شما اینجا هستید

سکسی ترین زنان و مردان ایران(اخطار:حتما بخونین)

27 posts / 0 new
آخرین پست
amirsammi
آف لاین
عضو از: 1392-01-23 22:57
پست ها: 33

سکسی ترین زنان و مردان ایران(اخطار:حتما بخونین)

سکسی ترین ایرانی های اینترنت
سکسی ترین ایرانی

اطلاعات و تصاویر جدیدی از متهمین شبکه های سازمان یافته سایت های مستهجن که به تازگی شناسایی و متلاشی شده اند منتشر شد.

این افراد اقدام به ترویج انواع بی*بندوباری*های اخلاقی با هدف قبح*زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، مطالب مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم ، سست کردن بنیان*های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده می نموده اند.

عوامل اصلی این شبکه ها با تشکیل شبکه های پیچیده و به قصد پیشبرد اهداف سوء و شیطانی خود، اقدام به راه اندازی سایت های ضد دینی، مستهجن و مبتذل کرده و با ترفندهایی افراد فعال در این عرصه را شناسایی و با برقراری ارتباط به پشتیبانی فنی و مالی، خط دهی و هدایت آنان می پرداخته اند.

در این رابطه مرکز بررسی جرائم سازمان یافته مشخصات و تصاویر جدیدی از متهمان و مدیران این شبکه ها را به شرح ذیل منتشر کرده است.

1-متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین*خانی:

23

مدیر شبکه بزرگترین سایت های مستهجن، ضددین و ضد امنیت فارسی*زبان به نام ایران س ک س و با آدرس اصلی www.avizoon.com و حامی فنی و مالی سایت xpersia.com و biaclip.net و shahvatsara.com می باشد. نامبرده با حمایت فنی و مالی شرکت آمریکایی ... اقدام به راه*اندازی سایت مذکور از سال 82 از کشور کانادا نموده است.

سایت مورد نظر با 3 بخش صفحات اصلی ، تالارهای گفتگو و آپلود سنتر اختصاصی اقدام به ارائه محتوای مستهجن فارسی*زبان در سطح بسیار وسیع نموده است.

سایت های مورد نظر اقدام به ترویج انواع بی*بندوباری*های اخلاقی با هدف قبح*زدایی از محرمات دینی، ترویج فساد در جامعه، سست کردن بنیان*های اعتقادی و فروپاشی اساسی خانواده به جهت پیشبرد اهداف دشمن نموده است.

سیاوش حسین*خانی اقدام به طراحی و اجرای سناریوی جذب و گزینش مدیر برای اداره این سایت نموده و از این طریق تعداد 20 مدیر اصلی با شرایط خاص را برای این سایت انتخاب و اقدام به مدیریت و توسعه محتوایی سایت*های خود نموده است.لازم به ذکر است که شناسایی و گزینش مدیران این سایت ها با دقت و رعایت کلیه ملاحظات امنیتی از سوی وی صورت گرفته است.

نامبرده همچنین اقدام به ثبت دامین*های مختلف برای عبور از فیلترینگ نموده و طرح جنگ با فیلترینگ جمهوری اسلامی ایران را در سایت*های خود به اجرا درآورده است.

شبکه طراحی شده توسط متهم سعید.م با نام مستعار سیاوش حسین خانی با ایجاد ارتباطات خاص با شرکت آمریکایی ... که در امر ارائه خدمات هاست و دومین بسیار فعال بوده و به اکثر سایت های مستهجن، ضد دینی و ضد انقلابی فارسی زبان سرویس ارائه می نماید و خدمات قابل توجهی را از این شرکت دریافت نموده است كه دارای پیشرفت قابل توجهی بوده است.

این شبکه با شناسایی، جذب و گزینش تعداد 20 مدیر اصلی و تعدادی مدیر میانی اقدام به گسترش فعالیت های خود در ترغیب کاربران ایرانی به تولید محتوای مستهجن فارسی زبان داشته و علاوه بر ارائه محتوای ضد اخلاقی محلی برای ارائه مطالب ضد دینی، توهین به اعتقادات اسلامی، اقدام بر علیه امنیت ملی از طریق فعالیت تبلیغی، راه اندازی جنبش های تحریم انتخابات، ارائه کتب ضاله و ضد دینی، پوشش اخبار ضد انقلاب،ترویج انواع بی بند و باری های اخلاقی با هدف قبح زدایی از مسائل ضد اخلاقی و فروپاشی بنیان های اجتماعی از این طریق، عادی جلوه دادن روابط نامشروع، استحاله افکار کاربران ایرانی در خصوص اعتقادات اسلامی و ارائه خوراک فکری در پوشش مطالب مستهجن و ضد دینی و ... نموده است.

شبکه مورد نظر با جذب بیش از 300000 کاربر ثبت نام شده و تعداد بسیار زیادی کاربر ثبت نام نشده فعالیت می نموده است.
این شبکه با راه اندازی آپلود سنتر اختصاصی با ایجاد فضای مخصوص کاربران محتوی بیش از 15 گیگابایت تصاویر مستهجن و ضد دینی می باشد.این تصاویر به طرز بسیار ماهرانه ای در کنار هم قرار دارند به صورتیکه در میان تصاویر مستهجن و ضد اخلاقی تصاویر ضد دینی و توهین به معصومین و تصاویر اهانت به بزرگداشت مقام آن ها قرار دارند.

همچنین اعضاء فعال این سایت اقدام به تهیه کلیپ های مستهجن با هدف ترویج بی بند و باری های اخلاقی و پرداخت پول به تولید کنندگان این کلیپ ها در سطح کشور و انتشار آنها در سطح بسیار وسیع نموده اند.این کلیپ ها تا کنون حدود 3500000 بار دانلود شده اند.

سایت اصلی این شبکه (avizoon.com) روزانه به طور متوسط 25000 نفر بازدید داشته است.(این آمار با توجه به فیلتر بودن این سایت در داخل کشور می باشد.)

لازم به ذکر است که سرشبکه اصلی این شبکه (سیاوش حسین خانی) دارای ارتباطاتی با برخی سازمان های خارجی داشته است که این موضوع در حال پیگیری می باشد.

قابل ذكر است كه مدیران اصلی سایت ها اقدام به تهیه و انتشار مطالب مستهجن و ضد دین در سطح گسترده می نمودند.

2ـ عبدالمطلب ق. با نامهای مستعار عرفان و روزبه:
سن: 24 سال محل تولد: چابهار وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو در کشور هند ساکن: پونا هند

123

نامبرده مدیر سایت مستهجن، ضددین و ضدامنیت ایکس پرشیا می*باشد و ضمن تشکیل شبکه*ای از مدیران اصلی و مدیران میانی اقدام به ایجاد محلی جهت طرح مباحث ضداخلاقی و ضددینی و تبلیغ علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است.

3ـ لیلا ج. با نام مستعارلیلی*نازه (lilinaze):
سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل ساکن: آمریکا

123

وی فعالترین مدیر سایت مستهجن و ضد دینی آویزون با بیش از 40 هزار پست با محتوای مستهجن و ضد دین می*باشد. نامبرده نقش مهمی در انتخاب و گزینش مدیر برای بخشهای مختلف سایت داشته و تنها کسی است که بصورت حقیقی با سیاوش حسین*خانی مسئول اصلی سایت آویزون ارتباط داشته است.

4ـ روح*الله ل. با نام مستعار ساناز 2 (sanaz2):
سن: 30 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساکن: تهران

123

نامبرده مدیر سایت مستهجن بیا کلیپ (biaclip.net) بوده که اقدام به ارائه و پخش کلیپهای مستهجن ایرانی در این سایت نموده است. وی ضمن مدیریت سایت فوق*الذکر در سمت مدیریت بخش داستانهای مستهجن و س ک سولوژی سایت آویزون فعالیت داشته است. همچنین وی یکی از مدیران سایت شهوتسرا بوده است.

5ـ شهروز و. با نام مستعار شهروزخان:
سن: 26 سال محل تولد: گرگان وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجوی حسابداری ساکن: گرگان

نامبرده در سایتهای مستهجن و ضددین آویزون، بیا کلیپ و آیس بازی مدیر و یا از اعضای فعال بوده و در این سایتها تولید کننده و منتشر کننده کلیپهای مستهجن ایرانی با مضامین دوربین مخفی، همجنس*بازی، دوجنسه*ها و س ک س کودکان و... بوده است. وی تنها در سایت آویزون 400 کلیپ مستهجن ایرانی منتشر کرده که این کلیپها در حدود سه میلیون و دویست هزار بار دانلود شده است که این مقدار خود بیانگر کمیت و کیفیت کار وی می*باشد.

6ـ اصغر ر.ل.ع با نام مستعار امید (omid-hi):

سن: 39 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: ابتدایی ساکن: شیراز

وی از مدیران اصلی سایت ضددین، ضد نظام و مستهجن آویزون و ایکس پرشیا می*باشد که حدود 2000 تصویر با مضامین مستهجن در زمینه همجنس*گرایی منتشر نموده است. از فعالیتهای دیگر وی نوشتن دهها مقاله پیرامون همجنس*گرایی و موجه جلوه دادن این عمل می*باشد. فعالیت اصلی وی ترویج همجنس*گرایی در بین جوانان ایرانی بوده است.

7ـ مریم گ. با نام مستعار مریم (maryam jizjiz):
سن: 27 سال محل تولد: یزد وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: دیپلم ساکن: یزد

...................

وی مدیر بخشهای همجنس*گرایان زن و بخش طرفداران سکس خانوادگی و ضربدری و ادمین سایت ایران*تکست بوده است که ارتباطات واقعی با اعضا بخصوص مدیران سایتهای مستهجن از جمله سایت آویزون و ایکس*پرشیا داشته است. از جمله فعالیتهای دیگر وی جذب هزاران مخاطب به سایتهای مستهجن از جمله آویزون می*باشد.

8ـ محسن ر. ق. با نام مستعار لاله 23 (lale23):
سن: 21 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: سوم دبیرستان ساکن: شیراز

وی از مدیران برجسته سایت ایکس پرشیا و آویزون بوده است که با انتخاب نام دخترانه اعضای بسیاری را در این سایتها جذب نموده است. از جمله فعالیتهای وی ارائه فایلهای صوتی و مستهجن فارسی*زبان در بخش پادکست سایت آویزون بوده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی مدیریت بخش س ک سولوژی سایت آویزون می*باشد.

9ـ ماشاءالله ک. با نام مستعار داریوش اِلون (daryush_alone):
سن: 31 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: تهران

وی از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است که دارای ارتباطات زیادی با مدیران و اعضای این سایت می*باشد. فعالیتهای وی در بخش انجمنهای گفتگوی سایت آویزون بسیار چشمگیر بوده و در حدود 8000 هزار پست با محتوای مستهجن و ضددین در این سایت می*باشد.

10ـ هادی ع. با نام مستعار مهدی همه*کاره (hamekare):

سن: 25 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساکن: مشهد

وی با ثبت حدود 12000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین تنها در سایت آویزون از اعضای فعال این سایت بوده که با رعایت تمام جهات امنیتی توسط اعضا و سایر مدیران ارتباطات تلفنی و حضوری بسیاری با این کاربران برقرار کرده است که نشان از کیفیت کار نامبرده می*باشد. نامبرده مبتکر ایجاد گروههای چند نفری در سایت آویزون بوده و محیطی جذاب برای فعالیت دیگر کاربران ایجاد می*نموده است.

11ـ رضا ت. با نام مستعار کامران منفرد (kamran747):
سن: 36 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: مشهد

وی از مدیران سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایکس*پرشیا بوده است. نامبرده با ارسال حدود9000 پست با محتوای مستهجن و ضددین در سایت آویزون و صرف وقت بسیار موفق به مدیریت سایت و ارتباط با سایر مدیران و اعضا گردیده بود. همچنین وی با وجود رعایت جهات امنیتی توسط مدیران سایت آرشیو کاملی از تصاویر تمامی اعضای فعال این سایتها تهیه نموده بود.

12ـ اسماعیل م.ا. با نام مستعاراِما (ema):
سن: 22 سال محل تولد: مشهد وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: مشهد
.......................

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین آویزون بوده است. نامبرده همچنین مدیر بخش داستانهای مستهجن ایرانی این سایت بوده که در این بخش حدود 180 عنوان داستان مستهجن ارسال کرده است. از دیگر فعالیتهای وی دریافت داستانهای مستهجن ایرانی دیگر کاربران و ویرایش و انتشار آنها در سایت می**باشد. این داستانها اغلب با مضامین ترویج رابطه نامشروع با محارم و ... که بعضاً شامل داستانها بلند بالغ بر 100 صفحه بوده است.

13ـ هانیه ک. با نام مستعار ستاره (setareh):
سن: 23 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجوی صنایع ساکن: تهران

وی از مدیران برجسته سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس*پرشیا می**باشد. بخشهایی که وی در آنها مدیریت می*کرده است شامل بخش داستانهای مستهجن، دوست*یابی مستهجن و طنز مستهجن می*باشد. از دیگر فعالیتهای وی ایجاد آدرسهای آئینه برای سایتهای مستهجن فارسی جهت عبور از فیلترینگ بوده است. همچنین نامبرده اقدام به ارسال مطالب آموزشی روابط مستهجن برای اعضای سایت ایکس پرشیا می*نموده است.

14ـ امیر ح. با نام مستعار امین (amin23):
سن: 36 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: لیسانس ساکن: تهران

نامبرده مدیر کل انجمنهای سایت ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس پرشیا بوده است. وی حدود 19000 پست حاوی محتوای مستهجن و ضددین با موضوعات س ک سولوژی، اهانت به مسئولین نظام و... در سایت ایکس پرشیا ایجاد نموده است. نامبرده همچنین نقش مهمی در بروزرسانی سایت ایکس پرشیا داشته است.

15ـ محمد سعید ن.م. با نام مستعار سعید (rolsroys):
سن: 47 سال محل تولد: شیراز وضعیت تأهل: متأهل تحصیلات: فوق*دیپلم ساکن: شیراز

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس*پرشیا و آویزون بوده است. وی با ارسال مجموعاً 27000 پست حاوی محتوای ضددین و مستهجن در سایتهای ایکس پرشیا و آویزون نقش بسیار زیادی در جذب و استمرار حضور کاربران در این سایتها داشته است و ارتباطات خوبی با سایر کاربران و مدیران سایتهای فوق داشته که بعضاً منجر به ارتباط حضور با آنها شده است.

16ـ جواد ع.ی.م. با نام مستعاررؤیا (rfa):
سن: 29 سال محل تولد: شاهرود وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس ساکن: شاهرود

وی از مدیران اصلی سایت مستهجن و ضددین و ضدانقلاب ایکس*پرشیا بوده است. بخشهایی که وی مدیریت می*کرده شامل داستانهای مستهجن فارسی و انگلیسی، عکسهای مستهجن ایرانی و خارجی، خاطرات و داستانهای مستهجن، معرفی سایتها و وبلاگهای مستهجن، فیلترشکن و بخش مطالب طنز مستهجن بوده است. فعالیت دیگر وی نگارش داستانهای مستهجن در این سایت بوده است. نامبرده همچنین یکی از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می*باشد.

17ـ شهاب ح. با نام مستعار شهاب (redneck):
سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: تهران

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است. همچنین وی مدیر بخش تصاویر مستهجن سایت ایکس پرشیا بوده و ارتباطات حضوری زیادی با مدیران و اعضای فعال این سایتها داشته است.

18ـ تولی ق. با نام مستعار طلا (icy-ice):
سن: 24 سال محل تولد: کرج وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس زبان فرانسه ساکن: کرج

نامبرده از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضدانقلاب و مستهجن آویزون و ایکس*پرشیا بوده است. وی با ارسال حدود 15000 پست با هشت اکانت در سایتهای فوق نقش مهمی در ترویج نگرش و نگاه مستهجن به مقوله*های اجتماعی داشته است. آرشیو کامل بدست آمده از وی مشتمل بر انواع کلیپهای مستهجن ایرانی و خارجی بخصوص مبادله کلیپ ها و مطالب همجنس گرایی مردان بوده است که نامبرده اقدام به انتشار آنها در سایتهای آویزون و ایکس پرشیا می*نموده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی ایجاد فضای بحث علیه نظام مقدس جمهوری اسلامی در سایتهای فوق بوده است.

19ـ مهناز ش. با نام مستعار عسل (asal tavahooom):
سن: 24 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایتهای ضددین، ضدنظام و مستهجن آویزون و ایکس*پرشیا می*باشد. وی همچنین دارای ارتباطات گسترده با مدیران و دیگر اعضای فعال این سایتها بوده که اغلب منجر به ارتباطات حضوری گردیده است. نامبرده که خود اعتیاد به مواد مخدر نوین داشته، به تبلیغ این مواد در محیطهای گفتگوی اعضای سایتهای فوق می*نموده است. وی با 6 اکانت کاربری و ایجاد حدود 2000 پست با محتوای مستهجن در سایت آویزون فعالیتهای چشمگیری داشته است.

20ـ نیما هـ . د. با نام مستعار (n1m4):
سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساکن: تهران

نامبرده از مدیران اصلی سایت ضددین و مستهجن آویزون می*باشد. وی در زمان فعالیت خود در این سایت حدود 4000 پست با محتوای مستهجن در بخش خاطرات ایجاد نموده است. یکی دیگر از فعالیتهای وی نگارش و انتشار داستانهای بلند مستهجن بوده است و همچنین اکانت مشترکی با دیگر اعضا جهت درج داستانهای مستهجن در این سایت داشته است.

21ـ علیرضا م. با نام مستعار کول*مونا (cool mona):
سن: 20 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می*باشد. وی دارای 9 اکانت در این سایت بوده و بوسیله آنها حدود 15000 پست با محتوای مستهجن ارسال کرده است. وی با معرفی خود به عنوان یک دختر و اعتمادسازی در بین اعضا و دریافت عکس و فیلمهای خصوصی و خانوادگی ایشان اقدام به انتشار آنها در سایت آویزون می*نموده است.

22ـ حسین ع. با نام مستعار شَبرو (shabro) :
سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: تهران

نامبرده از مدیران سایت ضددین و مستهجن آویزون می*باشد. از جمله فعالیتهای وی با 4 اکانت کاربری شامل انتشار مضامین و دست*نوشته*های عناصر خودفروخته ضدنظام، فعالیتهای گسترده ضدنظام، استفاده ابزاری از بستر پورنوگرافی برای القای باورهای ضدنظام مقدس جمهوری اسلامی و ضد دین بوده است. نامبرده همچنین پس از برقراری ارتباط با اعضای مؤنث سایت اقدام به روابط نامشروع با آنها می*نموده است.

23ـ احسان م. با نام مستعار اِرا (era):
سن: 21 سال محل تولد: گرگان وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دیپلم ساکن: گرگان

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده و اقدام به نگارش و انتشار گسترده داستانها و رُمانهای مستهجن می*نموده است. همچنین وی اقدام به ارتباط*گیری با خوانندگان لُس*آنجلسی برای تبلیغ داستانهای خود کرده است.

24ـ مریم ف. با نام مستعار نقره (noghre_seranza) :
سن: 26 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: لیسانس ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون بوده است. همچنین وی دارای ارتباطات گسترده با مدیران سایت بوده که این ارتباطات بعضاً بهروابط نامشروع منجر گردیده است. وی جهت گسترش فعالیتهای خود در این سایت 5 اکانت کاربری ایجاد نموده و در آنها فعالیتهای مستهجن داشته است.

25ـ موسی ح. با نام مستعار (beny_wax):
سن: 19 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: مجرد تحصیلات: دانشجو ساکن: تهران

نامبرده از اعضای فعال سایت ضددین و مستهجن آویزون می*باشد. یکی از مهمترین فعالیتهای وی تبدیل محتویات سایت (فیلم، عکس، داستان) به فُرمت قابل استفاده در تلفن همراه و تبلیغ و انتشار آنها بوده است. وی در حدود 3000 پست با محتوای مستهجن در سایت فوق ایجاد نموده که اغلب آنها داستانهای مستهجنی بوده که خود وی اقدام به نگارش آنها کرده است.

26ـ داریوش آ. با نام مستعار داریوش آقا (dariush agha):
سن: 54 سال محل تولد: تهران وضعیت تأهل: متأهل ساکن: آمریکا

نامبرده که از مدیران اصلی سایتهای ضددین، ضد نظام و مستهجن ایکس پرشیا و آویزون بوده است با ایجاد ادبیات جدید در زمینة هرزه*نگاری بخصوص با اعضای مؤنث سایت و جذب آنها و فعالیت چشمگیر و مستمر در فضای چت اقدام به جذب بسیاری از کاربران برای سایتهای فوق نموده است.

منبع: http://forum.azarava.com/showthread.php?672-%D8%B3%DA%A9%D8%B3%DB%8C-%D8...

5
نمره شما: هیچ میانگین 5 (4 votes)
xdj
عکس های xdj
آف لاین
عضو از: 1391-05-18 12:33
پست ها: 642

ماتحت پارگان

اومدیم تو این سایت 4 تا سوراخ پیدا کنیم سیخ بزنیم دسته خر هم گیرمون نیومد حالا دسته بیلم باید بره ماتحتمون !؟

بالا
0 لایک
سكس خوشمزه
آف لاین
عضو از: 1392-01-02 23:51
پست ها: 12

ادمین

ادمین نگرانت شدم!!!B-)!!!

بالا
0 لایک
Black lion
عکس های Black lion
آف لاین
عضو از: 1390-03-13 08:37
پست ها: 3892

عجب

ش میم ر ادمین سایت ضد دین شهوانی مواطب باش Biggrin

بالا
0 لایک
x_wacker_x
عکس های x_wacker_x
آف لاین
عضو از: 1392-04-14 19:22
پست ها: 463

خفه شو

Black lion نوشت:
ش میم ر ادمین سایت ضد دین شهوانی مواطب باش :D

مرگ Aggressive

بالا
0 لایک
Black lion
عکس های Black lion
آف لاین
عضو از: 1390-03-13 08:37
پست ها: 3892

.

x_wacker_x نوشت:
Black lion نوشت:
ش میم ر ادمین سایت ضد دین شهوانی مواطب باش :D

مرگ :angry:

جان Fool

بالا
0 لایک
شررراعظم
عکس های شررراعظم
آف لاین
عضو از: 1392-02-22 03:18
پست ها: 717

اخ اخ اخ اخ

اخ اخ اخ اخ

سردار...مارانجات بده سر دار خار دار

بالا
0 لایک
ABRA
عکس های ABRA
آف لاین
عضو از: 1389-11-10 10:25
پست ها: 3844

.

پروازی نزدیک چهارده هزار پست سلام و علیک و حال و احوالی داشته
فک کنم حکمش همخوابی با جنتی باشه Biggrin

small_The-best-top-desktop-tiger-wallpapers-hd-tiger-wallpaper-10.png

بالا
0 لایک
as sport
عکس های as sport
آف لاین
عضو از: 1392-01-24 01:04
پست ها: 235

ادمین مراقب باش

فردا میبینیم ادمین شهوانیم میگیرن از .... دار میزنن میخندیم

بالا
0 لایک
بالی خان
عکس های بالی خان
آف لاین
عضو از: 1391-10-18 17:35
پست ها: 227

این خبر که 5 سال پیش منتشر

این خبر که 5 سال پیش منتشر شده .منظورت از این تاپیک ایجاد رعب و وحشت بین کاربران هست؟؟؟؟؟.بلاخره هر چیزی یه دوره ای داره سایت شهوانی هم یه روزی به دست سربازان گمنام تخته میشه .اوناییی که کاربر vip هستن بترسن از ون روز .medium_ujtdythtgg.jpg

بالا
0 لایک
romensi
عکس های romensi
آف لاین
عضو از: 1392-01-30 11:56
پست ها: 14

صبر كن گروهاي ما به مدرك

صبر كن گروهاي ما به مدرك محكمي دست بيدا كنيم اونوقت اين سايت وسايت لوتي تمام مديران و كاربران ويژه رو سركوب خواهيم كرد
به اميد آن روز كه دنيايي سالم داشته باشيم

بالا
0 لایک
pari3
آف لاین
عضو از: 1391-10-21 18:25
پست ها: 31

چ خبره؟

فرداا هم در اینجارو پلمپ میکنن گریـــــــــ_ـه

بالا
0 لایک
aaaaaazad
عکس های aaaaaazad
آف لاین
عضو از: 1391-08-22 13:02
پست ها: 104

واااااااااااااااای وااااااااای خطر

دیگه چه خبرا
این که زنگیده بود
چه خبر از اون ورا؟

بالا
0 لایک
kiana khoshgel
آف لاین
عضو از: 1392-04-04 18:38
پست ها: 8

:|

ببین فازت چیهههههه؟؟؟؟:|مسخره خب که چییی؟؟؟:|

بالا
0 لایک
sexy.esf
عکس های sexy.esf
آف لاین
عضو از: 1391-05-16 23:07
پست ها: 4320

kheili jalebe

kheili jalebe chon man daghighan bekhatere in matlab name karbariye ghablim pak shod.
in matlab ra gozashtam va ye nafar behem ekhtar dad ke nazaresh vagar na pak mishi manam bekhatere etela resanim gozashtam va hazf shodam az system
motmaenam in topic ta chaND saate dige pak shode
khosh va khoram bashid.merci az etela resani
hala be nazareton khale mitra marde ya zane ???

بالا
0 لایک
romensi
عکس های romensi
آف لاین
عضو از: 1392-01-30 11:56
پست ها: 14

از من به تمام شما دوستان حتي

از من به تمام شما دوستان حتي خودم اين سايت را ترك كنيد و از خداوند طلب امرزش كنيد كه خداوند بزرگوار ما را به راه راست هدايت و گناهانمان را ببخشد
نصيحت دوم :اگر درك كنيم ميفهميم كه ما داراي استعداد و توانايي هايي هستيم و ما انها را ميدانيم ولي بعضي از انها نهفته هستند حيف اين استعداد ما نيست كه به صرف سايت هاي مخرب و مستجن مثل شهواني ,لوتي,عكسكسي ,و... بكنيم بس تا دير نشده توبه كنيد

بالا
0 لایک
FERIBOZORGE
آف لاین
عضو از: 1390-11-02 02:43
پست ها: 635

بدون موضوع

هركي خربزه ميخوره پاي لرزشم وايميسته.
دوستان عادت به پاك كردن صورت مسئله دارن نه راه حل
نكران نباش اين ها عادت به چنين رفتاري دارن

به اميد روزي كه ايراني آزاد داشته باشيم

جهانى اينچين زيبا كجا شايسته ى روياست!!!

بالا
0 لایک
kosbaz69X
عکس های kosbaz69X
آف لاین
عضو از: 1391-05-31 12:35
پست ها: 18043

چـــــــرا الــــکـــی جَــــــو مــیــدیــد!!!

اول اینکه اون موقع کسی فکر نمیکرد تا اونجایی که من شنیدم ایران سایبری داره و در ضمن با بحث های سیاسی و دینی باعث شد حساس بشن و از طریق دوستیابی اونجوری شد و الان اولا" هرکی میاد با پروکـــــســـــــــــی میاد و IP های اصلیش نیست اینجا که نگــران باشه پیدا میشه و یه IP الکیه که اصلا" هم از ناکجا آباد سر درمیاره و شـــما به عـــــنـــوان یه شــــهروند خارجی مثلا" آلـــــــمـــان یا کانادا یا انگلیس یا... کشورهای دیگه وارد میشید و در ضمن IP ها رو سایت نگه نمیداره و کسی نمیتونه بفهمه شـــما با چه IP وارد شده بودید فقط تو یاهو هک نشید اینجا چیزی نمیتونه براتون پیش بیاد


یــاهــو Amir.4You
♪کــُس طـلــاهـای تــهــرانـی برای ســکـس روغــنـی+لـذت ارضــاء شدن فقط پیام بدید♪

بالا
0 لایک
خواهر باکره
عکس های خواهر باکره
آف لاین
عضو از: 1392-03-14 22:03
پست ها: 312

مطالبت خیلی خنده دار بود چون

مطالبت خیلی خنده دار بود
چون اکثر اسامی درست بود ولی چرا اتهامشون رو تحریف کرده
من خودم لیلی نازه رو دیده بودم و توی مالزی زندگی میکرد و دوسال یک بار به خونوادش سر میزد
اون دوستی که اسمش رو به عنوان مهدی همه کاره نوشتی اسم اصلیش یدالله بود
اون اعترافاتی که نوشته شده بود و اتهامات همه دروغین و غیر صحیح بودن
خواهشن برای جلب توجه دروغ نگذارید و دیگران رو نترسونید

بالا
0 لایک
امام زاده بیژن
عکس های امام زاده بیژن
آف لاین
عضو از: 1391-09-08 09:32
پست ها: 4567

زر نزن بابا شاشو !

romensi نوشت:
صبر كن گروهاي ما به مدرك محكمي دست بيدا كنيم اونوقت اين سايت وسايت لوتي تمام مديران و كاربران ويژه رو سركوب خواهيم كرد
به اميد آن روز كه دنيايي سالم داشته باشيم

بشین کیرم تو کون تو و گروهاتون ! مدرک از این محکم تر میخوای بچه کونی !

بالا
0 لایک
خواهر باکره
عکس های خواهر باکره
آف لاین
عضو از: 1392-03-14 22:03
پست ها: 312

دوستی گفته مدرک کافی ندارند

دوستی گفته مدرک کافی ندارند وگرنه دست به کار میشدن
واقعا جمله ای جالب بود و خنده دار

بالا
0 لایک
rex2014
عکس های rex2014
آف لاین
عضو از: 1393-02-09 01:08
پست ها: 1534

اخطار

1- اگر کسی پیدا بشه که بر علیه نظام کاری کنه ، دستش درد نکنه
2- این اخوندای کونی فقط یک نفر رو دستگیر کردن و به اعدام محکوم کردن و البته طرف هنوز زنده اس و تو اوین است چون دنیا به اخوندا اعتراض کرد برای حقوق بشر اسم طرف هم است : سعید ملک پور و موسس سایت اویزون
3- اگر اخوندا میتونستن که شهوانی رو بلوک کنن ، شک نکنید که تا الان کرده بودن ، پس نمیتونن !

اینجا ایران است و این سایت واقعیت جامعه ایران را به شما نشان میدهد !

بالا
0 لایک
خاله میترا
عکس های خاله میترا
آف لاین
عضو از: 1390-05-22 03:36
پست ها: 8705

بیاد ادمینی که

یادش بخیر
درود بر ادمینی که رفت کس بکنه کونشو به لا داد

بالا
0 لایک
شاه بلوط
آف لاین
عضو از: 1392-09-30 19:31
پست ها: 120

ابراااااااااا؟

ABRA نوشت:
پروازی نزدیک چهارده هزار پست سلام و علیک و حال و احوالی داشته
فک کنم حکمش همخوابی با جنتی باشه :D

جان تو داشتم به همین می کردم. Biggrin نه اینکه هم دوره هم هستیم. جرم هم برام میزنن:
دائم الانلاین Biggrin

بالا
0 لایک
rex2014
عکس های rex2014
آف لاین
عضو از: 1393-02-09 01:08
پست ها: 1534

اخطار

وقتی میبینم که طرف نوشته : نظام مقدس جمهوری اسلامی ، عنم میگیره !

اینجا ایران است و این سایت واقعیت جامعه ایران را به شما نشان میدهد !

بالا
0 لایک
rex2014
عکس های rex2014
آف لاین
عضو از: 1393-02-09 01:08
پست ها: 1534

اخطار

البته این اقا سعید ما ، حقش بوده که براش حکم اعدام بنویسن ، حالا بگو چرا ، طرف داشته کس دختر کانادایی ها میزاشته که یهو ، دلش هوای کس وطنی میکنه و این اخوندای کونی میان و یه جنده کارکشته رو باهاش از ایران اشنا میکنن و طرف رو میکشن ایران و باقی ماجرا!

اینجا ایران است و این سایت واقعیت جامعه ایران را به شما نشان میدهد !

بالا
0 لایک
Gurobe darya
عکس های Gurobe darya
آف لاین
عضو از: 1390-01-04 00:42
پست ها: 1468

.

خاله توام یه زمانی نزدیک بود به اهم بری نشد :دی
خودمم نزدیک بود ولی طرف اشنا در اومد :دی

بالا
0 لایک
برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .