شما اینجا هستید

کردن دوست دختر دوستم

سلام خدمت دوستان عزیز.این داستان همین امروز اتفاق افتاد وداغ داغ براتون مینویسم.
بزارین یه ذره از گذشته براتون بگم. من حدودا 3و4 سال پیش با یه دختری به اسم شرمینه (مستعار) دوست شدم که به این دلیل که خودشو چس کرد با هم بهم زدیم... تا اینکه 4و5 ماه پیش تو خیابون دیدمش و سلام علیک کردیم و و شماره هامونو از هم گرفتیم و ....
شبش بهم اس داد که چقدر عوض شدیو تو اولین کسی بودی که دوسش داشتم و ازینجور صحبتها.اینم بگم من با یکی دیگه دوست بودم و نمیخواستم لاشی بازی در بیارم ولی خب این شرمینه بد رو مخم بود. 3و4 روز با هم اس بازی کردیم. قرار شد بریم بیروون اون با دوستش بیاد منم با دوستم که با هم دوستشون کنیم. اون شب اون 2تا با هم دوست شدن. منو شرمینه هم بخاطر اینکه نمیخواستم بکنمشو ولش کنم با هم بهم زدیم دوباره. کاوه دوستمم دو سه بار الهه دوست شرمینرو کرد تا اینکه الهه شروع کرد به اس دادن به من که کاوه سرد شده, منو نمیخواد و ازین کس شعرا...

امروز قرار گذاشتیم که تو دفتری که توش کار میکنم همدیگرو ببینیم. تو اون دفتر دو نفریم. قرار بود الهه که اومد با هم بریم بیرون که نیم ساعت قبل اومدنش همکارم گفت من کار دارم امروز زودتر میرم و این یعنی اینکه دفتر تا شب خالی بود. اینم بگم که الهه میدونست من در جریان سکسش با کاوه هستم و بعضی وقتا به منم نخ میداد در این حد که کاوه میخواست برنامه بریزه که دوتایی بکنیمش.
وقتی رسید من در دفترو بستم و چون برف میومدو هوا سرد بود رفتم براش چایی ریختمو خوردیم و 2و3 دقیقه صحبت کردیم. من که خیلی حشری شده بودم همینجوری نزدیکتر شدم بهش. دستمو گذاشتم رو پاش و دیدم اعتراضی نکرد. خودش سرشو گذاشت رو سینم. منم نمیدونم چیشد دیدم لبام رو لباشه و اونم داره منو کامل همراهی میکنه.
از روی مانتو شروع کردم به مالوندن سینه هاش که خودش مانتوشو دراورد. کاوه به من گفته بود خیلی حشریه ولی من دیگه فکر نمیکردم انقدر. یه ذره که سینه هاشو خوردم ازش خواستم ساک برنه و از اونجایی که همه دخترا از ساک زدن بدشون میاد!!!!!!!!! اولش مخالفت کرد اما بد طورس ساک میزد که من یه لحظه ترسدم از بیخ و بن بکندش. وقتی حسابی خوردو توقع داشت منم براش بخورم Big Grin من سریع رفتم سر اصل مطلب. شلوارشو دراوردم و کونشو که نسبتا بزرگه رو واسه اولین بار دیدم. بهش گفتم بشینه رو کیرم همشم تو این فکر بودم که نکنه داد بزنه ابروم بره اما کیره من که نسبتا بزرگه(18 سانته) خیلی راحت سر خورد رفت تو. اما اون یه آه ناز از سر شهوت کشید که منو خیلی حشری کردو خودش شروع کرد به تلمبه زدنو چنان اه اهی میکرد که من ترسیدم کسی بو ببره ولی خب....
تو حس بودم که کیرمو دراورد دوباره ساک زد برام که خیس شه و راحت تر بتونه تلمبه بزنه. اینبار رو زمین 4دست و پا نشست من شروع کردم به کردنو با یه دستم کس و چوچولشو میمالیدم. جفتمون تو فضا بودیم که دیدم ابم داره میاد گفتم کجا بریزم گفت میخوام بخورم که همشو تا ته خورد. یه چند مین همونجوری موندیم که موبایلش زنگ زد. و برای فردا برای سکس با کاوه قرار گذاشت تا به اونم حال بده.منم همه چیو واسه کاوه تعریف کردم قرار شد فردا که کردش همه چیو بهش بگه و باهاش بهم بزنه و منم بپیچمش.
ببخشید اگه انقد بد نوشتم. دفعه اولم بودو تازه کار. ولی به این برکت همش عین حقیقت بود. ضمنا ممنون میشم توهین نکنین. مرسی که وقت گذاشتین.

نوشته: Agha_marmoolak

داستان سکسی:

2.625
نمره شما: هیچ میانگین 2.6 (8 votes)

نظرات

آقای مارمولک واقعا واست متاسفم که اینقدر گربه صفت هستی که نمک میخوری و سریع راپورت میدی به صاحب مال تا با هم بهم بزنن
هرچی من مودبم وبه توهین اعتقاد ندارم ولی ازت متنفرم خیلی کثافتی
حیف مقایسه تو با گربه حد اقل گربه وقتی گربه ماده رو میکنه نمیره به گربه های محل جار بزنه که همه باهاش به هم بزنین
اه اه اه خاک تو سرت حالم به هم خورد حیف نظری که واسه توی آشغال دادم
به هر دست بدی از همون دست میگیری پست فطرت

بالا
0 لایک

واقعا آخر لاشی بازی بود .امثال تو باعث میشن که دخترا به پسرا بگن خیلی آشغالن خدایش بعضیا مثل تورو راست گفتن هم آشغالی هم چاقال.کیرم دهنت با اون پروندنت.حالا شمارشو داری بدی من ازش معذرت خواهی کنم جای جفتتون؟

بالا
0 لایک