مبانی کس شناسی

  1397/11/14

  همیشه ذهنم درگیر این سواله که وقتی خدا ، آدم و حوا را آفرید و اونها بچه دار شدن آیا بچه هاشون با هم ازدواج کردن که ماها بوجود اومدیم؟ البته در دوران کودکی بهمون گفتند که آدم و حوا دو پسر داشتند که به مرور فقها و علما در 40 سال اخیر این امر را اصلاح نمودند و گفتند : نخیر، دختر هم داشتند!
  روایات تو این زمینه زیاده و بحث خداشناسی نمیکنیم و بحث اصلی ما کسه ، میفهمی کس! حالا چکار دارم تو مقطعی خدا گفته قابیل جان با بیل بزن تو آبجیت یا هابیل جان دختر همسایه را برات آفریدم و بزن توش!
  همین بحث هابیل و قابیل را من آخر سر نفهمیدم کدوم یکی با بیل زد و اون یکی را کشت؟! اصلاً چرا کشت؟! مگه اون موقع چیزی وجود داشته که بهش حسودی کنند؟ یک برگ مو بوده و یک دختر همسایه!
  آهاااااا!!! الان فهمیدم .دختر همسایه!!! پس برای همین این یکی زد و اون یکی را کشت که دل دختر همسایه را به دست بیاره! با همین فرضیه میشه به دلایل نبرد تاریخی مردها برای به دست آوردن زنها پی برد! تو طول تاریخ هم کم نبودند مردهایی که به خاطر زنها زدن و خار ملتها را گاییدن! از اسکندر که تخت جمشید را آتش زد تا ناپلئون که جنگها راه انداخت تا فتحعلی شاه کسکش که 17 شهر را بخشید و ناصرالدین شاه بچه باز که امیرکبیر را کشت!
  تو دوره معاصر هم میشه به عطا مهاجرانی اشاره کرد که برای چند تا کس به انگلیس پناهنده شد ، تا هاشمی رفسنجانی که در حینleak sitting زیر کس خفه شد و گفتند تو استخر خفه شده و مشابه های بیشمار!
  از بحث سیاسی مذهبی بیاییم بیرون که کیرتون میخوابه و فحشش را به من میدید! آناتومی اندام زن به شکلی هست که مردان بسیاری را در به در کرده و اینطور فکر نکنید فقط مردها حیرون این اندام هستند. در موارد بسیاری زنها هم از دیدن بدن همجنس خودشون تحریک میشن و جای بحثش اینجا نیست. حق دارند چون این کس چنان آدم را نمک گیر میکنه که نمیتونی لحظه ای از فکرش بری بیرون.
  روایتی تاریخی هست که میگه انسان که آفریده شد در ابتدا کیر نداشته و خدا آدم را آفرید و حوا را از پهلوی آدم کند و بهش شکل داد . بعد دید یک چیزی کمه و گل لای پای حوا را تراشید و سوراخی براش درست کرد و با همون گل ، برای آدم کیر درست کرد. حالا نوه های آدم مدام دنبال این هستند که این تکه گل را به یاد اون روز تاریخی بکنند سر جاش و حالشو ببرن!
  در عین حال با مزیتهای بیشمار کس، بزرگترین اشکالش همین پریود شدنشه! چند روز زن بیچاره باید خونریزی کنه و درد بکشه و امان از مردهای احمقی که درکش نکنند. عزیزان من، تو این روزها مراعات کنید و بیشتر به زنها محبت کنید. نذارین از پریود شدنش شرمنده باشه و خجالت بکشه.
  خودم مردی را میشناسم که بعد 5 سال زندگی مشترک وقتی زنش پریود میشه حتی شبها بغلش نمیخوابه! شما بگین ، نباید به کمک چنین مردی رفت و زنش را گایید؟! البته در برخی موارد آقایون حق دارن و خانمهای محترم باید رعایت نظافت را بکنند. دیدید از بغل بعضی زنها رد میشین یا تو تاکسی کنارتون میشینند و مدام غر میزنن که برو اونور تر، بوی خاصی به مشام میرسه؟
  در این موارد به اون مرد باید حق داد که بره دم توالت بخوابه! راه حل هم سادست! روزی یکبار دوش بگیر و اون نوار کوفتیو وقتی ظرفیتش تکمیل میشه بنداز دور!
  البته نمیشه بیش از این به آقایون و خانومها ایرادی گرفت چون نزدیک به چهل ساله کشور ما تو تحریمه! البته تحریم آمریکا نه بلکه تحریم داخلی خودمون و ندادن آموزشهای لازم به جوانهای کشور تا بدونند بابا جان چوچول با کلیتوریس فرق نداره! پرده بکارت با گوزیدن پاره نمیشه! کیر ایده آل برای کس، حداکثر 16 سانته و الکی پولتون را خرج نکنید و خودتون را به فشار خون وهزار درد و مرض دیگه مبتلا نکنید!
  دوستی داشتم که کله امواتش دقیقاً 23 سانت کیر داشت و سوژه همه دوستان بود. وقتی زن گرفت از ماه اول زنش مدام مریض بود و ما میدونستیم دلیلش چیه اما انکار میکرد. به سال نکشیده زنه ازش جدا شد و تو همون ایام به زن یکی از دوستان گفته بود هر بار که میخواد بهش بده مجبوره نصف کیر آقا را با مشتش بگیره که نتونه بیشتر فرو کنه چون دردش میگرفته! حالا در نظر داشته باشید آقا عاشق کون کردن هم بود! چه شود؟!!!
  خانوم حق داشت چون بیشترین تحریک زن مال همون 5 سانت اول ورودی کسه. اصل هنر گاییدن تو اینه که کیرتو جوری بکنی و در بیاری که نقطه G کس حاج خانوم تحریک بشه و لذت ببره. حالا هی زور بزن که کیر سگ مصبو برسونی به دهنه رحم اون بنده خدا. بابا چان والا و بللا چیزی به اسم ارگاسم واژینال وجود نداره و اون کیر سگ مصبو باید درست ازش استفاده کنی! نگران باردار نشدن خانوم هم نباش. اون شتاب صفر تا صد یک ثانیه ای کیر مبارک آبتو به اعماق رحم میرسونه و نیاز نیست تا بیخ بچپونی توش!
  آقای محترم، کیر تنها وسیله کس کردن نیست و میتونی با هنرنمایی خودت بیشترین لذت را به طرف مقابلت بدی. من به شخصه از این مردهایی که تا اسم کس لیسی میاد ادا و اطوار در میارن حالم بهم میخوره. توقع دارن خانوم کیر پشمالو و از عرق لیسه بسته شون را تا بیخ تو حلقش کنه اما حاضر نیستند با زبون کمی اون بنده خدا را تحریک کنند.
  بابا جان، قبل سکس دوش بگیرین و تمیز باشین همه چی خوردنیه! چه لذتی بالاتر از اینه که کسی را که دوست دارید و دوستتون داره تو سکس باهاش محدود نکنید! البته بیشتر این حرکات که نباید بدی زنت برات ساک بزنه تو قشر مذهبی دیده میشه. خوب احمق جون مال تو را نخوره میره مال پسر همسایه را که دهنش قرصه میخوره!
  برعکسش هم صدق میکنه. خواهر زاده من چند سال قبل با زنش به اختلاف خوردن و معلوم شد خانوم نه ساک میزنه و نه میذاره کسشو براش بلیسه! این روال دوسالی ادامه داشت تا مرد بیچاره میره و دوست دختر میگیره و از شانس بدش زنش که میره مشهد ، طرف را میاره خونه. از قرار پرواز کنسل میشه و خانوم و مادرش برمیگردن خونه و ....
  همه سعی میکردن اینها را آشتی بدن اما من تنها کسی بودم که موافق طلاقشون بودم. الان هم جدا شده و زن دیگه ای گرفته که با دیدنشون لذت میبریم. همه چی هم اوکی!!!
  یا مورد دیگه دوستی بود که وقتی زن گرفت روش نمیشد بره و کاندوم بخره! زنش که میومد خونه ما ( البته زمانی که متاهل بودم!) عیال من یواشکی از انواع و اقسام کاندوم ها بهش میداد. بعد مدتی دیدم آمار کس و کون کردن من با کاندومها نمیخونه! این جاکشها داشتن منو به زنم مشکوک میکردن اما از اونجا که آدم رکی بودم بهش گفتم و تعریف کرد رضا روش نمیشه کاندوم بخره و شیوا میاد از من میگیره.
  خوب توقع داشتید چکار کنم؟ من هم با سوزن ته گرد و با مهارت کامل از روی بسته کاندومها را دوتا سوراخ می کردم و مصرفی خودم را جای دیگه میذاشتم! آقا رضا الان سه تا دختر داره که اسمهاشون را گذاشته کاملیا و کارن و کارینا ! البته این اسمها شوخیه و جدی نگیرین اما کاندوم ها را جدی سوراخ میکردم!
  یادش بخیر معلمی تو دبیرستان داشتیم که باهاش خیلی رفیق بودیم . همیشه میگفت سکس با زن مثل کوهنوردیه! شما دوست دارین سریع برین و زن براش سخته .پس با هم قدم بزنید و لذت طبیعت را ببرید! راست میگفت . در تمام این سالها هیچ زن و دختری منو ول نکرد جز زن خودم که روراست بهم گفت تو خوب سکس میکنی و بینظیری اما چون ورشکست شدی و اوضاعت بهم ریخته من نمیتونم دیگه باهات زندگی کنم.
  البته جدا شدیم اما هنوز بعد از 5 سال هفته ای یکبار با هم سکسمون را داریم و اوایل که دوست دختر گرفته بودم با دیدنش که 25سال از من کوچکتره دمغ شده بود اما الان میدونه روز قبلش باید خبر بده و بی خبر نیاد پیشم! راستی نگفته بودم من 45 سالمه و هنوز هیدرولیکم مثل پسرهای 18 ساله هست و خوب میکنم! زن سابقم پریسا هم الان 38 سالشه و 4 سال بیشتر با هم زندگی نکردیم.
  نمونه اش همین آویسا خانوم دوست دختر نازنین خودم. وقتی به هم میرسیم فقط یکساعتی تن و بدن خودمون را میجوریم و عشقبازی میکنیم. تازه بعدش نوبت ساک زدن و کس لیسیه. بعد از یکبار ارضا شدنمون تازه وقت به کردن میرسه و هر بار سکس کردن ما حداقل چهار ساعتی وقت میبره. شاید کس کردن در نهایت ده دقیقه تا یکربع زمان ببره اما باور کنید لذت اون سه ساعت و خورده ای خیلی بیشتره.
  اولین بار که با آویسا خوابیدم نیم ساعت داشت توجیه میکرد که پردش حلقویه و از این مزخرفات! سرم را که بردم لای پاش و کس را باز کردم چیزی از حلقه و پرده ندیدم چون چوب پرده اش هم کنده شده بود!
  وقتی هم ازش پرسیدم گفت تو سوارکاری پاره شده و وقتی گفتم فکر کنم کیر اسبه رفته توش اول دلخور شد و بعد اعتراف کرد دوست پسرش تو پونزده سالگی زده توش و الفرار....
  باید یادتون باشه خواسته هاتون را بدون تعارف از طرف مقابل بیان کنید. البته تو میون زن و شوهرها بیان این خواسته ها در اکثر موارد به ایجاد شک و تردید منتهی میشه. پس تا زمانی که دوطرف به درک متقابل از هم نرسیدن لطفاً از بیان اونها خودداری کنید. اسم فانتزی هم رو این خواسته ها نذارین و فانتزی را به گند نکشید.
  سال قبل که زن سابقم یک شب اومد پیش من بهم گفت من چند بار وقتی باهات سکس میکردم به یاد یکی از همکارهای مرد تو شرکت بودم. وقتی از من پرسید تو هم از این افکار داشتی از جواب من حسابی شاکی شد و نزدیک بود کارمون را نیمه کاره بذاره. وقتی بهش گفتم قبل از ازدواج با تو با خواهر کوچکترت رابطه داشتم و بعضی وقتها با یاد اون تو را میکردم نزدیک بود زنگ بزنه فرانسه و با خواهرش دعوا کنه!
  می بینید که خانومها اصولاً خودشون اگر فکری داشته باشن و یا کاری کنند و شما هم متقابلاً کاری بکنید خودشون را بیشتر برحق میدونند و این از تمامیت خواهی اونها سرچشمه میگیره. مخصوصاً که تو سالهای اخیر بحث فمینسم رواج پیدا کرده و آقایون متوجه عرایض بنده میشن!
  این فانتزی در اصل خواسته های پنهانیه که تو وجود همه ما هست . اینکه زنی مردی را خارج از چهارچوپ خانواده ببینه و دلش بخواد باهاش بخوابه و یا برعکس. تنوع طلبی چیز خوبیه اما وقتی زن و مردی با هم پیمان میبندن و زندگی مشترک تشکیل میدن دیگه اسمش میشه خیانت.
  خواهر زن من بعد از ازدواجمون بارها و بارها خواست تا با هم باشیم اما به خودم قبولوندم که این کار میتونه زندگی را که انتخاب کردم تباه کنه. البته دروغ نگم، بعد جدایی به خودم لعنت میکردم که چرا نکردمش! درسته که زن من آدم مادی و ولخرجی بود اما به هر حال زنم بود.
  چند روز قبل که اومده بود پیشم تو رختخواب داشتیم از گذشته حرف میزدیم و وقتی پرسید تو کسانی که باهاشون رفت و آمد داشتیم دلت میخواست با کی باشی ، وقتی اسم دوست صمیمی خودش نگار را گفتم با خنده گفت اونم از تو خوشش میومد و خیلی وقته ازش خبر ندارم.
  بعد توضیح داد که تو جمع های زنونه خودشون ، هرکسی از توان شوهر یا دوست پسر خودش تعریف میکرده و میخندیدن! سکوت من را که دید زد تو گوشم و خواست اعتراف کنم. راستش من هم گوشی را برداشتم و به نگار زنگ زدم !
  براش توضیح دادم که یک روز بعد از جداییمون نگار خودش تماس گرفته و هنوز با هم رفیقیم! خداییش هم مقصر خودش بود که این همه از من پیش نگار تعریف کرده بود!
  نمیدونم اون شب چی به سرش اومده بود که از من میخواست وقتی سکس میکنم خشن باشم و حتی وقتی آبش اومد ادامه بدم تا دوباره ارضا بشه !
  فردا صبحش که ازش پرسیدم سرش را کرد زیر بغلم و گفت: داشتم تجسم میکردم که چطوری نگار را میکنی و واسه همین داغ کردم که بگم من بهتر کس میدم!
  گرچه تو دو سال گذشته بارها به زبون اومده که زندگی با هم را دوباره شروع کنیم اما من دیگه اون آدم نیستم. به قول یکی از دوستان ،زنی که به خاطر پول آدم را ترک کنه، به خاطر پول زیر کس دیگه هم میخوابه!
  اینکه بعد از جدایی از من با کسی خوابیده یا نه به من ربطی نداره اما برام جای سواله که اینایی که حاضر میشن جلوی چشمشون زنشون یا شوهرشون به شخص سومی بده یا بکنه چه توجیهی دارن؟! مدتی قبل زنی 25 ساله به پستم خورد که تو یک آژانس هواپیمایی کار میکرد و بعد از چند بار تماس تلفنی این پیشنهاد را بهم داد.
  گرچه پیشنهاد رابطه از طرف زن های شوهر دار برام چیز غریبی نبود اما این یکی میخواست در کنار شوهرش که سی ساله بود و از نظر مالی اوضاع خوبی هم داشتند هنرنمایی کنم! هیچوقت نفهمیدم علت انتخاب من چی بوده اما خانوم میگفت میخوان تنوع سکس با سن بالاتر از خودشون را تجربه کنند. برای شونه خالی کردن از این وظیفه خطیر بهش گفتم به شرطی میام که بتونم شوهرت را هم بکنم که با کمال خونسردی خانوم پذیرفت!!!
  باور کنید دیگه جواب تلفنش را هم ندادم اما برام این سوال باقی موند که شوهره بعد از کون دادن به من چطوری میخواست تکیه گاه اون زن تو زندگیش باشه؟! حتماً بعد از گاییده شدن توسط من، خانوم صبح ها به جای سلام هانی میگفت سلام کونی! آقا جان اگر هم میخوای کون بدی جلوی زنت نده و آتو دستش نده! پس فردا باهات اختلاف پیدا کنه با معاینه پزشک قانونی تا سکه آخر مهریه را باید تقدیم کنی هااااا !!!
  دلم میخواست بیشتر بگم اما طولانی میشه . از تمام این حرفها که بگذریم دوستان عزیز، برای اینکه خیلی راحت بشاشید به تمام مزخرفاتی که تو این سالها گفتن و زن و مرد را از هم ترسونده و محدودشون کردن ، از خرد و عقل خودتون استفاده کنید و با فکر سکس کنید.
  یادتون باشه ما همه ایرانی هستیم و با جامعه اوکراینی و آفریقایی و عرب و اسکیمو تفاوت داریم. نگذارید این سایه کمی که از غیرت تو وجودمون مونده پاک بشه. غیرتی که تو وجود زن و مرد ما بوده و هست و خواهد بود. همیشه به کام باشید.


  نوشته: اتل متل

 • 31

 • 3
 • نظرات:
  •   خوشگلخانم
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • اینهمه روشن فکری ودیوث بازی دراوردی اخرش دم ازغیرت میزنی؟
   وامصیبتاااا
   واتعجباااااا


  •   بچه.غول.اهوازی
  • 1 سال،4 ماه
   • 2

  • بیان مشکلات، آموزش و دادن راه حل در قالب طنز سیاه خیلی ایده جالبی بود
   فهوای کلامتو نمیگیرن این ملت
   از تخم خمینی جز اینکه مسخره کنن این نوشته رو انتظاری نیست
   در حالی ک عمریه خودشونو مسخره کردن¤¡¤


  •   کاندوم.مفروش.جهنم
  • 1 سال،4 ماه
   • 1

  • اولا خیلی منم منم کردی خیلی. اما باحال بود و تا اخر خوندم سن بالا جذاب واقعا لذت داره سکسش موفق باشی و خوش بگذره


  •   shahinx021
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • این حجم از کص گویی و کسشرنویسی واقعا جای تقدیر داره
   افرین فرزندم تو روح خمینی رو شاد کردی


  •   nimavanahif
  • 1 سال،4 ماه
   • 1

  • خیلی جالب بود افرین.بجز یکی دوتا پاراگرافش همه از دم لایک.
   افرین.
   ادم دنیا دیده ای هستی.ادامه بده.استفاده میکنیم


  •   mohammad.mashhad.1373
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • ****پدر بزرگ شهوانی برازندتونه جناب.
   آفرین اولین داستانی بود که خداییش تحریک نشدم و خیلی چیزا هم یاد گرفتم
   مرسی ممنون
   بوج


  •   doki-kar balad
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • لایک طلایی تقدیم شد ،وسط این همه اراجیف لازمه داستان این فرمی ،که هم تلنگری باشه برای دوستان و هم آموزشی برا دوستانی که نمدونن


   ممنون از زحماتت دوست عزیز
   موفق باشی


  •   Sepehr_2000
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • زیبا بود
   اشکالاتی داشت ولی فهموند که چقد کسخل تو جهان زیاد شده


  •   Kamikoooontala
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • دمت گرم ، عالی بود ، ادامه بده


  •   کیر ابن آدم
  • 1 سال،4 ماه
   • 1

  • اونچنان که باید وشاید نتونست منو بخندونه. ثانیا اطلاعات تاریخی شما غلطه برادر. ناپلئون و اسکندر به خاطر زن ها لشکرکشی کردن؟ کمر بسرا.
   نه لایک و نه دیس


  •   zapatan
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • جایزه ..... طلایی تقدیمت باد
   این بهترین مطلبی بود که تا حالا خوانده بودم (clap) (clap) (clap)


  •   ایران۵۶
  • 1 سال،4 ماه
   • 0

  • ممنون عالی بود


  •   توت.فرنگی
  • 1 سال،3 ماه
   • 0

  • این همه کس کردن زن سابق و دوستش و دوست دخترت واسه خودت بود،فقط غیرت ایرانی آخرش واسه ما بود


  •   Alfaalfa
  • 1 سال،3 ماه
   • 0

  • من موندم با اينهمه كس وشعر كه اصلا نخوندم چجوري 28 تا لايك گرفته منكه ديس لايك دادم


  •   mirzaqoli7
  • 1 سال،3 ماه
   • 1

  • دمت گرم متنت هم طنزآمیز بود که باعث میشد به خوندن ادامش مشتاق تر بشی و هم جنبه آموزشی داشت منکه خیلی خوشم اومد.بازم اگه فرصت کردی واسمون بنویس و راجع به خودت بیشتر بگو که شغلت چی بوده و چه چیز باعث ورشکستگیت شده ???


  •   badman.pir
  • 1 سال،3 ماه
   • 0

  • حرف نداشت .هم نوشتنت خوب بود هم مطالبی که گفتی . (ok)


  برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

  جستجو