آیا جلق زدن مضر است؟

• kia74  

• عضو از
    1392/2/7

• پست‌ها: 0

• 4

سلام دوستان
همه ما می دونیم تو کشوری زندگی میکنیم ارضای نیاز جنسی توش راحت نیست.
خیلی از جوونا قبل از اولیتن سکس خودشون خود ارضایی رو حتما تجربه کردن.بعض ها هم که ممکن است تا سالهای سل به این عمل معتاد شوند حتی بعد از ازدواج.
احتما دارد حتی به خیلی بیماری ها مبتلا شوند.
هرچند که این از نظر علمی اثبات شده نیست.اما تجربه ثابت کرده که زیاده روی در جلق زدن خالی از ضرر نیست.از همه ی دوستان خودم می خوام که تجربیات خودشون از جلق-مضرات-بیماری های ایجاد شده از جلق-راه درمان-راه جلوگیری و کلا هر تجربه ای در این زمینه دارن رو به اطلاع همه برسونن.چون ما اصلا تو ایران بر خلاف خیلی کشورهای اروپایی و آمریکایی نداریم تا از گزند نادانی در مسائل جنسی در امان بمونیم و بتونیم زندگی جنسی سالمی رو بعد از بلوغ تجربه کنیم.
راستش من به خاط این این مطالب رو نوشتم که خودم قربانی نادانی در مسائل جنس ام.البته من زیاد این عمل جلق رو تکرار نمی کردم.اما ماجرا از اونجا رقم خورد که من تو یه سایت غیر معتبر روشی رو برای افزایش قدرت جنسی خوندم.حاکی از این که حین جلق زدن اگه تا نزدیک ارضا پیش بریم و جلق زدن رو متوقف کنیم باعث افزایش قدرت جنسی و افزایش تدریجی زمان انزال و ارضا میشود.من این کا را کردمو ناگهان بی اختیار مایه ی اسپرم بدون اینکه بخواهم از من خارج شد.و نتیجه عکس شد.
الان تقریبا حتی در راست کردن آلتم مشکل دارم.و زمان انزالم خیلی کم شده.به دکتر هم مراجعه کردم و آنچه در بالا ذکر کردم را توضیح دادم.اما دکتر نه تنها کمکی به من نکرد فقط گفت امکان این که این مسئله به خاطر جلق باشد وجود ندارد.و گفت تو باید به سکس فکر نکنی.
من خودم رو قربانی نادانی جنسی می دونم.و به این خاطر این مطالب رو اینجا نوشتم که دیگران مثل من نشوند.از همه خواهش میکنم تو این بخش هرچی در مورد مضران ودرمان بیمایهای جنسی میدونند بنویسند.با تشکر.

ـــــــــــ

• 13

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

استاد کارل رودريگز هميشه ميگفت: آلت ها را کنترل کنيد، دنيا را مديريت خواهيد کرد. .... سياست جمهوري اسلامي هم بر اين اصل استوار است که جوانان آينده جلقي باشند و جامعه اي ساخته شود که هيچ اراده و تفکري در جوانان نباشد تا بدون تا دولتمردان بدون دردسر به چپاول سرمايه ي ايران مشغول شوند.

ـــــــــــ

• 4

• metaal666  
  • عضو از 1391/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 1137

• 17

شاعر میگه تا توانی در جوانی جلق بزن :))

ـــــــــــ

در حسرت یک نعره مستانه بمردیم ویران شود این شهر که میخانه ندارد

• 0

• فیتیش58  
  • عضو از 1397/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 45

• 12

بی ربطه

جلق زدن به این شکل باعث اون مشکل نمیشه چون من هزاران بار اون کارو کردم

ـــــــــــ

لذت لیسیدن پاهای ی خانم شیک پوش

• 2

نقل از: فیتیش58

نقل از: فیتیش58 جلق زدن به این شکل باعث اون مشکل نمیشه چون من هزاران لار اکن کارو کردم

گاهی خودارضایی از سکس هم بیشتر حال میده

ـــــــــــ

• 2

• Pouya4328  
  • عضو از 1399/2/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 15

اگه جلق نزنیم چکار کنیم پس؟

اگه جلق نزنیم چکار کنیم پس؟

ـــــــــــ

• 0

• qazedctgbplm  

• عضو از 1399/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 112

دوستان مضر که هست مثلا من که تو دبستان چقد میزدم...

دوستان مضر که هست مثلا من که تو دبستان چقد میزدم تو راهنمایی دیگه خودمو کنترل کردم چون دربارش خیلی تحقیق کردم اون خونی که برای اسپرم سازی استفاده میشه از خون با کیفیت بدنه که کسانی که جق میزنن اون ها رو هدر میدن و البته کسانی که ورزشکارن با تغذیه ی مناسب میتونن اونو برطرف کنن و همچنین بدن کمبود کلسیم پیدا میکنه پس حواستونو خوب جمع کنید اثرات دیگه ای هم داره مثل ریزش مو ضعیف شدن چشم و گوش ها

ـــــــــــ

• 0

• fethiye  

• عضو از 1397/3/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 13

جقیدن

سایر جانداران زمین در این مسئله از ما پیشرفته تر هستند چرا که آنها دین و مافیا ندارند بلکه غریزه دارند و تکلیف شان در بقای نسل مشخص است.

ـــــــــــ

هر چه گفتیم جز حکایت دوست در همه عمر از آن پشیمانیم

• 2

• Kiarash95  

• عضو از 1399/1/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 21

• 22

البته

من فکر میکنم اونایی که به سکس فکر نمیکنن و کاملاً جدا ازین قضیه هستن بعد ها دچار پروستات میشن، البته دقیق مطمئن نیستماااا، ولی در کل آدم بتونه خودش و کنترل کنه و نره سمتش خیلی بهتره، باز هم این نکته که کلا آدم هایی که به نظر من دنبال مسائل سکسی هستن ناخودآگاه به سمت خودارضایی هم تا حدی کشیده میشن ولی کم و بیش داره

ـــــــــــ

(rose)

• 0

• M.J.Amiri  

• عضو از 1399/2/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

بدتر از همه اینه که بچه دار نمیشی

بدتر از همه اینه که بچه دار نمیشی

ـــــــــــ

• 0

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 848

• 717

کیا با تشکر از تاپیکت اما جان خودت بذا این بچه های...

کیا با تشکر از تاپیکت اما جان خودت بذا این بچه های ایران زمین سردرگم تحت همه جور فشار دیگه راحت و بی دغدغه جق رو بزنن !

ـــــــــــ

عاشق پسرای نوجوونم مخصوصا سبزه هاشون!

• 0

• Mj87  
  • عضو از 1398/5/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 2

جق

تنها ضرر ثابت شدش اینه که زودانزالت میکنه و اگه بعدا متاهل بشی مشکل به وجود میاد

ـــــــــــ

• 0

• tmanesh  

• عضو از 1398/10/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 622

• 589

اره خیلی ضرر داره مثل من کیرت بزرگ میشه دیگه...

اره خیلی ضرر داره مثل من کیرت بزرگ میشه دیگه نمیتونی سکس کنی

ـــــــــــ

• 0

• m_mashhad  

• عضو از 1398/6/31

• پست‌‌‌ها: ‌ 250

• 163

دوست دختر منم میگه نزن زودانزالی میاره ولی همچنین...

دوست دختر منم میگه نزن زودانزالی میاره ولی همچنین چیزی کلی تایید و کلی هم رد شده

ـــــــــــ

سواد ندارم، انگشت میزنم

• 0

• Mohammad_fmx  

• عضو از 1397/4/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 61

• 46

خب دوستان بزارید روشنتون کنم.
هممون از مضرات بار...

خب دوستان بزارید روشنتون کنم. هممون از مضرات بار ها و بارها شنیدیم. اما تنها چیزی که بهش برخوردم طی این چند سال. تنها کمر درد بوده نه ضعف چشم و زود ارضایی و بی اختیاری ارضا و چیز دیگه. کمردرد هم به اون‌صورت که وقتی همون لحظه ای که خالی میشی احساس خالی شدن کمر دست میده و یه حالتی انگار خشک میشه و تا چند روز انعطاف پذیری و قابلیت فشار آوردن نداره و هرچی بگذره نهایتا تا ده بیست روز خوب میشه که اون هم علتش فیزیکی نیست و شیمیایی. و یه چیز دیگش ضعف اعصاب و افسردگی هست که میتونه اونهم پیش بیاد به شخصه خودم اعصابم بهم میریزه. حالا برای افراد شاید متفاوت باشه البته بعید میدونم و حس میکنم بقیه چیزا در اثر تلقین هست.

ـــــــــــ

باز بامن اشتباه کن ،زندگی خود را تباه کن...

• 0

• qazedctgbplm  

• عضو از 1399/1/30

• پست‌‌‌ها: ‌ 118

• 112

نقل از: M.J.Amiri

نقل از: M.J.Amiri بدتر از همه اینه که بچه دار نمیشی

اینم میشه گفت ولی یه تفاوت هایی برای همه داره ،این مسعله رو شوخی نگیرین سعی کنین کمتر بزنین اصلا یه روز یه روز حساب کنید وقتی تعداد روز هاتون زیاد شد یعنی دوهفته بگذره احساس سرحالی بیشتری میکنین پس هرچی بیشتر سعی کنین بیشتر به نفعتونه

ـــــــــــ

• 0

• Amir35teh  

• عضو از 1395/4/25

• پست‌‌‌ها: ‌ 28

• 11

هر از چند گاهی خوبه

هر از چند گاهی خوبه

ـــــــــــ

• 0

• Saiid1365@  

• عضو از 1398/12/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 3

• 4

ساک

دوست دارین با ساک آبتون بیارم

ـــــــــــ

• 0

• kayvan456  
  • عضو از 1393/12/23

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 3

با این کاری که شمل میکنید ینی جق زدن تا مرز انزال...

با این کاری که شمل میکنید ینی جق زدن تا مرز انزال و متوقف کردن قطعا در دراز مدت به پروستات و قدرت باروریتون آسیب وارد میشه ولی در مورد جق به صورت کلی باید بگم که همون طور که میدونید هر کاری زیاده روی کردن توش باعث مشکل میشه جق هم در این مورد مستثنا نیست حالا اگه بخوایم از لحاظ جسمی بررسی کنیم طبق نظریه انتخاب طبیعی میشه اینجور برداشت کرد که هدف هر موجودی بقا و ادامه ی نسله پس مهمترین قسمت بدن دستگاه تولید مثله و بدن به طور طبیعی و غریزی به محافظت از این قسمت میپردازه و زمانی که شما توی جق خیلی زیاده روی میکنید و از طرفی آب و مواد مغذی به بدنتون نمیرسونید بدن به صورت غریزی از مواد لازم رو از سایر قسمت هامیگیره تا بخش تولید مثلی رو باز سازی کنه در نتیجه شما به مرور ضعیف میشید ولی اینایی که گفتم در صورتی هست که شما خییلی زیاده روی کنید و تغذیه مناسبی هم نداشته باشد وگرنه اصلا جای نگرانی نداره(اگه دقت کنید معمولا بعد انزال یکم احساس ضعف و گرسنگی میکنید بدن داره به صورت غریزی میگه من نیاز به انرژی دارم )ما تو انزال دوتا چیز رو بیشتر از دست میدیم یکی آب و یکی مواد معدنی مخصوصا زینکه که زینک رو از غذاهایی مثه گوشت و مرغ میگیریم آبو هم که حتما سعی کنید بعد انزال به بدن آبرسانی کنید . از لحاظ روحی چون پارتنر نداریم تو کسایی که سکس رو تجربه نکردن به مرور باعث سر خوردگی میشه که بنظرم این قسمتش خیلی بیشتر رو فرد تاثیر گذاره چون مجبوریم تجسم کنیم که بنظرم توهم و خیال پردازی مغز و روان آدمو به مرور نابود میکنه

ـــــــــــ

• 0

• abi70  
  • عضو از 1399/1/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 17

• 8

سریع جلق نزنخودتو چن بار کنترل کنتا مرحله اوج...

سریع جلق نزن خودتو چن بار کنترل کن تا مرحله اوج برو بعدش ادامه نده این کارو چن بار ادامه بده هر چی بیشتر تکرارش کنی بهتره خودش یه روش واسه دیر انزالیه تازه آخرش یه انزال خفن و باحال داری

البته نا گفته نماند که زیاد هم جلق نزن نهایت هفته ای 1-2 بار

ـــــــــــ

• 0

کشیدن سیگار چطور خوبه؟

سوال رو با سوال جواب میدم

که البته سیگاریا میگن ضرره چی کشکه چی تازه چون با لذت میکشی عمرت بیشترم میشه چون لذت بردن خودش باعث افزایش طول عمره

نه از دید مذهب میگم نه اسلام نه چیزی دیگه

نیکوتین و قطران دو ماده اصلی سیگارن که جفتش در اصل سمی و سرطان زاس که در طبیعت این دو ماده تحقیق بکنید هیچ شکی باقی نمیزاره

پس اینکه بگیم کشیدن سیگار ضرر داره قطعا داره و از نظر علمیش دارم میگم
اولین جایی هم که باهاش مستقیم سر و کار داره ریه هاس

حالا میرسیم به جواب سوال شما که پرسیدی جق جلق یا جرق سه مودل بیانشو هم گفتم ضرر داره یا چی؟

همینطور که ورود نیکوتین و قطران به بدن مضره، و از طرفی دریافت ویتامین پروتئین به اندازه برای بدن مفید هست، از دست دادن مواد مغذی و ویتامین بدن هم به شدت برای سلامتی بدن ضرر داره

مواد مغذی مختلف در بدن کارهای گوناگونی هم انجام میدن افزایش قد، رشد مو، گردش خون بهتر و...

حالا اینا از بدن خارج بشه و بدن از دستشون بده خب مشخصه که خوب نیست

شما هر غذایی که میخورید و هر چی جذب بدنتون میکنید یا یکبار خود ارضایی همش رو از دست میدید این در حالی که میگن هر قطره منی معادل ده قطره خونه

و با خوردن هر لقمه یک قطره منی در بدن تولید میشه حالا تمام اینا صحبت هایی هست که از اهمیت منی در بدن مردا میگه که راحت و زود به زود از دستش ندیم

و قطعا انجام بی وقفه اینکار اثرات خیلی بدی دنبالش هست

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

بنظر شما آیا سایر حکومت ها (مثل حکومت جمهوری اسلامی) در به آشوب و اغتشاش کشیدن ؛ اعتراضات اخیر آمریکا نقش دارند؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «