آهن پرست بودن زنان: یک پارادوکس

از یکم لولیدن توی شبکه های اجتماعی خیلی راحت میشه فهمید که مردای ایرانی بر این اعتقاد هستن که زن های ایرانی همشون آهن پرست ان‌. در حالی که زنای ایرانی خیلی با این موضوع مخالف ان.
به نظر من این حرف که زنای ایرانی آهن پرست هستن خودش یه پارادوکس ایجاد میکنه.
چرا فقط زنای ایرانی با زنای خارجی فرق دارن و مردای ایرانی هیچ فرقی با مردای خارجی ندارن؟
چطوریه که زنای خارجی پول پرست نیستن(جمع بندی نمیکنم) ولی زنای ایرانی هستن؟

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

Up

Up

ـــــــــــ

• 0

• m.reza71123  

• عضو از 1396/11/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 22

• 6

همه ی آدما پول پرستن .. فرقی هم نداره ایرانی خارجی...

همه ی آدما پول پرستن .. فرقی هم نداره ایرانی خارجی زن و مرد

ـــــــــــ

هیچ!????

• 1

پارادوکس اصلی اونجایی شکل میگیره که همین آقایون...

پارادوکس اصلی اونجایی شکل میگیره که همین آقایون بین دوتا خانوم، یکی با ماشین خوب و تیپ و قیافه اکی و شغل مناسب و علاقه‌ی واقعی نسبت بهشون و دیگری با اخلاقیات بهتر اما با وضعیت مالی ضعیفتر کدوم رو انتخاب میکنن؟؟؟؟؟

شما حتی دوردور اندرزگو هم تشریف ببرین آقایون ماشین‌سوار ، طرفدار خانوما با ماشین مدل بالاترن...دمبال شعاردادن نباشیم پول و موقعیت واسه هممون مهمه اما درجه‌اش فرق داره

ـــــــــــ

بین هرزگی و لذت جنسی یک مرز باریک وجود داره به نام اخلاق.

• 2

نقل از: شنل_قرمزی

نقل از: شنل_قرمزی پارادوکس اصلی اونجایی شکل میگیره که همین آقایون بین دوتا خانوم، یکی با ماشین خوب و تیپ و قیافه اکی و شغل مناسب و علاقه‌ی واقعی نسبت بهشون و دیگری با اخلاقیات بهتر اما با وضعیت مالی ضعیفتر کدوم رو انتخاب میکنن؟؟؟؟؟ شما حتی دوردور اندرزگو هم تشریف ببرین آقایون ماشین‌سوار ، طرفدار خانوما با ماشین مدل بالاترن...دمبال شعاردادن نباشیم پول و موقعیت واسه هممون مهمه اما درجه‌اش فرق داره

نه داداش کلا زنا وقتی اهن میبینن خیانت میکنن دختر فراری میشن کون میدن کوس میدن و بدترین اتفاق دنیا همینه البته شاید از 100 زن یکیش پیدا بشه که عاشق واقعی باشه

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• پست‌‌‌ها: ‌ 1654

• 4621

از دید اون خانوما

مردای ایرانی ام یا کچل ان یا شیکم گنده آهن نداشته باشن هیچی دیگه (biggrin)

ـــــــــــ

رویای من اینه دنیای بی کینه ، دنیای بی کینه رویای من ایییینه!

• 1

احتمالا فقط بابای خودت و پسرایی که باهاشون بودی اینجوری بودن

نقل از: Neshane21 مردای ایرانی ام یا کچل ان یا شیکم گنده آهن نداشته باشن هیچی دیگه (biggrin)

ـــــــــــ

• 0

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 125

موسیلینی: هر کس آهن دارد، نان دارد./اقبال...

موسیلینی: هر کس آهن دارد، نان دارد./

اقبال لاهوری: هر کس آهن است نان دارد./

........../

و اما متن شما:

زنان ایرانی همه چیزشون با زنان خارجی فرق داره: زن ایرانی مهریه داره، اونا ندارند. شیربها داره. اونا ندارند.

زن ایرانی بجز لوازم آرایش چیزی نداره. اونا در حد یه کرم مرطوب کننده.

و خیلی چیزای دیگه که حق زنه آقا..!....

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 1

• تـیـنوش  

• عضو از 1398/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 54

• 106

نقل از: .Mahdi_pesare_khoob

نقل از: Neshane21 مردای ایرانی ام یا کچل ان یا شیکم گنده آهن نداشته باشن هیچی دیگه (biggrin)

ایشون گفت از دید اون خانما خودش و نگفت

نظر من به تاپیک شما این هست که این رفتار کاسب گرایانه بین هردو جنس هست تا وقتی هدف از رابطه فقط لذت بردن و سکس باشه پس معیارها سمت بهترین ظاهر میره. همونطور که دخترا هیچ وقت نمیگن چرا پسرا از سینه 85 و باسن بزرگ خوششون میاد به نظرم این سوال هم بیمورده اما وقتی هدف ازدواج مطرح میشه و پای اخلاق میاد وسط دیگه این مسائل حاشیه ای میشن :)

ـــــــــــ

اعتقاد دارم به کـارمـا

• 1

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4621

بابا و داداشای من کچل و شکم گنده هم که باشن من انتخابشون نکردم همونطور که خونواده شماهم با هر قیافه ای ، موهبت خداوند به شماست و کسی نمیتونه ایراد بگیره. اما وقتی میخوام ازدواج کنم چشممو باز میکنم اونی و که دلم میخواد پسند میکنم این از این.

دوم: یاد بگیر اول کامل صحبت طرف رو بخونی بعد جواب بدی من دید اون اشخاصی که مثلا آهن پرست هستنو گفتم نه ملاک و معیارای خودم رو.

ـــــــــــ

• 0

• Alouche  

• عضو از 1397/2/6

• پست‌‌‌ها: ‌ 268

• 1517

نقل از: musir

نقل از: musir موسیلینی: هر کس آهن دارد، نان دارد./ اقبال لاهوری: هر کس آهن است نان دارد./ ........../ و اما متن شما: زنان ایرانی همه چیزشون با زنان خارجی فرق داره: زن ایرانی مهریه داره، اونا ندارند. شیربها داره. اونا ندارند. زن ایرانی بجز لوازم آرایش چیزی نداره. اونا در حد یه کرم مرطوب کننده. و خیلی چیزای دیگه که حق زنه آقا..!....

براساس کامنتا و پستات و اینا میدونم ک تو منطقت مرغ همیشه یه پا داره..خانومای خارجی مهریه ندارن در عوض موقع طلاق بیشتر از چندرغاز مهریه تعیین شده ایرانیا از اموال شوهرشون سهم میبرن..شما با چندهزارتا زن خارجی بودی ک فقط کرم مرطوب داشت؟اصلا اگه انقد ک ادعات میشه سرت میشد به خودت حق اظهار نظر نمیدادی ک ایرانیا ارایش میکنن خب ظاهر خودشه دوس داره اینجور باشه تو ناراحتی؟زن کرم مرطوبی بگیر!ببخشید بد حرف زدما هرچند حرفای خودت بدتره اینارم نگفتم بشینی باهام بحث کنی اگه بخایم از زنای ایرانی گله کنیم باید حداقلش جزو مردای ایرانی نباشیم!

ـــــــــــ

• 2

عرض به سوراخت که...

سوالت از بیخ مبتذل است لکن زنی که زیر کیر یک پرایدی گریه میکند چه بهتر زیر یک بنزسوار گریه کند پس برو خودت را بساز مردک پشم و پیل و چانه نزن

ـــــــــــ

• 0

• Neshane21  

• عضو از 1397/10/12

• 4621

نقل از: Alouche

نقل از: musir موسیلینی: هر کس آهن دارد، نان دارد./ اقبال لاهوری: هر کس آهن است نان دارد./ ........../ و اما متن شما: زنان ایرانی همه چیزشون با زنان خارجی فرق داره: زن ایرانی مهریه داره، اونا ندارند. شیربها داره. اونا ندارند. زن ایرانی بجز لوازم آرایش چیزی نداره. اونا در حد یه کرم مرطوب کننده. و خیلی چیزای دیگه که حق زنه آقا..!....
براساس کامنتا و پستات و اینا میدونم ک تو منطقت مرغ همیشه یه پا داره..خانومای خارجی مهریه ندارن در عوض موقع طلاق بیشتر از چندرغاز مهریه تعیین شده ایرانیا از اموال شوهرشون سهم میبرن..شما با چندهزارتا زن خارجی بودی ک فقط کرم مرطوب داشت؟اصلا اگه انقد ک ادعات میشه سرت میشد به خودت حق اظهار نظر نمیدادی ک ایرانیا ارایش میکنن خب ظاهر خودشه دوس داره اینجور باشه تو ناراحتی؟زن کرم مرطوبی بگیر!ببخشید بد حرف زدما هرچند حرفای خودت بدتره اینارم نگفتم بشینی باهام بحث کنی اگه بخایم از زنای ایرانی گله کنیم باید حداقلش جزو مردای ایرانی نباشیم!

صحبت من هم اینه.

نمیشه شما دنبال آس ترین و زیباترین چهره ای که حالا ممکن هستش بری بعد که دیدی طرف به یه قضیه مالی اشاره کرد از زیر کار در بری بگی پس عشق و علاقه چی میشه!

ـــــــــــ

• 2

• musir  

• عضو از 1398/11/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 125

مهریه یعنی تعیین قیمت برای زن. این زن، 14سکه می ارزد. آن زن 30 سکه می ارزد. آن زن دیگر 114 سکه می ارزد..! ولی اون زن اروپایی که از شوهرش ارث می بره. مردش هم ازش ارث می بره. زن و مرد با هم کار میکنند. موقع طلاق، مجموع اموالی که هر دو در زمان ازدواج بدست آورده اندتقسیم به دو میشه. نه اینکه موقع طلاق، اموال شوهر به عنوان اجرت المثل به زن برسه و مهریه و نفقه و هزار کوفت و زهرمار دیگه که زن رو تبدیل به انگلی در بغل مرد کنه

ـــــــــــ

بجای این امضای مزخرف،کاری کن که بتونیم کامنتهای ترول ها رو خودمون حذف کنیم

• 0

آمار مهدی کوئسشنر افشا شد

یه کون۱۹ ساله زنجانیه. با قد۱۷۰ و وزن۱۲۰ کلیووو قیافشم عکسشو برام فرستاد شبیه کون خر میموند بچه کونی با لبهای برجسته و خوردنی مخصوص وقتی ک تو کونش تلمبه بزنین و لباشو گاز بگیرین اوممممم. همون کونی سابق مهدی کوسشنرهست که میخاست به زنها تجاوز کنه. آخه ما در بخطاتو با وزن۱۲۰ کیلو حداکثر بتونی به یخچالتون تجاوز کنی بی ناموس اینم چت این بچه کونی

ـــــــــــ

• 0

مهدی جان چربش کن

آپلو

ـــــــــــ

• 0

گو نخور راجع ب زناکونده پدر

لینک عکس را در پست تان کپی کنید:

آپلود عکس جدید:

ـــــــــــ

• 0

هههه

لینک عکس را در پست تان کپی کنید:

آپلود عکس جدید:

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما در مورد تولید مثل و افزایش جمعیت چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «