آقا من دارم گیج میشم

• mmb923  

• عضو از
    1396/6/18

• پست‌ها: 88

• 49

آقا من دارم گیج میشم ... جریان چیه؟؟
ملت همجنس گرا شدن
پسرا شدن مفعول و ساکر و دخترا شدن ارباب و فاعل!!!
پسرا کون میدن و دخترا هم دارن باهم لز میکنن!!
پسرا خواهش میکنن که یکی بیاد بهشون بزاره و دخترا هم درخواست دوستی رد میکنن
متاهل ها هم که قربونشون برم دیگه.... کمتر از ضربدری قبول نمیکنن!
ملت هم که شدن بی غیرت و عاشق سکس با محارم
تو رو خدا یکم آدم بشیم همه
رسما گوزپیچ شدم (hypnotized) (cry)

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 15

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 88

• 49

نقل از: ShaheShatranj

نقل از: ShaheShatranj تکرار میکنم به تخمم

ممنون واقعا بسیار پخته و منطقی بود (biggrin)

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 2

• ..aria..  
  • عضو از 1395/12/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 122

گوزپیچ نشو، به انقلاب جنسی سلام کن.

نتیجه ۴۰...

گوزپیچ نشو، به انقلاب جنسی سلام کن.

نتیجه ۴۰ سال سرکوب جنسی مردم یه کشور، میشه اینی که داری میبینی

ـــــــــــ

• 17

• katalan boy  
  • عضو از 1392/11/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 27

حرفات درسته

واقعا آخرالزمانـــــــــــــ‌ه....

ـــــــــــ

ندیدم که قویی به صحرا بمیرد...

• 1

• Tantra2  

• عضو از 1396/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 112

• 203

گاو - اسب - انسانیم...

گاو - اسب - انسانیم

حافظان عرفانیم

حامیان زن هستیم

بندگان تن هستیم

پاس... پاس می‌داریم

عشقِ رختخوابی را ...

رخت بخت پوشیدیم

مثل گاو نوشیدیم

مثل اسب کوشیدیم

مثل اشک جوشیدیم

گریه غرق کرد آنگاه

اسب‌های آبی را...

ـــــــــــ

ما سیاووش‌های نابغه‌ایم !
کرم ضد آفتاب زدیم...

• 4

• Detergent  
  • عضو از 1397/4/3

• پست‌‌‌ها: ‌ 31

• 14

یه مقدارش تاثیرات هورمونی غذاهای جدید هست.

عوامل مختلفی داره. هورمون ها باعث از بین رفتن جنسیت می شه. خنثی می کنند آدم های رو.

ـــــــــــ

• 1

• erif0632  
  • عضو از 1390/8/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 26

کص شعری بیش نگفتی

اینا از اول بوده فقط هم اینجا نبوده کل دنیا هست شما برو تووبسایتای پورن هر جور دلت بخواد فانتزی هست و سایتای پورن فقط واسه اینجا(ایران)ساخته نشدن.

و اینجا(شهوانی)! اینجا دقیقا مزخرف ترین جا برای پیدا کردن جنس مخالفه.پس اکثرا دنبال این مورد نیستن،و به چشم نمیاد.

ـــــــــــ

Enjoy your life no matter what!

• 1

• Mrs_Secret  

• عضو از 1396/6/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 563

• 1865

نقل از: hossein_gayreal1

نقل از: hossein_gayreal1 باهات موفقم چیزی ب نام همجنسگرا وجود نداره دخترا چون کوس و کون ندادن پسرا ب همجنس خودشون روی آوردن و گولشون میده تا بهشون ندی ولت میکنن.

حیف که حوصله ندارم باهات بحث کنم و سر و کله بزنم وگرنه بهت میفهموندم که طرز فکرت خیلی عقب افتادس

ـــــــــــ

• 5

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: ..aria..

نقل از: ..aria.. گوزپیچ نشو، به انقلاب جنسی سلام کن. نتیجه ۴۰ سال سرکوب جنسی مردم یه کشور، میشه اینی که داری میبینی

یعنی تو امریکایی که تازه زمان جرج بوش همجنسگرایی ازاد شد، حاصل سرکوب جنسی و یا اسلام بوده؟ حرفت اصلا منطقی نیست اما انقلاب جنسی رو قبول دارم

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: erif0632

نقل از: erif0632 اینا از اول بوده فقط هم اینجا نبوده کل دنیا هست شما برو تووبسایتای پورن هر جور دلت بخواد فانتزی هست و سایتای پورن فقط واسه اینجا(ایران)ساخته نشدن. و اینجا(شهوانی)! اینجا دقیقا مزخرف ترین جا برای پیدا کردن جنس مخالفه.پس اکثرا دنبال این مورد نیستن،و به چشم نمیاد.

رفیق معیار من این سایت نیست دیده ها و شنیده های خودمه داداش جان

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: hossein_gayreal1 باهات موفقم چیزی ب نام همجنسگرا وجود نداره دخترا چون کوس و کون ندادن پسرا ب همجنس خودشون روی آوردن و گولشون میده تا بهشون ندی ولت میکنن.

ببینم مگه دخترا فقط کارشون دادنه؟؟ ما در هیچ جای تاریخ نداریم که مرد موفقی باشه و یه زن موفق در کنارش نباشه بعدشم این نگاه تو ، دیدگاه نگاه کردن به زن به عنوان یه کالاست که واقعا خطرناکه

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: Mrs_Secret

حیف که حوصله ندارم باهات بحث کنم و سر و کله بزنم وگرنه بهت میفهموندم که طرز فکرت خیلی عقب افتادس

به عنوان یه پسر باهات موافقم هنوز در همه جای دنیا افرادی هستند که به جنس مونث به دید حقارت و یا کالای جنسی نگاه میکنن

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• mohandes_sexy  
  • عضو از 1396/12/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 343

• 511

دوست گرامی!

این مسایل فقط مخصوص ایران نیست و و در همه جای جهان بطور کم و زیاد مشهوده ! ضمنا خوب خیلی حرفهای تو این انجمنهارو جدی نگیرید اکثرشون فقط فانتزی هستن ! اما اگه منظورتون اینه که چرا اینقدر فانتزیها تخمی شده و هم جنس گرایی و حقارت و کینه و بد بختی رشد کرده باید بگم اینها نتیجه چهل سال تفکیکک جنسیتی و نگاه مذهبی به نیازهای جامعه هست ! حالا حالا هام درست نمیشه !!!!

ـــــــــــ

• 0

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: gaypride

نقل از: gaypride

باهات موافقم با اون داشمون هم موافقم. در یک کلمه در این دوره زمونه جدا کردن اوبی کونی عقده ای از همجنسگرا مثل جدا کردن سس مایونز و کچاپ از داخل سس فرانسویه!!!!

اه اه حالم بد شد الان دیگه عمرا سس سفید و قرمز و کچاب بخورم نمیشد یه مثال دیگه میزدی؟؟ (biggrin)

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• mmb923  
  • عضو از 1396/6/18

• 49

نقل از: mohandes_sexy

نقل از: mohandes_sexy این مسایل فقط مخصوص ایران نیست و و در همه جای جهان بطور کم و زیاد مشهوده ! ضمنا خوب خیلی حرفهای تو این انجمنهارو جدی نگیرید اکثرشون فقط فانتزی هستن ! اما اگه منظورتون اینه که چرا اینقدر فانتزیها تخمی شده و هم جنس گرایی و حقارت و کینه و بد بختی رشد کرده باید بگم اینها نتیجه چهل سال تفکیکک جنسیتی و نگاه مذهبی به نیازهای جامعه هست ! حالا حالا هام درست نمیشه !!!!

من هنوز نمیفهمم این که علایق مردم تغییر کرده چه ربطی به اسلام داره؟ الان یعنی اروپا و امریکا همچین مسائلی ندارن و فقط ما داریم؟؟ تفکیک جنسیتی که فقط تو مدرسه بوده و بس ... الان خانواده ها هم تغییر ساختار دادن و دیگه حساسیت روی بازی بچه ها با غیر همجنسشون هم خیلی کم شده

ـــــــــــ

امضام بد خطه

• 0

• farzinsex1397  
  • عضو از 1397/1/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 55

• 40

گیج نشو خونسرد باش ...

گیج نشو خونسرد باش ...

ـــــــــــ

• 0

• 00armita00  

• عضو از 1397/8/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

• 28

نقل از: ..aria.. گوزپیچ نشو، به انقلاب جنسی سلام کن. نتیجه ۴۰ سال سرکوب جنسی مردم یه کشور، میشه اینی که داری میبینی

چه ربطی داره چرا کثافت کاریای مردمو با انقلاب توجیح میکنی زیاد تو سایت بودی مغزتم با خودت رد داده

ـــــــــــ

• 0

• 00armita00  

• عضو از 1397/8/10

• 28

پسرا هرزه شدن و دنبال سو استفاده ان به هدفشون رسیدن میرن دنبال بعدی دخترا دنبال کسی برای بروز احساسات و تامین نیاز جنسیشونن و هم جنس هاشون جذابیت سکسی دارن لطفا انقدر ابلهانه قضاوت نکن

ـــــــــــ

• 0

• gay7111  

• عضو از 1397/8/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 39

• 45

دقیقا بهترین بهترین پاسخ رو شما دادی . عالی لایک

ـــــــــــ

• 1

• Sex_esf  
  • عضو از 1396/9/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 18

• 12

نقل از: ShaheShatranj

نقل از: ShaheShatranj تکرار میکنم به تخمم

کونت به کیر لخمم (erection)

ـــــــــــ

• 0

• Pesar_gilani  

• عضو از 1397/7/3

• 4

منم احوالاتم پیرامون احوالات شماست (dash) :(

منم احوالاتم پیرامون احوالات شماست (dash) :(

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بیشتر با کمک چی جلق می زنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «