سکس با زوج حشری در سیدنی

  1390/2/7

  من زیاد اهل نوشتن نیستم اما خوب، دوست داشتم یه چند تا خاطره سکسی که مدت زمان زیادی هم از اوونها نگذشته رو برای دوستان حشری و خوانندگان این سایت کیر شق کن بنویسم..


  من شخصا به سکس خیلی علاقه دارم و به دلیل موقعیت شغلی ، قیافه کس پسند و افکار نیمچه کثیفم مشکلی برای پیدا کردن کس نداشته ام. بعد از سالها ( الان سی و سه سالمه) مسافرت برای کار و تجارت به چند تا کشور خوب دنیا با مردم استرالیا در سیدنی آشنا شدم. توی وبلاگ های جوانان غیور سیدنی متوجه شدم که دختران استرالیا اول به کس دادن فکر می کنند و بعد به چیزای دیگه. یه چیز دیگه هم که متوجه شدم اینه که مرد هایی که خیلی مشروب و آبجو می خورند بعد از یه سنی دچار اختلالات هرمونی و ناتوانی های جنسی می شوند و توانایی ارضای زنشون رو ندارند. یه چیز دیگه هم که متوجه شدم اینه که در سایت های دوست یابی از شما می پرسه که وضعیت شما از نظر علاقه به جنس موافق چی هست و جالبه که دخترایی هستند که یا براشون فرقی نداره که طرفشون با پسر هم بوده یا اینکه حال می کنند ببیند که شوهر یا دوست پسر یا (پارتنرشون) زیر یه مرد دیگه بخوابه یا اینکه وقتی به یه مرد دیگه کس دادند شوهرشون یا دوست پسرشون هم با کردن اوون پسر دلی از عزا در بیارند.
  خلاصه اگر آدمی هستید که دنبال تجربه های جدید سکسی و به واقعیت رسوندن فانتزی های معمول بین افکار جوانها هستید می تونید در کشور هایی مثل استرالیا و آلمان و آمریکا با خیال راحت اقدام کنید.


  داستان من از اوونجا شروع شد که در سایت دوست یابی که تقریبا در تمام کشور ها شعبه داره عضو شدم و البته سالی هم تا دویست هزار تومان حق عضویت دادم. در این سایت امکانات خوبی برای اعضا فراهم می کنند والبته سالی هم یکی دوتا پارتی سکسی با تخفیف زیاد ویژه اعضا هستش که من هیچ وقت شرکت نکردم و یا اینکه برنامه های ویژه سکسی رو در کلاب ها و بارهای نزیدیک محلتون رو به شما خبر می دهند.من از این سایت بیشتر جهت آشنایی با زوج های سکسی و بعضی موقع ها با پسر ها استفاده می کردم.
  یه روز که خیلی حشری بودم یه سری به سایت زدم دیدم که یه مردی به اسم جان برام نوشته که زن من از عکس های کیر تو خوشش اوومده چنانچه تو هم بپسندی و ما هم قیافه تو رو بپسندیم می تونیم یه برنامه تو خونه ما داشته باشیم. در ایمیل بعدی که به من زده بود نوشته بود که زن من تو رو پسندیده و این هم عکس من و زنم با هم و یه چند تا عکس دیگه. بعد از دیدن عکس ها که از هیکل لخت و کف صابون زده تو حموم تا کنار شومینه نشستن و کیر جان رو در دست داشتن که البته همه عکس ها بدون سر بودند مطمئن شدم که دارم با زوج خوشبختی آشنا می شم که فقط مشکل کیر در زندگی دارند که اوون هم جان براش راه حل داشت.


  در همون ایمیل از من پرسیده بود که اگر مایل هستم شماره موبایلم رو بهش بدم تا با اس ام اس با هم صحبت کنیم و اینکه دوباره پرسیده بود اگر عکس هایی که گذاشتی از کیرت مال خودت نیست لطفا به ما بگو که من هم شماره موبایل و با سه تا عکس دیگه که همون موقع از کنار کامپیوتر با زمینه عکس های لخت زنش براش فرستادم.


  بعد از چند ساعت اس ام اسی از جان دریافت کردم که از قول زنش نوشته بود:
  I can’t wait until grab your cock in my hand and kiss its big head.
  "لحظه شماری می کنم تا کیرت رو تو دستام بگیرم و سر گنده اوون رو ببوسم"


  من توی پروفایلم نوشته بودم که من دوست دارم در اولین برخوردم با زنها کیرم رو از تو شلوار درارم و خانم جلوی شوهرش کیرم رو ببوسه در حال که زانو زده و چشم تو چشم شوهرش نیگاه می کنه و من هم با موهای سرش بازی می کنم.


  من هم جواب دادم که:
  I slide my cock just a little bit into your waiting and open mouth, getting you ready for what is to come.
  "من یه ذره از کیرم رو می کنم تو دهن باز و منتظرت و تو رو برای قدم های بعدی آماده می کنم."


  در اس ام اس های بعدی باز هم شرایط رو مرور کردیم و خواسته هامون رو گفتیم و چک و چونه هامون رو زدیم.
  من گفتم که دوست دارم بعد از اینکه زنت رو لخت کردم و اوون هم من رو لخت کرد تو از اتاق بری بیرون و بعد از چند دقیقه بیا تو چون من تا به حال با زوج سکس نداشتم و نمی دونم چه جوی بین ما برقرار بشه ولی نمی خوام که از هم لذت نبریم اوونجوری که دلمون می خواد.


  اوون هم گفت که زن من می گه من از ساک زدن بدم می یاد ولی دوست دارم کیر تو رو هم ببوسم و اینکه ساک بزنم ولی شرطش اینه که موهای جلو و عقب رو کاملا تمیز کنی. و از قول خودش گفت که زن من فقط دوست داره گاییده بشه اوون هم به روش سگی یا اینکه پاهاش رو بندازی رو شونه هات و تا دسته فرو کنی تو. سکس ما با کاندوم و تمیز و مخفی باید باشه. که من هم همین خواسته ها رو داشتم.


  خلاصه قرار ما این بود که من ماشین نبرم و با قطار تا یه ایستگاهی نزدیک خونشون برم و جان بیاد دنبال من.
  ساعت هشت شب رسیدم ایستگاه و بعد از چند دقیقه جان رو با مکالمه مستقیم با موبایل شنخاتم و پریدم تو ماشین.
  یه مرد چهل و دو سه ساله اهل کوئینزلند که می گفت زنش اهل سیدنی هست و خیلی حشری. به من گفت که ما از الان با هم دوستیم و از من خواست که راحت باشم. ازش سوال کردم که تو چرا این کار رو می کنی و اینکه من ممکنه وقتی که ازدواج می کنم این برنامه ها تو فکرمم خطور نکنه. جواب داد که زن من خیلی حشری هست و فقط برای لذتش این کار رو می کنیم شاید سالی یه بار یا دو بار. گفتش که دوست داره زنش رو با این کار خوشحال کنه و در عوض هم اوون هم یه جور دیگه به این حال می ده.


  تقریبا نزدیک خونشون رسیده بودیم چون معلوم بود که خودش هم استرس داره. گفتش که اگر از همسایه ها کسی تو رو دید وانمود کن که برای اجاره اینجا اوومدی ( توی استرالیا رسم هستش که همخونه می گیرند).


  خوشبختانه کسی ما رو ندید و صاف رفت توی پارکینگ خونه که فقط جای یه ماشین داشت و کرکره رو برقی کشید پایین. بعد که پیاده شدم گفت تو یه چند دقیقه طبقه پایین بمون تا ببینم زنم در چه وضعی هستش.


  بهم گفت که چی می نوش یکهمن هم گفتم فقط آب. ( برای احتیاط). آب اورد و نشستم روی مبل و به در و دیوار و تابلو ها و مجسمه ها نیگاه می کردم و سیستم تلویزوین و صوتی و تصویری با سلیقه ای که داشت.


  بعد از سه چهار دقیقه گفت بیا بالا و رفتم پیشش توی اتاقی که کامپیوتر توش بود که گفتم این عکس کیه؟ گفت این عکس من و زن و دخترم هستش که گفت دخترش رو امشب فرستاده خونه باباش اینا که آخر شب بره دنبالش.
  بعد عکس های کیر من رو آورد و یکی یکی نشون می داد مثل البوم و من هم نیگاه می کردم و می گفتم که عکس های زنت رو نشون بده که گفتش بیا اینه هاشون. یه چند تا عکس از کس و کون زنش رو نشون داد و بعد آروم گفت که الان میادش خودش. خوشحالش کن این دختر رو. که من هم گفتم من بلدم چطور یه زن رو خوشحال کنم فقط قرارمون یادت نره . بعد گفتش ممکنه که من به شما ملحق بشم از نظر تو اشکالی نداره که من هم گفتم که اتفاقا من خیلی دوست دارم کیر شق تو رو ببینم( با یه چشمک) که گفتش من تا حالا کون پسر نذاشتم ولی دوست دارم بدن و کیر و خایه هات دست بزنم اگر اشکالی نداره. من هم گفتم نکنه دوست داری که تو هم گاییده بشی؟ گفتش نه من فقط از دیدن بدن لخت یه مرد لذت می برم. هم از کیر و هم از کون لخت.


  راستش رو بخواهید من هم همین احساس ها رو دارم.


  توی همین موقع ها بود که ما جفتمون سر پا وایستاده بودیم که سر و کله خانوم با حوله حموم پیدا شد و البته یه آرایش سبکی هم کرده بود. بعد از سلام و یه خوش بش نیم دقیقه ای من که سرم پایین بود به جان گفتم تو مدیر برنامه من نمی دونم چیکار کنم .
  Hey john, it is you the manager, I really don’t have any idea about this.


  جان هم گفتش اگر موافق باشید یه چند دقیقه تو همون سایت دوستیابی با هم بگردیم. که من گفتم به شرط اینکه بگید چند نفر رو کاندید کرده بودید و قرعه با نام افتاد. که گفتند قبوله. خلاصه از آدم های مختلف که عکس هایی با قایق های و ماشین های جور واجورشون فرستاده بودند تا سیاه و سفید و آسیایی و هندی. به من گفت خیلی ها دوست داشتند با ما باشند ولی تو رو انتخاب کردیم چون اولا صاف رفتی سر اصل مطلب ( خصلت ما ایرانی ها) و اینکه خیلی من منم هم نکردی که من هم گفتم چیزهایی رو که باید می گفتم تو عکس هام بود ( با خنده)
  I said what I wanted to say in my pics.
  ااشاره من به کیر کلفت و درازم بود( که بعضی ها می گفتند تو مثل اسب می مونی هم از نظر قدرت بدنی و هم تو سکس. این کیر رو همچین با مهارت تو هر سوراخی جا میکنی که طرف باورش نمی شه که چطوراین کیر رو تونسته تو کس یا کونش جا بده).


  که جان خندید و گفت تو راست می گی. که همه خندیدیم . من هم فرصت رو غنیمت شمردم در حالی که جان رو بروی کامپیوتر نسته بود و ما دو تا پست سرش ایستاده بودیم. دستی به دست خانم زدم و به کیرم اشاره کردم. که انگار یه کمی بهش برخورد تو ایم موقع کیر من شروع کرد به شق شدن. در حالی که با جان صحبت می کردم دستم رو کیرم بود و با یه دست دیگه کلفتیش رو به رخ خانم می کشیدم و با سر اشاره کردم ( ایرانی بازی) که تا دسته می کنمش تو کونت. که اوون با لبخند و کج کردن سر و بالا بردن شونه هاش و خیره شدن به کیر شق شده من زیر شلوار به من فهموند که تو برای گاییدن من اینجایی اوون کیر رو در بیار.
  من هم با سر اشاره کردم به شوهرت گوش کن داره با ما حرف می زنه. و بعد آروم دستش رو گرفتم تو دستم و کشوندمش کنمار خودم در همین حال هم با جان صحبت می کردیم. به هم که نزدیک شدیم دستم رو انداختم رو کمرش و زیپ شلوار رو آروم آروم می کشیدم پایین و با جان هم حرف می زدیم. کیر من دیگه داشت می ترکید و جان رفته بود تو کف سایت و عکس هایی که براشون فرستاده بودند.
  دستم رو از زیر حوله ای که تا پشت زانو رو پشونده بود رو به رونهای خانوم مالوندم و از لحظات لذت می بردم.


  تقریبا دستم به چاک کونش رسیده بود که به جان گفتم می شه یه لیوان آب برای من بیاری که به دفعه برگشت و دید که دست من تو کون زنش هست و من دارم کیرم رو در میارم. اوون هم یه نیگاهی به من و یه نیگاهی به زنش انداخت و گفت حتما الان می یارم.
  به محض اینکه از اتاق رفت بیرون زنش رو انداختم رو تخت و سرم رفت تو کسش اینقدر کسش رو بوسیدم و لیس زدم که آخ و اووخش بلند شد.
  من تازه شرایط رو تو دستم گرفته بودم و فهمیدم که اینها دنبال یکی هستن که بهشون بگه چیکار کنید. به زنش گفتم که حالا نوبت تو هست که بخوری که گفت دوست دارم ولی ممکنه حالش بد بشه که گفتم پس چی دوست داری؟ که گفتش کیر تو خیلی گنده است و من گفتم من تازه سوراخ کونت رو دیدم دوست داری بعد از اینکه از کس کردمت یه کمی از کیرم رو بکنم تو اوون کون قشنگت که گفت نه اصلا نمی تونه. گفتم باشه فعلا کس رو باید بچسبیم. داشتم پستون هاش رو می خوردم و همزمان کیرم رو می مالوندم به پستون های خانوم که جان با لیوان آب اوومدش. زنش صورتش رو با دستاش پوشاند و خودش رو به اوون راه زد. برقی تو چشم های جان بود که از حالتی که ما رو دیده بود داشت لذت می برد. زنش با کس لخت زیر یه مرد کیر کلفت خوابیده بود و من حالتی بودم که یه زانو کنار کمرش داشتم و کف پای دیگه اوونطرفش و در این حالت با کیر شق خایه هام تقریبا بالای کس زنش رو لمس می کرد.
  نگاه جان به کیر من بود شاید باور نمی کرد که در واقعیت از تو عکس هم بزرگتر باشه. بعد که به خودمون اوومدیم لیوان اب رو داد به دستم و گفت خیس عرق شدی بیا بخور. من هم آب رو خوردم و بهش با سر اشاره و با دو تا دست اشاره کردم که می خوام بکنم تو سوراخ تو هم ملحق شو. که در یک چشم به هم زدن جان هم که مثل اینکه قبلا شرتش رو درآورده بود و فقط شلوار پاش بود شلوار رو انداخت کنار و با کیر شق اوومد نشست کنار ما.
  من از دیدن کیر جان و اوون هم از دیدن کیر من لذت می بردیم و ما اوونجا متوجه شدیم که باید به هم در موقع سکس یه کمی توجه کنیم و فقط این خانوم جان نباشه که با دو تا کیر شق خوش فرم که یکی تو دستش بود و دیگری روی کسش لذت ببره.


  دو تایی شروع کردیم مالوندن سینه های خانوم و خانوم هر وقت خجالت می کشید یه بالش کوچولو می ذاشت رو سرش و از زیر اوون آه و ناله می کرد.
  خانوم رو یه وری کردم و کنارش دراز کشیدم و اوون داشت با کیر شوهرش بازی می کرد. و یه دست من زیرسرش و دست دیگری ماساژ کس بود. اوون هم دو تا دستش درگیر کیر و خایه شوهرش بود و دست های جان هم روی باسن رو سر زنش بود.


  من یه جوری زنش رو بغل کرده بودم و با کیرم می مالوندم لای رون هاش و پاهاش رو می آوردم بالا و کم کم در حال فرو کردن تو کسش بودم که یه چند باری کیرم با دست های جان برخورد کرد.
  اینقدر حشری شده بودم از این تماس ها که هیچ وقت یادم نمی ره.
  یه دست جان که با باسن و کمر زنش بازی می کرد حالا دیگه از وسط پاهای زنش کیر من رو لمس می کرد و با دست خودش کیر من رو به کس زنش فشار می داد و هر از گاهی هم خایه هام رو تو دستش می گرفت.
  راستش من خیلی دوست داشتم تو اوون لحظه که کف دستش زیر خایه هام بود و انگشتش با کونم برخورد می کرد یه کمی انگشتش رو فشار می داد رو کونم.
  من فرصت رو غنیمت شمرده بودم و در حالی که کیرم همزمان رو کس یه زن بود و همون موقع یه مرد دیگه داشت لمسش می کرد انگشتم رو تو دهن زنش کردم و اوون هم با چشم های بسته میک می زد.
  تو همین موقع بود که جان موقعیتش رو عوض کرد اوومد پشت من . در حالی که کیرش به باسن من می خورد دستش رو برد طرف دهنش و دستش رو تفی کرد. من راستش دوست داشتم اوون تف رو یا می مالوند به کیر خودش یا به کون من. ولی هیچ کدوم نبود. کیر من رو تفی کرد و گفت اگه کمه باز هم تفیش کنه که من گفتم باز هم تف بزن و خوب بمالش. باسن خودمم رو یه کمی باز کردم تا بتونه سوراخم رو ببینه که اوون هم فقط کیرش رو انداخته بود روی کمر من و داشت کیرم رو تف می زد و در اصل کیرم رو می مالوند و حال می کرد.
  وقتی حسابی تفیش کرد گفت که بمالش به لای پاهای زنش. که من هم این کار ور کردم . بعد از چند دقیقه که حسابی خیس عرق شده بودیم گفتم جان باز هم آب می خوام.


  خلاصه در حال استراحت بودیم دو تایی که زنش کشوی میزش رو باز کرد و دو سه تا کاندوم آورد بیرون گفت تا جان نیومده بکنش تو.
  من هم سریع کاندوم رو کشیدم رو کیر و پاهاش رو انداختم رو شونه هام و آروم آروم داشتم فرو می کردم تو که جان اوومدش و با لبخند به زنش گفت می خوایی من هم از پشت بکنمت؟ که زنش گفت فکر بدی نیست . ولی جان دید که من ولکن کس خانوم نیستم و دارم تلمبه می زنم و صدای زنش زیاد شده بود ترجیح داد که با دست جلوی دهن زنش رو بگیره که در و همسایه صدای کس دادن زنش رو نشوند.


  به زنش گفتم داره آبم میاد گفت بیارش . گفتم دوست داری بخوریش گفت نه حالم بد می شه. گفتم کجا بریزم؟ من متظر بودم که جان بگه تو دهن من بریز ولی دیگه دیر شده بود و آب من توی کاندوم در حالی که تو کس خانوم بود ریخته شد.
  وقتی که جان دید آب من اوومده به بهانه ای از اتاق رفت بیرون که احتمالا جق بزنه . تو همین موقع زنش به من گفت که تو دوست داری با مرد هم سکس کنی؟ تو این موقع می خواستم بهش بگم که ای درد و مرض این سوال رو باید اولش می پرسیدی تا اینکه یا هر جفتتون رو می کردم یا اینکه جان هم آبش رو یه جور دیگه می اورد.
  ها ها


  خیلی لذت بردم. از اولین سکس گروهی خودم که با زوج بود.


  نوشته: حسام

 • 7

 • 0
 • نظرات:
  •   Mr.ok
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • تخیلات یک دانشجوی مترجمی زبان که عموش تازه از استرالیا اومده و با تعریفاش حسام جان رو هوایی کرده.
   نوع نوشتنت خوب بود ولی بیشتر به حاشیه پرداختی تا اصل مطلب


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • مرد هایی که خیلی مشروب و آبجو می خورند بعد از یه سنی دچار اختلالات هرمونی و ناتوانی های جنسی می شوند


   -------------- توضيح
   ر مورد عملکرد جنسی هم در بعضی آقایان تنها نصف گیلاس شراب می تواند به کل نعوظشان را از بین ببرد در حالی که برای فرد دیگر ممکن است دو گیلاس هم اثری نداشته باشد. در مورد خانمهایی که از مشروبات الکلی استفاده می کنند باید بگویم که به حدی که مصرف این مواد برای آقایان مخرب گزارش شده ، برای خانمها اینطور نبوده است.


   پژوهش ها یافته های ضد و نقیضی در مورد استفاده خانمها از الکل مطرح کرده اند. چند ماه پیش پژوهشی دردانشگاه بیرمنگام انگلستان انجام شد که در آن نتایج ۱۲۲ تحقیق را با هم مقایسه کرده بودند. پژوهشگران می خواستند ببینند چه مواردی ممکن است باعث تشدید درد هنگام دخول در خانم ها و در دوران عادت ماهانه شان بشود.


   تمامی نتایج حاکی از این بود که سوء مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی با این قضیه ارتباط مستقیم دارد. از طرف دیگر در بعضی خانمهایی که درد هنگام دخول دارند با نوشیدن مثلا یک گیلاس شراب رابطه کمی راحت تر برقرار می شود بخاطر اینکه مهارهای ذهنی تا حدی برداشته می شوند و عضلات شل تر از حالت عادی هستند
   در مجموع باید گفت که اگر مصرف الکل را مثبت دیدید مصرف هر از گاه آن در حد قابل کنترل ایرای ندارد اما نه به عنوان درمان کم شدن میل جنسی، برای اینکه اگر این کار به صورت عادت در بیاید و یا روی مقدار آن سهل انگاری شود ممکن است عوارض معکوسی داشته باشد.


   از جمله مهمترین عوارض جانبی مصرف الکل پیش از رابطه جنسی برای خانم ها این است که فرد عادت کند که تنها با خوردن مشروب قادر به برقراری رابطه جنسی باشد. در این افراد به مرور زمان مصرف الکل محدود به زمان رابطه جنسی نمی ماند و فرد ممکن است دچار سوء مصرف الکل بشود.


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • اما داستان
   خداييش من هميشه نقد ميكردم اما براي اولين بار خنديدم
   به اين خنديدم كه ملت ايران(بعضيا)چقر خاك بر سر شدن كه ميشينن فيلم ميبينن بعد ميشن بازيگر اول همون فيلم ميان اينجا يه داستان به اسم خوشون مينويسن


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • اما يه مشكل بزرگتر
   براي دوستاني كه خارج از ايران زندگي ميكنن
   كسايي كه به كامپيوتر آشنايي دارن ميدونن كه فونت ها تو كشورهاي متفاوت فرق ميكنه
   صفحه كيبوردشونم فرق ميكنه
   احتمالا همه اين دوستاني كه از خارج داستان ميزارن لب تابشونم با خودشون بردن


  •   hesam.sydney
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • وقت کنم عکس های زوج های دیگر رو می ذارم.


  •   hesam.sydney
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • That website address for adult dating is: www.adultfriendfinder.com
   You my dearest can try this website and you may like to join. Later let me know to tell you my profile name to be able to see my pages on this

   website.


   ترجمه کنم برای دوستانی که خیلی می خندند یا عموی مترجم دارند یا اینکه علاقه به مضرات مشروب دارند:


   برای دیدن سایت ذکر شده لطفا به سایت بالا برید . اگر عضو شدید و پول رو پرداخت کردید ( عضویت رایگان هست ولی استفاده از امکانات نیاز به پرداخت پول داره) به من خبر بدید تا شاید صفحه پروفایلم رو به شما معرفی کنم و با زوج هایی که در صفحه من هستند آشنا بشید.


   حرف اخر اینکه: همه چیز هایی که گفتم واقعیت بود. و البته داستان های با زوج های دیگر رو به مرور می ذارم روی سایت (اگر وقت کنم )
   شما هم لطفا اگر مایل هستید از ایرادات نوشتن من بگید مثل اوون دوستی که نوشته خیلی به حواشی پرداخته شده. البته حق با شماست چون اولین باری بود که می نوشتم.


   در مورد تایپ فارسی هم بگم که من وبلاگ خوبی دارم که توش مطلب می نویسم به همین دلیل تایپ فارسی من خیلی خوب هستش.


   کس و کون خانم های عزیزتون رو از سیتی سنتر سیدنی می بوسم. امیدوارم که بتونم یه زوج ایرانی تو رگ بزنم.


  •   bita13
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • age ba dastana hal nemikoni aslan naya too in sit!axare dastana takhayolian va ino hame midoonim.enghad be kasy ke vaght mizare va minevise by ehterami nakonin!misi


  •   hesam.sydney
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • مرسی بیتا. دوست داشتی بیشتر آشنا بشیم. به این بچه ها حق می دم چون سطح درک و رفتار هر کسی متفاوت هست. فقط باید به عقاید هم احترام بگذاریم. همین.
   در مورد نوشتن واقعیت به صورت داستان . بیان حس و واقعیتی که باهاش حال می کنم برای من مهم هست و نیازی به تایید دیگران نمی بینم.


   اینجا در استرالیا داستان زندگی یه چیز دیگه هستش. فقط کافیه یه کمی زبان بلد باشید تا از چیزایی که ویژه افراد سکسی هست لذت ببرید.


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • لاشي مثلا جواب منو دادي .من داستانتو اصلا نخوندم
   تا جايي خوندم كه نوشتي الكل خوردن فلانه
   ببين اگه تو از سكس تو سيدني حرف ميزني من تو همين كشورش كوس ننتو كردم
   تو اگه 200 هزار دادي من هيچي ندادم به خواهرت
   خواهر كوني من فحش به اين زوديا نميدم اما به تو بايد فحش داد
   www.fuck.net
   سايتي كه همه اين فيلم ها رو ميشه توش ديد و خودت يا خواهرتو جاشون قرار بدي
   در ضمن تايپ فارسي منظورم نبود
   منظورم او سيستم بود كه اونجا استفاده ميشه
   و كيبورداش فارسي نيستن


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • Hesam.sydney?
   On vaghti k man dastaneto kh0ndam faghat MR,OK pash nazar dade bod.man aslan b zehnam kh0t0or nakard k nazar bedam ch0n dar mantegh o tezam in dastan aslan arzeshe nazar nadasht o nadare!
   Alanam k omadam faghat vase por0oei va veghahati b0d k t0o javab dadan b nazarat kardi.
   Hesam khan,u k edeat mishe onjaei chera mach o b0se vase k0s o k0ne zane irani mifresti,han?
   Mage kambod dari to?
   Mashti,ba halva halva goftan dahan shirin nemishe!
   Mikhay aval harfeto analiz b0konam ya kh0deto?
   Aval harfeto mik0nan:
   Mach ferestadanet hokme halva halva goftano dare ama onhaei k t0o iran hastan dg niyazi b bos ferestadan az faseleye chan hezar KM vase k0s o k0ne khahar o madar o zanaye eil o tayefat k dar z0mreye zanaye irani hastan nadaran k!
   Avazesh b meymanate dame dast bodane abji o nanat va hameye zanha va mardye fak o familet,bar o bache irani kiresh0n ro nesaresh0n mik0nan o rahiye k0s o k0nesh0n!
   U k onjaei khabar az abjit dari k kod0m yeki az bache mahalaye ghaiy0oret tartibe kos o k0nesh0 mide?
   Amare mamito cheto?baghale sare koche az khejalate kosesh dar miyad ya ghasabe mahaleto0n,han?
   Aslan hazeram sare nasavane familet shart bebandam k u aslan mard nisti,age ham hasti faghat jensyatet shabihe mardast!u GAY nisti am0oj0n?ye kam tamark0z k0n ba'd j bede,ajale nak0ni jigar,ok?
   Hala miresim b khodet,entekhab k0n:
   aval mikhay k man toro analiz bok0nam ya inke ANA LIZ k0ne ba'd man b0k0nam,han?
   BACHEHA,MAN KHAR K0N NAB0DAM O NISTAM,SAG SEFAT JAMA'AT RO HAM HAMINTOR!AGE KESI MEYLE KARDANE IN HESAME OBNEI RO DARE KAFIE LAB TAR K0NE,SEFARATE IRAN T0O KANBERA3S0OTE POST K0NE BARASH!postesh CARGOe,akband tahvilet0n mideha,bi kam o kast!!!
   Halam az to vo harfat o dastanet b ham mikhore!
   6miliard o kh0rdei bar bayad az k0n jeret dad(b niyate jam'eiate r0o b roshde ensanha r0oye zamin)


  •   seagirl
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • mr.mehdi bikas . دوست عزیز جدا از شما بعیده .من فکر نمیکنم یک داستان تخیلی که یه جور ابراز وجودبرای نویسندست ارزش این همه ناراحتیه شما رو داشته باشه . مصداق ضرب المثل : جواب ابلهان خاموشیست :


  •   hesam.sydney
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • من که متوجه نشدم چی نوشتی دوست عزیز. ولی لطفا یا فارسی بنویس یا انگلیسی. ظاهرا داستانی که من نوشتم اینقدر به شما فشار آورده که وادار به جواب دادن شده اید.


   باز هم می گم که داستانی که نوشتم عین واقعیت هستش و اگر داستان های دیگر من رو بشنوید حتما خواهید گفت که علمی تخیلی هست.


   توصیه می کنم که شما سکس رو مدیریت کنید نه اینکه اسیر سکس بشید.


   من از سکس های غیر متعارف لذت می برم و البته از خیلی از داستان های سکسی رو هم نمی خونم مثل آزار و اذیت. تجاوز و سکس فامیلی و این حرف ها.


   فقط در مورد خودم یه چند تا نکته رو می گم که بدونید من چه جور ادمی هستم.
   1- شغلی دارم که چند نفر برای من کار می کنند. هم در ایران هم در استرالیا
   2- تحصیلات تخصصی دارم که البته در یکی ا زمعتبرترین دانشگاهای انگلستان با هزینه خیلی زیادی در خونده ام.


   3- اولین سکس من در سال اول ورود به دانشگاه آزاد تهران مرکز با همکلاسی عزیز ( یه پسر خوشگل که الان سانفرانسیسکو زندگی می کنه)


   4- ما هم مثل همه ایرانی ها به کشور و شهری که متولد شده ایم علاقه داریم و همونجوری که زمانی که ایران بودیم آدم های عقب افتاده زیادی می دیدیم که عقده ای هستند و کمبود مال و این چیزا ها رو دارند و فکر می کنند که ما ارث پدرشون رو خوردیم اینجا هم هستند کسانی که فکر می کنند که خودشون آخر سکس هستند و دیگران از اوونها عقب تر هستند.


   5- یه کمی کلاس کارتون رو بیارید بالا.
   مثل آدم هایی نباشید که فکر می کنند تا یه پراید دسته دوم مدل هفتاد می خرند فکر می کنند که بوگاتی و یا بنز 2011 سوار شده اند و خودشون رو با این آدم ها مقایسه می کنند. غافل از اینکه باید به این دوستان گفت :
   بشین سر جات خیلی گرد و خاک نکن گوزو.


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • سلام بچه ها____من براتون حرفای حسامو ترجمه کردم مثلا خارجه درست نمیتونه ایرانی بنویسه


   فقط در مورد خودم یه چند تا نکته رو می گم که بدونید من چه جور ادمی هستم.
   1_شغلی دارم که از صبح تا شب باید بدم چه تو ایران چه تو استرالیا
   2_تحصیلات تخصصی کون دادن وارونه سقفی هلی کوپتری... از معتبرترین دانشگاههای قزوین یونایتد گرفتم اونم با هزینه زیاد پدرم که ایشون خودشون بواسیر دارند
   3_اولین سکس من برمیگرده به کلاس اول ابتدایی پشت مدرسه که یه پسر خوشگل بود اومدم بکنمش منو کرد پولشم نداد
   4_ماهم مثل همه فامیلامون چه تو ایران که بودیم چه خارج آدمهای عقب افتاده عقده ای وکمبود داریم تازشم ارث بابامونو خوردن بعدشم من آخرسکسم اینقده جق زدم
   5_ما تو استرالیا یه دونه پراید داریم که وقتی سوارش میشیم یه دکمه داره بزنی میشه بوگاتی.....ولی خودمون فکر میکنیم بنز2011 سوار شدیم
   خیلیم تو گردو خاکا سرجامون میشینیم میگوزه تازه گاهی اوقات بی دست میگوزیم


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • کسکش شاخ نشیا دیگه درحال جق زدن داستان ننویس تازه حالم خوش نبود وگرنه بیشتر به بچه ها حال میدادم ما تو تهرانیم بیشتر از تو که ادعات میشه همه جوره هستیم
   به قول شاعر که میگه ((تو 2تا دودول میخای +++داش ما داریم+++یکی تو شرته خودمه +++یکی شرته داییم))
   کیر مایی عمله
   زیر مایی عمله خیلی شاخی جمع کن کیر داییم دهنت


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • Chie,m0ndi chi javab bedi?
   Dg chera az neveshtanam irad migiri,han?mage HIRO GLIF neveshtam oskol?u k gh0mpoz dar mikardi o khodaye zaban bodi va ye khat dar miy0n latin minveshti,hala chi shode k...!!!
   DAR GORG NEGAH MAk0N K BOZGHALE BARAD
   YEK RO0Z BEBINI K PALANGASH BEDARAD


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • برای تایید حرف دوستان دیگر و همچنین آرامش نویسنده کیرم تو کس خواهر و مادر نویسنده داستان
   آخه کس کش مالیاتی چرا عقده های کوچیکیت رو این جوری نوشتی؟؟؟؟
   خوب تو وقتی بچه بودی یه زنه گولت زده و بردنت خونه و شوهرش کردتت. این شده برات عقده ؟؟؟؟؟؟
   بدبخت ؟؟؟؟
   بیچاره؟
   آخه مگه تو مجبور بودی که این جوری خودتو لو بدی؟
   کیرم تو اون پراید کیریت؟
   راستی این سالی 200 دلار رو چطوری دادی؟
   به کی دادی؟
   بایت کون دادنت هم پول میدی؟
   من که سگ نمی کنم یعنی اصلا تو مرامم نیست اما بهت میگم که می تونی بری تو همون سایت ها بگردی و یه داستان خارجی پیدا کنی و ترجمه کنی تا یه خورده زودتر ارضا بشی نقده ای


  •   uploadKINGGG
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • نمیدونم داتانتو راست گفته باشی یا دروغ
   تو این نظراتت هم بعضیاشو قبول دارم
   به دوستان هم باید بگم که یکم خودشونو کنترل کنن
   به قول دوستمون که میگه جواب ابلهان خاموشیست
   اگه نمیتونی خاموش باشی لااقل یکم شعلشو کم کن


   به امید کمری صاف


  •   طرفدار لز
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • man ham ghablan fantezi sex ba yak zano shohar ra tajrobe karde am v alan ke dige beheshon dastresi nadram daem be yad e on moghe ha halam kharabe.


  •   الهه نامقدس
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • من سکس اینجوری دوست ندالم:-(


  •  
  • 8 سال،7 ماه
   • None

  • kire tamame mardaye ironi havaleye kose nanato khonevadat.
   kos keshe kir khor /man amareto daram ke be kangoroha kon midi.
   shayad on zoj kangoro bodan chon dasteshon kotahe nemitonan jagh bezanan.ba in ravesh to ro keshondan to makanva hesabi kardanet


  •  
  • 8 سال،6 ماه
   • None

  • IN DANESHMANDA CHE GHALATI MIKONAN.
   CHERA DASTGAHI NEMISAZAN TA BESHE AZ POSHTE IN GOSHIM KIRAMO
   BOKONAM TO KOSE NANEYE HASHARIT.
   HALA KE NEMISHE /KIRE KANGORO TO KOSE ABJI JONET


  برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

  داستان های مشابه


  جستجو