آقاااا شهوانیون بچه پولدارن!

• axm432  

• عضو از
    1398/2/7

• پست‌ها: 7532

• 9790

آقایی که شما باشین, تا جایی که من یادم میاد هر وقت که توی این سایت بحثی شده که به نوعی به امکانات اقتصادی و وضع مالی کاربرا برمیگشته, شاهد بودیم که ملت شهوانی مرتب گفتن:

"ما وضعمون جالب نیست یا متوسط یا متوسط رو به پایین هستیم ..."

و اگه کسی هم گفته: آقا وضع من خوبه! یه جماعتی بهش حمله کردن که:

"فلان فلان شده! اگه وضعت خوبه پس اینجا چه غلطی میکنی؟!"

یعنی به نوعی اکثریت بر و بکس فرض رو بر این گذاشتن که فقط کسی میاد اینجا که وضع مالی جالبی نداره!

البته من اینجا به صحت و سقم این طرز فکر کاری ندارم. اما نتایج یک نظر سنجی توی این سایت به چشمم خورد که گفتم شما هم یه نگاهی بهش بندازین:

همونطور که میبینین تا این لحظه 13% کاربرا اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 7 میلیون تومان دارند و در مجموع هم 23% اعلام کردن که درآمد ماهانه ای بالاتر از 4 میلیون تومان دارند.

برای مقایسه, این هم آمار رسمی "هزینه ماهانه" دهک های مختلف درآمدی به نقل از بانک مرکزی که قاعدتا دقیق ترین آمار رو در این زمینه داره:

لطفا یه مقایسه ای بین این دو تا جدول بکنین.

به نظرتون جالب نیست؟

نظر شما عزیزان رو میشنویم و من در پایان نظر خودم رو هم اضافه میکنم! ;)

ـــــــــــ

کار نیکان را قیاس از خود مگیر // گرچه باشد در نوشتن شیر شیر

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 7532

• 9790

-

-

ـــــــــــ

• 0

• uncle_nigga  

• عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 407

.

جالبه نه، خیلی جالبه!... من فکر میکنم اینا فقط تیک رو شانسکی میزنن که ردشه بره. پ.ن پول اینترنت نصف حقوقمه و پول گلنار و مواد چرب کننده واسه جق نصف دیگش!

ـــــــــــ

من ادعا نمیکنم که جهان را تغییر خواهم داد، اما تضمین میکنم ذهن هایی را روشن خواهم کرد که جهان را تغییر خواهند داد. (توپاک آمارو شکور)

• 4

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: uncle_nigga

نقل از: uncle_nigga جالبه نه، خیلی جالبه!... من فکر میکنم اینا فقط تیک رو شانسکی میزنن که ردشه بره. پ.ن پول اینترنت نصف حقوقمه و پول گلنار و مواد چرب کننده واسه جق نصف دیگش!

برادر نیگا! من خوشحالم که شما تونستین عدالت رو بین گلنار و اینترنت رعایت کنید! (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• Hellia  
  • عضو از 1394/11/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 20

آقا من موافق نیستم!

من که از بیکاری و بی پولی میام تو سایت (biggrin)

ـــــــــــ

(drinks)

• 1

• uncle_nigga  

• عضو از 1398/8/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 454

• 407

وزیر جق

نقل از: axm432
نقل از: uncle_nigga جالبه نه، خیلی جالبه!... من فکر میکنم اینا فقط تیک رو شانسکی میزنن که ردشه بره. پ.ن پول اینترنت نصف حقوقمه و پول گلنار و مواد چرب کننده واسه جق نصف دیگش!
برادر نیگا! من خوشحالم که شما تونستین عدالت رو بین گلنار و اینترنت رعایت کنید! (biggrin)

دارم برنامه ریزی میکنم تا وقتی وزیر جقولوژی شدم کارمو درست انجام بدم.

ـــــــــــ

من ادعا نمیکنم که جهان را تغییر خواهم داد، اما تضمین میکنم ذهن هایی را روشن خواهم کرد که جهان را تغییر خواهند داد. (توپاک آمارو شکور)

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: Hellia

نقل از: Hellia من که از بیکاری و بی پولی میام تو سایت (biggrin)

شما تو نظر سنجی شرکت کرده بودین؟

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

دارم برنامه ریزی میکنم تا وقتی وزیر جقولوژی شدم کارمو درست انجام بدم.

آورین!

میدونی که در اسلام هم شرط چند همسری رعایت عدالته! و عدالت هم یکی از شرایط وزارته! و چون شما تونستین قبل از وزارت عدالت رو برقرار کنین من واقعا به آینده وزارت مهم و حیاتی "جقولوژی و علوم مرتبطه!" امیدوارم! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• persia30  
  • عضو از 1398/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 171

• 42

:)

بسیار جالب.
واضحه که کاربران سایت به دنبال نیاز جنسی وارد سایت شدند، پس به این معنی هست که در دنیای واقعی موفق نبودن برای رفع نیاز و حالا اومدن در مجازی به دنبال رفع نیاز.
حالا این عدم موفقیت در واقعیت می تونه به دلیل بی پولی یا ضعف مهارت های ارتباطی باشه.
اما کسی که پولداره و ماشین خوب داره به راحتی می تونه در دنیای واقعی نیازش را برطرف کنه، و دلیلی برای حضور در این سایت نداره.

ـــــــــــ

• 2

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1242

• 708

درود . دوست عزیز این جدول دوم که شما منتشر کردید...

درود . دوست عزیز این جدول دوم که شما منتشر کردید مربوط به هزینه خانوارهاست نه درامد قطعی و این دوتا متفاوت هستند . یک فرد ممکن است در یک خانواده چهار نفره سرپرست باشد که بیش از ۷ میلیون درآمد داشته باشد ولی هزینه هایش بیش تر از ۸ میلیون است . در نتیجه طرف نه تنها پولدار نیست بلکه همیشه مقروض و بدهکار هم هست

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 3

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: persia30

نقل از: persia30 بسیار جالب.
واضحه که کاربران سایت به دنبال نیاز جنسی وارد سایت شدند، پس به این معنی هست که در دنیای واقعی موفق نبودن برای رفع نیاز و حالا اومدن در مجازی به دنبال رفع نیاز.
حالا این عدم موفقیت در واقعیت می تونه به دلیل بی پولی یا ضعف مهارت های ارتباطی باشه.
اما کسی که پولداره و ماشین خوب داره به راحتی می تونه در دنیای واقعی نیازش را برطرف کنه، و دلیلی برای حضور در این سایت نداره.

ممنون از نظرتون.

ببینین دوست من داستان به این وضوح هم نیست! ممکنه درصدی از افراد به دلایلی که شما گفتین اینجا بیان اما میشه به دلایل دیگه ای هم فکر کرد:

مثلا طرف ممکنه فانتزیهایی داشته باشه که پیدا کردنش در دنیای واقعی سخت باشه یا مثلا متاهل هست و دنبال پارتنر سکسی واقعی نیست اما دوست داره مطالب سکسی بخونه یا مثلا دوست داره از بخش سکسولوژی استفاده کنه یا مثلا سوالات جنسی که توی ذهنش هست و در عالم واقع از کسی نمیتونه بپرسه اینجا بپرسه و...

خلاصه انگیزه اومدن آدمها به اینجا خیلی هم سر راست و بدیهی نیست...

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: hot_hami_82

درود . دوست عزیز این جدول دوم که شما منتشر کردید مربوط به هزینه خانوارهاست نه درامد قطعی و این دوتا متفاوت هستند . یک فرد ممکن است در یک خانواده چهار نفره سرپرست باشد که بیش از ۷ میلیون درآمد داشته باشد ولی هزینه هایش بیش تر از ۸ میلیون است . در نتیجه طرف نه تنها پولدار نیست بلکه همیشه مقروض و بدهکار هم هست

درود بر شما.

بله متوجه هستم و به همین دلیل هم "هزینه خانوار" رو توی تاپیک بین " " گذاشتم تا دوستان حواسشون به این تفاوت باشه. اما علت گذاشتن اون جدول اینه که در ایران برآورد خوبی در مورد "درآمد" دهکهای مختلف وجود نداره و بهترین برآورد همون هزینه هست که "تا حدودی" یک تقریبی از درآمد رو هم میده...

اما سوال اصلی این هست: اگه واقعا 23% افراد اینجا درآمد بالای 4 میلیون در ماه دارن یعنی وضع مالی خیلی از کاربران این سایت بد هم نیست!

در صورتیکه در غالب موارد وقتی بحثی اینجا میشه اکثریت خلاف این رو میگن...

و سوال چرایی این تناقض هست...

ـــــــــــ

• 0

من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و...

من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و از همین سایت چندین مورد برای ضرب و موازی پیدا کردم که اتفاقا خیلیاشونم واقعی بودن ولی نمیتونم بین دوستان و آشنایان خودم حتی حرفشو بزنم چون این کارها تو جامعه ما تابو است. تا حدی که اگه کسی اطرافیان من و همسرم رو بشناسه و بهشون بگه ما علاقه مند به چنین فانتزی هایی هستیم و داریم اجرا میکنیم ،مطمئن باشید کسی که این خبر را اعلام کرده بعنوان دروغگو و تهمت زننده شناسایی می کنن و دهنشو سرویس میکنن

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: mogtaba.sohrabi1307

نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و از همین سایت چندین مورد برای ضرب و موازی پیدا کردم که اتفاقا خیلیاشونم واقعی بودن ولی نمیتونم بین دوستان و آشنایان خودم حتی حرفشو بزنم چون این کارها تو جامعه ما تابو است. تا حدی که اگه کسی اطرافیان من و همسرم رو بشناسه و بهشون بگه ما علاقه مند به چنین فانتزی هایی هستیم و داریم اجرا میکنیم ،مطمئن باشید کسی که این خبر را اعلام کرده بعنوان دروغگو و تهمت زننده شناسایی می کنن و دهنشو سرویس میکنن

ممنون از نظرتون.

من متوجه هستم که دلایل افراد برای اومدن به این سایت خیلی متنوع هست و صرفا دلایل اقتصادی نداره. این رو در جواب دوستمون همین بالا هم بهش اشاره کردم.

البته هدف من از این تاپیک بیشتر اینه که بفهمیم:

آیا اینقدر که همه میگن کسانی که میان اینجا وضع اقتصادی خوبی ندارن درسته؟

اون نظرسنجی (اگه درست باشه) چیز دیگه ای داره میگه...

ـــــــــــ

• 0

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: mogtaba.sohrabi1307

نقل از: mogtaba.sohrabi1307 من اومدم تو این سایت چون ضرب و موازی رو دوس دارم و از همین سایت چندین مورد برای ضرب و موازی پیدا کردم که اتفاقا خیلیاشونم واقعی بودن ولی نمیتونم بین دوستان و آشنایان خودم حتی حرفشو بزنم چون این کارها تو جامعه ما تابو است. تا حدی که اگه کسی اطرافیان من و همسرم رو بشناسه و بهشون بگه ما علاقه مند به چنین فانتزی هایی هستیم و داریم اجرا میکنیم ،مطمئن باشید کسی که این خبر را اعلام کرده بعنوان دروغگو و تهمت زننده شناسایی می کنن و دهنشو سرویس میکنن

الخطاء الخمسمائه لعنت الله علی آبائهی و اجدادهی اجمعین! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• hot_hami_82  

• عضو از 1396/1/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 1242

• 708

درود بر شما. بله متوجه هستم و به همین دلیل هم "هزینه خانوار" رو توی تاپیک بین " " گذاشتم تا دوستان حواسشون به این تفاوت باشه. اما علت گذاشتن اون جدول اینه که در ایران برآورد خوبی در مورد "درآمد" دهکهای مختلف وجود نداره و بهترین برآورد همون هزینه هست که "تا حدودی" یک تقریبی از درآمد رو هم میده... اما سوال اصلی این هست: اگه واقعا 23% افراد اینجا درآمد بالای 4 میلیون در ماه دارن یعنی وضع مالی خیلی از کاربران این سایت بد هم نیست! در صورتیکه در غالب موارد وقتی بحثی اینجا میشه اکثریت خلاف این رو میگن... و سوال این تناقض هست...

من فکر میکنم اینکه هرچه درآمد بیشتر میشود هزینه ها هم با سرعت بیشتری افزوده میشود . در نتیجه رضایت از میزان درآمد کمتر میشود . چون درآمد و هزینه ها با هم متوازن نیستند

ـــــــــــ

از همه دنیا یه قلب سوراخ برام مونده اونم تقدیم به حضرت عشق

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

درود بر شما. بله متوجه هستم و به همین دلیل هم "هزینه خانوار" رو توی تاپیک بین " " گذاشتم تا دوستان حواسشون به این تفاوت باشه. اما علت گذاشتن اون جدول اینه که در ایران برآورد خوبی در مورد "درآمد" دهکهای مختلف وجود نداره و بهترین برآورد همون هزینه هست که "تا حدودی" یک تقریبی از درآمد رو هم میده... اما سوال اصلی این هست: اگه واقعا 23% افراد اینجا درآمد بالای 4 میلیون در ماه دارن یعنی وضع مالی خیلی از کاربران این سایت بد هم نیست! در صورتیکه در غالب موارد وقتی بحثی اینجا میشه اکثریت خلاف این رو میگن... و سوال این تناقض هست...

من فکر میکنم اینکه هرچه درآمد بیشتر میشود هزینه ها هم با سرعت بیشتری افزوده میشود . در نتینه رضایت از میزان درآمد کمتر میشود . چون درآمد و هزینه ها با هم متوازن نیستند

مرسی ایده جالبیه.

البته نمیدونم شما هم برخورد داشتین یا نه.

اکثرا میگن "وضعمون بده!" : ماشین نداریم, خونه نداریم, لباس نسبتا خوب نمیتونیم بخریم, رستوران نسبتا خوب نمیتونیم بریم...و اون حرفها با نتایج این نظرسنجی تا حدودی در تضاد هست...

ـــــــــــ

• 0

• lovely_grl  

• عضو از 1397/7/5

• پست‌‌‌ها: ‌ 2884

• 13472

نظری ندارم برعکس ب نظرم کسی ک وضع اقتصادیش مناسبه...

نظری ندارم برعکس ب نظرم کسی ک وضع اقتصادیش مناسبه شهوانی یا سایتای مشابهش میاد .. اون آدم فقیری بی نوایی ک تو نون شبشم مونده ن حوصله و ن علاقه ی اینجورجاهار اومدن داره

ـــــــــــ

• 2

• キング  

• عضو از 1398/4/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 168

....

کلا نمیشه از روی این نظرسنجی ها نتیجه ای‌گرفت چون احتمالش کمه نتایجش واقعی باشه ولی چون دولت گفته ۶۰ میلیون نفر قراره بهشون یارانه معیشتی تعلق بگیره که میشه چیزی حدود ۷۵ درصد مردم یعنی این ۱۳ درصد احتمال زیاد آقازاده اند یا مسئولین دولتی (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: lovely_grl

نقل از: lovely_grl نظری ندارم برعکس ب نظرم کسی ک وضع اقتصادیش مناسبه شهوانی یا سایتای مشابهش میاد .. اون آدم فقیری بی نوایی ک تو نون شبشم مونده ن حوصله و ن علاقه ی اینجورجاهار اومدن داره

ممنون از نظرتون.

من هم میخوام متوجه بشم که چرا بین اون چیزی که بچه ها اینجا میگن و نتایج این نظر خواهی انقدر تضاد هست.

ـــــــــــ

• 1

• axm432  

• عضو از 1398/2/7

• 9790

نقل از: キング

نقل از: キング

کلا نمیشه از روی این نظرسنجی ها نتیجه ای‌گرفت چون احتمالش کمه نتایجش واقعی باشه ولی چون دولت گفته ۶۰ میلیون نفر قراره بهشون یارانه معیشتی تعلق بگیره که میشه چیزی حدود ۷۵ درصد مردم یعنی این ۱۳ درصد احتمال زیاد آقازاده اند یا مسئولین دولتی (biggrin)

ممنون از نظرت.

به هر حال یه تناقضی هست اینجا. خوبه بچه ها بیشتر نظر بدن شاید تا حدودی اوضاع روشن تر بشه.

راستی برو این سوپر مدل روسی رو ببین یه وقت فامیلی/دوستی/همکلاسی...نباشه! (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

اگر به زور اسلحه بخواهند کونت بگذارند چه میکنی؟‌

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «