داستان سکسی عکس سکسی انجمن ارسال داستان چت نظرسنجی کاربران
ورود ثبت‌نام

آیا سکس نوعی ورزش است؟

1399/06/20

پرسش: آیا سکس ورزش خوبی است؟

December 8, 2013

سکس به‌عنوان نوعی ورزش تا چه میزان می‌تواند موثر باشد؟ مطالب به‌درد‌نخوری که ادعا می‌کنند با چند دقیقه سکس می‌توان یک وعده شام مفصل را سوزاند، همیشه برایم شک‌برانگیز بوده‌اند. این ادعا از این جهت مسخره است که: هر زوجی ترجیحات سکسی مخصوص به خود را دارد، و همچنین، تمایلات جنسی یک زوج ممکن است با توجه با حس‌و‌حالی که دارند، هفته‌به‌هفته تغییر کند. مطمئناً، این امکان وجود دارد که با یک بار سکس بسیار شدید بتوانید ۳۰۰ کالری بسوزانید، اما این کار معمولا تداوم ندارد. ممکن است شب بعد یک سکس سریع داشته باشید، در حالتی که دراز کشیده و به فکر فرو رفته‌اید و پارتنرتان همه‌ی کار‌ها را انجام می‌دهد، در این صورت کالری ناچیزی در حین سکس می‌سوزانید.
با این حال از این مقاله‌ها می‌توان اطلاعات جالبی به دست آورد، از جمله این که:
در یکی از پژوهش‌های اخیر روی ۲۱ زوج غیرهمجنس‌گرا، مشخص شد که مدت میانگین سکس بیست‌و‌پنج دقیقه است.

بدون شک، تجربه‌ی سکسی من نمی‌تواند نشانگر روابط تمام بزرگسالان غیر‌همجنس‌گرا باشد، اما این ادعا که مدت میانگین یک سکس به ‌اندازه‌ی یک اپیزود کامل از Red Dwarf، یعنی بیست‌و‌پنج دقیقه است، واقعا برایم عجیب است.
با این حساب، باید به‌خاطر مایوس کردن پارتنر‌هایم با سکس‌های پنج‌دقیقه‌ای که در این سال‌ها داشته‌ام احساس شرم کنم، سکس‌هایی که حتی به اندازه‌ی آگهی‌های تبلیغاتی وسط برنامه‌ی Xfactor هم طول نمی‌کشیدند. شاید این مربوط به کارایی جنسی من باشد، اما تا جایی که من اطلاع دارم، اگر از چیزی لذت ببریم، ارزشش را دارد که گاهی سعی کنیم در سریع‌ترین حالت ممکن به آن لذت برسیم.
البته منظورم این نیست که هرگز سکس طولانی نداشته‌ام. گهگاه سکس‌هایی داشته‌ام که ساعت‌ها طول کشیده و در این مدت برای استراحت و فکر کردن درباره‌ی پوزیشن بعدی، از اسپنک (ضربه به باسن) یا تحریک یکدیگر با دست استفاده می‌کرده‌ایم. منظورم این است که فکر نمی‌کنم که میانگین مدت سکس‌هایم از حدود پنج دقیقه بیشتر باشد.
به‌هر‌حال، این آمار برای من قابل‌درک نیست. اگر شما از افرادی هستید که می‌توانید بیست‌و‌پنج دقیقه‌ی کامل سکس کنید، به شما تبریک می‌گویم و مهارتتان در سکس را تحسین می‌کنم. اگر هم شبیه من هستید و سکستان به اندازه‌ی مدت گرم شدن غذا در مایکروویو طول می‌کشد، شاید با خواندن ادامه‌ی این مطلب، از این که میانگین مدت سکس‌هایتان کمتر از بیست‌و‌پنج دقیقه است، احساس بی‌لیاقتی نکنید. در ادامه زمانی که صرف فعالیت‌های جنسی مختلف می‌‌کنم را با یکدیگر مقایسه می‌کنم.
شما نیز می‌توانید در بخش کامنت‌ها از مدت روابط جنسی خود بگویید.

سکس در حالتی که پارتنرم فعال است
این حالت شامل نشستن در پوزیشن داگی، تکیه کردن به دیوار، خم شدن روی میز و سایر حالت‌های دلخواهم می‌شود. در این حالت در سکس نقش دارم اما تعیین کننده‌ی سرعت و ریتم حرکات نیستم.
مدت: پنج دقیقه.
کالری‌ سوزانده‌شده: تقریبا به اندازه‌ی نگه داشتن یک ژست ملایم یوگا البته با این تفاوت که مثل یک سگ در حمام نفس‌نفس می‌زنید!

سکس در حالتی که خودم فعال هستم
معمولا سکس در این حالت برای زنان بیشتر طول می‌کشد چون می‌توانند گاهی توقف کنند یا با کم کردن سرعت، ارگاسم را به تاخیر بیاندازند (ادامه دادن سکس در این حالت پس از رسیدن به ارگاسم برایم مشکل است چون پا‌هایم سست می‌شود).
مدت: ده دقیقه
کالری سوزانده‌شده: معادل کالری لازم برای حرکت کردن در یک فروشگاه موادغذایی، در حالی که روی یک توپ بزرگ نشسته‌اید و بالا و پایین می‌پرید!

ساک زدن
توقع ندارم که با ساک زدن به‌اندازه‌ی یک دوی ماراتن کالری بسوزانم، اما قطعا ساک زدن از لم دادن روی مبل کالری بیشتری می‌سوزاند. در این مثال، ساک زدن همراه با فعالیت بدنی مدنظر من است که در آن پارتنرم می‌نشیند یا دراز می‌کشد و من با دست‌ها، زبان و لب‌هایم کار را پیش می‌برم. ساک زدن در حالتی که مرد می‌ایستد و آلتش را داخل دهان زن فرو می‌کند، مورد علاقه‌ام نیست، فکر می‌کنم این حالت بیشتر در فیلم‌های پورن رایج است.
مدت: پنج تا ده دقیقه
کالری سوزانده‌شده در زن: تقریبا به‌اندازه‌ی کالری‌ای که در مسابقه‌ی هات‌داگ خوری می‌توان سوزاند، البته اگر کالری هات‌داگ‌‌هایی که می‌خورید را به اندازه‌ی کالری یک قاشق منی فرض کنیم!

هند‌جاب
ای کاش در هندجاب حرفه‌ای‌ بودم و با مهارت و چیره‌دستی، با آلت پارتنرم کاری می‌کردم که تصورش را هم نمی‌کرد؛ طوری که ناگهان با لرزش و نفس‌نفس زدن منی‌اش با شدت بیرون بپاشد، چیزی شبیه به آتش‌بازی در آسمان. اما حیف که چنین مهارتی ندارم. دندان‌هایم را فشار می‌دهم، و مشتاق تحریک کردن او هستم، اما می‌دانم که مهارت من در تحریک کردن با دست حدود ۲۰ درصد مهارت پارتنرم است. درنهایت، دستم خسته می‌شود و باز هم سراغ ساک زدن می‌روم.
مدت: سه دقیقه، اگر کارم را خوب انجام دهم
کالری سوزانده‌شده: به‌اندازه‌ی تکان دادن یک بطری سس که در آن کمی شن ریخته شده!

خودارضایی
اصیل‌ترین، رایج‌ترین و بی‌زحمت ترین راه رسیدن به ارگاسم. برخلاف کسانی که قوه‌ی تخیل فعالی دارند، من از آن دسته افراد نیستم که مدت زیادی در حمام می‌مانند تا خودارضایی کنند یا چند ساعت از اسباب‌بازی‌های جنسی استفاده می‌کنند. بنابراین، خودارضایی‌های من معمولا مدت کمی طول می‌کشند (البته اگر پیش از آن چند بار خودارضایی نکرده باشم).
مدت: یک دقیقه
کالری سوزانده‌شده: به‌اندازه‌ی پاک کردن سه خط از کلمه‌هایی که با مداد روی دفتر نوشته شده!

منبع:
https://www.girlonthenet.com/blog/sexercise/

2600 👀
4 ❤️
برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .

2020-09-11 18:49:09 +0430 +0430

سکس یکی از بهترین ورزشهاست
بدن کامل درگیره و کلی عرق از بدن میره و انرژی مصرف میشه
من هروقت سکس میکنم بدنم ده برابر باشگاه دم میکنه و عضله ها میزنن بیرون

0 ❤️

2020-09-14 18:42:49 +0430 +0430

بسیار عالی 🌹 👍 🙏

0 ❤️

‌آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «

جستجو در سایت
Top Bottom