شما اینجا هستید

کیر خوردن همکارم

یه همکار متاهل دارم که 35 سالشه و یه مدتیه که با هم دوستیم. انصافا هم خیلی چیز توپیه. خیلی خوش هیکل و خواستنی. تا اونروز که گاهی در غیاب شوهرش همو میدیدیم رابطه در حد بوسیدن و هم آغوشی بود تا اینکه شوهرش رفت مسافرت. قرار گذاشتیم صبح من مستقیم برم خونه. اولش که وارد شدم خیلی گرم اومدی تو آغوشم. لباس ساده پوشیده بود و متوجه شدم که سوتین هم نپوشیده.بعد مستقیم منو بردی طرف تخت که کلی سورپرایز شدم. گفت امروز این یک ساعت رو مال تو باشم. مال فریبرزم باشم. مثل دو تا نامزد. کلی کیف کردم از این حرفش. بعد شروع کردم به نوازش تنش و سینه هاش که خیلی دلم تنگ شده بود براشون. خیلی خوشگل و خواستنی بودن مثل همیشه. پستونهای سفید و شاداب. میدونین؟ عاشق پاهاشم. زیباترین پاهای دنیا رو داره. چقدر سفید و نرم بودن. حین نوازش پاهاش و سینه هاش گاهی تحریک میشدم. بعد دستشو برد پائین و شروع کرد به مالیدن کیرم. کیرمو با دست نوازش میکرد. اولین بار بود برام . کیرم تقریبا راست شده بود. بعد بهم گفت دوست داری ‫چکار کنم برات؟ گفتم تو که کیر خوردن دوست نداری. (توی این 12 سال که ازدواج کرده بود هیچوقت کیر شوهرشو نخورده) . دوست نداره)

بهم گفت بخاطر تو این کار رو میکنم. باورم نمیشد. بعد شروع کرد خوردن کیرم. اولش با احتیاط بعد خیلی گرم. چه کیفی میکررم. با اون دهن گرم و خوشگل برای اولین بار بود که کیر میخورد. اولش من نشستم بعد در حال ایستاده . کمی که خسته شد بعد هم خوابوندمش و کیرم رو کردم تو دهنش و عقب جلو کردم. حرف جالبی زد گفت : فکر نمیکردم اینقدر سخت باشه! کیر منهم حسابی راست و کلفت شده بود. جالبه که فردا شبش کیر شوهرش رو نتونسته بود بخوره.حالش بد شده بود. چون اونقدر که به من علاقه داره به اون نداره.
وقتی حسابی کیر خورد بهم گفت تحریک شده. کیرم رو در آوردم از دهنش و بغلش کردم. فقط شورتش پاش بود. شروع کردم خوردن سینه هاش. میگفت بیشتر بیشتر. حسابی حشری شده بود. با یه دستم هم پاهاش رو نوازش میکردم تا نزدیک کسش. میخواستم تشنه اش بشه. گاهی لباش رو میمکیدم. دستم رو به آرومی بردم روی کسش . داغ داغ بود.داشت له له میزد. اولین بار بود که نوازشش میکردم. بعد چند دقیقه که از شدت لذت داشت نفس نفس میزد دستمو بردم زیر شورتش. عجب کسی! داغ و آبدار! خیس خیس بود! وقتی اینکار رو کردم بعدا گفت که تنم لرزید. باورم نمیشد که تو لخت تو آغوشمه سینه هاش و لباش در اختیارم و انگشتام دارن کسش رو میمالن. هم میمالیدم هم انگشتم رو میبردم تو که حال کنه. داشت از لذت میمرد. بعد حدود 10 دقیقه با همون انگشتام ارضاش کردم.چنان شدید که تو آغوشم میلرزید. بعدا فهمیدم 3 ماه بوده ارضا نشده بوده.

اونبار بار اول بود که شیرین تو عمرش کیر خورد و بار اول بود که من ارضاش میکردم.
تا الان یه بار دیگه ولی خیلی طولانی تکرار شد که دوباره ارضاش کردم و کسش رو خوردم. از حال کردن زیاد حتی فشارش افتاد!!! کیر من رو هم راحت و با اشتیاق میخوره بر خلاف کیر شوهرش که دیگه امتحان هم نکرد. عاشق کیرمه. ولی تا حالا نکردمش. الیته با انگشت چرا. خیلی هم دوست داره. ولی تا الان نکردمش. قشنکترین کس دنیا رو داره. سفید و زیبا. امیدوارم بتونم بکنمش. ولی فعلا به همین کیر خوردن کنار اومدم. اگه روزی کردمش براتون مینویسم.

نوشته: فریبرز

2.633335
نمره شما: هیچ میانگین 2.6 (30 votes)

نظرات

x-( یک مشت چرند سر هم کردی تحویل ملت دادی.تو از کجا مطمین هستی که مال شوهرش رو نمی خورد ولی مال تورو خورد؟ ثانیا سکس با زن شوهر دار تعریف داره؟ خجالت هم خوب چیزی است.داستانت فحش خور خوبی داره آماده شو تا بچه ها بیان از خجالتت در بیان.

بالا
0 لایک

میدونی داستانی که انقدر کوتاه باشه معلومه که اصلا توصیف تو کار یارو نیست منم حال و حوصله خوندن یه همچین داستانایی رو ندارم!!!! راننده تریلی های عزیز خسته نباشن!!!!

بالا
0 لایک

یک نظر متفوت امشب بدم
کماکان فکر می کنم تو کف همکارتی.
اشکالم نداره هر کسی تو زندگیش واسه یک بار هم که شده تو کف یکی میره.
ولی اگه یک روز کردیش واقعان بنویس و گرنه چرت ننویسی که مورد لطف و رحمت دوستان قرار می گیری.

بالا
0 لایک

کوس مغز
کوس مغزیان
کوس پور
کوس مخ
کوس مخ زادگان
کوس خل
کوس خلیان
کوس گو نژاد
کوس واژه
کوس تاب
کوس زادگان
کوس پریان
کوس نکن زاده
کوس لیس پور
کوس چرخ منش
کوس کفیان
کوس جلقیان
کوس باف
کوس توهم زاد
..........

بالا
0 لایک

ریدم دهنت با این داستانت کونی تخیلاتتو دست یافتنی تر واسه خودت ترسیم کن آخه زنی که واسه شوهرش ساک نمیزنه میاد واسه تو بزنه جقی توهمی.انقدر جق بزن تا بمیری دیگه داستان تخمی توهمی نذاری اینجا.

بالا
0 لایک