شما اینجا هستید

سکس ضربدری

33 posts / 0 new
آخرین پست
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سکس ضربدری

دوستان اگر مطلبی در مورد ضربدری با خاطره ای از اون دارن ممنون میشم بیان و بازگو کنن مطالب زیر برگرفته از ویکی پدیا است
قرن شانزدهم [ویرایش]
قراردادی رسمی بین جان دیJohn Dee، همسرش جین و یک طالع بین scryer به نام Edward Kelley و همسرش در مورخ 22 آوریل 1578 منعقد می گردد با این مضمون که روابط نکاحی و زناشویی بین آنان تقسیم شود . .[۲]

قرن هجدهم [ویرایش]
تنها گروهی که رسماً عمل سکس ضربدری را انجام می دادند روشنفکران اروپایی بودند, که مشهور ترین آنها مری شلی نویسنده "فرانکستین" و شوهرش (پرسی شلی) بود . امروزه نیز روشنفکران حتی در بین ادیان ابراهیمی نشانه هایی را از مراسمات وآیین هایی مشاهده می کنند که درخلال آن مبادله زوجات صورت می گرفته‌است . که در این میان می توان به دوفرقه مسلمان ساکن ترکیه به نامهای (کیزیباش) و (یهودیت) اشاره نمود.[۳]

قرن نوزدهم [ویرایش]
دراواسط قرن نوزدهم و مخصوصاً در آلمان به زوجهایی که عمل تبادل زوجات را انجام می دادند لقب کمونیست داده می شد .به مفهوم اینکه همه چیز شان حتی همسر شان را به اشتراک می گذارند.

قرن بیستم [ویرایش]
با اختراع اینترنت امکان یافتن زوج مناسب جهت سکس ضربدری هرچه فراهم تر گردید .براساس آمار ارائه شده توسط سایت swingingheaven[۴] تخمین زده می شود، بیش از 400000 زوج دربریتانیا از طریق اینترنت در سکسهای ضربدری شرکت نموده‌اند .

سکس ضربدری مدرن [ویرایش]
براساس کتاب "نگاهی به آیین شهوانی سکس ضربدری" نوشته تری گلد,[۵] سکس ضربدری در میان خلبانان نیروی هوایی آمریکا و همسرانشان در جنگ جهانی دوم متداول بود . از آنجایی که نرخ تلفات در میان آنان بالا بود خانواده خلبانان با یکدیگر توافق می نمودند در صورتی که هریک از آنان کشته شد و یا مفقود الاثر گردید، همسر او توسط دیگر همکارش همانندهمسر خود به لحاظ ارضای تمایلات جنسی و عاطفی مراقبت شود ..[۶] . درسالهای دهه 1950 نیز و در طول جنگ کره این عمل در میان نظامیان متداول بود که رسانه‌ها از آن با عنوان تبادل زوجات یاد می نمودند . این نوع ارتباط حتی در میان غیر نظامیان و درحومه شهر‌ها نیز رواج یافته بود . اکنون در ایالات متحده امریکا سکس کلوبهایی وجوددارندکه بیشتر این فعالیتها در آنجامتمرکز است . با اینحال پایگاه های اینترنتی فراوانی با هدف ایجاد ارتباط بین زوجهایی که مایل به سکس ضربدری هستند وجود دارند . اخیراً در ایران هم موضوع سکس ضربدری باشدتی حتی بیش از کشور های دیگر طرفدارانی دارد که این موضوع با جستجویی کوتاه در میان سایتهای سکسی قابل درک است .

5
نمره شما: هیچ میانگین 5 (2 votes)
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سری به این سایتها بزنین

سکس ضربدری (به انگلیسی: Swinging) نوعی ارتباط جنسی بین دو شریک جنسی می‌باشد این دیدار می تواندبه صورت یک مهمانی خصوصی باشد و یا در خلال تجمع های گروهی و یا کلوب‌های ضربدری (به انگلیسی: swingers' club) و ترتیب ملاقات هم می تواند از طریق مجلات، اینترنت و یا معرفی دوستان صورت پذیرد . پیشینه تاریخی ثبت شده این نوع ارتباط به دوران رم باستان باز می‌گردد که در آن مناسکی به صورت Orgy و یا ارتباط جنسی گروهی بین زوجین انجام می‌شده‌است . اما این نوع رابطه از تاریخ 1960 و با بوجود آمدن انقلاب جنسی و اختراع قرصهای ضد بارداری contraceptive pill وارد مرحله جدیدومطمئن‌تری شد.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

دلایل متنوعی برای زوجین

دلایل متنوعی برای زوجین وجوددارد . برخی دلیل آن را ایجاد تغییر و تنوع در سکس عادی وکسل کننده ذکر می کنند در حالی که بعضی دیگر کنجکاوی و تعدادی آن را یک عمل اجتماعی می دانند.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

انقلاب جنسی (یا زمان «آزاد

انقلاب جنسی (یا زمان «آزاد سازی جنسی») یک جنبش اجتماعی بود که نظام سنتی رفتارهای جنسی و روابط بین فردی را در غرب در فاصله‌ی سالهای دهه‌ی ۶۰ تا ۸۰ میلادی به چالش کشید[۱]. خیلی از تغییرات در هنجارهای جنسی در این دوره، امروزه جریان غالب شده‌اند. [۲]

آزادی سازی جنسی شامل افزایش مقبولیت سکس خارج از روابط دگرجنس‌گرایانه‌ی تک‌همسری (ازدواج قدیمی)[۳]، جلوگیری از آبستنی و قرص‌های ضد بارداری، برهنگی در در ملا عام و در حضور دیگران، هنجار شدن هم‌جنس‌گرایی و شکل‌های دیگر میل‌جنسی، و قانونی‌شدن سقط جنین همگی در پی این انقلاب بودند. [۴][۵]

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

جالب است که بدونین

تبت تنها کشوری است که در آنجابعضی از زنان چند شوهر قانونی دارند و این کار را به اصطلاح علمیPolyandry می نامند

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

قابل توجه بانوان

این روزها ۴۰‌امین سالگرد می ۱۹۶۸ یا انقلاب دانشجویی در فرانسه است. انقلابی که حکومت را عوض نکرد. شارل دوگل دوباره به سر حکومت برگشت ولی تغییرات زیادی در فرهنگ و حکومت فرانسه و در نتیجه‌ی آن در جاهای دیگر دنیا بوقوع پیوست.

«انقلابی که تابوشکن، دگرگون کننده‌ی جامعه‌ی کهنه و برپا‌کننده‌ی برابری زن و مرد بود. انقلابی که طی آن تقدس خیلی‌چیزها فرو ریخت.»
« به گفته‌ی دانیل کمبندیت آزادی بیان، آزادی جنسی، آزادی تخیل و لذت بردن و بالاتر از همه برابری زن و مرد دستاورد این جنبش بود.»
این‌ها جملاتی از یکی از مقاله‌های رادیو‌زمانه در مورد این تاریخ بود. این روز‌ها رادیو‌زمانه خیلی خوب این سالگرد رو پوشش داده و مقالات زیادی در مورد این جنبش منتشر کرده‌است. از بررسی جامعه‌شناسی گرفته تا مصاحبه با کسانی که در این جنبش حضور داشتند و خاطره‌خوانی.
دوستی سوئدی که برای گردش به ایران آمده بود می‌گفت تمام این مشکلات را ما(سوئدی‌ها) هم داشته‌ایم تا اینکه در جریان تغییرات دهه ۶۰ و پیش‌زمینه‌های آن، در یک حرکت اعتراضی زن‌ها به خیابان‌ها می‌آیند و به نشانه‌ی اعتراض همگی سوتین‌هاشون رو در‌میارن.(البته نه زیر لباس).
البته واضح هست که این تغییرات در خواستگاه بخصوص و پیش‌زمینه‌هایی که باعث آن شده است رخ داده‌اند. و این تاریخ نقطه‌ی عطف تغییرات برای آزادی در اروپا بود.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سکس گروهی در فرهنگ امروزی

سکس گروهی می‌تواند شامل سه نفر یا بیشتر از هر جنسیت یا گرایش جنسی باشد. خود رویدادهای سکس گروهی را می‌شود طبق نوع سکس طبقه بندی کرد؛ برای مثال، یک نشست سکس گروهی دگرجنس‌گرا تنها شامل سکس بین دو جنس مخالف خواهد بود. برخی ضیافت‌ها برای سکس گروهی ممکن است برای گروه یا گروههای خاصی از مردم در نظر گرفته شده باشند. در جامعهٔ همجنسگرایان مذکر، برخی باشگاههای شبانه، گرمابه‌ها، و گروههای اینترنتی هستند که سکس گروهی را برگزار می‌کنند و در آن شرکت میجویند. انواع مختلف سکس گروهی ممکن است شامل تعویض شریک جنسی باشد و یا نباشد. در بعضی باشگاههای سکس ورود همراه با زوج الزامی است و معمولاً تماس فیزیکی واقعی بین افراد زوج‌های مختلف رخ نمی‌دهد. سکس گروهی ممکن است شامل فعالیتهای سکسی خاصی باشد؛ به عنوان مثال، برخی شامل برده-اربابی و دگرآزاری هستند در حالی که سکس گروهی تابی‌لاو (Tobylove) و وانیل (vanilla) این‌گونه نیست.
در بسیاری از فرهنگ‌ها سکس در معرض عموم تابو و غیر قانونی است. همچنین بسیاری از گروهها سکسی را که تک زوجی نباشد تقبیح می‌کنند. سکس گروهی معمولاً به طور خصوصی یا در مکان‌های زیرزمینی و مخفی مثل خانه ها؛ مناطق غیر مسکونی مانند جنگل ها؛ ساختمان‌های متروک یا باشگاههای خصوصی به وقوع می پیوندد. باشگاه‌های سکس غالباً تنها بر روی اعضا باز هستند، در حالی که مکان‌های کمتر رسمی (توقف گاههای کامیون، مناطق پردرخت، پارکینگ ها) می‌توانند نیمه-سری باشند. سکس گروهی همچنین گاهی اوقات در باشگاههای شبانه، حمام‌های عمومی، سالن‌های ماساژ، یا بارها رخ می‌دهد. سکس گروهی ممکن است جزئی از فعالیتهای اجتماعی دیگر مانند میهمانی‌ها باشد، با این حال در برخی ضیافت‌ها مانند حمام‌های همجنسگراها اغلب مراجعه کنندگان از حرف زدن اجتناب می‌کنند.
با وجود (یا بخاطر) تابو بودن سکس گروهی، شرکت در سکس گروهی برای برخی یک رویاست، ولی شرکت منظم جستن در سکس گروهی در بیشتر فرهنگ‌ها غیر معمول است

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

مانند هر نوع نزدیکی، سکس

مانند هر نوع نزدیکی، سکس گروهی منجر به ارضا نیاز جنسی بین طرفین می‌شود. این گونه از سکس از هزاران سال پیش در نقاط مختلف دنیا موجود بوده است.[نیازمند منبع] اما امروزه این عمل بیشتر در جوامع غربی رواج دارد[نیازمند منبع]، اما در نظر اکثریت جوامع غربی نیز عملی تابو است.[نیازمند منبع]
هر رفتار جنسی که توسط دو نفر انجام می‌گیرد می‌تواند جزئی از یک سکس گروهی قرار گیرد، همچنین تعدادی از رفتارهای جنسی فقط با بیش از دو نفر ممکن است. سکس گروهی که در طی آن به یک نفر توسط چند نفر دخول می‌شود، برخی اوقات دخول دسته‌جمعی (gang bang) خوانده می‌شود.
ملاحظات سکس بی خطر در رابطه با سکس یک نفر بر یک نفر در مورد سکس گروهی هم صدق می‌کند. کسانی که سکس گروهی دارند ممکن است تعداد شرکای جنسیشان بیشتر باشد،
سکس گروهی در میان افراد همهٔ گرایش‌های جنسی از هر جنسیتی روی می‌دهد

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سکس گروهی در اسلام جایز است

سکس گروهی در اسلام جایز است به شرطی که زوجه به صورت هم نگاه نکن و تنها شوهر این اجازه را داشته باشد
برای مرد داشتن زن صیغه ای نامحدود است
شرط صیغه خواندن خطبه ای است که میتوان ان را فارسی هم خواند

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

جالبتر انکه

h.mamedost نوشت:
نسل سوخته57 نوشت:
سکس گروهی در اسلام جایز است به شرطی که زوجه به صورت هم نگاه نکن و تنها شوهر این اجازه را داشته باشد
برای مرد داشتن زن صیغه ای نامحدود است
شرط صیغه خواندن خطبه ای است که میتوان ان را فارسی هم خواند

خیلی جالبه ! این منبعش کجاس؟
ولی ادامه بده اینجور مطالب هم باید توی سایت باشه

متشکر از نظر شما
این مسئله غریبی نیست همان حرم سرایی است که تمام پادشاهان امامان و روحانیون دارن
به علت زیاد بودن زوجه و همچنین فراهم نبودن مسکن برای همه و اتاق به همین منظور زنان در یک اتاق با هم سکس میکردن
در این میان اتفاق افتادن لز هم دور از ذهن نیست
جالب ان است که شما شرعا هم میتوانین دست به سکس ضربدری بزنین و ان هم خواندن خطبه طلاق و برای زن و در همان لحظه ازدواج با مرد دیگر است و بعداز اتمام دوباره خواندن خطبه عقد
اتفاقاتی که بسیاری از فاتحان لشکرهای اسلامی برای تصاحب زنانی که در فتوحات خود بدست میاوردن و به مشارکت گزاشتن انها شکل میگرفته
البته هنوز هم در بسیاری از نواحی البته با گزاشتن کلاه شرعی صورت میگیرد

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سکس ضربدری در فرهنگهای دیگر

اسکیموها
می‌خواهم جواب این سوآل را بگیرم که آیا اسکیموها این رسم خاص را دارند که همسران‌شان را در اختیار غریبه‌ها بگذارند؟
از وقتی که مُبلغ‌های مذهبی آمده‌اند این چیزها کم‌تر اتفاق می‌افتد. علاوه براین، این قضیه با آن چیزی که 16 ساله‌ها تصور می‌کنند کاملاً متفاوت است. این درست است که بعضی وقت‌ها مردان اسکیمو اجازه می‌دهند غریبه‌ها با همسران‌شان بخوابند، اما آیا این قضیه برای هر احمق شهوت‌رانی که جلوی خانه‌شان سبز شود، اتفاق می‌افتد؟ مسلماً نه. در اختیار گذاشتن همسر گاهی در بعضی موارد خاص اتفاق می‌افتد. این موضوع هرگز سنت رایجی نبوده است، بلکه گاهی پیش آمده است.
چندین زمینه باید فراهم باشد تا شوهری اجازه بدهد مرد دیگری با همسرش بخوابد. رایج‌ترین مورد رسم تعویض همسر است که در همه‌ی مناطقی که اسکیموها زندگی می‌کنند، اتفاق می‌افتد، از شرق گرینلند تا دریای برینگ. این‌گونه تعویض همسر معمولاً با باورهای مذهبی‌شان ارتباط دارد و معمولاً هم تحت تأثیر تحریکات کاهن قبیله برای بهبود آب و هوا در فصل شکار انجام می‌شود.
نوع دیگر به اشتراک گذاشتن همسر، هیچ‌گونه ارتباطی با مذهب ندارد و تنها بعد آن هم زمینه‌ی جنسی نیست. نوعی تبادل همسر دوطرفه است. بعضی وقت‌ها از آن به عنوان ازدواج‌های مشترک تعبیر می‌شود. این رسم در تمام مناطقی که اسکیموها ساکن هستند وجود دارد، البته در بعضی مناطق به ندرت اتفاق می‌افتد و حتا در آن مناطقی که رایج است برخی از زوج‌ها از شرکت در آن خودداری می‌کنند. ازدواج‌های مشترک موضوع ساده‌ای نیستند. علاوه بر انگیزه‌های جنسی، به منظور تقویت روابط اقتصادی و دوستی میان افراد دو خانواده نیز صورت می‌گیرد و در مواقع ضروری به یکدیگر وابستگی پیدا می‌کنند. معمولاً این قضیه بین دو زوج از دو دهکده‌ی متفاوت اتفاق می‌افتد. مرد در خانه‌ی جدید از تمامی مسؤولیت‌ها، حقوق و امتیازات برخوردار می‌شود. این قضیه معمولاً تعویض همسر نامیده می‌شود، اما منطقی‌تر این است که تعویض شوهر نامیده شود. دوره‌ی تعویض ممکن است به هر اندازه‌ای باشد، یک هفته متداولتر است. بعد از آن شوهرها به خانه‌ی خودشان برمی‌گردند تا تعویض بعدی که ممکن است چند ماه بعد اتفاق بیفتد یا هرگز اتفاق نیفتد. روابط بین دو خانواده به قوت خود باقی می‌ماند حتا اگر این تعویض فقط یک بار اتفاق بیفتد. همین‌طور این قضیه ممکن است با یک زوج دیگر یا با چندین زوج تکرار شود.
حال برمی‌گردم به اصل سوآل شما که آیا در اختیار گذاشتن همسر بدون این که در عوضِ آن همسر شخص مقابل را در اختیار بگیرند، اتفاق می‌افتد؟ باور رایج این است که این کار نوعی میهمان‌نوازی و خدمت به مردی است که بدون همسر خودش مسافرت می‌کند. این تصور لزوماً برداشت درستی نیست. تا جایی که من می‌دانم، از هیچ مرد اسکیمویی اصلاً انتظار نمی‌رود که همسرش را در اختیار هر رهگذری بگذارد و در هیچ جا صدق نمی‌کند. اغلب اسکیموها با همسران‌شان مسافرت می‌کنند و بنابراین چنین اتفاقی کم‌تر روی می‌دهد. مردها گاهی ابراز تمایل می‌کنند که همسرشان را در اختیار رهگذران قرار دهند، اما به نظر می‌رسد که نوعی نفرت همگانی در این مورد وجود دارد. از طرف دیگر اگر یک میهمان با گستاخی همسر میزبان را درخواست کند، ممکن است رسم میهمان‌نوازی مانع از آن شود که این خواسته را رد کنند. اگر میزبان بیش از یک همسر داشته باشد که معمولاً از هر ده مورد یک مورد این گونه است، ممکن است تمایل بیشتری داشته باشد که یکی از آن‌ها را در اختیار میهمان بگذارد، البته این هم یک رسم فراگیر نیست. اگر میزبان به مسافری همسرش را تعارف کند، تلویحاً این انتظار وجود دارد که او هم زمانی در آینده به همسر آن مسافر امکان دسترسی داشته باشد.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

در ادامه

صور غلط غربی‌ها در مورد در اختیار گذاشتن همسران به مسافران ناشناس به عنوان یک رسم معمول چندین علت دارد. اول این که این کار در میان الوتس‌ها رایج‌تر است و نه در میان اسکیموها و آن‌ها این دو گروه را با هم اشتباه گرفته‌اند.
عامل دیگر این است که مبلغان مذهبی (که نخستین کسانی بودند که به مناطق اسکیموها مسافرت کردند) زمانی که دیده‌اند یک مرد اسکیمو همسرش را به میهمانش تعارف می‌کند، فکر کرده‌اند که میهمان کاملاً غریبه است در حالی که ممکن است این یک نوع ازوداج مشترک بوده باشد. در آخر این که شاید مردان اسکیمو تمایل بیشتری داشته‌اند که همسران‌شان با غریبه‌های سفید پوست بخوابند تا اسکیموهای غریبه. گزارش‌های زیادی (از سوی سفیدپوستان) وجود دارد که مردان اسکیمو مایل بودند همسران‌شان را در اختیار سفید‌ها بگذارند تا پسران زیباتری داشته باشند. نمی‌توانم مانع این تردید بشوم که خودبزرگ‌بینی و خودفریبی سفیدپوست‌ها باعث این حرف‌ها شده است، اما این گزار‌ش‌ها آن قدر زیاد شده‌اند که به راحتی نمی‌توان همه‌ی آن‌ها را کاملاً رد کرد.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

داستانی جالب ولی واقعی

زمانی یک مارشال امریکایی مهمان یک زوج اسکیمو میشود زن اسکیمو از ان مارشال خوشش امده و از شوهرش درخواست میکند که با ان مرد سکس کند
مرد پیشنهاد را به مارشال امریکایی میدهد ولی مارشال که از فرهنگ انان بی اطلاع بود درخواست ان مرد را رد میکند
در فرهنگ اسکیمو پس زدن زن بزرگترین توهین است و باعث درگیری و قتل ان مارشال شد
براساس این اتفاق فیلمی هم ساخته شد که در ان فیلم انتونی کویین نقش مرد اسکیمو را بازی کرد 

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

تاریخچه لز

قدیمی‌ترین مستندات در رابطه با همجنس‌گرایی مربوط به یونان باستان است. سافو شاعری زن از جزایر لزبو متعلق به یونان باستان بوده که در اشعارش رابطه‌های عشقی را به دختران و زنان تعمیم داده‌ و واژه لزبین نیز در اشاره به همجنس‌گرایان زن از همین مورد سرچشمه گرفته
است
در هر فرهنگی دگر جنسی قابل احترام بوده است
حتی در دوران صفویه

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

این تنها گوشه ای

این تنها گوشه ای از باورهای دیگر فرهنگها در مورد تنوع سکسی میباشد
امید است که کاربران به جای بی احترامی به اشخاصی که دنبال تنوع در سکس هستن
همانند یک انسان آزاد اندیش با این مقوله برخورد کنن
با انکه اشخاصی از این مدل سکس خوششان نمیاد ولی ضرورتی ندارد که به دیگر کاربرها توهین کرده وانان رو به باد تهمتهای ناروا بگیرن
با انکه ادعای روشنفکری در همه ما است ولی در عمل خلاف ان اقدام میکنیم و بعضی از دوستان تفاوت چندانی با روحانیون و آنانی که افکاری بسته دارن،عمل نمیکند
خیلی خوشحال میشدم که دیگر دوستان هم در مورد ازادی جنسی به تبادل نظر بپردازیم ولی به نظر میاید که همچنان این تابو در فکر و ذهن بسیاری وجود دارد حتی کاربران سایت سکسی 

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

توضیحات

کاربری محترمی پیام داده بودن که سکس گروهی در اسلام حرام است
در توضیح باید متذکر بشوم نه تنها در اسلام بلکه در تمام ادیان ابراهیمی که چند مرد و زن همزمان سکس کنن این رابطه حرام و مردود است
ولی باید به این نکته هم توجه داشت که اگر در یک سکس بیش از دونفر شرکت کنن ان سکس را سکس گروهی میخوانن
از انجا که در اسلام به زن هیچ گونه نگاه انسانی نشده و کاملا ابزاری است از قانون سکس جمعی معاف میشود چون در اسلام مرد تنها انسان محسوب میشود و دارای حقوق است
توجه داشته باشین در زمان اعراب 1400سال پیش(و چه بسا الان)تعداد زیاد زوجه از افتخارات مرد بود
از انجا که اعراب بادیه نشین اکثرا بویی از تمدن و فرهنگ یک جا نشینی و شهری نبرده بودن انها با زوجه خود در چادر سر میکردن و تنها یک پرده میان انان و فرزندانشان بود
و انهایی هم که در شهری و یا منزلی سوکونت داشتن از نظر مالی انقدر تمکن نداشتن که بتوانن برای هر همسری یک خانه و یا حتی یک اتاق اختیار کنند
با کمی دقت در اعراب امروزی میتوان نشانه های از رفتار نیاکانشان دید
در مورد اینکه ایا میتوان زنی را طلاق داد و در ان واحد به همسری کس دیگری در اورد و بعد از لحظاتی دوباره به همسری برگزید درست است و صحت تاریخی دارد
زمانی بود که مسلمان و اعراب به خاطر بشارتی که امرا و امامان در مورد غنائم و زنان داده بودن و یا حتی بهشت به جهاد و جنگ میرفتن چه بسا به روستا یا محلی میرسیدن که در انان زنان به تعداد مردان جنگی نبود
بعد از اینکه اعراب ان شهر و روستا را غارت میکردن و جز زنان و دختران چیز دیگری نمیماند
شروع به شهوت رانی میکردن در این حین اگر زنان به اندازه کافی نبود به همان طریقی که در بالا قید شد رفتار میکردن
متاسفانه با انکه این رفتارهای شنیع صدها بار در طول تاریخ از جانب انانی که ادعای مالکیت خدا و بهشت را داشتن سر زده است ولی به ندرت میتوان نشانی از ان در جایی پیدا کرد و این چیزی نیست جز سانسور تاریخی
دوستان هیچ چیز به اندازه سرکوب احساسات و طبیعتی که در همه ما است،به فرد اسیب نمیزند
البته این به معنای افسار گریختگی رفتاری و کرداری نیست  

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

زمانی یک مارشال امریکایی

زمانی یک مارشال امریکایی مهمان یک زوج اسکیمو میشود زن اسکیمو از ان مارشال خوشش امده و از شوهرش درخواست میکند که با ان مرد سکس کند
مرد پیشنهاد را به مارشال امریکایی میدهد ولی مارشال که از فرهنگ انان بی اطلاع بود درخواست ان مرد را رد میکند
در فرهنگ اسکیمو پس زدن زن بزرگترین توهین است و باعث درگیری و قتل ان مارشال شد
براساس این اتفاق فیلمی هم ساخته شد که در ان فیلم انتونی کویین نقش مرد اسکیمو را بازی کرد

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

زوجی برای ضربدری هست؟

اگر زوجی برای ضربدری هست لطفا مشخصات و سن و محل سکونتش رو بگه

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

.

کاربران اگر تجربه ای در مورد سکس ضربدری دارین لطفا اینجا بازگو کنین

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

کاربران اگر تجربه ای در مورد سکس ضربدری دارین لطفا اینجا بازگو ک

کاربران اگر تجربه ای در مورد سکس ضربدری دارین لطفا اینجا بازگو کنین

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

به دنبال یه زوج با فرهنگ و با

به دنبال یه زوج با فرهنگ و با شخصیت از تهران
لطفا اینجا و یا در خصوصی بیام بگزارید

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

کاربران اگر تجربه ای در مورد

کاربران اگر تجربه ای در مورد سکس ضربدری دارین لطفا اینجا بازگو کنین

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

خیلی شادمان میشوم اگرکاربران

خیلی شادمان میشوم اگرکاربران محترم بدونهیچ واهمه ای از قضاوت اگرتجربه ای در این مورد دارند بازگو کنند

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

خیلی شادمان میشوم اگرکاربران

خیلی شادمان میشوم اگرکاربران محترم بدونهیچ واهمه ای از قضاوت اگرتجربه ای در این مورد دارند بازگو کنند

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

سکس ضربدری (به انگلیسی:

سکس ضربدری (به انگلیسی: Swinging) نوعی ارتباط جنسی بین دو شریک جنسی می‌باشد این دیدار می تواندبه صورت یک مهمانی خصوصی باشد و یا در خلال تجمع های گروهی و یا کلوب‌های ضربدری (به انگلیسی: swingers' club) و ترتیب ملاقات هم می تواند از طریق مجلات، اینترنت و یا معرفی دوستان صورت پذیرد . پیشینه تاریخی ثبت شده این نوع ارتباط به دوران رم باستان باز می‌گردد که در آن مناسکی به صورت Orgy و یا ارتباط جنسی گروهی بین زوجین انجام می‌شده‌است . اما این نوع رابطه از تاریخ 1960 و با بوجود آمدن انقلاب جنسی و اختراع قرصهای ضد بارداری contraceptive pill وارد مرحله جدیدومطمئن‌تری شد.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

تبت تنها کشوری است که در

تبت تنها کشوری است که در آنجابعضی از زنان چند شوهر قانونی دارند و این کار را به اصطلاح علمیPolyandry می نامند

بالا
0 لایک
motekhases
آف لاین
عضو از: 1390-06-26 23:05
پست ها: 26

به نظر میاد که بیشتر به دنبال

به نظر میاد که بیشتر به دنبال تبلیغ هستی تا پیدا کردن زوج وگر نه ما هستیم

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

ما زوج مورد نظرمون رو پیدا کردیم لطفا پیام ندهید

سکس گروهی می‌تواند شامل سه نفر یا بیشتر از هر جنسیت یا گرایش جنسی باشد. خود رویدادهای سکس گروهی را می‌شود طبق نوع سکس طبقه بندی کرد؛ برای مثال، یک نشست سکس گروهی دگرجنس‌گرا تنها شامل سکس بین دو جنس مخالف خواهد بود. برخی ضیافت‌ها برای سکس گروهی ممکن است برای گروه یا گروههای خاصی از مردم در نظر گرفته شده باشند. در جامعهٔ همجنسگرایان مذکر، برخی باشگاههای شبانه، گرمابه‌ها، و گروههای اینترنتی هستند که سکس گروهی را برگزار می‌کنند و در آن شرکت میجویند. انواع مختلف سکس گروهی ممکن است شامل تعویض شریک جنسی باشد و یا نباشد. در بعضی باشگاههای سکس ورود همراه با زوج الزامی است و معمولاً تماس فیزیکی واقعی بین افراد زوج‌های مختلف رخ نمی‌دهد. سکس گروهی ممکن است شامل فعالیتهای سکسی خاصی باشد؛ به عنوان مثال، برخی شامل برده-اربابی و دگرآزاری هستند در حالی که سکس گروهی تابی‌لاو (Tobylove) و وانیل (vanilla) این‌گونه نیست.
در بسیاری از فرهنگ‌ها سکس در معرض عموم تابو و غیر قانونی است. همچنین بسیاری از گروهها سکسی را که تک زوجی نباشد تقبیح می‌کنند. سکس گروهی معمولاً به طور خصوصی یا در مکان‌های زیرزمینی و مخفی مثل خانه ها؛ مناطق غیر مسکونی مانند جنگل ها؛ ساختمان‌های متروک یا باشگاههای خصوصی به وقوع می پیوندد. باشگاه‌های سکس غالباً تنها بر روی اعضا باز هستند، در حالی که مکان‌های کمتر رسمی (توقف گاههای کامیون، مناطق پردرخت، پارکینگ ها) می‌توانند نیمه-سری باشند. سکس گروهی همچنین گاهی اوقات در باشگاههای شبانه، حمام‌های عمومی، سالن‌های ماساژ، یا بارها رخ می‌دهد. سکس گروهی ممکن است جزئی از فعالیتهای اجتماعی دیگر مانند میهمانی‌ها باشد، با این حال در برخی ضیافت‌ها مانند حمام‌های همجنسگراها اغلب مراجعه کنندگان از حرف زدن اجتناب می‌کنند.
با وجود (یا بخاطر) تابو بودن سکس گروهی، شرکت در سکس گروهی برای برخی یک رویاست، ولی شرکت منظم جستن در سکس گروهی در بیشتر فرهنگ‌ها غیر معمول است

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

تبت تنها کشوری است که در

تبت تنها کشوری است که در آنجابعضی از زنان چند شوهر قانونی دارند و این کار را به اصطلاح علمیPolyandry می نامند

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

ما زوج مورد نظرمون رو پیدا کرده ایم لطفا برای این منظور پیام نده

سکس ضربدری (به انگلیسی: Swinging) نوعی ارتباط جنسی بین دو شریک جنسی می‌باشد این دیدار می تواندبه صورت یک مهمانی خصوصی باشد و یا در خلال تجمع های گروهی و یا کلوب‌های ضربدری (به انگلیسی: swingers' club) و ترتیب ملاقات هم می تواند از طریق مجلات، اینترنت و یا معرفی دوستان صورت پذیرد . پیشینه تاریخی ثبت شده این نوع ارتباط به دوران رم باستان باز می‌گردد که در آن مناسکی به صورت Orgy و یا ارتباط جنسی گروهی بین زوجین انجام می‌شده‌است . اما این نوع رابطه از تاریخ 1960 و با بوجود آمدن انقلاب جنسی و اختراع قرصهای ضد بارداری contraceptive pill وارد مرحله جدیدومطمئن‌تری شد.

بالا
0 لایک
نسل سوخته57
آف لاین
عضو از: 1390-10-30 20:12
پست ها: 168

منتظرم

اگر میخواهید با شخصی اشنا بشوید یا داستان و یا تجربه ای در ابن بابت دارین اینجا در میان بگزارید

بالا
0 لایک

صفحات

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .