شما اینجا هستید

چطور یک دختر رو راضی به سکس کنیم؟

5 posts / 0 new
آخرین پست
hot naughty boy
آف لاین
عضو از: 1392-04-27 18:54
پست ها: 5

چطور یک دختر رو راضی به سکس کنیم؟

با سلام خدمت کاربرای باحال شهوانی
جو صمیمی و بی ریای اینجا رو دوست دارم

راستش, بله من هم مثه خیلی از پسرای ایرونی باکره هستم و آرزوی داشتن سکس با دوس دختر یا پارتنرم رو در سر می پرورم.

یه پارادوکس ذهنی که تو کله خیلی از ماها هست که ما رو تو دو راهی سکس کردن یا نکردن قبل از ازدواج قرار داده.

اما تو این تاپیک نمیخوام در اون مورد صحبت کنم . تو این تاپیک از شما دوستان با تجربه میخوام که در مقام استاد به پسرای تالار بگید چطور میشه یه دختر رو به انجام سکس ترغیب کرد اونم بدون اینکه اجبار یا تجاوزی در کار باشه.

شماهایی که تجربه سکس یا لخت کردن یه دختر رو داشتید لطفا از خاطرات خودتون تعریف کنید و برامون بگید که چطور موفق به اینکار شدید؟
اصلا آیا دخترها دلشون کیر میخواد؟ و اگه آره چطور میشه فهمید کدوم دختر دلش کیر میخواد؟

2.5
نمره شما: هیچ میانگین 2.5 (2 votes)
hot naughty boy
آف لاین
عضو از: 1392-04-27 18:54
پست ها: 5

کسی نبود؟ مثه اینکه همه باکره

کسی نبود؟
مثه اینکه همه باکره هستن!

بالا
0 لایک
spsk
آف لاین
عضو از: 1394-02-09 01:13
پست ها: 5

بگین دیگه

بگین دیگه

بالا
0 لایک
god of death878
عکس های god of death878
آف لاین
عضو از: 1394-02-07 00:01
پست ها: 9

بستگی داره چجور دختری بخوای و

بستگی داره چجور دختری بخوای و چطوری بخوای باهاش سکس کنی.
اگه دختری میخوای که از نظر فرهنگی سطح پایین باشه و برات این که طرف رفیقت باشه یا صرفا شریک جنسیت فرقی نداره، راحت تر می تونی این کارو بکنی.
اگه دختر سطح بالاتری میخوای و قصدت هم این نیست که فقط یه بار سکس کنی باهاش، مثلا میخوای یکی دو سال یکی رو داشته باشی که پایه ی سکس ت باشه، خیلی آروم آروم باهاش شروع کن. اول باهاش دوست بشو، بعد یه مدت کم کم از سکس حرف بزن جلوش و بگو چطور سکسی دوس داری و از بدنش تعریف کن که بنظر خوشگل میاد. دخترا از کسایی که ازشون تعریف میکنن خیلی خوششون میاد. سعی کن یه تصویر حامی و مهربون هم از خودت ارائه بدی درمورد سکس. خشونت تو اول کار زیاد رو دخترا تاثیر خوبی نداره حتی اگه دختره گرایش به بردگی هم داشته باشه!!! یعنی اول باید بتونه به یه نفر اعتماد کنه، بعد که اعتماد کرد هرکاری میکنه. :دی اول با سکس تلفنی شروع کن، بعد بخواه عکسای لختشو بهت نشون بده یا خلاصه یه جوری سکس رو قاطی کن که خیلی طرف چیزی از دست نده. کم کم شروع کن.
بعد خب سکس از کون برای دخترا راحت تره از این نظر که بعدا معلوم نمیشه که داده و اگه رفاقتت باهاش بهم خورد مشکلی براش پیش نمیاد. خونواده ش هم مهمه. بعضی خونواده ها براشون مهم نیست دخترشون باکره باشه وقتی ازدواج میکنه، بعضیاشون مهمه.
خب ممکنه سکس اول برای دخترا زیاد لذت بخش نباشه، باید سعی کنی از وابستگی دختره استفاده کنی(به معنای سو استفاده نمیگم.) دخترا براشون سکس یه اضطرار نیست و یه مقدار هم درد داره، واسه همین ممکنه از سکس اول هیچ لذتی نبرن. ولی اگه به آدم وابسته باشن و پایه ی دفعه های بعد باشن، خودشون هم کم کم خیلی بیشتر لذت می برن و به آدم عادت میکنن. وقتی هم که میخوای سکس کنی حتما از کاندوم استفاده کن و به دختره هم بگو که داری این کارو میکنی تا نگرانیش از بابت حاملگی بریزه. آره دخترا کیر دوس دارن مگه این که اسکچوال و همجنس گرا باشن:دی ولی اگه دختر باکره باشه خیلی وقتا اینو نمیدونه:دی

بالا
0 لایک
eliham Mn
عکس های eliham Mn
آف لاین
عضو از: 1394-02-10 07:40
پست ها: 2

نچ نچ نچ حرفه هسیا معلوم نیس

نچ نچ نچ حرفه ای هسیا معلوم نیس چندتارو زمین زده خخخخخ Biggrin

Elham

بالا
0 لایک
برای ارسال دیدگاه وارد شوید یا ثبت نام کنید .