آیا آدمای همجنس باز گزینه ی مناسبی برای ازدواج هستن؟

سلام
قطعا زن ها و مردهایی هستن که تمایلی همجنس گرایانه دارند و شایدم تن به این رابطه ها دادن...
البته روی سخنم با اونایی نیست که با اجبار و از روی حشریت و در دسترس نبودن جنس مخالف برای اندک زمانی تن به همجنس گرایی داشتن..بلکه منظورم اونایی هست که واقعا از لحاظ روحیات همجنس گرا هستن...
حال اگه شما یک روزی دانسته و ندانسته عاشق یکیشون بشید به نظرتون گزینه ی مناسبی انتخاب کردید؟ و آیا حاضرید باهاشون ازدواج کنید؟ به نظرتون ممکنه چه عواقبی داشته باشه و اینکه میتونید باهاشون کنار بیاید؟
فرض کنید در خونه رو باز میکنید میبینید زنتون با یه زن دیگه دارن حال میکنن...یا شوهرتون با یه مرد دیگه در حال رابطه هستن... واکنش شما چی خواهد بود؟
ممنون از همگی

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 3

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• SHAYANA  
  • عضو از 1389/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 103

• 24

اره چه اشکالی داره مثلا یک خانومی که به جنس موافقم...

اره چه اشکالی داره مثلا یک خانومی که به جنس موافقم کشش داره یا اقا فرقی نداره تمایل دارند ولی ازدواجم دوست دارند

ـــــــــــ

• 1

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 249

• 172

خیلی خلاصه : نهحتی اگر پیش خودت بگی باهاش کنار...

خیلی خلاصه : نه

حتی اگر پیش خودت بگی باهاش کنار میای و از این حرفا ولی در دراز مدت تاثیر میزاره و نمیتونی

مگه اینکه هر 2 طرف یک مدل باشن و همچین گرایشی داشته باشن

ـــــــــــ

• 4

• charlatan1375  

• عضو از 1394/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 634

• 398

نه

نه

ـــــــــــ

So act that your principle of action might safely be made a law for the whole world. (immanuel kant)

• 0

• charlatan1375  

• عضو از 1394/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 634

• 398

خیر گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند

خیر گزینه مناسبی برای ازدواج نیستند

ـــــــــــ

So act that your principle of action might safely be made a law for the whole world. (immanuel kant)

• 0

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 249

• 172

خیلی خلاصه : نهحتی اگر پیش خودت بگی باهاش کنار...

خیلی خلاصه : نه

حتی اگر پیش خودت بگی باهاش کنار میای و از این حرفا ولی در دراز مدت تاثیر میزاره و نمیتونی

مگه اینکه هر 2 طرف یک مدل باشن و همچین گرایشی داشته باشن

ـــــــــــ

• 0

نه

نه

ـــــــــــ

• 4

• Arvin.khan1  
  • عضو از 1398/11/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

نه

نه

ـــــــــــ

• 0

• nasrin1980nn  
  • عضو از 1398/10/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 76

• 233

یک نکته مهم. اکثرا حتی تفاوت همجنسگرا با دوجنسگرا...

یک نکته مهم. اکثرا حتی تفاوت همجنسگرا با دوجنسگرا را نمیدونن. اگر یک نفر ادعای همجنسگرایی داره پس اصلا تمایلی به رابطه با جنس مخالف نداره. و موضوع ازدواج با اون هم کاملا منتفی میشه. سوالتون رو اصلاح کنید.موضوع سوال شما در مورد ازدواج با دوجنسگرهاست.

ـــــــــــ

تا زمانی که رفتار و تصمیم های ما به کسی آسیبی نمی زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی ها که به خاطر این توضیح خواستن ها و تلاش های بیهوده برای قانع کردن دیگران برباد رفته اند.

• 3

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 449

نقل از: nasrin1980nn

نقل از: nasrin1980nn یک نکته مهم. اکثرا حتی تفاوت همجنسگرا با دوجنسگرا را نمیدونن. اگر یک نفر ادعای همجنسگرایی داره پس اصلا تمایلی به رابطه با جنس مخالف نداره. و موضوع ازدواج با اون هم کاملا منتفی میشه. سوالتون رو اصلاح کنید.موضوع سوال شما در مورد ازدواج با دوجنسگرهاست.

دوست عزیز من فرق بین این دو تا رو خوب میدونم...ولی جریان برای یک جامعه ی آزاد نیست..به هر حال در یک جامعه ی بسته همجنسگراهای محض هم بنابر یک سری محدودیت ها ازدواج میکنن...

ـــــــــــ

چایت را بنوش ...نگران فردا مباش....از گندم زار من و تو ...مشتی کاه می ماند برای بادها...

• 0

• SHAYANA  
  • عضو از 1389/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 103

• 24

نقل از: nasrin1980nn

نقل از: nasrin1980nn یک نکته مهم. اکثرا حتی تفاوت همجنسگرا با دوجنسگرا را نمیدونن. اگر یک نفر ادعای همجنسگرایی داره پس اصلا تمایلی به رابطه با جنس مخالف نداره. و موضوع ازدواج با اون هم کاملا منتفی میشه. سوالتون رو اصلاح کنید.موضوع سوال شما در مورد ازدواج با دوجنسگرهاست.

نسرین خانوم گل . حرف دوستمون درسته مجبور میسن به ازدواج من خودم خیلی اقا سراغ دارم هر روز میان پیام میدن که متاهلن ولی دوست دارن کیر منو بخورن یا سکس کنند با من .برعکس دخترایی و میشناسم با تمام وجود لز هستن و مجبورا با شوهرشونم سکس کنن

ـــــــــــ

• 0

• Adrin87  

• عضو از 1398/11/2

• پست‌‌‌ها: ‌ 40

• 98

آره

آره

ـــــــــــ

• 0

• rainyboy20  

• عضو از 1393/7/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 69

• 50

نه

نه

ـــــــــــ

خانمی برا دوستی میخوام پی ام بزارید ممنون

• 0

• samansamadian  
  • عضو از 1393/5/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 65

• 7

من دو جنسگرا هستم و 10 ساله ازدواج کردم و هیچ...

من دو جنسگرا هستم و 10 ساله ازدواج کردم و هیچ مشکلی هم ندارم

ـــــــــــ

مست کیرم

• 2

• boygayesf  
  • عضو از 1398/4/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 137

• 34

گی از اصفهان"

به نظرم همجنسگرای واقعی تن به ازدواج با جنس مخالف نمیده و در صورتی هم که چنین حماقتی اتفاق بیفته آخرش میشه جدایی چون احساسی بین اون دو نفر شکل نمیگیره

ـــــــــــ

• 0

• nini k  

• عضو از 1390/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 84

• 136

S

ازواج با شخص دوجنسگرا اگر این گرایشش قبول داشته باشید زیاد مشکلی بر نمیخورید، پیدا کردن پارتنر هم با وجود محدودیت ولی میشه پیدا کرد. ولی بعضی وقت ها افراد همجنسگرا که هیچ تمایلی به جنس مخالف ندارن از روی فشار جامعه تن به ازدواج میدن اون موقع حتما به مشکل میخورید.

ـــــــــــ

</br

• 0

• AM1111AM  

• عضو از 1396/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 148

کسانی هستن که هم جنس گران ولی به تشکیل خانواده هم...

کسانی هستن که هم جنس گران ولی به تشکیل خانواده هم فکر میکنن خب اگه پارتنر ازدواجش بتونه این موضوع رو هضم کنه یقین بر اینکه هر چند وقت ممکنه همسرش رو با هم جنسش ببینه و خیلی راحت از کنارش رد شه میتونن کیس های مناسبی برای ازدواج باشن

ـــــــــــ

• 0

• AM1111AM  

• عضو از 1396/4/20

• پست‌‌‌ها: ‌ 125

• 148

کسانی هستن که هم جنس گران ولی به تشکیل خانواده هم...

کسانی هستن که هم جنس گران ولی به تشکیل خانواده هم فکر میکنن خب اگه پارتنر ازدواجش بتونه این موضوع رو هضم کنه یقین بر اینکه هر چند وقت ممکنه همسرش رو با هم جنسش ببینه و خیلی راحت از کنارش رد شه میتونن کیس های مناسبی برای ازدواج باشن

ـــــــــــ

• 0

• kiakish  
  • عضو از 1396/1/18

• پست‌‌‌ها: ‌ 186

• 156

دوست من تو ایرانه که همجنس باز با جنس مخالف هم سکس...

دوست من تو ایرانه که همجنس باز با جنس مخالف هم سکس داره درکلا وقتی میگیم همجنس باز یعنی نباید به جنس مخالف گرایش داشته باشه ولی تو این مملکت چی سرجاشه که این باشه . مگر اینکه دوجنس گرا باشه که خوب اون فرق میکنه بنظرم اره میشه با یه همچین گرایشی ازدواج کرد اگه به خانواده اهمیت بده چرا که نه

ـــــــــــ

• 0

• شهرزاد11  

• عضو از 1394/9/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 158

• 449

نقل از: Lezkhoshgel76

نقل از: Lezkhoshgel76 اوه خیلی مسخرس مثلا من ندونم شوهرم همجنس گراس یهو بیام خونه ببینم داره میده از ناراحتی متلاشی میشم. :(

واقعا متلاشی شدن هم داره (biggrin)

ـــــــــــ

• 1

من بشخصه دوست دارم

خودم چون تنها چیزی که منو بشدت تحریک می‌کنه دیدن لز هستش خیلی هم استقبال میکنم اگه زنم لز باشه و خیلی دوست دارم (drooling)

ـــــــــــ

سکس در نهایت اوج لذت فقط ادم با تجربه توی سکس میخواد وگرنه توی خود ارضایی که همه صاحب سبک هستن...

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظر شما درباره چت روم جدید شهوانی چیست؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «