آشنایی با فانتزیهای جنسی زنان(biggrin)

زنانی که دارای فانتزی های جنسی زیادی هستند دارای خواسته های جنسی بیشتر و رضایت جنسی بیشتری هستند.یک نظریه ثابت نشده وجود دارد که مردان هر هفت دقیقه به چیزی در مورد سکس فکر می کنند در مورد زنان هم می توان مشاهده کرد که بطور مرتب به فانتزیهای خود و سکس فکر می کنند با این تفاوت که میزان آن در صورتی که تحریک شده باشند بشدت بالا میرود.حقیقتا زنانی که در طول رابطه و تحریک به فانتزی خود نیز فکر می کنند و یا عمل می کنند براحتی و بسیار راحتتر و لذت بخش تر از سایرین ارگاسم می شوند.

فانتزی زنان: یک مرد در سکس!
بله.آنها مثل مردان نیستند! مردان عموما فکر می کنند بهتر است در هنگام سکس در دریایی از زنان شنا کنند! گروهی از مردان ترجیح می دهند که در هنگام سکس شریک جنسی فرد دیگری را نیز با خود همراه کنند و یا جابجا کنند.اما در مورد زنان اولین نکته این است که آنها با مردان فرق دارند و در طول سکس به یک نفر بیشتر احتیاج ندارند و ترجیح نمی دهند که افراد متعددی دورشان باشند! آنها یک مرد را در طول رابطه تجسم می کنند و می خواهند.

اجزا در فانتزی
مردان در طول فانتزی بیشتر به رفتارها و کارها و اشکال و اعضای بدن و شکل آنها توجه می کنند.در مورد زنان هم همینطور است.زنان قادر هستند که بصورت بسیار دقیقی اشکال و اعضا و قسمتهای بدن را برای خود بازسازی کنند و در طول رابطه با سرعت زیادی آنها را در هنگام لذت در جلوی چشمان خود بیاورند .

تصاویر
مردان در حالی که مشغول انجام سکس دهانی بروی واژن هستند ، چشمان خود را ببندند و به فلان فیلم جنسی که فلان فرد در حال انجام همین کار عمل بروی فلان زن بود توجه ورزند.براحتی تصویر آن را جلوی چشم خود بیاورند و خود را در جای آن ببینند.اما در مورد زنان ماجرا به این صورت نیست زنان بیشتر از چیزی که فکر کنید درگیر مثال احساسی خود با فلان فردی هستند که در ذهن خود تصور می کنند.شکل وی و کاری که می کند چندان برایشان اهمیتی ندارد.آنها بدین گونه فکر می کنند که مثلا ” من الان آنچنان بدنم داغ و لذت بخش شده که همسرم نمی تواند خود را از من جدا کند ” ” من الان آنچنان خواستنی هستم که او نمی تواند از من چشم بردارد” براحتی صحنه هایی از خواستنها و چشم دوختنها و بغل کردنها و بوسیدنها در ذهنش تداعی گردد.
می توان گفت تقریبا همه مردان فانتزی تجاوز به یک دختر را داشته اند.می توان گفت که اغلب زنان هم فانتزی اینکه مورد تجاوز قرار گرفته اند را داشته اند اما این نوع زنانه با مردانه کاملا متفاوت است. مردان عموما شدت تجاوز و فشاری را که وارد می کنند را در رویای خود می پرورانند.

اگر می توانستند حتما چنین کاری را هم می کردند! اما در زنان اینگونه نیست که بخواهند فی الواقع مورد تجاوز قرار بگیرند! بلکه تماما این شکلی است که مثلا نتوانسته اند خود را کنترل کنند و خواسته جنسی آنها بالا رفته و باعث می شود که علارقم میلشان یک مرد بسیار زیبا و خوش هیکل آنها را مجبور به انجام سکس نماید! نه اینکه بر خلاف فانتزی مردان قرار باشد طرف را به چهار میخ بکشند و وادارش کنند ضجه بزند! کل فشاری که وی تصورش را می نماید این است که در ابتدا نتوانسته در مقابل آن فرد مقاومت کند ولی بعد از مدتی آن مرد تبدیل به یک عاشق کارکشته می گردد که مواظب وی است و در سکس تمامی چیزهایی را که می خواهد به وی می دهد.

همجنس گرایی
بشخصه من معتقدم همه آدمها گرایش همجنس گرایی نیز دارا هستند. اما عموما در مردان همجنسگرایی و روابط اینگونه بیشتر بر مبنای رفتارهای جنسی صورت می گیرد.مردان حاضرند که سکس داشته باشند به شرطی که فرد همجنس آنها شرایطشان را بر آورده کند.

زنان اما اینگونه نیستند.زنان برای همجنس بازی بیشتر احتیاج به درک مستقیم و علاقه به فرد دارند. رفتار و خواسته جنسی کمتر عاملی می شود که آنها را به انجام آن بکشاند بلکه غلاقه به شخص مورد نظر کلید آن است.از طرفی در زنان بیشتر همجنس بازی بروی ذهنیت می گذرد و نه بروی عمل.مثلا زنی ترجیح میدهد که فردی همجنس را که می شناسد در آغوش بگیرد و با وی سکس داشته باشد اما ترجیح نمی دهد که این کار را با افراد دیگر انجام دهد و یا دیگران چنین تاثیری بروی وی ندارند.

در حالیکه برای مردان همانطور که گفتم خواسته جنسی همه چیز را و همه کار را توجیه می کند! برای زنان همجنس بازی گونه ای امنیت را نیز به همراه دارد. در حالت دیگر و در زمان انجام سکس ، فانتزی همجنسبازی نیز باز می تواند باشد ولی رویایی در زنان وجود نخواهد داشت که بخواهند مرد آنها تبدیل به فلان زن گردد بلکه آنها می خواهند که فلان زن هم همانند روحی در انجا حضور داشته باشد و قابل لمس باشد. در حالیکه در مردان گاهی اصلا زن آنها تصویرش را از دست خواهد داد و تبدیل به زن دیگری می گردد و شخصیت زن غیب می شود! دیگر اینکه مردان نیز گاها در بعضی از آنها عنوان شده که ترجیح می دهند که مرد دیگری نیز با آنها باشد و با وی و یا همسر وی نیز سکس داشته باشد.

فتیش
در زنان عموما فتیش نقش چندانی ندارد! در فانتزیهای زنان فتیش کمتر وجود دارد. در حقیقت باید بگویم بندرت! اما در فانتزیهای مردان فتیش بازی محکمی می کند.فتیش برای مردان به عنوان یک جز وابسته در فانتزی آنهاست.
در پایان باید به نکته ای اشاره کرد.بخاطر بسپارید که اگر یک لحظه در هنگام سکس وی زیر گوش شما نجوا کرد که مثلا حالا اسم یه بابایی را آورد و گفت همینطور ادامه بده شما بجای اینکه حسودی کنید یا شاخ در بیاورید و یا قاطی کنید به آرامی گوشش را گاز بگیرید و لبخندی بزنید و در چشمانش نگاه کنید و بگویید حتما!

بسیاری از فانتزیهای مردان و درصد بالایی از آنها برای مردان حکم کارهایی است که دلشان می خواهد انجام بدهند و نمی توانند! برخلاف آن در زنان فانتزیها فقط عموما یک رویاست و زیبایی آن تنها در قالب رویاست. این نکته ایست که اگرچه ربطی ندارد ولی باید اشاره کرد زنان واقعا وفادارتر از مردان هستند! با وجود اینکه بیشتر رویاهای زنان جذابیت خود را در قالب رویا می یابند باید دانست که بسیار دیگری از زوایای آن نیز هست که زنان می خواهند واقعا عملی شود! ممکن است زنان احساس کنند دوست دارند در سکس فرمان بدهند یا فرمان ببرند یا هر چیز و یا کار دیگری..سعی کنید که با همسر و یا شریک جنسی خود نزدیکتر گردید و تمام این فانتزی ها را بیرون بریزید تا بتوانید سکس را با تمام وجود حس کنید و معنای تخلیه را حس کنید..

ـــــــــــ

• 33

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• hesam_m  

• عضو از 1392/7/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 273

• 371

بسيار عالى

فقط در مورد اول براى خانمها خيلى اينطورى نيست، يا حداقل من مورد نقضش رو ديدم، در كل بحث جالبى بود، ممنون

ـــــــــــ

دروغ نگوییم؛ قضاوت نکنیم.

• 3

• mohammad.i  
  • عضو از 1397/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 7

• 1

سلام عزيز

خوب بود بسیار جالب وحقیقی واقعا هم همینطوره

ـــــــــــ

• 1

• Maryamreza2018  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 300

• 386

جالب بود
اما سکس با چنتا مرد همزمان هم جالبه...

جالب بود اما سکس با چنتا مرد همزمان هم جالبه (inlove)

ـــــــــــ

به ریسکش نمی ارزه

• 4

• rezasex20  

• عضو از 1392/6/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 270

• 538

مرسی صدف. همه رو قبول ندارم ولی کلا مفید بود

مرسی صدف. همه رو قبول ندارم ولی کلا مفید بود

ـــــــــــ

• 1

• Coolcouple1396  

• عضو از 1396/2/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 937

• 713

(rose)

(rose)

ـــــــــــ

فقط زوج‌های باحال و پایه برای آشنایی و رابطه آزاد و صمیمی ولی بدون فانتزی,ما زوجیم از مشهد

• 1

• hesam_t  

• عضو از 1395/2/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 82

• 39

صدف من قول میدم توی سکس به فانتزیهات احترام بزارم....

صدف من قول میدم توی سکس به فانتزیهات احترام بزارم. حالا کی سکس کنیم؟ (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

• dickerman  

• عضو از 1396/7/15

• پست‌‌‌ها: ‌ 374

• 747

تاپیک بسیار جالبی بود

از این دست تاپیکهارو اسکلت حشری عزیز خیلی زیاد میزنه و همشونم مفید و آموزنده هستن مثل تاپیک شما تبریک . ولی چند جاشو من با توجه به تجربیاتم بیان میکنم . مردا هم لزوما نمیتونن موقع سکس چشماشونو ببندن و به کس دیگه ای فکر کنن مثل خود من . خانمها هم فتیش های بخصوص خودشونو دارن . اکثرشون دوست دارن اسپنک بشن . و چند فتیش بخصوص دیگه که دیدم و تقریبا بین تموم پارتنرام دونفر بودن که صرفا سکس میخواستن بقیه هم درخواست میکردن فتیشاشونو هم ارضا کنن .

ولی در کل خیلی خوب و آموزنده بود . مرسی

ـــــــــــ

Nobody is perfect. I am nobody

• 1

• صدف هستم  

• عضو از 1393/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 244

• 923

نقل از: dickerman

نقل از: dickerman از این دست تاپیکهارو اسکلت حشری عزیز خیلی زیاد میزنه و همشونم مفید و آموزنده هستن مثل تاپیک شما تبریک . ولی چند جاشو من با توجه به تجربیاتم بیان میکنم . مردا هم لزوما نمیتونن موقع سکس چشماشونو ببندن و به کس دیگه ای فکر کنن مثل خود من . خانمها هم فتیش های بخصوص خودشونو دارن . اکثرشون دوست دارن اسپنک بشن . و چند فتیش بخصوص دیگه که دیدم و تقریبا بین تموم پارتنرام دونفر بودن که صرفا سکس میخواستن بقیه هم درخواست میکردن فتیشاشونو هم ارضا کنن . ولی در کل خیلی خوب و آموزنده بود . مرسی

مچکرم (rose) (rose)

ـــــــــــ

• 2

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5028

• 6533

سرُم سوووت کشید..(دیسکانکت میکند)

سرُم سوووت کشید..

(دیسکانکت میکند)

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 0

• timmy  
  • عضو از 1392/8/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 16

• 18

خوب بود افرین

خوب بود افرین

ـــــــــــ

• 1

• rutin  
  • عضو از 1396/2/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 19

دنبال دختری واسه ازدواجم که بعد ازدواج جلوی خودم...

دنبال دختری واسه ازدواجم که بعد ازدواج جلوی خودم با غریبه ها سکس کنه

ـــــــــــ

• 0

• NASSER.AHWAZI  

• عضو از 1397/5/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 14

• 1

Nice

Nice

ـــــــــــ

• 0

• ostadbhmn  

• عضو از 1397/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 127

• 121

همش کوسشربود که احساسات و عقاید و عقده های نویسنده...

همش کوسشربود که احساسات و عقاید و عقده های نویسنده رو شامل میشد و اصلا جنبه کلی نداشت

ـــــــــــ

• 0

• Photamin  

• عضو از 1397/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 26

خیلی خیلی دوست دارم یه محیط سالم و بدون مزاحمی...

خیلی خیلی دوست دارم یه محیط سالم و بدون مزاحمی باشه که خانوم هایی مثل شما درش حضور داشته باشن و بشه فانتزی های جنسی طرفین مقابل رو با خیال راحت شنید و یاد گرفت بسیار معتقدم که این تبادل افکار شدیدا به نفع طرفین هست و به سلامت جنسی و زندگی زانشویی شخص کمک می کنه.

ـــــــــــ

• 0

• Majid999999  
  • عضو از 1396/11/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 1

• 1

کاش ادمای مث شما تو این سایت بیشتر میشد

کاش ادمای مث شما تو این سایت بیشتر میشد

ـــــــــــ

• 0

• سعید1400  
  • عضو از 1397/12/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 17

مفید و آموزنده بود
سپاسگزارم ????

مفید و آموزنده بود سپاسگزارم ????

ـــــــــــ

• 0

• ali2a  
  • عضو از 1390/7/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 42

• 18

متن خوبی بود

(rose)

ـــــــــــ

(rose) (rose) با فانتزیامون از زندگی زناشویی لذت بیشتری میبریم (rose) (rose) قبل از پیام دادن حتما پروفایل رو بخونید (rose) (rose) شادباشید (rose) (rose)

• 0

• shahx-1  

• عضو از 1396/3/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 753

• 8708

فوق العاده بود. زیبا کامل روشن....
احسنت به این ...

فوق العاده بود. زیبا کامل روشن.... احسنت به این قلم. (drinks) (rose)

ـــــــــــ

• 0

• Dorsa.80  

• عضو از 1398/5/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 41

متن مفیدی بود معلومه روش فکر شده بود(rose)

متن مفیدی بود معلومه روش فکر شده بود(rose)

ـــــــــــ

• 0

• saids1234567  
  • عضو از 1397/11/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 11

• 1

مرسی (ok)

مرسی (ok)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگه تو یه جمع زیاد و مختلط از شما بخوان جلوی همه برقصید اینکارو میکنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «