شما اینجا هستید

کس دادن زنم در جنگل

من اشکانم و 28 سال سن دارم زنم 26 سالشه ،ماجرا بر میگرده به ماه پیش و عروسی یکی از فامیل و در یکی از شهرای استان گیلان که اتفاق سکسی برای همسرم اتفاق افتاد و پسر عمه ام ترتیبشو داد ، عروسی یکی از اقوام بودش و پسرعمم که اسمش اصغره و 26 سالشه ، متاهلم هستش به عروسی اومده بود و زنشو با خودش نیاورده بود آخر شب بعد از تالار دوماد خونشون مراسم رقص و پایکوبی برگزار کرده بود همسرم هم اون شب جو گیر شده بود و تو حیاط حسابی می رقصید یه تیکم با اصغر رقصید و توی این رقص اصغر یه نمه زنمو مالید به حدی که من تو جمع خجالت کشیدم ولی اصغر چون مست بود حالیش نبود.

بعد از مراسم به زنم گفتم اصغر مثل اینکه خیلی داغ بود که از پشت بهت چسبوند زنمم گفت آره می بخشی مثل اینکه چند ماهی که نتونسته زنشو بکنه خیلی تو کفه ، فرداش اصغر اومد پیشم و گفت که بریم جنگل و مشروب بخوریم منم قبول کردم و زنمم گفت که با ما می یاد سه نفری رفتیم جنگل و یه گوشه نشستیم و من و اصغر مشروب خوردیم ولی زنم نخورد بعد از خوزدن مشروب اصغر گفت که بریم پیاده روی کنیم من گفتم حالشو ندارم زنم یهو گفت من میرم و دو نفری رفتند ، پیش خودم فکر کردم نکنه اصغر حرکتی انجام بده مخصوصا بعد از اینکه دیشب تو جمع حین رقص کیرشو به کون زنم مالیده بود بدون اینکه بفهمند دنبالشون راه افتادم ، وقتی از دور دیدمشون صحنه ای رو که از اصغر انتظار داشتم و از زنم انتظار نداشتم دیدم ، اصغر از پشت زنمو بغل کرده بود و داشت گردن زنمو می خورد و دستش رو سینه های زنم بود و با حرص و ولع مالش می داد و زنمم با حالت ناز می گفت نکن نکن ولی هیچ بی میل نبود که اصغریه بهش حالی بده بعد از چند دقیقه اصغر مانتوی زنمو از تنش در آورد و دکمه های شلوار لی زنمو در آورد جالب بود که زنم شورت نپوشیده بود و تا زانوش شلوارشو پایین آورد چونکه شلوار زنم خیلی تنگ بود پاهاش به هم جفت شده بود و نمی تونست بازشون کنه و کسش زده بود بیرون ،اصغرم کیرشو در آورد و به کس زنم می مالید زنم دستاشو به یه درخت تکیه داده بود وباسنشو به سمت اصغر و آماده ورود کیر به کسش بود اصغر کیرشو آروم تو کس زنم فرو کرد و بعد از حدود 20 تا تلمبه آبش اومد و تو کس زنم خالی کرد نمی دونم زنم با این آبی که تو کسش رفته بود چیکار کرد تا حامله نشه چون قرص ضد بارداریم نمی خورد ، بعد از اینکه آب اصغر اومد من دیگه واینستادم و اومدم از موقع تا حالا که یه ماه گذشته به روی زنمم نیاوردم.

نوشته: اشکان

داستان سکسی:

3
نمره شما: هیچ میانگین 3 (24 votes)

نظرات

اورین اورین که به روش نیوردی! کاپ بی غیرتی امروز رو اول صبحی میدم به خودت! داستانی بس زیبا و عالی از نمونه ی خیانتی و زن خراب و فامیل خراب تر بود!
به حر حال ازت تشکر میشه که به خاطر نوشتن داستان پاشدی دنبال زنت و فامیلتون راه افتادی البته شایدم کنجکاو بودی ببینی زنت وقتی میده از یه زاویه ی دیگه چه شکلیه!

بالا
3 لایک

چرا به بیچاره فحش می دین ؟ آقا خوب کاری کردی ، ولی حیف که فیلم برنداشتی ، از این به بعد فیلمشو بردار بعد اینجا آپلود کن که ما هم ببینیم...شاید تو شمردن اشتباه کردی ! اون وقت من و بچه ها کمکت می کنیم .

بالا
0 لایک

فکر نکنم اينجا کسي باشه که امام حسينو نشناسه.
ميدونيد چرا اينقدر تاکيد ميشه تمام ده نفري که به پيکر امام حسين اسب تاختن حرومزاده بودن؟
لطفا حواستون باشه که حرومزادگي چه بلايي سر انسان مياره و از عادي شدن حرومزادگي جلوگيري کنيد.
"در ضمن آمادگي خودم رو براي فحش شنيدن از دوستان اعلام ميدارم"

بالا
0 لایک

باید آروم میرفتی جلو و کیرتو میکردی تو کون اصغر و برای هر تلمبه دو تا تلمبه میزدی.البته میتونستی از چوب هم استفاده کنی با این تفاوت که برای هر دو تلمبه تو یک تلمبه میزدی.

بالا
0 لایک

=; I Love Shavaneعجب جان مادر نه نه حلقمه ات خدایی همچین چیزی هست ولی مردونه بچه گیلان همه دم از مردی میزنن اما کیر که راست میکنن خواهر خودشم طرف میگاد منم دارم میرم گیلان چیپس ماس و مشروب هم دارم قرارمن یادت نره اصغر و تقی نقی برو بکس یاهو گوگل فیس بون شهوانی و غیره حمله به گیلان کوس رایگان با یارانه هم هست ها ها ها

بالا
0 لایک

خواب بودي كه لبت بوسيدم .....واي قند دزدي چقدر شيرين است ........شما كوچلو سعي كن هميشه حواست به بستني توي دستت باشه كه اگه يه موقع اب شد اول خودت وبعد اطرافت به گند مكشه ........نتيجه اخلاقي=مقصر اصلي خود تي وميدوني كه بروش نمياري

بالا
0 لایک

باسلام خدمت تمام دوستان وهمه سايت شهوانى حقيقتأ من بايد خدمتتون عرض كنم داستانو نخوندم ولى از نظر دادن بچه ها ميشه پى برد چه گندى زندى منم تاحالا نظر ندادم به عنوان اول نظر دوست ندارم دهنم بازشه و حرف بدى بزنم ولى خواهشأبار آخرى باشه كه از اين اراجيف مينويسى اگه بازم تكرار كنى بچه ها ميگم داستانتو باور كنن باشه؟ پسر خوب اينقدم فكرتو مشغول اين چيزانكن تو مأشعير خوردى اينجورى توهم زدى ديگه پس ديگه از قول دادى ها

بالا
0 لایک

آقا عروسی خودم بود بابام وسط عروسی جوگیر شد اومد شروع کرد به لب گرفتن از زنم ولی چون مست بود به روی خودم نیاوردم
شب داشتم میکردم که بابام زنگ زد گفت فردا منم باهاتون میام ماه عسل! سه نفری رفتیم .فرداش کنار استخر باغمون دراز کشیده بودم که زنم گفت پاشو بریم جکوزی! گفتم حال ندارم یه دفعه بابام گفت من میام بات جیگر ! بعد از 5 دقیقه رفتم ببینم چیکار میکنن که بله دیدم باباهه کار خودشو کرده و کیرشو جفت تخماش تو حلق زنمن! بعد هم از کون کرد زنم روش نمیشد بگه نکن! ابشم ریخت رو سینه هاش . منم به روی زنم نیاوردم ولی تصمیم گرفتم انتقام بگیرم . این طوری شد که من مادر خودمو گاییدم!!

بالا
0 لایک

من شمالى نيستم اما يه دوست دارم كه شماليه و خيلى هم با غيرت و تعصبه

در ضمن ياشاسين تراختور كه ديروز جد آباد الجزيره رو به صورت 3 بعدى آورد جلوى چشاشون
تا عرب هاى خرپول بدونن غيرت و تعصب بازيكنان و حمايت تماشاچى ها ارزشش بيشتر از پوله و زر زيادى تو محاسبه هاشون نزنن

بالا
0 لایک

دوستان ممنون از نقد و بررسی که رو چرندیات این دوستمون انجام دادید.این دوستمون یادش رفته بود آخرداستان این نکته رو ذاکر بشه این بود که من اینکارو انجام میدم.
از موقع تا حالا که یه ماه گذشته به روی زنمم نیاوردم که عجب خوابی درموردش دیدم.واز ترس اینکه خوابم به واقعیت تبدیل نشه هر روز مجبورم به اصغر کون بدم

بالا
0 لایک

بی غیرت خودتی و هفت جد و آبادت مرتیکه بی همه چیز. اگه از نظر شما غیرت اینه که زنتو بکنی توی گونی و درش رو ببندی پس طالبان افغانستان باغیرت ترین مردمان جهانن که زناشون رو توی برقع میکنن کسی نبینه. مردمان شمال اینقدر به خودشون اعتماد دارن که زن دیگرون رو به چشم ناموس خودشون نگاه کنن. توهم بهتره قبل از اینکه حرف مفت بزنی یه امار ازنت بگیری بیینی زیر برقعش چند نفر خوابیدن..

بالا
0 لایک

من جواب یکی از این احمقها رو که بخاطر یک داستان که تازه اصلا معلوم نیست واقعی باشه یا نه رو خواستم بدم که سایت پستم رو بن کرد.
ولی از همین جا به همه اعلام میکنم که قبل از هر چیز باید از توهین به هر قومیت ایرانی خودداری کنن.
وگرنه تف به روش هرکسی که توهین کنه به یک قومیت ایرانی و ادعای ایرانی بودن هم بکنه.
ضمنا .....این رو هم بگم که همیشه و همه جا خوب و بد وجود داره و یک شخص نمیتونه معرف کل باشه.
پس سعی کنین ایرانی بمونین و به هم احترام بگذارین.

بالا
0 لایک

من جواب یکی از این احمقها رو که بخاطر یک داستان که تازه اصلا معلوم نیست واقعی باشه یا نه رو خواستم بدم که سایت پستم رو بن کرد.
ولی از همین جا به همه اعلام میکنم که قبل از هر چیز باید از توهین به هر قومیت ایرانی خودداری کنن.
وگرنه تف به روش هرکسی که توهین کنه به یک قومیت ایرانی و ادعای ایرانی بودن هم بکنه.
ضمنا .....این رو هم بگم که همیشه و همه جا خوب و بد وجود داره و یک شخص نمیتونه معرف کل باشه.
پس سعی کنین ایرانی بمونین و به هم احترام بگذارین.

بالا
0 لایک

اقایون وخانم هائ عزیز کار یه نفر را به پائ یه قوم خاص نمئ نوسن این بئ غیرت بوده شمالئ ها چکار کنن شمالئ ادم ها زحمت کش مهمان دوستئ هستند فکر مئ کنید فقط تو شمالئ ها این جور ادم هست فقط خواهشا به قوم خاصئ فحش ندید ممنونم از همه

بالا
0 لایک