آزادی چه بی تضمینی...

• strong_boy  

• عضو از
    1397/8/1

• پست‌ها: 549

• 1251

40 سال از حکومت اسلامی گذشت اما از کسخلیه بعضیها ذره ای کم نشد. هنوز عده ای میان میگن در فلان تاریخ جمهوری اسلامی رفتنیه . ترامپ مردمو ایران رو آزاد میکنه. ری استارت برنامه منظمی داره. ایرانپرستی تنها راه نجاته. برای آزادی باید زیر خایه های آمریکا آویزون بشیم و کدخدایی دنیای سرمایه داری رو قبول کنیم. یه عده ای دیگه درجات کسخلی رو به نهایت رسوندن و میگن شازده کوچولو باید بیاد و قدرت رو تو دست بگیره. شخصی که تنها امتیازش نسبت به سایرین اینه که نطفش از آلت پهلوی دوم بیرون اومده. اسپرم پرستی در سال 1397 به جز حماقت چه چیزی میتونه باشه. عزیزی که منتظری اربابان امریکایی بیان و واست ازادی بیارن. عرضم به درزت که پرچم آمریکارو بکن تو ماتحتت چون آمریکا از وضعیت موجود خیلی راضیه و داره کاسبیشو میکنه. حتی اگه فرصتی واسه تغییر ایجاد بشه خودش جلوی این تغییرو میگیره.
.
.
نمیدونم چند سال دیگه و چند دولت دیگه باید بگذره که این گله گوسفند بفهمند هیچی نمیتونه آزادی اونارو تضمین کنه مگه اینکه به این درک برسند که آزادی حق اولیه اوناس و ذات انسان برده بودنو نباید تحمل کنه.سخت ترین کار در راه رسیدن به آزادی اینه که به مردم بقبولانی که برده نیستند و دنبال ارباب نگردند. شما به دنبال ازادی نیستید به دنبال اربابی جدید هستید. تا وقتی این موضع حل نشه هیچ تغییری انجام نمیشه.
.
.
.
تا کی میخواید از هر مادر قهبه ای بت بسازید. هر بنجلی که بیاد دم از تعصبات عاریای بزنه و آلت پادشاهان قدیم ایرانو مقدس بدونه تبدیل میشه به یک امید برای ازادی. ایران کشوریه که با جرات میتوان در موردش گفت هیچگاه تجربه آزادی واقعی رو نداشته.

ـــــــــــ

• 10

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 2012

• 3305

سخت ترین کار در راه رسیدن به آزادی اینه که به...

سخت ترین کار در راه رسیدن به آزادی اینه که به مردم بقبولانی که برده نیستند و دنبال ارباب نگردند. >

اگه مردم بفهمن برده نیستن و دنبال ارباب نگردند ، بعدش چه اتفاقی میفته ؟؟

ـــــــــــ

پیام من برای تو پر از صدای شکوه‌های یک زن است _ تمایل دارم با زوجی راستگو ارتباط برقرار کنم 98/4/1

• 0

• عاشقگوت  
  • عضو از 1397/3/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 156

• 112

مردم که دنبال آزادی نیستن همین کیر و خایه اخوندا...

مردم که دنبال آزادی نیستن همین کیر و خایه اخوندا رو میبوسن و توو تخم چشمشان میگذارن .....مردم اخوندارو میخوان به فوش های الکی مردم دلخوش نکنید....مگه ندید همون هایی که فوش میدادنن چطوری دیروز هزار هزار به خیابانها امدن ....

ـــــــــــ

عاشقه زنها هستم br></br

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 549

• 1251

نقل از: Mehradfoo

نقل از: Mehradfoo حرف دل زدی، این جماعت احمق که باکلاس بودنو شبیه غربیا میدونن و مرغ همسایه واسشون غازه،فک میکنن آمریکا و انگلیس و امثالهم واسشون نون و آب میشه غافل از اینکه اونا هنوزم مستعمره داری میکنن فقط غیر مستقیم،اینا آزادی و تو تن لخت و مشروب خوردن و هرزگی میبینن فقط خوب گفتی از سورنا زندونیا زندون بان زندونیای زندون بان زندونیا

یه عمره اویزون دیگرانن

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: Korkak

نقل از: Korkak > سخت ترین کار در راه رسیدن به آزادی اینه که به مردم بقبولانی که برده نیستند و دنبال ارباب نگردند. > *** اگه مردم بفهمن برده نیستن و دنبال ارباب نگردند ، بعدش چه اتفاقی میفته ؟؟ ***

اون موقع تازه به الف آزادی رسیدن یعنی قدم اول که یاد بگیرند اصلا باید واسه چی انرژی بزارن... البته من هنوز بدون گرایش هستم اگه اشتباه نکنم گفته بودی علاقه ای به بحث با افراد بدون گرایش نداری خدمتت بگم منم علاقه ای به بحث با افرادی با گرایشات مضحک ندارم.

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: عاشقگوت

نقل از: عاشقگوت مردم که دنبال آزادی نیستن همین کیر و خایه اخوندا رو میبوسن و توو تخم چشمشان میگذارن .....مردم اخوندارو میخوان به فوش های الکی مردم دلخوش نکنید....مگه ندید همون هایی که فوش میدادنن چطوری دیروز هزار هزار به خیابانها امدن ....

الان که باز خوبه یه زمانی جمعیت های میلیونی واسه امثال موسوی و کروبی میومد تو خیابون (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

فرهنگ ایرانی... هرروز بدتر ازدیروز

سخنان زیبا وگهر باری بود مخصوصا اونجاش که گفتی ایران هیچ وقت ازادی رو نمیبینه

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: عاشق.خانوما

نقل از: عاشق.خانوما سخنان زیبا وگهر باری بود مخصوصا اونجاش که گفتی ایران هیچ وقت ازادی رو نمیبینه

ممنون

ـــــــــــ

• 0

• Holy_man  

• عضو از 1397/4/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 1692

....

عجیب خوشم میاد از حرف هات.متین و منطقی...

اینقدری خوب حرف میزنی که شک برانگیزه (rose)

ـــــــــــ

این درخت وحشی ریشه ـَش توو کویره // تن نمیده به تزئین باغچه های قدرت....

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: Holy_man

نقل از: Holy_man عجیب خوشم میاد از حرف هات.متین و منطقی... اینقدری خوب حرف میزنی که شک برانگیزه (rose)

ممنون دوست عزیز منم از رد سورنا تو پروفایل و امضات خوشم میاد

ـــــــــــ

• 1

داداشا و خانما

نمی دونم چرا ملت این قدر نا امیدن!نمی دونم چه انتظاری از این ملت استبداد زده داری؟مگه همین که ۹۷ریختن بیرون نشون دهنده عاقل تر شدنشون نیست؟مگه همین که سیرک ۲۲ بهمن ریده شد بهش(به تیوی میلی نگاه نکنین که همش آرشیویه من خودم به شخصه تو شرقتهران دیدم که فقط یه جمعیت کوچیک ساندیس طلب ریختن بیرون)نشونه عاقل تر شدن نیست؟می تونم به جرعت بگم قریب به ۴۰ درصد کشور دیگه اسلامو قبول ندارن و بقیه هم که قبول دارن با شک دیگه بهش نگاه میکنن،بازم میگین ملت عاقل تر نشدن؟قدم به قدم ملت دارن خودشونو پیدا میکنن و به نظرم اگر هر کی نا امیدی به مردم بده(با تمام احترام)به کشور خیانت کرده...چون این همون چیزیه که آخوندای صد پدر می خوان.می خوای ملت تو صف گوشت و مرغ نرن؟حبوبات بخورن؟بنزین که گرون شد با دوچرخه برن مسافرکشی؟این بچه داره گاماس گاماس بزگ میشه شما از یه بچه ی ابتدایی که تا همین چند ماه پیش!سواد نداشت انتظار دارین حساب دیفرانسیل حل کنه؟ مطمئن باشین تا چند وقت دیگه تیکه بزرگه ی آخوندا کونشونه...

ـــــــــــ

وطن یعنی گذشته ، حال، فردا ، تمام سهم یک ملت ز دنیا

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: سربازکیردار

نقل از: سربازکیردار نمی دونم چرا ملت این قدر نا امیدن!نمی دونم چه انتظاری از این ملت استبداد زده داری؟مگه همین که ۹۷ریختن بیرون نشون دهنده عاقل تر شدنشون نیست؟مگه همین که سیرک ۲۲ بهمن ریده شد بهش(به تیوی میلی نگاه نکنین که همش آرشیویه من خودم به شخصه تو شرقتهران دیدم که فقط یه جمعیت کوچیک ساندیس طلب ریختن بیرون)نشونه عاقل تر شدن نیست؟می تونم به جرعت بگم قریب به ۴۰ درصد کشور دیگه اسلامو قبول ندارن و بقیه هم که قبول دارن با شک دیگه بهش نگاه میکنن،بازم میگین ملت عاقل تر نشدن؟قدم به قدم ملت دارن خودشونو پیدا میکنن و به نظرم اگر هر کی نا امیدی به مردم بده(با تمام احترام)به کشور خیانت کرده...چون این همون چیزیه که آخوندای صد پدر می خوان.می خوای ملت تو صف گوشت و مرغ نرن؟حبوبات بخورن؟بنزین که گرون شد با دوچرخه برن مسافرکشی؟این بچه داره گاماس گاماس بزگ میشه شما از یه بچه ی ابتدایی که تا همین چند ماه پیش!سواد نداشت انتظار دارین حساب دیفرانسیل حل کنه؟ مطمئن باشین تا چند وقت دیگه تیکه بزرگه ی آخوندا کونشونه...

کاش اینطور که تو گفتی بود ... اما من یه جوون رو میبینم که داره تبدیل به یه بچه میشه...

ـــــــــــ

• 0

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 4708

• 12988

Shadow

طرفداران افکار سوسیالیستی و کمونیستی متاسفانه دیگران متهم به عقب گرد میکنن در صورتی که همه جای دنیا نشون داده شده سرانجام این نوع حکومت بردگی و اسارت فکری و حتی یک مورد بر خلاف این در طول تاریخ گزارش نشده!

یه کلیپ از زئوس میزارم نقطه نظرات جالبی داره...
https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DLA9f96R4thI&ved=2ahUKEwi-lbSh3rbgAhWSwOYKHbclAikQwqsBMAF6BAgGEAo&usg=AOvVaw1Teixhklhf_BFi82CRmEOs

ـــــــــــ

• 1

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• 12988

Shadow

این پاسخ به یه قسمت از تاپیک
قسمت دیگه که دهن بینی و در خواست آقا بالاسر فرشته نجات باشه رو با شما موافقم.
منتها جورج اورول میگه (متن دقیقش خاطرم نیست) تا زمانی که مردم با سواد نشند باز هم فریب میخورن و این حکومت باقی میمونه ،و تا زمانی که این ها بمونن مردم با سواد نمیشن .
متاسفانه تو یه چرخه ای قرار گرفتیم که اختیارش از دست ما خارج...

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: shadow69

نقل از: shadow69 طرفداران افکار سوسیالیستی و کمونیستی متاسفانه دیگران متهم به عقب گرد میکنن در صورتی که همه جای دنیا نشون داده شده سرانجام این نوع حکومت بردگی و اسارت فکری و حتی یک مورد بر خلاف این در طول تاریخ گزارش نشده! یه کلیپ از زئوس میزارم نقطه نظرات جالبی داره... https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DLA9f96R4thI&ved=2ahUKEwi-lbSh3rbgAhWSwOYKHbclAikQwqsBMAF6BAgGEAo&usg=AOvVaw1Teixhklhf_BFi82CRmEOs

من اینجا وقتی چیزی مینویسم اول عقاید شخصیمو کنار میزارم و بعد مینویسم. حتی یک کلمه هم تو این متن میبینی که من حرفی برای تبلیغ سوسیالیست بزنم. من چپگرا هستم اما هیچوقت ادعا نمییکنم حکومت بعدی باید چپ باشه برعکس طرفداران خیلی از جریانات دیگه که کمو بیش بهش اشاره کردم.

بهتره بحثارو قاطی نکنیم

اینی که میگی مردم متهم به عقب گرد شدن خدمتت بگم یه چیزی بدتر از عقب گرد که حتی الفبای انسانیتم ازشون گرفته شده یه نگاه به جامعه ای که توش زندگی میکنی بندازی توام تایید میکنی.

ـــــــــــ

• 1

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• 12988

Shadow

نقل از: strong_boy
نقل از: shadow69 طرفداران افکار سوسیالیستی و کمونیستی متاسفانه دیگران متهم به عقب گرد میکنن در صورتی که همه جای دنیا نشون داده شده سرانجام این نوع حکومت بردگی و اسارت فکری و حتی یک مورد بر خلاف این در طول تاریخ گزارش نشده! یه کلیپ از زئوس میزارم نقطه نظرات جالبی داره... https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DLA9f96R4thI&ved=2ahUKEwi-lbSh3rbgAhWSwOYKHbclAikQwqsBMAF6BAgGEAo&usg=AOvVaw1Teixhklhf_BFi82CRmEOs

من اینجا وقتی چیزی مینویسم اول عقاید شخصیمو کنار میزارم و بعد مینویسم. حتی یک کلمه هم تو این متن میبینی که من حرفی برای تبلیغ سوسیالیست بزنم. من چپگرا هستم اما هیچوقت ادعا نمییکنم حکومت بعدی باید چپ باشه برعکس طرفداران خیلی از جریانات دیگه که کمو بیش بهش اشاره کردم.

اینی که میگی مردم متهم به عقب گرد شدن خدمتت بگم یه چیزی بدتر از عقب گرد که حتی الفبای انسانیتم ازشون گرفته شده یه نگاه به جامعه ای که توش زندگی میکنی بندازی توام تایید میکنی.

چپ بودنت‌ از تعریفت از دموکراسی هویداست...
من هم نگفتم از چپ بودن گفتین!کلام من این، با نادون احمق دونستن امثال من دارین خیلی از حرفای خوبتون رو خراب جلوه میدین!
در‌ مورد اون کلیپم خوشحال میشم نظرتون بدونم.

ـــــــــــ

• 1

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نقل از: shadow69 این پاسخ به یه قسمت از تاپیک قسمت دیگه که دهن بینی و در خواست آقا بالاسر فرشته نجات باشه رو با شما موافقم. منتها جورج اورول میگه (متن دقیقش خاطرم نیست) تا زمانی که مردم با سواد نشند باز هم فریب میخورن و این حکومت باقی میمونه ،و تا زمانی که این ها بمونن مردم با سواد نمیشن . متاسفانه تو یه چرخه ای قرار گرفتیم که اختیارش از دست ما خارج...

شما اسمشو سواد میزاری من یه چیز دیگه اما این دور باطل وجود داره تنها زمانی درست میشه که خیلی از افکاری که تو ذهن مردم شکل داده شده اول تخریب بشه ...

ـــــــــــ

• 0

• shadow69  
  • عضو از 1395/10/9

• 12988

Shadow

نقل از: shadow69 این پاسخ به یه قسمت از تاپیک قسمت دیگه که دهن بینی و در خواست آقا بالاسر فرشته نجات باشه رو با شما موافقم. منتها جورج اورول میگه (متن دقیقش خاطرم نیست) تا زمانی که مردم با سواد نشند باز هم فریب میخورن و این حکومت باقی میمونه ،و تا زمانی که این ها بمونن مردم با سواد نمیشن . متاسفانه تو یه چرخه ای قرار گرفتیم که اختیارش از دست ما خارج...
شما اسمشو سواد میزاری من یه چیز دیگه اما این دور باطل وجود داره تنها زمانی درست میشه که خیلی از افکاری که تو ذهن مردم شکل داده شده اول تخریب بشه ...

نمیشه مطمئن باشید برای خیل عظیمی نمیشه
باید این نظام کنار بره حتی اگه با حضور بی سوادان مثل ۵۷ و امیدوار باشیم!! که نظام بعدی برای کسب شعور فکری مردم تلاش کنه وگرنه تا خر هست خر سوارم هست.

ـــــــــــ

• 1

• Korkak  

• عضو از 1396/8/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 2012

• 3305

.

نقل از: Korkak > سخت ترین کار در راه رسیدن به آزادی اینه که به مردم بقبولانی که برده نیستند و دنبال ارباب نگردند. > *** اگه مردم بفهمن برده نیستن و دنبال ارباب نگردند ، بعدش چه اتفاقی میفته ؟؟ ***

اون موقع تازه به الف آزادی رسیدن یعنی قدم اول که یاد بگیرند اصلا باید واسه چی انرژی بزارن... البته من هنوز بدون گرایش هستم اگه اشتباه نکنم گفته بودی علاقه ای به بحث با افراد بدون گرایش نداری خدمتت بگم منم علاقه ای به بحث با افرادی با گرایشات مضحک ندارم.

گرایشات مضحک !!!

ـــــــــــ

پیام من برای تو پر از صدای شکوه‌های یک زن است _ تمایل دارم با زوجی راستگو ارتباط برقرار کنم 98/4/1

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

چپ بودنت‌ از تعریفت از دموکراسی هویداست...
من هم نگفتم از چپ بودن گفتین!کلام من این، با نادون احمق دونستن امثال من دارین خیلی از حرفای خوبتون رو خراب جلوه میدین!
در‌ مورد اون کلیپم خوشحال میشم نظرتون بدونم.

تعریف من از دموکراسی مشخصه این که قدرت دست توده های مردمی باشه و اونا تصمیم بگیرند به احزاب قدرت بدن یا نه اما قبلش باید به این مرحله برسند و درک کنند که قدرت و ازادی حقشونه و گردنشونو برای بردگی جلوی هیچ بنی بشری خم نکنند (مهم نیس اسمش چپگرایی باشه یا هر چیز دیگه) حالا تو این شرایط اگر احزاب چپ هم بتونن آزادانه فعالیت کنند (چیزی که هیچوقت تو این مملکت اتفاق نیوفتاده) اگه راهشون درست باشه خود مردم بهشون قدرت میدن و میتونن بخشی از قدرت سیاسی رو هم به دست بگیرند. ببین دوست عزیز من اصالت رو با جامعه میدونم نه فرد. شاید تلخ باشه و خیلیها خوششون نیاد اما حماقتی که تو مغز اکثریت کشور ما وجود داره یه جامعه رو مسموم کرده و تا این جریان درست نشه مطمعن باش 40 سال دیگه از عمرمون میگذره به جایی میرسیم که دیگه اختیار ادرار خودمونم نداریم اما بازم با یه امید احمقانه منتظریم که یه روز خوب بیاد. در مورد کلیپم روراست بهت میگم شاید در حد یک دقیقشو نگاه کردم که در مورد سلطنت پارلمانی صحبت میکرد نتونستم همشو ببینم واقعا احساس کردم داره به شعورم توهین میشه خلاصه میگم چون جای این بحث تو این تایپیک نیست سلطنت از هر نوعش حتی اگه به صورت نمادین هم باشه فساد به همراه داره.

ـــــــــــ

• 0

• strong_boy  

• عضو از 1397/8/1

• 1251

نمیشه مطمئن باشید برای خیل عظیمی نمیشه
باید این نظام کنار بره حتی اگه با حضور بی سوادان مثل ۵۷ و امیدوار باشیم!! که نظام بعدی برای کسب شعور فکری مردم تلاش کنه وگرنه تا خر هست خر سوارم هست.

دقیقا مثل ساخت خونه ای با پایه های ویران و امیداینکه خراب نشه... فقط اینو بدون اشتباه تو این مقطه تاوانش خیلی سنگین تر از اون چیزیه که فکر میکنی

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

از عملکرد admin راضی هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «