شما اینجا هستید

عشق ورزی کنید نه پورن ورزی!

3 posts / 0 new
آخرین پست
dudulzad
آف لاین
عضو از: 1390-01-23 11:05
پست ها: 18

عشق ورزی کنید نه پورن ورزی!

سلام دوستان

سایت ((عشق ورزی کنید نه پورن ورزی)) www.makelovenotporn.com نکات جالبی از تفاوت های پورن با سکس واقعی رو بیان کرده که فکر کردم برای دوستان جالب و شاید مفید باشد. خصوصا برای عزیزانی که تمام اطلاعات شان درباره سکس را از فیلم های پورنو می گیرند.

یک ویدئو از TED شامل سخنرانی کوتاه موسس این سایت یعنی خانم سیدنی گالوپ را می توانید اینجا ببینید.

مطالب کوتاه سایت ((عشق ورزی کنید نه پورن ورزی)) را ترجمه کردم و در زیر می بینید. اگر نکات دیگری هم درباره تفاوت پورن با سکس در دنیای واقعی به نظرتان می رسد لطفا در همین تاپیک بیان کنید.

----------------

دنیای پورن:
مردان عاشق این هستند که آبشان را روی صورت زنان بریزند. زنان هم عاشق این هستند که مردان صورت شان را آب پاشی کنند.

دنیای واقعی:
بعضی زنان آبپاشی روی صورت شان را دوست دارند، بعضی دوست ندارند. بعضی مردان این کار را دوست دارند، بعضی دوست ندارند. کاملا بستگی به علائق شخصی دارد.

***
دنیای پورن:
زنان هیچ مویی آن پایین ندارند.

دنیای واقعی:
بعضی زنان موی کس شان را اصلاح می کنند, بعضی اصلاح نمی کنند. اصلا بعضی مردان کس مودار را بیشتر دوست دارند. اصلاح کردن نیاز به مراقبت مداوم دارد که می تواند بسیار پردردسر باشد... قضیه کاملا بستگی به ترجیح شخص دارد.

***
دنیای پورن:
زنان همیشه در موقعیت هایی ارگاسم می شوند که هیچ فشاری روی کلیتوریس (چوچوله) شان نیست.

دنیای واقعی:
برای ارگاسم شدن باید به طریقی کلیتوریس فشار ریتمیک به روش درست وارد شود. این فشار می تواند توسط کیر، زبان، انگشت یا چیز دیگر باشد. اما بالاخره باید چیزی به آنجا فشار بیاورد!

***
دنیای پورن:
همه زنان عاشق سکس از کون هستند

دنیای واقعی:
خیلی از زنان سکس مقعدی (ز کون) را دوست ندارند. بعضی زنان هم این کار را دوست دارند. بعضی مردان سکس از کون را دوست دارند، برخی هم علاقه ای ندارند. آقایون! از خودتان بپرسید اگر کسی کیرش را در کون تان فرو کند چه احساسی پیدا می کنید؟ بیشتر زنان هم چنین احساسی دارند. البته اگر هر دو طرف علاقه به سکس مقعدی دارید که خوشا به حال تان. اما شاید یکی از شما سکس مقعدی را دوست نداشته باشد.

***

دنیای پورن:
همه چیز برای ژست و گایش در زاویه مناسب دوربین طراحی شده. برای همین موقع سکس فقط آلات جنسی طرفین در تماس مستقیم است.

دنیای واقعی:
یکی از لذت های بزرگ سکس، لذت تماس پوست با پوست است. گایش در حالتی که بازوان تان دور هم حلقه شده و تن هایتان به هم فشار می آورد لذت زایدالوصفی دارد. چنین حالتی را زیاد در فیلم های پورن نمی بینید چون باعث می شود که دوربین نتواند روی نقطه دخول فوکوس کند.

***
دنیای پورن:

همه جا تا سرحد امکان تف مالی می شود.

دنیای واقعی:
بعضی زنان دوست دارند روی کس شان تف شود، بعضی دوست ندارند. بعضی مردها دوست دارند زن موقع ساک زدن روی کیرشان را پر از تف کند، برخی هم دوست ندارند. اینکه چقدر تف برای سکس خوب لازم است بستگی به خودتان دارد. اگر دوست ندارید، به پارتنرتان بگویید. اگر دوست دارید تف کنید!

***
دنیای پورن:
تنها چیزی که برای حشری کردن زن لازم است این است که مرد انگشت اش را داخل کس زن فرو کند یا کس را لمس کند تا زن فورا خیس و حشری شود. حتی لازم نیست زن و مرد با هم آشنا شوند.

دنیای واقعی:
وقتی زن به سراغ کیر مردم برود مرد خیلی راحت تر حشری می شود تا وقتی که مرد به سراغ کس زن برود. بوسیدن، لمس کردن سینه، مکیدن پستان، مکیدن جاهای مختلف بدن همه به داغ کردن زن کمک می کند. از بالا شروع کنید و بیاید پایین.

***
دنیای پورن:
زنان موقع سکس عاشق این هستند که بهشان بگویند:‌جنده، قحبه و ...

دنیای واقعی:
بعضی ها استفاده از کلمات رکیک در سکس را دوست دارند. بعضی ها به طور طبیعی چنین کلماتی به کار می برند. بعضی ها هم حرف رکیک به زبان شان نمی آید. بعضی زنان با این حرف ها حشری می شوند، بعضی نمی شوند. اگر کلمات رکیک در حین سکس را دوست ندارد، به پارتنرتان بگویید. اگر دوست دارید هم بگویید که دوست دارید.

***
دنیای پورن:
مرد کیرش را در دهن زن فرو می کند. بعد سر زن را می گیرد و با فشار جلو و عقب می کند و کیر را تا حلق زن فرو می برد تا حدی که زن احساس خفگی یا تهوع می کند.

دنیای واقعی:
بعضی از زنان ساک زدن این نوع ساک زدن با زور و فشار را دوست دارند، اما یک بررسی نشان داده که اکثریت زنان چنین کاری را دوست ندارند. پس قبل از اینکه شلنگ را در حلق زن فرو کنید بهتر است از او بپرسید که این کار را دوست دارد یا نه.

***
دنیای پورن:
سکس همینه که می بینید.

دنیای واقعی:
نه لزوما.

***

0
هنوز نمره داده نشده
Bishile
عکس های Bishile
آف لاین
عضو از: 1389-12-23 17:29
پست ها: 524

nafahmidam in chi bod. ha ala

nafahmidam in chi bod.
ha ala iii ke gofti yani cheh.
man ke nafahmidam vali migam khob bod.
gozineye 4 doroste?

بالا
0 لایک
khoodka
آف لاین
عضو از: 1389-11-10 03:58
پست ها: 57

خیلی درست بود ممنون..سایت

خیلی درست بود ممنون..سایت روهم دیدم

بالا
0 لایک
برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .