آیا ارباب واقعی واقعا هست؟؟؟؟؟؟؟؟

• hamedfoot  

• عضو از 1395/10/10
  • پست‌ها: 3

با سلام خدمت همه دوستان و سروران.من بعد از مدت 3 سالی که تو فرومهای مختلف و از جمله مدت کمی که تو این فروم بودم کاملا متوجه این قضیه شدم که ارباب واقعی با حس سادیسمی اصلا تو این جور جاها وجود نداره.دلیلش هم اینه که اینها که خودشون رو ارباب معرفی میکنن همش حرص پول رو میزنن، ما برده ها به خاطر حسمون حاضریم همه زندگیمون رو فدا کنیم چون حس مازوخیسمی داریم و واقعیه ولی اونایی که میگن اربابن اگه واقعا حس سادیسمی داشته باشن باید حاضر باشن براش پول خرج کنن در حالیکه فقط پول میخوان اونم از نوع زیادش .من تو سایت های خارجی هم خیلی گشتم و بعضی از بیو گرافی های اربابهای اونجا رو هم خوندم. اینها اکثرا فاحشه هایی هستند که با یکم زرنگی خودشون رو ارباب معرفی میکنن تا پول بی دردسر صاحب بشن به چند دلیل.1- پول بیشتر و با زحمت کمتر 2-چون بیماریهای مقاربتی زیاده بین این جور آدمها به دلیل ارتباط بیشتر،راحت تر هم هستند چون دیگه قرار هم نیست با یکی بخوابن.من تو یه سایت روسی میخوندم که یکی از اربابهاش که کلیپ هاش هم اتفاقا زیاده خودش نوشته بود که اصلا حس سادیسمی نداره و به خاطر پوله که برده میگیره.
من بچه تبریزم. تو این فروم یکی هست به اسم misssolmaz که میگه با شوهرش برده میگیره و 500 هزار تومن هم پول میخواد و اگه هم پیامهاش رو بخونین یک در میان به همه میگه جقی. کاملا معلومه که این کاره نیست.چرا ؟ چون اولا فقط فکر میکنه با توهین کردن حس ارباب بودنش بهترجلوه میکنه ، دوما کدوم آدم خونواده داری با شوهرش میاد از این کارها میکنن. یا باید فاحشه باشه و شوهرش هم قرومساغ(البته اگه این کلمه رو درست نوشته باشم) و یا باید جفتشون معتاد باشن تا هزینه موادشون رو در بیارن. تو رو خدا گول این جور آدمارو نخورین . یه کم فکر کنین. تو پرو فایلش نوشته زن و شوهرن و واسه یه جلسه 500 میخواد . شما اگه یه هفته برین استانبول و خوش بگذرونین با یه تومن لذت دنیارو میکنین.
من خودم یه برده ام که از بچه گی با این حس بزرگ شدم و اگه یه ارباب واقعی برام پیدا شه حاضرم که همه کار بکنم براش . ولی هر چقدر بیشتر تو این سایتها میگردم بیشتر متوجه میشم که این جور آدما فقط پولتو میخوان و بس . یه چند تا حرکت و ژست و فحش دادن هم از نت یاد گرفتن و میخوان وانمود کنن که ارباب خشنی هستن. تو رو خدا از دوستان اگه نظری دارن بگن.
ممنون از همه گی عزیزان

ـــــــــــ

ما پسرها باید برده خانومها باشیم تا اونها از زندگی لذت ببرند

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• zandozd  

• عضو از: 1395/7/17
  • پست‌‌‌ها: ‌ 10

سلام دوست عزیز
بار ها تو سا_یتم و وبل_اگ و...

سلام دوست عزیز بار ها تو سا_یتم و وبل_اگ و کانا_لم گفتم که تو ایران ارباب واقعی خیلی کمه اگر هم برید هم کونتون میزارن و هم ته هزینش میشه یه طناب که تا 1 ماه هم استفاده میکنه چه برا شما و چه برای بعدی شما تو سایت دنبالش نباشید چون فیک زیاده متسفانه تو ایران جایگاه خوبی نداره این کا ربرای مثال در خارج از کشور ساختمان های kink هستش که برای زن ها اسلیو و ساختمانی جدا که اسمش یادم نیست برای مرد ها هستش پیشناهاد خاصی هم نمیتونم برای پیدا کردن پارتنر بکنم برده خوب و موفقی باشید :)

ـــــــــــ

منم یه بکن 2 اتیشه که هیچ وقت نمیخاد با تو قاطی شه

• 0

• masterhadi55  
  • عضو از: 1391/11/23
  • پست‌‌‌ها: ‌ 199

master

master واقعی هستم / slave واقعی میخام / خصوصی بدین

ـــــــــــ

• 0

• gold.master  

• عضو از: 1395/9/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 28
  • 8

سلام. دوست عزیز کیی گفته مستر وجود نداره؟!
در...

سلام. دوست عزیز کیی گفته مستر وجود نداره؟! در مورد سادیسم هم عرض کنم روابط بی دی اس ام یه رابطه دو طرفه و ازاد هست و همش تنها سادیم و مازوخیسم نیست. این امر تنها بخشی از بی دی اس ام هست. البته در ایران بنا بر جو حاکم بر جامعه به طور کامل نمیشه بازی ارباب و برده یا همون رابطه مستر و اسیلو رو به طور کامل و جامع انجام داد. همون طور هم که احتمالا میدونید یا اگه نمیدونید بهتره بدونید اسلیو انواع مختلف داره . پس تنها مازوخیسم رو شامل نمیشه . ایام به کام

ـــــــــــ

• 0

• hamedfoot  
  • عضو از: 1395/10/10
  • پست‌‌‌ها: ‌ 3

ارباب و برده

با سلام. البته بايد بگم منظور من ارباب خانم بود تا مرد يعني ميسترس . به قول شما روابط ارباب و برده انواع مختلفي داره که در ايران از هر نوعش باشه بايد پول زيادي به طرفت که اربابته بدي. من حرفم اينه که ميسترس واقعي نيست ، يا زنهاي بد کاره اند که به خاطر راحتي و پول بيشترش به اين سمت ميرن و يا معتاد و عملي من خودم چند موردش رو مواجه شدم باهاش. بازم ممنون از نظرات ارزشمندتون. پاينده باشيد.

ـــــــــــ

ما پسرها باید برده خانومها باشیم تا اونها از زندگی لذت ببرند

• 0

• Masterkhashen  

• عضو از: 1395/1/26
  • پست‌‌‌ها: ‌ 60
  • 3

Vaghei!!

Master vaghei hast vali slave vaghei nist, onai ham ke hastan bishtar az roye konjkavie ke vaghti miyan az Tars farari mishan

ـــــــــــ

ارباب خشن

• 0

• hamhero93  

• عضو از: 1395/9/9
  • پست‌‌‌ها: ‌ 56
  • 9

یه سری تو چت روم در مورد میسترس صحبت میکردم ، یه...

یه سری تو چت روم در مورد میسترس صحبت میکردم ، یه مرد اومده بود یاهو یا اسکایپ دقیقا یادم نیست. گفتم چی میخوای گفت میسترسه و ی مقدار دری وری . طرف هنوز نمیدونست مستر و میسترس چیه اومده بود چرت و پرت میگفت (biggrin) (biggrin)

(dash)

ـــــــــــ

زندگیمون سخت ولی دلامون ساده بود

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نسبت به فانتزی «بی‌غیرتی» چه احساسی دارید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «