انجام ورم نات خوابيد و چارلي كير بزرگش را از كسم بيرون كشيد.
او دوباره به ليسيدن كسم شروع كرد ودر حالي كه لذت ميبردم تمام ماهيچه هايم منقبض شدند و دوباره احساس كردم ارضا شدم اما اين بار نرمتر و آرامتر . احساس خوبي دارم و دوباره اجازه خواهم داد اين اتفاق بيافتد.
چارلي نزديك من براي زمان تقريبا طولاني خوابيد وحالا سگم بهترين چيزي است كه دارم.

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

سلام

داستان بذاريد

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

داستان توپپپپپپپپپه

اين داستان خيلي باحال بود

بالا
0 لایک
Hasansss
عکس های Hasansss
آف لاین
عضو از: 1389-03-16 06:19
پست ها: 97

بيا من سگي ميكنمت جوري ميكنم

بيا من سگي ميكنمت جوري ميكنم كه حال كني

yazd

بالا
0 لایک
angel_xx2004
آف لاین
عضو از: 1389-07-14 18:42
پست ها: 75

داستان خوب

جوووووون

بالا
0 لایک
majed.zx
عکس های majed.zx
آف لاین
عضو از: 1391-05-16 13:44
پست ها: 15

استادیوم...سگ...سکس*

بابا کیر تو هر چی ادم ایجوری.بری تو استادیوم به همه بدی ارزشش بیشتره.

بالا
0 لایک
majed.zx
عکس های majed.zx
آف لاین
عضو از: 1391-05-16 13:44
پست ها: 15

استادیوم...سگ...سکس*

بابا کیر تو هر چی ادم ایجوری.بری تو استادیوم به همه بدی ارزشش بیشتره.

بالا
0 لایک
majed.zx
عکس های majed.zx
آف لاین
عضو از: 1391-05-16 13:44
پست ها: 15

استادیوم...سگ...سکس*

بابا کیر تو هر چی ادم ایجوری.بری تو استادیوم به همه بدی ارزشش بیشتره.

بالا
0 لایک
sina fetish
آف لاین
عضو از: 1391-07-30 12:15
پست ها: 10

جنده هرزه شاشیدم به خودتو

جنده هرزه شاشیدم به خودتو سگتو ننه بابات که تو رو ریدن حروم زاده ببین چقدر بیچاره ای که سگ میکننت. من که تو رو اب کیرمم حساب نمیکنم. پدر سگ

بالا
0 لایک
anahita abi
عکس های anahita abi
آف لاین
عضو از: 1391-07-07 03:47
پست ها: 28

منم یه سگ دارم همه جام و لیس

منم یه سگ دارم همه جام و لیس میزنه
صورتم , بازو هام شکمم
ولی چندشم میشه به چیزش دست بزنم با اینکه خوشکله

ب جهنم كه جهنم ميرم!!

بالا
0 لایک
Li Li
عکس های Li Li
آف لاین
عضو از: 1391-08-01 03:19
پست ها: 3

سکس

ببین یه سوال..من یه اسب خوشگل و ناز دارم..بهش میدی..؟

بالا
0 لایک
rahimasgari11o
عکس های rahimasgari11o
آف لاین
عضو از: 1391-08-10 12:09
پست ها: 1

خیلی کثیفی

خیلی کثیفی

بالا
0 لایک
confisious
عکس های confisious
آف لاین
عضو از: 1391-10-21 20:56
پست ها: 13

دست شما درد نكنه اين همه جوون

دست شما درد نكنه
اين همه جوون لايق كير درست اونوقت ميگي سگم!!!
بيا كار آفريني كن مه ثوابم داره

بالا
0 لایک
شيخ متفکر
عکس های شيخ متفکر
آف لاین
عضو از: 1391-10-03 02:21
پست ها: 917

.

اگه ميرفتي جلوي ساختمان مجلس با پدرت سکس ميکردي باز هم منطقي تر از اين بود که واسه سگت ساک بزني. واقعأ آبروي يه ملت رو به گوه کشيدي.

بالا
0 لایک

صفحات

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .