شما اینجا هستید

شورت خواهرزن

حدود 7 سالي از ازدواج ما مي گذشت و زندگي برام ديگه يواش يواش عادي و روزمره گي مي شد. (به لحاظ سكسي ).
2 تا خواهر زن دارم كه نسیم 25 سالشه و نرگس 20 ساله است و هر دو مجرد هستن.
نسیم به لحاظ هيكل نمره 20 داره و يه باسن بزرگ و اهل ورزش و مربي رقص.
چند سال اول زندگي مشترك من و خانمم نظري به اون نداشتم اما كم كم كه بزرگ تر شد و جا افتاده تر وسوسه شدم برم تو كارش بلكه يه راهي باز بشه.
چند بار به بهانه رسوندنش به خونشون و يه بار هم تو مسافرت رفتم سراغ مخ زني كه هر بار متوجه نشد و يا من نتونستم منظورم را بهش برسونم. تا اينكه پارسال تابستون براي رفتن به استخر اومد خونه ما. اون روز نوبت خانمها بود كه از استخر مجتمع استفاده كنن و نسیم هم بعنوان ميهمان ما اومده بود اونجا كه با خانمم برن تو آب.
رفت تو اطاق خواب لباس شنا زير لباسش پوشيد و با خانمم رفتن طبقه اول كه استخر اون طبقه بود.
حس كنجكاوي بهم گفت برم ببينم از لباسهاي زيرش چي اونجا هست كه ديدم يه شرت نارنجي توي كمد گذاشته منم گرفتم تو دستم و شروع كردم به وارسي كه از شانس تخمي يهو وارد اطاق شد. (عينك شنا را جاگذاشته بود ).
از خجالت و ترس داشتم سكته مي كردم بي اختيار شورتشو پرت كردم رو تخت و از در زدم بيرون اونم بلافاصله رفت تو اطاق و برگشت پايين.
گفتم رفته كه آش منو بپزه و بهتره بزنم بيرون و براي خودم توجيهات براي زنم جور مي كردم و ساعت 9 شب با كلي ترس و لرز وارد خونه شدم. ولي حالت زنم عادي بود و هيچ صحبتي نشد حتي پرسيدم نسیم كجاست ؟ كه جواب داد رفت خونشون...
فرداي اون روز تو دفتر كارم داشتم ايميل هام را چك مي كردم كه ديدم يه ايميل از نسیم رسيده و با كمال حيرت ديدم كه عكس همون شورتشه!!!. گفتم واويلا داره دهن منو مي گاد جواب ندادم . پس فرداي اون روز و 2 روز بعدش هم اين كار را تكرار كرد كه ديگه دلو زدم به دريا و جوابشو دادم كه ببخشيد رفتم سر كمد ديدم لباس شما اونجاست فكر كردم مال نگاره (زنم ) تازه خريده و از اين چرت و پرتها... كه فورا جواب داد آره جون عمت !! دوباره عذر خواهي كردم كه يهو 12 تا عكس نيمه برهنه خودشو برام ايميل كرد. دست و پام داشت مي لرزيد هم از ديدن عكسها و هم اينكه نمي دونستم چرا اينكار را مي كنه؟
با شيطنت جواب دادم چه دوستاي قشنگي داري خوش بحالت!! بازم همون جواب را داد... جون عمت!!
ديگه راه باز شده بود فوري بهش زنگيدم اس داد نميتونه حرف بزنه فردا مياد دفترم. گفتم ساعت 7 بيا كه سر خر نباشه و فرداش همه را زودتر فرستادم دنبال استراحت اجباري.
سر ساعت اومد و در را باز كردم و سرم را پايين انداختم يعني شرمنده هستم. وقتي اومد بشينه پرسيد كي اينجاست؟ گفتم مگه قراره كسي هم باشه؟ گفت خيلي پر رويي. گفتم چرا؟ گفت تو تا ساعت 9 اينجا ميموني تو اين دو ساعت دفترت خاليه؟ گفتم براي تو خاليش كردم!!! ديدم سرخ شد.صورتم را بردم جلو و گفتم يه چيز درگوشت بگم؟ اونم اومد جلوتر گفتم روسري ات را بردار صدامو بشنوي. روسري را كه برداشت يه ماچ آبدار ازش كردم و گفتم به كسي نگو.اومد از جاش بلند بشه كه يه لب آرتيستي ازش گرفتمو نذاشتم خيلي بگذره رفتم سراغ دكمه هاي مانتوش دو تا از دكمه ها را يواشكي باز كردم و دستمو بردم تو سوتينش. دست چپم را هم گذاشتم رو باسن قشنگش.
لبش را آزاد كرد و گفت نكن آشغال. گفتم نترس هيشكي نمي فهمه عزيزم و در يك چشم به هم زدن شلوارم را كشيدم پايين و چشمش به كيرم خورد. برق شهوت تو چشاش موج مي زد و دستش را گذاشتم رو كيرم.
نا خود آگاه رفت پايين و چند تا ساك زد و گفت چه چيزيه؟!! بلندش كردم و لختش كردم بردمش تو اطاقم و هلش دادم رو كاناپه. ديدم همون شورت نارنجي معروف پاشه. گفتم درش بيار گفت گذاشتم ببينم تو با اين شورت چكار داري؟ با يه حركت سريع كشيدمش پايين و دستاشو انداختم رو كاناپه و شروع به خوردن اون باسن قشنگ و كوس غنچه ايش كردم نمي فهميدم دارم چكار مي كنم وحشيانه ليس ميزدم كه ديدم يه جيغ بنفش كشيد و ارگاسم شد. مي خواستم ادامه بدم نذاشت گفت تا همين جا بسه. گفتم پس من چي ؟گفت زحمت اون كيرو من نبايد بكشم و به سرعت از دفتر زد بيرون...

نوشته: علی

داستان سکسی:

1.88889
نمره شما: هیچ میانگین 1.9 (9 votes)

نظرات

عادی و روز مره گی میشد ؟؟؟
دختری که چند دفعه اومدی مخشو بزنی منظورتو نگرفته یهو 12 تا عکس برهنه واست میل میکنه ؟
آدم به خواهر زنش بزنگه و خواهر زنه بگه نمیتونه بحرفه ؟ نکنه پدر مادر خانمت نمیدونن ازدواج کردین ؟
خواهر زنت اومده بکنیش بعد که لب گرفتی گفته نکن آشغال ؟؟؟
اگر قرار بود زخمت کیرتو نکشه چرا ساک زده ؟؟؟؟
کلا اومده بود سک سک کنه بره ؟؟؟
الان زندگیت از روز مرگی خارج شده ؟؟؟
جواب این سوالارو به من نده به خودت بده ...
یه سوال کلی دارم .... چرا همه 7 ساله ازدواج کردن ؟؟؟

بالا
0 لایک

مردی که با دیدن یه شورت دست و دلش بلرزه نامرد هم نیست چه برسه به مرد....مردی که اختیارش دست شهوتش باشه حیوون هم نیست چه برسه به انسان....تف به شرف و غیرت نداشتت.نمیدونم چرا شما احمق ها نمیخواید بفهمید خیانت دو طرفه خواهد شد...یه روز هم زنت برا برادرت ساک میزنه....کلاهتو بنداز بالا،سرتو بگیر بالا.....بلدی بنویسی غیرت!!!!میدونی ناموس چیه و چند بخشه!!!!!خائن پست فطرت نجس.

بالا
0 لایک

دوست گرامی یاس....
من متعجبم که چرا بعضی از مردهای متاهل هیزتر از مجردها شدن؟چرا همش فکر تنوع در سکس هستن؟چرا با دیدن یه سوراخ از انسانیت و تعهد فاصله میگیرن و از حیوون هم پست تر میشن؟چرا نمیتونن شهوتشون رو کنترل کنن؟آخه این خیانت لعنتی چیه که کلاس شده،نقل و نبات شده!!!!سکس با محارم مخصوصا خواهر و مادر چه رفتار و افکاریه!!!!!تف به این روزگار پست.....امیدوارم روزی بیاد که زمین از لوس وجود خائن،بیغیرت و بی ناموس و ترویج دهندگان سکس با محارم پاک بشه،به امید روزی که سکس رو مقدس بشماریم و بدون عشق و آرامش اون رو نخوایم.

بالا
0 لایک

آماده بکار گرامی،
اومدن تو این سایت دلیل بر بی غیرتی و بی ناموسی نیست.اگه انسان جایی رفت و تونست خودش رو کنترل کنه و تغییر نکنه هنره.اگه تونست به اصول انسانی پایبند باشه شاهکاره...بحث دین از غیرت جداست،مگه عرق خور و یهودی که دین رو قبول ندارن بی غیرتن؟حتی حیوون هم غیرت و تعصب خاص خودش رو داره.

بالا
0 لایک

آقا یا خانم آماده به کار
لطفا سرت تو لاک خودت باشه رفیق

به نظرات دیگران چیکار داری رفیق

عیسی به دین خود موسی هم به دین خود والسلام

به کسی هم مربوط نیست تو این سایت چیکار میکنیم

آخه بیغیرت این داستان بود نوشتی ،توهم زدی بدبخت بیناموس

خجالت رو واسه همین روزا گذاشتن

حیف مرد که به تو بگن

بیغیرتای بدبختی مث شما آبروی هرچی مرده بردن

آخه خوک جان آدم با خواهر زنش که مث خواهر خودش میمونه سکس میکنه؟

بیغیرتی که شاخو دم نداره

یکی به لز کردنش افتخار میکنه که اون در مقابل تو باشرفه

روزی رو میبینم که زنت رو چنان بگایند که مث سگ پشیمون بشی که چرا همچین غلطی کردم و با خواهر زنم سکس داشتم

اه تف تو روزگار لعنتی

تک و تنها داداش گلم چرا سر نمیزنی به تاپیک بچه های باغیرت

منتظرت هستیم داداش

ول کن این بیناموس ها رو بذار اینا جلقشونو بزنن و لزشون رو بکنن بیا جایی که آری از هرگونه کثافت کاری و بیناموسی باشه و بیغیرتی

بالا
0 لایک

خواهر زن آی حال میده آی حال میده.
ولی به نظر من این یه قصه و زاییده ذهنت بوده.
چون کسی که خودش بخاره و عکس سکسیشو بفرسته و بیاد سر قرار هیچوقت موقع لب گرفتن نمیگه "چیکار میکنی آشغال"
به هرحال شاد باشی.
کردنیو باید کرد.

بالا
0 لایک

بابا باغیرت.
تو که میگی عیسی به دین خویش موسی به دین خویش دیگه چرا به اون بدبخت چرت و پرت میگی؟
شمایی که از خدا و پیغمبر اطلاع چندانی ندارید لطف کنید دم از غیرت نزنید.
خدا راضی دو طرف هم راضی کون لق تو و آدمای ناراضی.
در ضمن آقای بیسواد "آری" در آن جمله شما اینگونه نوشته میشه " عاری".
به جای این مضخرفات برو یکم مطالعه کن

بالا
0 لایک

با پرستیژ مودب باش...لطف کن بفهم که غیرت مال همه است و ربطی به خدا و پیغمبر نداره...لازم به ذکر است که "مضخرفات"در جمله شما اشتباه است و مزخرفات اینطور نوشته میشود.برو یه کم مطالعه کن.

بالا
0 لایک