شما اینجا هستید

پاسخگویی به سوالات جنسی.سکسی..#ورود آزاد#

49 posts / 0 new
آخرین پست
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

پاسخگویی به سوالات جنسی.سکسی..#ورود آزاد#

سلام خدمت خواهران وبانوان شهوانی .عده ای ازدوستان پرسیده بودن چگونه سکس کنیم ؟.اصلا سکس قبل ازدواج درسته؟.خودارضایی چه جوره.؟آنال سکس واسه دخترایی که به بکارت معتقدند ؟؟..وهزار سوال دیگه.اولا یه انیماتور میزارم واسه اونایی که خودارضایی بلد نیستند .بعد این تاپیک میشه تریبون آزاد واسه سوالات سکسی شماm.gif

سوالات خودرا مطرح کنید اگر خیلی خصوصی بود به پیام خصوصی من ارسال کنید اگرجوابشو نمیدونستم فقط دوستانی که تجربه اش را دارند پاسخگو میباشند.

3.727275
نمره شما: هیچ میانگین 3.7 (11 votes)
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

معلوم میشه

معلوم میشه اکثر جمعیت شهوانی مذکر هستند

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

جواب ارگاسم

دوستی درپیام خصوصی پرسیده ارگاسم چگونه است .جواب

ارگاسم در زنان‎

ارگاسم در زنان از فرايند پيچيده تري نسبت به مردان پيروي مي‌کند، به همين دليل زمان بيشتري مي‌برد تا يک زن به اوج لذت جنسي و ارگاسم برسد (به طور ميانگين ?? تا ?? دقيقه). ارگاسم در زنان طي يک روند اوج گيري و يک روند تخليه دارد، به طوري که زمان خاصي براي بوجود آمدن آن نمي‌توان مشخص کرد و ممکن است زمان آن تا يک دقيقه طول بکشد. درحالي که نشانه ارگاسم مردان انزال و خروج مني است.

در بيشتر زنان حساس‌ترين عضو به تحريک جنسي کليتوريس (چوچوله)است که لمس آن بيشترين نقش را در فراهم آوردن لذت جنسي براي زنان دارد. بسياري از زنان به ويژه زنان طبقات پائين در کشورهاي جهان سوم تاکنون تجربه رسيدن به ارگاسم را نداشته‌اند و بسياري از ناراحتيهاي روحي نيز مي‌تواند توان ارگاسم را از زنان سلب کند.

رسيدن به اوج لذت جنسي در زنان فرايند بسيار پيچيده‌تري نسبت به ارگاسم در مردان دارد. تحريک برخي از نقاط بدن همچون واژن، چوچوله يا کليتوريس، نوک پستان‌ها و يا مقعد زن مي‌توان به ارگاسم منتهي شود.

ارگاسم در زنان طي يک روند اوج گيري و يک روند تخليه صورت مي‌گيرد، به شکلي که مدت زمان خاصي را نمي‌توان براي رسيدن به آن مشخص کرد. مدت زمان رسيدن زنان به ارگاسم از ده تا بيست دقيقه بين اشخاص مختلف متغير است. عموماً اين عمل با جمع‌شدگي عضلات همراه است.

لوله واژن به طور ريتميک شروع به منقبض شدن مي‌کند. همچنين انقباض غيرارادي اسفنکتر مقعد نيز در اين مرحله پيش آمده و تعداد نبض و ميزان فشار خون بالا مي‌رود. افزايش انقباض عضلات و پر شدن سياهرگ مهبل از خون موجب رسيدن به اوج لذت جنسي مي‌شود. همچنين بايد در نظر گرفت ارگاسم نمي‌تواند به زور صورت پذيرد، اين بازتاب‌ها به طور طبيعي اتفاق مي‌افتند.امیدوارم جواب قانع کننده بوده باشد

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

سوال سکسی

کسی سوال سکسی نداشت دیگه
؟

بالا
0 لایک
سریرا (تعیین نشده)

بهترین پوزیشن واسه سکس کدومه؟

عایشه جون میخام بدونم بهترین پوزیشن های سکس کدومه؟

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

پوزیشن سکس

برای تحریک کلیتوریس وضعیتی که مرد در بالا باشد مناسبتر است.همچنین میتوانید از زن بخواهید هنگام فروبردن آلت شما،پاهای خود را کاملا” بهم بچسباند تا هردوتان لذت بیشتری ببرید
وضعیت قرارگرفتن مرد در بالا برای تحریک نقطه جی نیز مناسب است.یک وضعیت مناسب دیگر برای تحریک نقطه جی آنست که شما به زانو نشسته و زن پاهایش را دوطرف کمرتان بگذارد و کمی به عقب تکیه دهد.در این حالت شما آلت خود را به سمت بالا در واژن او فرو میکنید که بهترباعث تحریک نقطه جی میشود.
همچنین زن میتواند رو به زمین به شکم خوابیده و شما آلت خود را ازپشت وارد واژن او نمایید.
وضعیت پهلو به پهلو برای کسانی که دوست دارند تماس زیادی با بدن یکدیگر داشته باشند،یا برای س.. مقعدی در اولین بار خیلی مناسب است.تقریبا چند پوزیشن اصلی وکاربردی را بصورت تصویری نمایش دادم

arab-satine-21.jpg002 (36).jpgeee (12).jpg (135).jpg005 (30).jpgامید که کفایت بکند

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

حالتهایی برای سکس

دوستی که ازپوزیشن های سکس پرسیده بودی جواب شما داده شد .تصویری

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

سکس نرمال

دوستی به نام.ش. درپیام خصوصی سوال کرده بود ازیک سکس نرمال وسالم ..

جواب

رابطه جنسي سالم

اثرات رابطه جنسي سالم بر سلامت

يک رابطه جنسي سالم چگونه بر زندگي ما تاثير مي گذارد؟

اين يک واقعيت انکارناپذير است که رابطه جنسي سالم اثرات مثبتي بر سلامت جسمي و رواني ما دارد. اثرات يک رابطه جنسي بر روي سلامت توسط محققان زيادي مورد بررسي موشکافانه و دقيق قرار گرفته است که در ادامه به مورد از برجسته ترين آن ها اشاره مي شو

کاهش استرس

محققان اسکاتلندي مطالعه اي بر تعدادي روي زن ومرد که ميزان رابطه جنسي خود را در يک دوره زماني خاص ثبت کرده بودند، انجام دادند. و سپس ميزان فشار خون و پاسخ آن ها نسبت به شرايط استرس زا را تحليل و بررسي کردند. نتايج اين مطالعه که در مجله Biological Psychology منتشر شد بدين صورت بود که ”افرادي که داراي رابطه جنسي منظم هستند فشار خون و سطح استرس پايين تري نسبت به افرادي که اين رابطه را به طور منظم تجربه نمي کنند دارند.”

تقويت سيستم ايمني بدن

دانشمندان در دانشگاه Wilkes University در تحقيقي که بر روي تعدادي نفر از دانشجويان اين دانشگاه انجام شد، ميزان ايمنوگلوبولين A (يک نوع آنتي بادي در بدن که در پاسخ به ورود ميکروب هايي خاص در خون ترشح مي شود) موجود در خون آنها را با تعداد دفعات رابطه جنسي آن ها در هفته بررسي کردند. نتايج اين مطالعه نشان داد که “افرادي که يک يا دو بار در هفته رابطه جنسي دارند، داراي مقادير بيشتر از ايمنوگلوبولين A هستند و در نتيجه کمتر از ديگران به بيماري ها دچار مي شوند.”

سوزاندن کالري و کنترل وزن

به گفته محققان هر بار رابطه جنسي که حدود چند دقيقه به طول بيانجامد باعث سوختن ?? کالري در بدن مي شود. در نگاه اول اين مقدار سوزاندن انرژي ممکن است قابل توجه نباشد، اما در طول زمان باعث سوزاندن مقادير زيادي انرژي مي شود که به کاهش وزن نيز کمک بسياري مي کند.

بهبود سلامت قلب و عروق

بنا بر مقاله اي که در Journal of Epidemiology and Community Health به چاپ رسيد، داشتن دو بار رابطه جنسي در هفته باعث ??% کاهش احتمال سکته قلبي در مردان مي شود.

تقويت اعتماد به نفس

بر اساس گفته محققان University of Texas چنانچه رابطه جنسي بر اساس عشق و علاقه دو طرفه باشد، باعث بهبود اعتماد به نفس در طرفين مي شود و افزايش اعتماد به نفس نيز خود باعث بهبود کيفيت رابطه جنسي مي شود.

افزايش ميزان صميميت

بر اساس مطالعاتي که در University of Pittsburgh و University of North Carolina انجام شده است، رابطه جنسي باعث افزايش سطح “هورمون اکسي توسين” در بدن مي شود. اين هورمون باعث افزايش ميزان وابستگي عاطفي و افزايش صميميت در بين افراد مي شود و به همين دليل “هورمون عشق” نيز خوانده مي شود.

کاهش حس درد

با افزايش سطح هورمون اکسي توسين در خون، “اندورفين” نيز در خون بالا مي رود. اندورفين يکي از مسکن هاي طبيعي است که در بدن ترشح مي شود. دليل اين که بعد از رابطه جنسي، سردرد و يا درد مفاصل شما بهبود مي يابد همين ترشح اکسي توسين و به دنبال آن ترشح اندورفين در بدن است.

کاهش خطر سرطان پروستات در مردان

نتايج مطالعه اي که در British journal of Urology منتشر شد، نشان مي دهد که مرداني که 1 يا بيش از 1بار در هفته انزال داشته اند، 55% کمتر به سرطان پروستات مبتلا مي شوند.

تقويت عضلات کف لگن در خانم ها

داشتن رابطه جنسي در خانم ها باعث تقويت عضلات کف لگن مي شود.

بهبود کيفيت خواب

افزايش هورمون اکسي توسين ناشي از رابطه جنسي، مي تواند به بهبود کيفيت خواب کمک کند. خواب خوب هم به کنترل فشار خون و کنترل وزن کمک زيادي مي کند/

ارگاسم در زنان

چـرا خـانـم هـا تـصـور مـي کـنـند تـوانايي اش را ندارند؛ آيا ميـدانيد که تمام خانم ها قادر به رسيـدن به اين مرحله مي باشند؟ بله؛ حقيقت دارد! شايد در مورد انزال خانمـها چـيـزهايي شنيده باشيد و يا مانند خيلي از افراد، اصلاً بـه هيچ وجه با آن آشنا نباشيد.

اين امر نه تنها درمورد خانمها صحت دارد، بلکه امري است که همه خانم ها مي توانند به آن دست پيدا کنند. رسيدن بـه اوج لـذت در زنـان يـک واکنش طبيعي جنسي است که تا کنون به صورت معمايي سربسته باقي مانده است.

تمام خانم ها مي توانند به آساني بياموزند که چگونه مي توانند به اوج لذت برسند و انزال در آنها صورت پذيرد؛ البته پيرامون اين مطلب تصورات اشتباه بسيار زيادي وجود دارد.

برخي معتقدند که به طور کلي مسئله انزال در خانم ها وجود ندارد، عده اي ديگر بر اين باورند که تنها تعداد "خاصي" از خانم ها قادر به تجربه چنين موضوعي هستند، جمعي ديگر نيز همچنان به شايعه پراکني در مورد اين مطلب ادامه مي دهند و هر روز تکنيک و استراتژي هاي جديدي را ارائه مي دهند. به عنوان مثال توصيه مي کنند که خانم ها مي بايست براي رسيدن به اوج لذت حتما ديواره هاي رحم خود را به يکديگر بفشارند.

چنين اظهاراتي، اصولاً بي پايه و اساس هستند. هر چند تمام خانم ها در ساختار اندام هاي تناسلي با يکديگر متفاوت هستند (درست مانند آقايون)، اما همه آنها با بکارگيري روش مناسب، قادر به چشيدن طعم چنين لذتي مي باشند. درست مانند آقايون که بدون توجه به سايز، و يا حالت و شکل اندام تناسلي خود، قادر به انزال ميباشند. دليل اينکه بسياري از افراد تصور مي کنند که خانم ها نمي توانند به انزال دست پيدا کنند نشئت گرفته از اطلاعات ناکافي آنها در اين زمينه مي باشد.

پيش از هر چيز اجازه دهيد تصورات غلط در اين زمينه را مورد بررسي قرار دهيم و ببينيم چه چيزي به راستي صحت دارد و چه چيزهايي در اين زمينه نادرست ميباشند.
تصورات غلط و حقايق در مورد انزال خانم ها
تصورات غلط
1) انزال در خانم ها وجود ندارد.
2) تنها درصد کمي از خانم ها قادر به تجربه انزال مي باشند.
3)تمرين هاي واژينال مي تواند به خانم ها کمک کند تا بتوانند به انزال برسند.
4) فقط خانم هايي که داراي آلت تناسلي برجسته هستند، مي توانند انزال داشته باشند
5)انزال در خانم ها تنها از طريق ارگاسم واژينال صورت مي پذيرد.

6) پزشک زنان و زايمان در اين مورد آگاهي دارد و مي توانند خانم ها را با روش آگاهي دارد و مي توانند خانم ها را با روش هاي صحيح انجام ان آشنا کنند.
7) خانم ها تنها 1 يا 2 قطره از ماده درون بدن خود را بيرون مي دهند و اگر بيش از اين حد باشد (به ويژه تا حدي که برخي خانم ها ادعا مي کنند تا 1-2 فنجان نيز مي شود) ممکن است با ادرارشان مخلوط گرديده باشد.
Dirol انزال خانم ها نوعي بي اختياري در تخليه ادرار است.
9) تنها خانم هايي که زايمان کرده اند قادر به تجربه انزال مي باشند.
10) تنها يک راه براي رسيدن به انزال در خانم ها وجود دارد.
حقايق
1) انزال در خانم ها نشئت گرفته از ترشح غدد پارارترال مي باشد
2) خانم ها متوجه نيستند که توانايي رسيدن به انزال را دارند، تنها به اين دليل که زمان انجام آنرا نمي دانند.
3) تکنيک هاي ويژه اي وجود دارد که به خانم ها آموزش مي دهد تا هر زمان که اراده مي کنند به انزال برسند و يا آنرا متوقف نمايند
4) خانم ها لازم نيست که فقط از طريق ارگاسم مهبلي به انزالبرسند و حتي لازم نيست اصلا ارگاسم شوند تا انزال رخ دهد.
5) خانم ها مي توانند ميزان انزال خود را با پشت سر گذاشتن مراحل خاصي، افزايش دهند.
6) خانم ها قادر هستند که در مدت زمان بسيارکوتاه چندين مرتبه، پشت سر هم، انزال را تجربه کنند.
7) ماده اي که از بدن خانم ها خارج مي شود، ادرار نيست.معمولاً چيزي شبيه به آب است، که تقريبا بي رنگ بوده وبوي خاصي هم نمي دهد و يا اگر بو بدهد، کمي بوي شيرين است.
Dirol کساني که ادعايي مي کنند انزال نوعي بي اختياري ادرار است چيزي در مورد انزال خانم نمي دانند و يا اينکه درک صحيحي از اين مطلب ندارند.
شايد شما از خود بپرسيد: "اگر تمام خانم ها توانايي انجام چنين کاري را دارند، پس چرا بسياري از آنها هيچ گاه چنين امري را در زندگي زناشويي تجربه نکرده اند؟" اين سؤال بسيار خوبي است و توضيح آن نيز بسيار ساده است. اجازه بدهيد ابتدا مطالبي را در مورد آناتومي بدن خانم ها بدانيم و سپس به ادامه مسائل بپردازيم.
انزال خانم ها از چه نقطه اي سرچشمه مي گيرد؟
انزال خانم ها شامل جريان رواني است که از مجاري ادراري خارج مي شود (همان محلي که ادرار خارج مي شود) با اين تفاوت که از غدد پاراترال جريان مي گيرد. اين غدد تنها در زمان تحريک جنسي از خود ماده خاصي ترشح مي کنند
انزال خانم ها با ارگاسم معمولي چه تفاوتي دارد؟
ارضاي جنسي در خانم ها به دو دوسته طبقه بندي مي شود. از نظر باليني يک نوع آن ارضاي واژينال است، رواج بيشتري دارد و عبارت است از خروج مايع رواني از واژن. اين مايع حالت شير مانند دارد و شلي و سفتي و بوي آن وابسته به رژيم غذايي خانم و سلامت کلي بدن او و چرخه عادت ماهانه اش مي باشد.
نوع دوم، انزال از طريق مجراي ادراري نام دارد و معمولا در خانم ها چندان رايج نيست. در زمان انزال معمولاً مايع با فشار و به حالت اسپري و يا فواره اي از داخل مجراي ادرار به بيرون مي ريزد. دليل عدم تجربه بسياري از بانوان به اين دليل نيست که تنها تعداد کمي از بانوان توانايي تجربه چنين انزالي دارند، بلکه دليل آن تنها اين است که بسياري از افراد در مورد ساختمان جنسي و يک رابطه جنسي سالم مطالب درستي نمي دانند
مايع انزالي از چه چيز تشکيل شده است؟
اجازه دهيد همين جا بزرگترين تصور غلط را از ذهنتان پاک کنم - اين مايع، ادرار نيست. در آزمايش هايي که از اين ماده به عمل آمد، دانشمندان به اين نتيجه رسيدند که از مقداري گلوکز (شکر) و آنزيم ديگري به نام پروستات اسيد فوسفات تشکيل شده است که تقريبا اجزاي تشکيل دهنده مني را مي سازند. نوع مواد تشکيل دهنده آن، تقريباً شبيه به ترشحات پروستات در مردان مي باشند، با اين تفاوت که فاقد اسپرم ميباشد. همچنين دو ماده ديگري که معمولا در ادارا نيز هست، (اوره و کريتنين) نيز در آن يافت مي شود. اين ماده کاملا منحصر به فرد مي باشد و تنها در هنگام انزال از خانم ها خارج مي شود.
چه ميزان از اين ماده بيرون مي ريزد؟
بيشتر خانم ها در حدود 5 .1 تا 2 فنجان از آن را تخليه مي کنند. اين موضوع به اموري ديگري از قبيل اينکه بدن خانم چه ميزان آب دارد و اينکه شدت تحريک جنسي تا چه حد بوده نيز ارتباط دارد.
چرا اکثر خانم ها در اين مورد بي اطلاع هستند و يا آنرا انجام نمي دهند؟
انزال در خانم ها آنقدرها هم که فکرش را مي کنيد دشوار نيست؛ فقط افراد زيادي با تکنيک هاي اجراي آن آشنا نيستند. دلايل کليشه اي بسيار زيادي براي دوري خانم ها از اين لذت مطبوع، وجود دارد. يکي از دلايل از اين قرار است که چون آنها ارگاسم را تجربه مي کنند، معمولاً به راحتي حاضر مي شوند تا فرصت هاي خود براي انزال دست بدهند و نسبت به آن بي توجهي کرده و تمايل کمي نشان مي دهند.
يکي از مهمترين دلايل اين است که زمانيکه خانم ها به مرحله انزال مي رسند، اغلب به اين دليل که تصور مي کنند ممکن است ادرار نيز همراه با آن بيرون بريزد، از آزاد کردن خود خودداري مي کنند؛ اما بايد دقت داشته باشند که در اين حالت به هيچ وجه ادرار از آنها خارج نخواهد شد. زمانيکه ماده انزال در داخل مجراي ادراري جمع مي شود، احساس تخليه ادرار به فرد دست مي دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نيز خود به خود از بين مي رود. اگر خانم ها ياد بگيرند که به جاي نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه مي شوند که پس از تخليه مجراي ادرار، احساس ادرار داشتن نيز به صورت ناخودآگاه از بين مي رود.
تکنيک هاي متفاوتي براي رسيدن به اين مرحله و همچنين دوري ورزيدن از بازدارنده ها در طي مسير، وجود دارد. اما نبايد فراموش کرد که ترس از ادرار، باعث مي شود بسياري از خانم ها خود را همواره عقب نگه دارند. روش هايي که در اين زمينه عرضه شده اند، داراي فوايد کاربردي بسيار زيادي هستند و معمولاً نتايج چشمگيري را به همراه داشته اند و موجب شده اند تا زوج ها روابط جنسي فوق العاده لذت بخشي را تجربه نمايند.
آيا خانم هايي که انزال مي شوند داراي بيماري خاصي هستند؟
نه؛ دليل توضيحات من نيز دقيقاً به همين خاطر است: اکثر خانم ها و آقايون تصور ميکنند کسانيکه قادر به انجام چنين کاري هستند بايد دچار بيماري هاي خاصي باشند. اما حقيقت اين نيست. آيا مي دانيد سالانه چه تعداد از خانم ها با اين تصور اشتباه دست و پنجه نرم مي کنند و به همين دليل از رها سازي خود جلوگيري مينمايند؟ آنها احساس مي کنند که اگر خود را آزاد بگذارند، ممکن است که نفس خود را از دست داده و به عبارتي تصور مي نمايند که نبايد در کنار همسر خود تخليه ادرار نمايند!
به اين دليل که خانم ها در حدود يکي دو فنجان مايع جهنده در هنگام انزال از خود خارج مي نمايند، اکثرا تصور مي شود که اين ماده چيزي نيست جز "ادرار". اغلب آنها اصلاً متوجه نمي شوند که چه اتفاقي مي افتد و پس از اين عمل احساس آزردگي شديدي پيدا مي کنند. برخي از مشاوران نيز به شخصه از وجود چنين واکنشي با خبر نبوده و فکر مي کنند که خانم مورد نظر بايد مورد جراحي قرار گرفته و يا روان درماني شود؛ آن هم فقط به خاطر يک عکس العمل کاملا طبيعي!
تنها نکته اي که در آخر مي توانم به آن اشاره کنم، اين است که انزال خانم ها نه تنها از نظر بصري تحريک کننده مي باشد، بلکه انجام آن احساس فوق العاده اي به هر دو طرف القا مي کند. تخليه جنسي و حس رضايتي که از اين طريق به بانوان دست ميدهد، با هيچ چيز ديگري قابل مقايسه نيست .
واژه کليدي :ارگاسم و واژه کليدي :تخليه جنسي و واژه کليدي :کريتنين و واژه کليدي :پروستات
کليتوريس
کليتوريس عضو اصلي شهواني زنان مي باشد و همتاي پنيس است.اين عضو نعوظي از بين دو انتهاي منشعب شده لبهاي کوچک به سمت پايين برامده شده است.کليتوريس از يک گلنس(glans)يک تنه(corpus)ودو اندام تشکيل ميشود .طول کليتوريس به ندرت از 2 سانتي متر فراتر مي رود(در حالت طبيعي). درحالت نعوذ طول ان 4.5 تا 5 سانت مي رسد. گلنس کليتوريس از پايانه هاي عصبي بسياري عصب مي گيرد.در لب هاي بزرگ;لب هاي کوچک;کليتوريس شبکه ظريفي از پايانه هاي عصبي ظريفي وجود دارد.اين اعصاب اعصاب تحريکي مي باشند .صفحات لامسه (tactil disics)وجسمک هاي تناسلي(erotic) دراين مناطق فراوانند.کليتوريس به عنوان يک ,مرکز عصبي,در فعاليت هاي جنسي است.قبل از برقرار تماس جنسي ,تحريک جنسي سسب پر خوني عروق و بزرگ شدن کليتوريس مي شودودرهنگام ورود الت مردانه ,کليتوريس حساسيت ويژهاي به حرکت تنه ان پيدا مي کند .
حتي در صورت فقدان واژن نيز يک زن از طريق اين تحريک مي تواند به ارگاسم برسد ,که اين امر ناشي از يک رفلکس مشترک است که به انقباض پر قدرت عضلات ارادي و غير ارادي لگن منجر مي شود .بعد از اينکه ارگاسم تجربه شد ويک رفلکس شرطي برقرار گرديد,وجود کليتوريس ضرورت نخواهد داشت. زناني که تحت ختنه (ولوکتومي) توام با بريدن کليتوريس قرار مي گيرند قادرند ارگاسم را تجربه کنند با اين وجود در زناني که تحت ختنه قرار گرفتند مشکلات عمده جنسي وجود دارد.
شايعترين ناهنجاري کليتوريس بزرگ شدگي ان است.در اوج لذت جنسي کليتوريس بزرگ نمي شود بلکه طرف استخوان شرمگاهي (به سمت بالا) کشيده و به عقب رانده ميشود و به طور مستقيم قابل لمس نيست. ادوارد ميشل در روش مقاربت موازي مي گويد يکي از روش هاي مفيد و موثر در روابط جنسي موفق فشاري ثابت و ريتميک است که بر روي کليتوريس اعمال مي شود
واژينيت (بيماري عفوني واژن)
واژينت ها با ترشح غير عادي ,ناراحتي در ناحيه ولو(قسمت خارجي دستگاه تناسلي),واژن و يا هر دو قسمت مشخص مي شود.
واژنيت شايعترين مشکل داخلي زنان مي باشد که زنان به علت ان در جستجوي درمان بر ميايند.
سه نوع واژينيت عفوني شناخته شده است: کانديدياز,تريکوموناز,واژينوباکتريال
کانديدياز
کانديدا دومين عفونت شايع واژن مي باشد ودر اکثر موارد کانديدا ناشي از کانديدا البيکنس مي باشد اين ارگاسم را مي توان در دستگاه تناسلي تحتاني 30تا 80 درصد زناني که داراي علايم جزي بوده يا فاقد علايم هستند کشف کرد.
علامت اصلي کانديدا:خارش و تحريک است .خارش در ناحيه واژن يا ولو(قسمت هاي بيروني) کاملا شديد است وتحريک با ديزوري(سوزش هنگام ادرار) و ديس پاروني(مقاربت دردناک)همراه است.
ترشحات:به صورت پنير دلمه بسته يا غليظ,سفيدوفراوان است.
اين علايم درست قبل از اغاز خون ريزي قاعدگي مي باشد . رشد بيش از حد کانديدا ممکن است در اثر کاهش بيش از حد فلور باکتريايي طبيعي , کاهش ايمني سلولي,ديابت قندي,قرص هاي خوراکي ضد بارداري,انتي بيوتيک هاي سيستميک باشد.
يافته هاي باليني: اريتم(قرمزي)وادم ولو را به همراه دارد(انچه در دستگاه تناسلي خارجي مشاهده مي شود)
درمان:درمان بايد بر اساس توصيه پزشک باشد.درمان اوليه وموثر شامل استفاده از فراورده هاي ضد قارچي مثل مايکونازول,کلوتريمازول,بوتوکونازول و..... مي باشد. مدت درمان 1الي 7 روز متغيير مي باشد.
3-تريکوموناز:تريکوموناز توسط يک انگل تاژکدار به نام تريکوموناس واژيناليس ايجاد مي شود و سومينعفونت شايع واژينيت مي باشد .دوري کومون واژيناليس تقريبا 20 روز مي باشد ,علاعم بيماري غالبا بلافاصله بعد از شروع خون ريزي قاعدگي به اوج خود مي رسد .
علايم اصلي:ترشحات کف الود فراوان,درد در قسمت تحتاني شکم ,ديزوري(سوزش ادرار), ديس پاروني(مقاربت دردناک )وخارش.
يافته هاي باليني:علامت قابل رويت اريتم برامده ونقطه نقطه اي در سرويکس و قسمت فوقاني واژن ديده ميشود)منظره توت فرنگي مشخصه تريکوموناز است(.
درمان:موثرترين روش درماني تريکوموناز تجويز مترونيدازول مي باشد .(درمان شرکاي جنسي الزامي است). تمام شرکاي جنسي حتي اگر بدون علامت باشند بايد درمان شود زيرا بسياري از زنان از شرکاي جنسي درمان نشده خود مجداد الوده مي شوند.
واژينو باکتريال (BV)با ترشح فراوان وبوي بد واژن مشخص مشخص مي شود.شايعترين علت واژينيت در زنان در سنين باروري است .BVدر زناني ديده مي شود که از نظر جنسي فعال بوده و در سنين قبل از ياعستگي قرار دارند .بيماران از بوي نامطبوع واژن (بوي ماهي کپک زده) شکايت مي کنند .ممکن است افزايش ترشح واژينال نيز رخ بدهد . زمان شروع بوي بد و ترشح واژينال در سراسر دوره ي قايدگي از توزيع يکنواختي برخوردار است.
درمان :موثرترين روش درمان BVتجويز مترونيدازول است.
بهترين روش براي پيشگيري از ابتلا به عفونت ها رعايت بهداشت فردي ,استفاده از دستمال کاغذي هنگام خروج از دستشويي ,عدم استفاده از لباس زير خيس ,رعايت بهداشت جنسي ,تعويض زود به هنگام نوارهاي بهداشتي,اگاهي از تميز بودن دست ها به هنگام شستشوي خود در دستشويي.تحقیق اینترنتی

بالا
0 لایک
سریرا (تعیین نشده)

بهترین پوزیشن واسه سکس کدومه؟

عايشه نوشت:
دوستی که ازپوزیشن های سکس پرسیده بودی جواب شما داده شد .تصویری

ممنونم عزیزم.بسیار عالیه . اطلاعات مفیدی هستن. تشکر

بالا
0 لایک
malena777
عکس های malena777
آف لاین
عضو از: 1390-03-28 21:47
پست ها: 145

اون پوزیشنی که میگن برای بار

اون پوزیشنی که میگن برای بار اول مناسبه..زن لبه ی تخت قرار بگیره جوری که پاهاش روی زمین باشه..من اصلا نمیفهمم
اگه عکسشو داری بذار یا بیشتر توضیح بده.ولی عکسشو میخوام

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

انزال پیا پی

hasan bala نوشت:
من پسر هستم من تو هر بار سکس کردن باید دو بار آبم بیاد یعنی برام عادت شده اینطور نشه اصلا لذت نمیبرم به نظرتون برام مشکل درست میشه؟

ازنظر پزشکی بدن انسان بعد ازهربار انزال نیازداره 30 دقیقه استراحت وفرصت برای جبران ومنی سازی داره ولی اگر زمان کمتری بین هرسکس توقف داشته باشی به سلامت فیزیکی خود لطمه خواهید زد.دردراز مدت باعث نعوظ ناقص یا ناتوانی درسکس به دنبال دارد بهتراست بین هر انزال حداقل 2روز فاصله بگذارید تا درآینده ازپس سکس با همسرتان برآیید.افراط درسکس ضعف عمومی .کمردرد .خستگی زود رس .کم خونی درپی دارد.اگرکفایت نکرد حاضر م بیشتر توضیح بدهم

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

برای اولین سکس

malena777 نوشت:
اون پوزیشنی که میگن برای بار اول مناسبه..زن لبه ی تخت قرار بگیره جوری که پاهاش روی زمین باشه..من اصلا نمیفهمم
اگه عکسشو داری بذار یا بیشتر توضیح بده.ولی عکسشو میخوام

زن بروی صندلی .مبل.تخت مینشیند ومرد بنابرارتفاع موجود ایستاده یا زانو میزندو...

check-out-how-flirty-babe-karanovak-enjoys-herself-at-the-pool-as-she-expose-her-luscious-privates-7 (14).jpgاینم ازعکسش

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

سوال سکسی

دوستان لطفا درصورت تمایل سوالات خود را به پیام خصوصی نفرستید همینجا مطرح کنید .سپاسگذار

بالا
0 لایک
ice hot
عکس های ice hot
آف لاین
عضو از: 1390-05-19 14:00
پست ها: 51

bara pesaraie ke zood erza

bara pesaraie ke zood erza mishan che rahkario dari?

بالا
0 لایک
arash@
عکس های arash@
آف لاین
عضو از: 1390-07-23 22:11
پست ها: 3

خوشگل نگفتی به من کمک میکنی

خوشگل نگفتی به من کمک میکنی

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

زود انزالی

ice hot نوشت:
bara pesaraie ke zood erza mishan che rahkario dari?

موضوع زود انزالی به عوامل بسیاری بستگی دارد1.اقتضای سن جوانی وفشار شهوت .که کاملا طبیعیه وبه مرور زمان رفع میشود.2.خودارضایی زیاد تاکیدا افراطی .که باعث زود انزالی براثر حساس شدن اعصاب سمپاتیک وپاراسمپاتیک هست که درمانش استفاده از بی حس کننده ها .میباشه.وتقویت عمومی بدن.3.خستگی واسترس یکی دیگه ازعوامله که استراحت وآرامش داشتن دوای درده.4ترس .ترس از آبرو ریزی ترس از حامله شدن طرف .ترس ازپلیس {بسیجی ها هم حساب کنید}که نکنه درحین عملیات دستگیر ودست به کیر بشم!!!یه راهکار هم هست که از پدر عرفان معاصر >باگوان شری راجنیش اشو<ازکتاب "ازسکس تا فراآگاهی"میگه موقع سکس تنفس ارادی وعمیق داشته باشید.6ثانیه ازبینی نفس بکشید 9ثانیه در ریه حبس کنید وازدهان به مدت 12ثانیه بازدم کنید تکرار این حرکت درابتدای سکس 3دفعه پیاپی کفایت میکند...بیشترم بلد نیستم ضمنا من تخصصی تجربه وجواب نمیدم نه پزشکم نه روانشناس ولی دانشم درسکسولوزی بدک نیست

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

جلق و ناباروری

دوستی به نام sh..در خصوصی پرسیدجلق زدن در نوجوانی باعث ناباروری دربزرگسالی میشه؟؟نه دوست گلم فقط افراط دراینکار باعث زود انزالی وکم شدن تعداد اسپرم درآینده میشه .ولی عقیم نخواهی شد کلا افراط درهرزمینه ای مضره حتی اگه پرخوری کنی باعث اضافه وزن ومشکلات گوارشی میشه .من توصیه نمیکنم که بری خودارضایی کنی ولی میتونی میان بد وبدتر .بد را انتخاب کنی {بدتر لواط یا سکس خیابانی }که ریسکه {{وهم ممکنه مفاسد ومنکرات خفتت کنن وحالا تا کوس داری باید بزایی!!! شوخی فرمودم}}}

بالا
0 لایک
junev4r
عکس های junev4r
آف لاین
عضو از: 1390-06-06 10:43
پست ها: 339

:دی

پسرا بیشتر از این تاپیک بهره بردند تا.....!!
زگهواره تا گورپدر احمدی نژاد دانش بجویید بچه ها...!

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

جواب شما

خوب یکی همین که چی کار کنم بهم ور بره!بعدم ایا سکس قبل از ازدواج روی سکس بعد ازدواج تاثیر می ذاره؟اگه قبل عروسی با شوهرم سکس داشته باشم شب عروسی چجوری برخورد کنم؟اگه میشه اینا رو جواب بدین بزارین توی تاپیک سوالات تا بقیه هم استفاده کنن ممنون می شم منتظرم...
...دوست گلم شما باید جاذبه سکسی داشته باشی واسه نامزدت نه اینکه بخوای ازش گدایی کنی یعنی رفتارت لباست کلامت آرایشت باید مبلغت باشه تبلیغ وتعریفتو به زبون بی زبونی واسه طرفت بکنه عشوه واخم وقهر هم چاشنی کارت باشه نه زیاد یه کمی ...#2سکس قبل ازازدواج ممکنه باور انسان رابه سکس قانونی تغییر بده چجوری مثلا طرف بایه خواهر بسیجی سکس میکنه خیلی بهش میسازه چرا چون بهاشو پرداخته طرفم این شغلشه خیلی بهش فاز میده.یا بلعکس دختره بوی فرندش حال 3 فازبهش میده بعد ازدواج همون توقع وانتظارو از همسرشون دارن وای اگه دختره یا پسره که شریک زندگیش میشه پوزتیو + باشه .نمیتونه بازسازی آخرین لذت سکس رابکنه طرف دلسرد وگاهی خیانتکارمیشه...3اگه قبل عروسی بانامزدت سکس داشتی چندان تاز گی واسه اش نداری توصیه میکنم حالا بزاریش توی کف وخماری تا شب عروسی بچشمش کهنه نباشی وعزیز بمونی...امید هست کفایت کرده باشد

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

ماکه مثل دولت

junev4r نوشت:
پسرا بیشتر از این تاپیک بهره بردند تا.....!!
زگهواره تا گورپدر احمدی نژاد دانش بجویید بچه ها...!

منکه مثل دولت احمدی نجات !!تبعیض قایل نمیشیم گفتم ورود ممنوع به استثنا بعضی ها یعنی آقایون

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

پاسخ به سوال شما

جدید
سلام . شرمنده من با جی افم از عقب سکس داشتم همون شب و شب بعد هم گفتم شبی 3 تا قرص ال دی بخوره ولی هنوز بعد از 10 روز پریود نشده . با کاندوم هم سکس داشتم . به نظر شما خالا باید چیکار کنیم . فکر می کنید حامله شده ؟
منظور ازعقب آنال سکسه ؟؟اگه انال باشه اصلا امکان حاملگی نیست.اگر منظور پوزیشن سگی هست اونم با کاندوم .ربطی به بارداری گرل فرند محترمه و نجیبه ی شما نداره بازم محض احتیاط از سوراخ بودن کاندوم وامکان حاملگی .یه تست 500تومانی بیبی چک از داروخانه تهیه کرده وخاطر جمع شوید >>>درحاشیه یاداورمیشوم بعضی مواقع براثر افراط درسکس یا مشکلات کم خونی و...خستگی رحم باعث تاخیر درپریود میشود..

بالا
0 لایک
هميشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-31 10:25
پست ها: 23

سلام من عاشق ليس زدن كس دست

سلام
من عاشق ليس زدن كس دست دخترم هستم ولي اون از اين كار متنفره !!!! حالا ميگين من چيكار كنم تا اون خوش بياد . البت وقتايي كه اين كار رو ميكردم بشدت ارضا ميشد اما نمي دونم چرا متنفره ؟

بالا
0 لایک
shabnam_eshgh
عکس های shabnam_eshgh
آف لاین
عضو از: 1390-07-25 20:56
پست ها: 55

عایشه جون اخه انقدر خوب همه

عایشه جون اخه انقدر خوب همه چیز رو توضیح دادی که دیگه سوال نمی مونه =D>

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

لذت باتنفر

هميشه نوشت:
سلام
من عاشق ليس زدن كس دست دخترم هستم ولي اون از اين كار متنفره !!!! حالا ميگين من چيكار كنم تا اون خوش بياد . البت وقتايي كه اين كار رو ميكردم بشدت ارضا ميشد اما نمي دونم چرا متنفره ؟

غیرممکنه این آرزوی هر جنس مونثه اورال سکس داشته باشه البته شاید شمابشدت و متمرکز بریک نقطه مثلا نوک کلیتوریس زوم میکنی که این دلخواه نیست شما حرکات چرخشی زبان ومتفاوت را اجرا کن اگه راضی نشدبیا یه نسخه دیگه واست بپیچم!!

بالا
0 لایک
هميشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-31 10:25
پست ها: 23

فيلم آموزشي تو اين مورد وجود

فيلم آموزشي تو اين مورد وجود داره ؟ اگه شما دارين لطفا به ايميل من بفرستيد .
خودم فكر ميكنم مثلا ممكنه به خاطر اين باشه كه اون به كثيفي كار فكر ميكنه و حالتي از چندش و .. براش به وجود ميآد . چطور ميشه با اين نوع تفكر گفتمان كرد ؟
با تشكر
mardoone34@yahoo.com

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

گفتمان

هميشه نوشت:
فيلم آموزشي تو اين مورد وجود داره ؟ اگه شما دارين لطفا به ايميل من بفرستيد .
خودم فكر ميكنم مثلا ممكنه به خاطر اين باشه كه اون به كثيفي كار فكر ميكنه و حالتي از چندش و .. براش به وجود ميآد . چطور ميشه با اين نوع تفكر گفتمان كرد ؟
با تشكر
mardoone34@yahoo.com

متاسفانه فیلمی موجود ندارم.واصلا باایمیل دیگران.ولی شما میتونید فقط شفاف سازی کنیدبه گرل فرند خودتان که متمدنانه با مسایل برخوردکند ودست از افکار فناتیک برداشته .عصر ما عصر تابو شکستنه .اگربا مسایل منطقی روبرو شویم دست ازهرگونه تعصب مذهبی ارتجاعی برداشته بروز زندگی میکنیم.

بالا
0 لایک
havokh
آف لاین
عضو از: 1390-06-27 21:29
پست ها: 5

سلامبا دوست دخترم میخام سکس

سلام

با دوست دخترم میخام سکس مقعدی داشته باشم اما ازین کار امتناع میکنه و خوشش نمیاد
البته یکبار خودش ازم خواست ولی در ابتدای کار خوشش نیومد و دیگه هم نخواست،
چطور میتونم قانعش کنم که این سکسو باهم داشته باشیم و اون هم لذت ببره؟

ممنون از جوابهای خوبی که به سوالات میدید

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

پاسخ

havokh نوشت:
سلام

با دوست دخترم میخام سکس مقعدی داشته باشم اما ازین کار امتناع میکنه و خوشش نمیاد
البته یکبار خودش ازم خواست ولی در ابتدای کار خوشش نیومد و دیگه هم نخواست،
چطور میتونم قانعش کنم که این سکسو باهم داشته باشیم و اون هم لذت ببره؟

ممنون از جوابهای خوبی که به سوالات میدید


پست آنال سکس رومطالعه کن ولی شما رگ خوابشو بدست بیار ولی خشونت واصرار نکنید تاخودش رضایت بدهد

بالا
0 لایک
هميشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-31 10:25
پست ها: 23

سلام خانوم - خوبي؟ يه سوال

سلام خانوم - خوبي؟

يه سوال كلي دارم . ميخوام بدونم دخترها تو چه زمانهايي طالب سكس ميشن مثلا اگه يه پسر خوش تيپ ببينن (مثل پسرها كه اگه دختر ببينن سريع آماده سكس ميشن ) يا وقتهايي كه فيلم سكسي ببينن ؟ يا حرف زدن در مورد سكس ؟

يه سوال كلي ديگه : ميشه راهنمايي بدين كه چه شرايطي رو فراهم كنم تا مثلا همكارم تحريك بشه :)
هر روز واسش فيلم و عكس ميفرستم . البت خودش ميدونه ها . ولي هيچ اقدامي نميكنه !!!! كمك

بالا
0 لایک
عايشه
آف لاین
عضو از: 1390-06-08 06:45
پست ها: 397

جواب شما

سلام دوست من.دخترا ازطریق گوش ولی پسرا از چشم ودیدن تحریک میشن.یعنی شما باید باطرفت صحبت کنی اگه باهم راحتید ازکلمات مهرآمیز وتمجید گونه .ترجیحا تلفنی استفاده کن اثربیشتری داره تا حضوری بعد کم کم ازجملات سکسی استفاده کن وبه هدفت میرسی ولی فیلم پورن هم بی تاثیر نیست .خیالت راحت باشه ما زنها خیلی زود با این حرکات خرمیشیم.بامعذرت از دوستان مونث شهوانی

بالا
0 لایک
majid 63
آف لاین
عضو از: 1390-06-25 15:25
پست ها: 55

عایشه

عایشه جون چرا تاپیک قبلیت غیبش زد???????!!!!

بالا
0 لایک

صفحات

برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .