شما اینجا هستید

كوروش كبير منجي بشريت يا امپراطوري خونخوار

49 posts / 0 new
آخرین پست
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

كوروش كبير منجي بشريت يا امپراطوري خونخوار

اينجا تريبوني آزاد
است من معتقدم
هيچ چيز مقدسي وجود نداره كه نشه
درباره اش بحث كرد امروزقصد دارم
درمورد شخصيت جنجالي كوروش بحث كنيم همه ميتونن با رعايت ادب و احترام ديدگاهشان رابنويسند فحاشي
وتوهين نشان از
بي منطقي وپوچ بودن گوينده است
وما ازكساني كه قصد جنجال و بهم
زدن بحث راداشته
باشند به مديريت
سايت شكايت خواهيم كرد

2.333335
نمره شما: هیچ میانگین 2.3 (3 votes)
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

در سازمان ملل متحد در

در سازمان ملل متحد در نیویورک در ویترینی شیشه ای لوح 2500 ساله به خط میخی نام “منشور باستانی حقوق بشر” وجود دارد که به آن احترام فراوان می گذارند. اکنون آشکار می گردد: این لوح را یک دیکتاتور باستانی نوشته است که مخالفان خود را شکنجه می کرده است.
يقين سازمان ملل متحد قربانی یک حقه بازی شده است. بر خلاف ادعای رضا شاه، جوزف ویزهوفر (Josef Wiesehofer) شرق شناس پرسابقه از شهر کیل می گوید که این لوح خط میخی بیش از یک “پروپاگاند” (تبلیغ) نیست. او می گوید: “این که نخستین بار کوروش اندیشه های حقوق بشر را طرح کرده است، سخنی پوچ است.”
انس پتر شاودیگ (Hanspeter Schaudig) ، آشورشناس از هایدلبرگ نیز در این فرمانروای باستانی، مبارز پیشاهنگ برابری و احترام نمی بیند. زیردستان او باید پاهای او را می بوسیدند.

دانشمندان حیرت زده مانده اند که یک شایعه چگونه خود به خود گسترش می یابد.
رژيم پهلوي (شاه) تلاش داشت که خود را به گذشتگان باستانی بچسباند. آن گونه که کوروش در آن زمان پدر ملت بود، “من نیز امروز هستم.” شاه ادعا می کند که “تاریخ پادشاهی ما با بیانیه مشهور کوروش آغاز
ميشود
ملاها نیز در این آیین کوروشی همیاری دارند
تازگی ها ملایان نیز در این آیین کوروشی همراهی می کنند. در ماه زوئن موزه بریتانیا (BritishMuseum) در لندن خبر داد که لوح گران بهای اصلی را به تهران امانت می دهد. این لوح اکنون نماد غرور ملی ایرانیان شده اشت.
در واقع كوروش اولين حكمران پارسي است كه دستور بستن در دانشگاهها و دانشكده‌ها را صادر كرده و دانشگاه بزرگ حكمت و فلسفه يونان در شهر اوس را بكلي تعطيل كرده از كار انداخته است.

بالا
0 لایک
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

منتظريم موافق ومخالف باسند

منتظريم موافق ومخالف باسند وبرگه اظهار وجود
كنه

بالا
0 لایک
بچه شهر
عکس های بچه شهر
آف لاین
عضو از: 1390-06-01 14:55
پست ها: 563

جمع کن کاسه کوزه رو

فتانه شرور نوشت:
منتظريم موافق ومخالف باسند وبرگه اظهار وجود
كنه

بهتره 1 نگاه به انجمن کورش کبیر شاه شاهان بندازی بعد اظهار وجود کنی چون به اندازش اونجا بچها حرفهاشون زدن

00174601[1]n.jpg

بالا
0 لایک
بچه شهر
عکس های بچه شهر
آف لاین
عضو از: 1390-06-01 14:55
پست ها: 563

بچه شهر کورش کبیر شاه

بچه شهر

کورش کبیر شاه شاهان
سخنان بزرگان درمورد کوروش کبیر

آنچه در زیر می خوانید سخنانیست که به صورت مشتی از خروار از میان گفته های بزرگان و مشاهیر دنیا در مورد مردی که بی شک از تاثیر گذارترین ، بر جسته ترین و ستایش شده ترین افراد در طول تاریخ تمدن بشریت بوده و هست. مردی که تورات او را «مسیح » و یونانیان او را «سرور» و « قانونگذار»می نامند و دوست و دشمن به بزرگ منشی و آزادگی او شهادت داده اند:صاحب نخستین منشور حقوق بشر در دنیا: کورش بزرگ

● افلاطون (۴۷۷ تا ۳۴۷ پیش از میلاد):
پارسیان در زمان شاهنشاهی کورش اندازه میان بردگی و آزادگی را نگاه می داشتند. از اینرو نخست خود آزاد شدند و سپس سرور بسیاری از ملتهای جهان شدند. در زمان او (کورش بزرگ) فرمانروایان به زیر دستان خود آزادی میدادند و آنان را به رعایت قوانین انسان دوستانه و برابری ها راهنمایی می کردند. مردمان رابطه خوبی با پادشاهان خود داشتند از این رو در موقع خطر به یاری آنان می شتافتند و در جنگ ها شرکت می کردند. از این رو شاهنشاه در راس سپاه آنان را همراهی می کرد و به آنان اندرز می داد. آزادی و مهرورزی و رعایت حقوق مختلف اجتماعی به زیبایی انجام می گرفت.

● گزنفون (۴۴۵ پیش از میلاد):
مهمترین صفت کورش دین داری او بود. او هر روز قربانیان برای ستایش خداوند می کرد. این رسوم و دینداری آنان هنوز در زمان اردشیر دوم هم وجود دارد و عمل می شود. از صفت های برجسته دیگر کورش عدل و گسترش عدالت و حق بود.
ما در این باره فکر کردیم که چرا کورش به این اندازه برای فرانروایی عادل مردمان ساخته شده بود. سه دلیل را برایش پیدا کردیم. نخست نژاد اصیل آریایی او و بعد استعداد طبیعی و سپس نبوغ پروش او از کودکی بوده است.
کورش نابغه ای بزرگ، انسانی والامنش، صلح طلب و نیک منش بود. او دوست انسانها و طالب علم و حکمت و راستی بود. کورش عقیده داشت پیروزی بر کشوری این حق را به کشور فاتح نمی دهد تا هر تجاوز و کار غیر انسانی را مرتکب شود. او برای دفاع از کشورش که هر ساله مورد تاخت و تاز بیگانگان قرار می گرفت امپراتوری قدرتمند و انسانی را پایه گذاشت که سابقه نداشت. او در نبردها آتش جنگ را متوجه کشاورزان و افراد عام کشور نمی کرد. او ملتهای مغلوب را شیفته خود کرد به صورتی که اقوام شکست خورده که کورش آنان را از دست پادشاهان خودکامه نجات داده بود وی را خداوندگار می نامیدند.
او برترین مرد تاریخ، بزرگترین، بخشنده ترین، پاک دل ترین انسان تا این زمان بود.

● هرودوت ( ۴۸۴ تا ۴۲۵ پیش از میلاد):
هیچ پارسی یافت نمی شد که بتواند خود را با کورش مقایسه کند. از اینرو من کتابم را درباره ایران و یونان نوشتم تا کردارهای شگفت انگیز و بزرگ این دو ملت عظیم هیچگاه به فراموشی سپرده نشود. کورش سرداری بزرگ بود. در زمان او ایرانیان از آزادی برخوردار بودند و بر بسیاری از ملتهای دیگر فرمانروایی می نمودند بعلاوه او به همه مللی که زیر فرمانروایی او بودند آزادی می بخشید و همه او را ستایش می نمودند. سربازان او پیوسته برای وی آماده جانفشانی بودند و به خاطر او از هر خطری استقبال می کردند.

● ویل دورانت :
کورش از افرادی بوده که برای فرمانروایی آفریده شده بود. به گفته امرسون همه از وجود او شاد بودند. روش او در کشور گشایی حیرت انگیز بود. او با شکست خوردگان با جوانمردی و بزرگواری برخورد می نمود. بهمین دلیل یونانیان که دشمن ایران بودند نتوانستد از آن بگذرند و درباره او داستانهای بیشماری نوشته اند و او را بزرگترین جهان قهرمان پیش از اسکندر می نامند. او کرزوس را پس از شکست از سوختن در میان هیزم های آتش نجات داد و بزرگش داشت و او را مشاور خود ساخت و یهودیان در بند را آزاد نمود. کورش سرداری بود که بیش از هر پادشاه دیگری در آن زمان محبوبیت داشت و پایه های شاهنشاهی اش را بر سخاوت و جوانمردی بنیان گذاشت.

● ویکتورهوگو:
هم چنان که کوروش در بابل عمل کرده بود ناپلئون نیز آرزو داشت از سراسر جهان یک تاج و تخت بسازد و از همه مردم گیتی یک ملت پدید آورد.

هارولد لمب (دانشمند امریکایی) :
در شاهنشاهی ایران باستان که کورش سمبول آنان است آریایی ها در تاجگذاری به پندار نیک_گفتار نیک _کردار نیک سوگند یاد می کردند که طرفدار ملت و کشورشان باشند و نه خودشان. که این امر در صدها نبرد آنان به وضوح دیده می شود که خود شاهنشاه در راس ارتش به سوی دشمن برای حفظ کیان کشورشان می تاخته است.

● پاپ کلمنت پنجم(در وصف کورش بزرگ):
برای ما همین قدر که تو(کورش) جانشین عادل هستی کافی است که ترا با نظر احترام بنگریم.

● پرفسور ایلیف انگلیسی:
در جهان امروز بارزترین شخصیت جهان باستان کورش شناخته شده است. زیرا نبوغ و عظمت او در بنیانگذاری امپراتوری چندین دهه ای ایران مایه شگفتی است. آزادی به یهودیان و ملتهای منطقه و کشورهای مسخر شده که در گذشته نه تنها وجود نداشت بلکه کاری عجیب به نظر می رسیده است از شگفتی های اوست.

● دکتر هانری بر( دانشمند فرانسوی) :
این پادشاه بزرگ یعنی کورش هخامنشی برعکس سلاطین بی رحم و ظالم بابل و آسور بسیار عادل و رحیم و مهربان بود زیرا اخلاق روح ایرانی اساسش تعلیمات زردشت بوده. به همین سبب بود که شاهنشاهان هخامنشی خود را مظهر صفات (خشترا) می شمردند و همه قوا و اقتدار خود را از خدواند دانسته و آنرا برای خیر بشر و آسایش و سعادت جامعه انسان صرف می کردند.

ژنرال سرپرسی سایکس(ژنرال، نویسنده، و جغرافیدان انگلیسی) (پس از دیدار از آرامگاه کورش بزرگ):
من خود سه بار این آرامگاه را دیدار کرده ام، و توانسته ام اندک تعمیری نیز در آنجا بکنم، و در هر سه بار این نکته را یاد آورده شده ام که زیارت آرامگاه اصلی کورش، پادشاه بزرگ و شاهنشاه جهان، امتیاز کوچکی نیست و من بسی خوشبخت بوده ام که به چنین افتخاری دست یافته ام. براستی من در گمانم که آیا برای ما مردم آریایی (هند و اروپایی) هیچ بنای دیگری هست که از آرامگاه بنیادگذار دولت پارس و ایران ارجمندتر و مهمتر باشد.

● کنت دوگوبینو فرانسوی :
شاهنشاهی کورش هیچگاه در عالم نظیر نداشت. او به راستی یک مسیح بود زیرا به جرات میتوان گفت که تقدیر او را چنین برای مردمان آفرید تا برتر از همه جهان آن روز خود باشد.

نیکلای دمشقی میگوید کورش شاهنشاه پارسیان در فلسفه بیش از هر کس دیگر آگاهی داشت. این دانش را نزد مغان زرتشتی آموخته بود.

● پرفسور کریستن سن( ایران شناس شهیر) :
شاهنشاه کورش بزرگ نمونه یک پادشاه “جوانمرد” بوده است. این صفت برجسته اخلاقی او در روابط سیاسی اش دیده می شده. در قواینن او احترام به حقوق ملتهای دیگر و فرستادگان کشورهای دیگر وجود داشته است و سر لوحه دولتش بوده. که این قوانین امروز روابط بین الملل نام گرفته است.

● آلبر شاندور فرانسوی :
کورش یکسال پس از فتح بابل برای درگذشت پادشاه بابل عزای ملی اعلام نمود. برای کسی که دشمن خودش بود. او مطابق رسم آزادمنشی اش و برای اینکه ثابت کند که هدف فتح و جنگ و کشتار ندارد و تنها به عنوان پادشاهی که ملتش او را برای صلح پذیرفته اند قدم به بابل گذاشته است و در آنجا تاجگذاری نمود. او آمده بود تا به آنان آزادی اجتماعی و دینی و سیاسی بدهد. در همین حین کتیبه های شاهان همزمان او حاکی از برده داری و تکه تکه کردن انسان های بی گناه و بریدن دست و پای آنان خبر می دهد.

● پرفسور گیریشمن :
کمتر پادشاهی است که پس از خود چنین نام نیکی باقی گذاشته باشد. کورش سرداری بزرگ و نیکوخواه بود. او آنقدر خردمند بود که هر زمانی کشور تازه ای را تسخیر می کرد به آنها آزادی مذهب میداد و فرمانروای جدید را از بین بومیان آن سرزمین انتخاب می نمود. او شهر ها را ویران نمی نمود و قتل عام و کشتار نمی کرد. ایرانیان کورش را پدر و یونانیان که سرزمینشان بوسیله کورش تسخیر شده بود وی را سرور و قانونگذار می نامیدند و یهودیان او را مسیح خداوند می خوانند.

● کنت دوگوبینو (مورخ فرانسوی):
تا کنون هیچ انسانی موفق نشده است اثری را که کورش در تاریخ جهان باقی گذاشت، در افکار میلیون ها مردم جهان بوجود آورد. من باور دارم که کورش اسکندر و سزار که سه مرد اول جهان شده اند کورش در صدر آنها قرار دارد. تا کنون کسی در جهان بوجود نیامده است که بتواند با او برابری کند و او همانطور که در کتابهای ما آمده است مسیح خداوند است. قوانینی که او صادر کرد در تاریخ آن زمان که انسانها به راحتی قربانی خدایان می شدند بی سابقه بود.

● کلمان هوار :
کورش بزرگ در سال ۵۵۰ قبل از میلاد بر اریکه پادشاهی ایران نشست. وی با فتوحاتی ناگهانی و شگفت انگیز امپراتوری و شاهنشاهی پهناوری را از خود بر جای گذاشت که تا آن روزگار کسی به دنیا ندیده بود. کورش سرداری بزرگ و سرآمد دنیای آن روزگار بود. او اقوام مختلف را مطیع خود کرد. او اولین دولت مقتدر و منظم را در جهان پایه ریزی کرد. برای احترام به مردمان کشورهای دیگر معابدشان را بازسازی کرد. وی پیرو دین یکتا پرستی مزدیسنا بود. ولی به هیچ عنوان دین خود را بر ملل مغلوب تحمیل ننمود.

● اخیلوس (آشیل) شاعر نامدار یونانی (در تراژدی پارسه):
کورش یک تن فانی سعادتمند بود. او به ملل گوناگون خود آرامش بخشید. خدایان او را دوست داشتند. او دارای عقلی سرشار از بزرگی بود.

● بوسویه(سیاستمدار وشاعر فرانسوی)( ۱۷۶۸ ۱۸۴۸ میلادی):
ایرانیان از دوران حکومت کوروش به بعد عظمت و بزرگواری معنوی خاصی را اساس حکومت خود قرار دادند براستی چیزی عالی تر از آن وحشت فطری نیست که ایشان از دروغ گفتن داشتند و همیشه آن را گناهی شرم آور می دانستند

● مولانا ابوالکلام احمد آزاد فیلسوف هندی :
کورش همان ذوالقرنین قرآن است. وی پیامبر ایران بود زیرا انسانیت و منش و کردار نیک را به مردمان ایران و جهان هدیه داد. سنگ نگاره او با بالهای کشیده شده به سوی خداوند در پاسارگاد وجود دارد.

● دیودوروس سیسولوس (۱۰۰ پس از میلاد):
کورش پسر کمبوجیه و ماندان در دلاوری و کارآیی خردمندانه حزم و سایر خصایص نیکو سرآمد روزگار خود بود. در رفتار با دشمنان دارای شجاعتی کم نظیر و در کردار نسبت به زیر دستان به مهر و عطوفت رفتار میکرد. پارسیان او را پدر می خواندند.
.
● فرانسوا شاتوبراین نویسنده بزرگ فرانسوی :
کوروش بزرگ که تاج پادشاهی ماد و پارس را بر سر نهاده بود بزرگترین امپراتوری دوران کهن را بوجود آورد ولی اداره این امپراتوری را بر اساس حکومت مطلقه قرار نداد،زیرا نیمی از قدرت به شورایی تعلق داشت که قسمتی از مقام سلطنت را تشکیل می داد.از لحاظ عدل و قوانین که او برای حکومت وضع کرد و بعدا قوانین قضایی حکومتی ایران شد ، قوانین بی آلایش بود...

بالا
0 لایک
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

مرسي از بچه شهر كه چند سخن

مرسي از بچه شهر
كه چند سخن از
چند نفر پيرامون
كوروش جمع آوري
كرده ولي اينها سخناني قديمي و
نامعتبراست اكثر
اين افرادصلاحيت
لازم براي اظهارنظر
پيرامون مسايل تاريخي راندارند
رمان نويس روسي
مثل تولستوي تنها
ازروي خيرخواهي
واسنادقديمي چيزي
گفته يا احتمالا
نژادپرستان ايراني
بنام اونوشته اند
درحاليكه بتازگي
بزرگترين باستان شناسان دنياجعلي
بودن كتيبه ومقبره
كوروش را اثبات
كرده اندواين قضيه
رابه اطلاع سازمان
ملل رسانده انددر
حاليكه اين كتيبه
تنها يك سمبل است
وگرنه كوروش تفاوتي با هيتلرو
احمدي نژادندارد

بالا
0 لایک
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

مرسي از بچه شهر كه چند سخن

مرسي از بچه شهر
كه چند سخن از
چند نفر پيرامون
كوروش جمع آوري
كرده ولي اينها سخناني قديمي و
نامعتبراست اكثر
اين افرادصلاحيت
لازم براي اظهارنظر
پيرامون مسايل تاريخي راندارند
رمان نويس روسي
مثل تولستوي تنها
ازروي خيرخواهي
واسنادقديمي چيزي
گفته يا احتمالا
نژادپرستان ايراني
بنام اونوشته اند
درحاليكه بتازگي
بزرگترين باستان شناسان دنياجعلي
بودن كتيبه ومقبره
كوروش را اثبات
كرده اندواين قضيه
رابه اطلاع سازمان
ملل رسانده انددر
حاليكه اين كتيبه
تنها يك سمبل است
وگرنه كوروش تفاوتي با هيتلرو
احمدي نژادندارد

بالا
0 لایک
فتانه شرور
عکس های فتانه شرور
آف لاین
عضو از: 1390-06-28 15:27
پست ها: 79

اين آريائيها كدوم گوري رفتن

اين آريائيها كدوم
گوري رفتن كه با
يك تاپيك عقب كشيدن چون طرفداريشون ازكوروش صغيرتنها
ازروي تعصب و ناآگاهي است وچشم
بسته دنبال سخنان
بي اعتبارجنايتكاري
مثل محمدرضاشاه
افتاده انداگرملاها
باترفندمذهب وامام
زمان سوارگرده مردم
شدندرژيم جنايتكار
پهلوي ميخواست
باترفندكوروش مردم
راخركنددرهمانحال
كه شاه جنايتكارجشنهاي
پرهزينه براي ترويج
روح آريايي وكوروش
برگزارميكردساواك
درسياهچاله هابه
شكنجه جوانان ميهن مشغول بود
تمدن دوهزاروپانصد
ساله ايراني يك خودبزرگ بيني است كه گه سگ
هم نمي ارزد

بالا
0 لایک
moein_t71
آف لاین
عضو از: 1390-08-27 19:54
پست ها: 18

سلام

از اینکه کورش انسان بزرگی هست شکی درش نیست ولی اینکه عده ای با افکار چرت و پرت و چسباندن خود به عقائده ایشان ما رو آزار میده
سوال:آیا شعار کورش (کردار نیک*پندار نیک)حرفه خدا و رسولش و اهل بیت عزیزش نیست؟

بالا
0 لایک
SHAHIN.N
عکس های SHAHIN.N
آف لاین
عضو از: 1390-06-19 17:12
پست ها: 59

یه خائن وطن فروش

250px-Naser_Pourpirar_0.jpg ناصر بناکننده معروف به ناصر پورپیرار عضو حزب توده پیش از انقلاب اسلامی، موسس نشر کارنگ، شریک انتشارات نیل و موسس انتشارات آلفا است و کتاب‌های خود را از این طریق منتشر کرده‌است.وی منکر وجود بخش اعظم تاریخ ایران و منکر وجود بسیاری از شخصیت‌های مستند تاریخی است. بخشی از انتقادات او به تاریخنگاری کنونی ایران در وب گاه ناریا گردآوری شده است 1.وی مدعی است که این نسل کشی یهودیان پس از پایان پوریم، موجب پیدایش دوران طولانی بیش از ۲۰۰۰ هزار ساله سکوت تمدنی و تولیدی در ایران (و ۱۲۰۰ ساله در سراسر منطقهٔ خاور میانه) می‌شود.
2.پورپیرار ادعا نموده که از تا قرون اولیه اسلامی هیچ آثار قانع کننده ای از نشانه وجود حیاتی متمدن در سرزمین ایران یافت نشده است.
3.وی معتقد است که ابنیه کنونی موسوم به پاسارگاد تنها در چند دهه اخیر ساخته شده است.
4.به ادعای وی هر آنچه را که به اشکانیان نسبت می‌دهند یا مربوط به دولت تبعیدی کوچک یونان کهن است یا جعل جدید است.
5.او فردوسی و شاهنامه همچنین حافظ و دیوان حافظ را «جعلی» می‌نامند و منکر امامت علی است.
6.وی در یکی از کتاب‌هایش مدعی شده‌است که محمد، علی را به جانشینی انتخاب نکرده و این از حکمت پیامبر بوده‌است.
7.وی مدعی شده است که نام خلیج فارس سندیت ندارد و این نام را به اشتباه بر خلیج اطلاق کرده اند و در دوره استعمار رایج شده است و زبان فارسی کلمه ای به زبان عربی صادر نکرده و زبان عقیم و نا کارآمد، خام، سترون و تازه ساز است و فرهنگستان زبان فارسی نیز نمی تواند این زبان سترون را از مرگ نجات دهد.
8.او بابک خرمدین را افسانه ای و جعلی می داند
ایشان درفیلمهای مستندی که به نام"تخت هیچکس" و"تجملات مجعول" به کارگردانی وتهیه کنندگی مجتبی غفاری بعنوان محقق واستاد داد سخن میدهد که سلسه هخامنش را رسوا کرده او اصولا تخت جمشید وپاسارگاد را جعلی وساخته 65سال معاصر توسط دانشگاه شیکاگو ویهودیت بنا شده .یکی از مهمترین وی‍ژگی‌های نوشتاری ناصر پورپیرار وجود تناقض‌های آشکار و عدم همخوانی نوشتار وی با اسناد و منابع تاریخی است.از آنجاییکه وی فاقد هرگونه مدرک دانشگاهی و آشنایی تخصصی با منابع تاریخی و باستانی است. ، بروز چنین تناقض‌هایی در نوشتار وی چندان دور از انتظار نیست. به عنوان نمونه وی در کتاب برآمدن اسلام، بخش دوم: بررسی اسناد ص ۲۶۹، مدعی می‌شود که «توطئه مشترک یهود و کلیسا و زمین‌داران عرب حریص خراسان و 'بقایای ساسانیان'» باعث فروپاشی بنی امیه شده است؛ و مدتی بعد، ادعا می‌کند که اصلا ساسانیان وجود خارجی نداشته‌اند! در جایی مدعی است که منظور آیه ۱۰۳ سوره نحل، سلمان فارسی است و در جایی دیگر وجود سلمان فارسی را منکر شده و آن را ساخته یهود می‌داند! در جایی اسکندر مقدونی را به خاطر بر انداختن پادشاهی هخامنشیان می‌ستاید و در جای دیگر منکر بروز جنگ بین هخامنشیان و اسکندر مقدونی شده و مدعی است که یهودیان داستان این جنگ را ساخته‌اند تا پوریم پنهان بماند و کسی نفهمد که ایران خالی از سکنه بوده است! از این نمونه، در نوشتار او بسیار است.

بالا
0 لایک
nafas-amirali
عکس های nafas-amirali
آف لاین
عضو از: 1390-07-30 12:59
پست ها: 777

Vaghean moteasefam hezbe bad ke migan shomain

Maxi jan montazere javabe shomam ke bidar mondam.faghat ino begam.man aslan az adamai ke ba ye 2ketab eteghadateshon az bein mireo jav zade mishan aslan mionei nadaram.khodam be shakhse andazeye shomaha etelaat nadaram mahdod be site koroshe kabiro vasiat nameo.... Vali mitonestam ye seri copy konam vali dos daram javabe hamchin adame dahan bin o bi maghzi ba etelaate kafi dade beshe

بالا
0 لایک
nafas-amirali
عکس های nafas-amirali
آف لاین
عضو از: 1390-07-30 12:59
پست ها: 777

Motmaen bashin farda ta

Motmaen bashin farda ta hododi etelaatamo bishtar mikonam.age khabidam mazerat farda topic balas baraye dide omom

بالا
0 لایک
HADI_2322003
آف لاین
عضو از: 1389-10-15 16:02
پست ها: 7

جمهوري اسلامي 32 ساله كه داره

جمهوري اسلامي 32 ساله كه داره تلاش ميكنه هويت واقعي ما رو از خودمون بگيره و بجاش افكار پوسيده و متحجرانه عرب رو جايگزين كنه ، كساني هم كه اين موضوعات رو طرح ميكنن افراد وابسته به نظام كثيف جمهوري آخوندي هستن و سرشون توي آخور بسيج و سپاه و ساير طويله هاي وابسته به نظامه ، ازدوستان عزيز خواهش ميكنم كه وارد اين بحث نشن ( طرح كردن سئوال اشتباه جواب دادن نداره ) ،‌ اين آقايون حالا كه ميبينن نميتونن شهواني رو هك كنن تصميم گرفتن از پر بازديد بودن اين سايت به نفع خودشون بهره برداري كنن و مغزها رو شستشو بدن ، شما هم كه طراح اين موضوع هستي شك نكن كه مادرت توسط اعراب تو رو حامله شده كه اينقدر خودفروخته و خائني !!! زنده باد كوروش ،پاينده باد ايران ،‌سرافراز باد ايراني آزاده .............

بالا
0 لایک
full_sex
عکس های full_sex
آف لاین
عضو از: 1390-05-31 02:17
پست ها: 142

فرنکه

فرنکه نوشت:
بحثهای کس شرت رو هنوز یادمه. یه کتابخونه با سیگار و غذای کافی اوج آرزوی تو بوده جوجو طلا.
اینکه یه چرتی بگی بری رد کارت بعد به بقیه بخندی که دارن خودشون رو جر میدن.
آی جماعت این فتانه کسخلی بیش نیست سرتون رو درد نیارین بابت کس تفت دادنش.
یه روز به این رژیم گیر میده یه روز به اون رژیم خلاصه کسش خله این بیخیالش.
چه میفهمه تاریخ چیه کس مغز.

دمت گرم اینو منم قبول دارم چون اگر غیر از این بود تا الان یه جواب داده بود پس باید گفت:
جواب ابلهان خاموشیست

بالا
0 لایک
SHAHIN.N
عکس های SHAHIN.N
آف لاین
عضو از: 1390-06-19 17:12
پست ها: 59

دعوا چرا؟

{{{کورش بزرگ ومحمدابن عبدالله:}}}اثر دکترمسعودانصاری(روشنگر) چاپ چهارم1378 انتشارات نیما .آلمان...دوستان مطالعه این کتاب که ازسری کتابهای ممنوعه هست وفقط ایبوکش دراینترنت قابل دسترس هست رابه شما توصیه میکنم.

بالا
0 لایک
solale
آف لاین
عضو از: 1390-10-24 00:20
پست ها: 9

salam.man ya shayad kheyli az

salam.man ya shayad kheyli az ma iraniha ya shayadam tamame adamhaye donya harfi nemitonim dar morede koerosh bezanim.man faghat mitonam begam az in hame bi mehri k be korosh shode vagheaan delam misoze.khodaee darim dar haghesh bad mikonim.

بالا
0 لایک
parvazi
آف لاین
عضو از: 1390-06-25 14:11
پست ها: 1374

شما خجالت از خودت نمی کشی؟

شما خجالت از خودت نمی کشی؟ آخه چی بهت می شه گفت . ادمی که به ملیتش و فرهنگش شک کنه باید به پدرش هم شک کنه. یعد از هزاران سال تازه دارید سز کوروش بحث می کنید که خوب بود یا بد؟ خجالت اوره

بالا
0 لایک
SP92
آف لاین
عضو از: 1390-12-16 22:52
پست ها: 1

اسفناكه!

واقعاً متاسفم برات. خيلي دلم برات ميسوزه.

بالا
0 لایک
خاله میترا
عکس های خاله میترا
آف لاین
عضو از: 1390-05-22 03:36
پست ها: 8705

سلام و درود بر جد بزرگمان کوروش بزرگ

از ایرانی های واقعی خواهش دارم لقب کبیر رو به کوروش ندهید بگویید بزرگ کبری یه کلمه عربیه
تا حالا همه منو توی این سایت به ادب واحترام میشناسند
ولی طاقت توهین به جد بزرگمون کوروش رو ندارم
کوروش پادشاه عدل وازادی وعدالت بود
شما که این تایپیک رو زدی افکار شما افکار آخوندهای حوضه علمیه قم هست
دقیقا حرفهای شمارو امروز عصر یه نفر به bbcمیزد
کوروش 2500 ساله زنده هست نمرده
رومیان که دشمنش بودن ازش خوب نوشتند
حالا شما که خودتون حکومتتون مظهر دیکتاتوری مطلقه فقیه هست میخواهید شخصیت کوروش رو خچه دار کنید
در طول تاریخ هیچ کشور کشایی بدون خون ریزی نبوده ونخواهد بود
خود شما امروزه برای نگه داشتن وماندن بر مصند حکومت کلی خون جوونهای وطن رو ریخته اید
وخواهید ریخت
دلیل اینکه شما از کوروش بدتون میاد
اینه که در مقایسه با پیامبرتون کوروش بزرگ هم بزرگتر بود هم عاقل تر
امید وارم روزگار کوروشی دیگر رو برای نجات ایران از چنگ شما اعراب وعرب پرست ها معرفی کند تا وطنم پاره تنم سرزمن ارشها واریو برزنهارو ازاد کند
چندین ساله ارزو دارم عید رو سر به سجده مقبره کوروش بگذارم ولی افسوس لعنت بر کسی که امسال من بخاطرش نمیتونند سر به سجده جد بزرگمان کوروش بگذارند
مطلب اخر هم اینه شما میتوانید توی همین سایت انجمن مخصوص کوروش بزرگ رو مطالعه کنید قبلا زیاد در این مورد بحث ونظر خواهی شده

بالا
0 لایک
orl
آف لاین
عضو از: 1391-01-05 01:00
پست ها: 6

کورش به بابل حمله کرد.

کورش به بابل حمله کرد. چرا؟
دختر ش گفت. دخترش به خاطر حسادت گفت. من نظرم اینه که یه احمق خودنما بود کورش
همه کاراش تقلید از بزرگان بود. پس اینها خایه مالی هست که دوستان میگن کورش بزرگ

تصمیم با مردم که چطور در موردش قضاوت میکنن

نظر من
کورش بزرگترین پایه گذار نا امنی به صورت رسمی بود البته بیشتر نادان بود یه نادان که هر لحظه یه تصمیم میگره مثل بچه ای که وقتی میره چهارشنبه سوری دلش میخواد برای جلب توجه خودش هم جر بده وقتی میره مسجد برای جلب توچه اولین نفر وضو میگیره همیشه دلش میخواست کسی باشد ولی از پایه ویران کرد خود را با حمایت دوست نما ها

بالا
0 لایک
orl
آف لاین
عضو از: 1391-01-05 01:00
پست ها: 6

تمام قدرت مال جمشید بود کسی

تمام قدرت مال جمشید بود کسی که تخت او شد مرکز فرمانروایی فردی احمق
فردی که حتی فرزند واقعیه یک پادشاه هم نبود
فردی احمق که بی گمان از بزرگ تاثیر گذاران ارسه حماقت بوده دشمنان نیز از او خوب یاد کردنند چرا که دیدن خود او تیشه بر ریشه بشریت بهتر میزند
لوح های تخت جمشید ایده جمشید بوده بعد ها که دیگه خز شد کورش هم یه چیز هایی نوشت
اه حالم از کوروش بهم میخوره

بالا
0 لایک
عشق الناز
آف لاین
عضو از: 1390-10-26 05:18
پست ها: 4

برو کس کش کونتو دادی اومدی

برو کس کش کونتو دادی اومدی حرف مفت می زنی ما هرچی گناه کار، هر گندی باشیم تاریخ و خاک کشورمون رو زیر پا نمی زاریم کونت همیشه بل خوش باشی

بالا
0 لایک
كير كلفت هستم
عکس های كير كلفت هستم
آف لاین
عضو از: 1391-04-20 10:23
پست ها: 28

كوروش را فارس زبانها كه فقط 80 سال است بر ايران حكومت مي كنند

بزرگ نشان ميدن وگرنه اصليت كورش اصلا ايراني نبوده
ما هم به مرد بزرگ اذربايجان مردي كه هميشه در تاريخ هست و خواهد ماند افتخار ميكنيم6b6d2a114a96.jpg

بالا
0 لایک
كير كلفت هستم
عکس های كير كلفت هستم
آف لاین
عضو از: 1391-04-20 10:23
پست ها: 28

كوروش را فارس زبانها كه فقط 80 سال است بر ايران حكومت مي كنند

بزرگ نشان ميدن وگرنه اصليت كورش اصلا ايراني نبوده
ما هم به مرد بزرگ اذربايجان مردي كه هميشه در تاريخ هست و خواهد ماند افتخار ميكنيم6b6d2a114a96.jpg

بالا
0 لایک
Black lion
عکس های Black lion
آف لاین
عضو از: 1390-03-13 08:37
پست ها: 3892

این همه چیز رو نشون میده

من کوروش هستم ، شاه هخامنشی
ای مردی که هر که هستی و از هر کجا می آیی
زیرا میدانم که خواهی آمد
من کوروش هستم که به ایرانیان شاهنشاهی بخشید.با من مشاجره مکن یگانه چیزی که هنوز برای من باقی مانده است
یک مشت خاک ایران است که پیکر مرا پوشانده

بالا
0 لایک
atilla20
آف لاین
عضو از: 1390-11-23 22:04
پست ها: 8

افتخار کشکی

فتانه شرور نوشت:
منتظريم موافق ومخالف باسند وبرگه اظهار وجود
كنه

چه قدر بدبختیم که همچین خونخواری رو به عنوان اسطوره معرفی میکنن

بالا
0 لایک
male1974tehran
آف لاین
عضو از: 1391-04-27 15:58
پست ها: 19

هیچ تقدسی وجود ندارد

به نظر من هیچ چیز مقدسی وجود نداره در عین حال همه چیز مقدسه!
ولی واقعاً اگه انسان اختیار داره که داره، تقدس و معصومیت به شکلی که بعضی افراطیون راجع بهش حرف میزنن دکونه!

بالا
0 لایک
faraz hot
عکس های faraz hot
آف لاین
عضو از: 1390-09-24 10:53
پست ها: 114

واقعا كه

درسته اينجا سايت آزاديه اما تاحالا نديدم مسلمونا تو اين سايت،به اديان ديگه توهين كنن يا تاريخ كشوري رو به سخره بگيرن.خواهشا به مسائلي كه كاربراي ديگه روش تعصب دارن احترام بزاريد.اينجا تبليغ مذهب و دين و اعتقاد نيست اينجا آزادي بيان وجود داره خودتون رعايت كنيد.كوروش رو ايران كامل ميسازه نه سازمان حقوق بشر و دانشمنداي تحت فشار مسائل سياسي.

بالا
0 لایک
joone
آف لاین
عضو از: 1391-05-17 01:04
پست ها: 24

ای خدا.... اون فتانه(پوفیوز)

ای خدا....
اون فتانه(پوفیوز) که اسمشم حالمو بد میکنه کجا رفت پس...
یکی(یه کله کیری) میادبه امام هامون بی حرمتی میکنه یکیم مث این جنده میاد تاریخمونو زیر سوال میبره...
یکی نیست بگه پیش خودت چفکری کردی اینو گفتی...
دوستان ببخشید بد حرف زدم تواین اوضا همین یزره غرور تاریخو تمدونمون مونده که این گشاد خانم بیاد بگه فلان بهمان!!!!!

بالا
0 لایک
یاورهمیشه مؤمن
عکس های یاورهمیشه مؤمن
آف لاین
عضو از: 1391-02-10 06:44
پست ها: 287

خدای من ایران/پیغمبرم کورش

فتانه شرور نوشت:
اينجا تريبوني آزاد
است من معتقدم
هيچ چيز مقدسي وجود نداره كه نشه
درباره اش بحث كرد امروزقصد دارم
درمورد شخصيت جنجالي كوروش بحث كنيم همه ميتونن با رعايت ادب و احترام ديدگاهشان رابنويسند فحاشي
وتوهين نشان از
بي منطقي وپوچ بودن گوينده است
وما ازكساني كه قصد جنجال و بهم
زدن بحث راداشته
باشند به مديريت
سايت شكايت خواهيم كرد

من نمیدونم هدف شماازدن این تاپیک توسایتی مثل شهوانی چیه؟
ولی بدونکه به هدفت نمیرسی.
کورش پدروطن ماست.
هویت ماست.
تنهامایهءغرورماست.
سندواعتبارفرهنگ ماست.
خودم خاک پاشم.خودم حاضرم سرخاکش قربونیم کنن.
کجاچنگیزوتیموروسکندر/توانای نبردت ای قلندر؟

بالا
0 لایک
saghar.24
عکس های saghar.24
آف لاین
عضو از: 1391-02-31 18:47
پست ها: 992

سلام بر همه

دلیل این همه بحث برام معلوم نیست
فقط میدونم که کوروش بزرگ مایه عزت ایرانیان بوده و اصلا هم ربطی به اسلام و پیغمبر نداره این دو تا رو با هم قاطی نکنید
پهلوی هم ربطی به کوروش نداره ادم عاقل میشینه فکر میکنه نه اینکه فقط رو حساب تعصب و یا عقده حرف بزنه
ما ایرانی هستیم و از نسل کوروش پس باید از شرافت خودمون دفاع کنیم این حرفا فقط مایه دشمن شادی ماست
بی خیال فتانه شرور

بالا
0 لایک

صفحات

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .