آقای ............ آخه چرا محارم

• monsterlt  

• عضو از
    1396/10/22

• پست‌ها: 86

• 103

چرا گیر دادین به محارمتون وقتی این همه زن اطرافتون هست

البته اینم باید بگم که خانمها بیش از اندازه مادی گرا و خودخواه شدن

اما دیگه اینقدر روی خواهر مادر و خاله عمه ...... زوم نکنید

اینقدر که وقت میذارید واسه دید زدن محرم خودت یذره وقت بذارید مطمئن باشید در خارج از خونه به آرزوی جنسی مورد علاقتون می رسید

اگر انسانی شرافت داشته باشه نمیره از ناموسش عکس بگیره و انتشار بده اونم خواهر و مادر و کلا فامیل درجه یک

واقعا باعث تاسفه

ـــــــــــ

• 5

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 254

• 185

شماها چرا ناراحتین هردو طرف راضی هستن و مشغول...

شماها چرا ناراحتین هردو طرف راضی هستن و مشغول کارشون هستن شماها چرا حرص اونارو میخورین شماها دوست ندارین توی خودتون دائما تکرار کنین و انجامش ندین چکار به بقیه دارین دائما جار میزنین همه شدین ایت الله

ـــــــــــ

نگفمت تو هم به گور جد خلق گشنه بخند نگفتمت که حال کن طبیعتا میان این همه جسد بگند

• 3

• monsterlt  

• عضو از 1396/10/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 86

• 103

آقای آیت گوز

نقل از: ali_darvism شماها چرا ناراحتین هردو طرف راضی هستن و مشغول کارشون هستن شماها چرا حرص اونارو میخورین شماها دوست ندارین توی خودتون دائما تکرار کنین و انجامش ندین چکار به بقیه دارین همه شدین ایت الله

تو برو از این طبقه حمایت کن

دوتا عکسم از ناموست بذار تا ویتامین لایکت بره بالا

ماشالله خجالت که نمیکشید هیچ

تازه ناراحتم میشید

ببخشید

دوستان اصلا بخاطر ایشون همه عکس سوراخ کون نوامیستون رو به اشتراک بذارید تا دل دوستان بی غیرت شاد بشه

فقط میتونم بهت بگم خاک............ (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

• Shayan666666  
  • عضو از 1395/10/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 7

Doroste

Agha in k migi doroste Vali man sex kardam ba gharibe ziad Vali vaghti khalam ziram nale mikkne Ya abjim yavashakinkiramo mikhore Ya khalam vaghti hame hatan yavashaki sinasho neshoonam mide ye halle dge dare

ـــــــــــ

عاشق پسرای لاغر و خوشگل

• 1

• داریوشم  

• عضو از 1394/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 655

• 1698

آقا جون چون من دوست دارم،پس حق دارم!این،دقیقا منطق...

آقا جون چون من دوست دارم،پس حق دارم!این،دقیقا منطق این آقایونه که چسبیدن به سکس محارم!بعدم میگه اگه دوست نداری نخون،نکن،یا هرچی...خیر آقا جون،هم میخونیم هم سعی میکنیم جلوی شماها رو بگیریم،شما خواهر و مادر خودت برات مهم نیستن برای ما اینها مقدسن!برای ما خانواده حرمت داره،مقدسه...حرف و رفتار شماها دقیقا کاریه که این حکومت میکنه،دیکتاتوری!برا همینم همه مخالفن،هر کدوم از آدمها به عنوان شهروند این مملکت حق دارن جامعه شون پاک و تمیز باشه و در جامعه ای که سکس محارم درش باب شده باشه پاکی بیرون رفته،حرف منم نیست،اگه شماها حرف ما رو قبول ندارین،به جهنم!حرف پزشکها رو که نمیتونین رد کنین،حتی یک پزشک پیدا نمیکنین اینکارو تایید کنه،پس من تا زنده هستم هم میخونم و هم سعی میکنم برای کشورم یک عضو مفید باشم و سعی میکنم جلوی این ورژن مزخرف از مثلا سکس!رو بگیرم...وقتی عقل نباشه جان در عذابه...هیچ فکر نمیکنین اگه از مادر و خواهرت بچه دار بشی،نسبت اون طفل معصوم با توی هوسباز چیه؟...نه دیگه،میدونم،لابد جوابت همچین چیزی خواهد بود: از کاندوم و قرص استفاده میکنیم!!!...و این دقیقا مصداق حرفیه که بالا زدم،وقتی عقل نباشه جان در عذابست و بس،خلاص!

“سکس با محارم رو تحریم کنیم”

ـــــــــــ

"آنکس که نداند و نخواهد که بداند،حیف است چنین جانوری زنده بماند!"

• 6

• .Goodnight.  

• عضو از 1398/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 64

• 361

به تو چه ربطی داره بابا تو اگه شعور داشتی اون کیر...

به تو چه ربطی داره بابا تو اگه شعور داشتی اون کیر کیریتو نمیذاشتی پروفایلت بعد هردو راضی کیر خر تو کون ناراضی

ـــــــــــ

• 1

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 559

• 634

عکس منتشر نمیکنم اما کسی خواست کنه به خودش مربوطه...

عکس منتشر نمیکنم اما کسی خواست کنه به خودش مربوطه ولی سکس با محارم اولا موضوع شخصیه من و طرفم راضی دیگران چکارن ثانیا مگه ما شما رو تشویق کردیم سکس با محارم کنید که نگران خودتون هستید ثالثا نمیتونم درک کنم یکی خواهر خوشکل جذاب خوردنی داشته باشه روز و شب جلوش با لباس باز باشه تحریک نشه بابا مگه فلزیم

ـــــــــــ

• 3

• تای  
  • عضو از 1398/4/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 19

• 21

متاسفم..

وقتی فکر میکنم تو چه مملکت گندی داریم زندگی میکنیم حالم از خودم بهم میخوره...آزادی هم یه حدی داره.آخه سکس با محارم کجاش آزادیه که دوستان بی غیرت مخالفین رو دشمن آزادی میدونن؟این از صفات حیووناس که حتی بعضی هاشونم انجام نمیدن ...به والله آزادی این نیس..چه کوفت و مرضیه که عکس نوامیس خودتون رو میزارین که یه عده مریض تر و بی غیرت تر از خودتون بیان کامنت های مزخرف بزارن...متاسفانه به علت جهالت نوین این قشر میان ژشت روشنفکرانه میگیرن و انگار مخالفت با اونا مخالفت با آزادیه...آخه بی غیرت...فردا اگه بچه ای به دنیا بیاد چی جوابشو میدی؟فردا خواستگار بیاد واسه خواهرت چی باید بگی؟میگی من باکرگی اشو گرفتم؟یه قشری هستن که واقعا لاشی بازی و کثافت کاری ازشون میباره...آخه چی باید بهتون گفت؟هی میگین حق انتخاب داریم و اونم راضیه..بله شما حق انتخاب داری که از پشت بوم هم خودتو بندازی پایین یا اتیش بزنی...یعنی اینقدر ضعیف و گندی که نمیتونی یه نفر رو تور کنی؟؟به خدا معلوم نیست شما از کدوم تخم و ترکه این که این تصورات و شهوات بی سر و پا مثل خودتون تو ذهنتون میاد؟آدم واقعا چطور راضی میشه عکس بدن مادرشو که اونو به دنیا آورده و شیر داده و بزرگ کرده بزاره و یه مشت آدم بی ناموس تر از خودش به به و چه چه کنن...؟به والله نه بحث دینه نه بحث رسم و رسومات اجتماعی..واقعا این کار غیر عقلانی و غیر منطقی و غیر انسانیه

ـــــــــــ

• 3

با دقت بخون

۱_,تا در جایگاه کسی قرار نگرفتی هیچ کس رو قضاوت نکن

۲_ از خواص بزرگ دنیا اینکه فکر و ذهنت درهر موردی درگیره قطعا خودتم بهش مبتلا میشی هرچیزی که ذهنتو درگیر می‌کنه

۳_ عجله نکن زمان بهت ثابت می‌کنه خودت نیز کشش داری به این موضوع چون اگه گرایشی نداشته باشی حتی وارد بحث و پست های با همین موضوع نمیشی .

۴_ اینجا کلا راجب هر موضوعی ۹۹ درصد فقط در حد تایپ و چت هستش حقیقتی در کار نیست

۵_ عقاید و افکار هرکسی برای خودش مهمه دخالت و نظر دادن راجبش درست نیست

۶_فکر نکنم اینجا کسی حضور داشته باشه در حدی باشه که به خودش این حق رو بده دیگران رو نصیحت کنه

۷_ هرکسی اول با وجدان خودش کنار بیاد و ببینه خودش کجا قرار داره بعد به دیگران بگه

ضمنا من نه مخالفم نه موافق کلی راجب تمام موضوع ها عرض کردم

ی سوزن به خودت بزن

بعد ی میخ طویله بکن تو کون

ملت

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 2

• Alouche  

• عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 266

• 1517

مملکتی ک توش محدودیت جنسی بیداد میکنه ملتش به این...

مملکتی ک توش محدودیت جنسی بیداد میکنه ملتش به این وضع درمیان!ک به خاهر مادر خودشونم رحم نکنن!هرچند ک بنظر من مریضن نیاز به روانپزشک دارن

ـــــــــــ

• 1

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

نقل از: monsterlt

نقل از: ali_darvism شماها چرا ناراحتین هردو طرف راضی هستن و مشغول کارشون هستن شماها چرا حرص اونارو میخورین شماها دوست ندارین توی خودتون دائما تکرار کنین و انجامش ندین چکار به بقیه دارین همه شدین ایت الله

تازه ناراحتم میشید

ببخشید

دوستان اصلا بخاطر ایشون همه عکس سوراخ کون نوامیستون رو به اشتراک بذارید تا دل دوستان بی غیرت شاد بشه

اینجا بحث خایمال بودن مشتی بیناموس مثل تو جقی مادر جندس که فاز مثبت و پیامبری گرفتی خب کیرم تو ناموس تو بره تو خایمالی. تو گوه میخوری با عقاید تخمیت اینجا پلاسی بیناموس

ـــــــــــ

نگفمت تو هم به گور جد خلق گشنه بخند نگفتمت که حال کن طبیعتا میان این همه جسد بگند

• 0

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

تازه ناراحتم میشید

ببخشید

من سعی میکنم از مامان تو حمایت کنم کیرمو تو سوراخ‌های خار مادر تو بیناموس کنم تا دیگه فاز خایمالی بر نداری.

کیرم تو شیر خوار و کیر خوارت. اخه اعتقاداتتو گاییدم گوه میخورین با عقایدتون اینجایین

ـــــــــــ

• 0

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

بیناموس جق میزنی خودتو خالی میکنی فاز نصیحت و...

بیناموس جق میزنی خودتو خالی میکنی فاز نصیحت و پیامبری میگری ناموس جنده

ـــــــــــ

• 0

• mahsahastam  
  • عضو از 1398/11/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 115

• 110

طرف خودش محارمشو ارضا کنه بهتر از اینه که یه غریبه...

طرف خودش محارمشو ارضا کنه بهتر از اینه که یه غریبه ناشناس مخ اونا رو بزنه

ـــــــــــ

چون خودم با برادرشوهرم سکس دارم فانتزیم اینه که همه برادرشوهرا و زنداداشا باهم سکس کنن.هرکی میخواد مخ زنداداش یا برادرشوهرشو بزنه بیاد پیوی

• 1

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

نقل از: Shahab__sang

نقل از: Shahab__sang مجبوری اینجورتاپیکی بزنی که فحش بارون شی.ول کن هرکه هرجوردوست داره باشه بذارهرکس هرجورراحته حال میکنه باشه.

خایمالن دیگ میخوان بگن ما خوبیم ننه بابامون نمیکنیم. خب به تخممون که نمیکنی خایمالی در حد لالیگا

ـــــــــــ

• 1

• monsterlt  

• عضو از 1396/10/22

• 103

عجب

نقل از: ali_darvism بیناموس جق میزنی خودتو خالی میکنی فاز نصیحت و پیامبری میگری ناموس جنده

استاد آیت گوز بهت برخورد

خب برو با مامی جوونت یا خواهر بلا گرفته خودت سکس کن کسی که نمیبینه

دیگه چرا ناراحتی

نترس کسی تو رو ملامت نمیکنه اینم یجور تفریح جنسیه دیگه (clap) ;) (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• monsterlt  

• عضو از 1396/10/22

• 103

میخوام ببینم چقدر منحرف داریم

نقل از: Shahab__sang مجبوری اینجورتاپیکی بزنی که فحش بارون شی.ول کن هرکه هرجوردوست داره باشه بذارهرکس هرجورراحته حال میکنه باشه.

ماشالله زیادن (rolling)

چه غیرتی هم میشن

بهشون بر خورد طفلکی ها

ـــــــــــ

• 0

• پدرام80  

• عضو از 1398/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 4

• 31

باید بهشون احترام گذاشت

منم از این کار خوشم نمياد ولی باید بهشون احترام گذاشت

ـــــــــــ

• 0

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 125

وقتی غریزه جنسی رو بصورت طبیعی نشه ارضاش کرد،...

وقتی غریزه جنسی رو بصورت طبیعی نشه ارضاش کرد، نتیجه میشه سکس با محارم.. صیغه هم برای پولدارا راه حل میده و یک قشر کم.. بقیه چه باید بکنن!؟ یا خودارضایی یا سکس با محارم.. سکس با محارم واقعا از هر چیزی بدتر هست

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 0

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

نقل از: ali_darvism بیناموس جق میزنی خودتو خالی میکنی فاز نصیحت و پیامبری میگری ناموس جنده
استاد آیت گوز بهت برخورد خب برو با مامی جوونت یا خواهر بلا گرفته خودت سکس کن کسی که نمیبینه دیگه چرا ناراحتی نترس کسی تو رو ملامت نمیکنه اینم یجور تفریح جنسیه دیگه (clap) ;) (biggrin)

کیرم تو ناموست معلمومه خانواده کصکشت زیر همه خوابیده که ناراحتی

ـــــــــــ

• 0

• ali_darvism  

• عضو از 1398/4/3

• 185

کیرم تو تک تک زنای فامیل صاحب تاپیک
شیر خوار تا...

کیرم تو تک تک زنای فامیل صاحب تاپیک شیر خوار تا کیر‌خوارش

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «