ااولین سکست چطور بود ؟با کی تجربه کردی ؟

• amirbidost  

• عضو از
    1397/12/28

• پست‌ها: 243

• 45

اولین سکستون با کی بود ؟
اویل کسی که سوراختو باز کرد کی بود ؟؟؟؟؟؟
اولین سوراخی که باز کردی چطور ؟
همه جواب بدن لطفا

ـــــــــــ

لطفا از تاپیک های دیگه ام دیدن فرمایید.

https://shahvani.com/profile/amirbidost

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

• m.hosein.a  
  • عضو از 1395/1/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 2

• 1

دوس دخترم

اولین سوراخی که باز کردم دوسدختر بود تو 16 سالگیش وای که چه تنگ بود

ـــــــــــ

فقط کون رو عشقه

• 0

• @shab  
  • عضو از 1398/3/10

• پست‌‌‌ها: ‌ 338

• 328

محارم بود ولی تصمیم گرفتم توی سایت دربارش صحبت...

محارم بود ولی تصمیم گرفتم توی سایت دربارش صحبت نکنم

ـــــــــــ

• 0

• botboybi  
  • عضو از 1398/8/14

• پست‌‌‌ها: ‌ 6

تو سايت با يه مرد ٣٥ ساله آشنا شدم و رفتم پيشش...

تو سايت با يه مرد ٣٥ ساله آشنا شدم و رفتم پيشش قشنگ بازم كرد ..البته قبلش خودم خودمو باز كرده بودم با انگشت

ـــــــــــ

• 0

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 243

• 45

نقل از: m.hosein.a

نقل از: m.hosein.a اولین سوراخی که باز کردم دوسدختر بود تو 16 سالگیش وای که چه تنگ بود

عقبشو زدی ؟

ـــــــــــ

• 0

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• 45

نقل از: @shab

نقل از: @shab محارم بود ولی تصمیم گرفتم توی سایت دربارش صحبت نکنم

یکم توضیح میدادی

ـــــــــــ

• 0

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• 45

نقل از: @shab

نقل از: @shab محارم بود ولی تصمیم گرفتم توی سایت دربارش صحبت نکنم

یکم توضیح میدادی

ـــــــــــ

• 0

• سیرسام  
  • عضو از 1398/4/19

• پست‌‌‌ها: ‌ 155

• 35

اولین بارم دختری بنام پریسا

دوست دختر زیاد داشتم ولی بخاطر سایزم نشد از کون بدن بهم تا بعد 6سال با پریسا که خیلی خوشکل و قد بلند بود آشنا شدم قرار گذاشتیم سوارش کردم گفت عجله دارم گوش نکردم و رفتیم جاده خاکی که بدون بحث پیاده شدم و کیرم رو نشونش دادم گفتم باید کون بدی اونم در حالی که صندلی جلو بود و درب باز منم بیرون ماشین یه نه گفت و فورا مدل سگی کونشو گذاشت جلوم شرت قرمز پاش بود کشیدم پایین تف زدم و راحت کشید کون داغ و قشنگ بعد 5 دقیقه تلمبه اینقد ناز و ناله کرد خالی کردم تو کونش بعد لب گرفتیم و رسوندمش خونه دو روز بعدش بردمش داخل پارکینگ و حسابی ساک و کون کردن و دستمالی و حال شانس من یک ماه بعد ازدواج کرد و بهش گفتم قبول نکرد

ـــــــــــ

همیشه شاد و خوش باش

• 0

• Zohre.raghas  

• عضو از 1398/6/8

• پست‌‌‌ها: ‌ 35

• 38

14 سالم بود

۱۴ سالم بود دوس پسر ابجیم البته خودم خواستما

ـــــــــــ

عکس پروفایلم مال خودم نیس مال همین سایته نگایید مغزمو

• 1

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• 45

نقل از: Zohre.raghas

نقل از: Zohre.raghas ۱۴ سالم بود دوس پسر ابجیم البته خودم خواستما

اوخی اون موقع هنو خودت دوس پسر نداشتی ؟ که دوس پسر ابجیت زحمتشو کشیده ؟

ـــــــــــ

• 0

• manam35  

• عضو از 1397/7/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 538

• 460

دوستم که همسایه هم بودیم اون البته سه چهار سال...

دوستم که همسایه هم بودیم اون البته سه چهار سال بزرگتر بود

ـــــــــــ

فقط به بکن غریبه که ساکن شهر محل زندگیم نباشه میدم.پس دیگه همشهریام پیام ندن!!!!!!!' اوکی بودی پروفایلم بخون

• 0

• 67maryam67  

• عضو از 1398/7/11

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

نقل از: سیرسام

نقل از: سیرسام دوست دختر زیاد داشتم ولی بخاطر سایزم نشد از کون بدن بهم تا بعد 6سال با پریسا که خیلی خوشکل و قد بلند بود آشنا شدم قرار گذاشتیم سوارش کردم گفت عجله دارم گوش نکردم و رفتیم جاده خاکی که بدون بحث پیاده شدم و کیرم رو نشونش دادم گفتم باید کون بدی اونم در حالی که صندلی جلو بود و درب باز منم بیرون ماشین یه نه گفت و فورا مدل سگی کونشو گذاشت جلوم شرت قرمز پاش بود کشیدم پایین تف زدم و راحت کشید کون داغ و قشنگ بعد 5 دقیقه تلمبه اینقد ناز و ناله کرد خالی کردم تو کونش بعد لب گرفتیم و رسوندمش خونه دو روز بعدش بردمش داخل پارکینگ و حسابی ساک و کون کردن و دستمالی و حال شانس من یک ماه بعد ازدواج کرد و بهش گفتم قبول نکرد

بیشتر تعریف کن ازش اهله کجا بود چطور باهاش دوست شدی

ـــــــــــ

• 0

• sh0262  

• عضو از 1397/9/29

• پست‌‌‌ها: ‌ 434

• 554

هم کلاسیم سوراخمو وا کرد

هم کلاسیم سوراخمو وا کرد

ـــــــــــ

• 0

• nintendo90  

• عضو از 1398/5/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 10

• 4

همکلاسی دانشگاه

19 سالگی با همکلاسی دانشگاهم. خب ناشی بودیم. من کرده بودم تو و نمیدونستم باید چی کار کنم، آبم نیومد. من برای اون ساک زدم. بعدش شد بی افم و یه 4 سالی با هم بودیم. هم هارد داشتیم و هم سافت و خیلی خوب بود. هم من اونو میکردم هم اون منو. تقریبا هم کار با هم کردیم، از هارد تا خوردن آب و لیس سوراخ. برادرش فهمید و دیگه همه چی تموم شد. سالهاست ندیدمش

ـــــــــــ

• 0

• Sh255  

• عضو از 1398/6/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 105

• 132

۱۹ سالگی با دوست پسرم تو حموم
اول کسمو کرد بعد...

۱۹ سالگی با دوست پسرم تو حموم اول کسمو کرد بعد یهو کرد تو کونم جر خوردم جیغ و داد کردم ولی کلی اصرار کرد قبول کردم کون بدم ابش زودتر بیاد

ـــــــــــ

• 1

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• 45

نقل از: sh0262

دستش درد نکنه خب یکم بیشتر توضیح میدادی کجا ؟ حست چی بود ؟

ـــــــــــ

• 0

من اولین سکسم بایه خانم تقریبا ۴۵ساله بوده اون...

من اولین سکسم بایه خانم تقریبا ۴۵ساله بوده اون موقع من ۱۸ سالم بود اون خانمم سمت نواب بود ۵۰ تومن میگرفت که بهش ۳۰ دادم چیزی نگفت رفتیم تو اتاق اون خیلی حشری بود همه جامو میخورد سینه و تخم و کیر منم مثل چوب بستنی خشک فقط وایساده بودم و هیچی نمیفهمیدم بعد خوابید و منم کردم تو کوسش آبم دراومد و رفتم بعدش هرچی فکر کردم چیشد نفهمیدم ولی فهمیدم جغ حالش بیشتر با یه فیلم سوپر خوب و راحت کارتو میکنی دوباره چند سری پول دادم ۷۰ تومن ۱۰۰تومن جنده دوهزاریا اصلا حال نکردم دیگه هم دنبال جنده نرفتم البته خوب ک باکلاس داریم ولی نرخا بالای ۳۰۰ تومنه دوست دختر دار نشدیم که مجانی و درست حسابی حال کنیم باهم. میشدم ولی به سکس نمیرسید خلاصه اومدم تو این سایت تا کیسمو پیدا کنم دختر که پیدا نشد هیچی منم شدم فاعل باز حداقل مفعول درست حسابی برا کردن و مجانی پیدا میشه ولی درکل نشد یدفه اون سکسی که خیلیا میکنن یا خارجی ها میکنن یا خیلی از اساتید اینجا میکنن ما بکنیم سکس پولی که حال نمیده دوست دخترم خرج میخواد ماشین میخواد مکان میخواد فعلا مفعوله که میشه راحت گیر آورد ولی خب من گی نیستم فقط برا ارضاشدن و فرار از جغ پسر میکنم وگرنه دلم لک زده برا بدن نرم و لطیف و چهره زیبای یه خانم

ـــــــــــ

• 1

• amirbidost  

• عضو از 1397/12/28

• 45

نقل از: حضوری+تهران

نقل از: حضوری+تهران

من اولین سکسم بایه خانم تقریبا ۴۵ساله بوده اون موقع من ۱۸ سالم بود اون خانمم سمت نواب بود ۵۰ تومن میگرفت که بهش ۳۰ دادم چیزی نگفت رفتیم تو اتاق اون خیلی حشری بود همه جامو میخورد سینه و تخم و کیر منم مثل چوب بستنی خشک فقط وایساده بودم و هیچی نمیفهمیدم بعد خوابید و منم کردم تو کوسش آبم دراومد و رفتم بعدش هرچی فکر کردم چیشد نفهمیدم ولی فهمیدم جغ حالش بیشتر با یه فیلم سوپر خوب و راحت کارتو میکنی دوباره چند سری پول دادم ۷۰ تومن ۱۰۰ جنده دوهزاریا اصلا حال نکردم دیگه هم دنبال جنده نرفتم البته خوب ک باکلاس داریم ولی نرخا بالای ۳۰۰ تومنه دوست دختر دار نشدیم که مجانی و درست حسابی حال کنیم باهم میشدم ولی به سکس نمیرسید خلاصه اومدم تو این سایت تا کیسمو پیدا کنم دختر که پیدا نشد هیچی منم شدم فاعل باز حداقل مفعول درست حسابی برا کردن و مجانی پیدا میشه ولی درکل نشد یدفه اون سکسی که خیلیا میکنن یا خارجی ها میکنن یا خیلی از اساتید اینجا میکنن ما بکنیم سکس پولی که حال نمیده دوست دخترم خرج میخواد ماشین میخواد مکان میخواد فعلا مفعوله که میشه راحت گیر آورد ولی خب من گی نیستم فقط برا ارضاشدن و فرار از جغ پسر میکنم وگرنه دلم لک زده برا بدن نرم و لطیف و چهره زیبای یه خانم

امیدوارم یه کس توپ گیرت بیاد

ـــــــــــ

• 0

• hotstar1980  

• عضو از 1393/6/28

• پست‌‌‌ها: ‌ 1656

• 1554

اگه بگم‌ یادم نمیاد باورت میشه؟

اگه بگم‌ یادم نمیاد باورت میشه؟

ـــــــــــ

Patienter jusu'a mourier ,ça s'appelle pas une vie ! ( (biggrin)

• 0

• Annahita  

• عضو از 1397/7/13

• پست‌‌‌ها: ‌ 167

• 391

اولین بار به داداشم دادم اما اونایی که خودم...

اولین بار به داداشم دادم اما اونایی که خودم بازشون کردم از صمیمی ترین دوستم شروع کردم دوره ی دبیرستان بعد میدیدی تو این سه چهار سال نصف کلاس رو کرده بودم

ـــــــــــ

• 0

• 666boykrj666  

• عضو از 1397/9/9

• پست‌‌‌ها: ‌ 59

• 106

اولین سکسم تو خونه تیمی

تقرییا تابستون سال۹۰ بود.سرباز بودم.تو قهوه خونه با دوستام نشسته بودم ک دوستم گفت ی خونه تیمی تو فردیس پیدا کرده.خیابون پیک.منم همیشه میگفتم وقتی حرف کس میشد خالی میبستم و میگفتم منم فلانیو کردم البته دختر کرده بودم ولی کس نکرده بودم.صبح ساعت ۹ رفتیم خونه طرف ۲ نفر بودن تقرییا ۳۵ساله.من تاحالا کس نکرده بودم و خیلی بهم حال داد.اون موقه نفری ۳۰ دادیم من ۲بار کردم یکیشونو ۶۰ دادم.ولی نقد بهم چسبید ک نگو.بعد اون فکر کنم ۱۰۰ نفر بیشتر کردم.بیشترشون بیزی بودن.

ـــــــــــ

• 0

برای نظر دادن وارد شوید یا ثبت نام کنید .     

جستجو

نظرسنجی

نظرتون در مورد سکس توی فضای باز چیه؟

نمایش نتایج

آگهی‌های دوستیابی

نمایش آگهی های دوستیابی بستگی به علاقه شما دارد. برای دیدن آگهی مرتبط با علاقه تان لطفا پروفایل تان را » ایجاد یا ویرایش کنید «