شورت‌های مامان (۱)

  صبح یه روز شنبه‌ی زمستونی بود. طبق معمول با کیر راست شده بیدار شدم و باید آماده‌ی دانشگاه رفتن می‌شدم. پیش از هر چیز، لباس‌هام رو برداشتم و به حمام رفتم، چون شوفاژ روی درجه‌ي بالا بود و توی رخت‌خواب خیلی عرق کرده بودم. توی راه کنار در حمام مامان از کنارم رد شد. با موهای مشکی یه‌کم ژولیده، چهره‌ي بی‌آرایش، تیشرت خاکستری و شلوار ورزشی سبز، مامان مثل همیشه جوون‌تر از سنش نشون میداد.
  -صبح به خیر.
  -صبح به خیر عزیزم. خیلی طولش نده. دیر میشه.
  -چشم. زود میام بیرون.
  تلاش کردم که خودم رو بیخیال جلوه بدم تا مامان متوجه کیر راستم نشه. وارد حمام شدم و لباس‌ّهام رو کندم. بوی عرق تازه‌ی بدنم توی حمام پیچید. پیش از اینکه آب رو باز کنم، روی جارختی کنار در حمام چیزی رو دیدم. شورت و سوتین ست مامان بود، به رنگ آبی آسمونی، ظریف و زنانه. خیلی کم پیش میومد که یادش بره لباس‌های چرکش رو برداره. خواستم از حمام صداش بزنم که لباسش رو برداره اما بهتر بود اول صبح غرغر نکنم. شورت و سوتین رو برداشتم که توی سبد لباس‌های چرک بندازم، اما ناخودآگاه دستم به سمت صورتم رفت و یه نفس عمیق از لباس زیرهای مامان کشیدم. قبلا توی پورن همچین صحنه‌ای رو دیده بودم اما هیچوقت تجربه‌ش نکرده بودم. شنیدید که میگن بو هوش رو از سر طرف برد؟ بوی کس و بدن مامان، بوی عطری که همیشه به خودش میزنه آمیخته با نمناکی شورت، من رو به آسمون برد. شورت رو پشت و رو کردم، خشتش رو نگاه کردم. لکه‌های کمرنگی روی لایه‌ي درونی سفید خشتک بود. یه نفس دیگه. کیرم که تازه داشت میخوابید، با خشم و کینه‌جویی دوباره راست شد. دوباره نفس، آهسته و عمیق. همچنان که فکر کس مامان که چند ساعت قبل توی این شورت بوده تمام سرم رو پر کرده بود، لباس‌های زیر رو انداختم توی سبد، آب رو باز کردم. اون روز صبح یکی از بهترین و داغ ترین جق‌های زندگیم رو زدم.


  مامان آناهیتا، که پدرم همیشه آنا صداش میزنه، زنی ۴۳ ساله‌ست. آنا کارمند بانکه و همیشه با لحنی محکم، راسخ و شیوا حرف میزنه و به همین خاطر من همیشه ازش حساب میرم. مامان چند سالی میشد که پیگیر ورزش و فیتنس بود و مرتب باشگاه میرفت، و همین باعث شده بود هیکلش برخلاف زن‌های همسن خودش، درست و شکیل باشه. مامان هیکل زیباش رو توی مهمونی‌ها با بهترین لباس‌ها میپوشوند و بهترین عطرها رو می‌خرید. همیشه به من می‌گفت که باید باشگاه برم و وزنه بزنم،‌ بیشتر غذا بخورم و بدنم رو بسازم چون کمی لاغر بودم. ما اصفهان زندگی می‌کنیم و من تونسته بودم توی رشته مهندسی صنایع دانشگاه دولتی پذیرفته بشم. پدر که مهندس عمرانه،‌ پیمانکاری می‌کنه و بخاطر کارش گاهی به جنوب کشور می‌ره تا روی پروژه‌های گوناگون کار کنه.


  صبح روز جمعه‌ي دو هفته بعد که به حمام رفتم دوباره چشمم به لباس‌های زیر مامان خورد. اما این بار فرق داشت. یه شورت مشکی خیلی نازک، با جلوی توری و سوتین توری ستش روی جارختی آویزون بود. به این فکر کردم که بابا پس از یک هفته تازه اومده خونه و حتما دیشب نزدیکی داشتند. شورت رو برداشتم و نفس عمیقی ازش کشیدم. خوشبوتر از دفعه‌ي پیشین، بویی که آمیزه‌ای از عطر مامان و نمناکی کسش بود. همیشه شنیده بودم که بدن زن‌ها بوی هوس انگیزی میده. با خودم فکر کردم بیشتر این بوی هوسناک مشهور باید از کس زن‌ها باشه. دوباره نفس کشیدم. انگار به سرم برق وصل شده بود و تک تک سلول‌های بویاییم پر از رایحه‌ی بدن مامان. شورت رو از صورتم جدا کردم و شروع کردم به مالیدنش به کیر و خایه‌هام. پارچه‌ي لطیف شورت پوست کیرم رو نوازش میداد، مثل نوازش آروم و ناز یک زن. تلاش کردم مامان رو توی اون شورت تصور کنم. تصویر زنی بلند قامت، پوستی به سفیدی شیر و انحناهای ظریف و جذاب زنانه‌ش که با لباس‌های زیر سیاه و شفاف تزیین شده. به این فکر کردم که حتما نوک سینه‌ها و بالای خط کس مامان باید توی این سوتین و شورت نمایان باشه. انگار مامان روبه‌روم ایستاده بود، و به من اشاره می‌کرد که به سمتش برم. متوجه شدم که هنوز ناخودآگاه دارم شورت رو روی کیرم بالا و پایین می‌کنم. رگ‌های کیرم باد کرده بود و آبم نزدیک بود که شلیک بشه بیرون. کمی دست نگه داشتم، از بوی شورت دوباره نفسی گرفتم و همراه سوتین توی سبد لباس چرک انداختمش و لباس‌های خودم رو هم انداختم روش. جق رو تموم کردم، دوش گرفتم و بیرون اومدم.
  چند دقیقه بعد توی اتاقم بودم که مامان صدا زد:
  -شایان، لباس‌های من رو ندیدی؟ روی جارختی حمام بودن.
  -چرا. انداختمشون توی سبد لباس چرک.
  -لطفا دفعه‌ي دیگه به لباس‌های من کاری نداشته باش. بعضی لباس‌های رو نمیشه همراه بقیه توی لباسشویی ریخت.
  از اینکه مامان درباره‌ی شورت و سوتین سکسیش با من حرف زد کمی جا خوردم. از اینکه بی‌احتیاطی نکرده بودم و آبم رو توی اون شورت ظریف خالی نکرده بودم آسوده خاطر بودم. هیچوقت فکر نمی‌کردم این رویدادها چند هفته بعد به چیزهای داغ‌تری برسه.
  این قضیه چندین بار تکرار شد. شورت‌ها و سوتین‌های رنگارنگ و مختلف مامان رو توی حمام پیدا می‌کردم، با اون‌ّها جق میزدم و سرجاشون می‌گذاشتم. کم‌کم انگار این تبدیل به یک قرارداد کوچیک بین من و مامان شده بود. نمی‌دونستم که مامان می‌دونه که با شورت‌هاش چه کاری می‌کنم یا نه،‌ اما ته دلم آرزو می‌کردم که کاش بدونه و از اینکه من از بوی کسش لذت می‌برم تحریک بشه. از میان شورت‌ّ‌های مامان، شورت‌هایی که توی باشگاه پوشیده بود رو از همه بیشتر دوست داشتم. مامان رو می‌دیدم که خیس از عرق و خسته از باشگاه بر‌می‌گرده، به حمام می‌ره، می‌دونستم که شورتش رو روی جارختی برام آویزون می‌کنه، و و اون رایحه‌ّهای مست‌کننده منتظر بینی و کیر من هستند. شور‌ت‌های سکسی رو تقریبا همیشه وقتی پدرم خونه بودم پیدا می‌کردم. هدیه‌هایی جذابی که مامان برای من گذاشته بود تا دلی از عزا در بیارم. پس از چند ماه، آمار همه‌ی شورت‌های مامان رو داشتم. سفید، قرمز، صورتی، سیاه، گاهی کوچیک‌تر، گاهی پاپیون‌دار، توری و نمونه‌ّ‌های دیگه. اما رفتار مامان این چند ماه هیچ تغییری نکرده بود. توی خیالم منتظر نخ دادن ازش بودم تا حرکتی بزنم، اما انگار نه انگار.
  بهار که شد، شروع به باشگاه رفتن و ورزش کردم. مامان خیلی تشویقم کرد و بهم گفت که پس از چند ماه اثرات باشگاه رفتن رو توی بدنم میبینم. پیش خودم می‌گفتم شورت‌های مامان توی حمامی که باید پس از باشگاه برم منتظرم هستند، و پاداشی برای تلاش توی باشگاه.
  یک روز مامان همراه با خاله‌م به خرید رفته بود. من از باشگاه برگشتم و برخلاف انتظارم، شورتی رو توی حمام پیدا نکردم. کمی ناامید شدم. از حمام که برگشتم که دیدم مامان و خاله برگشتند خونه،‌ دارند خریدهاشون رو بررسی می‌کنند. از دور دیدم که چندتا لباس زیر نو دست مامانه، و قند توی دلم آب شد. تا من رو دیدند لباس زیرها رو جمع کردند.
  -سلام عزیزم. تمرین خوب بود؟
  -آره. البته امروز سبک‌تر‌ کار کردم. تازه برگشتم و دوش گرفتم.
  -آفرین. انگار کم‌کم داره از باشگاه خوشت میاد.
  لبخند زدم. مامان هم لبخند زد. از نگاهش میخوندم که یادش رفته برام پاداشم رو بذاره اما جبران میکنه.
  فردا اون روز، شب که از باشگاه برگشتم مستقیم به حمام رفتم. خسته بودم و بدنم درد میکرد. در حمام رو که بستم چشمم به یه شورت نو خورد. صورتی کمرنگ بود، از جنس ساتن و یه پارچه‌ي باریک پشتش داشت که بین لمبه‌های کون قرار میگرفت. این نخستین شورت لامبادای مامان بود که پیدا میکردم. اون رو برای من گذاشته بود. شورت رو زیر بینی‌م گرفتم و نفس کشیدم. سرم از حشر آتیش گرفت. کون خوش فرم و سفت مامان رو مجسم کردم که توی اون شورت جا گرفته. داخل شورت رو نگاه کردم. یه تکه موی سیاه داخلش چسبیده بود، و لکه‌ّهای کمرنگ نم کس. مثل کاوشگری که نقشه‌ی سرزمین ناشناخته‌ای رو با دقت میخونه، به لکه‌ها نگاه کردم. به نظرم اومد که اگر مامان اون شورت رو بپوشته و قمبل کنه، باید هاله‌ي‌ دور سوراخ کونش از پشت پارچه‌ی باریک و نخ مانند بزنه بیرون. مثل ماه که از وسط دو نیم شده. سوراخ کونی که تمیزه، خوشبو و خوشمزه و آماده‌ي چشیدن. توی همین فکرها بودم که صدایی از پشت در اومد:
  -شایان، یادم رفته لباس‌ّ زیرم رو از جارختی بردارم. میشه بدیش بهم؟
  خیلی جا خوردم.
  -آره. یه لحظه.
  برای آخرین بار توی شورت نفس کشیدم، در رو باز کردم، دستم رو بیرون کردم و شورت رو دادم به مامان. تازه متوجه شدم که سوتینی اونجا نیست. گفتم:
  -فقط همین یکی بود. اون یکی روی جارختی نیست. توی سبد بگردم؟
  -نه نه نمیخواد. اون یکی رو نپوشیده بودم.
  مامان رفت. از این حرفش، از فکر اینکه سوتین نپوشیده بود کیرم تبدیل به گرزی گران شد و مجبور شدم خشمش رو فروکش کنم. اون شب احساس کردم تمام جونم از نوک کیرم بیرون ریخت.
  چند روز بعد، مامان که از بانک برگشت، مستقیم به حمام رفت. پس از نیم ساعت صداش رو شنیدم که:
  -شایان. بیا اینجا یه دقیقه.
  دل توی دلم نبود و به سمت در حمام رفتم. توی خیالم میخواستم من رو دعوت کنه داخل حمام. اما گفت:
  -برو برام یه شورت از توی کشو بیار. یادم رفته با خودم بیارم توی حمام.
  -فقط شورت؟
  -آره فقط شورت.
  توی اتاق رفتم،‌ کشو رو باز کردم و چشمم به یه شرت لامبادایی قرمز خورد. همون رو برداشتم،‌ در حمام رفتم و از لای در دادمش به مامان. صدای خنده‌ي مامان اومد که:
  -این چیه اووردی پسر. مگه میخوایم بریم مهمونی؟ یه چیز معمولی بیار.
  دوباره ازش گرفتمش، و رفتم یه شورت سفید معمولی که یه پاپیون کوچیک روش داشت رو برداشتم. فکری به ‌ذهنم رسید. کیرم رو انداختم بیرون، شورت رو چند ثانیه مالیدم بهش. رفتم و دادمش دست مامان. تشکر کرد و در رو بست. تو حال نشسته بودم، تلویزیون روشن بود اما فکر من پیش شورت مامان بود. چند دقیقه بعد که اومد بیرون دیدمش که یه تیشرت سفید و شلوار ورزشی آبی پوشیده. شلوار حسابی تنگ بود و خط شورت از روش کمی معلوم. از فکر اینکه شورتی که به کیر من مالیده شده الان کس مامان رو در آغوش گرفته حسابی داغ کرده بودم. مامان که یه حوله رو مثل عمامه دور سرش پیچیده بود اومد و نشست جلوی تلویزیون کنار من. تیشرت سفید حسابی شکل سینه‌هاش رو نشون میداد، و چون سوتین نبسته بود نوک سینه‌هاش مثل گنبدی بالای تپه از زیر تیشرتش زده بود بیرون. آب دهنم رو قورت دادم.
  -تلویزیون چیزی نداره که.
  -آره همش چرت و پرت شده این روزها.
  -بزن یه کانال آهنگ.
  مامان بلند شد و رفت توی آشپزخونه. اون روز اتفاق دیگه‌ای نیفتاد.
  چند هفته بعد، پدرم اصفهان نبود و من و مامان باید میرفتیم عروسی یکی از پسر دایی‌ّهام. اون روز عصر که باید آماده میشدم به حمام رفتم. شورتی روی جارختی نبود. از کابینت یکی از تیغ‌هایی که فکر میکردم استفاده نشده رو برداشتم که اصلاح کنم. دیدم چندین موی زبر و سیاه بهش چسبیده. موها کوتاه نبودند، اما بلند هم نبودند. مامان رو صدا زدم که:
  -از این تیغ استفاده کردی؟
  -آره عزیزم. ببخشید یادم رفت بهت بگم. با یه تیغ نو اصلاح کن.
  دوش گرفتم، اصلاح کردم، افترشیو زدم و بیرون اومدم. توی اتاق بودم، می‌خواستم شروع به لباس پوشیدن کنم که مامان صدا زد:
  -شایان بیا یه لحظه.
  به اتاق مامان رفتم. دیدم که هنوز لباس خونه‌ای پوشیده. آرایش زیبایی کرده بود.
  -پس چرا آماده نشدی هنوز؟
  -نمیدونم چی بپوشم. توی انتخاب لباس کمکم میکنی؟
  از حرفش خیلی جا خوردم. انگار مستقیم از فیلم‌نامه‌ي یه فیلم پورن بیرون اومده بود. و شاید هم واقعا اومده بود.
  -باشه. خب چکار باید کنم؟
  -لباس‌هام رو میارم، میپوشم، تو ببین کدوم خوبه.
  نشستم روی تخت. کمد رو باز کرد و چشم من به انبوه‌ لباس‌های مهمونی که طی سالیان جمع‌آوری کرده بود افتاد. گفتم:
  -اگر من هم اینقدر لباس داشتم نمیدونستم چی بپوشم.
  -باشه حالا نمیخواد لوس بشی.
  ناگهان دست انداخت و و تیشرتش رو کند. خیلی جلوی خودم رو گرفتم که واکنش غیرعادی نشون ندم اما خیلی سخت بود. پوست سفید، شکم سفت که یه خط کم عمق عمودی اون رو دو نیم میکرد، و سینه‌های زیبا که توی یه سوتین قرمز رنگ نازک نشسته بودند. شلوارش رو در نیوورد. دوتا لباس، یکی قهوه‌ای کمرنگ و یکی سرمه‌ای رو در اوورد و گفت:
  -کدوم بهتره؟
  -سرمه‌ای.
  سرمه‌ای رو پوشید که یه ۱۵ سانت بالای زانوش بود. روی صندلی نشست و شلوارش رو هم در اوورد. پوست براق پاهای توپرش زیر نوی چراغ میدرخشید. آخرین لحظه‌ای که روی صندلی نشسته بود و لباس بالا رفته بود،‌ رنگ قرمز شورتی که پوشیده بود رو لای پاهاش دیدم. بلند شد و چرخی زد، خودش رو توی آینه نگاه کرد. ازم خواست زیپ پشت لباسش رو ببندم. تمام دقتم رو کردم که خودم به بهش نمالم، چون اگر کونش به کیر نیمه‌راستم میخورد نمیدونستم چی باید جواب بدم. گفت:
  -یه لحظه خم میشم ببین لباسم خیلی بالا نباشه و چیزی معلوم نشه.
  پیش از اینکه چیزی بگم پشتش رو کرد به من و خم شد. دیدم که لباسش بالا رفت و اون شورت لامبادای قرمز از زیر لباس نمایان شد. قلبم داشت توی دهنم میومد و خودم رو کنترل کردم که همونجا روی تخت نندازمش و شروع نکنم به گاییدن. لرزش لحنم رو کنترل کردم و گفتم:
  -اگر کسی نشسته باشه و تو پشت بهش خم بشی شورتت معلوم میشه.
  -ای بابا. این مناسب نیست پس. اون یکی رو امتحان کنیم. بیا زیپ رو باز کن و روت رو کن اون ور یه لحظه.
  زیپ رو باز کردم. از مامان رو برگردوندم و و صدای در اووردن لباس رو شنیدم. از اینکه مامان با شورت و سوتین در یک متریم ایستاده بود حسابی حشری شده بودم، اما و حس کردم که کیرم کاملا راست شده. با یه حرکت شلوارکم رو درست کردم تا کیرم خیمه نزنه. صدای پوشیدن لباس رو شنیدم. رو به مامان کردم و دوباره زیپ رو بستم. این لباس بیشتر بهش میومد و به نظرم رسید که انتخاب اول اشتباه بود. لباس از امتحان خم شدن هم سر بلند بیرون اومد. اما مشکلش این بود که بندهای سوتین مامان از زیرش پیدا بود. گفت:
  -چاره‌ای نیست باید درش بیام. بندش رو از پشت باز کن.
  دستم داشت میلرزید و مجبور شدم دو دستی بازش کنم. مامان سوتین رو از بند گرفت و از زیر لباس کشیدش بیرون. حس کردم مامان به حشری شدنم پی برده و میدونه که دیگه برای امروز کافیه. ازم تشکر کرد و بهم گفت که برم آماده بشم.


  نوشته: ش.ش.

 • 69

 • 17
 • نظرات:
  •   محمدرضاگلزار
  • 1 هفته،1 روز
   • 2

  • نظر شما چیه؟دیس فاک اه وای. یک کیر بیاد کونمو جر ده . کیر نیست تو سایت یعنی؟ ای خاک برسرتان


  •   AliTrk
  • 1 هفته،1 روز
   • 6

  • کثافتای حال به هم زن آخه با ننتون؟
   من ننه ی دوستامو میبینم کیرم خودش از جا در میاد میره خونه بعد شما با
   *مامان خودتون؟ wtf?*


  •   لاکغلطگیر
  • 1 هفته،1 روز
   • 5

  • خشت شورت ننه ت سر حالت میاره؟
   لابد آجر بابات هم تو کونت پشتک میزنه
   بی سواد جقی ابله!


  •   saeid.bahramtabar
  • 1 هفته،1 روز
   • 1

  • یکی بیاد امشب در مورد مادر سکسیش چت کنیم ، منتظرم


  •   منتطر_ظهور
  • 1 هفته،1 روز
   • 3

  • بد بخت دو تا کس بکن حداقل،کیرم تو قیافت این چ میلیه آخه!


  •   ALFERDO
  • 1 هفته،1 روز
   • 5

  • محارم ننویسید
   محارم نخوانید


  •   iraniact
  • 1 هفته،1 روز
   • 4

  • کفش،شورت،جوراب رو هم بذاری ست تکمیل میشه ادمین


  •   شاه ایکس
  • 1 هفته،1 روز
   • 11

  • لعنت به روحانی روباه بنفش که لایحه حجاب رو سال پنجاهو هفت داد خمینی امضا کرد. حالا نتیجشو ببینید!! مهم نیست راسته یا دروغ مهم اینه که طرف کلی بهش فکر کرده این یعنی فراتر از فاجعه.......


  •   ناشناس.
  • 1 هفته،1 روز
   • 3

  • واقعا داستانت نیست که دیس راره شعورت دیس داره


  •   زولان
  • 1 هفته،1 روز
   • 3

  • نه واقعا مسخره کردی ما رو یه ساعت کوسشعر از شرت مامانت..کاشکی میمردی


  •   ariyaii-boy
  • 1 هفته،1 روز
   • 5

  • محارم نخونده دیس


  •   Ras-al-ghoul
  • 1 هفته،1 روز
   • 2

  • عجب! سکسی ک نبود! بیغیرت هم ک تشریف داری! واسه ننتم که راست کردی! یه کس گیر بیار بکن توش یا نهایتا جق بزن از این فکرای کسشر خارج شو پسرک جلبک مغز (dash)


  •   Ali_545
  • 1 هفته،1 روز
   • 0

  • شهوت مردم رو استاد میکنه ببین مغز تا کجا میره


  •   Jamal115
  • 1 هفته،1 روز
   • 1

  • وقتی گوه بخوری و خونی باشه
   و بالا بیاریش و با انگشت روش اسم مامان رو بنویسی میشه این داستان


  •   Mamanfucker
  • 1 هفته،1 روز
   • 4

  • محارم دیس
   گی دیس
   سه نفره و ضربدری دیس
   فقط روی لز و سکس زن و شوهری راست میکنین؟؟
   کیرم تو مغزتون ک نمیفهمین شهوانی جای همین چیزاست
   خوشتون نمیاد سیک تیر


  •   Darkman69
  • 1 هفته،1 روز
   • 3

  • متن قوی‌ای بود نسبت به بقیه داستان‌های محارم...واضحه وقت گذاشتی واسش..آفرین


  •   I.am.a.black.cock
  • 1 هفته،1 روز
   • 2

  • داستان قشنگه عزیز
   ادامه بده زودتر خواهشا


  •   mimi1368
  • 1 هفته،1 روز
   • 2

  • سلام دوست گلم من کاری به کیفیت نگارشت یا نوع داستانت ندارم ولی کاملا مشخصه که داستانه ، ولی آیکاش داستان رو هم طوری بنویسیم که دیگه سوتی های خرابی توش نباشه شما اگه مگفتی مادرم خانه دار و پدرم کاسب خرده پا یا کارمند ساده است بهتر بود


   من پدرم پیمانکاره ، مهندس هم نیست ولی کارهای آرماتوربندی ، بتن ریزی ، دیوارچینی و خلاصه کارای سفت کاری رو بصورت پیمانی از شرکت ها میگیره ، اکیپ کارگر و بنا هم شهری های خودمون پیشش هستن و کار میکنن تازه ما ایرانی هم نیستیم ولی وقتی میزان درامد پدرم رو نگاه میکنم بعد تجسم میکنم که یک مهندس که شرکت هم برای خودش هست رو قیاس میکنم حقیقتا با صحبت های شما همخوانی نداره


   یعنی شما تک فرزند یک مهندس مدیرشرکت بودین بعد آنقدر ندید ، بدید بودین که چشمتون پشت سر مامانت هست ؟ مگه میشه ؟ مگه داریم ؟


  •   woodpecker
  • 1 هفته،1 روز
   • 1

  • عزیز دلمی ..لطفا ادرس منزل رو برام بفرست که میخوام بیام خونتون واسه مامانت روضه بخونم یه ارادت خاصی هم به خاله جان عزیز مکرمتون داریم ...


  •   سکسدوست
  • 1 هفته
   • 0

  • کسخله خر سکس با مادر ؟؟؟؟ اشتباهه ...ماامانتو بفرست ما بکنیمش که اشتباه نباشه.. کیرم تو چشمای هیزت ....کونیه ام المجالقین ..


  •   Rjackson
  • 1 هفته
   • 1

  • بابا خجالت هم خوب چیزیه جان هر کی دوست دارین این داستانا رواپ نکنین بچه های کم سن وسال از امروز میافتن دنبال خواهرمادرشون دیس به بی ناموسی به بیغیرتی


  •   Antistar1
  • 1 هفته
   • 1

  • چرا مزخرف قاطیش میکنی اخه


  •   Farhaddana
  • 1 هفته
   • 0

  • داستانت عالی بود لطفا ادامه بده .


  •   Ządza
  • 1 هفته
   • 0

  • بنویس ادامه ش رو


  •   Kirtodonya
  • 1 هفته
   • 0

  • جالبه
   ادامه بده


  •   t.fucker
  • 1 هفته
   • 0

  • قشنگ و روان نوشتی ... ادامه بده ... حسابی سکسی بنویس دمت گرم


  •   tayrant2
  • 1 هفته
   • 0

  • لایک عالی ... ادامه بده


  •   tayrant2
  • 1 هفته
   • 0

  • حال کردن با شورت های مامان خیلی حال میده


  •   james2
  • 1 هفته
   • 0

  • نگارش خوب و قشنگی داشت .... ادامه بده


  •   TapTopKir
  • 1 هفته
   • 0

  • خیلی قشنگ به نگارشش توجه کردی و بسیار زیبا و روان بود، به نظراتی که میگه محارم ننویس و ال و بل توجه نکن، بهترین و لذتبخش ترین سکس


  •   TapTopKir
  • 1 هفته
   • 0

  • کسکشای لاشی اگه محارم دیس داره و بده و اخه پس چرا میاین داستان رو میخونید وقتی که عنوانش رو میبینید؟ کیرم توی سردر کسس مادرتون وقتی عنوان رو میبینید اولین نفر همین شما کسکشای همه ی ایل و تبار کونی میاین میخونید و جقتون رو میزنید بعدش هم گوه خوری میکنید که بدتون میاد، خب حرومزاده ها اگه بد هست چرا اصلا میخونید داستان رو کیرم توی چفت کرست آبجیتون


  •   محمدزاکری
  • 1 هفته
   • 0

  • این داستانو کی نوشته،؟؟؟؟؟؟
   بیاد خصوصی یه میام بده لطفا کارش دارم توروخدااااا اگع میخونی این پیاممو بیا خصوصی


  •   saeid024
  • 6 روز،20 ساعت
   • 1

  • آدم جقی بی غیرت

   حال بهم زن ترین موجودات رو زمین ......خوک و سگ از شما بهتر (sick) (dash)

   کس نگید جقی های خیال پرداز


  •   مردتنها90
  • 6 روز،14 ساعت
   • 1

  • من نمیدونم این داستان چی داشته که اینقدر لایک خورده (dash)


  •   kaveh_23
  • 6 روز،10 ساعت
   • 0

  • jooon


  •   زن.اثیری
  • 6 روز،5 ساعت
   • 2

  • 90 درصد کامنت ها منفی بود و توش قید شده بود دیس !
   پس این 48 نفری که لایک کردن کی هستن ؟ اصلا هم تابلو نبود فیک لایکه!


  •   TAHM61
  • 5 روز،22 ساعت
   • 0

  • این داستان وقتی عنوان معلومه چرا یه مشت کونی جقی میان میخونن و بعد فحش میدن ... خب کسکش های خراب اگه بده نخونین


  •   milad.barde91
  • 4 روز،7 ساعت
   • 0

  • بی نظیر بود, منتظر ادمه ش هستم بی صبرانه


  •   Alouche
  • 4 روز،6 ساعت
   • 1

  • جدا از اینکه بیشوری ک محارم نوشدی کثیفم هسدی چندش حال بهم زن
   دیس


  •   Lucky.man
  • 4 روز،2 ساعت
   • 1

  • مادر مقدسه
   حریم و حرمت مادر را حفظ گنیم.
   دیس ۱۳


  •   Uniqueshadow
  • 3 روز،3 ساعت
   • 0

  • Mesle kavoshgari ke naghsheye sarzamine nashenakhteiro ba deghat mikhune????
   Mordam az khande,dahanet servis yani
   Benazare man dige tu siteiye porn mom ad son search nakoni,moshkelet bartaraf mishe


  •   kir.zanjan
  • 2 روز،12 ساعت
   • 0

  • خوبه ادامه بده عکس های مامانتنم بفرس برامون


  •   Porya66
  • 2 روز،2 ساعت
   • 0

  • عالی ادامه بده منتظریم


  •   Porya66
  • 1 روز،8 ساعت
   • 0

  • بقیشو بزار دادا منتظریم


  •   Koslis66
  • 1 روز،3 ساعت
   • 0

  • اخه محارم چرا؟
   از اول تا اخرش شورت تو حموم دیدی جق زدی ،یکم خلاقیت داشته باش


  برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

  جستجو