آپو آدیندا بیر آنلاماز تورک لره توهین الییپ،تورکلر گلسین

عزیز تورک باجی ،قارداشلاریما سلام،
بیر عوقده یی دیوث ، بی دلیل منه ایمیل گوندریپ و تورک لری سویوش وریپ، مایا قویون طرفین دمین گورون،

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 924

• 3282

نفهمیدم چی گفتی ولی راهش این نیس

نفهمیدم چی گفتی ولی راهش این نیس

ـــــــــــ

Sweet but psycho

• 2

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 853

• 889

من اوزوم جوابینی اساسی وردیم، گوزل دیلاشلار فقط...

من اوزوم جوابینی اساسی وردیم، گوزل دیلاشلار فقط ایستیرم طرفی تانیاز، میلیز اولسا طرفین نکوارین گتیرسیز گوزونون قاباقینا

ـــــــــــ

• 0

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 889

نقل از: Dark_Lady

نقل از: Dark_Lady نفهمیدم چی گفتی ولی راهش این نیس

کاشکی یاد بگیریم وقتی چیزی رو نفهمیدیم درموردش اظهار نظر نکنیم، بخدا هیشکی نمیگه طرف لال بود

ـــــــــــ

• 2

• کوثلاو  

• عضو از 1397/7/22

• 889

نقل از: leyliAAA

نقل از: leyliAAA هر کی اندازه شعورش حرف میزنه

ماترکها یه ضرب المثل داریم که میگه وقتی یکی جلوت میگوزه باید جلوش برینی وگرنه فکر میکنه فقط خودش کون داره

ـــــــــــ

• 1

• Mr.mjx  
  • عضو از 1397/7/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 24

سیکیم هرزادین
اوستوراخ قاباغیندا گره...

سیکیم هرزادین اوستوراخ قاباغیندا گره سیچاسان بدیم وار دا بو هرزاده قهبلره

ـــــــــــ

• 1

• Duste_khub  
  • عضو از 1393/4/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 67

• 12

خیلی بده این پست رو پاک کن
با آبروی ترکهای دلیر...

خیلی بده این پست رو پاک کن با آبروی ترکهای دلیر بازی نکن با این حرفها نمیتونید مردم رو جون هم بندازید

ـــــــــــ

• 1

منیم داشاخلاریمی ییب آروادینان آنا باجیسینان سیکیم...

منیم داشاخلاریمی ییب آروادینان آنا باجیسینان سیکیم اونون اهل قبرستانیغین سیکیم اونا غذا پیشیرنین سیکیم اونون طایفاسین سیکیم قهبه ننسین جنده باجیسین

ـــــــــــ

کیرم تو لحضه لحضه های زندگی

• 1

ossun hislanma

ossun hislanma

ـــــــــــ

• 1

ناموسون سیکیم

سیکیم اولسون اونون آغزینا نقدر دنیادا ترک وار سیکی اولسون اونون نکیوارینا سیک اوغلی داشاخ زاده آنان باجیان زیدیم و زولیوم گیدیریم سوخوم سیکیم :) گتورنین بیری گوت ورن باسیم باجان :)

ـــــــــــ

• 4

نقل از: hossein__1379

نقل از: hossein__1379
نقل از: شالاخیضا منیم داشاخلاریمی ییب آروادینان آنا باجیسینان سیکیم اونون اهل قبرستانیغین سیکیم اونا غذا پیشیرنین سیکیم اونون طایفاسین سیکیم قهبه ننسین جنده باجیسین
داداش تک اولماز منده گلیم؟؟؟ (biggrin) (biggrin)

گل داداش گیدخ سیکخ اونون آستانادان گیچنینی خخخ سنین سیکین اولسون اونون آغزینا

ـــــــــــ

• 2

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 6996

• 27219

نقل از: شالاخیضا

نقل از: شالاخیضا سیکیم اولسون اونون آغزینا نقدر دنیادا ترک وار سیکی اولسون اونون نکیوارینا سیک اوغلی داشاخ زاده آنان باجیان زیدیم و زولیوم گیدیریم سوخوم سیکیم :) گتورنین بیری گوت ورن باسیم باجان :)

(rolling)

ـــــــــــ

• 2

اووووووی گتورن آپو

سنی توتساخ قیز عوضینه سیکجیخ سیک اوغلی داشاخ زاده سن محکوم اولدین سیک و داشاخ اعدامینا کیر و خایه هامو میکنم تو حلقت نمیکشم بیرون هرچقدم التماس کنی:) فشار و زیاد میکنم تا خفه شی قوات :/

ـــــــــــ

• 1

نقل از: Lady_Ronaak

نقل از: شالاخیضا سیکیم اولسون اونون آغزینا نقدر دنیادا ترک وار سیکی اولسون اونون نکیوارینا سیک اوغلی داشاخ زاده آنان باجیان زیدیم و زولیوم گیدیریم سوخوم سیکیم :) گتورنین بیری گوت ورن باسیم باجان :)
(rolling)

باغیشلا چوخ پیس دانیشدیم معذرت :(

ـــــــــــ

• 2

• Lady_Ronaak  

• عضو از 1397/7/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 6996

• 27219

(rolling)

باغیشلا چوخ پیس دانیشدیم معذرت :(

خنده دار بود (biggrin)

ـــــــــــ

• 2

شما معمولا برای چیزی که نمی فهمی راهکار ارائه میدی؟

ـــــــــــ

• 5

• ._.Moonlight._.  

• عضو از 1397/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 924

• 3282

نقل از: فامیل.دور

آره وقتی یکی تو خصوصی یه چرت و پرتی میگه راهش این نیس که فوری بیایم واسش تاپیک بزنیم حالا یا فحش بدیم یا هر چیز دیگه ای اگه اینجوری باشه ماها که در روز یه عالمه چرت و پرت بهمون گفته میشه باید کلی تاپیک بزنیم الان. حالا ایشون دلش خواسته تاپیک زده به من چه آزاده بزنه من منظورم از اینکه این راهش نیست این بود که اون آقایی که به ترکا فحش داده سطح فهم و شعور خودشو نشون اینکه چون یکی یه حرف زشتی زده مام بیام مثل خودش رفتار کنیم به نظر من یه نفر راه حل جالبی نیس با حرف اون آدم چیزی از ترکا کم نمیشه با جواب ایشونم اون آدم بیشعور,باشعور نمیشه.اینجوری بدتر اعصاب خود آدم خراب میشه البته ایشونم با اون ضرب المثلی که گفتن دیگه جای حرفی باقی نذاشتن :)

درضمن تاپیک باید یه جوری باشه که همه متوجه بشن منم بلدم به زبون دیگه تاپیک بزنم شایدم واسم راحت تر باشه اینکار.

امیدوارم منظورم واضح باشه چون ظاهرا باید همه چی رو توضیح داد :)

پ.ن:ممنون میشم اگه نقل قول نکنه کسی از من,علاقه ای به بحث با دیگران ندارم این کامنتم فقط واسه این نوشتم که منظورم رو از کامنت اولیم روشن کنم.

ـــــــــــ

Sweet but psycho

• 8

• T-N-T  

• عضو از 1397/3/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 5119

• 6489

نقل از: دختربابام19

نقل از: دختربابام19 ossun hislanma

Yooooooo!!!

ـــــــــــ

ماهمه روسپی هستیم.هرکدوم ازماقسمتی ازخودشو میفروشه.یکی تنشو یکی فکرشویکی هنرش رویکی نبوغشو یکی استعدادشو و

• 2

احساس کس نمکی میکنن دیگه...

احساس کس نمکی میکنن دیگه...

ـــــــــــ

بگیر، بکش و از نو زاده شو.

• 4

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 351

• 800

نقل از: کوثلاو

نقل از: کوثلاو
نقل از: leyliAAA هر کی اندازه شعورش حرف میزنه
ماترکها یه ضرب المثل داریم که میگه وقتی یکی جلوت میگوزه باید جلوش برینی وگرنه فکر میکنه فقط خودش کون داره

داداش شرمنده ببخشید ما هم ترک هستیم ولی میشه از طرف ترک ها حرف نزنی ؟ والا ما یه همچین مثالی نداریم

بابای من که همیشه میگفت هرکسی اندازه شعور و تربیتش حرف میزنه اینکه میگن ترک خره خب بزار بگن مگه منی که پزشک شدم ترک نیستم ؟

تور هر قشر و هر زبان و قومیتی هم خوب داریم هم بد نمیشه یه بیشعور رو به همه نسبت داد

بله ترک داریم که خره و نفهمه و ترک داریم که یه دنیا مدیونشه به خاطر خدمتی که به بشر کرده فارس و کرد و لر و ... هم همینطور

شما اگر ترک واقعی بودی نباید تاپیک میزدی که ناراحت باشی معمولا کسی که نباشه به جاییش هم بر نمیخوره

به قول معروف جواب ابلهان خاموشیست

بیجور تاپیکلاردان دا ویرما چون فقط اوزوموزون آبرموزو آپاریسان

ـــــــــــ

تا میتونید از تک تک ثانیه های زندگیتون نهایت لذت رو ببرید چون :

بهشت ، بزرگــــــــــترین فـــریب برای جهنم کردن این دنیاست !

• 3

• ipes  

• عضو از 1397/10/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 351

• 800

آره وقتی یکی تو خصوصی یه چرت و پرتی میگه راهش این نیس که فوری بیایم واسش تاپیک بزنیم حالا یا فحش بدیم یا هر چیز دیگه ای اگه اینجوری باشه ماها که در روز یه عالمه چرت و پرت بهمون گفته میشه باید کلی تاپیک بزنیم الان. حالا ایشون دلش خواسته تاپیک زده به من چه آزاده بزنه من منظورم از اینکه این راهش نیست این بود که اون آقایی که به ترکا فحش داده سطح فهم و شعور خودشو نشون اینکه چون یکی یه حرف زشتی زده مام بیام مثل خودش رفتار کنیم به نظر من یه نفر راه حل جالبی نیس با حرف اون آدم چیزی از ترکا کم نمیشه با جواب ایشونم اون آدم بیشعور,باشعور نمیشه.اینجوری بدتر اعصاب خود آدم خراب میشه البته ایشونم با اون ضرب المثلی که گفتن دیگه جای حرفی باقی نذاشتن :)

درضمن تاپیک باید یه جوری باشه که همه متوجه بشن منم بلدم به زبون دیگه تاپیک بزنم شایدم واسم راحت تر باشه اینکار.

امیدوارم منظورم واضح باشه چون ظاهرا باید همه چی رو توضیح داد :)

پ.ن:ممنون میشم اگه نقل قول نکنه کسی از من,علاقه ای به بحث با دیگران ندارم این کامنتم فقط واسه این نوشتم که منظورم رو از کامنت اولیم روشن کنم.

داداش گفتی نقل نکن ولی نتونستم اول برای همین عذر میخوام شرمنده

دوم اینکه این دوستمون از طرف خودش گفت اون مقال رو

ما هم ترک هستیم ولی تا به حال همچین مثالیو نه تو خانواده خودم دیدم کسی بزنه نه تو آشنا و فامیل

چون به نظرم یکی که بیشعوره کاریش نمیشه کرد و اون مدلیه و اگر به تو بی احترامی کرد و تو جواب دادی این کار تو بود که اشتباه بوده

ما هم ترکیم مادرم تبریزیه و پدرم هشترودی ولی هیچوقت یادم نمیاد همچین مثالایی بزن و همیشه پدرم حتی میگفت اگه کسی تو خیابون زد تو گوشت هم تو اونور صورتتو هم بیار بگو اینورمم بزن چون اون شخصیت و تربیتش اونه ولی تو نه

این دوستمون هم فکر کنم اون مثالو از رو عصبانیت زد وگرنه هیچ ترکی به نظرم این مدلی نباشه

ـــــــــــ

تا میتونید از تک تک ثانیه های زندگیتون نهایت لذت رو ببرید چون :

بهشت ، بزرگــــــــــترین فـــریب برای جهنم کردن این دنیاست !

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

آیا حاضرید با دوست پسر/دختر خود ازدواج کنید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «