داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

بانوی آینه ها

1398/11/08

زنان با و بدون مردان

خوبه که اقلا" تو رو دارم. با حوصله به حرفام گوش می کنی، سنگ صبورمی، چه شاد باشم چه غمگین. می خوام دوباره درد دل کنم. می دونم همه چیزو می دونی، حالا فکر کن یه فیلمه که تلویزیون تکرارشو گذاشته. هیچ فایده ای نداشته باشه منو که یه خورده سبک می کنه! البته امیدوارم.
همونطوری که می دونی این حس زنونه بدون این که خواسته باشم اومد سراغم. تمیز کردن ناخن و ابرو، علاقه به رنگ صورتی، رژ لب. کارا و حرفایی که مال دختراست و نه یه پسر گنده. و این که دلم می خواد لباس زنونه بپوشم برم بیرون جار بزنم که جنس من اینه نه چیز دیگه.
قبلا" هم شنیدی که ريشه داستان من بر مي گرده به سالهای دبستان. وقتی که ده سالم بود و همبازیهام دوتا دختراي همسایه بودن. بازی با اونا بیشتر به من حال می داد تا مثلا" فوتبال و تفنگ بازی با بقيه پسرا. من هنوز بالغ نشده بودم ولی به نظرم اونا يه جورايي حس جنسی داشتن. اینو از کاراشون می گم. خاله بازی که می کردیم به نوبت زن، شوهر يا بچه می شدیم. وقتی نقش زن یا بچه به من می افتاد مجبورم می کردن دامن و شورت رنگی بپوشم، رژ لب بزنم و عشوه بیام. اونوقت قربون صدقه م می رفتن و بغلم می کردن. خيلي با حس. منم کيف می کردم، از نوازش و آغوش گرم و نرمي که همیشه بوی ملایم شامپو یا صابون می داد لذت می بردم.
دوران بچگی و خوشی هاش گذشت و هرچی از آن روزا دورتر شدم میلم به زنده کردن اون حال و هوا بیشتر شد. موهامو بلند می کردم تا روی شونه. پیرهن رنگی دوست داشتم. یواشکی شورت زنونه مي پوشیدم. دست و صورتمو کرم مي زدم که نرم و لطیف باشه. و به این کارا تا به امروز ادامه دادم، حالا دیگه نه یواشکی.
وقتی برادرام پیشنهاد کردن سهم ارث منو بخرن خیلی خوشحال شدم. اونا می خواستن از شر یه برادر “آنرمال” راحت شن ولی به نفع منم شد. با پولي که گيرم اومد تونستم مستقل و به میل خودم باشم. اولین کاری که کردم خرید یه عالمه لباس و وسايل زنونه بود. از شورت و سوتین بگیر تا مانتو و سايه چشم. لباسا رو که پوشیدم. همونی شده بودم که می خواستم. يه دختر با قیافه متوسط به بالا با اندامي با حال. راستش هر دفعه که واسه حموم کردن یا لباس عوض کردن لخت می شم از تماشای هیکل تروتمیز و توپرم سیر نمی شم.
با لباس زنونه می افتادم تو خیابونا، اولش یه کم می ترسیدم، وقتی دیدم کسی برخورد غیرعادی نمی کنه ترسم ریخت. بعدش حتا شاکی بودم که چرا پسرا دنبالم نمی افتن! کم کم تو نقشم جا افتادم. با قوي تر شدن حس زنونه رفتار یه زن واقعی رو پيدا کردم. دیگه موقع خرید دستپاچه نمی شدم. وقتی فروشنده می گفت “خانوم بقیه پولتون” دیگه با تعجب دور و برمو نگاه نمی کردم که این با کیه!
وقتی بر می گشتم خونه، لباسامو جلو آینه در می آوردم، از دیدن تصوير خودم لذت می بردم و تحریک می شدم. انگار يکي ديگه داره برای من لخت مي شه. دلم مي خواست بغلش کنم، حسش کنم. طوری حالي به حالي مي شدم که می رفتم حموم واسه خودارضایی. البته حالا این اتفاق کمتر می افته که علتش رو جلوتر می فهمی.
عاشق آرايشگاه بودم. محیط زنونه ش سرمستم می کرد. آرایشگرا بهم شک نمی کردن چون بدنم کم مو بود، صدام هم کلفت نبود. خب، می دونی که هورمونای زنونه ام بیشتر از مقدار عادیه و همه این چيزا مربوط به همينه. حتا رشد غیرعادی سینه هام که به اندازه یه دختر تازه بالغه که ممه هاش دیگه معلومه.
می دونی که جوشیدن میل زنونه تو بدن مردونه م خیلی چیزا رو به هم ریخته که بعضیاش خوب نیست. یکیش این که هرچي حس زنونه م بيشتر شده ميل جنسیم کمتر شده. مثلا" باید بیشتر با خودم ور برم تا ارضا شم. يا اين که ميل جنسي دارم آلتم به موقع سفت نمي شه، يا زود شل می شه و نمی تونم خودمو ارضا کنم. بعضی وقتا واقعا" ناامید می شم. خیلی از ترنس ها به همین دلیل چه بلاها که سر خودشون نیاوردن.
بگذریم. با دوتا خاطره داستان زندگیم رو جمع می کنم تا ببینی زندگی پیچیده یعنی چی. نگو تکراریه. زندگی من همینه دیگه. می دونی که محيط آرايشگاه رو چقدر دوست داشتم. جايي که واسه درست کردن مو و صورت می رفتم صاحبش خیلی بهم می رسید. برام سنگ تموم می ذاشت. از در که تو می رفتم بغلم می کرد و با اين که چيزي از من بزرگتر نبود می گفت: عروس خوش هیکلم اومد. صورتمو که درست می کرد می گفت: اینقدر ناز شدی که می خوام بخورمت. و گردنمو می بوسید. البته که از این کاراش خوشم میومد. منم بغلش می کردم و می بوسیدمش. خیلی صمیمی شده بودیم. یه دفه که رو صندلی آرایشگاه نشسته بودم به بهانه ی ماساژ یواش یواش دستشو برد تو پیرهنم سمت سینه ها. يه حالي شدم. بعد با لحن شوخي گفت: وای چه لیمو های سفتی! عاشقتم، می میرم برات، می میرم واسه اون بدنت. بعد با لحنی حشری تو گوشم نجوا کرد: می شه ازت خواهش کنم یه دفه با هم …
فکر همه چیزو کرده بودم غیر این که یه پارتنر لز پیدا کنم. ولی آتیش وسوسه به جون من هم افتاده بود. نمی دونستم چه جوابي بدم. دلم مي خواست باهاش باشم ولي اگه وسط کار مي فهميد زن نيستم ممکن بود شوکه شه. پس باید بهش می گفتم و به هر جون کندني بود گفتم: ببین، من هم تو رو دوست دارم ولی یه چیزی هست که ممکنه خوشت نیاد.
گفت: مثلا" چی؟ هرچی مربوط به تو باشه واسه من هم قبوله.
گفتم: راستش من یه دختر نرمال نیستم، چطوری بگم، ظاهرم دختره ولي … با اشاره به پاهام ادامه دادم: اونجا عوض چیزی که تو داری من پسرونه شو دارم. و زدم زیر گریه. نه که ادا در بیارم، واقعا" به حال خودم گریه می کردم چون تو بد هچلی گیر کرده بودم. موجودی سردرگم که نه با دخترا می تونه سکس داشته باشه نه با پسرا.
یه خورده با تعجب بهم نگاه کرد و بعد خندید. حالا بخند کی نخند! داشت حرصم می گرفت. من تو چه حالی بودم اون تو چه باغی. بعد لباشو چسبوند به لبام و شروع کرد به مکیدن. حالا بمک کی نمک! دوباره حالم بدشد. بعد تو بغلم و روی پاهام نشست. سعی می کرد با جا به جا کردن باسنش چیزی رو که گفته بودم اونجا هست حس کنه. وقتی پیداش کرد توی گوشم با حالتی تحریک کننده گفت: مطمئنم این چیز اضافه عشق و حالمونو هیجان انگیزتر می کنه.
اینطوری بود که روابطه جنسی ما کليد خورد. چند وقت به چند وقت میومد خونه من و هماغوشی می کردیم. اون نقش فعالتری از من داشت. من دوست داشتم تسلیمش باشم و اون بهم مسلط باشه. با بوسه فرانسوی شرو می کرد. لبامو می مکید، زبونشو تو دهنم می کرد و منم پا به پاش. مي دوني که اين مدل بوسيدن چقدر تحريک کننده است. زود آمپرا بالا می زنه و فاز دوم شرو می شه. لبش روی گردنم سر می خورد تا برسه به سینه ها. اونقدر میک می زد و با زبون بازیشون می داد که ممه هام حسابی رگ می کردن و آلتم سيخ مي شد که با دست مي گرفتش. من سروصدا نمی کردم، یعنی خجالت می کشیدم ولی اون چه صداهای عجیب و غریبی که از خودش در نمی اورد و چه حرفایی که نمی زد. از “عزیزم قربونت برم” بگیر تا “جنده کیر کلفت خودم”! سر وصداهاش تحریک کننده بود و می رسوندمون به مرحله آخر. سرامون می رفت لای پای هم و اینقدر همدیگه رو می خوردیم تا آتیشمون خاموش بشه و از حال بریم.
بعد از مدتی شدم همکارش تو آرایشگاه چون دست تنها بود و مشتریاش بیشتر شده بود. واقعا" خیلی پر اشتها بود. من از پسش بر نمی اومدم. هفته ای یا دوهفته ای یه بار عشقبازی واسه من کافی بود. گفتم که هورموناي زنونه میل مردونه رو کم کرده بود. دستگاه تناسلی من که زنونه نبود، مردونه بود. واسه همین دوستم چشمش دنبال دخترای دیگه ای بود که آرایشگاه میومدن. بالاخره یکی رو تور کرد. بهم پیشنهاد داد برنامه سه نفره جور کنیم. زیر بار نرفتم. به نظرم این فقط سکس خالی بود بدون حس عاطفی. واسه من بیشتر اون قسمت عاطفیش مهم بود.
خاطره دوم از اینم عجيب تره. واسه سرگرمی رفتم کلاس زبان. اونجا یه پسری چشمش منو گرفت. همش دوروبرم می چرخید. دنبالم راه می افتاد و نخ می داد. می گفت دوستت دارم. نمی خوام باهات کاری کنم. فقط حرف بزنیم و از این چیزا. قیافه ش مثل شاعرا بود، لاغر با موهای بلند. یه شرم و افتادگی تو رفتارش بود که دلم نمی اومد تو ذوقش بزنم. وقتی دیدم ولکن نیست وضع خودمو بهش گفتم: ببین آقا، تو می گی همدیگه رو ببینم و فقط حرف بزنیم. مگه می شه فقط حرف! حالا اگه بهت بگم که من یه پسرم با اختلال هورمونی که لباس زنونه می پوشه بازم می خوای با یه آنرمال (به قول شما نرمالا) دوست بشی؟ منتظر بودم یه چیزی بگه که نشون بده سست شده و قال قضیه کنده بشه. در عوض گفت: چه جالب، منم مثل تو یه زن تو وجودم زندگی می کنه، هیچکس بهتر از من نمی تونه تو رو درک کنه. دیگه محاله فکرت از سرم بیرون بره. کبوتر با کبوتر باز باز…
با خودم فکر کردم کبوترای بي نوا!
این جوری رابطه دوم جنسی – عاطفی من شکل گرفت. اوایل فقط دست همدیگه رو می گرفتیم و پرحرفي می کردیم. می گفت: تو یه ترکیب کاملی، زیبایی و ظرافت زنونه با اندامی پر و پیمون. شبيه حرفي که دوست آرايشگرم مي زد. خود منم وقتي فکرشو مي کنم مي بينم از کسی که يه چيز قوي تو وجودش باشه بیشتر خوشم مياد.
زندگیم واسه دوست جديدم جالب بود مخصوصا" رابطه م با دوست لزم. دوستیمون که جلوتر که رفت پیشنهاد کرد در حد همون دوست با هم رابطه داشته باشیم. گفت: قول می دم بیشتر از کاری که دوستت می کنه نکنم. فقط دلم می خواد تو بغلت باشم.
يه چيز ديگه هم هست که باعث مي شه رابطه م با دیگران خيلي سريع جلو بره یا قطع بشه. اونم رک بودنه. یعنی با این که وضعیت پیچیده ای دارم خیلی ساده برخورد می کنم. يه مطلب ديگه هم هست که با عقل آدماي عادي جور در نمياد. حتا تو که صد بار شنیدی هنوز تعجب می کنی. عشقبازی یه مرد با زنی که یه ماسماسک بین پاهاش آویزونه واسه ديگران شبیه چیزیه که تو فیلمای پورنو می بینن. دو طرف یه خورده با هم ور میرن و معمولا" مرده ترتیب اون یکی رو میده. ولی این یه نمایشه. واقعیت چیزیه که اصلا" دیده نمی شه. نصف وجود من و امثال من زنه، حتا وقتی دارم ترتیب یکی دیگه رو می دم بيشتر اين میل جنسی زنونه ست که ارضا می شه. واسه طرف مقابل هم. شاید اصلا" نفهمی. چون این یه حسه و نمی شه با حرف فهموند. وقتی اسپرم داره از سر آلت یه همچین آدمی خارج می شه کی باور می کنه حسش یه حس زنونه باشه؟
اولين عشقبازی من و شاعرکم قدری طولانی شد. ساده ترین کار این بود که با ساک زدن همدیگه رو تخلیه کنیم ولی هیچ کدوم اینو نمی خواستیم. این کار نه وجود زنونه منو راضی می کرد نه اونو. تو یه مرحله دستای منو کشید سمت باسنش و خودش هم چنگ زد به باسن من. نوازشش کرد و انگشت کشيد لای لمبرام. پیامشو گرفتم. از منم همینو می خواست. چیز مهم تری که چند خط قبل می خواستم حالی کنم فرمانروايي همین روح زنونه است که توی هردوی ما بیدار شده بود. اون زن دلش مرد می خواست. می تونی بفهمی؟ تو جسم مردونه اون یه روح زنونه از جسم مردونه من می خواست ارضاش کنه. کسی که به اسم ترنس يا زنونه پوش می شناسی مسئله ش اینه. زن درونش بايد ارضا بشه.
به دلایلی شاعرکم آماده تر از من بود. حالت سجده گرفتم و بهش گفتم اول تو. مطمئن بودم قبلا" با هیچ پسری نبوده، همونطور که خودم با هیچ پسری نبودم. برای اون من دختری بودم که مثل خودش احتیاج به سکس داشت. کارش با من خیلی طول نکشید، من هم طوری تحریک شده بودم که اگه ضمن کار به جلوم دست می زد تخلیه می شدم ولی این کارو نکرد. و جالبتر اين که با این که خودشو تخلیه کرده بود تا من ترتیبشو ندادم ارضای واقعی نشد. درواقع وقتی من ارضا شدم حس کردم اونم آروم شد و بعدش شدیم دوتا نعش وارفته.
هردفعه که اینارو می شنوی لابد تو دلت می گی: طفلیا، اینام عالمی دارن واسه خودشون ها. آره، عالمیه، دربسته بدون روزنی به بیرون.
آره، اگه روح زنونه تو وجودت لونه نداشته باشه چیزایی که گفتم حس نمی کنی. ولی خوشبختانه اینطورام مطلق نیست، جنسیت چیزی نیست که با دیوارکشی جدا شده باشه. مرد و زن فقط یه کروموزوم اختلاف دارن و هردو، هم هرمونای مردونه دارن هم زنونه، این نسبتشه که فرق می کنه. هر مردي درون خودش يه زن نهفته داره فقط ممکنه کمتر خودشو نشون بده. هر مردی تو رفتار و احوالات خودش دقيق بشه ردي از اين زن پيدا مي کنه. برعکسش هم درسته. هر زنی هم یه مرد نهفته داره که کمتر دیده می شه.
همونطور که می دونی لاپوشوني رو دوست ندارم. وقتی رابطه مو با این پسره واسه دوست آرایشگرم تعریف کردم اول حسودیش شد و گردنمو گاز گرفت. بعدش گفت درکم می کنه، با تک تک سلولای قلبش. و شبش چنان عشق بازی ای کردیم که نگو و نپرس. حالا تو حسودیت نشه! جای تو رو هیچکی نمی تونه بگیره، بانوی آینه ها!

نوشته: مدوزا


👍 25
👎 6
25724 👁️
     

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

841329
2020-01-28 20:24:26 +0330 +0330
NA

اول.کس شر

0 ❤️

841332
2020-01-28 20:28:33 +0330 +0330

دو سه تا اشتباه تایپی بود فقط.
اگر همون مدوزای قدیمی هستید، باید بگم خوش برگشتید.


841362
2020-01-28 20:56:03 +0330 +0330

سوووووووم

1 ❤️

841365
2020-01-28 20:57:50 +0330 +0330

کسشعری بیش نبود…

خانومایی که از الت کاراکتر یا شوهرشون ناراضین و نمیخوان خیانت کنن یه راه ارزون هست مشکلشون حل بشه رایرکت بدن

0 ❤️

841367
2020-01-28 20:59:43 +0330 +0330

خوب بود, ولی واسه من بعضی جاهاش پارادوکس داشت,

3 ❤️

841368
2020-01-28 20:59:44 +0330 +0330

مدوزا عشقی.نمیدونم چرا آشنا بود داستانت

2 ❤️

841369
2020-01-28 21:00:45 +0330 +0330

کس نگو بزن بچاک اعصاب ندارم میگرم میکنمت…این کسشرارو برو تو دفتر خاطراتت بنویس ن اینجا

0 ❤️

841371
2020-01-28 21:02:27 +0330 +0330

مدوزا عشقی.چرا داستانت اینقد آشنا بود؟

2 ❤️

841392
2020-01-28 21:40:01 +0330 +0330

میشه حس کرد یه ترنس دست به قلم شده.متن خوبی بود اما ایراداتی.گفتی سکس خالیه رابطه سه نفره آیا همزمان با یه پسر بودن درعین اینکه با آرایشگر هست سکس خالی نیست و عاطفه وسطه؟تداخل عاطفه نمیشه؟شاید اینجا را کار کرده بودی حتی میگفتم یه ترنس این متنو نوشته

5 ❤️

841395
2020-01-28 21:44:28 +0330 +0330

شیمیل بلا تو عشق شاعرهایی
با سوت خودت داور لالیگایی

در شرت تنم باز هوا توفانی ست
دریاب مرا به گایش سرپایی

تو شاعرک ملک الشعرایی

4 ❤️

841406
2020-01-28 22:10:48 +0330 +0330

خداروشکر همیشه اززن بودنم لذت بردم اززیبایی هام از همه چیز زن بودن وخداروشکرمیکنم زن یعنی زیبایی .احساس زنونتوکاملا میفهمم …


841420
2020-01-28 22:31:52 +0330 +0330

نفرسوم غرب بکن کلفت آبم زیر 45 دیقه نمیاد خوشتیپ وخوشگل متوسط ولی کلفت کلفت ارومیه اطراف سابفه بازوج دارم 2بار مفعول کم سن ونفرسوم خواستید اوکیم مهم ادب وشخصیت انسانه

0 ❤️

841463
2020-01-29 02:02:57 +0330 +0330

اگر واقعا از نظر وضع جسمی و جنسی موجود همین هستیکه عنوان کردی داستان عالی عالی بود بهترینها را برات آرزو دارم . عزیز
در ضمن اگر دوست داشتی جهت زود انزالی و نرمی عضو شخصیت راه درمان داره با 95درصد موفقیت، اگر مایل بودی جهت درمان میتونی خصوصی پیام بدی

3 ❤️

841465
2020-01-29 02:10:14 +0330 +0330

داستانت غلط املایی کم داشت و قابل اغماض بود . انشات هم بد نبود. فقط بیشتر به تعریف حالات یه ترنس پرداخته بودی تا یه داستان. یه عمل جراحی لازم داری تا از شر اون گوشت اضافی لای پات خلاص بشی و کلا خانم بشی . بهش فکر کن .

5 ❤️

841489
2020-01-29 04:12:59 +0330 +0330

قشنگ و جالب بود فقط عزیزم کلمه ی اصلا اینجوری نوشته میشه لازم نیست بعدش " بذاری

4 ❤️

841494
2020-01-29 04:38:13 +0330 +0330

چقد گرفتی برا داستانتو نشرش تو اینجا؟

0 ❤️

841501
2020-01-29 04:57:18 +0330 +0330
NA

خوب نوشتی بیشترش رو

3 ❤️

841525
2020-01-29 06:01:21 +0330 +0330

ممنونم از دوستاني که نقد کردند.
درسته، سوژه تکراريه و بعضي مطالب قبلا" توي داستانهاي ديگه استفاده شده بود. در واقع اين داستان براي مخاطبي خاص نوشته شده بود و به منظوري خاص که طبعا" پسند همه نيست.
انتقاد ديگه اي هم که شده وارده: بيشتر شبيه دردل يا تک گوئيه و اين قدري از ساختار قصه دورش مي کنه. متاسفانه وقت و استعداد بيشتري براي قصه تر کردنش نداشتم. شرمنده.
هدف اصليم موضوع نرمال و آنرمال بود و مرزي که تصنعي بين اونا گذاشته مي شه. تفاوتهاي ژنتيکي، جسمي، تربيتي و فرهنگي رو به ميل خودمون خوب و بد و عادي و غيرعادي مي کنيم. طوري که خودمون هميشه توي دسته نرمال ها باشيم!
موضوع ديگه حس جدا افتادگي و تنهائيه که درد دل با تصوير خود در آينه به همين دليل انتخاب شده.
بين آدمها، و از جمله ترنس ها، تنوع بي پاياني هست. بعضي هاشون به کلي رفتاري متفاوت از اينهايي که در داستان اشاره شد دارن که اميدوارم در فرصت و جاي مناسب مطرح بشه.
با تشکر


841527
2020-01-29 06:05:31 +0330 +0330

ليست داستانام تو پروفايلم هست. با جستجو پيدا مي شه

5 ❤️

841537
2020-01-29 06:40:10 +0330 +0330
NA

بگذار کسی نداند که چگونه من به جایِ نوازش شدن، بوسیده شدن، گزیده شده‌ام!

بگذار هیچ‌کس نداند، هیچ‌کس! و از میانِ همه‌ی خدایان، خدایی جز فراموشی بر این همه رنج آگاه نگردد من در شنلِ سُرخِ خویش، شیطان را می‌مانستم که به مجلسِ عشرت‌های شوق‌انگیز می‌رفت.
اما دلم در آتش بود و سوزندگیِ این آتش را در گلوی خوداحساس می‌کردم.
و آسایشِ تن و روحِ من در اندرونِ من به خواب می‌رفت.
و زنِ مه‌آلود که رخسارش از انعکاسِ نورِ زردِ فانوس بر مخملِ سُرخِ شنلِ من رنگ می‌گرفت و من سایه‌ی بزرگِ او را بر قایق و فانوس و روحِ خود احساس می‌کردم، با سکوتی که شُکوهش دلهره‌آور بود، گفت:
«ــ من همین توفانم من همین غریوم من همین دریای آشوبم که آتشِ صدهزار خواهشِ زنده در هر موجِ بی‌تابش شعله می‌زند!»هان گوش کنید، دیوانه هم‌اکنون با خود سخن خواهد گفت».

2 ❤️

841579
2020-01-29 10:22:33 +0330 +0330

مدوزای عزیز خیلی خوب نوشته بودی و واقعا تونستم زندگیت رو تا حدودی لمس کنم.
امیدوارم بازم نوشته هات رو بخونم.
لایک۱۰ تقدیمت

4 ❤️

841625
2020-01-29 14:08:59 +0330 +0330

واقعا چقد مسخره شده و خیلی وقته یه داستان درست حسابی نخوندیم.همش شده مسخره بازی . ادمین رسیدگی کن

0 ❤️

841635
2020-01-29 15:37:04 +0330 +0330

جالب بود

2 ❤️

841640
2020-01-29 16:34:06 +0330 +0330

نظری ندارم

1 ❤️

841668
2020-01-29 19:10:03 +0330 +0330

من ک دوس نداشتم موضوعشو اصلا…ولی خوب نوشته بودی لایک میدم به قلمت فقط

1 ❤️

841958
2020-01-30 17:41:56 +0330 +0330

بدک نبود…موضوعش یجورایی نو بود.
خوب نوشته بودی و غلطهای داستانت کم بود.
لایک کردم.موفق باشی.

2 ❤️

842114
2020-01-31 02:21:32 +0330 +0330

لايك به عنوان درك اين موضوع واسه ترنس هاي جامعه.
چون با يك ترنس قبلا سال ٨٥ آشنا شدم و مشكلات زيادشون از جمله عمل جراحي و مراحل روانشناسي و غيره رو از نزديك ديدم

2 ❤️

842227
2020-01-31 12:02:26 +0330 +0330

لايك 🌹

1 ❤️

842450
2020-01-31 23:12:54 +0330 +0330

احسنت خیلی خوب و ساده و بدون استفاده از پیاز داغ و خالی بندی مشکلات ، دغدغه ها ، احساسات و… یک ترنس رو بیان کردی

باز هم منتظر نوشته هات هستیم 🌹

1 ❤️

856409
2020-03-13 13:43:36 +0330 +0330

احساساتتو خیلی قشنگ.نوشتی درکت میکنم .چون مثل احساسات خودمه ولی خب من صورتم مو داره بخوام با لباس زنکنه برم زود لو میره حالا ننیدونم شنا هنوز سنت پایینه ریش درنیاوردی یا کلا ریش در نمیاره صورتت

0 ❤️


نظرات جدید داستان‌ها


Top Bottom