داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

سكس من با مامان دوستم

1390/01/09

ماجرای من کمی با ماجرای دیگران تفاوت می کند. ماجرای من مال قشر تحصیل کرده و مرفه جامعه است. مال قشر بچه خرخونا که شاید فکر کنین تا حالا سکس نداشتن و اصلا به این موارد فکری هم نمی کنند. داستانم ولی واقعیه و با بقیه ی اینجور داستانا فرق داره. مطمئنم وقتی بخونینش میتونیم بفهمید که دروغی ندارم.
من(فربد) از همون بچگی درسام خوب بود. توی راهنمایی مدرسه ی تیزهوشان تهران یعنی علامه حلی قبول شدم و همون اولش یه دوست خیلی خوب پیدا کردم. اسمش مهرشاد بود، از همون موقع خیلی خوشگل و خوش تیپ و پولدار و خلاصه هر عنصری برای دخترکش بودن را داشت. من خیلی سر به زیر بودم ولی قد و هیکلم خیلی خوب بود چون تو تیم والیبال مدرسه بودم. هر دو تامون ولی خیلی بچه مثبت بودیم و کاری به این کارا، مخصوصا تا قبل از کنکور نداشتیم. من و مهرشاد همیشه خونه ی همدیگه میرفتیم. مامانش حسابدار بود و باباش پزشک جراح. خیلی با هم جور بودیم و چون اونا کلا خیلی خانواده ی بی مذهبی بودن، مامانش خیلی ساده جلوی من هر لباسی می پوشید و منو مثل پسر خودش می دید.
سال دوم دبیرستان بودیم. تازه دسترسی به فیلم سوپر پیدا کرده بودم و هر از گاهی(هر هفته) خودارضایی می کردم. من توی درسای تخصصی تو کلاس معمولا توی 3 نفر اول بودم. مهرشادم وضعش خوب بود ولی نه به خوبی من. اون سال یه معلم هندسه داشتیم که خیلی سختگیر بود و نمره گرفتن ازش خیلی سخت. امتحان ترم اولشو من 19 شدم و مهرشاد شد 12. من بالاترین نمره ی مدرسه بعد از یکی از این بچه المپیادیای مدرسمون شدم. ترم دوم بود. اواسط ماه اردیبهشت که معلممون گفت یه امتحان میخواد بگیره که اگه کسی اونو بالای 15 شد بهش 5 نمره توی پایان ترم ارفاق می کنه. همه ی بچه ها میخواستن این امتحانو خوب بدن و توی این قسمت من دیگه از اون بچه المپیادیا هم قویتر بودم چون اونا هندسه فضایی توی المپیاد نداشتن و من توی هندسه فضایی خیلی استعداد داشتم. دو روز به امتحان بود که مهرشاد تو مدرسه بهم گفت: “مامانم گفته که تو برای امتحان بیای خونمون بهم هندسه یاد بدی.” بعد از دبیرستان رفتنمون چون درسا سنگین شده بود دیگه زیاد خونه ی هم نمی رفتیم و سالی یه بار اونم برای تولد همدیگه. من با خودم گفتم هم به اون درسو یاد میدم و هم برای خودم مروری میشه. قبول کردم. شنبه بود. یکشنبه امتحان داشتیم و دوشنبه میبردنمون بازدید علمی. رفتم خونشون. خونه ی فوق العاده ای بود. با اینکه ما هم خیلی پولدار بودیم ولی اصلا ثروتمون به اونا نمی رسید. وارد خونه شدم و مامانش اومد ازم استقبال کرد. موهاش مشکی بود و پوستش سبزه. چشمهاش درشت و قهوه ای بود ودماغ کوچیک و لبهای برجسته. قدش خیلی بلند نبود و حدود 163 و اینا بود. هیکلش گوشتی بود ولی اون نوعی که مهرشاد می گفت مامانش هر روز توی باشگاه های بدنسازی بود هیکل درستی برای خودش ساخته بود. سینه هاش از همون موقع که می شناختمش خیلی بزرگ بود و کونش گوشتالو بود اما این دفعه که دیدمش یه شلوار جین تنگ پوشیده بود و وقتی برگشت واقعا جا خوردم. کونش شاید تو مدتی که ندیده بودمش دو برابر شده بود. توي اون شلوار جين جايي براي كونش نبود. اصلا دست خودم نبود و زل زدم به کونش. نمیدونم از ورزش بود یا یه عملی کرده بود اما اون چیزی که من میدیدم از جنیفر لوپز و کیم کارداشیان و جسیکا بیل هم گنده تر بود. یه نیم نگاهی به مهرشاد انداختم و دیدم با لبخند منو نگاه می کنه. یه بار به شوخی بهم گفته بود مامانش ایروبیکی نیست تو تهران که نرفته باشه. مامانش بهم تعارف کرد که بشینم و برامون یه نوشیدنی آورد. تا مهرشاد لباساش را کند غذا آماده شده بود. دست پخت مامان مهرشاد حرف نداشت. یه استیک درست کرده بود. استیک را که خوردیم و مامانش اومد بالای سرم و دستی به صورتم کشید و گفت:“آقای نابغه، ببینم این آقا پسر ما را هندسه دانش می کنی یا نه.”
بعد از ناهار رفتیم اتاق مهرشاد و شروع کردم به درس دادن. مامانش هم کم وبیش ناظر کارای ما بود که مبادا ما کاری جز درس انجام ندیم. ساعت حدودای 7 بود که من به مهرشاد گفتم من ازت یه امتحان می گیرم و خودم میرم یه استراحتی می کنم. یه کتاب داشتم به نام هندسه فضایی که مسئله هاش عالی بود. 10 تا از مساله هاشو مشخص کردم و گفتم اینا را توی یک ساعت حل کن. وقتی اومدم توی هال مامانش اومد پیشم و برام یه شربت آورد. رفت تو اتاقش و بعد با یه شلوار استرچ نارنجی و یه تاپ سفید اومد بیرون. شلوارش از این شلوار ورزشیا بود که زنا توی باشگاه ها می پوشن ولی رنگش خیلی تحریک کننده بود و بصورت وحشتناکی تنگ بود. از جلوم رد شد و کنترل ماهواره را گرفت دستش و شروع کرد به کانال گردی. دقیقا پشتش به من بود. کون قلمبش، با اون رونای گوشتی انگار بهم سلام می کردن. خط شورتش از زیر این شلوار تنگ کاملا پیدا بود ومعلوم بود از اون شورتای توری و تنگه. خط شورتش، کونشو به دو قسمت تقسیم کرده بود و نشون میده که چقدر این شرت براش تنگه. هرچند من هنوز فکر می کنم این شورت تنگ نیست و سایز کونشه که بزرگه. کانالا را گشت و یه کانال پیدا کرد که تمام مدت تمرینات ایروبیک نشون میده. شروع کرد عین اون حرکاتو انجام دادن. یه زن بود که تمرین میداد و برای هر تمرینی صحبت می کرد و فوایدشو میگفت. از چیزایی که می گفت فهمیدم این برنامه کامل راجع به حرکات بزرگ کننده ی باسن هست. حرکاتش فوق العاده سکسی بود و مامان مهرشاد تمامشو انجام میداد. کونش تو حلقم بود. با هر حرکتی این کون گوشتیش از جلوی چشمام عبور می کرد. منو مبحوت کرده بود. شروع کرد درجا زدن. اولش پشتش به من بود و این کون گنده ش مدام بالا و پایین می پرید. بعد برگشت و روش را به طرف من کرد. سینه هاشو که دیدم، حال خودمو نمی فهمیدم. بدنم داغ شده بود. شروع کرد به صحبت کردن:" من هر روز این ساعت ورزش می کنم. این کانال ماهواره خیلی خوبه. من خیلی از این باشگاه ها میرم. به مامانت هم بگو بیاد."
جواب حرفاشو میدادم و شروع کردیم به حرف زدن. همیشه مهرشاد می گفت مامانش خیلی منو دوست داره چون توی هر زمینه ای حرف میزنم و خیلی حرفام منطقیه. همیشه با هم می نشستیم و بحثای سیاسی و فلسفی و هنری می کردیم. اطلاعات مامانش بی نظیر بود. اون در حین ورزش کردنش بحثو باز می کرد و من هم باهاش بحث می کرد. نفس نفس میزد. نگاهم را نمیتونستم کنترل کنم. یه دفعه افتاد روی کسش که از زیر این شلوار تنگ حتی شکلش هم پیدا بود. بدجوری بهت زده نگاهش می کردم. اصلا نمیتونستم کاری بکنم. یه نگاه به شلوارم انداختم و دیدم حسابی شق کردم. کیر بزرگی نداشتم اما اینقدر سفت شده بود که نمیتونستم کاریش کنم که اون نبینه. این برام شرم آور بود. شاگرد اول مدرسه ی تیزهوشان، آقایی که این همه توی همه ی زمینه ها ادعاش میشه و مدام فرهنگ دختربازی و اینا را نقد می کنه، جلوی مامان دوستش و تازه با چند تا حرکت ورزشی شق کرده.
سرمو که آوردم بالا بهم گفت:“من از پشت می خوابم، تو هم مثل اون یه نفر بیا کمرمو بگیر.” از پشت که خوابید دوباره نگاهم رفت طرف کونش. خوش به حال شوهرش. شبا چی کار می کرد. من باید با دست کمرشو از پشت می گرفتم و اون پاهاشو میداد بالا. زنه که ورزش میداد گفت این کار فقط برای مدلهاس و از نظر پزشکی زیاد توصیه نمیشه و قوس کمرو زیاد می کنه. با هر حرکتی که می کرد کونش بالا میومد و من نمیدونستم با این کیر شق چی کار کنم. 20 بار این حرکتو رفت. حاشیه های کونش و کشاله های رونش عرق کرده بود و خیس بود. خیلی صحنه ی خفنی بود. تو ذهنم تصور کردم که دارم این کونو میمالونم. چند سانتی متر پایینتر از اونجایی که دستام بود من میتونستم کونشو بگیرم. کارش با من تمام شد و من فقط به بهانه ی اینکه به مهرشاد سر بزنم رفتم. نمیدونم متوجه کیر شقم شد یا نه ولی من رفتم دستشویی. توی دستشویی کیرمو انداختم بیرون و شروع کردم به مالوندنش. با خودم گفتم جق بزنم بلکه دیگه احساسم یه کم فروکش کنه. شروع کردم به جق زدن. دقیقا توی لحظه ای که داشت آبم میومد مامان مهرشاد در زد و گفت:“فربد جان، میتونی سریع بیای بیرون. میخوام صورتمو بشورم.” خیلی حول کرده بودم. نباید جق می زدم چون طول می کشید و اون وقتی میومد تو میتونست بفهمه. سریع اومدم بیرون. اون داخل شد و یه بوس به گونه هام کرد و گفت:" برو، فکر کنم مهرشاد کارت داشت."
رفتم پیش مهرشاد و یکی از مساله هایی که نفهمیده بود را براش توضیح دادم. کارم که تموم شد مامانش منو صدا زد که بیام توی اتاق خوابشون، یه چیزی را از بالا بردارم. گفت قدش نمیرسه. رفتم توی اتاق. اون هنوز با اون لباسهای ورزشش بود. یه صندلی گذاشت زیر پام و من رفتم بالا که براش یه کارتونو بیارم. حواسم تو خودم بود که یه دفعه از پشت منو گرفت و گفت:“برای من خیلی واضحه که الآن چه حسی داری. یه زن خیلی راحت میتونه نگاه شهوانی یه مردو بفهمه. وقتی داشتم ورزش می کردم نگاهتو از روی اونجام بر نداشتی. بعد هم که رفتی دستشویی شروع کردی به خود ارضایی، من داشتم از تو سوراخ در نگاه میکردم اما وقتی دیدم دیگه داری ارضا میشی در زدم. بذار همینجا یه چیزی بهت بگم. من از همون اول راهنمایی عاشقت بودم. منتظر بودم مرد بشی، ببینم چه شکلی میشی. وقتی حرف میزدی با خودم گفتم یعنی میشه تو یه روزی منو محکم تو آغوشت بکشی. تو دستشویی در زدم تا ارضا نشی. میخوام همدیگه را ارضا کنیم. از اون صندلی بیا پایین.” باورم نمیشد. یعنی این حرفها حقیقت داشت. خدای من. یعنی من میتونستم این کون قلنبه را توی دستم بگیرم. از صندلی اومدم پایین و همونطور که اون گفته بود محکم بغلش کردم. آروم دستمو به کونش می کشیدم. دستمو آوردم پایینتر و رفتم لای پاهاش و محکم فشارش دادم. یه آه شهوانی کشید. زیپ شلوارمو باز کرد و گفت:“بیا از رو شلوار منو بکن. چون اگه لخت کاری با هم بکنیم و مهرشاد بیاد نمیتونیم درستش کنیم.” بهش گوش کردم. کیرمو انداختم بیرون. اون سریع خودشو چسبوند به دیوار و منو طرف خودش کشید. لای پاهاشو باز کرد و دور بدنم قلاب کرد. وزنش زیاد بود اما من خیلی عضلانی و قوی بودم و تحملش می کردم. کیرمو محکم میزدم به کسش و سینه هاشو میمالوندم. گردنشو می لیسیدم. از درون آه می کشید اما سعی می کرد خیلی بلند نباشه که مهرشاد بفهمه. یه دفعه تو این حال بودیم که صدای باز شدن در اتاق مهرشاد اومد و مهرشاد منو صدا زد. مامانش سریع طبیعی کرد و گفت:“فربد جون، دستت درد نکنه. اون یکیم بده.” و بعد چند لحظه ای مکث گفت:“مهرشاد جان، فربد الآن میاد.”
اعصابم خورد بود. میخواستم مهرشادو گردنشو بشکونم. رفتم تو اتاق. گفت: " فربد، تو مجبور نیستی برای مامانم این کارا را بکنی. تو اینجا مهمونی. تازه منت سرمون گذاشتی اومدی شب امتحان به من درس بدی. دیدم از تو اتاق مامان و بابا صدا میاد گفتم حتما تو را گرفته به کار." یه لحظه جا خوردم. من داشتم مامان همچین پسر گلی را می کردم. از خودم بدم اومد و بهش گفتم: “خواهش می کنم. کاری نیست که. دو تا کارتون بود. همین.” و دیدم 4 تا از مساله ها را حل نکرده. بهش گفتم: " تو بشین اینا را تو این بیست دقیقه حل کن راه حلم بنویس تا بیام تصحیح کنم." و از اتاقش رفتم بیرون.
احساس عذاب وجدان سراسر وجودم را گرفته بود ولی لذت اولین سکس اون هم با همچین زن توپی نمیذاشت ازش دست بکشم. رفتم تو اتاق. مامان مهرشاد یه سوتین و یه شرت سفید تنش بود. همونجور که پیش بینی میکردم توری بود. صحنه ی بی نظیری بود. دست منو گرفت و برد تو دستشویی. بهم گفت:" ما تو دستشویی مشغول میشیم. اگه صدای مهرشادو شنیدی از توی دستشویی میای بیرون و اگه پرسید من کجام میگی رفته استخر ساختمون. بعدش من از دستشویی یه جوری میام بیرون و واقعا میرم استخر." حتی دیگه با صداش شهوتی می شدم. رفتیم توی دستشویی. دستشویی خونشون بزرگ بود. شلوارمو در آورد. به هم ور میرفتیم. دستمو کرده بودم تو شرتش و کسشو ماساژ میدادم. بدجوری حال میکرد. دستمو بیرون آوردم و دیدم خیسه. کسش پشم داشت ولی خیلی سکسی بود. بقیه ی بدنش حتی یه دونه مو هم پیدا نمیشد. توی گوشم گفت:" بهرام این شکلی دوست داره." بهرام شوهرش بود. شروع کرد کیرمو بخوره. یه جوری ساک میزد که فقط بازیگرای پورن چنین توانایی را داشتن. تو دلم گفتم این بهرام عجب فرشته ای داره. چون قبلش یه خود ارضایی نافرجام داشتم سریع آبم اومد و ریخت روی پستونا و شکمش. وقتی ارضا شدم دیگه احساس قبل را نداشتم. خیلی خوشحال بودم ولی همون حس عذاب وجدان اومد سراغم. با دستمال کیرمو پاک کرد و آبمو هم از رو بدنش تمیز کرد. لبمو بوسید و گفت:“حالا دیگه برو یه سر به مهرشاد بزن. منم میرم حموم.”
اون شب تموم شد و من رفتم خونمون. فردا امتحانو به بهترین شکل دادم و از اون امتحان سخت نمره ی کامل گرفتم. مهرشاد هم 16 شد که باعث میشد ارفاق پایانترم را داشته باشه. ظهر اون روز مادر مهرشاد یه مسیج برام فرستاد که:" بازدید فرداتونو نرو تا با هم حال کنیم." در جا جواب دادم: " به روی چشم."
فرداش رفتم خونشون. مهرشاد رفته بود بازدید و بهرام هم توی بیمارستان بود. وقتی رسیدم خونه پریوش(مامان مهرشاد) داشت همون ورزشها را میکرد و همون شلوار استرچ نارنجی را هم پوشیده بود. وقتی نشستم گفت: “میخوام برات استریپتیز کنم.” و شروع کرد به رقصیدن. هر دقیقه یه قسمت را در می آورد. وقتی شلوارشو در آورد یه شرت و سوتین آبی کمرنگ توری پاش بود. اومد نزدیک من. کونشو می رقصوند و جلوی صورت من تکون میداد. من هم کونشو نوازش می کردم ولی می گفت وقتی یه نفر برات استریپتیز می کنه نباید بهش دست بذاری. شرت و سوتین را هم در آورد و کامل لخت شد. لباسهامو که در آوردم دیدم رفته نشسته روی میز و لای پاش را باز کرده. با صدای سکسیش گفت:“این از استیک پریروز هم خوشمزه تره. نمیخوای تیستش کنی؟” خندیدم و رفتم طرفش. سرمو گذاشتم لای پاهاش و لیسیدم. صدای آه هاش داشت کم کم به فریاد تبدیل میشد و با یه فریاد بلند تموم شد. رفت 2 تا قرص برای هر دو مون آورد که اگه بخوریم خیلی توانایی جنسیمون بالا میره و با مشروب قرصها را خوردم. باورم نمیشد توی سن 16 سالگی هم داشتم مشروب میخوردم و هم اولین سکسم را تجربه می کردم. بهم گفت چند دقیقه صبر کنم. من هم نشستم روی مبل هال. از توی اتاقش فریاد کشید:“پادشاه کوچولو. بیا تو اتاق که ملکه طاقت نداره.” رفتم توی اتاق. یه جوراب نازک شیشه ای مشکی و یه شرت توری قرمز و چكمه‌هاي پاشنه بلند قهوه‌اي. سوتین نبسته بود. روی تخت خوابیده بود و پاهاشو داده بود هوا. به من اشاره کرد که برم و بکنمش. یه کاندوم آورد و گذاشت سر کیرم. گفت میخوام ببینم تو سکس بهتری یا تو درس. پاهاشو دادم هوا. کس پشمالوش انگار داشت باهام حرف میزد. همونجور که پاهاش هوا بود کیرمو گذاشتم وسط کسش و داخل نکردم. کیرمو روی کسش میمالوندم. چون موهای کسش بلند بود کیرم قلقلک میشد واین حس را دوست داشتم. توی یه لحظه لای پاش را باز کردم و کیرمو کردم توش. وقتی کیرم رفت توی کسش آه بلندی کشید. احساس می کردم شهوتم تموم نمیشه. کیرم داخل کسش بود و دستام مدام کون گوشتالوشو نوازش می کرد. چند ثانیه سینه هاشو می مکیدم. در حالت ارگاسم باقی مونده بودم. محکم تر کردم داخل تا توی یه لحظه احساس کردم دیگه داره آبم میاد. اون که میدونست داره این اتفاق میفته خودشو بالا کشید و کیرمو از تو کسش در آورد و شروع کرد به لب گرفتن. هاج و واج نگاهش کردم و گفت:" هرچی بیشتر طول بکشه ما بیشتر لذت میبریم." همدیگه را در آغوش گرفتیم و به من گفت:“من حتی یه بار هم از کون ندادم. بهرام هرچی التماس میکنه ولی من زیر بار نمیرم. توی این یه سال فقط ورزش باسن کردم تا اینقدر گنده بشه. بهرام دیگه نمیتونه بعضی وقتها جلوی خودشو بگیره اما من نمیذارم چون اون منو خوب ارضا نمیکنه منم نمیخوام اینقدر بهش حال بدم. ولی پادشاه کوچولوی من. تو امروز نوعی داری بهم حال میدی که من میخوام بذارم منو از کون بکنی. اگه میخوای کاندومتم در بیار چون اون جور که بوش میاد دیر ارضایی.”
دیگه با حرفهاش داشتم از هوش می رفتم. برش گردوندم و اونو به حالت سگی نشوندمش. یه کم به زیر کسش دست کشیدم. خیس بود. بهم گفت کرم بمالم. حسابی که سوراخ کونش و کیرمو چرب کردم، کیرمو گذاشتم سر کون گنده ش. گوشتهای کونش مثل ژله می لرزید. با هر حرکت من یه آه می کشید و کونش تکون می خورد. چند باری که بردم داخل و بیرون آوردم خندید و گفت:“پادشاه کوچولو باید محکمتر و وحشیتر باشه.” وقتی اینو گفت دیگه همه چیزو گذاشتم کنار. گفتم آن چنان وحشی نشونش میدم که کم بیاره. کونش بی نهایت تنگ بود. سریع و محکم میکردم توی کونش به نوعی که صدای برخورد بدنم به گوشتای کونش میومد. یه دستمو کرده بودم توی جوراب نازکش و دست دیگه را مثل شلاق محکم میزدم توی قنبل راستش. از درد فریاد می کشید. از وسط پاره شده بود. چه کسی باور می کرد من، پسر سر به زیر و درسخون مدرسه علامه حلی دارم مادر سنگین و رنگین صمیمی ترین دوستمو این شکلی از کون جرش میدم. با اینکه سبزه بود اما از شدت ضربه های من کونش سرخ شده بود. دستش زیر کس پشمالوش بود و اونو میمالوند. دستمو به زیر سینه هاش می کشیدم. صدای فریادهاش اینقدر بلند بود که فکر کنم هیچوقت از یادم نره. کیرمو گذاشتم تو کونش و تلمبه زدم. توی یه لحظه آبم اومد و همشو خالی کردم توی کون پریوش. اینقدر انرژی گذاشته بودم که وقتی ارضا شدم افتادم روی پریوش خانم و صورتم روی اون کون گوشتالوش جا گرفت. هیچکدوم توان بلند شدن هم نداشتیم. نفهمیدم چی شد که خوابمون برد اما نیم ساعت بعد بیدار شدیم. قرصی که خورده بودیم فعالیت بدن را بالا می برد و شهوت را هم دو برابر کرده بود. بیدار که شدیم پریوش گفت:“پادشاه کوچولوی من شناش بهتره یا من؟”
بی نظیر بود. من لخت رفتم توی استخر ولی پریوش خانم با یه بیکینی صورتی که شرتش حالت تانگ و جی استرینگ داشت. قلنبه های کونش از توی شرت افتاده بود بیرون. شیرجه زد تو استخر و اومد پیشم. گذاشتمش تنگ دیواره ی استخر و کیرمو کردم تو کسش. کاری نبود که با هم نکنیم. دستمو به سینه هاش می کشیدم و سینه هاشو میکردم توی دهنم. در حال کردن یه لحظه یاد حرف خودش افتادم که هر چی بیشتر طول بکشه ما بیشتر لذت میبریم. کیرمو کشیدم بیرون از تو کسش و دستمو بردم زیر کسش و از روی زمین بلندش کردم. زورم خیلی زیاد بود. با یه دست اون هیکلو آوردم بالا و بردمش تو قسمت کم عمق که کیرم بالای آب باشه. توی همون حالت که بلندش کرده بودم محکم روناشو گرفتم و لای پاشو باز کردم و با دهنم رفتم توی اون کس پشمالو. اونو وارونه نگه داشته بودم. همون حالت 69 بود ولی این بار ایستاده. اون کیر منو میخورد و منم کسشو لیس میزدم. نگاهش که کردم دیدم حالت بدی داری و خون توی صورتش جمع شده. ولش کردم تو آب. بالا اومد و گفت:“تو بهترین پادشاه دنیایی.”
از استخر اومدیم بیرون و همدیگه را حسابی مالونديم. پاهاشو داده بودم هوا و محکم میرفتم توی کسش. دیگه حال جیغ کشیدنم نداشت. توی یه لحظه ارضا شدم و چون کاندوم نداشتم همه ی آبمو ریختم تو کسش. یه لحظه ترسیده بودم. بهش گفتم ریختم توش. قهقهه زد و گفت:“الآن میترسی یه دست و یه پا مهر من بشی. یا اینکه پدر ناتنی مهرشاد بشی. عزیزم من اینقدر تجربه تو سکس دارم که اینا را بفهمم. من خیلی وقته لوله هامو بستم. دیگه باردار نمیشم. هر چقدرم که تو بریزی.”
برگشتیم بالا و روی مبل نشستیم. می گفتیم و میخندیدیم. مهرشاد زنگ زد و گفت نیم ساعت دیگه میرسه. منم فهمیدم که دیگه باید برم. وقتی داشتم میرفتم پریوش لبمو بوسید و گفت:“حالا تو که راحتی، من امشب با بهرام چی کار کنم.” خندید و اضافه کرد:“به نظرت خیلی نامردم که از کون بهش نمیدم.” و من صادقانه با تصور دوباره اون کون گوشتالو و سوراخ تنگ گفتم:“فکر کنم.” و از هم خداحافظی کردیم و ماجرای اون روز تموم شد.

نوشته:‌ فربد


👍 3
👎 0
324404 👁️
     

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

275172
2011-03-29 13:21:11 +0430 +0430
NA

akhe bache jon mage aval ke vared mishi nazade afrade zere 18 sal sito tark konan? akhe chi begam? khodet bego

0 ❤️

275173
2011-03-29 13:25:01 +0430 +0430

خیلی خوب بود دستت درد نکنه حسابی حال کردم

0 ❤️

275174
2011-03-29 13:41:01 +0430 +0430
NA

khaili khub bood dastet dard nakone

0 ❤️

275175
2011-03-29 16:43:37 +0430 +0430
NA

u 16salete kiret bozorge?zer nazan baba

0 ❤️

275176
2011-03-29 17:30:56 +0430 +0430
NA

نمی دونم پسر تیز هوش و شاگرد اول مدارس تیزهوشان غلط املائی داره؟؟؟؟

0 ❤️

275177
2011-03-29 19:57:09 +0430 +0430
NA

Dash u chetori ta hala sex nadashte boudi bad rafti ounjor khob kos lisi kardio az kon gaeedi motmaenam 16 salegi you kiret aslan boland nemshod

0 ❤️

275179
2011-03-30 10:30:38 +0430 +0430
NA

آفرین به این رویا پردازی

0 ❤️

275180
2011-03-30 16:01:45 +0430 +0430
NA

آقای نابغه مبهوت اینجوری نوشته میشه لااقل دقت کن سوتی ندی

0 ❤️

275181
2011-04-01 12:40:40 +0430 +0430
NA

جنوب شهری دهاتی

0 ❤️

275182
2011-04-02 05:28:15 +0430 +0430
NA

کس شعر کس شعر کس شعر

کس شعر که شاخ و دم نداره
دهاتی اوسکل خیال کرده بالا شهری ها مثل خودش کثیفن

0 ❤️

275183
2011-04-09 00:56:56 +0430 +0430
NA

بلدی انتگرال حل کنی؟میدونی هندسه فضایی چیه ؟واقعا که .خوب میگفتی من با پریوش توی یه مهمونی اشنا شدم واز این حرفا.چرا میگی مامان دوستم؟خسته شدیم ازدست این خالی بندیها .

0 ❤️

275184
2011-04-09 05:51:01 +0430 +0430
NA

تو چاخان گفتن و دروغ پردازی نابغه و استادی تیزهوش
دمت گرم مادرجنده ، مامانتم من میکنم
این عدالته …

0 ❤️

275186
2011-12-13 07:06:18 +0330 +0330
NA

در یک کلام چرت و پرت و دروغ پردازی بود…

0 ❤️

275187
2011-12-28 20:37:45 +0330 +0330
NA

besyar kos sher

0 ❤️

275188
2012-01-15 21:50:18 +0330 +0330
NA

خیلی واسه خودت کلاس میزاری،بیشتر کسایی که کمبود دارن اینقد از خودشون تعریف میکنن.تو پشم مادربزرگ منم نیستی.بچه دهاتی

0 ❤️

275189
2012-01-16 00:34:33 +0330 +0330
NA

عالی بود دستت درد نکنه لذت بردم

0 ❤️

275190
2012-03-10 08:59:40 +0330 +0330
NA

اخه خوار کسه جغی اینقدر زدی که توهمی شدی حالا هم تا نکردمت بذار برو عمو جون!

0 ❤️

275191
2012-03-23 12:48:26 +0430 +0430
NA

اقاي تيز هوشان كه ادعات كون خر رو پاره ميكنه مبهوت رو نمينويسند مبحوت .
كير بچه موش تو چشات.

0 ❤️

275193
2012-03-23 13:19:23 +0430 +0430
NA

یه جا نوشتی بهت که درست هست، برادر مبهوت هم اسم مفعول همون هست. مبحوت غلطه. در ضمن هول، حول تو زبان پهلوی قدیم یعنی خر. در ضمن الاغ ماده من هم سمپاد می رفتم، همه از بس درس می خوندن هیکلشون نابود بود فقط یک نفر بود که حسابی بدنسازی کار می کرد که اون هم درسش خوب نبود. حالا میشه بگی حضرت آقا توی 16 سالگی چه جوری تونستی یک نفر به قول خودت تپل رو برعکس به صورت 69 بگیری. من عادت ندارم فحش بدم، اما کونی چرا از استعدادهای درخشان مایه می گذاری؟

0 ❤️

275194
2012-03-24 01:42:10 +0430 +0430
NA

آخه کس مغز زنی که لوله هاشو بسته مگه مثله تو کس خله که کاندم بزاره رو کیرت؟
بچه کونی زن جندم به این راحتی پا نمیده بیاد به تو ابنه ای پا بده؟

برو کونتو بده البته اگه کسی بکنتت وگرنه خودتو انگشت کن کونی

0 ❤️

275195
2012-03-24 14:55:44 +0430 +0430

اینقد قوی بودم که با یه دست بلندش کردم =))
اخه کس کش ، اخه کس لیس ، اخه جقی ، اخه کس میخ :))
این کس شعرا چیه نوشتی ؟ :))
یه جور اولش گفتی واقعیه وقتی بخونید متوجه میشید که کف کردم :))
ولی قسمت اینقد قوی بودم که بلندش کردمو خوب اومدی =))

0 ❤️

275196
2012-03-31 01:50:36 +0430 +0430
NA

مامانت رو میبرم انقدر میکنم تا بمیره بعد هم تو رو کس کش حرامزاده…شرط میبندم اون دوستت ننت رو کرده داری میای اینجا کس میگی…

0 ❤️

275197
2012-07-14 16:21:58 +0430 +0430
NA

داستانت تخىلى بود اما خوب نوشتى. بعد ى سوال کسى ک لوله هاشو بسته کاندوم مىخواد؟تذکر داستانتو بخوان بعد بزار!

0 ❤️

275200
2012-09-07 20:48:06 +0430 +0430
NA

کیر مرحوم تالس تو کونت به حال ض ز ض که بصورت عمود منصف وتر روبروی زاویه 30 درجه نصفش از دهنت بزنه بیرون
هندسه هم شد درس ؟؟؟ جاکش تو دوران دبیرستان گائیده بود

0 ❤️

275201
2012-09-08 05:22:41 +0430 +0430
NA

کیرم تو دماغت جلقی
چی بهت میدن دروغ می‌نویسی

0 ❤️

275202
2012-09-09 18:10:24 +0430 +0430
NA

از بعد نگارش سوای راست و دروغ داستان، مطلوب بنظر میرسد، اهل ناسزا گویی هم نیستم و به نظرات سایرین احترام میذارم، بعید بنظر میاد یک بچه درسخون و زیر سن قانونی این همه توانایی در برابر یک خانم جا افتاده را داشته باشه و کم نیاره، هر چند خیانت به دوست برایم قابل هضم نیست!!!

0 ❤️

275203
2013-02-23 04:59:41 +0330 +0330

داستان تخیلیه خوبی نوشتی.اومدی اول داستانت بگی بچه مایه داریو خیلی حالیته و گربه نظر دهنده ها رو در حجله بکشی ولی نه عزیز دلم.سکس پولدارو فقیر نمیشناسه.هر شاخی هستی تو کون ننه و بابای خودت.همه کسایی که نظر دادن واقعا خودشون یه پا استادن و مو رو از ماست میکشن تو اومدی واسه اینا لایی میکشی.پس عزیز دلم من نظر دادم که اونجوری به قشر پایین توهین نکنی دووما بچه درس خونهای پولدار از بس خوشگلن که دیگه خودت میدونی…

0 ❤️

275204
2014-12-09 05:08:23 +0330 +0330
NA

نمیشه گفت تخیلی باشه…هر اتفاقی میافته…یعنی دست نیافتنی نیست…هر سکسی هر جور و مدلی میشه

0 ❤️

757544
2019-03-31 07:54:18 +0430 +0430
NA

خوب بود ولی زیادی تیزهوشان و نابغه گفتی

0 ❤️Top Bottom