آدم خودشو بکشه بهتر از سکس با محارم هست

• musir  

• عضو از
    1398/11/25

• پست‌ها: 138

• 125

من خودم تا حدی نسبت به خواهر و فرزندان احتمالی ام کم غیرت هستم و میگم بذا هرکار دلش خواست بکنه. به من چه، کسش مال خودشه. ولی سکس با محارم رو به هیچوجه نمیتونم تحمل کنم و سعی میکنم به بچه هام هم یاد بدم این مساله رو. محارم میتونن تا حد زیادی کنار هم لخت باشند. ولی سکس واقعا غیرقابل قبول و چندش آوره..!!!!! عجب انسانهای عجیبی..!

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 138

• 125

آدم خودشو بکشه بهتر از سکس با محارم هست

سلام.. :)

ـــــــــــ

• 0

• amir81709792  

• عضو از 1397/3/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 518

بنظر من

بنظر من اینا که این حرفا رو میزنن یه نوع اختلال روانی دارن‌که اینجور تخیلاتی رو تو ذهنشون دارن‌و‌ادعای واقعیتشو میکنن.تشخیص نوع اختلال روانی با روانپزشک

ـــــــــــ

سکس با افراد متاهل کار حیوان هست نه انسان

• 0

نقل از: amir81709792

نقل از: amir81709792 بنظر من اینا که این حرفا رو میزنن یه نوع اختلال روانی دارن‌که اینجور تخیلاتی رو تو ذهنشون دارن‌و‌ادعای واقعیتشو میکنن.تشخیص نوع اختلال روانی با روانپزشک

اینجوریم نیست ، من دوست دختر داشتم که میگفتم داداشش باهاش سکس میکنه و بودن دوستانی که میدونستم با خواهرش سکس داشتن

دیگه کلا داره باب میشه

ـــــــــــ

• 0

• amir81709792  

• عضو از 1397/3/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 36

• 518

ن داداش اینا‌ همینجوری یچیزی میگن.اصلا من‌میگم پسر...

ن داداش اینا‌ همینجوری یچیزی میگن.اصلا من‌میگم پسر حشری..دختر مگه کیر قحطی هست ک ب برادرش بده.والا

ـــــــــــ

سکس با افراد متاهل کار حیوان هست نه انسان

• 1

نقل از: amir81709792 ن داداش اینا‌ همینجوری یچیزی میگن.اصلا من‌میگم پسر حشری..دختر مگه کیر قحطی هست ک ب برادرش بده.والا

داداش هست این موضوع خیالت راحت من مطمئنم اینقدر انکارش نکنیم کار پسندیده ای نیست ولی واقعا انجام میشه اونم از ۲۰ سال پیش که من نمونه هاشو دیدم الان که دیگه حتما تعدادش بیشتر شده

ـــــــــــ

• 1

• f.a.65  

• عضو از 1398/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 33

• 262

الان خواهر زن محارمه؟ چرا خواهر زن من سکس با داداش...

الان خواهر زن محارمه؟ چرا خواهر زن من سکس با داداش رو دوست داره ولی از سکس با من مور مورش میشه؟

ـــــــــــ

• 0

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 125

نقل از: Venus_kosbala

نقل از: Venus_kosbala ربطی نداره به روان و اینچیزا. سکس با محارم (عمو یا دایی) میتونه لذت بخش باشه مخصوصا عمو، چون از طرف خانواده پدر محسوب میشه ولی سکس با داداش واقعا برای خودمم که با عموم سکس داشتم قابل هضم نیست. هرکسی در رابطه با سکس دیدگاهی داره و نمیتونیم دیگران رو بخاطر تمایلاتشون سرزنش با منع کنیم.

باور نمیکنم دختر باشی.. خخخ :) فیک

الان خواهر زن محارمه؟ چرا خواهر زن من سکس با داداش رو دوست داره ولی از سکس با من مور مورش میشه؟

خواهر زنت با داداشت سکس میکنه و یا با داداش خودش!؟

ـــــــــــ

• 0

محارم یعنی فقط محرم باشه از نظر اسلام؟مثلا برادر...

محارم یعنی فقط محرم باشه از نظر اسلام؟مثلا برادر شوهر و اینا محارمه؟

ـــــــــــ

بین هرزگی و لذت جنسی یک مرز باریک وجود داره به نام اخلاق.

• 1

• Daakoo  

• عضو از 1398/11/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 276

• 178

ایول دادا گل گفتی

ادرس بده بیام خودم غمو قصه هاتو یه تنه پرپر کنم...!

ـــــــــــ

بزن بیرون ببین فصل های سال رو بهار و تیر و مردادش مهم نیست پر از زیباییه ذات طبیعت تگرگ و برف و بورانش مهم نیست

• 1

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 125

نقل از: شنل_قرمزی

نقل از: شنل_قرمزی محارم یعنی فقط محرم باشه از نظر اسلام؟مثلا برادر شوهر و اینا محارمه؟

ما منظورمون از محارم، خواهر و برادر و مادر و پدر و عمو و دایی و خاله و عمه هست.. بچه خواهر..بچه برادر.. با بقیه اشکالی نداره سکس کنی.. خیلی هم خوبه..

ـــــــــــ

• 1

نقل از: musir

نقل از: شنل_قرمزی محارم یعنی فقط محرم باشه از نظر اسلام؟مثلا برادر شوهر و اینا محارمه؟
ما منظورمون از محارم، خواهر و برادر و مادر و پدر و عمو و دایی و خاله و عمه هست.. با بقیه اشکالی نداره سکس کنی.. خیلی هم خوبه..

آهان متوجه شدم.پس همون محرم بودن از نظر دین مبین اسلام مدنظر می‌باشد.مرسی بابت روشنگریتون

ـــــــــــ

• 0

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 125

ما منظورمون از محارم، خواهر و برادر و مادر و پدر و عمو و دایی و خاله و عمه هست.. با بقیه اشکالی نداره سکس کنی.. خیلی هم خوبه..

آهان متوجه شدم.پس همون محرم بودن از نظر دین مبین اسلام مدنظر می‌باشد.مرسی بابت روشنگریتون

این یه اصطلاح جاافتاده است..

مثل استفاده از کلمه آلت.. در اسلام استفاده شده ولی ما هم این کلمه رو میگیم..

کلمه محارم هم همینطوره..

هرچند اشتباهه و نباید کلمات ما دارای بار فقهی باشه.. مثل اینکه بجای واژن بگیم مهبل.

در کل بجای اینکه بگم خواهر و برادر و مادر و پدر و دایی و عمه و عمو و خاله و خواهرزاده و برادرزاده.. گفتم محارم.

اینی که گفتم جنبه فقهی نداره..

حالا نظر خودتون درباره سکس با برادر یا خواهر چیه!؟

ـــــــــــ

• 1

این یه اصطلاح جاافتاده است.. مثل استفاده از کلمه آلت.. در اسام استفاده شده ولی ما هم این کلمه رو میگیم.. کلمه محارم هم همینطوره.. هرچند اشتباهه و نباید کلمات ما دارای بار فقهی باشه.. مثل اینکه بجای واژن بگیم مهبل. در کل بجای اینکه بگم خواهر و برادر و مادر و پدر و دایی و عمه و عمو و خاله و خواهرزاده و برادرزاده.. گفتم محارم اینی که گفتم جنبه فقهی نداره.. حالا نظر خودتون درباره سکس با برادر یا خواهر چیه!؟

با نظرتون درباره‌ی همه گیر شدن اطلاق این کلمه با اصطلاح فقهی‌اش موافقم. از نظر من سکس با محارم یعنی بستگان!

خیلی مورد پیچیده‌ایه از نظر من و نمیتونم به طور قطع تایید یا ردش کنم....

ـــــــــــ

• 1

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• 125

این یه اصطلاح جاافتاده است.. مثل استفاده از کلمه آلت.. در اسام استفاده شده ولی ما هم این کلمه رو میگیم.. کلمه محارم هم همینطوره.. هرچند اشتباهه و نباید کلمات ما دارای بار فقهی باشه.. مثل اینکه بجای واژن بگیم مهبل. در کل بجای اینکه بگم خواهر و برادر و مادر و پدر و دایی و عمه و عمو و خاله و خواهرزاده و برادرزاده.. گفتم محارم اینی که گفتم جنبه فقهی نداره.. حالا نظر خودتون درباره سکس با برادر یا خواهر چیه!؟

با نظرتون درباره‌ی همه گیر شدن اطلاق این کلمه با اصطلاح فقهی‌اش موافقم. از نظر من سکس با محارم یعنی بستگان!

خیلی مورد پیچیده‌ایه از نظر من و نمیتونم به طور قطع تایید یا ردش کنم....

راستی.. از نظر من تمام مردم محرم هستند و میتونند بدنشون رو به هم نشون بدهند.. چرا من نباید موی خانمهای دیگه رو ببینم..!؟ و یا چرا نتونم بدون خواندن اوراد عجیبه اسلامی، با اونا سکس کنم!؟ چه اشکالی داره خانمها و آقایان غریبه، بدن لخت همدیگه رو ببینند..!؟(مثلا در کنار ساحل و یا نایت کلاب. محارم منظورم خانواده است.... ولی اگه بشه کلمه دیگه ای اختراع کرد بجاش خوبه.. کلمه سکس خانوادگی بهتره استفاده بشه..

در ضمن..شما هنوزم نظرتون رو راجع به سکس خواهر برادر نگفتید..

ـــــــــــ

• 1

نقل از: f.a.65

نقل از: f.a.65 الان خواهر زن محارمه؟ چرا خواهر زن من سکس با داداش رو دوست داره ولی از سکس با من مور مورش میشه؟

اون دیگه بد شانسی شماست خخخخخت

ـــــــــــ

• 0

• gorg1365  
  • عضو از 1394/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 158

نقل از: amir81709792 بنظر من اینا که این حرفا رو میزنن یه نوع اختلال روانی دارن‌که اینجور تخیلاتی رو تو ذهنشون دارن‌و‌ادعای واقعیتشو میکنن.تشخیص نوع اختلال روانی با روانپزشک

خیلیاش تخیله ولی تو دنیای واقعی متاسفانه زیاده حجب و‌حیا و غیرت از بین رفته،یادمه قبلا در ی خونه ک باز بود اگ ناگهان نگاه تو خونه میکردیم عذاب وجدان میگرفتیم حالا ببین چقدر راحت میرن سکس با محارم کیرم تو این مملکت داریشون ک‌ملت رو ب کجاها بردن

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

به نظر شما کدام مورد زیر در مورد ویروس کرونا صحیح است؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «