آیا چیزی شیرین تر از همسر هست؟؟ uzer

• uzer  

• عضو از
    1396/8/19

• پست‌ها: 763

• 1258

توی اینهمه محتوای سکس از داستان و عکس گرفته تا فیلم و تایپیک ، چیزی ندیدم که معنای واقعی سکس رو نشون بده . اونی که جقی و بیغِ که تکلیفش روشنه . فکر می کنه کردن چیزی در چیز دیگه و بعد از 5 دقیقه خود را خراب کردن یعنی سکس .
.
ولی لذت سکس جای دیگست .
.
وقتی بدونی زنی که داری باهاش سکس میکنی فقط مال خودته و روز قبل و هفته ی قبل تو بغل کس دیگه نبوده .
.
وقتیه که بدونی اون بیشتر از همسر ، رفیق راهته و تو رو به خاطر خودت میخواد نه به خاطر پول و چیز دیگه .
.
وقتی که بفهمی توی 5 دقیقه فقط خودت لذت بردی و اونو تنها گذاشتی حتی نمیفهمی که اون هم اوج داره و نیازی طبیعی .
.
وقتیه که بدونی زنی که باهاش سکس میکنی کاملا به خلقیات و رفتارهات آشناست و توی وقتی که نباید ، با یه حرکت احمقانه یا یه حرف بدون منطق ناراحتت نمیکنه . کاملا میشناستت و میدونه از چی خوشت میاد و از چی بدت میاد .
.

چطوری بعضیا حاضر میشن عکس ناموسشون رو بزارن برای دیگران یا زنی رو که پاک از پدرش تحویل گرفتن ، تبدیل کنن به موجودی برای MFM . و تو تبدیل بشی به نوکری که براش پارتنر جدید جور کنه و خودش بشه کسکش زنش !!!!
.

هزار سکسی که توش احساس رفاقت و عشق نباشه به یه سکس ساده بین یه زن و شوهر رفیق نمیارزه .
.

.
منم دوست دارم عکس بزارم . اما از روزهایی که با عشق توی آغوش هم بودیم کنار دریا . از روزهایی که عکس عاشقانه گرفتیم با لباس و وسط یه پارک . حتی داشتن یا نداشتن روسری هم برام مهم نیست . که زنم برای من قشنگترین عروسک دنیاست . ولی اونوقت فرق من با اونا چیه ؟
.
.

اما همون عکسهای با لباس رو هم دوست ندارم کسی ببینه .
چون باهاش رفیقم و قلبمون برای هم میزنه .
.
نه برای شخص سومی جدید !!!
هنوز نمیتونم باور کنم که چنین چیزی هست .
.
و حتی بین حیوانات هم چنین رسمی نیست .
.

که بعد از مدتی رفاقت واقعی ، حتی با چشم بسته از بین 100 تا زن و از بوی بدنش پیداش میکنی

.
بویی که دوست داری و بهت ارامش میده . ولی بوی تن دیگه حالت رو به هم میزنه .
.
و با 40 سال سن و ده ها پارتنرِ قبل از ازدواج ، هرگز به اوج نرسیدم جز با همسرم .

.

کمی فکر کنید و ببینید خجالت و غیرت ما کجا رفته .
که حتی اونی که با هزار آرزو آوردیم توی خونه ، تبدیل بکنیم به یه ویروس مشترک اچ ای وی و هپاتیت و غیره . که بعدش دامن اولین کسی رو که میگیره خود ماست .
.

.

و دیگر هیچ ( باقی رو خود بیندیشید.)
.
.
بعد از یه ویرایش کوچیک که بعد 24 ساعت انجام شد
.
.
.

هر کس برای هر مطلبی که در هر مورد مینویسه ، دنبال یه هدف یا ایده ای شخصیه . حالا با کنار قرار دادن پست های مثبت و منفی کنار هم ، میشه نتیجه گرفت که واقعا هنوز توی مردم ، غیرت از بیغیرتی خیییییییییییییییییییلی بیشتره .
خوب این غیرتمند بودن زن و مرد ما خودش جای خوشحالیِ یا احساس عقب افتادگی ؟؟ که بعضی دوستانه روشنفکر !!!! به این نوع از گرایش جنسی که توی تایپیک نوشتم میگن عقب افتادگی و اُملی و ....... خدایی برداشت شما چیه ؟

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 49

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• kir2424  

• عضو از 1398/3/16

• پست‌‌‌ها: ‌ 131

• 140

عالی بود براووو

تحت تاثیر قرار گرفتم

ـــــــــــ

br>

• 4

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 763

• 1258

پس هنوز هم غیرت هست

نقل از: Hosen91 لایک داری داداش واقعا نمیدونم بعضیا چ فکری میکنن ک زنشون رو مفت به فروش میکنن البته بعید میدونم اینایی ک اینجا از این حرفا میزنن واقعی باشن. فقط برای اینکه غیرت مردا رو از بین ببرن از این تایپکهای بیغیرتی میذارن

خوشحالم که هنوز هم غیرت هست و اکثریت از جمله خود من ، دقیقا نطری دارم که با نظر شما یکیه . فقط اونجا که گفتی ( مفت در اخیار میزارن ) حتی اگر مفت هم نباشه و پای 100 میلیون پول هم وسط باشه ، من تو و امثال ما تن به همچین خفتی نمی دیم . درورد بر شرفت

ـــــــــــ

زخمهای روبرو که بر سینه دارم التیام یافته و مشکل من با زخمیست که از پشت خوردم و التیامش نمیبینم .

• 6

• omidario  
  • عضو از 1397/2/1

• پست‌‌‌ها: ‌ 41

• 44

آفرین

آفرین

ـــــــــــ

• 3

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

ممنون از نظرت

نقل از: kir2424 تحت تاثیر قرار گرفتم

از پست شما ممنونم . اما کاش عکس اواتارت چیز دیگه ای بود . ممنون از پست شما .

ـــــــــــ

• 2

• Siin-miim  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 664

• 1907

درود

موسا ب دین خود عیسا هم ب دین خود!!!!

باز خوبه شما داری فرهنگ سازی میکنی یه سری کصخل بسیجی هستن دارن زور میگن و با تهدید و فحاشی سعی میکنن جلوی این کارو بگیرن ک نه تنها عکس جوا میده بلکه عده ای رو هم ب این سمت حتی هدایت میکنه!!!

ـــــــــــ

اکانت مشترک^_^

• 4

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

همون بعضی ها

نقل از: دخترشب برای بعضی ها یک گروه دختر یا دوست دختر خیلی شیرین تر هست !

برای همون بعضی ها متاسفم . چون این فقط یک لذت زودگذره و بعد از مدت خیلی کوتاهی حال به هم زن میشه.

ـــــــــــ

• 1

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

درود

نقل از: omidario آفرین

درود بر شما و شرفت

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

دقیقا

نقل از: Dr.fuck3r داداش اینا دارن توهم یه چیزی و میسازن که نیست . قضیه دروغ بزرگ‌گوبلزه یه دروغی میگن که خودشونم باورشون شده خیلی راس میگن بیان ترتیب زن یکیشونو بدیم . همه فیکن من خودم از تصورشم منزجر میشم ولی همش دروغ و کص شعر بافی و عقده در مورد فانتزی های شرو ورشونه .

دقیقا حق با شماست و اینا فقط در راستای گرفتن غیرت ایرانیِ که به خاطر همین غیرت جرات جنگ رو با ما ندارن و با این روش میخان سلاح اصلی ما رو که همون غیرت هست رو ازمون بگیرن و خلع سلاحمون کنن. وگرنه به قول شما 99 درصدشون فیک هستن .

ـــــــــــ

• 4

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

دوست من

نقل از: Mahla2002 چیزی شیرین تر از همسر نیس ! منم به این جمله ایمان دارم ، اما ذات تنوع طلب انسان هزار هزار راه رو برای ایجاد تنوع و هیجان میخواد بره ! جریان وارد شدن یک نفر دیگه به حریم جنسی دو نفر خیلی خیلی مفصله ، و شعار اصلیش هم بیشتر لذت بردن در کنار همدیگه اس، اما خیلی چیزها هست ک باید رعایت بشه که نمیشه و یهو شاید ببینن که خیلی چیزها خراب شده ، من به عنوان کسی ک با چت این عمل رو وارد رابطه مون کردیم میخوام بگم اینقدر عاشق شوهرم هستم که تمام اون حرف ها و ایده ها و هر چی که پیش اومده رو فقط با شوهرم تصور میکنم و تونستیم یه هیجان خاصی ایجاد کنیم ، اما اگه رابطه ضعیف باشه در جا می‌تونه اون آدم رو جایگزین کنه فکر انسان و تمام اتفاقات بد شروع بشه! خلاصه که حرف راجع بهش زیاده اما نهایت هیچ چیز شیرین تر از همسر نیس (ok)

اینکار حتی توی اروپا و امریکا هم تابو محسوب میشه . هیچ اما و اگری هم نداره . چون فروش ناموسُ . این روش خلع سلاح ایرانه . گرفتن غیرت از غیرتمند ترین مردم دنیا .

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

گرایش هر کس محترم

نقل از: no-roots موسا ب دین خود عیسا هم ب دین خود!!!! باز خوبه شما داری فرهنگ سازی میکنی یه سری کصخل بسیجی هستن دارن زور میگن و با تهدید و فحاشی سعی میکنن جلوی این کارو بگیرن ک نه تنها عکس جوا میده بلکه عده ای رو هم ب این سمت حتی هدایت میکنه!!!

گرایش هر کسی محترمه . ولی در این یک موضوع من کلا درک نمیکنم چطور میشه ناموس رو فروخت!!!! . اونیم که با زور میخاد مطلبی رو جا بندازه به خدا بسیجی نیست . از همون عوامل خودفروشه . ممنون از نظرت

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

حرفت درست

نقل از: Rebin. بعضیا رو دیدم که به دلیل مشکل مالی این کارو کردن که فک نکنم دلیل قانع کننده و کاملی باشه ... ولی بعضیا که اگه بهشون بگی پدر هرکی کونی نباشه روشنفکر نیس قبول دارن و هر چرند و پرندی رو به نام روشنفکری قالبشون کردن ولی خب وقتی شرایط بصورتیه که شرایط ازدواج برا جوونا میل به غیر ممکن داره جامعه به فساد کشیده میشه ... فشار اقتصادی امروزه بزرگترین و پیچیده ترین معضلارو پیش رومون گذاشته

ولی واقعا فکر میکنی مشکل اقتصادی دلیلی باشه برای ناموس فروشی ؟ هر چیزی رو که گفتی نظر منم هست . اما خدایی اینیکی توی کَتم نمیره .

ـــــــــــ

• 3

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

نه

نقل از: دخترشب
نقل از: uzer
نقل از: دخترشب برای بعضی ها یک گروه دختر یا دوست دختر خیلی شیرین تر هست !
برای همون بعضی ها متاسفم . چون این فقط یک لذت زودگذره و بعد از مدت خیلی کوتاهی حال به هم زن میشه.

شما مطمئن هستید؟!

چون نه تجربه کردم نه دوست دارم تجربه کنم . تجربش برای همونی که ازین لذت میبره .

ـــــــــــ

• 1

• nima-33-real20  

• عضو از 1398/3/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 9

• 19

عالی و جذاب نوشتید، با فرمایشتون موافقم و...

عالی و جذاب نوشتید، با فرمایشتون موافقم و ممنونم، من مجردم اما با اجازتون نقدی داشته باشم به سیستم و فرهنگ حاکم بر جامعه ، البته نیاز به توضیح زیاد داره که در این مجال نمیگنجه ولی خلاصه بگم بدلیل برابر نبودن حقوق زن و مرد در جامعه ما زنها عموما برای مستقل زندگی کردن مشکلات عدیده اقتصادی و امنیتی و.... دارند و در فضای کشورم زن عموما وابسته است، و از سویی مردان هم در جامعه ما مشکلاتی دارند مثل مهریه بسیاررررر سنگین و ترس از طلاق و حرف مردم و.... لذا اگر در جامعه ما هم ازدواج از بزرگترین اتفاقات زندگی محسوب نمیشد و فضا باز بود مثل کشورهای توسعه یافته و ما کمتر شاهد این معضل اجتماعی می بودیم، که باعث از هم گسیختگی کانون خانواده و مشکلات بعدی در جامعه باشه، دوست من ، در تاپیک دیگرتون هم من طرف مردم رو گرفتم، چراکه مردم ایران مثلا با مردم فرانسه در خلقت فرقی ندارند این نقدها اول به فضای فرهنگی ، اقتصادی و... وارد است بعد به مردم. منظورم این بود که اگر زن و شوهر ها که دیگه برای هم جذابیت ندارن راحت بتونن از هم جدا بشن این معضلات کمتر دیده میشه.

ـــــــــــ

• 2

• nima-33-real20  

• عضو از 1398/3/29

• 19

منظورم این بود که اگر زن و شوهر ها که دیگه برای هم...

منظورم این بود که اگر زن و شوهر ها که دیگه برای هم جذابیت ندارن راحت بتونن از هم جدا بشن این معضلات کمتر دیده میشه.

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

نظر منتقد

نقل از: nima-33-real20 عالی و جذاب نوشتید، با فرمایشتون موافقم و ممنونم، من مجردم اما با اجازتون نقدی داشته باشم به سیستم و فرهنگ حاکم بر جامعه ، البته نیاز به توضیح زیاد داره که در این مجال نمیگنجه ولی خلاصه بگم بدلیل برابر نبودن حقوق زن و مرد در جامعه ما زنها عموما برای مستقل زندگی کردن مشکلات عدیده اقتصادی و امنیتی و.... دارند و در فضای کشورم زن عموما وابسته است، و از سویی مردان هم در جامعه ما مشکلاتی دارند مثل مهریه بسیاررررر سنگین و ترس از طلاق و حرف مردم و.... لذا اگر در جامعه ما هم ازدواج از بزرگترین اتفاقات زندگی محسوب نمیشد و فضا باز بود مثل کشورهای توسعه یافته و ما کمتر شاهد این معضل اجتماعی می بودیم، که باعث از هم گسیختگی کانون خانواده و مشکلات بعدی در جامعه باشه، دوست من ، در تاپیک دیگرتون هم من طرف مردم رو گرفتم، چراکه مردم ایران مثلا با مردم فرانسه در خلقت فرقی ندارند این نقدها اول به فضای فرهنگی ، اقتصادی و... وارد است بعد به مردم.

نظر متقد شما هم محترم بود چون حیقیقت بود . و من بهش احترام میزارم . ولی خدایی هیچ کدوم اینا توجهِ غیرت فروشی و ناموس فروشی رو داره ؟ چون مجرد هستی شاید اون رفاقت از ته دل یه زن رو هنوز درک نکرده باشی . ولی وقتی به اونجا برسی میبینی هیچی حتی کل دنیا ارزش 1 تار موی اون رفیق وفادار و عاشق رو نداره . ممنون از نظرت

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

اوه . اشتباهِ من

نقل از: Rebin.
نقل از: Rebin. بعضیا رو دیدم که به دلیل مشکل مالی این کارو کردن که فک نکنم دلیل قانع کننده و کاملی باشه ... ولی بعضیا که اگه بهشون بگی پدر هرکی کونی نباشه روشنفکر نیس قبول دارن و هر چرند و پرندی رو به نام روشنفکری قالبشون کردن ولی خب وقتی شرایط بصورتیه که شرایط ازدواج برا جوونا میل به غیر ممکن داره جامعه به فساد کشیده میشه ... فشار اقتصادی امروزه بزرگترین و پیچیده ترین معضلارو پیش رومون گذاشته
ولی واقعا فکر میکنی مشکل اقتصادی دلیلی باشه برای ناموس فروشی ؟ هر چیزی رو که گفتی نظر منم هست . اما خدایی اینیکی توی کَتم نمیره .

من گفتم فساد نه بیناموسی... اون چیزی که باعث میشه خیلیا طعم اون همسری که تو گفتیو نچشن پوله ... در کل از تلاشایی که میکنی ممنون ولی مطمئنم دنیا روز ب روز بهتر نمیشه هیچ بد و بدتر میشه

من منظور شما رو از پول جور دیگه تصور کردم و عذر میخام . در کلیت حالا که کاملا متوجه منظورت شدم باهات همنظر هستم .

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

خوب این هم درسته

نقل از: nima-33-real20 منظورم این بود که اگر زن و شوهر ها که دیگه برای هم جذابیت ندارن راحت بتونن از هم جدا بشن این معضلات کمتر دیده میشه.

اگر کسایی که همدیگر رو نمیخان بتونن به راحتی و بدون متهم شدن ، از هم جدا بشن ، خیانت و چیزهایی شبیه به این حتما کمتر میشه . ممنونم از توضیح تکمیلیت

ـــــــــــ

• 2

• uzer  

• عضو از 1396/8/19

• 1258

به اینا چی باید گفت؟؟؟

نقل از: Nucky زوج تهرانی عزیز برای رابطه سه نفره لطفا پروفایلم رو بخونه ساپورت میکنم و هر ملاقات هم کادو و مبلغ یک میلیون تومن برای یه روز میدم

ترجیح میدم در جواب کسی که تایپیک منو کثیف کرده سکوت کنم . جواب چه کسانی خاموشیست ؟ این همونه

ـــــــــــ

• 3

• Siin-miim  

• عضو از 1398/3/27

• پست‌‌‌ها: ‌ 664

• 1907

محمد عزیز

نقل از: no-roots موسا ب دین خود عیسا هم ب دین خود!!!! باز خوبه شما داری فرهنگ سازی میکنی یه سری کصخل بسیجی هستن دارن زور میگن و با تهدید و فحاشی سعی میکنن جلوی این کارو بگیرن ک نه تنها عکس جوا میده بلکه عده ای رو هم ب این سمت حتی هدایت میکنه!!!

گرایش هر کسی محترمه . ولی در این یک موضوع من کلا درک نمیکنم چطور میشه ناموس رو فروخت!!!! . اونیم که با زور میخاد مطلبی رو جا بندازه به خدا بسیجی نیست . از همون عوامل خودفروشه . ممنون از نظرت

هر انسانی یه گرایش ب مخالفت با زورگویی داره بهش حرف زور بزنن خوشش نمیاد :/(ب جز گرایش ارباب برده ://// ک البته انسان حساب نمیکنن خودشون رو )

این کار باید فرهنگ سازی بشه کار تاپیک زدن و گفتن من و تو نیست !!!!

تو کشور عزیز!! ما محدودیت ها و سرکوبای جنسی خیلی بیشتره!! به این صورت میزنه بیرون!!!!

امیدوارم با کارای دیگ ای بتونیم گسترش این کارارو متوقف کنیم برای مثال به جای اینکه مستقیم بیاییم بگیم ام اف ام نکنید بیاییم از روابط خیلی خوبی ک یه رد و یه زن بدون حضور یه مرد دیگ میتونن ببرن تعریف کنیم راه های متنوع و روشهای جدید سکسی رو پیدا کنیم تا ملت زده نشن و رو ب این کارا نیارن خلاصه راه زیاده ولی مطمعنن با مستقیم گویی چیزی حل نمیشه بدتر هم میشه ...

یه ریشه هایی از این روش تو تاپیک خودتم هست ک از همسر داشتن تعریف کردی ....

ـــــــــــ

اکانت مشترک^_^

• 3

• nima-33-real20  

• عضو از 1398/3/29

• 19

نقل از: nima-33-real20 عالی و جذاب نوشتید، با فرمایشتون موافقم و ممنونم، من مجردم اما با اجازتون نقدی داشته باشم به سیستم و فرهنگ حاکم بر جامعه ، البته نیاز به توضیح زیاد داره که در این مجال نمیگنجه ولی خلاصه بگم بدلیل برابر نبودن حقوق زن و مرد در جامعه ما زنها عموما برای مستقل زندگی کردن مشکلات عدیده اقتصادی و امنیتی و.... دارند و در فضای کشورم زن عموما وابسته است، و از سویی مردان هم در جامعه ما مشکلاتی دارند مثل مهریه بسیاررررر سنگین و ترس از طلاق و حرف مردم و.... لذا اگر در جامعه ما هم ازدواج از بزرگترین اتفاقات زندگی محسوب نمیشد و فضا باز بود مثل کشورهای توسعه یافته و ما کمتر شاهد این معضل اجتماعی می بودیم، که باعث از هم گسیختگی کانون خانواده و مشکلات بعدی در جامعه باشه، دوست من ، در تاپیک دیگرتون هم من طرف مردم رو گرفتم، چراکه مردم ایران مثلا با مردم فرانسه در خلقت فرقی ندارند این نقدها اول به فضای فرهنگی ، اقتصادی و... وارد است بعد به مردم.
نظر متقد شما هم محترم بود چون حیقیقت بود . و من بهش احترام میزارم . ولی خدایی هیچ کدوم اینا توجهِ غیرت فروشی و ناموس فروشی رو داره ؟ چون مجرد هستی شاید اون رفاقت از ته دل یه زن رو هنوز درک نکرده باشی . ولی وقتی به اونجا برسی میبینی هیچی حتی کل دنیا ارزش 1 تار موی اون رفیق وفادار و عاشق رو نداره . **ممنون از نظرت**

فرمایشتون متین، منم در ابتدا عرض کردم که موافقم ، همه بزرگانِ اهل تفکر برای رسید به حقیقت یک موضوع که نهادی هستش همواره به طبیعت رجوع میکردن، و ما در طبیعت شاهد این هستیم که نر ها برای بدست آوردن و حفظ ماده ها می جنگند، و من موافق فرمایشتونم، بخشی از این بی غیرتی به تنوع طلبی برمیگرده، منظورم اینه که ما در فرهنگمون تنوع طلبی انسانها رو به رسمیت نمیشناسیم و لذا راهکاری هم براش نداریم پس مسلما این نیاز بصورت یک تومور هر روز بزرگ تر میشه و ضربه به قسمتهای دیگر جامعه هم خواهد زد. لذا رد کردن این مورد ویا سرکوب کردن این مورد بصورت اساسی پاک کردن صورت مسئله می باشد، کاری که چندین دهه در ایران در مسائل مختلف رخ داده.

ـــــــــــ

• 2

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

در صورتی که در ایران جنگ داخلی به وجود بیاد و شما اسلحه در اختیارتون باشه آیا حاضر به مبارزه مسلحانه هستید؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «