آسیبِ کشنده !

پرده اوّل :
دختر هر شب را برای پر کردنِ تنهاییِ خود ، با ولعی عجیب آغوشِ مجازیِ هر فردی را به جان می‌خرید ، محبت گدایی می‌کرد ، بغل گدایی می‌کرد ، هوس گدایی می‌کرد و فردای آن‌روز ناکام از دستیابی به هرکدام ، زندگیِ نکبت بارِ واقعیِ خویش را ادامه می‌داد ...
پرده دوّم :
مرد و زن که دیگر تحمل همدیگر برایشان ناممکن می‌نمود ، چاره‌ای جز جدایی پیش روی خود متصوّر نبودند ، مرد وقتی سند را امضا کرد ، به چشمان مظلوم دخترک خیره ماند ، امّا توجیهاتِ همیشگیِ خویش را به‌کار بست و نگاهش را از او دریغ کرد ، اما دخترک اوضاعش فرق می‌کرد ...
پرده سوّم :
صفحه حوادث روزنامه با فونتی درشت تیتر زده بود : ( مرگ دختری جوان بر اثر تجاوز گروهی ) ، اما متهم پرونده نظر متفاوتی داشت ، او می‌گفت : دختر با پای خودش آمد اما وقتی با من و رفقایم مواجه شد تغییر نظر داد ‌‌‌...
پرده چهارم :
...

ـــــــــــ

D.H

• 12

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

پرده چهارم چی بود دیگه

پرده چهارم چی بود دیگه

ـــــــــــ

• 2

• Zedbazi98  

• عضو از 1398/1/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 121

• 80

این تراژدی مال خیلی هاست
ولی صورت مسئله پاک میشه...

این تراژدی مال خیلی هاست ولی صورت مسئله پاک میشه به نظرت؟ خب چی

ـــــــــــ

همیشه سکسی باشید

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 503

• 1080

نقل از: Real_slim_shady-

نقل از: Real_slim_shady- پرده چهارم چی بود دیگه

نمیدونم شاید من و شما باشیم ...

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: number.13

نقل از: number.13 کم کم داره بهتر و بلندتر میشه نوشته ها قشنگ بود (rose) (rose) ولی خدایی اینجوری نصفه گذاشتن داستان خیلی ظلمه الان من فضولیم بدجور گل کرده سرنوشت این 4 تا چی میشه (dash) (dash) خوشحالم کم کم نوشته هات داره تبدیل ب داستانای فوق العاده میشه نویسنده خوب تو بخش داستانا واقعن نیاز داریم (rose) مطمینم بیشتر میبینیم ازت....

آقای ۱۳ خیلی ممنونم نظرهای جذابتون خیلیییی به من انگیزه میده همچنان به من لطف دارین (rose) :) در رابطه با پرده چهارم هم باید بگم یه مجاله برای تفکرِ ما ...

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: Zedbazi98

نقل از: Zedbazi98 این تراژدی مال خیلی هاست ولی صورت مسئله پاک میشه به نظرت؟ خب چی

نه پاک نمیشه ، هرگز پاک نمیشه ، چون خودش معلول علل بزرگیه ولی خب ... :(

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: erny19qwerty

نقل از: erny19qwerty نگو لطفا بسه بسه دیگه (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

چشم چشم نمیگم دیگه :( :( :(

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: Dokhtarehavva
نقل از: number.13 کم کم داره بهتر و بلندتر میشه نوشته ها قشنگ بود (rose) (rose) ولی خدایی اینجوری نصفه گذاشتن داستان خیلی ظلمه الان من فضولیم بدجور گل کرده سرنوشت این 4 تا چی میشه (dash) (dash) خوشحالم کم کم نوشته هات داره تبدیل ب داستانای فوق العاده میشه نویسنده خوب تو بخش داستانا واقعن نیاز داریم (rose) مطمینم بیشتر میبینیم ازت....
آقای ۱۳ خیلی ممنونم نظرهای جذابتون خیلیییی به من انگیزه میده همچنان به من لطف دارین (rose) :) در رابطه با پرده چهارم هم باید بگم یه مجاله برای تفکرِ ما ...

پرده ی چهارم از همه پرده ها قشنگ تر بود (ok) (ok)

کاملاً موافقم باهاتون :)

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: erny19qwerty نگو لطفا بسه بسه دیگه (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash) (dash)

تحمل نداریم که خودمون بشنویم وقتی انجامش دادیم و درکش کردیم

میفهممت :( پس من میگم شمام بشنوین ولی تو دلتون به من فحش ندین (cry)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: number.13 ببین چیکارشون کردی اشکشونو در آوردی اینقدر تاثیر داره نوشته هات.... ب قول یکی از رفقا هشتگ من استعداد یاب هستم (biggrin) اگ اینقد تاثیر داشته نوشته هات معلوم میشه لطف نبوده حقیقت بوده (cool) (cool) درهر صورت من اولش فقط ب خاطر موضوع خشن پاره کردن گلو خوشم اومد ولی الان ب نظرم قلمت خیلی قشنکه موفق باشی ادامه بده

متچکرررررمممممم خیلییییییی زیاااااااااد (biggrin) (rose)

ولی من قصدم درآوردن اشکشون نبود ، فقط یه تلنگر میخواستم (cry)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

تحمل نداریم که خودمون بشنویم وقتی انجامش دادیم و درکش کردیم

میفهممت :( پس من میگم شمام بشنوین ولی تو دلتون به من فحش ندین (cry)

من فحش نمیدم مگه مواقع خاص و بد

درداهامونو بیان میکنی سپاس :)

خواهش میکنم خیلی خوشحالم اینجوریه که گفتین :)

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: WILD.121

نقل از: number.13 ببین چیکارشون کردی اشکشونو در آوردی اینقدر تاثیر داره نوشته هات.... ب قول یکی از رفقا هشتگ من استعداد یاب هستم (biggrin) اگ اینقد تاثیر داشته نوشته هات معلوم میشه لطف نبوده حقیقت بوده (cool) (cool) درهر صورت من اولش فقط ب خاطر موضوع خشن پاره کردن گلو خوشم اومد ولی الان ب نظرم قلمت خیلی قشنکه موفق باشی ادامه بده
:) :) :) قلمش قشنگ نیست درده :) فقط جوامع زیر میز میبینن :)

نظر شمام خیلی محترمه (rose) ولی ب نظر من از هفتاد درصد داستان نویسای قسمت داستان بهتر مینویسه البته جا برا بهتر شدنم داره

باید محور متن هاشو عوض کنه خردمون میکنه من نمیدونم خودش چیزیش نمیشه اینارو مینویسه؟

آخه خودم منفی‌ام نمیتونم مثبت بنویسم مصنوعی میشه :(

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نظر شمام خیلی محترمه (rose) ولی ب نظر من از هفتاد درصد داستان نویسای قسمت داستان بهتر مینویسه البته جا برا بهتر شدنم داره

باید محور متن هاشو عوض کنه خردمون میکنه من نمیدونم خودش چیزیش نمیشه اینارو مینویسه؟

پس باید درستت کنیم
همه دارن منفی میشن

درست شدنم با مرگه کمکم کنین زودتر بمیرم :(

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

پس باید درستت کنیم
همه دارن منفی میشن

تو الان تو پیله هستی وقتی مردی تازه میشی پروانه (rose)

شاید :(

ـــــــــــ

D.H

• 2

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 398

• 841

خوووووبه،جدید بود و تا حدی...سخت بود،محکم بود و...

خوووووبه،جدید بود و تا حدی...سخت بود،محکم بود و اگر بشه اینجور گفت:یهویی بود...حس یک سیلی محکمو داشت...از اون سیلیها که دنیا یا طبیعت به آدم میزنه و آدم اول یخ میکنه و بعد میبینه که حق باهاش بوده و بعد میفهمی که این سیلیه...عجب چسبید... و ...مرسی (rose)

ـــــــــــ

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: erny19qwerty تو منفی گرا هستی؟ وای خیلی باحالیییییییییییییییییییییییییییییی نفرت هم داری؟ کی رو میخوای از بین ببری؟ چرا جامعه برات تاریکه؟

بیشتر واقع گرام چون واقعیت منفیه پس میشم منفی گرا :) کسیو نمیخوام از بین ببرم ، هدفم خودمم فقط ...

ـــــــــــ

D.H

• 2

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: number.13 من کاری ب این کارا ندارم فقط میدونم متنت برا من جذاب بود امیدوارم قبل از اینکه بکشنت چندتا متن درس حسابی تر بذاری فیض ببریم بعد اگ خواستی بگو بکشنت (biggrin) (dash)

نه نه قول میدم هرچی متن میتونم بنویسم و وقتی به مرحله آخرش رسید و دیگه از اون بهتر نبود بمیرم (biggrin)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: تخیل_پسر_دختر_ندارد

نقل از: تخیل_پسر_دختر_ندارد

پس باید درستت کنیم
همه دارن منفی میشن

هیچوقت ارزوی مرگ نکن

مرگ باعث قوی شدن دشمنانت میشود

منفی گراییت را بیشتر کن و واقعیت را رو کن

دشمنان از حقیقت میترسند

چشم آقا/ خانم نفرت ممنون از توصیه‌اتون (biggrin)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: number.13 من کاری ب این کارا ندارم فقط میدونم متنت برا من جذاب بود امیدوارم قبل از اینکه بکشنت چندتا متن درس حسابی تر بذاری فیض ببریم بعد اگ خواستی بگو بکشنت (biggrin) (dash)
نه نه قول میدم هرچی متن میتونم بنویسم و وقتی به مرحله آخرش رسید و دیگه از اون بهتر نبود بمیرم (biggrin)

ممنون هرموقع خواستی خودکشی کنی یه لطفی میشه ب من بکنی ب عنوان اولین کسی ک استعدادت رو کشف کرد؟ (dash) (biggrin) (biggrin)

جانم ؟ خواهشتونو بفرمایین در خدمتم :)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: erny19qwerty به حرفش گوش نکن خوب باش اون میخواد کل جوامع رو به دست بیاره و از بین ببره تخیل سکوت کن

آقا این درونتونو جمع کنین وگرنه منو جذب میکنه هااا (rolling)

ـــــــــــ

D.H

• 1

• Dokhtarehavva  

• عضو از 1398/1/23

• 1080

نقل از: erny19qwerty فرار میکنه زدستم اون بده بهش توچه نکنیا باید دوس دختردرونمو پیداش کنم باز

تو از من درگیر تری :| یه سر داری و هزار تا سودا برو پیداش کن (rolling)

ـــــــــــ

D.H

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

پدر و مادرتون رو دوست دارید(داشتید)؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «