آیا شما آدم تنهایی هستین؟

• دلورس  

• عضو از
    1398/7/29

• پست‌ها: 1044

• 1893

تنهایی را دوست دارم. به شرط آنکه هر از گاهی دوستی بیاید تا درباره‌ی آن با هم گپی بزنیم.

لوییس بونوئل

تعریف شما از تنهایی چیست؟

طبق دیدگاه و نظرتون درباره‌ی تنهایی، آیا خودتون رو یک آدم تنها می‌دونین؟

ـــــــــــ

• 9

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 1044

• 1893

آری این چنین است

گاهی نباش... خودت را بردار و کمی دورتر از قافله بایست... وجودت را از همه ی آدم های اطرافت دریغ کن... ببین چه کسی نبودنت را حس می کند؟! چه کسی حواسش به حال و احوالات توست؟! سکوت کن و منتظر بمان... و ببین کدام آدمِ با معرفتی برایِ پیدا کردنِ تو، پس کوچه های تنهایی‌ات را زیر و رو می‌کند؟ کدامشان نگرانت می‌شود و اصلا چه کسی، برای نگه داشتن تو، به خودش زحمت می‌دهد؟ اگر نبودی و دیدی که آب از آب روزمرگی هایشان تکان نخورد، تعجب نکن! رسم آدم ها همین است... اگر بودی که هیچ... اگر نبودی، دیگران هستند... اکثر آدم‌ها تا وقتی هستی و به آنها سود معنوی و مادی مثبت می‌دهی، در کنارت هستند. اگر نباشی و نتوانی، چنان از دورت خارج می‌شوند که گویی هرگز نبوده‌اند!

پس این تویی که باید عاقل باشی و به وقتش تبر بزنی به احساسی که روزی باعث تنهایی تو می‌شود...

ـــــــــــ

• 7

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 369

• 2429

:

تنها ، چون به تنهایی و در انتهای انزوای خود بسر می برم . چون زشتی افکار اطراف به زیبایی افکارم لطمه می زند . چون پنجره ی دیدگاه آنها رو به زشتی باز می شود و من نمی خواهم شریک این همه زشتی باشم ...

ـــــــــــ

ایکاروس

• 7

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 1893

نقل از: ایکاروس

نقل از: ایکاروس تنها ، چون به تنهایی و در انتهای انزوای خود بسر می برم . چون زشتی افکار اطراف به زیبایی افکارم لطمه می زند . چون پنجره ی دیدگاه آنها رو به زشتی باز می شود و من نمی خواهم شریک این همه زشتی باشم ...

این نوع از تنهایی سخت و رنج‌آوره :(

ـــــــــــ

• 3

• ایکاروس  

• عضو از 1398/9/26

• پست‌‌‌ها: ‌ 369

• 2429

دقیقا

نقل از: دلورس
نقل از: ایکاروس تنها ، چون به تنهایی و در انتهای انزوای خود بسر می برم . چون زشتی افکار اطراف به زیبایی افکارم لطمه می زند . چون پنجره ی دیدگاه آنها رو به زشتی باز می شود و من نمی خواهم شریک این همه زشتی باشم ...
این نوع از تنهایی سخت و رنج‌آوره :(

هزینه ایه که باید بپردازم برای خود خود .

ـــــــــــ

ایکاروس

• 2

• aa_aaliiii  

• عضو از 1398/4/17

• پست‌‌‌ها: ‌ 8

• 15

‌.

قبلنا تنهایی بد بود چون آدما خوب بودن ولی الان تنهایی خوبه چون آدما بد شدن.

ـــــــــــ

• 6

• manteghi  

• عضو از 1397/3/21

• پست‌‌‌ها: ‌ 168

• 249

باید بکشد عذاب تنهایی را

آنکس که ز عصر خود...

باید بکشد عذاب تنهایی را

آنکس که ز عصر خود فراتر باشد

مثل صادق ... :(

ـــــــــــ

ایمان و اعتقاد برای انسان مانند شن برای شترمرغ است...

• 7

• aa_aaliiii  

• عضو از 1398/4/17

• 15

ـــــــــــ

• 2

• aa_aaliiii  

• عضو از 1398/4/17

• 15

ـــــــــــ

• 2

من دوتاپسردارم هیچوقت احساس تنهایی نمیکنم.شهوت هم...

من دوتاپسردارم هیچوقت احساس تنهایی نمیکنم.شهوت هم بامشتریام رفع میشه. درضمن اون بیشعورهایی ک میان پی وی میگن باپسرات رابطه داری باید بگم‌من فقط حس مادرانه به پسرام دارم.اگه هم میگم‌مامان میشم بخاطر فانتزیه شماهاست پس هرکس حرف ناجوربزنه بلاکش میکنم

ـــــــــــ

زندگیم پسرام Nazi_mirzayi3244

• 4

• احساس.....  
  • عضو از 1398/9/24

• پست‌‌‌ها: ‌ 558

• 345

فانتزی

تنهای وقتی لذت بخشه که انتخوابه خودت باشه

ـــــــــــ

جوجو

• 1

• Full of nothing  

• عضو از 1398/10/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 214

• 390

همیشه فکر می‌کردم که بدترین چیز توی زندگی اینه که...

●همیشه فکر می‌کردم که بدترین چیز توی زندگی اینه که تنها باشی ... ولی نه ، حالا فهمیدم که بدترین چیز توی زندگی بودن با آدم‌هائیه که باعث می‌شن احساس تنهایی کنی ... (هسلو )

‌ ●وقتی به آدمِ تنهایی بر میخوری، مهم نیست که چه توجیهی برای تنها بودنش میاره. دلیلِ تنها بودنش این نیست که از انزوا لذت میبره. بلکه اینه که در گذشته بارها تلاش کرده با جمع معاشرت داشته باشه اما آدم‌ ها همیشه نا امیدش کردن ...

(جودی_پیکو)

در نهایت ...

منم یه روز دیدم وقتی با وجود آدما هنوز حس تنهایی باهام هست ترجیح دادم آدمارو بزارم کنار ، چون حداقل بعدش یه آرامشی هست . تنهایی حس خوبی داره !

ـــــــــــ

هرکسی می تونه طرز فکر خودشو داشته اما نمیتونه به آدمای دیگه ربط شون بده!

• 10

• khanom hana  

• عضو از 1393/12/22

• پست‌‌‌ها: ‌ 1686

• 1923

حنا جون

بچه که بودم فکر میکردم تنهایی یعنی موقعی که کسی خونه نباشه ولی الان با این شلوغی اطرافم به شدت احساس تنهایی میکنم و‌دلیلشم کمبود اشتراک و ارتباط با اطرافیانمه. در کل انرزوا و تنهایی ممکنه عوامل اجتماعی، ذهنی و احساسی داشته باشه که خوددشخصو کم حرف و درون گرا کنه ودر آخر

ـــــــــــ

• 5

عاشق لوییس بونوئلم .. نمیدونم شاید به خاطر همین...

عاشق لوییس بونوئلم .. نمیدونم شاید به خاطر همین رفتارو خلقوخوش بوده که فیلماش اینقدر عجیب .. روحت شاد Luis Buñuel(rose) (rose) (rose)

ـــــــــــ

رویا دوست دارم ... همیشه به یادتم ...

• 1

هم تنهام ، هم خسته

هم تنهام ، هم خسته

ـــــــــــ

ساکر حرفه ای از تبریز پیام بده لطفا ، ۳۷ سالمه مجردم، دوطرفه نیستم ، پولی نیاد @mjt616

• 1

• Shahab__sang  

• عضو از 1398/10/4

• پست‌‌‌ها: ‌ 146

• 230

آره خیلی;;(میخندمودردامومیشمارم،سخته ولی شایددلم...

آره خیلی;;(میخندمودردامومیشمارم،سخته ولی شایددلم واشه، من ازخودم فاصله میگیرم، دیوارهی نزدیکترمیشه،وقتی برای غصه هام جانیست دیواروهل میدم غمام جاشه...)

ـــــــــــ

معرفتت گیرمنفعتت بود

• 1

• Hamidbalush  

• عضو از 1398/8/7

• پست‌‌‌ها: ‌ 5

• 10

تنهاتر از قبل

من تو مجردی خیلی تنها بودم،اطرافم شلوغ بود،ولی تنها. ازدواج کردم که از تنهایی دربیام. ولی تنهاتر از قبل شدم. هیچوقت با هیچ کسی ارتباط نداشتم. همیشه دوست داشتم کسی باشه حرفامو گوش بده.هم حرف،هم صحبت،هم دل.نه لزوما دختر یا زن.فقط آدم باشه هر چه گشتیم در این شهر نبود اهل دلی که بداند،غم دلتنگی و تنهایی (هایده)

ـــــــــــ

من هنوز همونم،همون عوض اونایی شدن که نموندن پهلوم

• 3

• .سامان.  

• عضو از 1398/9/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 38

• 3772

وقتی میفهمی فقط خودت میتونی دَردِت رو درک کنی،...

وقتی میفهمی فقط خودت میتونی دَردِت رو درک کنی، جایی که کاری از دست هیچ کس جز خودت برنمیاد؛ چون دیگری هم به درد خودش مشغوله. همه ی ما تنهایی رو تجربه میکنیم ولی اینکه چه زمانی باشه، برای هرکس؛ متفاوته.

ـــــــــــ

هرچه در فهم تو آید؛ آن بود مفهوم تو

• 6

.

بله تنهام

ـــــــــــ

همیشه نادان باش و جستجوگر

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 1893

نقل از: aa_aaliiii

نقل از: aa_aaliiii قبلنا تنهایی بد بود چون آدما خوب بودن ولی الان تنهایی خوبه چون آدما بد شدن.

جمع مطلق بد شدن یا اکثریت؟

ـــــــــــ

• 1

• دلورس  

• عضو از 1398/7/29

• 1893

نقل از: manteghi

نقل از: manteghi باید بکشد عذاب تنهایی را آنکس که ز عصر خود فراتر باشد مثل صادق ... :(

از نظر من این بدترین نوع تنهایی‌ است.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

ترجیح میدید بدن شریک جنسی (پارتنرتون) با مو باشه یا بدون مو؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «