من به سگم کس می دم

  از مجموعه آشنایی با پدیده های دنیای سکس


  سکس با حیوانات پدیده ای نوظهور و مربوط به دنیای مدرن از خود بیگانه نيست، حتا در دوره مولانای بزرگ هم موضوعی عادی تلقی می شده (نگاه کنید به مثنوي، داستان آن کنیزک که با خر خاتون شهوت می راند).
  این شرح حال را زنی نوشته که سکس با سگ رو دوست داره. دليل انتخاب اين داستان آشنايي با گوشه ای کمترشناخته از دنياي سکسه که واقعیت داره، چه خوشمون بیاد چه نه. کساني که دوست ندارن مجبور نیستن بخونن و فحش بدن که هيچ نتیجه مثبتی نداره. و اما داستان برای دوستانی که کنجکاوی دارند:


  اصلا" خجالت نمی کشم بگم از رابطه جنسی با سگ لذت می برم. از 14 سالگی تا الان که 28 سالمه هیچ فرصتی رو از دست ندادم. از آتشی مزاج بودنم که بگذریم همه چیز من نرماله. دوست پسر هم دارم. ولی باید بگم سگ می تونه معشوق بهتری باشه، بهتر از هر مردی، برای زنِ تنهايي که دلش سکس میخواد ولی کسی رو نداره، دختري که نمی خواد کسی بفهمه سکس داشته، زني که می خواد سکس کامل داشته باشه ولی نمی خواد حامله بشه، کسی که مثل من طبعش حشریه و زودبه زود کير لازم میشه و زنی که میخواد کامل ارضا شه ولی مردش زود آب میده.
  ممکنه باورتون نشه و تعجب کنین، خیلی از دخترا و زناي دنيا با من هم نظرن و روز به روز تعداد بیشتری راز سکس با سگ رو کشف می کنن. از صمیم قلب به هر زنی پیشنهاد می کنم که اگه می خواد قویترین و مهیج ترین رابطه جنسی رو تجربه کنه بره سراغش.
  اگه سگ داری بدون که اون بهترین دوسته. از هر مردی باوفاتره و برخلاف خیلی از اونا با تمام وجود عاشقته. چرا باهاش جلوتر نری و اونو معشوق خودت نکنی؟ سگهای نر بطور طبیعی دائم حشری اند و بي رودربايستي میل جنسی خودشونو نشون میدن. مخصوصا" به زن ها. یه کم به سگت حال بده ببین چه می کنه! سگ برخلاف مرد هر وقت که دلت بخواد آماده رابطه جنسیه، به هیچکس هم درباره رابطه ش با تو چیزی نمی گه! هیچ مرضی بهت نمیده، و از همه مهمتر حامله ت نمی کنه.
  یه وقت فکر نکنی فقط با سگ سکس دارم، اتفاقا" دوست پسر خوبی دارم. تجربه لز هم داشتم. نه بخاطر تنوع طلبی، فقط چون مزاجم آتشيه و بی نهایت حشری هستم، مخصوصا" یه روزهایی در ماه. یه وقتایی دوستم دم دستم نیست یا حالشو نداره، یا من حوصله اونو ندارم. اونوقت میرم سراغ سگم. نه از روی ناچاری، به عنوان بهترین انتخاب.
  میدونم خیلی از شما از این موضوع خوشتون نمیاد، خب برین سراغ زندگی سکسی معمولی خودتون. کسی مجبورتون نکرده، ولي اگه میخواین یه چیز تازه ای یاد بگیرین به خوندن ادامه بدین.
  اولین رابطه جنسی من با سگ در 14 سالگی بود و کم و بیش ادامه دادم تا دیپلم گرفتم. اتفاقی شروع شد. بعد از حمام با حوله نشسته بودم لب تخت و داشتم موهامو خشک می کردم که سگمون اومد تو اتاقم پوزه شو برد بین پاهام و رونمو و کسمو لیس زد. عین برق گرفتگی بود. از خودم دورش کردم. یه دقیقه بعد دوباره اومد. نگام افتاد به کیرش که قد کشیده بود. یه حالی شدم. گفتم که چقدر حشریم. به کوچکترین چیز تحریک می شم و شورتم خیس میشه. این دفعه جلوشو نگرفتم. اولش تپش قلب داشتم ولی بعد که لذت شروع شد گذاشتم با لیس زدن ارضام کنه. تا مدتی از این جلوتر نرفتم.
  توی اون سن یه چیزی مثل احساس گناه یا انحراف باعث می شد زیاد حال نکنم. وقتی درسم تموم شد به علت مسایل خانوادگی مستقل شدم. یه سگ گرگی خریدم. هیکلی و پرانرژی. یه شب که هوس سکس کرده بودم بعد از این که لبی تر کردم از خودم پرسیدم که چرا باید از ارضا کردن خودم و سگم احساس گناه کنم؟ نه من اونو مجبور می کنم نه اون منو، هم من خوشم میاد، هم اون. اگه این لذت بردن صدمه ای به هیچکدوم از ما نمی زنه چرا نباید باشه؟ این بدن خودمه و اینم سگ خودم!
  حتما" میگی آخه چطور می شه از رابطه جنسی با سگ لذت برد، چندش آوره. شاید دفعه اول که میشنوی همینطور باشه. خود من اگه اتفاقی تجربه نکرده بودم شاید الان اینکاره نبودم و نظرم چیز دیگه ای بود. ولی وقتی برام اتفاق افتاد... ببین عزیزم تا امتحان نکنی نمی فهمی. هر حالتی رو که در نظر بگیری به نتیجه میرسی: میتونی تصمیم بگیری فقط کس و کونتو بلیسه، میتونی اجازه بدی کیرش بره تو کست، حتا میتونی بهش کون بدی.
  بیشتر زنایی که عاشق سکس با سگ می شن مثل خود من به این دلیله که سگشون اتفاقی وسط پاشونو لیس زده یا با دختری دوست بودن که با سگش حال می کرده. سگ به طور طبیعی جذب بوی زن میشه. شاید دیده باشی که چقدر دوست داره بدنت رو بو کنه، خودشو بماله بهت یا سرشو ببره بین پاهات. اگه بذاری یه قدم جلوتر بره اونوقت یکی از لذیذترین تجربه های زندگیت اتفاق میفته. اگه بذاری کستو لیس بزنه می بینی که بیشتر از هر مردی برای این کار وقت میذاره و بیشتر از هر مردی تحریکت میکنه. زبونش بلندتر و کمي زبرتر از زبون آدمه و به همه جا می رسه، جاهایی که مرد نمیتونه یا نمیخواد زبون بزنه. وقتی زبون زبرش از روي چوجولت رد ميشه یه حسی داره که اصلا" باور نمی کنی. چندتا مرد سراغ داری که حاضر باشن به سوراخ کونت زبون بزنن؟ لیسیده شدن سوراخ کون یه لذت غریبیه که سگ بهت میده بدون هیچ مشکلی. اگه کسی تا به حال لای پاهاتو از بالای کس تا سوراخ کونت لیس نزده یه چیزی رو از دست دادی که هیچ جوری نمی تونم حالیت کنم.
  اگه تا اينجاي مطلب رو خوندي احتمالا" انگيزه ت يه کم بيشتر از کنجکاويه، ولي ترديد داري. مي ترسي رد شدن از خط قرمز باشه يا اين که اذيت بشي. خب، مطمئنا" اين کار هرکسي نيست، خارج شدن از مسير عاديه، و جذابيتش به همينه، البته نه براي همه، براي افرادي که یه کم ماجراجو باشن یا حشري تر از معمول. اگه تو هم اينجوري هستی، خب ميتوني به تجربه اش فکر کني. مجبور نيستي همون دفعه اول کیرشو بکنی تو کست یا کونت. می تونی بزاری کستو بلیسه هر جا هم که خواستي مي توني متوقفش کني. سگ نر مثل بعضي از مردا نيست که گير بده يا برای سکس متوصل به زور بشه.
  يه سوال اينه که چه نژادي بیشتر حال می ده. هر سگي که اخته نشده باشه جواب ميده. حتا سگ ماده هم واسه ليس زدن خوبه. براي سکس کامل نژاد گرگي و لابرادور که کيرشون با آلت مرد رقابت مي کنه مناسب ترن. بعضی سگهای دورگه کوچکتر هم کیر بزرگی دارن. اگه خواستی سگ بخری شرط کن یکی دو هفته پیشت باشه تا ببینی باب دلت هست یا نه.
  من همیشه پيش از شروع سکس يه کم خودمو تحريک می کنم تا بوی ترشحات زنانه اونو بیشتر جلب کنه. حالتهای مختلفی رو تجربه کردم. وقتی میخوام فقط چوچول و کسمو لیس بزنه می نشینم لب تخت، به پشت دراز می کشم، پاهامو می ذارم لب تخت. اینجوری چوچولم، لبای کسم و سوراخش آماده لیسیدنه. اگه بیشتر از این بخوام و درضمن نخوام سوارم شه رو زمین با تکیه به بالش یه ور لم می دم. کافیه پامو یه کم بالا بگیرم اونوقت سگ عزیزم به کس و کونم دسترسی داره. اگه بخوام به حداکثر لذت برسم باید چاردست و پا شم کونمو بدم هوا. اگه خسته باشم بغل تخت زانو می زنم با شکم ولو می شم رو تخت و کس و کونو می دم بیرون. پاهامو از هم باز می کنم تا زبونش به همه جا برسه.
  خب حالا من واسه اون چکار می تونم بکنم. طبق آزمایشات پزشکی کیر سگ به مراتب تمیزتر از کیر مرده چون مرتب تمیزش می کنه و در ضمن جز موقع جفتگیری همیشه توی غلاف محفوظه. ولي اگه وسواس داشته باشی مي توني سگتو با خودت ببري حموم با آب ولرم کیرشو بشوري.
  وقتی واسه سگم ساک میزنم بشدت از لحاظ ذهنی تحریک میشم اونوقت یه دستم میره سراغ کسم و خیلی زود به ارگاسم میرسم. بیشتر سگها دوست دارن کیرشونو ساک بزنی. اگه تازه کار باشی بهتره کنار خودت به پشت بخوابونیش. اینجوری کیرش راحت میره تو دهنت. خودم دوست دارم تاقباز بخوابم زیر شکمش و یه بالش زیر سرم باشه. وقتی براش ساک میزنم اونم عقب جلو میکنه. بیشتر سگا دوست ندارن با تخماشون ور بری. اول از روی غلاف با کیرش بازی می کنم تا تحریک بشه طوری که چند سانتی بزنه بیرون. بعد آروم میذارمش تو دهنم و همزمان کیرشو از رو غلاف ماساژ میدم. بعد یواش یواش سرمو عقب و جلو می کنم تا کیرش به رشد کافي برسه.
  اگه بخوام بیشتر لذت ببره همونطوری که دهنمو رو کیرش عقب و جلو میکنم با نوک زبون می زنم به سر کیرش. وقتی کیرش کاملا" بزرگ و سفت بشه بیخش برجسته تر و کلفتتر میشه که بهش میگن گره يا پیاز کير. کارش اینه که وقتی میره تو واژن کیر رو به کس قفل میکنه تا آخرین قطره آبشو بریزه.
  یه سگ مثل گرگیِ من کیرش وقتی راست میشه حدود 16 سانت قد میکشه و چهار سانت کلفتیشه. همچین کیری قطر پیازش تقريبا" دو برابر کلفتي کيره. سگ لابرادور کيرش از اينم بزرگتره. به 18 سانت ميرسه و پيازش هم یه چیزی تو مایه توپ تنیسه که به ته کیر یه حالتی میده که وقتی داخل میره راحت بیرون نمیاد. این امتیاز اختصاصی سگه. سگهای ماده خوش شانس ترین موجودات ماده هستند!
  سگ از همون لحظه اول که کیرش می زنه بیرون یه آب روشنی ازش میاد. آب اصل کاریش موقعی میاد که به حداکثر تحریک رسیده باشه. اصلا" به غلیظی آب مرد نیست ولی مقدارش چند برابره. من که مزه کردم مزه ش خیلی بهتر از آب مرده.
  و اما طرز کس دادن به سگ.
  سکس زنها با سگ از قديم الايام بوده فقط کمتر راجع بهش حرف زده شده. در این مورد رازداری زنا دست کمی از سگاشون نداره! زنهای بیوه و دخترای شوهر نکرده یا با شوهر ناتوان بیشترین مشتری های سگ بوده و هستند. سگ غير از رازداری و اينکه نمي تونه حامله ت کنه مزیتهای ديگه اي هم داره که بهش می رسیم.
  من دوست دارم با يه سگ قوي هيکل بالاي سي کيلو سکس کنم. نه این که سگ کوچیک به درد نخوره، ابدا". توی حشری بودن و لیس زدن با سگ بزرگ هیچ فرقی نداره و اگه کیرشو تا آخر بکنه تو کست قشنگ ارضا می شی. بعضی هاشون هم برخلاف جثه کوچک کیر بزرگی دارن.
  اولين نکته اينه که چه حالتی مناسب تره. دو روش هست: حالت سنتي يعني تاقباز و لنگ در هوا که ايمنيش بيشتره و دوم حالت سجده ای یا کون به هوا. حالت تاقباز اجازه ميده نذاری کيرشو تا دسته با پیازش بکنه تو کست و بتونی تا آخر کار کنترلش کنی. واسه اين کار بايد لبه صندلي بشينی. قبلش بايد يه چیزی زيرت پهن کنی که آبتون صندلي رو لک نکنه. کونتو ميذاری لب صندلي و پاهاتو کامل باز ميکنی. وقتي صداش بزنی جلب کس گرم و مرطوبت ميشه، دستاشو ميذاره لبه صندلي و شروع ميکنه به بو کشيدن و ليس زدن.
  بعد غلاف کيرشو ميگيری دستت و مالشش ميدی تا کیرش سفت و بلند شه. آماده که شد سر کيرشو ميزنی به کست. به محض احساس گرما و خيسي کس شروع ميکنه به کمر زدن، اول آهسته و بعد تندتر. يه وقت مي بينی کيرش تا ته رفته تو کست. به تدريج که آبشو ميريزه تو کست تو هم بيشتر تحريک ميشی. اگه بذاری پیاز کيرش رو هم بکنه تو کست تا موقعي که کيرش بخوابه به هم قفل ميشين که معمولا چند دقيقه و گاهي بیشتر طول ميکشه. حسن حالت سنتي اينه که ميتونی کيرشو با دست نگه داری و نذاری تا ته داخل کست بره و یا نذاری زود بکشه بيرون. خودم دوست دارم تا تهش بره داخل. اصلا" یه دنیای دیگه ست. فکر کن به موقعی که مردت داره آب میده و چندثانیه با تمام قدرتش بهت فشار میاره. حالا این چند ثانیه رو بکن چند دقیقه. اینقدر ارگاسم تکرار میشه که حسابش از دستت در میره. با این حال خودت ميدوني.
  حالت سجده هم که ميدوني، یعنی کون به هوا و کس هویدا! اين حالت يعني لذت کامل سکس با سگ هميشه آماده. اول بو میکشه و بعد لیس میزنه. وقتی بو و مزه ت تحریکش کرد آماده کار میشه. معمولا یه راست از پشت سوارت میشه. بعدش شروع میکنه به کمر زدن تا کیرشو بکنه تو کست. اگه تازه کار باشه باید کمکش کنی راهشو پیدا کنه، بقیه شو خودش بلده. میتونی هماهنگ باهاش عقب و جلو کنی اونوقت سرعتش بیشتر و بیشتر میشه و بزودی برخورد انتهای کلفت کیرش رو به لبای کست حس میکنی. اینجا باید تصمیم بگیری. اگه میخوای کیرش کامل بره داخل باید خودتو شل کنی و بزاری بکنه توش. اگه نمیخوای کامل بره داخل باید دستتو ببری عقب و نگهش داري. اگه بزاری تا ته بره تو دیگه نمی تونی درش بیاری تا وقتی که کیرش بخوابه. گفتم که، خوابیدن کیر سگ طول مي کشه، از این طول کشیدن باید حداکثر استفاده رو ببری.
  در واقع وقتی جفتگیری کامل شد کیر به بزرگ شدن و سفت تر شدن ادامه میده تا وقتی که حس میکنی وجودت از کیر لبریز شده. دلت می خواد تا ابد در همون حال بمونی. توی کست احساس گرما میکنی. وقتی آب میده گرماشو حس میکنی. وقتي اندازه کیرش به حداکثر برسه، آبش با فشار میریزه تو کست، میتونی ضربان نبض کیرشو حس کنی. تو حالت سجده وقتی کلفتی کیر به دیواره داخل واژن فشار میاره به عضله داخلی چوچول هم ضربه ميزنه. حسش آدمو دیونه میکنه. شده که در این حالت تا هفت دفعه ارگاسم شدم. این از هیچ مردی ساخته نیست. يعني نه تنها کردن سگ طولانيه، ارضا شدن تو رو هم طولاني ميکنه.
  سکس از کون
  باید تجربه ی کون دادن داشته باشی. یعنی با این که کیر بره تو کونت مشکل نداشته باشی. سکس از عقب با سگ همیشه به دخول منجر نمیشه ولی اگه بشه ممکنه غافلگیر شی و بهت قفل شه. اگه هنوز هم دلت میخواد کیر سگت بره تو کونت پس بزن بریم. من روشهای مختلفی رو تجربه کردم و به این نتیجه رسیدم که بهترین روش حالت سجده کامله. باید روی زمین به حالت سجده قرار بگیری و زانوهات رو کامل بدی زیر شکمت. بعدش وزن بالاتنه رو بندازی رو آرنجهات. قبل از شروع سکس باید سوراخ کونتو خوب چرب کنی تا لذت ببری و بهترینش روغن خوراکیه.
  تبریک، حالا آماده کون دادني! بعد از این که سگت سوار کار شد بهتره کمکش کنی سوراختو پیدا کنه. بقیه ش واسه اون مثل کس کردنه. اگه دفعه اولته بهتره نذاری تا ته بره داخل. واسه کيف بيشتر میتونی با دست خودتو تحریک کنی.
  از پسرايي که به سگشون کون دادن شنيدم که وقتي کير کامل وارد کونشون ميشه با تحريک پروستات از داخل باعث ميشه خود به خود آبشون بياد. اینو می خوام روی دوست پسرم امتحان کنم، اگه بذاره.


  ترجمه و تلخیص: مدوزا

 • 24

 • 22
 • نظرات:
  •   maaraazzzi
  • 1 سال،11 ماه
   • 7

  • وا خاک عالم به حق چیزای ندیده


  •   miago
  • 1 سال،11 ماه
   • 6

  • خسته نباشي


   بله همون طور كه كفتي دنياي مسايل جنسي دنياي بي انتهايه ، و بسياري از انواعش طرفدارهاي خاصه خودشو داره، البته اين موضوع در فرهنگ ايران كمتر جا افتاده ، و كلا ايراني ها به هر چي نمي فهمند فحش مي دهند


   بقوله خودت ، هيچ تاثيري هم نداره فحش دادنشون ، اما حداقل مرض خود حقير بيني شونو از اين طريق جبران مي كنند


   تمام سايتهاي معتبر سكسي ، داستانهاشونو دسته بندي مي كنند و لزومي هم نيست كه مثلا كسي كه هم جنس بازه از سكس با دختر خوشش بياد ، انجا نمي خونه و فحش هم نمي ده


   اتفاقا ، بزرگترين اختلاف سايتهاي ايراني با سايتهاي معتبر ، در كامنت گذاريه ، بطوريكه نود و نه درصد كامنت سايتهاي داستان سكسي خارجي تشويقي و نود و نه درصد ايراني فحشه


  •   شاه ایکس
  • 1 سال،11 ماه
   • 10

  • من فقط چهار خط اولو خوندم تنم لرزید نتو نستم ادامه بدم اما شمایی که کامنت منو می خونید یه فحش سنگین بدین به روح خمینی چون جوونای کشوری رو که از نظر پیشرفت و احترام اقای دنیا بود رو تبدیل به انچنان مریضهای روانیی کرد که هر شب اینجا بیشتر به عمق بیمار بودنشون پی می بریم فقط خدا میدونه عاقبت این نسل چی میشه.......


  •   Yase3fid2
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • گفتم بهتون احتمال فحش خوردن زياده !


  •   تاکسی دربست
  • 1 سال،11 ماه
   • 4

  • داستان و آموزش عالی.
   ترجمه عالی تر.
   عزیز مترجم شما توی شهوانی عمر تلف نکن برو شروع به ترجمه کتاب بکن.
   موفق باشی.


  •   shadow69
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • این ترجمتون یکم تند رویه جناب! یواش یواش بهتر جواب میده...


  •   illuminati
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • دوست دارم امتحان كنم
   تا قبل از اين عاشق سگم بودم
   ولي الان دوست دارم صاحب من بشه


  •   ezat33
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • کوس وکوس لیسهامارابه ملکوت اعلی میرساندبارالهامارابه درجه رفیع کوس لیسی برسان


  •   Aber11
  • 1 سال،11 ماه
   • 4

  • من فقط سوالم اینه که میکروب و باکتری و اینچیزایی که سگ ها، حتی سالمترینشون دارن منتقل نمیشه؟؟ مخصوصا وقتی کار به لیسیدن و بزاق دهان و منی میکشه... اگر از لحاظ بیماری های اینجوری مشکلی نداشته باشه بقیه اش اوکی هست...


  •   Mahshid123456
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • کاملا موافقم دوست دختر منم سگ داشت دیدم وختی تحریک میکرد چه حالی می کردند ????????


  •   Aber11
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • و درضمن اونایی که میگن ای وای مگه میشه یا چرا به سگ و غیره کوس و کون داد و اه اه میکنن؛... اینها خیلی باورشون شده و ته ذهن شون اینه که خودشون اشرف مخلوقاتن و سگ و خر و ستر حیوونن... من یکی شاشیدم به سرتاپای اون خدای کسکش و پفیوز و بیعرضه ای که ما اشرف مخلوقاتشیم... یه مشت دزد جنایتکار فاسد دروغگوی آشغال... کدوم سگ و خر و الاغی این کثافتکاریهایی که ما میکنیم رو میکنن؟؟؟؟ کدومشون دروغ میگن؟ کدومشون سر اون یکی رو کلاه میزاره؟؟؟ کدومشون دزدی و دغل و ظاهرسازی میکنن؟؟؟ کدومشون روزگار اون بکی رو سیاه میکنه؟؟؟ اگه بنابه اشرفیت مخلوقات باشه همون سگ و خر و گاو و شتر صددرجه از ما بهتر و اشرف تر و مقامشون بالاتره... از خداتون هم باشه یه سگ بیاد کونتون بزاره بدبختا... افتخار بهتون میدن


  •   vafa77
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • من معمولا فقط در مورد لز نظر میدم ولی واقعا با خوندن این داستان و مطلب شوکه شدم و نتونستم نظر ندم
   خواستم بگم امکان نداره اما یادم اومد که کلیپ هاشو دیدم که چند مورد اینکارو کردن
   جدا از مسائل بهداشتی و بیماری چطور ممکنه یه انسان اینکارو بکنه؟!
   در ضمن مقایسه اندام سگ با اندام آقایون توهینه بزرگیه به آقایون
   به نظر من هرکاری توی سکس بهتر از اینکاره چندش آوره


  •   amirmahtab
  • 1 سال،11 ماه
   • 2

  • ما که دلمون میخواد کونشو لیس بزنیم لامصب اون بدش میاد عوضی


  •   hani22pani
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • دیسلایک شدیدا، چون ما انسانیم و بالاتر از همه حیوانات حتی اونا نمیتونن به محل زندگیمون نزدیک بشن چه برسه به رابطه جنسی سکس محترمه هر انسان با انسان دیگه مرد و زنش فرق نمیکمه ولی با حیوان نچ نچ نچ


  •   alifucker98
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • گمشو حرومزاده تخم سگ ادم مگه با حیوون سکس میکنه


  •   ali1101394@gmail.com
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • منم جای سگت فرض کن و بزار باهات باشم....


  •   amirdipe
  • 1 سال،11 ماه
   • 2

  • حرفات بو داره انگار کلا اینو نوشتی برا رواج این کارا اصلا امکان نداره سگ الت تناسلی رو لیس بزن بعد هم کیرش سیخ شه اصلا نصفی از حرفات پیشنهاد و دعوت به این کار بود


  •   you2000
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • سگ ها می کنن و ما جق می زنیم
   عجب دنیای شده سگه با کیر زیر ده سانتش می کنه و با کیر 18 سانتی باید جق بزنیم
   ای خمینی


  •   azar.khanomi
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • مدوزا جان داستانای قبلیتو دوس داشتم به این یکی نمیشه خورده گرفت قطعا داستانای بهتر از این برای ترجمه پیدا میشد


  •   lidal51
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • چیزی که برام جالب بود تعریف بیش از حدت از سگ و تنفرت از مرد !!!میدونی اصل ماجرا چیه عاشق یه مرد بکن شدی اونم حسابی کردت و بعد مثل آشغال پردت کرد از رابطه بیرون حالا مثلا میخوای بقیه زنها رو ترغیب کنی به سکس سگی آخه کوسخول جان کدوم زنی لذت سکس با مرد رو از دست میده میره سراغ سگ ...اون چیزی که تو فیلم دیدی سگه چندسال آموزش دیده نه با باز کردن پاهات بیاد بلیسه بکنه خخخخ


  •   mjavad19
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • سوالی دارم ازت
   بیا اونور


  •   PayamSE
  • 1 سال،11 ماه
   • 2

  • وا خاک بر سرم
   آقا من یه معلمی میشناسم که یه پاش میلنگه، سن و سالی هم ازش گذشته.داستانش ازین قرار بوده که این زمانیکه نوجوان بوده با چندتا از دوستاش نزدیک یه قبرستون یه خر ماده میبینند و راست میکنن واسش، اما چون قدشون نمیرسیده عقلاشون رو روهم میذارن و تصمیم میگیرن خره رو ببرن نزدیک یه قبر و از سنگ قبر بعنوان سکو استفاده کنند، بقیشم میتونید حدس بزنید، ارضا که میشه چشاش چپ میشه پاهاش تو هم گره میخورن و شلوار تا زیر زانو پایین اومده هم مزید بر علت میشه و این فلک زده از روی سنگ قبر میوفته و پاش پیچ میخوره و آسیب جدی میبینه.اینم از ترس لو رفتن و ابروریزی یه چند روزی چیزی بروز نمیداده و بعدشم دکتر سنتی و خلاصه واسه همیشه لنگ میشه.البته خر شود سبب خیر اگر خدا خواهد، چون بواسطه همین لنگیدن از خدمت زیر پرچم معاف میشه
   هنوز نخوندم مدوزا جان، راستش بهش که فکر میکنم یجورایی حال بهم زنه.اما میخونم
   واسه اون دوستمون که حیوان و انسان رو باهم مقایسه کرده بگم که، اصولا بدبختی بشر از زمانی شروع شد که فکر کرد اشرف مخلوقاته و جنس برتر.اما مقایسه درستی نیست، هرچند حیوانات دروغ هم میگن، دزدیم میکنن و... اما حتی اگرم اینارو نکنند بدتر از این میکنند، دو سوم حیوانات واسه اینکه یک روز بیشتر زنده بمونند باید حیوان دیگری رو بکشند و بخورند. اصولا این مدل مقایسه نه منطقیه و نه علمی و عقلانی.


  •   Arash2201361
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • fuck oooooooooffffffffff


  •   Javane.jahel
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • جامعه سگها از شما بخاطر این داستان تبلیغاتی تشکر میکنه.
   فقط یه اشکالی داره. اگه یوقت اتفاقی جلو خانواده خم بشی یه چیزی برداری، سگت میپره روت تلمبه میزنه جون حالش نیست.


  •   rastin2769
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • والا من سکسی نخوندم!!اینکه همش تبلیغ سکس با حیوان بود!!داستان کو پس


  •   zanamanna
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • انا رو ببينيد لختش كردم براتون


  •   rastin2769
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • والا من سکسی نخوندم!!اینکه همش تبلیغ سکس با حیوان بود!!داستان کو پس


  •   مسعود پارسا
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • توبیا به من بده منم همه جاتو میلیسم خوبه


  •   مدوزا
  • 1 سال،11 ماه
   • 2

  • همانطور که در آغاز مطلب عرض شد هدف اين نوشته فقط آشنايي با گوشه هاي کمتر شناخته شده دنياي سکس است. ضمن تشکر از دوستاني که ترجمه مرا با اين ديد خواندند اينجا چند نکته را اشاره مي کنم:
   در بعضي کشورها سکس با حيوانات عملي مجرمانه است و مجازات دارد، در بعضي کشورها هم غيرقانوني نيست يا قانون خاصي براي آن وجود ندارد. يک بحث اين است که چرا کشتن و خوردن حيوانات آزاد است ولي سکس با آنها حيوان آزاري به حساب ميايد. علت پيچيدگي مسئله اين است که ريشه در فرهنگ دارد و نه در حقوق مدني.
   طبق فتاوي اسلامي "وطي بهائم (جماع با حيوانات) حرام است": حيوان مفعول بايد کشته و سوزانده شود (مقايسه کنيد با قوانين مدني در دفاع از حقوق حيوان).
   اميدوارم بالاخره روزي برسد که بتوانيم درست بينديشيم و فقط کوره احساسات نباشيم.


  •   Melodi...
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • داستان خوب بود. اطلاعات خوبی داده بود اگه درست باشه!
   ولی انگار نویسنده بیشتر میخواست خواننده رو ترغیب به انجام این کار کنه با خیلی قشنگ و لذت بخش جلوه دادنش،
   به جای اینکه بیشتر بخواد اطلاعات بده.


  •   thedark@
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • کسوشر نوشتی که سکس با حیوونو بندازی تو سر مردم...کسخل


  •   mahsamioo
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • حشری شدم


  •   Koskucholo
  • 1 سال،11 ماه
   • 3

  • واقعا سگ شرف داره ب بعضی پسرا که احساسات دخترارو ب بازی میگیرن و برای کردن به دختر هزار تا حیله سوار مبکنن.کاش منم ی سگ داشتم بخدا که بهش میدادم


  •   amir.m.m
  • 1 سال،11 ماه
   • 0

  • دیگه فحش ها هم بی معنی شده اند.


  •   sasan953
  • 1 سال،11 ماه
   • 1

  • سایتشهوانی و همه سایت های شبیه به این طراحی شدن برای اینکه مردم رو سوق بدن به سمت سکس های نامتعارف که اون هم برده شدن جامعه به انحطاطه این هم یکی از این داستان ها بود برای رسیدن به هدفشون ! خدا میدونه الان چند تا دختر و حتی پسر گی به فکر سکس با سگهاشون افتادن ...


  •   leylakontala
  • 1 سال،10 ماه
   • 1

  • عزیزم من پسرم و زنونه پوش و هر وقت که کیر گیرم نمیاد با سگ همسایمون سکس میکنم و کونم جر میده آخه زن همسایمون مجرد و میدونم اونم بهش میده و اونم مبدونم منم کونیم و زنونه پوش هفته ای دوبار میدتتش من نگهش دارم که منم فیض ببرم


  •   صبا6666
  • 1 سال،10 ماه
   • 1

  • سکس با محارم کم بود بد بختیش واسه مسلمونها سکس با سگ و خر را اسب کجای این شهوت زنها میشه جا داد


  •   Mehrshad22z
  • 1 سال،10 ماه
   • 1

  • سگ هم نشدیم???? :(


  •   PAYAMBARAN
  • 1 سال،10 ماه
   • 1

  • شاید در مورد وفاداری و لذت سکس با سگ درست بگی ، ولی این که بخاطر سکس با حیوون بری جهنم خیلی زور داره . :(


  •   Raha.rr
  • 1 سال،8 ماه
   • 2

  • وای عالی ترین مطلب بود خیلی خوشم اومد و حتما امتحان میکنم


  •   Mohammad_fmx
  • 1 سال،7 ماه
   • 1

  • عالی بود ....


  •   Dr.homayounf
  • 1 سال،6 ماه
   • 2

  • فقط تا اونجایی خوندم که گفتین "هیچ مرضی بهت نمیده!" عزیز من دکترم، اگر سگی که باهاش سکس دارین سلامتیش هر2ماه چک نشده باشه و حداقل حامل ویروسی مثل هرپس باشه،زگیل مقاوم رو کوست کمترین عارضس
   جدا از مهربونی و وفای سگا،لطفا اگر اطلاعاتی ندارین جملات خطرزا نگین...ممنون


  •   hamed.azadi96
  • 1 سال،3 ماه
   • 0

  • من سوالاتی ازتون داشتم دوست دارم خصوصی باهاتون حرف بزنم اگه ممکنه به سری بزن تلگرامم09012394451 کارتون دارم ممنون


  •   amindada72
  • 1 سال،3 ماه
   • 0

  • خدایا نسل بشر ملعون رو از روی این کره خاکی نیست و نابود بفرما تا زمین از تحمل سنگینی تن لش ما به ظاهر انسان ها راحت بشه و خودتم از حسابرسی ما انشان نماها راحت بشی.آمین یا رب العالمین (dash)


  •   والتروایت
  • 1 سال،3 ماه
   • 1

  • کیرم نه،ریدم تو دهن بعضی دخترا که از کون سوزی فقط به پسرا توهین میکنن.شاش سگ مدوزا تو دهن بابای خودش و هر دختری که به پسرا توهین میکنن و اونا را از سگ کمتر میدونن


  •   nanaz7070
  • 1 سال،2 ماه
   • 1

  • چقدر عالی توضیح دادی. حتما حتما باید نویسنده بشی. یه جوری توضیح دادی آدم دلش می خواد تجربه کنه. یه سوال. سگ از روی کشش به ماده لیسیدن اون قسمت رو انجام میده یا دستر صاحبش؟ یعنی عقیم هم باشه اینکارو انجام میده؟


  •   hamed.azadi96
  • 1 سال،1 ماه
   • 0

  • عالیه ولی من دوست داشتم بانویسنده اش چندتاسوال بپرسم خیلی زیبانوشتی لایک دارین 09012394451


  •   m.v1356
  • 10 ماه،2 هفته
   • 0

  • بدڪ نبود،سکس با سگم یه نوعشه


  •   Elenajoon
  • 8 ماه،2 هفته
   • 0

  • منم دوس دارم امتحان کنم


  •   farzadsci
  • 8 ماه
   • 0

  • اصن همتون برید به سگ بدید


  •   Tannaz1373
  • 7 ماه،1 هفته
   • 0

  • منم دوست دارم امتحان کنم


  •   Hosein467356
  • 5 ماه،1 هفته
   • 0

  • هرکس عقیده خاص خودشو داره.تویی که کل داستانو میخونی مگه ننوشته اولش اینطوریه.خب ادا ادما باکلاس در میاری چرا واسمون.تا ته نخون که نیای بگی حالم به خورد اه اه...الان داخل نت یه جستجو بزنی هزاران مدل سکس زن با سگ و اسب و خر پیدا میکنی.والا حتی ممکنه تا چن وقته یه کمپانی سکس با حیوانات بزنن!!!


  •   Jamshid.Bokon
  • 5 ماه
   • 0

  • باید به عقاید دیگه احترام گذاشت من موافقم چون سگها کرومزوم بیشتری نسبت به انسان دارن از لحاظ سکس حال بیشتری به زن میدهند برو کیفتو بکن به اینا کاری نداشته باش من لایک کردم


  •   Behzadjafari
  • 3 ماه،3 هفته
   • 0

  • سگ باشی اگه دروغ بگی


  •   J.khalse
  • 3 ماه،1 هفته
   • 0

  • باحال بود (drinks)


  •   hamed.azadi96
  • 2 ماه،1 هفته
   • 0

  • خیلی خوب بود اگه صاحب تاپیک بامن تماس بگیره که عالی میشه سوال دارم


  •   Nima_slave13
  • 2 هفته،5 روز
   • 0

  • میشه منم سگ بشم؟؟ ۲۱ سالمه کرجم


  •   Aliwxz
  • 2 هفته،3 روز
   • 0

  • دیوانه ای واقعا


  برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید

  جستجو