داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

آیا ریختن منی در کون خطر دارد؟

1399/04/22

پس از پایان رابطه‌ی جنسی مقعدی (سکس از کون) — تکلیف منی چیست؟

آلیس عزیز،
من و نامزدم مرتباً سکس مقعدی داریم و از انجام آن لذت می‌بریم. ما دیگر در سکس‌هایمان چه مقعدی باشد چه سکس از کُس از کاندوم استفاده نمی‌کنیم. او از این که پس از پایان سکس مقعدی آب کیرش را داخل کون من خالی کند لذت می‌برد من نیز با این موضوع مشکلی ندارم. همیشه بلافاصله پس از پایان سکس به توالت می‌روم و منی او را از کونم بیرون می‌ریزم. اما بعضی وقتها کمی طول می‌کشد تا همه‌ی آن بیرون بریزد. حالا پرسش این است که آیا انجام این کار بی‌اشکال است یا برای بدنم ضرر دارد؟ زیرا از سکس مقعدی لذت می‌برم و دوست دارم که این کار ادامه داشته باشد. چون کسی که سکس مقعدی داشته باشد نمی‌شناسم (هیچ کدام از دوستان و اطرافیانم سکس مقعدی ندارند) نمی‌توانم از کسی بپرسم و تردید دارم که آیا این کار می‌تواند به هر طریقی به سلامتی من صدمه بزند؟ این اواخر شک و تردید به قدری در من شدت گرفته است که به خاطر نگرانی (برای سلامتی‌ام) دیگر نمی‌خواهم سکس مقعدی داشته باشم...

خواننده‌ی گرامی،

عشق و سکس همیشه ترتمیز نیست (گاهی کثیف‌کاری دارد)، چه در یک رابطه‌ی مبتنی بر تعهد (نامزدی) باشید، چه نباشید.
یک امتیاز استفاده از کاندوم این است که در پایان سکس همه چیز تمیزتر است (از نظر اطمینان و حفظ بهداشت و نظافت فردی؛ سکس با کاندوم بهتر است). استفاده از کاندوم همیشه باید انتخاب اول باشد تا زمانی که هر دو شریک جنسی برای اطمینان از عدم ابتلا به انواع بیماری‌هایی که از راه سکس منتقل می‌شوند (S.T.D) آزمایش بدهند و در نتیجه‌ی آزمایش سلامتی هر دو طرف تایید شود.
این مرحله را که گذراندید، خبر خوب برای شما این است که منی در ذات خود خطرناک نیست، بیشتر آن از آب تشکیل شده و حاوی فروکتوز (نوعی قند)، ترشحات غده‌ی پروستات، ترشحات بیضه و سایر غدد و البته اسپرم است. همیشه این احتمال وجود دارد که بعضی‌ها به اسپرم شریک جنسیشان آلرژی داشته باشند. اما بدن اکثر مردم نسبت به آن واکنش بدی ندارد و منی که به دلیل ارگاسم درون آنها ریخته می‌شود بدون این که هیچ صدمه‌ای به بدن میزبان بزند به آن جذب می‌شود.
علامت‌های داشتن آلرژی به منی؛ قرمز شدن پوست، احساس سوزش، خارش و ورم کردن نقاطی است که منی روی آن ریخته است. کسانی که واکنش آلرژیک شدیدتری داشته باشند ممکن است کهیر بزنند، تمام بدنشان بخارد و دچار مشکلات تنفسی شوند. اگر شما هر کدام از این علائم را داشتید، حتماً بلافاصله به دیدن پزشک‌تان بروید تا با درمان به موقع حالتان بدتر نشود. اگر هنوز بابت ریسک ریختن منی داخل کونتان نگران هستید یکی از انتخابهایتان گفتگو با شریک جنسی‌تان است که راه دیگری برای تخلیه‌ی خود انتخاب کند، مثلاً فقط برای سکس مقعدی از کاندوم استفاده کند و آبش را درون کاندم بریزد. یا درست قبل از آمدن آبش، کیرش را از کون شما بیرون بیاورد و آبش را داخل نریزد. در ضمن این را هم به یاد داشته باشید که حتی وقتی مشغول سکس با شماست، منی از کیر او ترشح می‌شود، البته مقدار آن در طول سکس ناچیز است.

تا زمانی که هر دوی شما هیچ نوع عفونت یا بیماری جنسی نداشته باشید، ریختن منی او داخل کون شما در هنگام سکس مقعدی هیچ نوع صدمه‌ای به شما نخواهد زد.
البته در این که بلافاصله پس از پایان سکس مقعدی به دستشویی خانه‌تان بروید و منی را از کون خود تخلیه کنید نیز هیچ اشکالی وجود ندارد. با این وجود لازم است بدانید اصلاً مجبور به این کار نیستید.
برای به دست آوردن اطلاعات بیشتر راجع به منی و کثیف کاری های آن میتوانید به بخش سوال و جواب در زیر همین مقاله [لینک اصلی] مراجعه نمائید، امیدواریم در تمیز نگه داشتن همه چیز موفق باشید!

آلیس

منبع:

goaskalice.columbia.edu/answered-questions/post-anal-sex-%E2%80%94-what-about-ejaculate

درواقع “آلیس” یک شخص نیست بلکه یک تیم پژوهشی‌ست.
سایت “goaskalice” (برو از آلیس بپرس) توسط متخصصان ارتقاء سلامت دانشگاه “کلمبیا” (واقع در نیویورک)، ارائه‌دهندگان مراقبت‌های بهداشتی و سایر متخصصان بهداشت به همراه دیگر پژوهشگران پشتیبانی می‌شود. اعضای این تیم در رشته‌های بهداشت عمومی، آموزش بهداشت، پزشکی، مشاوره و تعدادی رشته‌ی مرتبط دیگر دارای مدرک تحصیلی پیشرفته هستند

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-07-12 09:46:46 +0430 +0430
نقل از: Naziiiii جالب بود 🌹

سپاس! 👿

4 ❤️

2020-07-12 11:52:12 +0430 +0430

به نظر من مشکلی ندارد…برای من تا به حال که مشکلی نبوده ولی باید کلا از سلامت پارتنر خود مطمین باشیم

2 ❤️

2020-07-12 12:54:56 +0430 +0430

بسیار عالی، ممنون از اینکه اطلاعات درست و معتبر در اختیار کاربران قرار میدید.

1 ❤️

2020-07-12 13:39:45 +0430 +0430
نقل از: zasxzasx به نظر من مشکلی ندارد.....برای من تا به حال که مشکلی نبوده ولی باید کلا از سلامت پارتنر خود مطمین باشیم

البته این «برای من تا به حال که مشکلی نبوده» در حالت کلی مغلطه‌ای‌ست رایج، یه سیگاری هم میتواند بگوید چون هف هش ده سال سیگار کشیده و مشکلی نداشته پس ینی سیگار ضرر ندارد ولی بخش دوم حرف شما درست و به‌جاس.

نقل از: Bisexual83 بسیار عالی، ممنون از اینکه اطلاعات درست و معتبر در اختیار کاربران قرار میدید.

خواهش میشود، تا جای ممکن سعی میکنیم از منابع معتبری بذاریم که به نظر میاد میشود بهشون اعتماد کرد ولی با این حال درمورد قضایای مربوط به آنال گفته‌های ضد و نقیض بسیار هس.

5 ❤️

2020-07-12 20:15:59 +0430 +0430

مرسی از مطلب مفیدت

به شخصه آنالو دوس ندارم :////

1 ❤️

2020-07-13 08:29:25 +0430 +0430

خسته نباشید و ممنون از مطلب خوبتون ، فقط من یک سوال دارم ، من. بارها از اشخاص متفاوت شنیدم که اگر آب منی در دهان زن یا دختری ریخته بشه ، باعث وابستگی و اعتیاد اون زن میشه و بعد از اون درست مثل یک بنده و برده ، خودش با پای خودش میاد و دلش میخواد دوباره برای اون شخص ساک بزنه ! به نظر شما استاد عزیز و سایر دوستان ، این موضوع تا چه اندازه می تونه حقیقت داشته باشه ؟
البته من باور نمی‌کردم تا این که چند نفر از دوستان برای اثبات این حرف یک نمونه نشونم دادن که واقعا عجیب بود و با یک تلفن بدون هیچ مخالفت و بهانه ای اون خانم بلافاصله قبول کرد . آیا شما مطلبی یا نمونه ای دیدید ؟

1 ❤️

2020-07-13 09:56:02 +0430 +0430
نقل از: Number_13 مرسی از مطلب مفیدت

خودمم دوس نمیدارم ولی بهرحال چه خوشمون بیاد چه نیاد عده زیادی چه مرد چه زن این کارو انجام میدن و باید در این مورد اطلارسانی شود بلکه لاقل درست انجامش بدن و کمتر آسیب ببینن.

نقل از: قلاغ خسته نباشید و ممنون از مطلب خوبتون ، فقط من یک سوال دارم ، من. بارها از اشخاص متفاوت شنیدم که اگر آب منی در دهان زن یا دختری ریخته بشه ، باعث وابستگی و اعتیاد اون زن میشه و بعد از اون درست مثل یک بنده و برده ، خودش با پای خودش میاد و دلش میخواد دوباره برای اون شخص ساک بزنه ! به نظر شما استاد عزیز و سایر دوستان ، این موضوع تا چه اندازه می تونه حقیقت داشته باشه ؟ البته من باور نمی‌کردم تا این که چند نفر از دوستان برای اثبات این حرف یک نمونه نشونم دادن که واقعا عجیب بود و با یک تلفن بدون هیچ مخالفت و بهانه ای اون خانم بلافاصله قبول کرد . آیا شما مطلبی یا نمونه ای دیدید ؟

با سپاس، البته که من شاگرد هم نیسم چه رسد به استاد ولی طبق اونچه کم و بیش اطلا دارم این موضو صحت ندارد مگراین‌که از لحاظ روانی به آن دختر اینچنین القا شود چون تا جایی که میدونیم در ترکیبات منی، ماده‌ی اعتیادآوری در کار نیس. از سوی دیگر طعم منی هر شخص با دیگری متفاوت است و مزه آن به هزار و یک چیز بسگی دارد مث تغذیه، مصرف الکل، دخانیات، دارو و... چه بسا برای دختری غیرقابل تحمل‌تر از اون باشد که بتواند اصلاً آن را بخورد. اگر چنین میبود که دوستان شما ادعا کردن دس کم یه مورد در میان اینهمه مطلبی که پیرامون ساک زدن و خوردن منی و تفاوت طعمش تابحال در شهوانی گذاشتیم اشاره‌ای به این قضیه شده بود. ولی بهرحال باز درمورد این موضو جستجو میکنیم و اگر چیزی یاف شد در آینده مطلبشو خواهیم گذاش...

5 ❤️

2020-07-13 10:29:12 +0430 +0430

اسکلت خدا پدرت رو بیامرزه توی همین سایت هرچی من گفتم ما چند ساله رابطه مقعدی کامل داریم و هیچ مشکلی تا حالا ندیدیم که پیش بیاد همه گفتن چرت میگی.

0 ❤️

2020-07-13 15:51:02 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: Number_13 مرسی از مطلب مفیدت

خودمم دوس نمیدارم ولی بهرحال چه خوشمون بیاد چه نیاد عده زیادی چه مرد چه زن این کارو انجام میدن و باید در این مورد اطلارسانی شود بلکه لاقل درست انجامش بدن و کمتر آسیب ببینن.

نقل از: قلاغ خسته نباشید و ممنون از مطلب خوبتون ، فقط من یک سوال دارم ، من. بارها از اشخاص متفاوت شنیدم که اگر آب منی در دهان زن یا دختری ریخته بشه ، باعث وابستگی و اعتیاد اون زن میشه و بعد از اون درست مثل یک بنده و برده ، خودش با پای خودش میاد و دلش میخواد دوباره برای اون شخص ساک بزنه ! به نظر شما استاد عزیز و سایر دوستان ، این موضوع تا چه اندازه می تونه حقیقت داشته باشه ؟ البته من باور نمی‌کردم تا این که چند نفر از دوستان برای اثبات این حرف یک نمونه نشونم دادن که واقعا عجیب بود و با یک تلفن بدون هیچ مخالفت و بهانه ای اون خانم بلافاصله قبول کرد . آیا شما مطلبی یا نمونه ای دیدید ؟

با سپاس، البته که من شاگرد هم نیسم چه رسد به استاد ولی طبق اونچه کم و بیش اطلا دارم این موضو صحت ندارد مگراین‌که از لحاظ روانی به آن دختر اینچنین القا شود چون تا جایی که میدونیم در ترکیبات منی، ماده‌ی اعتیادآوری در کار نیس. از سوی دیگر طعم منی هر شخص با دیگری متفاوت است و مزه آن به هزار و یک چیز بسگی دارد مث تغذیه، مصرف الکل، دخانیات، دارو و... چه بسا برای دختری غیرقابل تحمل‌تر از اون باشد که بتواند اصلاً آن را بخورد. اگر چنین میبود که دوستان شما ادعا کردن دس کم یه مورد در میان اینهمه مطلبی که پیرامون ساک زدن و خوردن منی و تفاوت طعمش تابحال در شهوانی گذاشتیم اشاره‌ای به این قضیه شده بود. ولی بهرحال باز درمورد این موضو جستجو میکنیم و اگر چیزی یاف شد در آینده مطلبشو خواهیم گذاش...

شما از پیشکسوتان این سایت هستید و واقعا از قلم شما و نوشته هاتون از همون ابتدا خوشم میومد و الان هم خوشم میاد ، ممنونم از اینکه جواب دادید و خواهش میکنم اگر در آینده در این باره مطلبی پیدا کردید حتما در سایت قرار بدید ،براتون آرزوی موفقیت در زندگی دارم. ضمنا به لطف یک تاپیک که اعضای قدیمی رو جمع کرد من دوست خودم آقای « پابوس » رو پیدا کردم و ایشون هم سفارش کردن که به شما سلامش رو برسونم . گویا از همان اوایل سال ۹۲ با هم آشنایی دارید

1 ❤️

2020-07-13 21:47:55 +0430 +0430

اسکلت عزیز
خوب و مفید مثل همیشه

سپاس

0 ❤️

2020-07-14 12:13:48 +0430 +0430
نقل از: اسکلت حشری
نقل از: zasxzasx به نظر من مشکلی ندارد.....برای من تا به حال که مشکلی نبوده ولی باید کلا از سلامت پارتنر خود مطمین باشیم

البته این «برای من تا به حال که مشکلی نبوده» در حالت کلی مغلطه‌ای‌ست رایج، یه سیگاری هم میتواند بگوید چون هف هش ده سال سیگار کشیده و مشکلی نداشته پس ینی سیگار ضرر ندارد ولی بخش دوم حرف شما درست و به‌جاس.

نقل از: Bisexual83 بسیار عالی، ممنون از اینکه اطلاعات درست و معتبر در اختیار کاربران قرار میدید.

خواهش میشود، تا جای ممکن سعی میکنیم از منابع معتبری بذاریم که به نظر میاد میشود بهشون اعتماد کرد ولی با این حال درمورد قضایای مربوط به آنال گفته‌های ضد و نقیض بسیار هس.

درود بر شما که تلاشتون برای بالا بردن اطلاع کاربران هست از طریق منابع معتبر.

کاملا درست میگی، بشخصه از تجربه و مطالبی که خوندم، فکر میکنم رعایت نکات بهداشتی ( خیلی ساده استفاده از کاندوم) هیچ وقت ضرر نداره، مخصوصاً واسه کسایی که با اشخاص مختلف سکس دارن.
در صورت داشتن پارتنر مشخص( مثل همسر) اگر هم کاندوم استفاده نمیشه شستن قبل و بعدش کار مناسب تری هست. خلاصه حالتون رو ببرید ولی اصراف نکنید.

0 ❤️

2020-07-15 22:47:54 +0430 +0430

انتهای روده باکتری هست مه با ریختن منی رشد میکنن و زیاد میشن

0 ❤️

2020-07-15 23:14:05 +0430 +0430

کسی هست بیاد تلگرام چت کنیم
09380326673

0 ❤️

2020-07-18 16:32:04 +0430 +0430

↩ کس_زیبا
واقعا این کسشعرا چیه مینویسی؟ کیرم توی شعور خودت و زنت که توی اتاق
برای همدیگه میگوزید و میچسید، حالا این کسشعری که گفتی چه فانتزی
لجنیه که تو داری من حیران شدم، فقط بپا یدفعه نرینه توی چشمات

0 ❤️

2020-07-19 21:16:20 +0430 +0430

کونم خارش گرفت

2 ❤️

2020-07-20 16:40:31 +0430 +0430

↩ izengard666
نه بابا مشکل میسازن مخصوصاداگه مقعد تمیز نباشه و همزمان از کون دربیاره بکنه تو کس بوی لاش میگیره کست نکن از کون نده کس به این خوبی کیر توش کون چی بپر روش

0 ❤️

2020-07-23 02:54:07 +0430 +0430

↩ قلاغ
هرکی گفته کسشری بس ناب تفت داده .آب کیر یا منی بسیار بوی گند میده ی چیز تو مایه های وایتکس من ی بار ریختم تو دهن دوس دخترم بالا اورد بدبخت

0 ❤️

2020-07-24 06:26:29 +0430 +0430

برای منم مشکلی نبوده. ریختن آب کیر تو کون آدم لذت رو تکمیل میکنه

2 ❤️

2020-07-24 06:27:40 +0430 +0430

↩ mohammareza
اوهووووم

0 ❤️

2020-07-24 06:30:40 +0430 +0430

↩ koooni_hashari
آره ولی بعدا خالیش کن درست میشه عزیزم

0 ❤️

2020-07-24 09:06:38 +0430 +0430

سلام من فکر میکنم بیشتراز هرچیزی منی؛ دستمال ‌کا غذی ها یی که بی کیفت اشغال توایران هست خطر داشته باشه گاهی زمان سکس اگر روالت یکم ازدستمال بمونه ومتوجه نشیم ممکنه داخل رحم خانم ها عفونت یا کیست بوجود بیاد این خیلی بده

0 ❤️

2020-07-24 14:28:21 +0430 +0430

از اون جای که منی حاوی قند هست اگه در روده بماند موجب رشد بکتری و… میشه و بهتره سکس معقدی رو کاهش بدی و بعد از رابطه خودتو تمیز کنی

0 ❤️

2020-07-24 19:05:40 +0430 +0430

هميشه ميگم بريزن توش برام

0 ❤️

2020-07-25 15:54:49 +0430 +0430

↩ Mahsa_kooniii
ایی جااان دواش اینجاس 😍 😛

0 ❤️

2020-07-26 03:04:29 +0430 +0430

↩ قلاغ
از قدیم میگفتن
کسی خوشش بیاد خودش میاد

0 ❤️

2020-07-26 11:52:24 +0430 +0430

نداشته مشکلی برام تا حالا

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom