آشنایی با دنیای سیسی ها(Sissy )

مطالب این تاپیک نقل قول مستقیمی است از کانال Sissy Training

ده نشانه که شما سیسی هستید :
۱. وقتی فیلم های هالیوودی نگاه می کنید دوست دارید جای شخصیت زن زیبای فیلم بودید . زیبایی های اون زن رو تحسین می کنید و حسودی می کنید.

۲. زمانی که در سایت های پورن هستید علاقه به مرد های دارید که آلت بزرگی دارند و یا فیلم های نگاه می کنید که در مورد سیسی و زنونه پوشی هست .

۳. همیشه دوست دارید مثل یه خانوم‌ کارهای خونه رو انجام بدید و‌ آرزو دارید به جای کار در بیرون ، خانه‌دار می شدید

۴. دوست دارید لباس های زیبای خانوم های اطرافتون تن شما باشه و احساس می کنید این لباس ها به شما خیلی می یاد.

۵. دوست دارید مثل یه لیدی زیبا ارایش کنید و شدیدا علاقه به رژ های قرمز و سکسی دارید .

۶. دوست دارید شب با یه لباس زیر زنانه یا لباس خواب راحت توری بخوابید نه با لباس های پسرانه

۷. دوست دارید در سکس شما مورد استفاده قرار بگیرید ، نه اینکه کنترل سکس دست شما باشد.

۸. علاقه به آلت های بلند دارید و از آلت کوتاه خودتون خجالت می کشید و می ترسید خانوم ایندتون آلتتونو مسخره کنه.

۹. دوست دارید بدن شیو شده و تمیزی داشته باشید تا همه بخوان هیزی شما رو بکنند و از بدن سکسی شما تعریف بکنند.

۱۰ . دوست دارید با ماساژ دادن پروستات و انگشت کردن خودتان ، خودارضایی کنید .

ـــــــــــ

!!هیچ کس در جایگاه قضاوت نیست!حتی همون خدایی که تو میگی هستش

• 18

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

آموزش

شما می خواهید احساس کنید سکسی و زنانه هستید ، شما بدن صاف و لطیف و نرم می خواهید ، شما می خواهید لباس زیر زنانه و لباس های زنانه بپوشید ، شما می خواهید آرایش کنید و سیسی باشید ، شما می خواهید آلت های مردانه و دیلدو ها را ساک بزنید و باهاشون سکس داشته باشید ولی نمی دانید از کجا شروع کنید . ما در این تاپیک به شما به صورت قدم به قدم آموزش می دیم

ـــــــــــ

• 2

سیسی بوی

ـــــــــــ

• 3

step1

قدم اول : شروع ساده معمول ترین و ساده ترین شروع همیشه برای سیسی بودن پوشیدن لباس زیر یا لباس زنانه در خلوت و به صورت پنهانی بوده ، بهتره یک خرید داشته باشید ، امروزه کاملا عادیه پسری به مغازه ای بره و برای دوست دخترش لباس یا جوراب یا وسایل ارایشی کادو بگیره و شما هم به همین دلیل می تونید برای خودتون وسایل بخرید ولی داخل مغازه جوری رفتار کنید که برای دوست دختری که هم قد شما هست می خواید کادو بخرید . وقتی خرید انجام دادید الان شما قدم اول برای سیسی شدن رو برداشتید . چند نکته : ۱. برای خرید سوتین به مشکل بر می خورید ، چون شما سینه زنانه ندارید و می خواید سایز کوچیک بگیرید و اگر هیکل بزرگی داشته باشید بند های پشت سوتین سایز کوچیک به هم نمی رسه . ۲. برای خرید رژ دقت کنید رژی بخرید زود پاک بشه با دستمال ، نه رژ ۲۴ ساعته بخرید که به راحتی پاک نشه و به مشکل بخورید

ـــــــــــ

• 3

step2

قدم دوم : خب وقتشه که از خریدهامون استفاده کنیم ، مهمترین چیزی که باعث متمایز شدن سیسی ها از پارتنرشون میشه ظاهرشونه ، تیپ و قیافه ی یه سیسی کاملا زنونه هست و شما هم میبایستی همین کار رو بکنین و برای خودتون یه تیپ و قیافه ی خوشگل و زیبا و کاملا زنونه انتخاب کنین و رو خودتون اعمالش کنین ... ظاهر زنونه میتونه شامل: لباس های شیک و زیبا جوراب های زیبا آرایش زیبا همچنین مدل موی زیبا هست البته ممکنه اول کارتون واستون یکمی سخت باشه ولی شما باید تلاش کنید و اینو بدونین که سخت ترین قدم هر کاری فقط قدم اولشه بقیه اش چیز خاصی نیست و راحتین. لازمه که واسه یه بار هم که شده شورت های زنونه رو امتحان کنین و به مرور زمان کم کم جرعت بیشتری پیدا میکنید که بیشتر از یه شورت بپوشین و خودتونو یه قدم دیگه به سیسی بودن نزدیک تر کنین و سلیقه ی دخترونه تون هم بیشتر و بهتر میشه.

لباس زیر: واسه شروع میتونین یه شورت ساتن صورت رو بپوشین و یه شب با اون بخوابین. اصلا نترسین کسی زیر شلوار شما رو نمیبینه و به فکرشم نمیرسه که الان شورتی که شما پوشیدی زنونه هست یامردونه. پس با خیال راحت قبل از خواب یواشکی یه شورت زنونه ساتن رو زیر لباستون بپوشین و باهاش بخوابین.

آرایش: واسه شروع میتونین یه رژ صورتی یا قرمز که راحت میشه با یه دستمال پاکشون کرد رو یه جایی تو توالت(مثلا پشت لامپ دستشویی) یا اتاق خوابتون بزارین و وقتی که همه خوابیدن برین سر وقتشو امتحانش کنین و ببینین که چقدر لب هاتون خوشگل و زیبا میشه

صورت: خب یه سیسی همیشه باید صورتش صاف و کاملا بدون مو باشه حتی ته ریش هم نداشته باشه ، میتونین از کرم های ضد افتاب و نرم کننده و لطیف کننده پوست استفاده کنین

مدل مو: خب مو یکی از مواردیه که نباید بهش بی توجه بشیم واسه این که جلوه ی بسیار خوبی رو به صورت زیباتون میده خب میتونین از یه کلاه گیس زنونه استفاده کنین و خودتونو بیشتر به ظاهر دختر داشتن نزدیک کنین البته سیسی هایی که مستقل هستند داعما این کار رو انجام میدن ولی از نظر من یه مدل موی پسرانه زیبا هم واسه یه دختر میتونه جذاب باشه

ـــــــــــ

• 1

تفاوت زنپوش و سیسی بوی :

در زمینه مبدل پوشی یا پوشیدن لباس زنانه هر دو مشترک هستند ، ولی از نظر رفتار و احساس تفاوت هایی باهم دارند.

زنپوش : علاقه تبدیل شدن به یک خانوم کامل و بالغ برای پارتنری که توقع داره نقش شوهرشو براش بازی بکنه و اونو مثل همسرش ارضا بکنه

سیسی بوی؛ علاقه تبدیل شدن به یک دختر کوچولو که دنیایی از فانتزی های صورتی داره که نیاز به حامی و تیکه گاهی داره که بهش بگه ددی/مامی که ددی/مامی کنترلش بکنه و اون مشخص کنه اجازه چه کار های داره و در صورت انجام دادن اشتباهی ، تنبیه بشه البته تنبیه ها خیلی اروم هستند چون سیسی احساساتی مثل لیتل گرل داره ، سخترین قسمت سیسی شدن پذیرش چستیتی هست ، ددی/مامی مشخص می کنه سیسی بوی چه زمانی اجازه باز کردن چستیتی داره و در دیگر مواقع باید بسته باشه ، معمولا تو سکس با ددی/مامی هم بسته هست و سیسی بوی باید یاد بگیره با چستیتی به ارگاسم برسه.

ـــــــــــ

• 4

• nima75hati  
  • عضو از 1395/10/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 50

• 41

عالیههههه
واقعا به درد من میخوره
حتما ادامه...

عالیههههه واقعا به درد من میخوره حتما ادامه بده مرسی

ـــــــــــ

• 1

• ziba1981  
  • عضو از 1397/10/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 427

• 613

خیلی زیبا بود من که واقعا استفاده کردم‌

خیلی زیبا بود من که واقعا استفاده کردم‌

ـــــــــــ

• 1

• حیرتزده  
  • عضو از 1397/10/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 501

• 411

مشخصات

والله تمام تاپیک رو خودم، مشخصات خیلی عالی و دقیق بود، ولی مطمئنم که در نتیجه اشتباه بزرگی کردی این چیزا کاملا به مشخصات ، رهبر، ایت الله ها، حجت السلام ها و نوچه هاشون میخوره. لازمه بیشتر تحقیق کنی.

زود تاپیک درست و گرنه همه سی سی ها می رن شکایت، از طرف دیگه همه آخوندها، خلاصه ما گفتیم

ـــــــــــ

نور هر مقدار هم که سریع حرکت کند، وقتی که رسید دید تاریکی قبل از او اینجا بوده؟

• 1

انواع مختلف سیسی داریم

شاید براتون سوال بشه که سیسی که با میسترس هست اون چی ؟ ما انواع مختلف سیسی داریم : Sissy Boy - Sissy Slave - Sissy Maid - Sissy Slut که در این بخش من سیسی بوی و زنپوش رو مقایسه کردم به زودی انواع مختلف سیسی رو توضیح می دم براتون

ـــــــــــ

• 1

Sissy Boy :

Sissy Boy : ظاهر این نوع از سیسی ، شبیه به یک دختر معمولی و علاقه مند به تحقیر کم ، محدودیت و کنترل شدن هست . احساساتی هست و نیاز به محبت و‌عشق داره ، پارتنر مناسبشون ددی و مامی هست‌. قبل از هر چیزی باید با مهربانی باهاشوت رفتار کرد چون روحیه بسیار لطیفی دارن دقیق مثله یک دختر ولی می تونید برای تربیت از تنبیه های ملایم استفاده بکنید یا زمان بسته بودن چستیتی رو اضاف کنید ، علاقه به انجام دادن کار های منزل در روز و برطرف کردن نیاز جنسی پارتنر خود در شب دارند تا بتوانند نقش خانوم منزل رو به بهترین شکل ممکن ایفا کنند.

sissyboy

ـــــــــــ

• 1

Sissy Slave :

Sissy Slave : در واقع این سیسی یک اسلیو با درصد بالا سابمیشن هست ، عاشق درد کشیدن و بسته شدن و سلطه پذیری هست. ظاهری معمولا لخت تر نسبت به سیسی بوی دارند، ولی همراه با قلاده و یک چستیتی فلزی سخت . تحقیر بسیار زیاد مبدل پوشی دلیل اصلی سیسی بودنشون هست . علاقه به تنبیه های دردناک و از جمله شلاق یا بازی سوئندینگ یا دیلدو و پلاگ های بزرگ دارند. بهترین رفتار با این نوع سیسی کم محلی و اخلاق سرد و قاطع هست. پارتنر مناسبشون مستر و میسترس هست. معمولا این سیسی ها مدت زمان بیشتری برای باز شدن چستیتی صبر می کنند و ارضا جنسی کمتری دارند

sissyslave

ـــــــــــ

• 0

Sissy Maid :

Sissy Maid : مفید ترین سیسی ممکنه شما داشته باشید ، تنها هدفشون خدمت کردن به مالکشون به عنوان یک خدمتکار سخت کوش و وظیفه شناس هست، ظاهرشون یونی فرمی از خدمتکاران فرانسوی هست همراه با چستیتی تا فکر های جنسی به خیالشون نیاد تا با تمام توانشون خدمت بکنند ، تنبیه مورد علاقه شون اسپنک هست و یا ۲۴ ساعت خدمت با پلاگ که حتما دردناک خواهد بود باید انواع رسم های مهمان نوازی و نوع راه رفتن ، برخورد محترمانه با مهمان یا مالک رو یاد بگیرند.ومثل یک لیدی مودب رفتار کنند البته مالک ممکنه برای ارضای جنسی خود از سیسی استفاده بکنه ولی خیلی کم امکان داره قصد کنه سیسی رو به ارضا برسونه شاید یه جفت خدمتکار مونث ، جفت جنسی مناسبی برای سکس باهاش باشه پارتنر مناسب این سیسی ، یک شخص پولدار که بتونه هزینه خدمتکاراشو بده ، که مالک سیسی بشه

sissymaid

ـــــــــــ

• 0

Sissy Slut :

Sissy Slut : سیسی علاقه به فاحشگی حتی سکس گروهی خشن این سیسی هدف از سیسی شدن ، فاحشگی و‌ روسپی گری هست ، معمولا دارای یک میسترس یا مستر هستند که اون ها رو کنترل و به دیگران اجاره می دن ، البته می تونه فقط به یک نفر خدمت بکنه ولی من به شخصه بعید می دونم اون یک نفر بتونه نیاز جنسی این سیسی رو برطرف بکنه ظاهری با ارایش زیاد همراه با لباس های جذاب و عشوه های زنانه البته هیچ وقت به تعهد این سیسی اصلا اعتماد نکنید چون مطمعنا شهوت اون سیسی بیشتر از سلطه پذیری او هست شاید سخت ترین کار برای این سیسی تحمل کردن چستیتی هست . البته خیلی زود یاد می گیرن سیسی ارگاسم بشن و نیازی به مالیدن الت خودشون نداشته باشند پارتنر مناسب این افراد فاعل یا یک زن علاقه مند به Strap Onاست

Sissy Slut#

ـــــــــــ

• 0

روش های از بین بردن موهای زائد

نویسنده : میسترس کاترین

سیسی های عزیزم میخوام براتون چندتا روش های خوب بگم که بدنتونو باهاش شیو کنید تا بدنی تمیز و بدون مو داشته باشید چون یه سیسی اول از همه باید یه بدن سفید وخوشگل و تمیز داشته باشه تا همه رو جذب خودش کنه اول از راه های آسون شروع میکنم.

۱.ژیلت:همتون استفاده زیادی از ژیلت برا جاهای مختلف بدنتون میکنید که یک یا دو روز بعدش با سرزدن موها مواجه میشید واین باعث ناراحتیتون میشه که دوباره بخوایید اصلاح کنیدولی آسون ترین راه هست که خودتون به تنهایی تو حموم میتونید انجام بدید.

۲.پودر موبَر یا کرم موبر:استفاده از پودر هم به نظرم راه ساده وخوبیه که پودر رو داخل آب گرم میریزید تا غلیظ بشه و حالت کرم رو به خودش بگیره بعد با کاردک مخصوص خودش به جاهای مو دار بدنتون میمالید و ده دقیقه صبر میکنیدالبته نحوه استفاده کامل ودرستش روی جعبه خودش نوشته اگه خریدید میتونید دقیق بخونید وبعدش استفاده کنید.کرم موبر هم از لوازم ارایشیا وداروخانه ها میتونید تهیه کنید ولی برای شیو کامل بدن یه کرم کافی نیست به نظرم.

۳.اپیلیدی:یه دستگاه کوچیک وخوش دستیه که میتونید از داروخانه ها یا سایت های مختلف ومعتبر خریداری کنید قیمتش هم بستگی به جنسش داره از صد تومن به بالا هستش این دستگاه با برق کار میکنه تقریبا مثله ماشین ریش تراشه البته این دستگاه موها رو از ریشه در میاره که تا دو هفته بدنتون بدون مو میمونه.

۴.اپیلاسیون یا وکس:این دو راه یه کم برای سیسی ها سخته چون موهای بدنتون زخیمه ودرد زیادی داره البته ناگفته نماند که تا یک ماه بدنتون تمیزه تمیزه ، اپیلاسیون با موم انجام میشه که به کمک یه فرد دیگه نیاز دارید تا قسمت های پشت بدنتون رو موم بندازه قسمت های جلو رو خودتون میتونید بندازید

ـــــــــــ

• 2

میسترس Silk

میسترس Silk همراه با 7 عدد سیسی تربیت شده ایشون

ـــــــــــ

• 0

نقل از: کوالای_حشری

Sissy Slut : سیسی علاقه به فاحشگی حتی سکس گروهی خشن این سیسی هدف از سیسی شدن ، فاحشگی و‌ روسپی گری هست ، معمولا دارای یک میسترس یا مستر هستند که اون ها رو کنترل و به دیگران اجاره می دن ، البته می تونه فقط به یک نفر خدمت بکنه ولی من به شخصه بعید می دونم اون یک نفر بتونه نیاز جنسی این سیسی رو برطرف بکنه ظاهری با ارایش زیاد همراه با لباس های جذاب و عشوه های زنانه البته هیچ وقت به تعهد این سیسی اصلا اعتماد نکنید چون مطمعنا شهوت اون سیسی بیشتر از سلطه پذیری او هست شاید سخت ترین کار برای این سیسی تحمل کردن چستیتی هست . البته خیلی زود یاد می گیرن سیسی ارگاسم بشن و نیازی به مالیدن الت خودشون نداشته باشند پارتنر مناسب این افراد فاعل یا یک زن علاقه مند به Strap Onاست Sissy Slut#

مقالت ب دردم نمیخورد ولی جالب بود . فقط ی سوال : چستیتی ینی چی ؟ و اینکه تلفظ درستش چطوره ؟

ـــــــــــ

• 0

چستیتی

نقل از: hard_pussy_fucker

Sissy Slut : سیسی علاقه به فاحشگی حتی سکس گروهی خشن این سیسی هدف از سیسی شدن ، فاحشگی و‌ روسپی گری هست ، معمولا دارای یک میسترس یا مستر هستند که اون ها رو کنترل و به دیگران اجاره می دن ، البته می تونه فقط به یک نفر خدمت بکنه ولی من به شخصه بعید می دونم اون یک نفر بتونه نیاز جنسی این سیسی رو برطرف بکنه ظاهری با ارایش زیاد همراه با لباس های جذاب و عشوه های زنانه البته هیچ وقت به تعهد این سیسی اصلا اعتماد نکنید چون مطمعنا شهوت اون سیسی بیشتر از سلطه پذیری او هست شاید سخت ترین کار برای این سیسی تحمل کردن چستیتی هست . البته خیلی زود یاد می گیرن سیسی ارگاسم بشن و نیازی به مالیدن الت خودشون نداشته باشند پارتنر مناسب این افراد فاعل یا یک زن علاقه مند به Strap Onاست Sissy Slut#

مقالت ب دردم نمیخورد ولی جالب بود . فقط ی سوال : چستیتی ینی چی ؟ و اینکه تلفظ درستش چطوره ؟

بزودی درمورد چستیتی هم مینویسم

ـــــــــــ

• 0

انواع سیسی

1.Normal Boy

2.Sissy Maid

3.Sissy Slut

ـــــــــــ

• 0

• mofo56  

• عضو از 1392/6/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 7771

• 10024

اهه!

آقا این "سیسی" که میگی همون بچه کونیه عایا؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• zxc50  

• عضو از 1398/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 52

• 47

من متاهلم ولی این حس رو دارم

من متاهلم ولی این حس رو دارم

ـــــــــــ

• 1

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

با این مورد که به نویسنده‌ها(تو قسمت نظرات داستان‌ها)فحش داده میشه موافقید؟!

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «